Torty powoli pieczemy bo za chwilę ROCZKI świętujemy - Mamusie IX-X 2010 cz. IV - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-08-22, 14:11   #601
monya4
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 943
Dot.: Torty powoli pieczemy bo za chwilę ROCZKI świętujemy - Mamusie IX-X 2010 cz. IV

Dziewczyny ja tez mam na samym dole ale u mnie to nie jest na samym dole

onevittoria
ja juz nie dietuje tylko odstawiłam słodycze, nie uzywam cukru i nie jem ziemniaków i chleba narazie...pomału mi leci wiec stwierdziłam ze nie bede dietowacjeszcze 1.8kg do wymarzonej wagi

uwielbiam pierogi ruskie tylko niemama mi kto zrobic
__________________
62-----------------------------------47
monya4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-22, 14:24   #602
onevittoria
Raczkowanie
 
Avatar onevittoria
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 230
Wink Dot.: Torty powoli pieczemy bo za chwilę ROCZKI świętujemy - Mamusie IX-X 2010 cz. IV

Cytat:
Napisane przez monya4 Pokaż wiadomość
onevittoria
ja juz nie dietuje tylko odstawiłam słodycze, nie uzywam cukru i nie jem ziemniaków i chleba narazie...pomału mi leci wiec stwierdziłam ze nie bede dietowacjeszcze 1.8kg do wymarzonej wagi
1.8 to juz prawie tyle co nic GRATULUJE bo jestes na finiszu
a jak brzuszek? zaniknął?

No to moja dieta tez w duzym uproszczeniu jest podobna do Twojej "niediety"
ja do tego jeszcze nie jem makaronow, pierogow i smieciowego zarełka, a w zamian duzo warzyw na parze i gotowane/parowane mięska
Najwazniejsze ze sa efekty
__________________


onevittoria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-22, 14:43   #603
monya4
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 943
Dot.: Torty powoli pieczemy bo za chwilę ROCZKI świętujemy - Mamusie IX-X 2010 cz. IV

onevittoria
Jak stanełam pierwszy raz po porodzieto wazyłam ok63 wiec przeszło 6 kg poszło....w 10 msc
brzuszek..hm troche zniknął... ale została ta skóra ale i tak jestem zadowolona z mojego brzucha bo nigdy niemiałam idelanie płaskiego a w9msc miałam naprawde ogromy
Śmieciowego tez staram sie nie jesc, nie pije jeszcze zadnych kolorowych wód(mysle ze one tez sa zgubnena parze tez cos chpne czasem. najgorzej u mniez obiadami bo ja nie lubie obiadów i miesa tez nie za bardzo
__________________
62-----------------------------------47
monya4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-22, 15:12   #604
ilonalu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 112
Dot.: Torty powoli pieczemy bo za chwilę ROCZKI świętujemy - Mamusie IX-X 2010 cz. IV

martucha- wyprałam pieluchy Twoim sposobem, rewelacja, plamy nie miały szans, a jaka biel
ilonalu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-22, 18:29   #605
ArmadaV
Raczkowanie
 
Avatar ArmadaV
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: nydnol...
Wiadomości: 235
Dot.: Torty powoli pieczemy bo za chwilę ROCZKI świętujemy - Mamusie IX-X 2010 cz. IV

Kobitki kochane nie jestem w stanie Was nadrobic, bo sie przeprowadzilam do nowego mieszkania. Mam tam totalny sajgon i ne wiem kiedy wszystko rozpakuje
Teraz na chwile wrocilam do starego zeby troche ogarnac zanim oddam klucze.
Internet bede miec za jakies 2 tygodnie dopiero wiec Adios!

Trzymajcie sie cieplutko razem z maluszkami.Aha i jeszcze jesli przegapie jakies urodzinki to wszystkiego najlepszego.Buziaki!!!!!
__________________
Children are the keys of paradise.
ArmadaV jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-22, 19:32   #606
hagar1
Rozeznanie
 
Avatar hagar1
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 640
Dot.: Torty powoli pieczemy bo za chwilę ROCZKI świętujemy - Mamusie IX-X 2010 cz. IV

dziękujemy z Marysią za komplementy

moja mała już śpi po tym wyjeździe ledwo wytrzymuje do kąpieli, muszę ją kąpać wcześniej o kilkanaście minut, zasypia o 30-60 min wcześniej no i budzi się o godzinę wcześniej, ale za to zasypia niemal natychmiast po odłożeniu do łóżeczka

Cytat:
Napisane przez pikaso Pokaż wiadomość
Ja mam pytanie trochę z innej beczki: Czy wasze dzieci sygnalizują, kiedy są głodne?
Moja mała nie robi tego i muszę zawsze patrzeć na godzinę, o której daję jej jeść, żeby wiedzieć, kiedy kolejna pora karmienia będzie.
moja po prostu marudzi, jak jest to w porze o której zazwyczaj je to wie że chodzi o jedzenie. a ostatnio zaczęła mlaskać jak jest głodna

Cytat:
Napisane przez Klarissa Pokaż wiadomość
Piękne zdjęcia, w ogóle wyjazd do Australii to moje marzenie, z tym, że nie wiem jak się tam dostanę zważywszy na fakt, że panicznie boję się samolotów, nigdy nie leciałam i dobrowolnie to chyba w życiu na pokład nie wsiądę...

