IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. IV - Strona 59 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-08-22, 17:00   #1741
francmal
Rozeznanie
 
Avatar francmal
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 601
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. IV

Cytat:
Napisane przez Eve1603 Pokaż wiadomość
Francmal
kupisz wlasnie w tych sklepach, ja kupilam w Homebase i w O'Shea
O tym O"Shea pierwsze słyszę ale zobaczę czy gdzieś w naszych okolicach nie ma. A w Homebase właśnie natrafiliśmy na kilka fajnych kolorków ale jak Tż zaczął czytać te etykiety to się okazało, że te małe buteleczki, które wzieliśmy za barwniki były tylko próbkami danego koloru. Może on coś źle skumał a pamiętasz może jak oni to tu nazywają. Nastepnym razem jak będziemy w Homebase muszę zrobić wywiad na temach tych pigmentów
No i oczywiscie dzieki za odzew No a co do Killarney to niby miałam z Tż jechać ale okazało się, że on tam ma na noc zostać i ogólnie nie wie ile mu zejdzie więc nas nie wziął a ostatecznie spędził tam 4 dni. Teraz też ma tam na 1 lub 2 pojechać może tym razem uda nam się z nim zabrać bo od poniedziałku dupa będzie bo Filip już do przedszkola pójdzie a za rok do zerówki Kurcze ani się obejrzę a z domu się wyprowadzi No a jak tam Mayka daje już trochę pożyć Bo Stefcio spoko i już za 4 dni stuknie mu pół roczku


Resztę pozdrawiamy pa
francmal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-22, 17:31   #1742
Eve1603
Zakorzenienie
 
Avatar Eve1603
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Co.Cork, Ireland
Wiadomości: 5 029
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. IV

Francmal
nie jestem pewna czy O'Shea to nie regionalny sklep - w kazdym razie jak tz bedzie w Killarney to moze zajrzec, jest w centrum miasta, naprzeciwko 2Euro.
Z cala pewnoscia kupilismy pigmenty i byly faktycznie w malych buteleczkach, ale jak sie nazywaly, to zabij, ale nie mam pojecia.
Matko, to Ci sie syn zestarzal jak ja pomysle, ze Olek za rok pojdzie do "psieckola", to
Maya lepiej choc nadal sen nie jest jej mocna strona, bardzo latwo sie wybudza i ciezko ja ponownie w sen wprowadzic Ale dzisiaj wszyscy (Olek, Maya i ja) spalismy razem w wyrku do 9.45 Po uprzednim karmieniu Mayki i mleczku Olka oczywiscie.

Kobity, dajcie mi kopa w doope bo takiego lenia jak dzis to ja dawno nie mialam, cala sofe w salonie mam zawalona ciuchami do prasowania, w ogrodzie syf, w kuchni syf, wszedzie syf, a ja poza spacerem dzisiaj palcem nie kiwnelam
__________________
Olus jest z nami od 7 maja 2009, 22.14
Maya jest z nami od 9 czerwca 2011, 10.24



Eve1603 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-22, 19:06   #1743
karadka
Zadomowienie
 
Avatar karadka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 1 890
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. IV

Witam wszystkie mamusie

jakis czas temu do Was zagladalam pytajac o ginekologa ( oczywiscie dalej go nie odwiedzilam ale mysle ze wkrotce sie wybiore) wtedy wiedzialam ze koncem lata zaczniemy sie starac ( mialo to byc wczesniej ale juz mialismy wakacje zaplanowane wiec decyzja byla ze po urlopie dzialamy)
Wierze ze znajde tu duzo wsparcia i oczywiscie bede sie starala przeczytac Wasze posty chociaz z tej czesci

pozdrawiam Was serdecznie
__________________
DUKAN od 15 luty 2010 88,4 - 67,4
obżarstwo 67,4 - 74.4
DUKAN od 7 marca 2011 74.4 - 73.9 - 73 - 72 - 71 - 70 - 69 - 68 - 67
karadka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-22, 22:26   #1744
francmal
Rozeznanie
 
Avatar francmal
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 601
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. IV

Eve Jeszcze raz dzięki poszperałam sobie trochę w googlach na temat tego O"Shera i jak się uda to tam chłopa wyślę bo on w sumie będzie robił coś w Farranfore i jakiejś innej wiosce no ale może uda mu się tam dotrzeć ajak nie to zawsze w jakiś wekeend możemy się bryknąć do Killarney

Lajla a Ty dotarłaś bo nic nie piszesz?

