Lipcowe staraczki - staramy sie o cud :) - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-08-20, 12:13   #601
ewelinka2210
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 631
Dot.: Lipcowe staraczki - staramy sie o cud :)

Zuzia - fajnie, że napisałaś Biedactwo jesteś... mam nadzieję, że ta pokrzywka szybko zniknie.
Ala! jaka @! zobaczysz - nie przyjdzie
Spoko - można zmienić nazwę macie jakieś ciekawe propozycje?
Uciekam na razie - muszę się za sprzątanie zabrać - mąż już mnie goni, że pomimo pierwszego dnia urlopu z łóżka trzeba wstać potem się odezwę, papa
ewelinka2210 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-20, 12:29   #602
magnoliss
Raczkowanie
 
Avatar magnoliss
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 140
Dot.: Lipcowe staraczki - staramy sie o cud :)

Hej dziewczynki

u mnie tez mozna uaktualnić dane: ostatnia @ 18.08 cykl oj chyba juz 17
magnoliss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-20, 12:30   #603
alicjaw
Rozeznanie
 
Avatar alicjaw
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 686
Dot.: Lipcowe staraczki - staramy sie o cud :)

Millenka ja się odzywam bo ja mam sporo wolnego czasu,tzn w domu siedzę

Dragusia dziecko ty moje kochane jaka przepiękna beta! Też bym taką chciała znaczy się fasola rośnie jak na drożdżach

Ania ja mam identyczne objawy jak mam zapalenie pęcherza. No identyko!


Laski podajcie mi brakujące dane cooooo (ze strony 20tej)
__________________
20.04.2016r. ---> anatomy Mentor 290cc ---> MMK
alicjaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-20, 12:36   #604
_millena
Zadomowienie
 
Avatar _millena
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 718
Dot.: Lipcowe staraczki - staramy sie o cud :)

Cytat:
Napisane przez alicjaw Pokaż wiadomość
Millenka ja się odzywam bo ja mam sporo wolnego czasu,tzn w domu siedzę
no widzisz, to się nadajesz No ale dobra, Zuzia nam wróciła z otchłani więc może nie są potrzebne zmiany. Chodzi o to , że dobrze jak administratorem wątku jest osoba, która jest aktywna, chociażby po to , zeby uaktualniać dane i takie tam....

Cytat:
Napisane przez alicjaw Pokaż wiadomość
Laski podajcie mi brakujące dane cooooo (ze strony 20tej)
brakujące : imie - Asia , cykl staran : 1
_millena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-20, 13:26   #605
Dragusia88
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 5 748
Dot.: Lipcowe staraczki - staramy sie o cud :)

Alicja to kiedy kolejny test?
ewelinka2210 - mowisz ze jakies ciagniecie czujesz? ja raz czulam taki jakby surcz w jajnikach czy gdzies obok i to mi dalo pewne przekonanie ze cos sie dzieje dobrego
__________________

Dragusia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-20, 13:56   #606
annacichy
Raczkowanie
 
Avatar annacichy
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 155
GG do annacichy
Dot.: Lipcowe staraczki - staramy sie o cud :)

Cytat:
Napisane przez alicjaw Pokaż wiadomość
Millenka ja się odzywam bo ja mam sporo wolnego czasu,tzn w domu siedzę

Dragusia dziecko ty moje kochane jaka przepiękna beta! Też bym taką chciała znaczy się fasola rośnie jak na drożdżach

Ania ja mam identyczne objawy jak mam zapalenie pęcherza. No identyko!

bombowo jeszcze zaplenia pecharza nie przerabialismy
annacichy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-20, 14:06   #607
insolito
Zadomowienie
 
Avatar insolito
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 900
Dot.: Lipcowe staraczki - staramy sie o cud :)

Hej, dziewczynki pisałam kiedyś czy mogę dołączyć, jednak mój post został późno dodany i chyba nikt go nie zauważył
Teraz widze, że zostałam uwzględniona w liście wiec pozwolę sobie zadać wam pytanie: Jak często powinno się kochać w dni płodne? Jedni mówia, że najlepiej codziennie inni , że co drugi dzień. Załączam wam mój kalendarzyk, może podpowiecie mi w które dni zorganizować przytulanki, żeby zaowocowały nowym członkiem rodziny
Do listy: imię Paulina, cykl starań:2 ostatnia @ 7.08
insolito jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-20, 14:30   #608
ewelinka2210
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 631
Dot.: Lipcowe staraczki - staramy sie o cud :)