Super.

Widzę, że zdecydowałaś się na to mei tai, i nawet wzorek taki sam
Jak się sprawdziło?
co do lotu to ja też za lataniem nie przepadam ale muszę przyznać że po pierwszym długiem locie jakoś się przełamał i było ok. nawet organizm mój się przyzwyczaił i błędnik nie szalał mi już tak podczas lądowania, startowania i ostrych zakrętów.
nosidło super. w sumie nie wiele różni się od chusty, tylko że w elastyczniej już nie mogłam małej nosić bo jest za ciężka. niestety nie mogliśmy nosić małej na plecach bo nie do końca jej się to podobało ale na brzuszku było ok

Cytat:
Napisane przez onevittoria Pokaż wiadomość
ja do tego jeszcze nie jem makaronow, pierogow i smieciowego zarełka, a w zamian duzo warzyw na parze i gotowane/parowane mięska
Najwazniejsze ze sa efekty
nie jeść makaronu - nie mogła bym, uwielbiam makaron gratuluje determinacji, ja to nie mam nigdy tyle silniej woli żeby wytrwać w jakiejś diecie, za to staram się na co dzień po prostu jeść zdrowo

Cytat:
Napisane przez ilonalu Pokaż wiadomość
martucha- wyprałam pieluchy Twoim sposobem, rewelacja, plamy nie miały szans, a jaka biel
a jaki to sposób, bo mnie nie było tu trochę i nie wiem a jestem zainteresowana
hagar1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-22, 19:33   #607
in my secret life
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 177
Dot.: Torty powoli pieczemy bo za chwilę ROCZKI świętujemy - Mamusie IX-X 2010 cz. IV

Dziewczyny, podczytuję Was od jakiegoś czasu. Czy mogę jeszcze do Was dołączyć? Jestem mamą małego Krzysztofa, który w ubiegłym tygodniu skończył 10 miesięcy Obiecuję, ze będę często tu zaglądać
in my secret life jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-22, 19:39   #608
Natala84
Zakorzenienie
 
Avatar Natala84
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 243
Dot.: Torty powoli pieczemy bo za chwilę ROCZKI świętujemy - Mamusie IX-X 2010 cz. IV

Cytat:
Napisane przez gabi1985 Pokaż wiadomość
fajne zakupy a figury to zazdroszczę. ja dopóki karmiłam to tak leciałam z wagi że szok, ważyłam 10kg mniej niż przed ciążą, ale jak przestałam karmić to znowu waga idzie w góre
oj u mnie było to samo jak karmiłam tak jeszcze intensywnie i pilnowałam co jadłam, to ważyłam 61kg już (a przed ciążą 67kg, więc i tak za dużo...). chciałam dojść do 57-58 kg, ale wtedy zaczęłam sobie luzować z jedzeniem - a to czekoladka, a to coś pochrupać, a to jakaś bułeczka no i znów warzę 67kg ale obiecałam sobie, że to zrzucę na fitness chodzę, odrzucam śmieciowe jedzenie i słodycze

Cytat:
Napisane przez Superbejbe Pokaż wiadomość
Ostatnio kupiłam sobie martini, wypiłam z spritem i cytrynką polecam
uwielbiam martini ze spritem

Cytat:
Napisane przez kaska1980 Pokaż wiadomość
Ja na wychowawczym jestem od czerwca. Jak dokonałaś tego, że dopiero teraz jesteś na wychowawczym. Chodziłaś do pracy po macierzyńskim

z tego co się orientuję, to tak można. wychowawczy jest to wykorzystania bodajże do 3 roku życia dziecka, ale niekoniecznie zaraz po macierzyńskim...

Dziewczyny podziele się z Wami nowiną. Moja koleżanka z Liceum w sobotę urodziła dziewczynkę. 58 cm długa i uwaga........ 4680 gr.. Ona jest taką straszna chudziną i wyobraźcie sobie, że dała radę urodzić bo lekarze nie wiedzieli, że takie duże dziecko będzie i na cesarkę było za późno bo akcja porodowa była już mocno zaawansowana. Efekt jest taki, że mała ma pęknięty obojczyk i zniekształconą główkę.
Och ta nasza służba zdrowia
ojej, to faktycznie duża córcia. a obojczyk i główka szybko dojdą do siebie, kostki są jeszcze tak mięciutkie, że za jakiś czas śladu nie będzie

