zwiazek sie rozpada - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-24, 19:45   #1
beacia440
Raczkowanie
 
Avatar beacia440
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 406

zwiazek sie rozpada


moj zwiazek sie rozpada, jakos mi teraz szczegolnie niezalezy. oczywiscie jest mi przykro czuje smutek gorycz zal. on nie widzi problemu uwaza ze jest ok , tylko ja cos wymyslam.

a ja chce zeby on wyszedl z inicjatywa i porozmawial ze mu zalezy, zadbac o "nas".
zazwyczaj to ja łagodziłam spory. chyba sie zmeczylam.

to dorosły mezczyzna. ale on rozmawia przez smsa, gg. na spotkaniu nic.
rok mieszkalismy ze soba. teraz nie. za miesiac wracamy do mieszkania. to dziwne. chyba chce zostac sama.
__________________
Bawaria


________________
będzie okej
beacia440 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 19:53   #2
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 913
Dot.: zwiazek sie rozpada

Cytat:
Napisane przez beacia440 Pokaż wiadomość
moj zwiazek sie rozpada, jakos mi teraz szczegolnie niezalezy. oczywiscie jest mi przykro czuje smutek gorycz zal. on nie widzi problemu uwaza ze jest ok , tylko ja cos wymyslam.

a ja chce zeby on wyszedl z inicjatywa i porozmawial ze mu zalezy, zadbac o "nas".
zazwyczaj to ja łagodziłam spory. chyba sie zmeczylam.

to dorosły mezczyzna. ale on rozmawia przez smsa, gg. na spotkaniu nic.
rok mieszkalismy ze soba. teraz nie. za miesiac wracamy do mieszkania. to dziwne. chyba chce zostac sama.
Szczera rozmowa... a nie jakieś aluzje, rozstawania.. facetom trzeba mówić wprost.. bo jak to inaczej wyobrażasz?
normalnyFacet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 19:56   #3
przekora
Zadomowienie
 
Avatar przekora
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 408
Dot.: zwiazek sie rozpada

Cytat:
Napisane przez normalnyFacet Pokaż wiadomość
Szczera rozmowa... a nie jakieś aluzje, rozstawania.. facetom trzeba mówić wprost.. bo jak to inaczej wyobrażasz?



Becia, rozumiem Cię, mam podobną sytuację, choć my mieszkamy razem od dwóch lat. Jedno mnie u Was ciekawi, w jakim celu znów razem mieszkać ? Najpierw załagodzcie spór, potem myślcie o mieszkaniu. Ile ja bym zrobiła, by teraz mieszkać sama i sobie to wszystko przemyśleć ...
__________________


każdy ma swoje zdanie - licz się z tym
każdy ma swój gust - pamiętaj

dziękuję

Patrycja - miło mi

Edytowane przez przekora
Czas edycji: 2011-08-24 o 20:44
przekora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 20:03   #4
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10 807
Dot.: zwiazek sie rozpada

Cytat:
Napisane przez normalnyFacet Pokaż wiadomość
Szczera rozmowa... a nie jakieś aluzje, rozstawania.. facetom trzeba mówić wprost.. bo jak to inaczej wyobrażasz?


---------- Dopisano o 21:03 ---------- Poprzedni post napisano o 21:01 ----------

Cytat:
Napisane przez przekora Pokaż wiadomość
A ja rozmawiam szczerze i TO NIC NIE DAJE!


Becia, rozumiem Cię, mam podobną sytuację, choć my mieszkamy razem od dwóch lat. Jedno mnie u Was ciekawi, w jakim celu znów razem mieszkać ? Najpierw załagodzcie spór, potem myślcie o mieszkaniu. Ile ja bym zrobiła, by teraz mieszkać sama i sobie to wszystko przemyśleć ...
Współczuję.