Stokrotkajak tam mała za niecałe 2 h wtorek (no ale ma czekać do wieczora)- przygotowuje się już powoli do wyjścia?

Edytowane przez francmal
Czas edycji: 2011-09-09 o 17:30
francmal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-23, 07:18   #1745
glamourous
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: duplinek
Wiadomości: 12 932
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. IV

Cytat:
Napisane przez elcia0787 Pokaż wiadomość
Hej hej Szymek juz zdrowy w koncu
glam a jak ty sie czujesz?

ja od dzisiaj zaczynam cwiczyc tzn jezdzic na rowerku i skaksc na skakance TZ mi wczoraj sprzet fundnal poki co dobrze mi idzie zgubilam juz 5 kg jeszcze 5 mi zostalo
od wczoraj 5 kilo zgubilas to rzeczywiscie swietnie ci idzie
ja sie czuje rewelacyjnie, 6 miesiac sie konczy i gdyby nie ten brzuchol ogromny to bym w ogole nie wiedziala ze jestem w ciazy serio taki to ja mialam z Sonia w 9 miesiacu i az sie boje myslec jak sie dalej rozrosne kopniaczki z kazdej strony i praktycznie caly czas, jak nie jeden to drugi maluch daje

Asiu daj znac jak poszla wizyta... w ogole co ci mowia na temat porodu, masz szanse na naturalny? bo mi sie marzy porod naturalny i za wszelka cene bym chciala cc uniknac- lekarz mi powiedzial ze jesli oba maluchy beda glowkowo a ciaza donoszona to nie ma sprawy
a ciekawa jestem jak do tego w IE podchodza

a ktoras ma jakis kontakt ze Stokrotka?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43221823 #post43221823 wymienie Tresor Midnight Rose
glamourous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-23, 09:52   #1746
Katia25
Wtajemniczenie
 
Avatar Katia25
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 2 640
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. IV

Stokrotka
No I mamy wtorek
Hehe
Mi sie jednak wydaje ze mala jeszcze poczeka

Glam
Z tego co wiem stokrotka jeszcze nie rodzi
__________________
Katia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-23, 10:12   #1747
Eve1603
Zakorzenienie
 
Avatar Eve1603
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Co.Cork, Ireland
Wiadomości: 5 029
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. IV

Francmal
ale mi sie dziwnie czyta jak piszesz o moich stronach W Farranfore mieszkalam tez (pieeeeeeekne view mielismy) i pracowalismy oboje tez w Farranfore. GP tez mialam w Farranfore No a teraz sie miastowi stalismy
Mialam juz chwalic Maye bo wczoraj bez zadnego marudzenia zasnela po kapieli, czyli ok. 20 i spala do polnocy, ale po polnocy zaczely sie pobudki co godzine
Bluznilam jak szewc Ale moze w koncu "zarazi" sie od brata i zacznie spac jak czlowiek
A gdzie Wy w ogole mieszkacie teraz?

Lajla chyba na Slowacji teraz jest - to sa ostatnie dane fejsowe









Katia
ale Ty ostatnio rozmowna jestes



ide cos konstruktywnego porobic



a tak w ogole to znowu do nas powrocil temat, ze moze by jednak opuscic Eire Nie bierzemy pod uwage Polski, ale moze jednak jakis inny kraj Co jakis czas temat powraca i pewnie w koncu to zrobimy... albo bedziemy rozmyslac do grobowej deski
__________________
Olus jest z nami od 7 maja 2009, 22.14
Maya jest z nami od 9 czerwca 2011, 10.24



Eve1603 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-23, 10:27   #1748
pcynesia
Rozeznanie
 
Avatar pcynesia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Sallins, Co. Kildare, Irlandia
Wiadomości: 977
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. IV

hej

Stokrotka, prosze nam sie tu meldowac jak zdrowko?