Cytat:
Napisane przez monya4 Pokaż wiadomość
a ja sie najpierw pochwale:
Moja Wiktoria wstała dzis sama 2 razy podciągajac sie koło łóżka
super

Cytat:
Napisane przez monya4 Pokaż wiadomość
Dziewczyny napiszcie mi prosze czy wy łózeczko macie na samym dole?? bo u mnie ta ostatnio dziurka na srubke jest tak z 10 cm od dołu. Wiktoria własnie wstała w łóżeczku i tak sie zastanawiam czy nie trzeba jeszcze jednej dziurki na samym dole wywiercic???
wiesz co, ja mam na samym dole, ale tak jak u Ciebie, to i tak nie jest jakoś bardzo nisko Marysia ma barierke nieco powyżej barków, a ma jakieś 75cm. więc szybko chyba będziemy zmieniać łóżeczko

Cytat:
Napisane przez kaska1980 Pokaż wiadomość
Dziewcztyny super Wam waga leci a ja jakoś nie mogę zacząć diety aby w końcu schudnąć
no to już, bierzemy się! bo najtrudniej jest zacząć a ja sobie obiecałam, ze tym razem się nie poddam

Monya, Onevittoria, gratuluje spadku wagi

Weronika, super filmiki twoja mała zawsze po domu w bucikach chodzi? a w ogóle, to ślicznie chodzi

Hagar, wow, Twoje zdjęcia są super!!! nie ma co, dla mnie byłaby to chyba przygoda życia. Dla Was może mniej, bo Wy chyba często tak podróżujecie, zwłaszcza TŻ, ale na pewno przeżycie fajne super, że Twoja malutka zrobiła takie postępy chyba powinna dostać za to papużkę

rany, jak gorąco...
Natala84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-22, 19:57   #609
kaska1980
Rozeznanie
 
Avatar kaska1980
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 615
Dot.: Torty powoli pieczemy bo za chwilę ROCZKI świętujemy - Mamusie IX-X 2010 cz. IV

[QUOTE=Natala84;28915905]oj u mnie było to samo jak karmiłam tak jeszcze intensywnie i pilnowałam co jadłam, to ważyłam 61kg już (a przed ciążą 67kg, więc i tak za dużo...). chciałam dojść do 57-58 kg, ale wtedy zaczęłam sobie luzować z jedzeniem - a to czekoladka, a to coś pochrupać, a to jakaś bułeczka no i znów warzę 67kg ale obiecałam sobie, że to zrzucę na fitness chodzę, odrzucam śmieciowe jedzenie i słodycze

no to już, bierzemy się! bo najtrudniej jest zacząć a ja sobie obiecałam, ze tym razem się nie poddam[QUOTE]

Natala84 to zaczynamy od jutra zdrowiej jeść, odrzucamy słodycze i bierzemy się za siebie. Ja też ważę 67 kg a chcę dojść do 58 kg więc troche robpoty przede mną.
__________________
Nasze ząbki

http://s2.pierwszezabki.pl/042/0424849b0.png?7651


Therm Line Forte - moje recenzje
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=681428
kaska1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-22, 20:08   #610
weronika23
Zakorzenienie
 
Avatar weronika23
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: ok. Jasła
Wiadomości: 3 353
Dot.: Torty powoli pieczemy bo za chwilę ROCZKI świętujemy - Mamusie IX-X 2010 cz. IV

in my secret life witam, super że coraz nas więcej
Superbejbe ja też uwielbiam, jeszcze kostki lodu
monya4 dla Wiktorii klask i:
Natala84 jeśli chodzi o buciki to dużo ładniej łapie równowagę i pierwsze kroczki postawiła w bucikach a chodzi róznie powiedzialabym, że pół na pół, jak jesteśmy na plytkach to jej ubieram bo strasznie się ślizga jak w pokoju to na bosaka, a na zewnatrz to jak u siebie to raczej w bucikach a jak u babci to na bosaka

dziweczyny ja was podziwiam z tymi dietami, ja nie potrafie z niczego zrezygnowac, obiaduu bez ziemniakow sobie nie wyobrażam, ostatnio mialam nie jesc kielbaski z grilla bo cos mi po nie dobrze, a co wczorajj u mamy grill-zjadlam, dziś tesciowa zjadlam, a teraz herbatka mietowa
weronika23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-22, 20:17   #611
Natala84
Zakorzenienie
 
Avatar Natala84
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 243
Dot.: Torty powoli pieczemy bo za chwilę ROCZKI świętujemy - Mamusie IX-X 2010 cz. IV

Cytat:
Napisane przez kaska1980 Pokaż wiadomość
Natala84 to zaczynamy od jutra zdrowiej jeść, odrzucamy słodycze i bierzemy się za siebie. Ja też ważę 67 kg a chcę dojść do 58 kg więc troche robpoty przede mną.
no to super, ważymy tyle samo i taki sam mamy cel