Dragusia ja @ wczoraj dostałam... ciągnięcie owszem, ale nie takie jakbym chciała... a to chyba Ania pisała ale prześliczną masz tą bete - jeszcze raz gratulacje ale nie uciekniesz od Nas?
Jadę do rodziców - mama jakiś dobry obiadek zrobiła
Magnoliss - przykro mi z powodu @... to teraz razem lecimy i zobaczymy co w tym cyklu. Ty też robiłaś jakieś badania? Pewnie tak, ale nie pamiętam co o tym pisałaś.
Dobra spadam - coś się od Was oderwać nie mogę
ewelinka2210 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-20, 14:51   #609
Gabi2
Zakorzenienie
 
Avatar Gabi2
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 818
GG do Gabi2
Dot.: Lipcowe staraczki - staramy sie o cud :)

Co prawda jestem sierpniową staraczką ale chciałabym dołączyć do Waszego grona. My zaczęliśmy starania niedawno, a wiec wszystko może się zdarzyć. Niestety obawiam się ze nie będzie łatwo...w czerwcu usłyszalam ze moge mieć zespol policystycz. jajnikow...zrobilam kilka badan hormonalnych, wszystkie wyszły jak najbardziej dobrze wiec nie waiem sama. Moim problemem są nieregularne i dlugie cykle..ostatnie 4 wygladały 32,36,33,34...no i duze tyłozgiecie
Gin chcial mi dać progesteron (chyba nie pomylilam) zeby to uregulować i łatwiej poszlo z tymi staraniami..ale ja wolalabym mimo wszystko poprobować chwilę naturalnie...Moj mąż twierdzi ze na pewno uda sie za 1 razem..no ja jestem sceptyczna...Jedna rzecz mocno mnie zastanawia...Zaraz bedzie rok jak nie biorę pigulek (a bralam jakies 7 lat), ja wlasciwie nie odczuwam owulacji...A ostatni tydzien to dla mnie jakies cuda w organizmie sie dzieją..już zaczelam panikować ze może już sie udalo....ale chyba w 2,3 dni po nie odczulabym tego. Mianowicie przez 3 dni mialam silny nacisk, bol w podbrzuszu...i śluz ktorego nigdy nie mialam...Ogolnie pomyslalabym ze to niby te dni,ale ja nie mialam nigdy czegos takiego...na forach przeczytalam o zagniezdzaniu...Ehh mam wrazenie ze mój umysl plata figle...a bardzo chcialabym nie wpadac w paranoje...
Gabi2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-20, 14:58   #610
_millena
Zadomowienie
 
Avatar _millena
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 718
Dot.: Lipcowe staraczki - staramy sie o cud :)

Cytat:
Napisane przez Gabi2 Pokaż wiadomość
Co prawda jestem sierpniową staraczką ale chciałabym dołączyć do Waszego grona. My zaczęliśmy starania niedawno, a wiec wszystko może się zdarzyć. Niestety obawiam się ze nie będzie łatwo...w czerwcu usłyszalam ze moge mieć zespol policystycz. jajnikow...zrobilam kilka badan hormonalnych, wszystkie wyszły jak najbardziej dobrze wiec nie waiem sama. Moim problemem są nieregularne i dlugie cykle..ostatnie 4 wygladały 32,36,33,34...no i duze tyłozgiecie
Gin chcial mi dać progesteron (chyba nie pomylilam) zeby to uregulować i łatwiej poszlo z tymi staraniami..ale ja wolalabym mimo wszystko poprobować chwilę naturalnie...Moj mąż twierdzi ze na pewno uda sie za 1 razem..no ja jestem sceptyczna...Jedna rzecz mocno mnie zastanawia...Zaraz bedzie rok jak nie biorę pigulek (a bralam jakies 7 lat), ja wlasciwie nie odczuwam owulacji...A ostatni tydzien to dla mnie jakies cuda w organizmie sie dzieją..już zaczelam panikować ze może już sie udalo....ale chyba w 2,3 dni po nie odczulabym tego. Mianowicie przez 3 dni mialam silny nacisk, bol w podbrzuszu...i śluz ktorego nigdy nie mialam...Ogolnie pomyslalabym ze to niby te dni,ale ja nie mialam nigdy czegos takiego...na forach przeczytalam o zagniezdzaniu...Ehh mam wrazenie ze mój umysl plata figle...a bardzo chcialabym nie wpadac w paranoje...
Gabi witamy w naszym gronie. Razem raźniej Nie martw się na zapas, Twoje objawy chyba nie świadczą o niczym zły, więc cierpliwie czekaj co sie wydarzy. Faktycznie łatwo można się wkręcić w akcje staraczkowe, ja np doszłam do wniosku, że w zasadzie nie robię nic innego tylko wiecznie myślę o tym, ktory to dzień, jak daleko do końca cyklu, i czasem troche faktycznie już było dla mnie za dużo tego starania, ale ma się jakieś takie przeświadczenie, ze szkoda odpuścić
Glowa do góry i czekamy na dobre wieści.

