Choroba Hashimoto - zbiorczy - Strona 83 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Zdrowie ogólnie

Notka

Zdrowie ogólnie W tym miejscu rozmawiamy o zdrowiu: od profilaktyki po sposoby leczenia. Porada uzyskana na forum nie zastępuje wizyty u lekarza, ma funkcję informacyjną!

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-08-25, 17:40   #2461
Malenska
Zadomowienie
 
Avatar Malenska
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 149
GG do Malenska
Dot.: Choroba Hashimoto - zbiorczy

Ja anty-TPO wynik mam tego samego dnia, ale są laby w których się nawet do 2 tygodni czeka zwłaszcza jak nie robią same tylko wysyłają dalej
Malenska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-25, 18:13   #2462
a_g_a_t_a
Zadomowienie
 
Avatar a_g_a_t_a
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 460
Dot.: Choroba Hashimoto - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez klaudens Pokaż wiadomość
za to, że blisko
wiadomo, że są dziadkowie i "dziadkowie" każdy musi się leczyć.
ja tam podziwiam moją babcię(od taty), 76 lat w pełni zdrowa - tylko ostatnio niedoczynność wykryta i euthyrox 25. Z tego wynika że od mamy i taty mam obciążenie genetyczne.
Trzymam kciuki za wyniki. Pamiętam jak się stresowałam jak czekałam na swoje (ale to było wycięcie torbiela przy jajniku).

haha dobre z tym machaniem

u nas chyba na drugi dzień normalnie byłyby gdyby nie dosyłanie do doktora
też chciałabym w jeden dzień, 10 dni niepewności i ciekawości
Cytat:
Napisane przez agison Pokaż wiadomość
ojtam ojtam, najwyżej krąg znajomych się poszerzy ja lubię poznawać nowych ludzi, nawet w kolejce do emdo nowych endo zresztą też lubię poznawać
zgadzam się w 99% ten 1% to tylko moje wątpliwości czy chciałabym dożyć podeszłego wieku i jak podeszlego, jeśli już. Ale to i tak nie ode mnie zależy
ja czekałam krócej, na bank, nie pamiętam już ile, ale na pewno nie 10 dni tak pewnie standardowo, dzień-dwa, bo razem z anty odbierałam cholesterol, a to było szybkie oznaczenie.
no z tym doczekaniem starości, to racja, zależy, jaka mialaby być ta starość
Cytat:
Napisane przez mezaga Pokaż wiadomość
Ja czekałam dwa tygodnie, bo u nas tego nie robią tylko wysyłają do Krakowa. Jak ktoś mieszka w większym mieście to pewnie wyniki są szybciej.
ja myślę, że tam, gdzie mam możliwość zrobienia, to też gdzieś wysyłają, stąd ten okres 10 dni...
Cytat:
Napisane przez metal_fish Pokaż wiadomość
hehe to mi przypomniało mojego dziadka, w lipcu miał operacjęna zaćmę - 1 oko, już po pytają się czy od razu zapisać go na drugą bo terminy są na 2013... a dziadek że tak, że chętnie przyjdzie, chyba że wcześniej umrze

pewnie odsyłają krew do innego labu bo sami tego nie robią tylko mają z kimś umowę i dlatego tak długo...

a co do babć to kiedyś taka jedna właśnie marudziła żeby ją puścić, że ona taka biedna i czego to ona nie ma... ja już wkurzona powiedziałam że proszę bardzo niech idzie pierwsza, ale niech wie że ja mam hashimoto. z jej miny wywnioskowałam że użyłam zbyt skomplikowanego słowa wiem że może bezczelne no ale ona na chorą nie wyglądała....
takie mamy czasy, dobrze, że dziadek się już zapisał
Cytat:
Napisane przez metal_fish Pokaż wiadomość
no jasne że nie ma co generalizować że wszystko to 'mohery' walczące o miejsce w kolejce/autobusie/tramwaju kiedyś miałam sytuację że chciałam miejsca starszemu panu a autobusie ustąpić to powiedział że sobie wyprasza, że on taki stary i zdziadziały nie jest żeby 'zabierać' miejsce kobiecie - aż byłam zaskoczona... pozytywnie
pozytywnie
__________________
Vouloir c'est pouvoir
a_g_a_t_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-25, 21:09   #2463
Ewunia_1984
Zadomowienie
 
