saga o miłośniczkach zary, część dwunasta, czyli ciuchów z zary nigdy basta! - Strona 59 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-08-24, 17:01   #1741
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: saga o miłośniczkach zary, część dwunasta, czyli ciuchów z zary nigdy basta!

Cytat:
Napisane przez zaruniaa Pokaż wiadomość
tiniaczek - piszę PW

Wszystkie Dziewczyny dziękuję za odp Sprzedawca odp n. że nie wie ile miałby własnie policzyć za przesyłkę do PL
Oko czekam
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-24, 17:10   #1742
Lunus
Wtajemniczenie
 
Avatar Lunus
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 2 469
Dot.: saga o miłośniczkach zary, część dwunasta, czyli ciuchów z zary nigdy basta!

Cytat:
Napisane przez julka910 Pokaż wiadomość
Szkoda, że nie widziałaś nigdy sytuacji kiedy wielki pies rzuca się na innego, obok jest dziecko w wózku a drugie nieco starsze wrzeszczy przerażone. Do tego starszego też doskoczył ale na szczęście tylko warknął i znowu zajął się psem. Jakiś facet przybiegł na pomoc, tłum gapiów. Moja córcia w wózku sama 10 metrow dalej.

Ogloszenie w necie też mogę dać, nie potrzebuję do tego niczyjej pomocy - napisałam już że obcej osobie go nie oddam.

I napisałam to bo chciałam się wyżalić. Nie jest mi lekko i jestem rozdarta.
Zbyt długo musiałabym to tłumaczyć
__________________
Big Day - 7 czerwiec


Edytowane przez Lunus
Czas edycji: 2011-08-24 o 17:44
Lunus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-24, 17:26   #1743
mysia111
Zadomowienie
 
Avatar mysia111
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 204
Dot.: saga o miłośniczkach zary, część dwunasta, czyli ciuchów z zary nigdy basta!

Cytat:
Napisane przez Lunus Pokaż wiadomość
Przykro mi ale wrzucę swoje 3 grosze do koszyczka.
Uważam że nie dokońca jesteś odpowiedzialną osobą wyruszając na spacer z dwójką dzieci i psem obojętnie jakim.
Nawet jeżeli twój pies byłby spokojnym ciapciakiem to co zrobiłabyś w sytuacji gdy jakiś inny pies rzucuł by się na twojego ???
Zarówno pasa jak i dzieci należy pilnować i zdawać sobie sprawę z tego że pies warczeniem szczekaniem gryzieniem i lizaniem komunikuje się z nami.
Bardzo często widzę mamy z dziećmi które ich nie pilnują a później wydzierają się na dzieci że "dlaczego wbiegają lub wjeżdżają na rowerkachna ulicę" - halo! kobiety to jest wasz obowiązek ich pilnować a nie dzieci pilnować się was
Bardzo mnie wzbużyłaś tym co napisałaś i lepiej już nic więcej nie napiszę.
Pozdrawiam i polecam więcej myśleć!
Może dobrze byłoby przeczytać cały wątek i dopiero wtedy kogoś krytykować.
Julka910 nie była na spacerze z dwójką dzieci i psem tylko jej pies rzucił się na psa Pani która była z 2 dzieci.
mysia111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-24, 17:28   #1744
Lunus
Wtajemniczenie
 
Avatar Lunus
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 2 469
Dot.: saga o miłośniczkach zary, część dwunasta, czyli ciuchów z zary nigdy basta!

Cytat:
Napisane przez mysia111 Pokaż wiadomość
Może dobrze byłoby przeczytać cały wątek i dopiero wtedy kogoś krytykować.
Julka910 nie była na spacerze z dwójką dzieci i psem tylko jej pies rzucił się na psa Pani która była z 2 dzieci.
Bardzo przepraszam ale się bardzo wzburzyłam i nie chcę o tym już rozmawiać.
__________________
Big Day - 7 czerwiec


Edytowane przez Lunus
Czas edycji: 2011-08-24 o 17:45 Powód: Emocjonalna osóbka
Lunus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-24, 17:47   #1745
surrealplace
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1 589
Dot.: saga o miłośniczkach zary, część dwunasta, czyli ciuchów z zary nigdy basta!