Alicja.. ty robiłas ten test w końcu ??
_millena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-20, 14:59   #611
alicjaw
Rozeznanie
 
Avatar alicjaw
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 686
Dot.: Lipcowe staraczki - staramy sie o cud :)

Hej Gabi! Wiesz, po odstawieniu tabletek to cuda mogą się dziać, ale myślę, że może niepotrzebnie rezygnujesz z pomocy lekarza. Po tabletkach możesz mieć tak rozstrojony organizm, że sama sobie z tym nie poradzisz. Ja po odstawieniu miałam właśnie problem z progesteronem, co zakończyło się poronieniem. Potem brałam go już ciągle, a kolejnej ciąży do końca 3 mca żeby podtrzymywać. Tak więc może przemyśl to jeszcze raz, bo może nie warto narażać się na niepotrzebny stres

Aha, i jak bym mogła cię poprosić o podanie imienia, wieku, któy to twój cykl starań i kiedy miałaś ostatnią @


Millena a ja myślałam że ty masz na imię Milena test robiłam i nic nie pokazał, zrobię jeszcze jeden jutro rano.
__________________
20.04.2016r. ---> anatomy Mentor 290cc ---> MMK

Edytowane przez alicjaw
Czas edycji: 2011-08-20 o 15:05
alicjaw jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-20, 15:49   #612
xstorka22
Raczkowanie
 
Avatar xstorka22
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z Mazowsza
Wiadomości: 164
Dot.: Lipcowe staraczki - staramy sie o cud :)

Powiem Wam dziewczyny, że ja zawsze myślałam że odstawia się tabsy i chwila moment i fasolka, a tu NIC... rozczarowanie. Czasami to mam takie myśli że nigdy się nie uda, oj ciężko

W 1cs milion objawów, testy (4!!) beta a tu nic
__________________
Żeby kogoś zdobyć zrobimy wszystko, a gdy już go zdobędziemy nie robimy nic...



Jesteśmy razem http://www.suwaczek.pl/cache/f7cb21a0aa.png

Jesteśmy małżeństwem http://suwaczki.waszslub.pl/img-2008...800830.png</a>

2 cs

Edytowane przez xstorka22
Czas edycji: 2011-08-20 o 15:51
xstorka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-20, 15:58   #613
alicjaw
Rozeznanie
 
Avatar alicjaw
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 686
Dot.: Lipcowe staraczki - staramy sie o cud :)

Cytat:
Napisane przez xstorka22 Pokaż wiadomość
Powiem Wam dziewczyny, że ja zawsze myślałam że odstawia się tabsy i chwila moment i fasolka, a tu NIC... rozczarowanie. Czasami to mam takie myśli że nigdy się nie uda, oj ciężko

W 1cs milion objawów, testy (4!!) beta a tu nic
Bo tak po części jest ale nie u wszystkich, u części kobiet po odstawieniu tabletek jajniki wariują i "nadrabiają", mają 300% normy i nawet po kilka dużych pęcherzyków na raz dlatego takie szczęściary mają poniekąd łatwiej tylko my takie jakieś nie tego
__________________
20.04.2016r. ---> anatomy Mentor 290cc ---> MMK
alicjaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-20, 16:12   #614
xstorka22
Raczkowanie
 