Avatar Ewunia_1984
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 069
Dot.: Choroba Hashimoto - zbiorczy

Ślimaczek19 wszystkie te witaminy(selen, omega 3. wit.d i e) bierzesz osobno czy jest jakiś jeden złoty środek, który to ma???
Ja tez się staram o dzidziusia. Jestem z Wrocławia więc zapytam do jakiego endo chodzisz? Bardzo ciekawy artykuł odnośnie odżywiania. Dziewczyny jak smakuje olej kokosowy??? Jest słodki? Nadaje się do polewania potraw tak jak oliwa z oliwek? Uwielbiam oliwę z oliwek, ale w artykule jest napisane żeby nie przesadzać i że najlepszy jest olej kokosowy.
Ewunia_1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-26, 00:10   #2464
Ewunia_1984
Zadomowienie
 
Avatar Ewunia_1984
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 069
Dot.: Choroba Hashimoto - zbiorczy

Dziewczyny pomocy bo spanikowalam. Jestem 5 dni po planowanym sexie w dniu owulacyjnym, ale dzisiaj w trakcie stosunku pojawila sie krew. Moze jajeczko zostalo zaplodnione, ale poszlo cos nie tak czyli poronienie. Bozie, jesli pisze glupoty to przepraszam, ale nue spodobalo mi sie to.
Ewunia_1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-26, 06:18   #2465
slimaczek19
Raczkowanie
 
Avatar slimaczek19
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 466
Dot.: Choroba Hashimoto - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Ewunia_1984 Pokaż wiadomość
Ślimaczek19 wszystkie te witaminy(selen, omega 3. wit.d i e) bierzesz osobno czy jest jakiś jeden złoty środek, który to ma???
Ja tez się staram o dzidziusia. Jestem z Wrocławia więc zapytam do jakiego endo chodzisz? Bardzo ciekawy artykuł odnośnie odżywiania. Dziewczyny jak smakuje olej kokosowy??? Jest słodki? Nadaje się do polewania potraw tak jak oliwa z oliwek? Uwielbiam oliwę z oliwek, ale w artykule jest napisane żeby nie przesadzać i że najlepszy jest olej kokosowy.
Wszystko niestety osobno, selen można kupić z E (podobno wtedy łatwiej się wchłania). Jeszcze wit. C trzeba brać
Do endo chodzę do LIMu, bo mam z pracy pakiet medyczny, ale to nie ona mi to poleciła. Skupiała się tylko na wyniku TSH i fT4, nawet anty-TPO nie zleciła szukam nowego endo
slimaczek19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-26, 07:00   #2466
agison
Zakorzenienie
 
Avatar agison
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 7 112
Dot.: Choroba Hashimoto - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Ewunia_1984 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak smakuje olej kokosowy??? Jest słodki? Nadaje się do polewania potraw tak jak oliwa z oliwek? Uwielbiam oliwę z oliwek, ale w artykule jest napisane żeby nie przesadzać i że najlepszy jest olej kokosowy.
olej kokosowy jest bez smaku, nie jest słodki nierafinowany również, tylko ten ładnie pachnie kokoskiem. I nie nadaje się do polewania potraw, bo w temperaturze pokojowej jest stały dopero po ogrzaniu zyskuje konsystencję płynną. Można nim ewentualnie smarować chlebek. Fajnie się na nim smaży i piecze, polecam


w artykule oczywiście białko zwierzęce jest polecane ... czemu mnie to nie dziwi
__________________
Silence, silence and fire
They call me, they make me desire
Everlasting desire in me ...