Cytat:
Napisane przez cosma Pokaż wiadomość
Wyczaiłam na stronie takie baleriny, są śliczne, tylko cena wydaje mi się mocno przesadzona...
Mam je mam Właśnie z nimi wróciłam, z tymi z czerwonym obszyciem, do mojej czerwonej torebeczki. Są tak mięciutkie i wygodne

---------- Dopisano o 18:47 ---------- Poprzedni post napisano o 18:44 ----------

Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość
Ładne, ale cena prawie jak za skórzane baleriny
One są w całości poza spodem wykonane ze skóry, stąd cena...
surrealplace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-24, 17:57   #1746
esterr
Zakorzenienie
 
Avatar esterr
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 601
Dot.: saga o miłośniczkach zary, część dwunasta, czyli ciuchów z zary nigdy basta!

Cytat:
Napisane przez surrealplace Pokaż wiadomość
Mam je mam Właśnie z nimi wróciłam, z tymi z czerwonym obszyciem, do mojej czerwonej torebeczki. Są tak mięciutkie i wygodne

---------- Dopisano o 18:47 ---------- Poprzedni post napisano o 18:44 ----------


One są w całości poza spodem wykonane ze skóry, stąd cena...
Gratuluję bucików są śliczne .
Rzeczywiście są skórzane, już doczytałam na stronce Z .

Edytowane przez esterr
Czas edycji: 2011-08-24 o 18:02
esterr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-24, 18:00   #1747
miqqa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 223
Dot.: saga o miłośniczkach zary, część dwunasta, czyli ciuchów z zary nigdy basta!

Ja po prośbie - gdyby komuś rzucił się w oczy w Krakowie ten płaszcz http://www.zara.com/webapp/wcs/store...UBLE%2BBUTTONS to bardzo proszę o info gdzie mam się po niego udać, bo tak codziennie jeżdżę do innej zary i nie ma a jako że posiadam w domu już dwa trencze z tej kolekcji to zapragnęłam trzeciego żarcik - muszę zobaczyć ten trzeci zanim zdecyduje który z dwóch już kupiony oddać w każdym razie w Bonarce go dziś nie było, butów z listy "must have dla towarzystwa zamszakom asymetrycznym" czyli http://www.zara.com/webapp/wcs/store...2BCOURT%2BSHOE jeszcze nie było (a już nauczyłam się wyciszać dźwięk aparatu celem wykonania fotek )
miqqa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-24, 19:14   #1748
pralinkax
Zadomowienie
 
Avatar pralinkax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: ^^
Wiadomości: 1 905
Dot.: saga o miłośniczkach zary, część dwunasta, czyli ciuchów z zary nigdy basta!

Cytat:
Napisane przez Imbruglia Pokaż wiadomość
Bierz koszulę, na Tobie fajniej się układa
Ta biała wygląda na rozciągniętą przy szyi. To falbanka, czy taka jej uroda?

Pokażę Wam jeszcze moje woskowane rozmiar 36 Przepraszam, że poziomo, ale jak pionuję, to mi część wycina :/
Super leżą co to za botki ? skąd i jaka cena ?
__________________

Bądźcie szaleni, ale zachowujcie się jak normalni ludzie. Podejmijcie ryzyko bycia odmiennym, ale nauczcie się to robić, nie zwracając na siebie uwagi.


Paulo Coelho
pralinkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-24, 19:35   #1749
julka910
Zakorzenienie
 
Avatar julka910
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 311
Dot.: saga o miłośniczkach zary, część dwunasta, czyli ciuchów z zary nigdy basta!

Ok Dziewczyny.
Nie mam ochoty każdemu z osobna tłumaczyć co komu jak kiedy gdzie i po co.

Weterynarz dziś ocenił, że to psychika. W sobotę mamy cały dzień z behawiorystą od trudnych psów.

Nie napisałam, w żadnym momencie, że chce go oddać obcemu czy do schroniska. Albo wyrzucić.