Avatar xstorka22
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z Mazowsza
Wiadomości: 164
Dot.: Lipcowe staraczki - staramy sie o cud :)

Cytat:
Napisane przez alicjaw Pokaż wiadomość
Bo tak po części jest ale nie u wszystkich, u części kobiet po odstawieniu tabletek jajniki wariują i "nadrabiają", mają 300% normy i nawet po kilka dużych pęcherzyków na raz dlatego takie szczęściary mają poniekąd łatwiej tylko my takie jakieś nie tego
Alicja, z tego co zrozumiałam masz już maluszka, tak? W jakim wieku jęsli można spytać?


Tak się zastanawiam, czy jeśli jest śluz tzw.owulacyjny to czy zawsze owulacja występuje?
__________________
Żeby kogoś zdobyć zrobimy wszystko, a gdy już go zdobędziemy nie robimy nic...



Jesteśmy razem http://www.suwaczek.pl/cache/f7cb21a0aa.png

Jesteśmy małżeństwem http://suwaczki.waszslub.pl/img-2008...800830.png</a>

2 cs
xstorka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-20, 16:22   #615
alicjaw
Rozeznanie
 
Avatar alicjaw
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 686
Dot.: Lipcowe staraczki - staramy sie o cud :)

Cytat:
Napisane przez xstorka22 Pokaż wiadomość
Alicja, z tego co zrozumiałam masz już maluszka, tak? W jakim wieku jęsli można spytać?


Tak się zastanawiam, czy jeśli jest śluz tzw.owulacyjny to czy zawsze owulacja występuje?

Tak, mam synka ma 14 mcy.
Ja wiem, że może nie być owulacji wogule w cyklu ale nie wiem czy śluz owulacyjny się wtedy pojawia. Wg mnie chyba nie powinien ale ręki sobie nie dam uciąć. Looknę zaraz w google z ciekawości.
__________________
20.04.2016r. ---> anatomy Mentor 290cc ---> MMK
alicjaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-20, 17:00   #616
Gabi2
Zakorzenienie
 
Avatar Gabi2
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 818
GG do Gabi2
Dot.: Lipcowe staraczki - staramy sie o cud :)

Cytat:
Napisane przez alicjaw Pokaż wiadomość
Hej Gabi! Wiesz, po odstawieniu tabletek to cuda mogą się dziać, ale myślę, że może niepotrzebnie rezygnujesz z pomocy lekarza. Po tabletkach możesz mieć tak rozstrojony organizm, że sama sobie z tym nie poradzisz. Ja po odstawieniu miałam właśnie problem z progesteronem, co zakończyło się poronieniem. Potem brałam go już ciągle, a kolejnej ciąży do końca 3 mca żeby podtrzymywać. Tak więc może przemyśl to jeszcze raz, bo może nie warto narażać się na niepotrzebny stres

tylko chyba przez rok (bez miesiąca) to organizm jakoś powinien powrócić do normalności
powiedziałam sobie ze daje 3 miesiące na nature, pozniej pojde po ten progesteron...
Oczywiście "po" leże z nogami w gorze albo z poduszeczką, a jak kiedyś oglądałam lejdis to myślalam ze to jakas bzdura
Gabi2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-20, 17:13   #617
alicjaw
Rozeznanie
 
Avatar alicjaw
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 686
Dot.: Lipcowe staraczki - staramy sie o cud :)

Cytat:
Napisane przez insolito Pokaż wiadomość
Hej, dziewczynki pisałam kiedyś czy mogę dołączyć, jednak mój post został późno dodany i chyba nikt go nie zauważył
Teraz widze, że zostałam uwzględniona w liście wiec pozwolę sobie zadać wam pytanie: Jak często powinno się kochać w dni płodne? Jedni mówia, że najlepiej codziennie inni , że co drugi dzień. Załączam wam mój kalendarzyk, może podpowiecie mi w które dni zorganizować przytulanki, żeby zaowocowały nowym członkiem rodziny
Do listy: imię Paulina, cykl starań:2 ostatnia @ 7.08
Siemanko Paulina
mój lekarz kazał mi współżyć co 2 dzień, że niby plemniki są wtedy lepszej jakości.