Cytat:
Napisane przez weronika23 Pokaż wiadomość
dziweczyny ja was podziwiam z tymi dietami, ja nie potrafie z niczego zrezygnowac, obiaduu bez ziemniakow sobie nie wyobrażam, ostatnio mialam nie jesc kielbaski z grilla bo cos mi po nie dobrze, a co wczorajj u mamy grill-zjadlam, dziś tesciowa zjadlam, a teraz herbatka mietowa
kochana, nie dziwię Ci się jakbym tak wyglądała, to też bym sobie głowy dietami nie zawracała
a o butki pytałam bo z tego co wiem, to na boso stópka lepiej się kształtuje

Cytat:
Napisane przez in my secret life Pokaż wiadomość
Dziewczyny, podczytuję Was od jakiegoś czasu. Czy mogę jeszcze do Was dołączyć? Jestem mamą małego Krzysztofa, który w ubiegłym tygodniu skończył 10 miesięcy Obiecuję, ze będę często tu zaglądać
witaj

idę spaaaaaaaaaaać, do zoabczenia jutro rano na kawce
Natala84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-22, 20:32   #612
KW84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 186
Dot.: Torty powoli pieczemy bo za chwilę ROCZKI świętujemy - Mamusie IX-X 2010 cz. IV

hej Kobietki, czytam Was na bieżąco, ale jakoś tak odpisywać nie mam siły, leniwa jestem okropnie ostatnio U nas już lepiej, katar przechodzi, kaszel minął, Kubuś ma dobry humor więc chyba już po chorobie.

Hagar cudne fotki, oglądałam po kilka razy, widoki zapierają dech w piersiach, naprawdę zazdroszczę i podziwiam za wytrwałość w podroży i brawa dla małej, że tak pięknie zniosła te wojaże- rośnie Wam mała podróżniczka Nie tylko widoki na zdjęciach piękne, bo i modelki pierwsza klasa

ilonalu ja też już zaopatrzyłam się w wybielacz i będę walczyć z tymi plamami sposobem martuchy


monya4 u nas podobnie jak u violi, łóżeczko jest tuż nad szufladą i sięga Kubie do brody, no i brawo dla Wikuni
KW84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-22, 20:39   #613
Superbejbe
Zadomowienie
 
Avatar Superbejbe
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 432
GG do Superbejbe
Dot.: Torty powoli pieczemy bo za chwilę ROCZKI świętujemy - Mamusie IX-X 2010 cz. IV

Cytat:
Napisane przez milkasz Pokaż wiadomość
weronika a mała spi z Tobą na łóżku bo mój przez tą chorobę też i zastanawiam sie jak będzie z ponownym przyzwyczajaniem do łóżeczka
Moje dziecię spało z nami w łóżku około 4 miesięcy i odzwyczajenie trwało góra 3 dni. Rano jak się budzi to wygląda za szczebelek i śpiewa więc chyba jej się podoba spanie w łóżeczku


Cytat:
Napisane przez viola211985 Pokaż wiadomość
.
My mamy juz od dawna na samym dole lozeczko, tzn jest tuz nad szuflada ktora jest pod lozeczkiem, nizej juz sie nie da. Mala jak stoi to gorna barierke ma do brody.
u mnie jest tak samo

---------- Dopisano o 21:39 ---------- Poprzedni post napisano o 21:33 ----------

Cytat:
Napisane przez in my secret life Pokaż wiadomość
Dziewczyny, podczytuję Was od jakiegoś czasu. Czy mogę jeszcze do Was dołączyć? Jestem mamą małego Krzysztofa, który w ubiegłym tygodniu skończył 10 miesięcy Obiecuję, ze będę często tu zaglądać
witaj

------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jak ja mam przestać karmić cyckiem jak co chwile mi się napełniają Staram się karmić Larysę przynajmniej 3 razy dziennie z butelki ale i tak się napełniają
__________________
mój misz masz

Edytowane przez Superbejbe
Czas edycji: 2011-08-22 o 20:43
Superbejbe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-22, 21:10   #614
bordowa
Wtajemniczenie
 
Avatar bordowa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 936
Dot.: Torty powoli pieczemy bo za chwilę ROCZKI świętujemy - Mamusie IX-X 2010 cz. IV

Cytat:
Napisane przez gabi1985 Pokaż wiadomość
a znowu innej kuzynce dziecko kleszczami wyciągali bo główka jej nie chciała wyjść no i miała buzie podrapaną i krwiaka na główce.
To akurat nie wina lekarzy, często coś takiego zdarza się przy porodzie kleszczowym.

Cytat:
Napisane przez abz Pokaż wiadomość
Ale żeby nikt na usg nie mówił, ze będzie duże dziecko?
USG myli się nawet +/- 1kg.