Odnośnie autorki, może wstrzymajcie się z mieszkaniem do momentu wyjaśnienia sprawy? Mówisz, że facet jest dorosły. Dorosłość to także dorosłe podejście do ważnych spraw a nie załatwianie wszystkiego za pomocą gg i smsów. Albo szczera rozmowa albo dalsze zgadywanie co autor miał na myśli i co zamierza zrobic.
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 20:14   #5
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 913
Dot.: zwiazek sie rozpada

Jak rozmowa nic nie daje to po cholerę się męczyć i liczyć na cud? Bo "fajny"? bo majętny? bo ładny? może zabawny? ALE BURAK ZA TO!!!
normalnyFacet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 20:19   #6
LOVEDANCE
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 7
Dot.: zwiazek sie rozpada

wiesz, troche nie rozumiem, przez gg, sms pisze, a na spotkaniu nic? nie wypytuje jak Ci mija czas, nie opowiada co robi?? hmm??co robicie na spotkaniach? wydaje mi się, że rozmowa zbliża ludzi do siebie, a jak tego u Was nie ma i zaczyna Ci to przeszkadzać, to widzisz pustkę i dlatego uważasz, że związek sie wypala.... nie ma więzi między Wami... a on nie chce nic poprawić mysli że jest ok. może jest małomówny i nie potraficie się komunikować?? jak mieszkaliście razem też tak było? może zanim zamieszkacie wyjsśnijcie co i jak, czy coś sie zmieni w tym związku czy nie... Ty sama masz się starać? Moze tak było od początku, nie reagowałaś, a teraz on się dziwi co jest nie tak, co Ci się nie podoba... trzymam kcik, przemyśl sobie wszystko, rozmowa naprawde wiele daje i jeśli chcecie być razem to się uda
LOVEDANCE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 20:43   #7
przekora
Zadomowienie
 
Avatar przekora
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 408
Dot.: zwiazek sie rozpada

Cytat:
Napisane przez normalnyFacet Pokaż wiadomość
Jak rozmowa nic nie daje to po cholerę się męczyć i liczyć na cud? Bo "fajny"? bo majętny? bo ładny? może zabawny? ALE BURAK ZA TO!!!
Myślisz troszkę stereotypowo
Nie, nie jest ani przystojny (choć dla mnie naj), ani majętny. Jest zwyczajnie bardzo dobrym człowiekiem.

Czasem wydaje mi się, że odkłada tą końcową rozmowę, bo wie o go czeka ... być może koniec.

Ale już koniec, skupmy się na problemie BEATY
__________________


każdy ma swoje zdanie - licz się z tym
każdy ma swój gust - pamiętaj

dziękuję

Patrycja - miło mi
przekora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-24, 20:47   #8
toothless
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 74
GG do toothless
Dot.: zwiazek sie rozpada

taka myśl: może ma problemy w okazywaniu i rozumieniu uczuć?
Byłam w dwóch związkach, w których chłopak musiał 'sam ze sobą' zerwać bo w momencie tzw. poważnych rozmów w mojej głowie po prostu było pusto, nie byłam w stanie się wypowiedzieć, po prostu siedziałam i miałam nadzieję, że zrozumie mnie bez słów. Po paru godzinach od spotkania byłam w stanie sformułować to co czułam właśnie na gg lub smsem, ale w chwili spotkania - znałam trzy słowa na krzyż i zamierałam.
W innych sytuacjach społecznych zachowuję się wg normy, ale uczucia to dla mnie język, którego w tamtym czasie nie byłam w stanie opanować.
Nie od razu trzeba być burakiem debilem sukinsynem, niektórzy naprawdę nie umieją
Oczywiście nie jestem z siebie dumna, ale jeszcze wiele lat pracy przede mną żeby rozumieć i wyrażać swoje emocje.
Czy to może być to?
__________________
It is happening inside your head but why on earth should that mean it's not real?
toothless jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 22:20   #9
beacia440
Raczkowanie
 
Avatar beacia440
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 406
Dot.: zwiazek sie rozpada

dziekuje za liczne odpowiedzi.
mieszkanie- no wlasnie wolalabym nie mieszkac z nim. sprawa jest troche skomplikowana ze wynajmujemy mieszkanie na czas studiow...
dziewczyny ide na spacer moze dojdzie do spotkania bo wlasnie na gg mamy dyskusje chorą.