!!! NAKARM PIESA !!!
agison jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-26, 07:21   #2467
pola1982
Rozeznanie
 
Avatar pola1982
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 607
Cytat:
Napisane przez Ewunia_1984 Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomocy bo spanikowalam. Jestem 5 dni po planowanym sexie w dniu owulacyjnym, ale dzisiaj w trakcie stosunku pojawila sie krew. Moze jajeczko zostalo zaplodnione, ale poszlo cos nie tak czyli poronienie. Bozie, jesli pisze glupoty to przepraszam, ale nue spodobalo mi sie to.
Ewuniu, myślę ze to dobry znak! Słyszałam ze podczas implantacji może się pojawić lekkie krwawienie i wg mnie to jest właśnie to! Trzymam mocno kciuki za pozytywny test ciążowy za kilka dni
pola1982 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-26, 14:19   #2468
kobea
Zadomowienie
 
Avatar kobea
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 237
Dot.: Choroba Hashimoto - zbiorczy

Patrzcie co wczoraj dostałam Nigdy jeszcze nie dawali mi rachunku

Idę nadrobić bo dawno mnie tu nie było.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC09181.jpg (37,7 KB, 37 załadowań)
kobea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-26, 17:12   #2469
agison
Zakorzenienie
 
Avatar agison
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 7 112
Dot.: Choroba Hashimoto - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kobea Pokaż wiadomość
Patrzcie co wczoraj dostałam Nigdy jeszcze nie dawali mi rachunku

Idę nadrobić bo dawno mnie tu nie było.
uuuu ładna sumka pękła na pocieszenie powiem ze tanie macie hormony tarczycy
w sumie ja chyba zawsze dostaję rachunek

no, i witamy z powrotem
__________________
Silence, silence and fire
They call me, they make me desire
Everlasting desire in me ...


!!! NAKARM PIESA !!!
agison jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-26, 21:50   #2470
a_g_a_t_a
Zadomowienie
 
Avatar a_g_a_t_a
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 460
Dot.: Choroba Hashimoto - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kobea Pokaż wiadomość
Patrzcie co wczoraj dostałam Nigdy jeszcze nie dawali mi rachunku

Idę nadrobić bo dawno mnie tu nie było.
no ładna sumka, ładna a wit. b12 po 20 zł czy niezbyt dobrze widzę? u mnie po 40

---------- Dopisano o 22:50 ---------- Poprzedni post napisano o 22:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Ewunia_1984 Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomocy bo spanikowalam. Jestem 5 dni po planowanym sexie w dniu owulacyjnym, ale dzisiaj w trakcie stosunku pojawila sie krew. Moze jajeczko zostalo zaplodnione, ale poszlo cos nie tak czyli poronienie. Bozie, jesli pisze glupoty to przepraszam, ale nue spodobalo mi sie to.
Niestety, nie wiem, co napisać Nie znam się, nic mi do głowy nie przychodzi, ale nie wbijaj sobie do głowy, że poroniłaś, bo to wcale nie musiało być to, szkoda się zamartwiać.
__________________
Vouloir c'est pouvoir
a_g_a_t_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-26, 23:25   #2471
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Choroba Hashimoto - zbiorczy

Dziewczyny, kiedy badacie TSH, FT3, FT4 i opcjonalnie inne rzeczy potrzebne do obserwacji podczas Waszej choroby? Czy to jest w jakimś stopniu zależne od cyklu?

--

kobea rzeczywiście macie tanio, ja zapłaciłam za samo TSH, FT3 i FT4 60 zł.
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-27, 07:30   #2472
201704210903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 12 461
Dot.: Choroba Hashimoto - zbiorczy

Dzis rano bylam na badaniach - TSH, FT3, FT4 są po 17 PLN, a B12 za 40 w diagnostyce w Krak na Lea
201704210903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-27, 07:33   #2473
Malenska
Zadomowienie
 
Avatar Malenska
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 149
GG do Malenska
Dot.: Choroba Hashimoto - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Ewunia_1984 Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomocy bo spanikowalam. Jestem 5 dni po planowanym sexie w dniu owulacyjnym, ale dzisiaj w trakcie stosunku pojawila sie krew. Moze jajeczko zostalo zaplodnione, ale poszlo cos nie tak czyli poronienie. Bozie, jesli pisze glupoty to przepraszam, ale nue spodobalo mi sie to.
Ewunia o poronieniu nie mówi się 5 dni po owulacji może to być podrażnienie szyjki, nadżerka, plamienie implantacyjne wiele powodów nie panikuj i czekaj do terminu @

---------- Dopisano o 07:33 ---------- Poprzedni post napisano o 07:31 ----------

Przy czym implantacja jest zazwyczaj 7-9 dni po owulacji więc to zależy kiedy dokładnie była owu, a Ewuniu masz wyregulowane właściwie hormony tarczycy no i jak z Twoimi przeciwciałami ?