Byłam wczoraj na piwku z przyjaciółką, z którą rok nie miałam kontaktu, ale fajnie było się spotkać Ale skutki odczuwam do teraz
Nie chce mi się wierzyć, że za niecałe 6 dni Aśka skończy rok...
__________________
"Pamiętaj: wszystko Ci wolno - ale nie wszystko warto."
bordowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-23, 06:38   #615
weronika23
Zakorzenienie
 
Avatar weronika23
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: ok. Jasła
Wiadomości: 3 353
Dot.: Torty powoli pieczemy bo za chwilę ROCZKI świętujemy - Mamusie IX-X 2010 cz. IV

a ja witam się z rana ledwo na oczy widze, mała miała okropna noc od nic tylko mama i na rece tak strasznie mocno sie przytulała i nie dała odlożyć, dałam jej nurofen ale zasnela przed 5 i już sie budzi wieć pije szybko kawe i pewnie pojedziemy do babci
natala wiem że leipej na boso dlatego ona na zmiane i teraz w sumie potrafi chodzić w bucikach ibez
bordowa ja też chce na piwko ale takie z baru mmmmm
KW84 odpoczywaj kochana póki mozesz, a jak samopoczucie
weronika23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-23, 06:47   #616
gabi1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 195
Dot.: Torty powoli pieczemy bo za chwilę ROCZKI świętujemy - Mamusie IX-X 2010 cz. IV

witam z rana
ja już siedzę w pracy i kawkę sobie piję. Nocka ok chociaż miała stresa malego bo byłam sama z Natką w domu- teściowie na wczasach a tż w pracy, ale nawet mnie nie straszyło
Cytat:
Napisane przez monya4 Pokaż wiadomość
Dziewczyny napiszcie mi prosze czy wy łózeczko macie na samym dole?? bo u mnie ta ostatnio dziurka na srubke jest tak z 10 cm od dołu. Wiktoria własnie wstała w łóżeczku i tak sie zastanawiam czy nie trzeba jeszcze jednej dziurki na samym dole wywiercic???
ja mam łóżeczko z szufladą i jakieś 2 tygodnie temu obniżyłam już do dołu- jest nad samą szufladą i niżej się nie da. Jak mała stoi to ma szczebelki do brody.

Cytat:
Napisane przez in my secret life Pokaż wiadomość
Dziewczyny, podczytuję Was od jakiegoś czasu. Czy mogę jeszcze do Was dołączyć? Jestem mamą małego Krzysztofa, który w ubiegłym tygodniu skończył 10 miesięcy Obiecuję, ze będę często tu zaglądać
witamy

Cytat:
Napisane przez weronika23 Pokaż wiadomość
dziweczyny ja was podziwiam z tymi dietami, ja nie potrafie z niczego zrezygnowac, obiaduu bez ziemniakow sobie nie wyobrażam, ostatnio mialam nie jesc kielbaski z grilla bo cos mi po nie dobrze, a co wczorajj u mamy grill-zjadlam, dziś tesciowa zjadlam, a teraz herbatka mietowa
ja mam to samo, jeden dwa dni to jeszcze wytrzymam ale na dłuższą metę nie ma szans...

Cytat:
Napisane przez bordowa Pokaż wiadomość
To akurat nie wina lekarzy, często coś takiego zdarza się przy porodzie kleszczowym.
nie pisałam że wina lekarzy, tylko że coś takiego jej się zdarzyło


Byłam wczoraj na piwku z przyjaciółką, z którą rok nie miałam kontaktu, ale fajnie było się spotkać Ale skutki odczuwam do teraz
Nie chce mi się wierzyć, że za niecałe 6 dni Aśka skończy rok...
fajnie się tak spotkać po dłuższym czasie, jest tyle do opowiadania a przy piwku to zawsze lepiej
oj leci czas, leci...
a kupujecie coś swoim dzieciaczkom na roczek?
__________________
Natalka

Martusia

gabi1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-23, 07:13   #617
hagar1
Rozeznanie
 
Avatar hagar1
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 640
Dot.: Torty powoli pieczemy bo za chwilę ROCZKI świętujemy - Mamusie IX-X 2010 cz. IV

hej,

i ja witam. my już po kawie i śniadaniu. niestety mała marudzi, cały czas chce żeby się nią zajmować. Dobrze że ten tydzień jest u mnie moja mama, to mam trochę pomocy

Cytat:
Napisane przez Natala84 Pokaż wiadomość
Hagar, wow, Twoje zdjęcia są super!!! nie ma co, dla mnie byłaby to chyba przygoda życia. Dla Was może mniej, bo Wy chyba często tak podróżujecie, zwłaszcza TŻ, ale na pewno przeżycie fajne super, że Twoja malutka zrobiła takie postępy chyba powinna dostać za to papużkę
no dla nas to też była mega przygoda, nigdy by nam nawet do głowy nie przyszło aby polecieć do Australii, a nawet jak byśmy wpadli na taki pomysł to koszty wyjazdu na pewno by nas zniechęciły. ale jak pojawiła się okazja że możemy polecieć bo tż ma tam prowadzić szkolenie i może zabrać rodzinę to musieliśmy skorzystać, choć przyznam że wahaliśmy się długo czy z małą damy radę ale wszyscy nam mówili że nie możemy opuścić takiej okazji i mieli rację