Eve, stosuje ten linoderm od 2 tygodni i juz widze poprawe co prawda Adas ta wysypke ma dosc, ze tak powiem, ciezka, ale wierze, ze zejdzie do konca. Dzieki

Francmal, ale ten czas leci a jeszcze pamietam jak zamieszczalas fotki nowonarodzonego Stefcia a tu juz pol roku zlecialo. No i super, ze starsza dzieciarnia Ci daje pospac, madre dzieciaczki

Ashia, jak tam w szpitalu bylo?

Elcia, fajnie, ze Szymek juz zdrowy.

Karadka, owocnych staranek

I dzieki kochane za odzew na temat mleczka - zawsze na Was mozna liczyc.

A my w sobote bylismy w Zoo Dziecko sie nalazilo i narozrabialo, ale bylo przeszczesliwe - i , o dziwo, malo zmeczone zwazywszy, ze w wozku to siedzial moze wszystkiego przez 10-15 minut a tak to lazil no i nam uciekal.
pcynesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-23, 11:02   #1749
elcia0787
Zakorzenienie
 
Avatar elcia0787
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 147
GG do elcia0787
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. IV

glam heheh w ciagu prawie 1,5 miesiaca 5 kg mi ubylo fajnie by bylo gdyby sie udalo w ciagu jednego dnia
szkoda ze nie udalo nam sie spotkac jak bylam w Pl a teraz dopiero na swieta bede wogole to pochwalila bys sie fotka brzusia
pcynesiu Szymkowi tez sie podobala wyprawa do Zoo i dokladnie tak samo robil nie chcial w wzoku siedziec tylko biegal
elcia0787 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-23, 11:19   #1750
glamourous
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: duplinek
Wiadomości: 12 932
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. IV

Elcia specjalnie na Twoje zyczenie brzuszek w 25 tyg
oj obawiam sie ze w grudniu to ja bede miala niezly sajgon, teoretycznie 7 grudnia mam termin chociaz w praktyce to pewnie wczesniej sie rozpakuje

no ja czekam na dane od Asi- bo kurcze przy tym typie, tzn ciazy mnogiej z 1 lozyskiem to 36-37 tydz porod wrecz zalecany z tego co czytalam...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg photo.jpg (128,6 KB, 31 załadowań)
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43221823 #post43221823 wymienie Tresor Midnight Rose
glamourous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-23, 11:47   #1751
Katia25
Wtajemniczenie
 
Avatar Katia25
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 2 640
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. IV

Eve



Jakas bez zycia ostatnio jestem ?.. Nic mi sie nie chce , chyba jakas depreche zalapalam :/
O jakim kraju myslicie ? My z tz tez jakos ostatnio mamy dosyc tej irlzndii ... On by chetnie wyjechal , a mi sie jakos nie chce nie nawidze zaczynac wszystkiego od nowa...
__________________
Katia25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-23, 12:43   #1752
Eve1603
Zakorzenienie
 
Avatar Eve1603
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Co.Cork, Ireland
Wiadomości: 5 029
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. IV

Katia
a opcje padaja rozne w zaleznosci od tego co wezmiemy pod uwage - jesli kontakt z rodzina to Niemcy, Holandia bo blisko, jesli chodzi o klimat i latwosc zycia to N. Zelandia, Australia, Kanada. Niestety na Emiraty jestesmy za ciency w umyslach, a moze raczej w papierach Z pewnoscia nie Polska - za drogo i niemilo i wszystko pod gorke. Chyba ze te 75 baniek w euromilionach trafimy
Ja sie tylko ciesze ze my tej chalupy jednak nie kupilismy bo teraz mielibysmy rebus co z nia zrobic...
Troche mnie juz ta irlandzka wiocha meczy choc nadal zyje mi sie tu latwo i lekko, mimo recesji... zobaczymy... Tez mnie troche przeraza zaczynanie od nowa, ale tz jest wielkim optymista




Pcynesia
super ze masc dziala
__________________
Olus jest z nami od 7 maja 2009, 22.14
Maya jest z nami od 9 czerwca 2011, 10.24



Eve1603 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-23, 14:22   #1753
agnes208
Zakorzenienie
 