---------- Dopisano o 07:33 ---------- Poprzedni post napisano o 07:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Mlebidakin Pokaż wiadomość
Dzis rano bylam na badaniach - TSH, FT3, FT4 są po 17 PLN, a B12 za 40 w diagnostyce w Krak na Lea
A masz ich kartę stałego klienta ??
Malenska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-27, 07:55   #2474
201704210903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 12 461
Dot.: Choroba Hashimoto - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Malenska Pokaż wiadomość
Ewunia o poronieniu nie mówi się 5 dni po owulacji może to być podrażnienie szyjki, nadżerka, plamienie implantacyjne wiele powodów nie panikuj i czekaj do terminu @

---------- Dopisano o 07:33 ---------- Poprzedni post napisano o 07:31 ----------

Przy czym implantacja jest zazwyczaj 7-9 dni po owulacji więc to zależy kiedy dokładnie była owu, a Ewuniu masz wyregulowane właściwie hormony tarczycy no i jak z Twoimi przeciwciałami ?

---------- Dopisano o 07:33 ---------- Poprzedni post napisano o 07:33 ----------



A masz ich kartę stałego klienta ??
tak - na karte TSH FT4 i3 miałam za 16.15, zrobilam jeszcze ten kwas moczowy co mówiłaś, a ANA i CCP zostawiłam sobie na nastepny raz, bo kasowo nie wyrabiam w tym miesiącu
201704210903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-27, 07:57   #2475
Malenska
Zadomowienie
 
Avatar Malenska
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 149
GG do Malenska
Dot.: Choroba Hashimoto - zbiorczy

Nie no tamte są dość drogie więc spokojnie mogą poczekać ja w październiku muszę powtórzyć badania tarczycy zobaczymy jak teraz sprawa wygląda bo skóra masakrycznie sucha ( ale to może być wina wody w UK), ciągle jestem senna i zero energii więc boję się, że mimo dawki 125 mg nadal wysoki mam poziom TSH
Malenska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-27, 07:57   #2476
201704210903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 12 461
Dot.: Choroba Hashimoto - zbiorczy

a moze znasz miejsce w krak gdzie jest taniej?

---------- Dopisano o 08:57 ---------- Poprzedni post napisano o 08:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Malenska Pokaż wiadomość
Nie no tamte są dość drogie więc spokojnie mogą poczekać ja w październiku muszę powtórzyć badania tarczycy zobaczymy jak teraz sprawa wygląda bo skóra masakrycznie sucha ( ale to może być wina wody w UK), ciągle jestem senna i zero energii więc boję się, że mimo dawki 125 mg nadal wysoki mam poziom TSH
to nie mieszkasz w krak?
201704210903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-27, 08:01   #2477
Malenska
Zadomowienie
 
Avatar Malenska
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 149
GG do Malenska
Dot.: Choroba Hashimoto - zbiorczy

Mieszkałam ale już nie mieszkam ale będę w Krakowie w październiku to sobie zbadam tarczycę zresztą mam też wizytę u endokrynologa umówioną więc musi być dobrze


W kwestii tańsze ja zawsze robię albo w Diagnostyce albo w Synevo ( mają całodobowe laboratorium i mi to bardzo odpowiada) i wydaje mi się, że Synevo jest lepsze i dokładniejsze
Malenska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-27, 08:11   #2478
201704210903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 12 461
Dot.: Choroba Hashimoto - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Malenska Pokaż wiadomość
Mieszkałam ale już nie mieszkam ale będę w Krakowie w październiku to sobie zbadam tarczycę zresztą mam też wizytę u endokrynologa umówioną więc musi być dobrze


W kwestii tańsze ja zawsze robię albo w Diagnostyce albo w Synevo ( mają całodobowe laboratorium i mi to bardzo odpowiada) i wydaje mi się, że Synevo jest lepsze i dokładniejsze
a to sobie sprawdzę jeszcze synevo nawet mam bliżej

