Hiszpania- Lloret de Mar i nie tylko - obozy, wątek zbiorczy cz. V - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-18, 21:10   #271
ezme098
Raczkowanie
 
Avatar ezme098
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 141
Dot.: Hiszpania- Lloret de Mar i nie tylko - obozy, wątek zbiorczy cz. V

Tynusia; nie nie, ja byłam w Lloret na początku lipca mam nadzieję, że moja Bułgaria też będzie magiczna ;D ja sobie obiecałam po Hiszpanii, że w tak daleką podróż autokarem już nigdy się nie wybiorę, ale jak widać jestem mało konsekwentna, bo niebawem czeka mnie znów upojne 35 godzin w autokarze D a jeśli chodzi o imprezowe kurorty to ja się zastanawiałam nad Ibizą, ale poczytałam trochę na necie i są tam masakryczne ceny... :/ natomiast ciekawa wydaje się Kreta (szczególnie taka miejscowość - Malia. jeszcze jakaś Majorka mogłaby być ale to się zobaczy, najpierw jeszcze pozwólmy skończyć się tym wakacjom
__________________
Lloret 2011 <3
Lloret 2012 {?}

'grab somebody sexy, tell 'em hey
give me everything tonight'


ezme098 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-18, 21:13   #272
DearWhoever
Zadomowienie
 
Avatar DearWhoever
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 170
Dot.: Hiszpania- Lloret de Mar i nie tylko - obozy, wątek zbiorczy cz. V

podobno na Zakynthosie są imprezy ( albo jakoś tak się to pisze) w Grecji, może Mallorka ?
DearWhoever jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-18, 21:18   #273
ezme098
Raczkowanie
 
Avatar ezme098
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 141
Dot.: Hiszpania- Lloret de Mar i nie tylko - obozy, wątek zbiorczy cz. V

z takich imprezowych miejsc to jeszcze : Ayia Napa, Kavos, Zante, Magaluf - gdziekolwiek one się znajdują ;d aczkolwiek zaczerpnięte z zacnego programu 'słońce, woda, totalna swoboda' więc imprezy dobre są ;p
__________________
Lloret 2011 <3
Lloret 2012 {?}

'grab somebody sexy, tell 'em hey
give me everything tonight'


ezme098 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-18, 21:27   #274
waitforyou
Raczkowanie
 
Avatar waitforyou
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 161
Dot.: Hiszpania- Lloret de Mar i nie tylko - obozy, wątek zbiorczy cz. V

ja myślę o bułgarii w przyszłym roku i nie na wczasy tak jak teraz, tylko na studencki z jakąś fajną ekipą.
__________________
I <3 Espania!

Nothing tastes as good as skinny feels!
waitforyou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-18, 21:36   #275
gabi188
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 245
Dot.: Hiszpania- Lloret de Mar i nie tylko - obozy, wątek zbiorczy cz. V

Cytat:
Napisane przez lavive Pokaż wiadomość
już za tydzień

ta prognoze z tvn meto to niech szl.... weźmie cały czas ok 30C a jak ja przyjeżdzam 26-go deszcz i 23 stopnie...chyba jakies fatum he he
mam to samo.. pozostaje nam wierzyć w tą pogode ) http://www.zoover.pl/hiszpania/katal...-de-mar/pogoda
gabi188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-18, 21:39   #276
mrscakebar
Raczkowanie
 
Avatar mrscakebar
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 108
Dot.: Hiszpania- Lloret de Mar i nie tylko - obozy, wątek zbiorczy cz. V

Cytat:
Napisane przez gabi188 Pokaż wiadomość
mam to samo.. pozostaje nam wierzyć w tą pogode ) http://www.zoover.pl/hiszpania/katal...-de-mar/pogoda
mi się sprawdziła ta pogoda ale wiecie co dziewczyny? nie było w tym roku tak fajnie jak w tamtym, ale i tak jak sobie pomyślę, że od września do szkoły i matura i w ogóle... to ja chcę do Lloret :pro si: zazdroszczę tym, które jeszcze mają to przed sobą
mrscakebar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-18, 22:11   #277
ciastkarniaa
Raczkowanie
 
Avatar ciastkarniaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: katowice-okolice
Wiadomości: 315
Dot.: Hiszpania- Lloret de Mar i nie tylko - obozy, wątek zbiorczy cz. V