Otworzyłam się z problemem z nadzieją, że jakoś mnie pocieszycie i doradzicie coś a dowiedziałam się jaką jestem głupią, nieodpowiedzialną i bezduszną osobą.

Ten pies też sie u Nas nie pojawił na hasło "weźmy sobie pieska" tylko po bardzo wielu przygodach. I kosztowało nas to sporo wysiłku, poświęcenia, cierpliwości i pieniędzy.

Do dziecka był przygotowywany od momentu kiedy dowiedziałam się, ze jestem w ciąży (z trenerem) i nigdy nie był od dziecka odganiany lub karany za kontakt z nim.

Tematów prywatnych koniec.

To wątek o bluzeczkach i nie ma sensu o niczym innym pisać.

A no i na nikogo się nie gniewam bo żadna z Was nie zna sytuacji na tyle by ocenić ją właściwie.
julka910 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-24, 19:38   #1750
Imbruglia
Raczkowanie
 
Avatar Imbruglia
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: u siebie :)
Wiadomości: 188
Dot.: saga o miłośniczkach zary, część dwunasta, czyli ciuchów z zary nigdy basta!

Cytat:
Napisane przez pralinkax Pokaż wiadomość
Super leżą co to za botki ? skąd i jaka cena ?
To TE botki, z Zary oczywiście. Kosztują 329. Trochę dziwnie wygląda to, że mają suwaki od zewnątrz a woskowane spodnie od wewnątrz
To jeszcze Wam pokażę jeszcze dzisiejszego tego pasiaka z rajstopami i botkami. Oraz czarną sukienkę, którą złapałam jakiś czas temu na wyprzedaży. I niebieską z wyprzedaży. Bez sensu, że ją wzięłam, bo to 36 (wtedy nie sądziłam, że zmieszczę się w 34). Ponieważ miała od mierzenia brudną górę (puder) od razu oddałam do pralni. Teraz odebrałam, założyłam i jestem zła, że jej nie oddałam, bo wyglądam bez sensu. Ale metki oderwane Może któraś z Was jej szuka?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pasiak.jpg (130,6 KB, 171 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pasiak marynara.jpg (107,7 KB, 131 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zdjęcie.jpg (117,8 KB, 168 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg niebieska.jpg (109,5 KB, 182 załadowań)
__________________
"Sceptycyzm to elegancja strachu" - Emil Cioran
Imbruglia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-24, 19:46   #1751
pralinkax
Zadomowienie
 
Avatar pralinkax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: ^^
Wiadomości: 1 905
Dot.: saga o miłośniczkach zary, część dwunasta, czyli ciuchów z zary nigdy basta!

Cytat:
Napisane przez Imbruglia Pokaż wiadomość
To TE botki, z Zary oczywiście. Kosztują 329. Trochę dziwnie wygląda to, że mają suwaki od zewnątrz a woskowane spodnie od wewnątrz
To jeszcze Wam pokażę jeszcze dzisiejszego tego pasiaka z rajstopami i botkami. Oraz czarną sukienkę, którą złapałam jakiś czas temu na wyprzedaży. I niebieską z wyprzedaży. Bez sensu, że ją wzięłam, bo to 36 (wtedy nie sądziłam, że zmieszczę się w 34). Ponieważ miała od mierzenia brudną górę (puder) od razu oddałam do pralni. Teraz odebrałam, założyłam i jestem zła, że jej nie oddałam, bo wyglądam bez sensu. Ale metki oderwane Może któraś z Was jej szuka?
Ile cm ma obcas ? Świetne są, tylko, że ja nie potrafię się poruszac w butach na obcasie
__________________

Bądźcie szaleni, ale zachowujcie się jak normalni ludzie. Podejmijcie ryzyko bycia odmiennym, ale nauczcie się to robić, nie zwracając na siebie uwagi.


Paulo Coelho
pralinkax jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-24, 19:47   #1752
chupa90
Rozeznanie
 
Avatar chupa90
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 514
Dot.: saga o miłośniczkach zary, część dwunasta, czyli ciuchów z zary nigdy basta!