---------- Dopisano o 18:13 ---------- Poprzedni post napisano o 18:03 ----------

[QUOTE=Gabi2;28877302]tylko chyba przez rok (bez miesiąca) to organizm jakoś powinien powrócić do normalności
powiedziałam sobie ze daje 3 miesiące na nature, pozniej pojde po ten progesteron...

Kochana po odstawieniu tabletek a brałam też około 7 lat, przez 18 cykli nie mogłam zajść w ciążę. Tzn. raz zaszłam ale poroniłam. Wszystko zależy od organizmu, jednej po 1-3 mcy wszystko wraca do normy a u innej dramat z masakrą
__________________
20.04.2016r. ---> anatomy Mentor 290cc ---> MMK
alicjaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-20, 18:59   #618
Gabi2
Zakorzenienie
 
Avatar Gabi2
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 818
GG do Gabi2
Dot.: Lipcowe staraczki - staramy sie o cud :)

Cytat:
Napisane przez alicjaw Pokaż wiadomość

Kochana po odstawieniu tabletek a brałam też około 7 lat, przez 18 cykli nie mogłam zajść w ciążę. Tzn. raz zaszłam ale poroniłam. Wszystko zależy od organizmu, jednej po 1-3 mcy wszystko wraca do normy a u innej dramat z masakrą
mam nadzieję że u mnie nie będzie aż tak, Mąż zapewnia że mam sie nie martwić bo "załatwi" to za pierwszym razem
kurcze ciągle mnie gniecie...
we wtorek idę do drugiego gin, tym razem kobitki, która zleciła mi te badania (cięzko się do niej dostać), we wtorek chyba też pojdę na progesteron..miałam niby zrobić w tym samym cyklu co tamte badania ale akurat wtedy byłam zagranicą
Gabi2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-20, 19:25   #619
alicjaw
Rozeznanie
 
Avatar alicjaw
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 686
Dot.: Lipcowe staraczki - staramy sie o cud :)

Cytat:
Napisane przez Gabi2 Pokaż wiadomość
mam nadzieję że u mnie nie będzie aż tak, Mąż zapewnia że mam sie nie martwić bo "załatwi" to za pierwszym razem
kurcze ciągle mnie gniecie...
we wtorek idę do drugiego gin, tym razem kobitki, która zleciła mi te badania (cięzko się do niej dostać), we wtorek chyba też pojdę na progesteron..miałam niby zrobić w tym samym cyklu co tamte badania ale akurat wtedy byłam zagranicą
Gabi robiąc badanie na progesteron ważne jest w jakiej fazie cyklu jesteś. Podobno jego poziom zmienia się wraz z rozwojem cyklu, tak mi mówił mój lekarz i ja to badanie robiłam w konkretnym dniu więc może dowiedz się najpierw kiedy powinnaś to badanie zrobić.
__________________
20.04.2016r. ---> anatomy Mentor 290cc ---> MMK
alicjaw jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-20, 21:27   #620
Gabi2
Zakorzenienie
 
Avatar Gabi2
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 818
GG do Gabi2
Dot.: Lipcowe staraczki - staramy sie o cud :)

Cytat:
Napisane przez alicjaw Pokaż wiadomość
Gabi robiąc badanie na progesteron ważne jest w jakiej fazie cyklu jesteś. Podobno jego poziom zmienia się wraz z rozwojem cyklu, tak mi mówił mój lekarz i ja to badanie robiłam w konkretnym dniu więc może dowiedz się najpierw kiedy powinnaś to badanie zrobić.
w 25 dniu, więc to będzie akurat wtorek po prostu po tamtych pozytywnych wynikach chciałam to odpuścić, ale pójdę jednak, zawsze jeden wynik więcej
Gabi2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-20, 21:43   #621
insolito
Zadomowienie
 
Avatar insolito
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 900
Dot.: Lipcowe staraczki - staramy sie o cud :)