Cytat:
Napisane przez mrscakebar Pokaż wiadomość
mi się sprawdziła ta pogoda ale wiecie co dziewczyny? nie było w tym roku tak fajnie jak w tamtym, ale i tak jak sobie pomyślę, że od września do szkoły i matura i w ogóle... to ja chcę do Lloret :pro si: zazdroszczę tym, które jeszcze mają to przed sobą
matura to bzdura ! ja pisałam w tym roku i jakoś poszło
ps; ktoś może mi jakoś sprawdzić pogodę w lloret od 1 września bo ja chyba jestem ślepa i nie umiem
__________________
'rozbieraj mnie powoli ze wstydu, uprzedzeń, doświadczeń, do samej miłości aż Bóg wstrzyma oddech'

28.09.2009

back to lloret de mar - 25.08-08.09, Don Juan Center ***

/ tourism & recreation - second grade
winter sesion.. .
ciastkarniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-18, 22:34   #278
mrscakebar
Raczkowanie
 
Avatar mrscakebar
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 108
Dot.: Hiszpania- Lloret de Mar i nie tylko - obozy, wątek zbiorczy cz. V

Cytat:
Napisane przez ciastkarniaa Pokaż wiadomość
matura to bzdura ! ja pisałam w tym roku i jakoś poszło
ps; ktoś może mi jakoś sprawdzić pogodę w lloret od 1 września bo ja chyba jestem ślepa i nie umiem
pewnie jak będę po maturze to też będę tak mówić, a teraz wiesz jak jest
na tej stronie, na której mi się pogoda sprawdziła nie ma jeszcze na wrzesień, ale niezmiennie przez dwa tygodnie jest 18-32 stopni, niewielkie lub brak opadów, więc myślę, że pogoda Ci dopisze
mrscakebar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-18, 23:10   #279
ciastkarniaa
Raczkowanie
 
Avatar ciastkarniaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: katowice-okolice
Wiadomości: 315
Dot.: Hiszpania- Lloret de Mar i nie tylko - obozy, wątek zbiorczy cz. V

Cytat:
Napisane przez mrscakebar Pokaż wiadomość
pewnie jak będę po maturze to też będę tak mówić, a teraz wiesz jak jest
na tej stronie, na której mi się pogoda sprawdziła nie ma jeszcze na wrzesień, ale niezmiennie przez dwa tygodnie jest 18-32 stopni, niewielkie lub brak opadów, więc myślę, że pogoda Ci dopisze
mam nadzieję . ..
__________________
'rozbieraj mnie powoli ze wstydu, uprzedzeń, doświadczeń, do samej miłości aż Bóg wstrzyma oddech'

28.09.2009

back to lloret de mar - 25.08-08.09, Don Juan Center ***

/ tourism & recreation - second grade
winter sesion.. .
ciastkarniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-19, 07:58   #280
Rose Madder
Zadomowienie
 
Avatar Rose Madder
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 411
Dot.: Hiszpania- Lloret de Mar i nie tylko - obozy, wątek zbiorczy cz. V

Cytat:
Napisane przez ezme098 Pokaż wiadomość
z takich imprezowych miejsc to jeszcze : Ayia Napa, Kavos, Zante, Magaluf - gdziekolwiek one się znajdują ;d aczkolwiek zaczerpnięte z zacnego programu 'słońce, woda, totalna swoboda' więc imprezy dobre są ;p
Da się obejrzeć ten program gdzieś online? Bo szukałam tego jakiś czas temu, ale nie znalazłam, a chciałabym.
Rose Madder jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-19, 08:26   #281
Tynusia
Zakorzenienie
 
Avatar Tynusia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 731
Dot.: Hiszpania- Lloret de Mar i nie tylko - obozy, wątek zbiorczy cz. V

Koleżanka mi opowiadała ,że Kreta jest świetna
__________________
Francja/ Chorwacja/ Egipt/ Grecja
Bułgaria /Hiszpania

Kreta/ Agia Pelagia or 2013 ? Lloret
Tynusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-19, 09:53   #282
pelagiacandy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 18
Dot.: Hiszpania- Lloret de Mar i nie tylko - obozy, wątek zbiorczy cz. V