Cytat:
Napisane przez Imbruglia Pokaż wiadomość
To TE botki, z Zary oczywiście. Kosztują 329. Trochę dziwnie wygląda to, że mają suwaki od zewnątrz a woskowane spodnie od wewnątrz
To jeszcze Wam pokażę jeszcze dzisiejszego tego pasiaka z rajstopami i botkami. Oraz czarną sukienkę, którą złapałam jakiś czas temu na wyprzedaży. I niebieską z wyprzedaży. Bez sensu, że ją wzięłam, bo to 36 (wtedy nie sądziłam, że zmieszczę się w 34). Ponieważ miała od mierzenia brudną górę (puder) od razu oddałam do pralni. Teraz odebrałam, założyłam i jestem zła, że jej nie oddałam, bo wyglądam bez sensu. Ale metki oderwane Może któraś z Was jej szuka?
A ile niebieska kosztowała?
__________________
Żaden dzień sie nie powtórzy,
Nie ma dwóch podobnych nocy,
Dwóch tych samych pocałunków,
Dwóch jednakich spojrzeń w oczy.



...
chupa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-24, 19:49   #1753
Imbruglia
Raczkowanie
 
Avatar Imbruglia
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: u siebie :)
Wiadomości: 188
Dot.: saga o miłośniczkach zary, część dwunasta, czyli ciuchów z zary nigdy basta!

Cytat:
Napisane przez chupa90 Pokaż wiadomość
A ile niebieska kosztowała?
Nie pamietam :/ jakąś stówkę chyba. Chociaz nie, chyba 79
Cytat:
Napisane przez pralinkax Pokaż wiadomość
Ile cm ma obcas ? Świetne są, tylko, że ja nie potrafię się poruszac w butach na obcasie
Ja też nie! Ale te są mega wygodne. W szoku byłam jak je założyłam. Nie czujesz, że stoisz na palcach, a normalnie i śródstopie podtrzymują. Obcas zmierzyłam po tylnej ściance i ma 9 cm.
__________________
"Sceptycyzm to elegancja strachu" - Emil Cioran

Edytowane przez Imbruglia
Czas edycji: 2011-08-24 o 19:53
Imbruglia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-24, 19:56   #1754
julka910
Zakorzenienie
 
Avatar julka910
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 311
Dot.: saga o miłośniczkach zary, część dwunasta, czyli ciuchów z zary nigdy basta!

Cytat:
Napisane przez Imbruglia Pokaż wiadomość
To TE botki, z Zary oczywiście. Kosztują 329. Trochę dziwnie wygląda to, że mają suwaki od zewnątrz a woskowane spodnie od wewnątrz
To jeszcze Wam pokażę jeszcze dzisiejszego tego pasiaka z rajstopami i botkami. Oraz czarną sukienkę, którą złapałam jakiś czas temu na wyprzedaży. I niebieską z wyprzedaży. Bez sensu, że ją wzięłam, bo to 36 (wtedy nie sądziłam, że zmieszczę się w 34). Ponieważ miała od mierzenia brudną górę (puder) od razu oddałam do pralni. Teraz odebrałam, założyłam i jestem zła, że jej nie oddałam, bo wyglądam bez sensu. Ale metki oderwane Może któraś z Was jej szuka?
sukienka w paski wyglądasz rewelacyjnie
julka910 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-24, 19:58   #1755
pralinkax
Zadomowienie
 
Avatar pralinkax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: ^^
Wiadomości: 1 905
Dot.: saga o miłośniczkach zary, część dwunasta, czyli ciuchów z zary nigdy basta!

Cytat:
Napisane przez Imbruglia Pokaż wiadomość
Nie pamietam :/ jakąś stówkę chyba. Chociaz nie, chyba 79

Ja też nie! Ale te są mega wygodne. W szoku byłam jak je założyłam. Nie czujesz, że stoisz na palcach, a normalnie i śródstopie podtrzymują. Obcas zmierzyłam po tylnej ściance i ma 9 cm.
Dzieki 9 to dla mnie strasznie dużo, musiałabym przymierzyc
__________________

Bądźcie szaleni, ale zachowujcie się jak normalni ludzie. Podejmijcie ryzyko bycia odmiennym, ale nauczcie się to robić, nie zwracając na siebie uwagi.