Cytat:
Napisane przez in my secret life Pokaż wiadomość
Dziewczyny, podczytuję Was od jakiegoś czasu. Czy mogę jeszcze do Was dołączyć? Jestem mamą małego Krzysztofa, który w ubiegłym tygodniu skończył 10 miesięcy Obiecuję, ze będę często tu zaglądać
witaj

Cytat:
Napisane przez KW84 Pokaż wiadomość
Hagar cudne fotki, oglądałam po kilka razy, widoki zapierają dech w piersiach, naprawdę zazdroszczę i podziwiam za wytrwałość w podroży i brawa dla małej, że tak pięknie zniosła te wojaże- rośnie Wam mała podróżniczka Nie tylko widoki na zdjęciach piękne, bo i modelki pierwsza klasa

super że synek już zdrowy
hagar1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-23, 07:22   #618
monya4
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 943
Dot.: Torty powoli pieczemy bo za chwilę ROCZKI świętujemy - Mamusie IX-X 2010 cz. IV

hej!
dzieki dziewczyny
Wiktoria teraz cały czas sie podciaga i leci....no to sie teraz zacznie
__________________
62-----------------------------------47
monya4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-23, 07:43   #619
martucha84
Zakorzenienie
 
Avatar martucha84
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk:)
Wiadomości: 13 438
Dot.: Torty powoli pieczemy bo za chwilę ROCZKI świętujemy - Mamusie IX-X 2010 cz. IV

Cytat:
Napisane przez kaska1980 Pokaż wiadomość
Dziewczyny podziele się z Wami nowiną. Moja koleżanka z Liceum w sobotę urodziła dziewczynkę. 58 cm długa i uwaga........ 4680 gr.. Ona jest taką straszna chudziną i wyobraźcie sobie, że dała radę urodzić bo lekarze nie wiedzieli, że takie duże dziecko będzie i na cesarkę było za późno bo akcja porodowa była już mocno zaawansowana. Efekt jest taki, że mała ma pęknięty obojczyk i zniekształconą główkę.
Och ta nasza służba zdrowia
wow.. brak mi słów..

Cytat:
Napisane przez monya4 Pokaż wiadomość
a ja sie najpierw pochwale:

Moja Wiktoria wstała dzis sama 2 razy podciągajac sie koło łóżka
bosko

Cytat:
Napisane przez ilonalu Pokaż wiadomość
martucha- wyprałam pieluchy Twoim sposobem, rewelacja, plamy nie miały szans, a jaka biel
ciesze się

Cytat:
Napisane przez in my secret life Pokaż wiadomość
Dziewczyny, podczytuję Was od jakiegoś czasu. Czy mogę jeszcze do Was dołączyć? Jestem mamą małego Krzysztofa, który w ubiegłym tygodniu skończył 10 miesięcy Obiecuję, ze będę często tu zaglądać
witaj napisz nam coś o sobie o was

Cytat:
Napisane przez Superbejbe Pokaż wiadomość
Jak ja mam przestać karmić cyckiem jak co chwile mi się napełniają Staram się karmić Larysę przynajmniej 3 razy dziennie z butelki ale i tak się napełniają
jeśli chcesz przestać karmić to musisz ściągać mleko ale tylko do poczucia ulgi nie do pustki i ściągać je rzadko - i dopiero wtedy gdy poczujesz że są na prawdę twarde - ze 3 razy dziennie potem ze 2 potem raz - odciągnięte daj z butli - bo jak ją przystawiasz to ona je do zera więc produkują więcej by na następne karmienie było, a jak przeczekasz trochę do twardości piersi i odciągniesz tylko nie wiele do poczucia ulgi to aż tyle mleka nie naprodukują
mi potwrało to z 4dni a po tygodniu była całkowita sahara
__________________
Lubię pikniki na skraju drogi I lubię jadać w restauracjach Ciszy uwielbiam słuchać w górach I lubię bywać w gwarnych miastach
martucha84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-23, 08:08   #620
bordowa
Wtajemniczenie
 
Avatar bordowa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 936
Dot.: Torty powoli pieczemy bo za chwilę ROCZKI świętujemy - Mamusie IX-X 2010 cz. IV

Cytat:
Napisane przez martucha84 Pokaż wiadomość
mi potwrało to z 4dni a po tygodniu była całkowita sahara
A ja nie karmię już 8 miesięcy i nadal mam mleko jak ścisnę pierś Ma któraś też tak?
__________________
"Pamiętaj: wszystko Ci wolno - ale nie wszystko warto."
bordowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-23, 08:26   #621
abz
Zakorzenienie
 
Avatar abz
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: .
Wiadomości: 3 391
Dot.: Torty powoli pieczemy bo za chwilę ROCZKI świętujemy - Mamusie IX-X 2010 cz. IV

Cytat:
Napisane przez ilonalu Pokaż wiadomość
abz-czy chodzi ci o wozek LIRA infinity to ja mialam ale sprzedalismy po miesiącu
Nie, myślałam o takim: http://allegro.pl/quatro-wozek-spacerowy-infinity-3-nowosc-gratisy-i1766708011.html

Cytat:
Napisane przez monya4 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja tez mam na samym dole ale u mnie to nie jest na samym dole
No to jakie ty masz łóżeczko w takim razie?