Cytat:
Napisane przez Rose Madder Pokaż wiadomość
Da się obejrzeć ten program gdzieś online? Bo szukałam tego jakiś czas temu, ale nie znalazłam, a chciałabym.
ja oglądałam to na vod.onet.pl <tzn jakiies pierwsze 2 odcinki, a resztę to już na tvn style > niezłe libacje i biby tam odchodzą, najlepsze, że ja oglądałam to potem z mamą, to az się boję, czy za rok mnie puści do Lloret hahahaha ale z tego co widzę, to nie ma chyba tego już na vod.onet ;/ słabo, ale na chomikuj ludzie mają więc jak tak bvardzo chcesz, to musisz sciągnąć ja obejrzałam wszystkie odcinki :d
__________________
w te wakacje się zniszczymy. <3
pelagiacandy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-19, 10:13   #283
waitforyou
Raczkowanie
 
Avatar waitforyou
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 161
Dot.: Hiszpania- Lloret de Mar i nie tylko - obozy, wątek zbiorczy cz. V

Cytat:
Napisane przez pelagiacandy Pokaż wiadomość
ja oglądałam to na vod.onet.pl <tzn jakiies pierwsze 2 odcinki, a resztę to już na tvn style > niezłe libacje i biby tam odchodzą, najlepsze, że ja oglądałam to potem z mamą, to az się boję, czy za rok mnie puści do Lloret hahahaha ale z tego co widzę, to nie ma chyba tego już na vod.onet ;/ słabo, ale na chomikuj ludzie mają więc jak tak bvardzo chcesz, to musisz sciągnąć ja obejrzałam wszystkie odcinki :d
obejrzałam pierwszy odc na youtube po angielsku. ;d haha mega to jest, czemu ja wcześniej tego nie widziałąm. ;d mam konto na chomiku, muszę dokupić transfer i ściągnąć resztę odcinków.
__________________
I <3 Espania!

Nothing tastes as good as skinny feels!
waitforyou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-19, 22:50   #284
natttx
Przyczajenie
 
Avatar natttx
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 18
Dot.: Hiszpania- Lloret de Mar i nie tylko - obozy, wątek zbiorczy cz. V

Wróciłam wczoraj z Lloret, właściwie to jeszcze dzisiaj koło 1 :p
i jestem mega zadowolona, było za✂✂✂iście mimo wszystko. !
jak były zamieszki to miałam niezłego pietra, od nas z obozu policja spałowała kilka osób ;o
natttx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-20, 09:22   #285
waitforyou
Raczkowanie
 
Avatar waitforyou
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 161
Dot.: Hiszpania- Lloret de Mar i nie tylko - obozy, wątek zbiorczy cz. V

Cytat:
Napisane przez natttx Pokaż wiadomość
Wróciłam wczoraj z Lloret, właściwie to jeszcze dzisiaj koło 1 :p
i jestem mega zadowolona, było za✂✂✂iście mimo wszystko. !
jak były zamieszki to miałam niezłego pietra, od nas z obozu policja spałowała kilka osób ;o
dawaj recenzję.
__________________
I <3 Espania!

Nothing tastes as good as skinny feels!
waitforyou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-20, 10:12   #286
Olussiak
Raczkowanie
 
Avatar Olussiak
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 291
Dot.: Hiszpania- Lloret de Mar i nie tylko - obozy, wątek zbiorczy cz. V