Paulo Coelho
pralinkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-24, 19:58   #1756
Kasia5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 400
Dot.: saga o miłośniczkach zary, część dwunasta, czyli ciuchów z zary nigdy basta!

Ale kusicie zakupami Zachorowałam na te woskowane rurki z zamkami. Po wypłacie muszę je koniecznie kupić. Wyglądają rewelacyjnie
Kasia5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-24, 19:58   #1757
magda1302
Zadomowienie
 
Avatar magda1302
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdańsk/Ateny
Wiadomości: 1 670
Dot.: saga o miłośniczkach zary, część dwunasta, czyli ciuchów z zary nigdy basta!

Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość

2. zwykła koszulka z basika z zipem na ramieniu
jaka jej cena ?

edit; juz doczytalam, nie bylo pytania

Edytowane przez magda1302
Czas edycji: 2011-08-24 o 20:00
magda1302 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-24, 20:39   #1758
Naia2
Zadomowienie
 
Avatar Naia2
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 382
Dot.: saga o miłośniczkach zary, część dwunasta, czyli ciuchów z zary nigdy basta!

Cytat:
Napisane przez Imbruglia Pokaż wiadomość
Byłam dziś w Zarze i nie wytrzymałam. Wróciłam z czarnym shopperem. Nie do końca mi leży w ręku. Duża jest i dziwnie się ją nosi przez tą sztywność, ale co tam; piękna jest i ewidentnie czekała na mnie
No i wrzucam kilka dodatkowych fotek:
1. Bluzka
2. Bluzka z krytym zapięciem XS - dziwnie leżała i marszczyła się stójka. Za to ma piękne rękawy
3. Koszula - cudny materiał - bardzo się zastanawiam, czy po nią nie wrócić
4. Sukienka - łaziłam za nią już ze 3 razy do zary. Nigdy nie było mojego rozmiaru. W końcu przymierzyłam i kupiłam, chociaż jest okrutnie krótka!! Zostawić?

Przepraszam Was za jakość fotek, ale kurcze nie umiałam się złapać w kadr w przymierzalni :/
We wszystkim świetnie wyglądasz, bardzo fajna niebieska koszula i ta z krytym zapięciem

---------- Dopisano o 21:27 ---------- Poprzedni post napisano o 21:25 ----------

Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość
Super we wszystkim wyglądasz .
Koszula jest świetna, sama ją mierzyłam i mam ją na liście .

Ja dziś znowu, przy okazji zakupów do szkoły, polazłam do Z
1. bluzka w pięknym butelko zielonym kolorze , ciekawy krój, rozmiar za duży a mniejszych nie było
2. zwykła koszulka z basika z zipem na ramieniu
3. koszula niebieska w paski, bardzo fajna, dobry materiał, porządnie uszyta
Super że wrzuciłaś zdjęcie w tej koszulce z zipem - byłam ciekawa jak wygląda w rzeczywistości a wygląda na Tobie super w koszuli niebieskiej też świetnie

---------- Dopisano o 21:28 ---------- Poprzedni post napisano o 21:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Imbruglia Pokaż wiadomość
Bierz koszulę, na Tobie fajniej się układa
Ta biała wygląda na rozciągniętą przy szyi. To falbanka, czy taka jej uroda?