---------- Dopisano o 23:20 ---------- Poprzedni post napisano o 21:56 ----------

do dupy. rozmowa sie nie kleila. nic sobie nie wyjasnilismy. dam chyba czas nam. zobaczymy czy cos zrobi czy nie... poczekam.. tylko skad ja mam kurde wziac tyle cierpliwosci ?!?!
__________________
Bawaria


________________
będzie okej
beacia440 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 22:44   #10
201608251020
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 15 304
Dot.: zwiazek sie rozpada

Cytat:
Napisane przez beacia440 Pokaż wiadomość
dziewczyny ide na spacer moze dojdzie do spotkania bo wlasnie na gg mamy dyskusje chorą.
Jeśli mogę Ci coś poradzić... Myśmy z TŻem mieli kiedyś dziwną manierę poważnych rozmów i sprzeczek przez gg tudzież smsy... I ZAWSZE kończyło się to kiepsko... Teraz wypracowaliśmy sposób, że jak sytuacja się zaostrza to jedno mówi drugiemu że dyskusja zaczyna być dziwna i żeby się nie obraziło, ale idę/idzie z gg, pogadamy o tym na żywo. I działa. Przez komunikatory bywają dziwne rozmowy...
201608251020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 22:53   #11
beacia440
Raczkowanie
 
Avatar beacia440
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 406
Dot.: zwiazek sie rozpada

Cytat:
Napisane przez paollino Pokaż wiadomość
Przez komunikatory bywają dziwne rozmowy...
on nie rozmawia na żywo. milczy. myśli sto godzin. a ja się irytuję.
__________________
Bawaria


________________
będzie okej
beacia440 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-24, 22:55   #12
Ivi 1988
Zakorzenienie
 
Avatar Ivi 1988
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: domek dla lalek
Wiadomości: 5 393
Dot.: zwiazek sie rozpada

Cytat:
Napisane przez normalnyFacet Pokaż wiadomość
Jak rozmowa nic nie daje to po cholerę się męczyć i liczyć na cud? Bo "fajny"? bo majętny? bo ładny? może zabawny? ALE BURAK ZA TO!!!
A moze ona po prostu go... kocha?


PS Przeczytajac posta Autorki bylam niezle skolowana, nie wiedzialam o co chodzi. Moze o brak komunikacji? Wiec trzeba sie nauczyc, wprowadzic w zycie dorosle rozmowy?
__________________
Maybe you don't need whole world to love you, you know
Maybe you just need one person


Cytat:
Napisane przez Lisbeth Pokaż wiadomość
Nie ma żadnej "roli kobiety". Jest tylko to, w co sama się pakujesz.
Skoro umie, to niech robi sam.
Ivi 1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 22:58   #13
201608251020
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 15 304
Dot.: zwiazek sie rozpada

Cytat:
Napisane przez beacia440 Pokaż wiadomość
on nie rozmawia na żywo. milczy. myśli sto godzin. a ja się irytuję.
To nie rozmawiaj ani przez gg ani na żywo. Unikaj danego tematu tak długo aż może sam zaczepi?
201608251020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 23:04   #14
Ivi 1988
Zakorzenienie
 
Avatar Ivi 1988
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: domek dla lalek
Wiadomości: 5 393
Dot.: zwiazek sie rozpada

Cytat:
Napisane przez paollino Pokaż wiadomość
To nie rozmawiaj ani przez gg ani na żywo. Unikaj danego tematu tak długo aż może sam zaczepi?
Najlepiej w ogole nie rozmawiaj, wtedy na pewno zauwazy problem
__________________
Maybe you don't need whole world to love you, you know
Maybe you just need one person


Cytat:
Napisane przez Lisbeth Pokaż wiadomość
Nie ma żadnej "roli kobiety". Jest tylko to, w co sama się pakujesz.
Skoro umie, to niech robi sam.
Ivi 1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 23:05   #15
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 913
Dot.: zwiazek sie rozpada

Cytat:
Napisane przez Ivi 1988 Pokaż wiadomość
A moze ona po prostu go... kocha?
No Ivi ale co jej po tym, że ona kocha? Skoro się meczy.. a nie na tym to polega aby się męczyć..