ja jak byłam końcem lipca to z tymi zraszaczami w nocy na plazy nie było problemu, niektórzy nawet się tam kąpali A co do tropicsa... za pierwszym razem tam mi się podobało, ale ten ścisk sprawił, że nie czułam sie jak na dyskotece.. w ogóle nie dało się tańczyć. Za to Afrojack genialny. Jesli pojadę na przyszły rok to będę chciała gdzieś indziej iść... albo do Zoo albo do tego Londera. Wie ktoś ile kosztuje pojedyncze wejśćie do tych klubów ?
Raczej u nas plan był taki... czas woly powiedzmy do 4 rano, bo potem był problem bo Angelbell był zamykany... na początku opiekunowie mieli niby jakieś 'zasady' i było kiepsko bo do północy mieliśmy czas w pierwszy dzień... a potem to dali sobie siana i moglismy robić co chcemy. Najpierw chodziliśmy do tych beczek gdzie shoty były po 1 euro, a potem na plaże... i tam chyba było najlepiej. Spotkałam tam kilka osób z fanclubu i mówili, że super się mają z opiekunami, no i hotel też bardzo fajny (Copacabana). Dlatego taką opcje chyba wybiorę na przyszłt rok... o ile tam jeszcze pojadę.
U mnie na obozie najgorsze były dziewczyny-piętnastki ... które 'jarały się' że piją alkohol.. troche takie żałosne.
Wycieczka do Barcelony kosztowała mnie 42 euro, kto nie chciał wchodzić na stadion 35 euro. Dla mnie troszke przepłacone... oczywiście, miasto piękne... ale widziałam tylko Sagrade Familie, ogrody i te fontanny.. do żadnych tych miejsc nie płaciło się nic za wejście. Jedynie Camp Nou gdzie trzeba było dopłacić to 7 Euro... no i nie mieliśmy w ogóle czasu wolnego.. cała ta kasa poszła tylko na autokar i zyski dla biura... super. Warto jechać na obóz, w którym wycieczka do Barcelony jest w cenie. Takie moje zdanie
Olussiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-20, 10:34   #287
waitforyou
Raczkowanie
 
Avatar waitforyou
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 161
Dot.: Hiszpania- Lloret de Mar i nie tylko - obozy, wątek zbiorczy cz. V

Cytat:
Napisane przez Olussiak Pokaż wiadomość
ja jak byłam końcem lipca to z tymi zraszaczami w nocy na plazy nie było problemu, niektórzy nawet się tam kąpali A co do tropicsa... za pierwszym razem tam mi się podobało, ale ten ścisk sprawił, że nie czułam sie jak na dyskotece.. w ogóle nie dało się tańczyć. Za to Afrojack genialny. Jesli pojadę na przyszły rok to będę chciała gdzieś indziej iść... albo do Zoo albo do tego Londera. Wie ktoś ile kosztuje pojedyncze wejśćie do tych klubów ?
Raczej u nas plan był taki... czas woly powiedzmy do 4 rano, bo potem był problem bo Angelbell był zamykany... na początku opiekunowie mieli niby jakieś 'zasady' i było kiepsko bo do północy mieliśmy czas w pierwszy dzień... a potem to dali sobie siana i moglismy robić co chcemy. Najpierw chodziliśmy do tych beczek gdzie shoty były po 1 euro, a potem na plaże... i tam chyba było najlepiej. Spotkałam tam kilka osób z fanclubu i mówili, że super się mają z opiekunami, no i hotel też bardzo fajny (Copacabana). Dlatego taką opcje chyba wybiorę na przyszłt rok... o ile tam jeszcze pojadę.
U mnie na obozie najgorsze były dziewczyny-piętnastki ... które 'jarały się' że piją alkohol.. troche takie żałosne.
Wycieczka do Barcelony kosztowała mnie 42 euro, kto nie chciał wchodzić na stadion 35 euro. Dla mnie troszke przepłacone... oczywiście, miasto piękne... ale widziałam tylko Sagrade Familie, ogrody i te fontanny.. do żadnych tych miejsc nie płaciło się nic za wejście. Jedynie Camp Nou gdzie trzeba było dopłacić to 7 Euro... no i nie mieliśmy w ogóle czasu wolnego.. cała ta kasa poszła tylko na autokar i zyski dla biura... super. Warto jechać na obóz, w którym wycieczka do Barcelony jest w cenie. Takie moje zdanie
zoo nie jest drogie, ktoś pisał nawet kiedyś, że do 22 jest wstęp za darmo? coś takiego. ;d ja za pojedynczy wstęp do londonera zapłaciłam 8euro. nie wiem co ten ochroniarz sobie wymyślił taką dziwną cenę, a jak mu powiedziałam że 'i'm from poland' to skomentował to 'polska mafia!' hahah. nie ogarniałam kolesia. ;d
w cenie moich wczasów jest wycieczka do barcelony i uważam, że 35euro to trochę przepłacone.. Bo tak jak mówisz za nic nie płacisz ze wejściówki, a jeszcze jak nie mieliście czasu wolnego to już całkiem. Jak ja kiedyś byłam na obozie młodzieżowym, to pojechaliśmy wieczorem tylko na fontanny i autokar wyniósł nas 5uero od osoby.. Więc nie wiem gdzie im zginęło jeszcze to 30.
__________________
I <3 Espania!