Cytat:
Napisane przez in my secret life Pokaż wiadomość
Dziewczyny, podczytuję Was od jakiegoś czasu. Czy mogę jeszcze do Was dołączyć? Jestem mamą małego Krzysztofa, który w ubiegłym tygodniu skończył 10 miesięcy Obiecuję, ze będę często tu zaglądać
Witaj. też jestem mamą Krzysia Napisz więcej o was

Cytat:
Napisane przez bordowa Pokaż wiadomość
Nie chce mi się wierzyć, że za niecałe 6 dni Aśka skończy rok...
Do mnie też to nie dociera, dopiero co było szykowanie wyprawki, strach przed porodem, poród i było maleńkie dziecko a teraz to maleństwo ma mieć już roczek? No kiedy to minęło, kiedy pytam?

Cytat:
Napisane przez gabi1985 Pokaż wiadomość
a kupujecie coś swoim dzieciaczkom na roczek?
Ja raczej nie, co jakiś czas mu coś kupujemy, teraz np poluję na all na kulę do raczkowania (może trochę późno, ale co tam, coś nowego zawsze się przyda). Goście moze coś kupią a on przecież i tak niewiele z tego zrozumie.

Krzysiu zrobił nas wczoraj w balona, o 18 poszedł niby na drzemkę a spał do 6 rano! Oczywiście na śpiocha go przebrałam i dałam cyca i potem jeszcze z 2 razy się przebudził, ale chyba sie wyspał nie? 12 godz to dość długa drzemka
__________________
od 26 kwietnia 2008 - żona // nasz ślub
mamy Synka: Krzysiu ur. 24-09-2010
i znowu serca mam dwa...


abz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-23, 08:47   #622
in my secret life
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 177
Dot.: Torty powoli pieczemy bo za chwilę ROCZKI świętujemy - Mamusie IX-X 2010 cz. IV

Witam z rana dołączam się do porannej kawki u mnie na stole kawa zbożowa z mlekiem, bo jestem jeszcze karmiąca a zwykła kawa działa na Krzysia jak dawka potrójnej energii którą wykorzystuje w nocy więc piję tylko zbożową.
Coś więcej o nas? Krzysiu ma ok. 75 cm i waży 9300 (wg domowych obliczeń z ubiegłego tygodnia). Niestety rośnie nam mały niejadek, mamy problemy szczególnie z kaszkami, pluje od pierwszych łyżeczek, więc często dopychamy się chlebkiem z serkiem homo lub szyneczką. Obiadki je kiedy mu smakują. Ma 4 ząbki, które urosły mu bardzo szybko, rosły parami od ukończenia 6 miesiąca życia ale teraz coś przystopowało. Czekam aż pojawią się następne, na razie nic nie widać Wstaje, wspina się po meblach i uwielbia chodzić za rączki. I dałby się pokroić za moj telefon komórkowy
in my secret life jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-23, 08:49   #623
hagar1
Rozeznanie
 
Avatar hagar1
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 640
Dot.: Torty powoli pieczemy bo za chwilę ROCZKI świętujemy - Mamusie IX-X 2010 cz. IV

moja mała już zalicza drzemkę. a ja mam do was pytanie. muszę w tym tyg kupić jej fotelik. do australii zabraliśmy jeszcze ten mały ale już biedna ledwo się w nim mieści. gdybyśmy nie jechali kupiła bym jej większy już dawno ale przed wyjazdem nie było sensu.

większość z was zapewne ma już za sobą ten wybór. co polecacie? ja tylko pamiętam że Weronisia polecała maxi cosi tobi. też nad nim myślę, ale może znacie/macie coś tańszego a równie dobrego???
hagar1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-23, 08:51   #624
Superbejbe
Zadomowienie
 
Avatar Superbejbe
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 432
GG do Superbejbe
Dot.: Torty powoli pieczemy bo za chwilę ROCZKI świętujemy - Mamusie IX-X 2010 cz. IV