Myślę, że u niej jest taka sytuacja jak powyżej.
normalnyFacet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 23:08   #16
beacia440
Raczkowanie
 
Avatar beacia440
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 406
Dot.: zwiazek sie rozpada

ale co.. jak bedzie pisał.
rano na pewno dostane sms"dzien dobry" to mu odpisze "dzien dobry" chyba ze sie zdziwie i nic nie dostane

tak. u nas podobnie jak na obrazku ;]
choć nie do konca.
ja mowie ze jest problem, w skrócie mówie jaki a on : wymyslasz, szukasz problemu na siłe, przesadzasz.
__________________
Bawaria


________________
będzie okej

Edytowane przez beacia440
Czas edycji: 2011-08-24 o 23:10
beacia440 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 23:10   #17
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: zwiazek sie rozpada

Beatko, ja napiszę z doświadczenia zdobytego na EXie - na gg i przez telefon to można takie cuda tworzyć...iluzje, fantazje i złudzenia związku, a nie związek!
związek to RELACJA dwojga ludzi, relacja na żywo, a nie gdzieś tam sprzed komputera(oczywiście wiadomo- czasem musi być i zdalna, gdy np. jedno z partnerów wyjeżdza, ale związek nie moze się opierać tylko i wyłącznie na tym zdalnym/wirtualnym kontakcie!
To na codzień ma ci być dobrze z tym człowiekiem bo spędzisz z nim (jeśli to partner życiowy) dość długi kawałek swojego czasu...warto żeby codzienność nie była udręką
dobrze sie zastanów, czy warto dawać czas...nie masz go niezliczoną ilość
może lepiej dać sobie samej czas
a co do mieszkania- zawsze możesz wynająć pokój w akademiku lub poszukać stancji z kimś innym
głowa do góry
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 23:12   #18
Ivi 1988
Zakorzenienie
 
Avatar Ivi 1988
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: domek dla lalek
Wiadomości: 5 393
Dot.: zwiazek sie rozpada

Normalny Facet - Ale widzisz, my kobiety dlugo zapamietujemy slowa, sytuacje, czyny, jak facet czegos waznego zapomnial... A potem facet jeszcze nie wie,ze zachowal sie jak kretyn! I jeszcze nie przeprosil (na przyklad). Wiec to jest b irytujace i wkurzamy sie,ze takiego czegos nie wie i wolimy milczec. Wiem, lepiej wylozyc kawe na lawe ale wtedy nie byloby tej roznicy miedzy kobieta a facetem
Wtedy facet powinien powiedzic cos w stylu: Sluchaj, widze,ze jestes zla i przepraszam ,jesli cie urazilem. Moze powiesz,o co chodzi? ".
Zawracanie glowy ale tak sie powinno w to "grac"
__________________
Maybe you don't need whole world to love you, you know
Maybe you just need one person


Cytat:
Napisane przez Lisbeth Pokaż wiadomość
Nie ma żadnej "roli kobiety". Jest tylko to, w co sama się pakujesz.
Skoro umie, to niech robi sam.
Ivi 1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 23:19   #19
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 913
Dot.: zwiazek sie rozpada

Cytat:
Napisane przez Ivi 1988 Pokaż wiadomość
Normalny Facet - Ale widzisz, my kobiety dlugo zapamietujemy slowa, sytuacje, czyny, jak facet czegos waznego zapomnial... A potem facet jeszcze nie wie,ze zachowal sie jak kretyn! I jeszcze nie przeprosil (na przyklad). Wiec to jest b irytujace i wkurzamy sie,ze takiego czegos nie wie i wolimy milczec. Wiem, lepiej wylozyc kawe na lawe ale wtedy nie byloby tej roznicy miedzy kobieta a facetem
Wtedy facet powinien powiedzic cos w stylu: Sluchaj, widze,ze jestes zla i przepraszam ,jesli cie urazilem. Moze powiesz,o co chodzi? ".
Zawracanie glowy ale tak sie powinno w to "grac"
No ok może coś w tym jest większość facetów jest typowych... a z tymi smsami i gg to też miałem podobnie.. dlatego już od dawna unikam virtualnego kontaktu do poważnych rozmów To jest jedna z przyczyn tego stanu...