Nothing tastes as good as skinny feels!
waitforyou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-20, 16:08   #288
natttx
Przyczajenie
 
Avatar natttx
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 18
Dot.: Hiszpania- Lloret de Mar i nie tylko - obozy, wątek zbiorczy cz. V

a więc tak : ogólnie pogoda za✂✂✂ista , słońce non stop full po południu to taki skwar że hoho,, fale świetne, tylko woda taka sobie ale przynajmniej było sie jak schłodzić. ogólnie jedzzenie w copacabanie całkiem ok, tak wpierdzielałam że przytyłam 1,5 kg ; o obiad frytki, kolacja frytki ; d
opiekunowie byli całkiem spoko, lecz na 2 pierwszych dyskach opiekunka cały czas nas pilnowała i niezbyt dobrze sie bawiłyśmy, ale potem nasz opiekun ją ogarnął i było git. :P chodzilismy tylko do tropicsa bo karnet i te sprawy, jeśli chodzi o tropicsa no to podobało mi się, lecz rzeczywiście niezły ścisk, zalezy jeszcze na której sali :P, ja całkiem dobrze bawiłam sie na tej hip hopowej (tam nie tylko to leciało, tylko tez inne spoko nuty wcale nie hip hop") byłam na saku noelu i na pianie i powiem tak: piana ok tylko ze przez ten ścisk to latałam z jednego miejsca w drugie, o mało mnie nie zdeptali , łokciem nie raz oberwałam, a przed tym jakiś koleś chciał mi rekę włożyc nie powiem gdzie, na dysce byliśmy chyba tylko 4 razy bo przez Barcelone i te zamieszki ,następnego dnia był zakaz wychodzenia, niestety od nas kilka osób oberwało z pały nie wiadomo z jakiej wgl racjii, ja to byłam w szoku bo nie wiedzialam co sie dzieje jak wyszliśmy z tropicsa wszyscy spierdzielali gdzie popadnie, emocje niezłe,ale nie polecam tego, opaliłam sie dość nieźle, ale chciałabym bardziej no ale co tam :P ważne ze było za✂✂✂iście i mimo tego że ekkipa taka średnia, dopiero pod koniec wszyscy sie bardziej ze sobą zżyli, a dlaytego srednia bo wczesniej większość się znała, Tropics wspominam mimo wszystkim świetnie niestety ostatnia noc była w hotelu bo koleżance karnet zawalili ;/wróciłam chora :d, teraz na antybiotyku jestem, chyba przez klime :P Barcelooona była swietna uwielbiam <3 ogóllnie to chce tam wrócić ehhhhhhh tak mi się tęskni, oczywiście bez przypału sie nie obyło ale to tam mniejsza o większość, podsumowując poleecam na 100% Lloret!

jakby jakieś pytania to pisać. pewnie zapomniałam o czymś. :P tego po prostu nie da sie dokładnie opisać
natttx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-21, 09:46   #289
ciastkarniaa
Raczkowanie
 
Avatar ciastkarniaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: katowice-okolice
Wiadomości: 315
Dot.: Hiszpania- Lloret de Mar i nie tylko - obozy, wątek zbiorczy cz. V

świetna recenza ! już się nie mogę doczekać, jeszcze tylko 10 dni !
ps; wie ktoś gdzie dokładnie staje bus jadący z lotniska w gironie do lloret?
__________________
'rozbieraj mnie powoli ze wstydu, uprzedzeń, doświadczeń, do samej miłości aż Bóg wstrzyma oddech'

28.09.2009

back to lloret de mar - 25.08-08.09, Don Juan Center ***

/ tourism & recreation - second grade
winter sesion.. .
ciastkarniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-21, 12:25   #290
gabi188
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 245
Dot.: Hiszpania- Lloret de Mar i nie tylko - obozy, wątek zbiorczy cz. V

dzieki za recenzje )
brakuje mi troche info o samym lloret, takich ogolnych, sklepy, ceny, restauracje, co warto zobaczyc... wiekszosc recenzji jest z obozow mlodziezowych i kreci sie w okol kluboow )

do wczasowiczow z funclubu: (hotel mireia juan ramon, mas, garbi itp) czy w hotelu sa fatycznie reczniki i nie musze braz swoich - oczywiscie poza tymi plazowymi?
to samo pytanie co do mydla, czy jest w lazienkach pokojowych?