Pokażę Wam jeszcze moje woskowane rozmiar 36 Przepraszam, że poziomo, ale jak pionuję, to mi część wycina :/
Aaaa kolejne boskie zdjęcie z woskowanymi Pięknie wyglądasz, one muszą być moje

---------- Dopisano o 21:39 ---------- Poprzedni post napisano o 21:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Imbruglia Pokaż wiadomość
To TE botki, z Zary oczywiście. Kosztują 329. Trochę dziwnie wygląda to, że mają suwaki od zewnątrz a woskowane spodnie od wewnątrz
To jeszcze Wam pokażę jeszcze dzisiejszego tego pasiaka z rajstopami i botkami. Oraz czarną sukienkę, którą złapałam jakiś czas temu na wyprzedaży. I niebieską z wyprzedaży. Bez sensu, że ją wzięłam, bo to 36 (wtedy nie sądziłam, że zmieszczę się w 34). Ponieważ miała od mierzenia brudną górę (puder) od razu oddałam do pralni. Teraz odebrałam, założyłam i jestem zła, że jej nie oddałam, bo wyglądam bez sensu. Ale metki oderwane Może któraś z Was jej szuka?
Te botki są świetne - od razu zwróciłam na nie uwagę jak się pojawiły na stronie W paskowej i czarnej super a niebieska też śliczna ale troszkę za duża, może oddaj ją do zwężenia?
Naia2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-24, 21:07   #1759
mon9
Zakorzenienie
 
Avatar mon9
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 795
Dot.: saga o miłośniczkach zary, część dwunasta, czyli ciuchów z zary nigdy basta!

hello, dziewczyny mam pytanie do kogoś kto ma zegarek michaela korsa, przymierzałam sie dzisiaj do złotego modelu 5055 ale on się tak starsznie błyszczy i moje pytanie czy z czasem ten błysk trochę matowieje?
mon9 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-24, 21:11   #1760
Imbruglia
Raczkowanie
 
Avatar Imbruglia
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: u siebie :)
Wiadomości: 188
Dot.: saga o miłośniczkach zary, część dwunasta, czyli ciuchów z zary nigdy basta!

Cytat:
Napisane przez cosma Pokaż wiadomość
Wyczaiłam na stronie takie baleriny, są śliczne, tylko cena wydaje mi się mocno przesadzona...
Są przepiękne. Widziałam dziś na żywo. Te zielone bym chciała ale za co ja dziecku pieluchy kupię
__________________
"Sceptycyzm to elegancja strachu" - Emil Cioran
Imbruglia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-24, 22:15   #1761
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Cool Dot.: saga o miłośniczkach zary, część dwunasta, czyli ciuchów z zary nigdy basta!

Wypatrzyłam to cudeńko Michaela Korsa i spać przez nią nie mogę ((
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 40221542.jpg (13,2 KB, 48 załadowań)
cosma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-24, 22:36   #1762
surrealplace
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1 589
Dot.: saga o miłośniczkach zary, część dwunasta, czyli ciuchów z zary nigdy basta!

Cytat:
Napisane przez cosma Pokaż wiadomość
Wypatrzyłam to cudeńko Michaela Korsa i spać przez nią nie mogę ((
Mi się jakoś nie podoba - nie bij Kolor piękny i skórka, tylko jakoś za dużo wszystkiego
surrealplace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-24, 23:18   #1763
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomości: 2 345
Dot.: saga o miłośniczkach zary, część dwunasta, czyli ciuchów z zary nigdy basta!

Cytat:
Napisane przez mon9 Pokaż wiadomość
hello, dziewczyny mam pytanie do kogoś kto ma zegarek michaela korsa, przymierzałam sie dzisiaj do złotego modelu 5055 ale on się tak starsznie błyszczy i moje pytanie czy z czasem ten błysk trochę matowieje?
sama Korsa nie mam, ale słyszałam, że złotko na nich lubi się wycierać
__________________


endorfina123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-24, 23:25   #1764
zaruniaa
Raczkowanie
 
Avatar zaruniaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 348
Dot.: saga o miłośniczkach zary, część dwunasta, czyli ciuchów z zary nigdy basta!

Dziewczyny

Przez prywatno-techniczne przyczyny mimo szczerych chęci Tiniaczek na razie nie będzie mi mogła pomóc w zakupie .

Dlatego jeszcze raz zwracam się z prośbą trochę zmodyfikowaną

CZY KTÓRAŚ Z WAS POSIADAJĄCA KONTO NA EBAYu ORAZ PAY PALA POMOGŁABY MI W ZAKUPIE SPODNICZKI??

BARDZO BARDZO MOCNO PROSZĘ!!