Nie dodałam załącznika do poprzedniego postu, więc dodaje teraz
Ja planuje iść do lekarza w przyszłym tygodniu, bo jeszcze nie byłam odkąd podjęliśmy z mężem decyzje o staraniach, mam nadzieje, że wszystko ze mną ok, trochę się boje, bo po odstawieniu tabsów mam długie cykle ok. 35-38 dniowe, a to chyba nie dobrze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg KALEND.jpg (28,2 KB, 19 załadowań)
insolito jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-20, 22:15   #622
Neipys
Zadomowienie
 
Avatar Neipys
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 466
Dot.: Lipcowe staraczki - staramy sie o cud :)

Witam nowe staraczki i pozdrawiam obecne

Objechałam W-wę - męka - a tu tyle nowości.
Zuzia wróciła - kochana musi byc dobrze, trzymam kciuki za szybkie wyzdrowienie, Dragusia - piękna beta
Gabi - gdzieś czytałam, że jak się ma tyłozgięcie, to "po" trzeba leżeć na brzuchu, ale nie wiem na 100%.

Moje dane do listy - Ela, 29 lat, cs 7, ost. @ 16.08
__________________
razem od 2003
poślubieni 12.08.2006
aniołek 18.11.2010
aniołek 14.02.2015
Neipys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-21, 00:07   #623
_millena
Zadomowienie
 
Avatar _millena
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 718
Dot.: Lipcowe staraczki - staramy sie o cud :)

Cytat:
Napisane przez alicjaw Pokaż wiadomość
Millena a ja myślałam że ty masz na imię Milena test robiłam i nic nie pokazał, zrobię jeszcze jeden jutro rano.
niestety rodzice mnie skrzywidzili za to Milena mam na drugie
Czekamy na wieści co do testu.
_millena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-21, 07:55   #624
alicjaw
Rozeznanie
 
Avatar alicjaw
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 686
Dot.: Lipcowe staraczki - staramy sie o cud :)

Cytat:
Napisane przez _millena Pokaż wiadomość
niestety rodzice mnie skrzywidzili za to Milena mam na drugie
Czekamy na wieści co do testu.
Niestety kolejny test się na mnie wypiął, w dodatku zaczął mnie dzisiaj brzuch boleć więc pogodziłam się i teraz czekam na @
__________________
20.04.2016r. ---> anatomy Mentor 290cc ---> MMK
alicjaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-21, 08:06   #625
magnoliss
Raczkowanie
 
Avatar magnoliss
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 140
Dot.: Lipcowe staraczki - staramy sie o cud :)

Cytat:
Napisane przez ewelinka2210 Pokaż wiadomość
Magnoliss - przykro mi z powodu @... to teraz razem lecimy i zobaczymy co w tym cyklu. Ty też robiłaś jakieś badania? Pewnie tak, ale nie pamiętam co o tym pisałaś.
Jeszcze nie robiłam, ale lekarz mi zlecił prolaktynę, TSH, toksoplazmoze i cytomegalie, i nasienie męża, a nie robiłam przez tą moją ostatnią "przygodę" ze szpitalem. Gin też powiedział że powód dla którego byłam w szpitalu mógł być powodem przez który nie zachodziłam w ciąże. I teraz jest już ok, więc jeśli we wrześniu nie zajdę to od razu biegnę na badania.
magnoliss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-21, 08:24   #626
Gabi2
Zakorzenienie
 
Avatar Gabi2
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 818
GG do Gabi2
Dot.: Lipcowe staraczki - staramy sie o cud :)

Cytat:
Napisane przez Neipys Pokaż wiadomość
Gabi - gdzieś czytałam, że jak się ma tyłozgięcie, to "po" trzeba leżeć na brzuchu, ale nie wiem na 100%.
mi lekarz powiedział, że tak na prawdę pozycja teoretycznie nie ma znaczenia aczkolwiek najlepiej podłożyć sobie poduszeczkę no i "po" poleżeć z poduszką lub nogi do góry...chodzi głównie o to żeby wszystko od razu nie wypłynelo
Cytat:
Napisane przez alicjaw Pokaż wiadomość
Niestety kolejny test się na mnie wypiął, w dodatku zaczął mnie dzisiaj brzuch boleć więc pogodziłam się i teraz czekam na @