szkoda ze nie ma chociaz dostepu do czajnika elektrycznego, jade bez wyzywienia a bez kawy nie wyrobie, musze czajnik elektryczny pakowac hehe
gabi188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-21, 12:27   #291
ciastkarniaa
Raczkowanie
 
Avatar ciastkarniaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: katowice-okolice
Wiadomości: 315
Dot.: Hiszpania- Lloret de Mar i nie tylko - obozy, wątek zbiorczy cz. V

Cytat:
Napisane przez gabi188 Pokaż wiadomość
dzieki za recenzje )
brakuje mi troche info o samym lloret, takich ogolnych, sklepy, ceny, restauracje, co warto zobaczyc... wiekszosc recenzji jest z obozow mlodziezowych i kreci sie w okol kluboow )

do wczasowiczow z funclubu: (hotel mireia juan ramon, mas, garbi itp) czy w hotelu sa fatycznie reczniki i nie musze braz swoich - oczywiscie poza tymi plazowymi?
to samo pytanie co do mydla, czy jest w lazienkach pokojowych?

szkoda ze nie ma chociaz dostepu do czajnika elektrycznego, jade bez wyzywienia a bez kawy nie wyrobie, musze czajnik elektryczny pakowac hehe
właśnie dobrze że mnie ubiegłaś bo miałam pytać o ręczniki bo nie wiem czy brać i ile brać swoich.
ps; którego jedziesz?
__________________
'rozbieraj mnie powoli ze wstydu, uprzedzeń, doświadczeń, do samej miłości aż Bóg wstrzyma oddech'

28.09.2009

back to lloret de mar - 25.08-08.09, Don Juan Center ***

/ tourism & recreation - second grade
winter sesion.. .
ciastkarniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-21, 12:38   #292
natttx
Przyczajenie
 
Avatar natttx
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 18
Dot.: Hiszpania- Lloret de Mar i nie tylko - obozy, wątek zbiorczy cz. V

jeśli chodzi o sklepy, to najbardziej opłacało się w takim jednym markecie, opiekun nas do niego zaprowadził, był on na głównej ulicy jak sie wchodzi z copacabany w prawo, np dwie cole 2,20litra kosztowały chyba 1,20 euro, więc opylało sie, ale nie pamiętam nazwy tego marketu., kawałek pizzy 2 euro ale to juz pisał ktos, żelki niecałe 2 euro, cola taka w puszcze tylko troche większa 55 eurocentów.
natttx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-21, 13:03   #293
Olussiak
Raczkowanie
 
Avatar Olussiak
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 291
Dot.: Hiszpania- Lloret de Mar i nie tylko - obozy, wątek zbiorczy cz. V

czy to nie był czasem ten market, w którym sami Chińczycy sprzedadawali? Też tam kupowałam, zaraz niedaleko Angelbell. Faktycznie, wiele rzeczy tam się opłacało kupować
Olussiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-21, 14:17   #294
mrscakebar
Raczkowanie
 
Avatar mrscakebar
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 108
Dot.: Hiszpania- Lloret de Mar i nie tylko - obozy, wątek zbiorczy cz. V

Cytat:
Napisane przez gabi188 Pokaż wiadomość
dzieki za recenzje )
brakuje mi troche info o samym lloret, takich ogolnych, sklepy, ceny, restauracje, co warto zobaczyc... wiekszosc recenzji jest z obozow mlodziezowych i kreci sie w okol kluboow )

do wczasowiczow z funclubu: (hotel mireia juan ramon, mas, garbi itp) czy w hotelu sa fatycznie reczniki i nie musze braz swoich - oczywiscie poza tymi plazowymi?
to samo pytanie co do mydla, czy jest w lazienkach pokojowych?