A autorko jak mu mówisz o tym aby miał czasami trochę inicjatywy, to mówi Ci, że stwarzasz problem? To jak dla mnie dziwak jest No chyba, że robi Ci na złość bo MOŻE Ty bierna jesteś?
normalnyFacet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-24, 23:26   #20
beacia440
Raczkowanie
 
Avatar beacia440
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 406
Dot.: zwiazek sie rozpada

Cytat:
Napisane przez Ivi 1988 Pokaż wiadomość
Normalny Facet - Ale widzisz, my kobiety dlugo zapamietujemy slowa, sytuacje, czyny, jak facet czegos waznego zapomnial... A potem facet jeszcze nie wie,ze zachowal sie jak kretyn! I jeszcze nie przeprosil (na przyklad). Wiec to jest b irytujace i wkurzamy sie,ze takiego czegos nie wie i wolimy milczec. Wiem, lepiej wylozyc kawe na lawe ale wtedy nie byloby tej roznicy miedzy kobieta a facetem
Wtedy facet powinien powiedzic cos w stylu: Sluchaj, widze,ze jestes zla i przepraszam ,jesli cie urazilem. Moze powiesz,o co chodzi? ".
Zawracanie glowy ale tak sie powinno w to "grac"
uwielbiam Was

prędzej on sie wyprowadzi z tego mieszkanka niz ja
tak mi przykro ze nie umiemy rozmawiac na powazne tematy. owszem jak mieszkalismy razem dochodziło do kłótni, to normalne.. ale jakoś nagadałam nagadałam, noc, wracałam z uczelni i jakos bylo normalnie..
a tu nic. teraz ja u rodzicow, on tez.
ehhh...

---------- Dopisano o 00:26 ---------- Poprzedni post napisano o 00:24 ----------

Cytat:
Napisane przez normalnyFacet Pokaż wiadomość
No ok może coś w tym jest większość facetów jest typowych... a z tymi smsami i gg to też miałem podobnie.. dlatego już od dawna unikam virtualnego kontaktu do poważnych rozmów To jest jedna z przyczyn tego stanu...

A autorko jak mu mówisz o tym aby miał czasami trochę inicjatywy, to mówi Ci, że stwarzasz problem? To jak dla mnie dziwak jest No chyba, że robi Ci na złość bo MOŻE Ty bierna jesteś?
bierna w jakim sensie ? teraz? mowilam mu przed weekendem juz i w poniedziałek co mnie wkurza, i ze jest zle miedzy nami.
__________________
Bawaria


________________
będzie okej
beacia440 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 23:31   #21
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 913
Dot.: zwiazek sie rozpada

Cytat:
Napisane przez beacia440 Pokaż wiadomość
bierna w jakim sensie ? teraz? mowilam mu przed weekendem juz i w poniedziałek co mnie wkurza, i ze jest zle miedzy nami.
bierna w sensie, że od niego wymagasz a sama mało dajesz..

?
normalnyFacet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 23:34   #22
beacia440
Raczkowanie
 
Avatar beacia440
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 406
Dot.: zwiazek sie rozpada

nie mam latwego charakteru, ale jak juz pisalam, jak cos sie komplikowało, ja wychodzilam z inicjatywa, rozmawialam, chcialam sie pogodzic, zawsze chce wyjasnic sprawe. on np. woli zasnac a rano nie widzi juz problemu
__________________
Bawaria


________________
będzie okej
beacia440 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 23:54   #23
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 913
Dot.: zwiazek sie rozpada

Cytat:
Napisane przez beacia440 Pokaż wiadomość
nie mam latwego charakteru, ale jak juz pisalam, jak cos sie komplikowało, ja wychodzilam z inicjatywa, rozmawialam, chcialam sie pogodzic, zawsze chce wyjasnic sprawe. on np. woli zasnac a rano nie widzi juz problemu
No a jak już nie widzi problemu to potem lepiej jest? Co jest POTEM?
normalnyFacet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 23:58   #24
jagodowa90
Raczkowanie
 
Avatar jagodowa90
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 465
Dot.: zwiazek sie rozpada

Jedno chce rozmawiać, drugie nie chce, nie umie czy coś tam wymyśli.
Teksty typu - "przesadzasz", "wymyślasz", "oj przestań" i inne tego typu potrafią nieźle wyprowadzić z równowagi.
Skoro on faktycznie nic nie widzi, albo nie chce widzieć to po co się męczyć? Walczyć o rozmowę i każde slowo jak z kimś niedorozwinietym, no proszę.
Dorosły facet powinien umieć gębę otworzyć.