Edytowane przez 201704210903
Czas edycji: 2011-08-27 o 08:12
201704210903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-27, 08:51   #2479
kobea
Zadomowienie
 
Avatar kobea
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 237
Dot.: Choroba Hashimoto - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez agison Pokaż wiadomość
uuuu ładna sumka pękła na pocieszenie powiem ze tanie macie hormony tarczycy
w sumie ja chyba zawsze dostaję rachunek

no, i witamy z powrotem
To ja myślałam, że to u mnie się tak nowocześnie zrobiło z tymi rachunkami
Sumka nie mała ale bywało gorzej

Cytat:
Napisane przez a_g_a_t_a Pokaż wiadomość
no ładna sumka, ładna a wit. b12 po 20 zł czy niezbyt dobrze widzę? u mnie po 40
Po 20

Cytat:
Napisane przez asia_aisa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, kiedy badacie TSH, FT3, FT4 i opcjonalnie inne rzeczy potrzebne do obserwacji podczas Waszej choroby? Czy to jest w jakimś stopniu zależne od cyklu?

--

kobea rzeczywiście macie tanio, ja zapłaciłam za samo TSH, FT3 i FT4 60 zł.
Robię badania w szpitalu i podobno dlatego jest taniej i dokładniej a ile w tym prawdy to sama nie wiem
kobea jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-27, 09:10   #2480
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Choroba Hashimoto - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kobea Pokaż wiadomość

Robię badania w szpitalu i podobno dlatego jest taniej i dokładniej a ile w tym prawdy to sama nie wiem

Ja też w szpitalu- na kościuszki w Płocku, ale jak znajdę taniej w Wawie to sobie zrobię tam, i tak 2,3 razy w tyg. jestem.
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-27, 10:09   #2481
agaabuu
Raczkowanie
 
Avatar agaabuu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 235
Dot.: Choroba Hashimoto - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez asia_aisa Pokaż wiadomość
Ja też w szpitalu- na kościuszki w Płocku, ale jak znajdę taniej w Wawie to sobie zrobię tam, i tak 2,3 razy w tyg. jestem.
No proszę...ja też jestem z Płocka A u którego endokrynologa się leczysz(jak można wiedzieć)?
__________________
18.09.2013 Antonina
agaabuu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-27, 12:03   #2482
joasiaa25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 280
Dot.: Choroba Hashimoto - zbiorczy

Właśnie wróciłam od endokrynologa i jestem trochę zaniepokojona moją sytuacją przeciwciała anty TPO wyszły prawidłowe, mam małą tarczycę z plamkami jakimiś tak jak pisałam wcześniej, TSH było 6,94. Lekarka powiedziała, że 25% pacjentów z Hashimoto ma prawidłowe przeciwciała, ale nie wiadomo czy u mnie tak też jest
Więc dalej nie wiadomo co to jest
Dała mi E75 mam brać pół tabletki rano, za 3 miesiące zrobić TSH, ft3 i ft4 i przyjść do niej. Ale skierowanie dostałam, więc płacić nic nie muszę za te badania, co mnie niesamowicie cieszy bo z kasą u mnie tragicznie
joasiaa25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-27, 12:12   #2483
Malenska
Zadomowienie
 
Avatar Malenska
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 149
GG do Malenska
Dot.: Choroba Hashimoto - zbiorczy

Joasia ale po zmianie dawki kontrolne badanie powinno być 4-6 tygodni później i dopiero jak poziom będzie około 1-1,5 to za pół roku kolejne a jak nie taki jak powinien to zmiana dawki na wyższą
Malenska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-27, 12:14   #2484
joasiaa25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 280
Dot.: Choroba Hashimoto - zbiorczy

Nie wiem, tak mi lekarka kazała zrobić
joasiaa25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-27, 12:16   #2485
Malenska
Zadomowienie
 
Avatar Malenska
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 149
GG do Malenska
Dot.: Choroba Hashimoto - zbiorczy