szkoda ze nie ma chociaz dostepu do czajnika elektrycznego, jade bez wyzywienia a bez kawy nie wyrobie, musze czajnik elektryczny pakowac hehe
ogólnie jeśli chodzi o żywność to drogo nie jest. przykładowo bagietka niecałe euro, paczka parówek 1 eu lub nawet taniej, jakieś sery to wiadomo trochę drożej-troszkę ponad 2 euro, butelka wody około 1 euro, puszka coli w markecie jakieś 0,50 eu. oczywiście nie przeliczając na polskie, bo wtedy wydaje się dużo drożej ja zawsze chodziłam do marketu Bonpreu, jest on wśród tych uliczek ze sklepami, a jeśli chodzi o markety ogólnie to jeszcze polecali Caprabo (nie wiem czy nie przekręciłam nazwy), ale on jest trochę dalej.
Warto iść oczywiście na punkt widokowy po prawej stronie stojąc twarzą do plaży, na ogrody, na mniejszą plażę Fenals etc. radzę po prostu zaopatrzyć się w mapę, w niektórych hotelach można poprosić w recepcji i dają :P
Byłam w hotelu Mas - ręczniki są, mydła niestety nie ma.
A jeśli chodzi o czajniki to można mieć swój, jeśli się go dobrze chowa przed sprzątaczkami to nie ma problemu
mrscakebar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-21, 18:57   #295
gabi188
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 245
Dot.: Hiszpania- Lloret de Mar i nie tylko - obozy, wątek zbiorczy cz. V

mrscakebar dziękuję własnie na takie info czekałam.
gabi188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-21, 19:21   #296
mrscakebar
Raczkowanie
 
Avatar mrscakebar
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 108
Dot.: Hiszpania- Lloret de Mar i nie tylko - obozy, wątek zbiorczy cz. V

Cytat:
Napisane przez gabi188 Pokaż wiadomość
mrscakebar dziękuję własnie na takie info czekałam.
do usług
mrscakebar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-21, 20:36   #297
pelagiacandy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 18
Dot.: Hiszpania- Lloret de Mar i nie tylko - obozy, wątek zbiorczy cz. V

haha a gdzie jest skate park w lloret? : > bo coś znalazłam na necie, ze jest
__________________
w te wakacje się zniszczymy. <3
pelagiacandy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-21, 20:52   #298
Zussska
Zakorzenienie
 
Avatar Zussska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 3 323
Dot.: Hiszpania- Lloret de Mar i nie tylko - obozy, wątek zbiorczy cz. V


Cytat:
Napisane przez gabi188 Pokaż wiadomość
dzieki za recenzje )
brakuje mi troche info o samym lloret, takich ogolnych, sklepy, ceny, restauracje, co warto zobaczyc... wiekszosc recenzji jest z obozow mlodziezowych i kreci sie w okol kluboow )

do wczasowiczow z funclubu: (hotel mireia juan ramon, mas, garbi itp) czy w hotelu sa fatycznie reczniki i nie musze braz swoich - oczywiscie poza tymi plazowymi?
to samo pytanie co do mydla, czy jest w lazienkach pokojowych?

szkoda ze nie ma chociaz dostepu do czajnika elektrycznego, jade bez wyzywienia a bez kawy nie wyrobie, musze czajnik elektryczny pakowac hehe
Kiedy jedziesz do lloret?
Jaki hotel?
__________________

Edytowane przez Zussska
Czas edycji: 2011-08-21 o 20:56
Zussska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-21, 21:14   #299
gabi188
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 245
Dot.: Hiszpania- Lloret de Mar i nie tylko - obozy, wątek zbiorczy cz. V

Cytat:
Napisane przez Zussska Pokaż wiadomość

Kiedy jedziesz do lloret?
Jaki hotel?
w ten czwartek, a hotel okaze sie na miejscu, jade z fun clubu a w zasadzie piotr od wakacji.

ludzie jak wy przezyliscie ponad 24h w autokarze?? puszczaja jakies dobre filmy chociaz?
gabi188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-21, 23:21   #300
mrscakebar
Raczkowanie
 
Avatar mrscakebar
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 108
Dot.: Hiszpania- Lloret de Mar i nie tylko - obozy, wątek zbiorczy cz. V

Cytat:
Napisane przez gabi188 Pokaż wiadomość
w ten czwartek, a hotel okaze sie na miejscu, jade z fun clubu a w zasadzie piotr od wakacji.

ludzie jak wy przezyliscie ponad 24h w autokarze?? puszczaja jakies dobre filmy chociaz?
to zależy.. jak jechałam do lloret to non stop puszczali stare kiepskie polskie komedie romantyczne... a jak wracałam to nawet zdażyły się ze 3 dobre filmy.. zależy na jakich kierowców się trafi, ale polecam wziąć dobrą książkę
mrscakebar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-09 16:30:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:41.