Ja bym się nie zdecydowała na mieszkanie razem a poważnie zastanowiła nad sensem tego milczącego związku.
__________________
Klik, Klik !
[reebok_a]863331[/reebok_a]
Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, aż znajduje się taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on to robi.
jagodowa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-25, 00:16   #25
Nusia7
Zakorzenienie
 
Avatar Nusia7
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 412
Dot.: zwiazek sie rozpada

Cytat:
Napisane przez beacia440 Pokaż wiadomość
moj zwiazek sie rozpada, jakos mi teraz szczegolnie niezalezy. oczywiscie jest mi przykro czuje smutek gorycz zal. on nie widzi problemu uwaza ze jest ok , tylko ja cos wymyslam.

a ja chce zeby on wyszedl z inicjatywa i porozmawial ze mu zalezy, zadbac o "nas".
zazwyczaj to ja łagodziłam spory. chyba sie zmeczylam.

to dorosły mezczyzna. ale on rozmawia przez smsa, gg. na spotkaniu nic.
rok mieszkalismy ze soba. teraz nie. za miesiac wracamy do mieszkania. to dziwne. chyba chce zostac sama.
To po co Ci jego inicjatywa i zapewnienia, że jemu zależy?
__________________
Pomimo kłopotów walcz, bo życie nie kończy się na kłopotach.

Odwyk kosmetyczny
Nusia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-25, 00:24   #26
pannaswieczka
Raczkowanie
 
Avatar pannaswieczka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 266
Dot.: zwiazek sie rozpada

Macie kryzys. Jesteście zmęczeni "materiałem". Może rzeczywiście czas na wytchnienie?
pannaswieczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-25, 05:51   #27
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: zwiazek sie rozpada

Nie potrafiłabym być z kimś, kto w ogóle ze mną nie rozmawia, a 'rozmowy' na gg kończą się kłótniami. Przecież to jakaś farsa, a nie związek.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-25, 09:36   #28
201608251020
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 15 304
Dot.: zwiazek sie rozpada

Cytat:
Napisane przez Ivi 1988 Pokaż wiadomość
Najlepiej w ogole nie rozmawiaj, wtedy na pewno zauwazy problem
Ivi ja to widzę, że lubisz przerysowywać, może na malarkę powinnaś się uczyć? Chodziło mi o unikanie rozmów typu "o co Ci chodzi". I nie, nie uważam że w 100% sytuacji "szczera rozmowa to podstawa". Niekiedy odłożenie rozmowy bywa zbawienne bo eliminuje się wszystkie "emocje na gorąco", w tym wypadku - "emocje na gadu".
201608251020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-25, 10:41   #29
Ivi 1988
Zakorzenienie
 
Avatar Ivi 1988
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: domek dla lalek
Wiadomości: 5 393
Dot.: zwiazek sie rozpada

Cytat:
Napisane przez paollino Pokaż wiadomość
Ivi ja to widzę, że lubisz przerysowywać, może na malarkę powinnaś się uczyć? Chodziło mi o unikanie rozmów typu "o co Ci chodzi". I nie, nie uważam że w 100% sytuacji "szczera rozmowa to podstawa". Niekiedy odłożenie rozmowy bywa zbawienne bo eliminuje się wszystkie "emocje na gorąco", w tym wypadku - "emocje na gadu".
Malarka haha Nie mam cierpliwosci,zeby malowac niebo przez 5 godzin.
W tym wypadku po prostu zazartowalam sobie nieladnie

No pewnie,ze lepiej nie gadac jak sie jest wkurzonym. Problem jest taki,ze facet chyba nie umie gadac o problemach w zwiazku (jak wiekszosc) a Autorka widzac to,tez pasuje.

Proponuje zastanowic sie,czego sie chce i o tym pogadac.
__________________
Maybe you don't need whole world to love you, you know
Maybe you just need one person


Cytat:
Napisane przez Lisbeth Pokaż wiadomość
Nie ma żadnej "roli kobiety". Jest tylko to, w co sama się pakujesz.
Skoro umie, to niech robi sam.
Ivi 1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-25, 23:07   #30
beacia440
Raczkowanie
 
Avatar beacia440
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 406
Dot.: zwiazek sie rozpada

dzisiaj sie nie widzielismy. jestem w innym miescie dzis. pisal do mnie smsy. odpowiadalam tylko. tak bardziej sucho, konkretnie.

jutro wracam. na wieczor umowiona jestem z kolezanka. pewnie wysle smsa "widzimy sie dzisiaj?"
pffffffffff
__________________
Bawaria


________________
będzie okej
beacia440 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:58.