Avatar agnes208
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 098
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. IV

hej dziewczynki

Wieki mnie nie bylo ale juz nadrobiłam wcale jakos specjalnie duzo tego nie było cos ostatnio cicho my bylismy w polsce na urlopie tydz temu powrocilismy na lono macochy irlandii ale niestety nie moge dosjsc do siebie tym razem jakos tesknie za rodzina bardziej niż zwykle. Zwykle aby otrzasnac się z urlopu wystarczylo rozpakowac się zrobic pranie i pojsc pierwszy dzien do pracy i juz sie czulam jakbym wogole nie wyjezdzała a teraz jakos coś inaczej. Moze czas wracac hahh

Dziewczyny mam do Was takie pytanko bo znowu dostałam zaproszenie na cytologie dzisiaj juz chyba 4 w przeciagu 3 miesiecy też dostajecie takie coś?? Ja nie mam zamiaru tutaj isc bo robie cytologie i usg raz w roku zawsze jak jestem na urlopie. Niby samo badanie pisza ze gratis ale pewnie trzeba bedzie do lekarza itd a nasza gp karta juz straciła ważnosc koncem lipca a niestety zadne pismo jeszcze nie przyszło czy dostalismy nowa czy nas odrzucają nie wiem musze sie chyba tam wybrac i wypytać.
agnes208 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-23, 14:45   #1754
stokrotka_
Zadomowienie
 
Avatar stokrotka_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 604
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. IV

hej

ja jeszcze w dwupaku... cały tydzień młodej mówiliśmy,że ma czekać.. to się wkurzyła i teraz Ona sobie jaja z nas robi

powoli mam dość tych fałszywych alarmów.. i wogóle.. w depresję przedporodową wpadnę

a jakby mi kieeeeedyś przyszło to głowy,że chcę drugie dziecko..to mi skopiujcie tą wiadomość... :brzyda l:
__________________
Sara


Tyś taka bezbronna, maleńka, w kołysce splecionej z mych ramion, a kiedys sie do mnie uśmiechniesz i powiesz mi czule: "mamo"





stokrotka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-23, 14:47   #1755
elcia0787
Zakorzenienie
 
Avatar elcia0787
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 147
GG do elcia0787
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. IV

glam no no superasny brzuszek ech kiedy ja mialam taki )))))))
elcia0787 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-23, 14:53   #1756
agnes208
Zakorzenienie
 
Avatar agnes208
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 098
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. IV

Cytat:
Napisane przez stokrotka_ Pokaż wiadomość
hej

ja jeszcze w dwupaku... cały tydzień młodej mówiliśmy,że ma czekać.. to się wkurzyła i teraz Ona sobie jaja z nas robi

powoli mam dość tych fałszywych alarmów.. i wogóle.. w depresję przedporodową wpadnę

a jakby mi kieeeeedyś przyszło to głowy,że chcę drugie dziecko..to mi skopiujcie tą wiadomość... :brzyda l:
O widze ze to już lada moment Trzymam kciuki


Glam fajny lokal dla bliźniaków
agnes208 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-23, 17:54   #1757
glamourous
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: duplinek
Wiadomości: 12 932
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. IV

dzieki za mile slowo dziewczynki

Stokrotka powiem ci ze przyjda takie chwile ze jeszcze zatesknisz za brzuszkiem i spokojem, pewnie ci to wszyscy mowia ale sie powtorze- ciesz sie ostatnimi chwilami kiedy mozesz dowolnie dysponowac swoim czasem bopozniej przez pewien okres jest z tym naprawde ciezko
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43221823 #post43221823 wymienie Tresor Midnight Rose
glamourous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-23, 17:58   #1758
elcia0787
Zakorzenienie
 
Avatar elcia0787
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 147
GG do elcia0787
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. IV

glam dokladnie ja tez mowilam ze nie bede tesknic za brzuchem a jednak tesknie z jednej strony bym chciala miec drugie ale z drugiej jeszcze nie teraz,

Edytowane przez elcia0787
Czas edycji: 2011-08-23 o 18:58
elcia0787 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-23, 18:04   #1759
stokrotka_
Zadomowienie
 