Cytat:
Napisane przez magnoliss Pokaż wiadomość
Jeszcze nie robiłam, ale lekarz mi zlecił prolaktynę, TSH, toksoplazmoze i cytomegalie, i nasienie męża, a nie robiłam przez tą moją ostatnią "przygodę" ze szpitalem. Gin też powiedział że powód dla którego byłam w szpitalu mógł być powodem przez który nie zachodziłam w ciąże. I teraz jest już ok, więc jeśli we wrześniu nie zajdę to od razu biegnę na badania.
ja miałam zlecone TSH, DHEA-S, prolaktyne oraz prolaktyne po tabletce, FSH, progesteron (ten zrobie we wtorek) oraz testosteron ale WOLNY..który w warszawie w cale łatwo nie jest zrobić, wszedzie jest zwykly
1 lekarz powiedzial ze moge miec zespo.polic. jajn., drugi po badaniach i obejrzeniu powiedział ze "byłby daleki od tego"...
szkoda ze tych testów nie można robić kiedy się chce..kupiłabym na all z 50 sztuk i ciagle sprawdzała..ale to już byłaby paranoja..
Gabi2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-21, 09:02   #627
Dragusia88
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 5 748
Dot.: Lipcowe staraczki - staramy sie o cud :)

wspolczuje wam tych wszystkich badan i stresow <przytul> mam nadzieje ze ta nasza przepowiednia zadziala i do konca wrzesnia wszystkie bedzie zafasolkowanie , trzymam kciuki
__________________

Dragusia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-21, 09:03   #628
xstorka22
Raczkowanie
 
Avatar xstorka22
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z Mazowsza
Wiadomości: 164
Dot.: Lipcowe staraczki - staramy sie o cud :)

Witajcie
Dzień się pięknie rozpoczął, słoneczko świeci, aż chce się żyć.

My w tym cyklu postaramy się co drugi dzień. W 1cs były przytulanki codziennie i nic.

Dajemy sobie czas do września - października, jak nic z tego nie wyjdzie to idziemy do lekarza.
W każdym razie zbyt optymistycznie nie jestem nastawiona.
Alicja, czy po tabletkach anty miałaś wstrzymaną owulację? nie wiem czy to fachowo się tak nayzwa?
__________________
Żeby kogoś zdobyć zrobimy wszystko, a gdy już go zdobędziemy nie robimy nic...



Jesteśmy razem http://www.suwaczek.pl/cache/f7cb21a0aa.png

Jesteśmy małżeństwem http://suwaczki.waszslub.pl/img-2008...800830.png</a>

2 cs
xstorka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-21, 09:41   #629
alicjaw
Rozeznanie
 
Avatar alicjaw
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 686
Dot.: Lipcowe staraczki - staramy sie o cud :)

Dajemy sobie czas do września - października, jak nic z tego nie wyjdzie to idziemy do lekarza.
W każdym razie zbyt optymistycznie nie jestem nastawiona.
Alicja, czy po tabletkach anty miałaś wstrzymaną owulację? nie wiem czy to fachowo się tak nayzwa?[/QUOTE]

Ja miałam tak, że owulację miałam raz na długi czas, dlatego miałam monitoring i stymulowanie.

---------- Dopisano o 10:41 ---------- Poprzedni post napisano o 10:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Dragusia88 Pokaż wiadomość
wspolczuje wam tych wszystkich badan i stresow <przytul> mam nadzieje ze ta nasza przepowiednia zadziala i do konca wrzesnia wszystkie bedzie zafasolkowanie , trzymam kciuki
Dragusia słońce jak ja ci zazdroszcze tego suwaczka
a kiedy idziesz do lekarza?
__________________
20.04.2016r. ---> anatomy Mentor 290cc ---> MMK
alicjaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-21, 11:09   #630
Dragusia88
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 5 748
Dot.: Lipcowe staraczki - staramy sie o cud :)

Cytat:
Napisane przez alicjaw Pokaż wiadomość
Dragusia słońce jak ja ci zazdroszcze tego suwaczka
a kiedy idziesz do lekarza?
2 wrzesnia mam wizyte na nfz czyli bez usg ale licze na liste badan krwi,
a 5 mam dzwonic do mojej prywatnie i bede sie jakos wciskac w wizyte
__________________

Dragusia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:41.