Cytat:
Napisane przez martucha84 Pokaż wiadomość
jeśli chcesz przestać karmić to musisz ściągać mleko ale tylko do poczucia ulgi nie do pustki i ściągać je rzadko - i dopiero wtedy gdy poczujesz że są na prawdę twarde - ze 3 razy dziennie potem ze 2 potem raz - odciągnięte daj z butli - bo jak ją przystawiasz to ona je do zera więc produkują więcej by na następne karmienie było, a jak przeczekasz trochę do twardości piersi i odciągniesz tylko nie wiele do poczucia ulgi to aż tyle mleka nie naprodukują
mi potwrało to z 4dni a po tygodniu była całkowita sahara
A ja niemądra cały czas przystawiałam małą jak miałam twarde piersi będę musiała poskładać laktatorkę i do dzieła
__________________
mój misz masz
Superbejbe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-23, 08:54   #625
ilonalu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 112
Dot.: Torty powoli pieczemy bo za chwilę ROCZKI świętujemy - Mamusie IX-X 2010 cz. IV

Witam
gabi- też sie zastanawiam czy coś kupić
hagar- sposób martuchy, to namoczyć pieluchy w vanishu do białego tak ze 3 godziny, a potem prać w 95 stopniach (pranie wstepne + intensywne)
Dziewczyny, która karmi jeszcze tylko piersia ( nie podaje wogole mm) prosiłabym harmonogram dnia.
Czy jest możliwe żeby w jednej piersi było mniej pokarmu niz w drugiej, moje dziecko chetniej je z jednej niż z drugiej, kiedyś tak nie było, jak to można wyrównać
ilonalu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-23, 08:55   #626
Superbejbe
Zadomowienie
 
Avatar Superbejbe
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 432
GG do Superbejbe
Dot.: Torty powoli pieczemy bo za chwilę ROCZKI świętujemy - Mamusie IX-X 2010 cz. IV

Cytat:
Napisane przez hagar1 Pokaż wiadomość
moja mała już zalicza drzemkę. a ja mam do was pytanie. muszę w tym tyg kupić jej fotelik. do australii zabraliśmy jeszcze ten mały ale już biedna ledwo się w nim mieści. gdybyśmy nie jechali kupiła bym jej większy już dawno ale przed wyjazdem nie było sensu.

większość z was zapewne ma już za sobą ten wybór. co polecacie? ja tylko pamiętam że Weronisia polecała maxi cosi tobi. też nad nim myślę, ale może znacie/macie coś tańszego a równie dobrego???
Polecam fotelik norweskiej firmy BeSafe, posiada 4* i dziecko siedzi w nim wyżej niż w tobi, niestety kosztuje ponad 800zł.
__________________
mój misz masz
Superbejbe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-23, 09:04   #627
monya4
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 943
Dot.: Torty powoli pieczemy bo za chwilę ROCZKI świętujemy - Mamusie IX-X 2010 cz. IV

abz
o tak to wygląda
__________________
62-----------------------------------47

Edytowane przez monya4
Czas edycji: 2011-09-09 o 16:18
monya4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-23, 09:10   #628
ilonalu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 112
Dot.: Torty powoli pieczemy bo za chwilę ROCZKI świętujemy - Mamusie IX-X 2010 cz. IV

Cytat:
Napisane przez hagar1 Pokaż wiadomość
moja mała już zalicza drzemkę. a ja mam do was pytanie. muszę w tym tyg kupić jej fotelik. do australii zabraliśmy jeszcze ten mały ale już biedna ledwo się w nim mieści. gdybyśmy nie jechali kupiła bym jej większy już dawno ale przed wyjazdem nie było sensu.

większość z was zapewne ma już za sobą ten wybór. co polecacie? ja tylko pamiętam że Weronisia polecała maxi cosi tobi. też nad nim myślę, ale może znacie/macie coś tańszego a równie dobrego???
hagar-my mamy chicco i jesteśmy zadowoleni, a cenowo jest dużo tańszy
ilonalu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-23, 09:29   #629
Katunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Katunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 623
GG do Katunia:)
Dot.: Torty powoli pieczemy bo za chwilę ROCZKI świętujemy - Mamusie IX-X 2010 cz. IV

czesc

czytam czytam ale nie umiem sie zebrac na odpisywanie

noc znow tragedia-pobudka z goraczka, a o zasypianiu wczorajszym to chcialabym zapomniec na zawsze!!!!! 40 min placzu,noszenia na rekach...Tom plakal, ja plakalam

Dzis jestem wykonczona a jade dzis na zajecia z dzieciakami,nie mam na nie w ogole weny

w ogóle w nocy zlapalam takiego doła ze nie umialam sie sama uspokoic a tz byl w pracy...
do tego maly tak strasznie furczy, ciezko oddycha ze az serce bolalo a nie umiem mu pomoc bo mu to zalega na gardle a nie w nosie

sprobuje potem poczytac na spokojnie co u was
zobaczylam tylko hagar-super fotki
Katunia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-23, 09:34   #630
ilonalu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 112
Dot.: Torty powoli pieczemy bo za chwilę ROCZKI świętujemy - Mamusie IX-X 2010 cz. IV

abz-to nie pomogę myślałam o LIRA
ilonalu jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:25.