Avatar stokrotka_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 604
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. IV

ale ja wiem...że będę tęsknić za spokojem,spaniem,kopniaka mi i ruszającym się brzuchem ma wszystkie strony

ale po prostu skurcze,ból krzyża i pochwy mnie dobijają...boli jak cholera..i ani nie przestaje ani się nie rozkręca nic...

a cieszyć się średnio mogę,bo dziś marketu przejść całego nie mogłam bez bólu,a teraz to nawet wysiedzieć... wogóle czuje się jak połamana... dlatego chce by się to skończyło

wiem....marudze..ale chyba to mi zostało...:brzyd al:
__________________
Sara


Tyś taka bezbronna, maleńka, w kołysce splecionej z mych ramion, a kiedys sie do mnie uśmiechniesz i powiesz mi czule: "mamo"





stokrotka_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-23, 19:49   #1760
francmal
Rozeznanie
 
Avatar francmal
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 601
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. IV

Pcynesia dzięki ja też chcę się kiedyś w końcu wybrać do zoo do Dublina ale zawsze się coś innego "urodzi" albo pogoda do bani

Edytowane przez francmal
Czas edycji: 2011-09-09 o 17:33
francmal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-24, 06:21   #1761
glamourous
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: duplinek
Wiadomości: 12 932
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. IV

Stokrotko to juz naprawde niedlugo, zwlaszcza jak masz dolegliwosci takie

sluchajcie a czy nie wiecie jak Ashia? bo sie wczoraj chyba w sumie nie odezwala co nie?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43221823 #post43221823 wymienie Tresor Midnight Rose
glamourous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-24, 09:50   #1762
kat_zuk
Raczkowanie
 
Avatar kat_zuk
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Rathcoole,Dublin 24
Wiadomości: 368
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. IV

Hej dziewczyny
Jakoś ostatnio czasu nie mam na pisanie.pogoda się zrobiła ładna wiec na dworze całymi dniami siedzimy.
całujemy was wszystkie bardzo mocno

słuchajcie czy któreś z waszych pociech miało ospe lub różyczke.Małemu w ciągu nocy wyskoczyła wysypka i nie wiem co to.to sa takie krosty czerwone z ropnym kółeczkiem w srodku
kat_zuk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-24, 10:23   #1763
pcynesia
Rozeznanie
 
Avatar pcynesia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Sallins, Co. Kildare, Irlandia
Wiadomości: 977
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. IV

Kat_zuk, ropne krostki to raczej nie różyczka. Ale chyba musicie isc do lekarza. Wczoraj w radio mowili, ze panuje odra i juz sporo przypadkow zanotowano, a boją się co to będzie jak się zacznie szkoła. A z kolei w naszych stronach słyszałam też o ospie, bo jak z Adaskiem byłam u lekarza jak miał tę 3-dniowkę to go lekarz kazał rozebrac do naga,bo podejrzewał ospę.

Stokrotko, nie pozostaje Ci nic innego jak czekać aż się corcia zdecyduje wyjść. Hehe.. moze ona wczesniej byla gotowa a tu nagle rodzice jej czekać kazali to się teraz obraziła i focha zarzuciła i stwierdziła, że jak tak to sobie poczekacie

Elcia, też mam podobne rozterki co do drugiego dziecia, że niby fajnie byłoby miec już, ale z drugiej strony może jeszcze poczekać ...

Glam, no pokaźny brzucholek masz strach sie bac co będzie na finiszu no ale gdzieś te dwie sztuki muszą siedzieć

też jestem ciekawa jak tam Ashia

a w ogóle to gdzie reszta? Kellys, Mushko, Ania_tb jak sie czujecie ciezaróweczki?