No to zrób po 4-6 tygodniach jak wynik będzie nie dobry to idź znów do lekarza niech zmieni dawkę
Malenska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-27, 12:28   #2486
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Choroba Hashimoto - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez agaabuu Pokaż wiadomość
No proszę...ja też jestem z Płocka A u którego endokrynologa się leczysz(jak można wiedzieć)?
Dopiero zaczynam leczenie, ale nie będę leczyła się w Płocku- nie mogę tyle czekać nawet na prywatną wizytę. Mogę Ci jednak polecić dr Garbacz z Omegi. Moja Mama chodziła do niej na wizyty i mogę śmiało powiedzieć, że uratowała jej życie. Jest bardzo dokładna, wizyty trwają długo, nie olewa niczego. Mama chodzi na dal, choć bardziej z problemami piersi, ale tam po prostu nie ma nikogo chyba bardziej kompetentnego Będę chodziła do dr Hanny Kiełb z Centrum Damiana- przyjmuje przy KEN na Ursynowie i na Foksal, więc w centrum. Czekam do 9 września. Poleciła mi ją dziewczyna również z Hashimoto, która leczy się u niej dłuższy czas i jest bardzo zadowolona. Niestety każda wizyta to 120 zł.
Gdzie robisz sobie TSH i pozostałe wyniki??
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-27, 13:11   #2487
Malenska
Zadomowienie
 
Avatar Malenska
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 149
GG do Malenska
Dot.: Choroba Hashimoto - zbiorczy

W Warszawie najlepszy lekarz od Hashimoto i niedoczynności oraz innych problemów autoimmunologicznych pomaga też kobietom z problemami z zajściem w ciążę, po poronieniach http://www.mz.firms.pl/warszawa/8234...dubrawski.html
Malenska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-27, 14:55   #2488
a_g_a_t_a
Zadomowienie
 
Avatar a_g_a_t_a
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 460
Dot.: Choroba Hashimoto - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kobea Pokaż wiadomość
To ja myślałam, że to u mnie się tak nowocześnie zrobiło z tymi rachunkami
Sumka nie mała ale bywało gorzej

Po 20

Robię badania w szpitalu i podobno dlatego jest taniej i dokładniej a ile w tym prawdy to sama nie wiem
Ja też robie w szpitalu, jednak tam nie można zrobić antyTPO i antyTG
Cytat:
Napisane przez joasiaa25 Pokaż wiadomość
Właśnie wróciłam od endokrynologa i jestem trochę zaniepokojona moją sytuacją przeciwciała anty TPO wyszły prawidłowe, mam małą tarczycę z plamkami jakimiś tak jak pisałam wcześniej, TSH było 6,94. Lekarka powiedziała, że 25% pacjentów z Hashimoto ma prawidłowe przeciwciała, ale nie wiadomo czy u mnie tak też jest
Więc dalej nie wiadomo co to jest
Dała mi E75 mam brać pół tabletki rano, za 3 miesiące zrobić TSH, ft3 i ft4 i przyjść do niej. Ale skierowanie dostałam, więc płacić nic nie muszę za te badania, co mnie niesamowicie cieszy bo z kasą u mnie tragicznie
Fajnie, że dostałaś skierowanie A mam pytanie, jaką dawkę brałaś wcześniej? Bo przy takim TSH kontrolne badanie za 3 miesiące? No sama nie wiem, nie lepiej wcześniej?
__________________
Vouloir c'est pouvoir
a_g_a_t_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-27, 15:02   #2489
joasiaa25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 280
Dot.: Choroba Hashimoto - zbiorczy

Wcześniej brałam 25 Nie wiem czemu dopiero za 3 miesiące mam zrobić badania, jak Wy mówicie, że trzeba wcześniej to coś tu nie gra
joasiaa25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-27, 15:15   #2490
a_g_a_t_a
Zadomowienie
 
Avatar a_g_a_t_a
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 460
Dot.: Choroba Hashimoto - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez joasiaa25 Pokaż wiadomość
Wcześniej brałam 25 Nie wiem czemu dopiero za 3 miesiące mam zrobić badania, jak Wy mówicie, że trzeba wcześniej to coś tu nie gra
Czyli teraz będziesz brała po 37,5 Dobrze, że tak mało endo z dawką skoczył, jednak na Twoim miejscu zrobiłabym badanie tak po 1,5 miesiąca, sama dla siebie
__________________
Vouloir c'est pouvoir
a_g_a_t_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Zdrowie ogólnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:17.