Sprzedawca wysyła do Polski!

Tiniaczek bardzo dużo mi wytłumaczyła pomogła za co dziękuję Jednak nawet jeśli udałoby mi się załatwić osobiście ą transakcę
To nie zdąrze do tej pory zweryfikować konta bo aukcja kończy się za dwa dni

Dlatego bardzo mocno proszę o pomoc bo sama nie dam rady
a powtarzam, że Sprzedawca wysyła do Polski
zaruniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-24, 23:29   #1765
rendsaid
Wtajemniczenie
 
Avatar rendsaid
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 012
Dot.: saga o miłośniczkach zary, część dwunasta, czyli ciuchów z zary nigdy basta!

złamanie regulaminu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 286361_270956896251825_100000125495181_1251474_498718_o(1).jpg (120,4 KB, 263 załadowań)
__________________


Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2011-08-25 o 05:14
rendsaid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-24, 23:39   #1766
zaruniaa
Raczkowanie
 
Avatar zaruniaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 348
Dot.: saga o miłośniczkach zary, część dwunasta, czyli ciuchów z zary nigdy basta!

Cytat:
Napisane przez rendsaid Pokaż wiadomość
dziewczyny czy któraś z was szukała tej sukienki w rozmiarze M za 130 zł ?? to jest ta złota za 199 , jest z metkami jeszcze
rendsaid Mnie się bardzo podoba, na Tobie przede wszystkim Jednak nigdy nie mierzyłam jej w Z. z racji tego, że nigdy jej nie spotkałam więc nie mam pojęcia jakby leżała na mnie no i jak by się miała sprawa rozmiarowo
zaruniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-24, 23:41   #1767
porndoll00
Wtajemniczenie
 
Avatar porndoll00
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 284
Dot.: saga o miłośniczkach zary, część dwunasta, czyli ciuchów z zary nigdy basta!

Cytat:
Napisane przez rendsaid Pokaż wiadomość
dziewczyny czy któraś z was szukała tej sukienki w rozmiarze M za 130 zł ?? to jest ta złota za 199 , jest z metkami jeszcze
szkoda, że nie S a jeśli można wiedzieć, czemu jej nie zostawiasz, tak ładnie w niej wyglądasz
porndoll00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-24, 23:51   #1768
rendsaid
Wtajemniczenie
 
Avatar rendsaid
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 012
Dot.: saga o miłośniczkach zary, część dwunasta, czyli ciuchów z zary nigdy basta!

Cytat:
Napisane przez porndoll00 Pokaż wiadomość
szkoda, że nie S a jeśli można wiedzieć, czemu jej nie zostawiasz, tak ładnie w niej wyglądasz

Musiałam z czegos zrezygnować i padło na nią ... nie miałabym gdzie nosic ją
__________________

rendsaid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-25, 00:14   #1769
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomości: 2 345
Dot.: saga o miłośniczkach zary, część dwunasta, czyli ciuchów z zary nigdy basta!

wzięło mnie na sentymenty i tęsknię za "starymi" dziewczynami z tego wątku
__________________



Edytowane przez endorfina123
Czas edycji: 2011-08-25 o 01:04
endorfina123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-25, 00:22   #1770
Dyplomatka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: .
Wiadomości: 508
Dot.: saga o miłośniczkach zary, część dwunasta, czyli ciuchów z zary nigdy basta!

Cytat:
Napisane przez mon9 Pokaż wiadomość
hello, dziewczyny mam pytanie do kogoś kto ma zegarek michaela korsa, przymierzałam sie dzisiaj do złotego modelu 5055 ale on się tak starsznie błyszczy i moje pytanie czy z czasem ten błysk trochę matowieje?
Mi się nic nie błyszczy w sensie ten błysk jest jaki jest, nie uważam żeby był za duży/mały. Wiadomo- matowy zegarek to nie jest. Jeśli będziesz go intensywnie eksploatować w trudnych warunkach to może się bransoleta porysować i wtedy będzie matowo :P Poza tym on jest piękny, a błysk w tym sezonie jest in a nie out
Dyplomatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:23.