A bąbel ma katar, nie spał pół nocy i non stop płakał a teraz cieknie mu z noska. Oby to tylko katar i żeby się w nic powazniejszego nie przerodziło.
pcynesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-24, 10:46   #1764
glamourous
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: duplinek
Wiadomości: 12 932
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. IV

Pcnesiu u nas ostatnio byl katar, normalnie taka glupota a tak zycie potrafi utrudnic...potem dziecko niewyspane po takiej nocy wiec i w dzien marudne mnie sie ten katar jeszcze trzyma i tez mam dosc, ale wiecie co ja jakas glupia jestem i nie poszlam do lekarza- boje sie ze mnie wysmieje jak powiem ze mam katar i odkasluje to co mi z nosa do gardla splywa...wiec juz drugi tydzien sie lecze sokiem malinowym i czosnkiem

Kat chyba przy ospie i rozyczce to jednak sa tez inne objawy, goraczka itd. nie wiem ale mi sie zdawalo ze wlasnie najpierw sa te inne objawy a wysypka dopiero po kilku dniach- przynajmniej przy ospie... a rozyczka chyba ropna nie jest tylko czerwone plamki? nie wiem moze sie myle...a maly zachowuje sie normalnie? moze to jakas alergia skorna?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43221823 #post43221823 wymienie Tresor Midnight Rose

Edytowane przez glamourous
Czas edycji: 2011-08-24 o 10:47
glamourous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-24, 10:52   #1765
elcia0787
Zakorzenienie
 
Avatar elcia0787
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 147
GG do elcia0787
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. IV

hej hej
my ostatnio siedzimy na dworzu na placu zabaw bo cieplutko wiec korzystamy ile sie da
katzuk raczej to nie ospa bo ospa ma tez inne objawy jak pisaly dziewczyny i inaczej wygladaja krostki
elcia0787 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-24, 11:46   #1766
rusalka12
Zadomowienie
 
Avatar rusalka12
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 1 022
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. IV

hej Babeczki!!!
Dawno mnie tu nie bylo - duzo pracy, wizyta mamy sprawiaja, ze nie przesiaduje na internecie w ogole. jedynie sprawdzam posty na facebooku, a to dlatego, ze mam w komorce.
Zuzol rosnie jak na drozdzach. wlasnie przebil sie jej 8 zabek, co wiaze sie z katarkiem i kaszelkiem na szczescie zebisko juz na wierzchu wiec bedzie tylko lepiej
Niedlugo urodzinki - wierzyc mi sie nie chce, ze mija juz rok od kiedy mala jest na swiecie ... nasz maly babel kochany

NO wracam do czytania i sprawdzania co tam u was.
moc buziakow
__________________
Kciukasy dla Ani!
rusalka12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-24, 11:56   #1767
kat_zuk
Raczkowanie
 
Avatar kat_zuk
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Rathcoole,Dublin 24
Wiadomości: 368
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. IV

mały zachowuje się normalnie.Jest żywy bwi się nie ma gorączki tylko te krosty,alergii też raczej nie ma bo nic nie jadl takiego co mogłoby go uczuluć.zobaczymy co powie lekarz.ponieważ tz go chce zabrac
kat_zuk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-24, 12:03   #1768
glamourous
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: duplinek
Wiadomości: 12 932
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. IV

kat ale niekoniecznie alergia od jedzenia. moze jakis proszek nowy do prania/ kosmetyk?
pamietam ze Sonie bardzo po oliwce Johnsona wysypalo- a miala juz wtedy chyba prawie roczek jak pierwszy raz uzylam
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43221823 #post43221823 wymienie Tresor Midnight Rose
glamourous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-24, 12:06   #1769
rusalka12
Zadomowienie
 
Avatar rusalka12
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 1 022
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. IV

Cytat:
Napisane przez glamourous Pokaż wiadomość
kat ale niekoniecznie alergia od jedzenia. moze jakis proszek nowy do prania/ kosmetyk?
pamietam ze Sonie bardzo po oliwce Johnsona wysypalo- a miala juz wtedy chyba prawie roczek jak pierwszy raz uzylam
Tak samo z Zuzka - po oliwce johnson and johnson miala cale cialko w krostkach.
__________________
Kciukasy dla Ani!
rusalka12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-24, 12:34   #1770
kat_zuk
Raczkowanie
 
Avatar kat_zuk
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Rathcoole,Dublin 24
Wiadomości: 368
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. IV

Własnie w tym sęk ze cały czas piorę w tym samym proszku tak samo ma ten sam płyn do kąpieli no i nawet plyn do tkanin mam ten sam co zawsze
kat_zuk jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:54.