Miłosniczki zary- bez klótni! - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-08-27, 09:48   #301
surrealplace
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1 589
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez cosma Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nowości są na stronie...
Złota spódnica się pojawiła. Skoro nie mogę miewć sukienki to może uda mi się kupić spódnicę.
Ten shoper też mi się podoba.
Pokazywałam wczoraj tego shoppera, ale stwierdziłyśmy, że to nie to samo, co ten stary Mi się niezbyt podoba Za to ta złota spódniczka bardzo ładna

Edytowane przez surrealplace
Czas edycji: 2011-08-27 o 10:30
surrealplace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-27, 10:04   #302
esterr
Zakorzenienie
 
Avatar esterr
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 601
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez Cortijo_Blanco Pokaż wiadomość
Esterr - bluzeczki sa superowe
Dzięki

Cytat:
Napisane przez cosma Pokaż wiadomość
Ja nie widziałam , to chyba dopiero się pojawi.
Ja też nie widziałam a specjalnie rozglądałam się za nimi.

Cytat:
Napisane przez cosma Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nowości są na stronie...
Złota spódnica się pojawiła. Skoro nie mogę miewć sukienki to może uda mi się kupić spódnicę.
Ten shoper też mi się podoba.
Nie podobają mi się te zamszowe boki w shopperze, a spódniczkę trzeba obadać
esterr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-27, 10:04   #303
PaulinaMigotka
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinaMigotka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 289
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez cosma Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nowości są na stronie...
Złota spódnica się pojawiła. Skoro nie mogę miewć sukienki to może uda mi się kupić spódnicę.
Ten shoper też mi się podoba.
Boska ta spódnica!
__________________
Mówiła, że wyszła tego dnia z bukietem żółtych kwiatów właśnie po to, bym ją wreszcie odnalazł. Gdyby tak się nie stało otrułaby się, bo jej życie było pozbawione sensu...
M&M


Instagram http://instagram.com/paulinamigotka
PaulinaMigotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-27, 10:10   #304
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Red face Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez PaulinaMigotka Pokaż wiadomość
Boska ta spódnica!
Obawiam się, że niestety masz racje.
Kurcze, moja lista na wrzesień coróż się zmienia.....
cosma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-27, 10:27   #305
PaulinaMigotka
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinaMigotka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 289
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez cosma Pokaż wiadomość
Obawiam się, że niestety masz racje.
Kurcze, moja lista na wrzesień coróż się zmienia.....
Moja niestety też
__________________
Mówiła, że wyszła tego dnia z bukietem żółtych kwiatów właśnie po to, bym ją wreszcie odnalazł. Gdyby tak się nie stało otrułaby się, bo jej życie było pozbawione sensu...
M&M


Instagram http://instagram.com/paulinamigotka
PaulinaMigotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-27, 10:31   #306
pronunciation
Zakorzenienie
 
Avatar pronunciation
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 8 061
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez tray Pokaż wiadomość
Chciałabym się od was dowiedzieć jakiej jakości są płaszcze Zarowe? Trafiłam wczoraj na taki czarny (ten na zdjęciu jest brązowy).
http://www.zara.com/webapp/wcs/store...REASTED%2BCOAT
jakość jest okej, gorzej z ich "ciepłotą"
chociaż ten co wkleiłaś to chyba najgrubszy ze wszystkich dostępnych
__________________
Kobieta łatwiej przyzna, że nie ma racji, gdy ma rację, niż gdy jej nie ma
pronunciation jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-27, 10:49   #307
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez tray Pokaż wiadomość
Witam Panie
Jestem zarejestrowana od dosyć dawna ale byłam tylko podglądaczem-szukaczem, a że często mam ochotę coś napisać to pewnie zacznę się udzielać bo widzę, że ciekawy wątek.
Wczoraj odwiedziłam Zarę w łódzkiej Manufakturze i od razu mnie odrzuciło zachowanie obsługi. Jedna babka z obsługi, nie wiem czy kierowniczka czy po prostu starsza stażem, prawie wrzeszczała na jakąś młodszą- "Zrobiłaś coś? No zrobiłaś?! To powiedz po prostu, że NIC nie zrobiłaś!!!". Wokoło mnóstwo klientów i aż MNIE się głupio zrobiło jak to słyszałam. Szczerze powiedziawszy to się pierwszy raz z czymś takim spotkałam w sklepie odzieżowym (wydawałoby się na wysokim poziomie personalnym). Mam nadzieje, że to był jednorazowy wypadek bo ja naprawdę szybko potrafię zniechęcić się do miejsc jakie odwiedzam.

Oglądałam również shoppera, TŻ stwierdził, że wygląda jak z...tektury i przy ilości rzeczy jakie nosze w torebkach to szybko się zniszczy. Uszy do trzymania są wg mnie niewygodne do trzymania w ręce, a o noszeniu na ramieniu to już nie ma mowy.

Chciałabym się od was dowiedzieć jakiej jakości są płaszcze Zarowe? Trafiłam wczoraj na taki czarny (ten na zdjęciu jest brązowy).
http://www.zara.com/webapp/wcs/store...REASTED%2BCOAT
Witaj Tray ))
Mam zarowego flauszowego"grzybka" i chodzę w nim od kilku lat. Nic złego się z nim nie dzieje. Z płaszczami chyba jednak jest różnie.
W tamtym roku chciałam sobie kupić beżowy płaszcz z woman, ale już na wieszaku był tak zmasakrowany, że stwierdziłam, że szkoda na niego kasy.

Co do obsługi to jestem bardzo tym zdziwiona. Jak pracowałam wieki temu w zarze, to nie mogłam narzekać na przełożonych. Management był na wysokim poziomie. Możliwe, że to zależy od sklepu. Jest spora rotacja pracowników, masa pracy.
cosma jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-27, 10:49   #308
Cellly
Zadomowienie
 
Avatar Cellly
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 002
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

anies mnie bardzo podoba się shopper na Tobie Ta torebka jest taka elegancka i sprawia, że wszytsko z nią staje się eleganckie

Monitek wg mnie najlepiej na wesele w tulipanku. Wyglądasz w nim super! Na pewno przyciągniesz spojrzenia
A białe sukienki nie pasują na wesele


Cytat:
Napisane przez admirable Pokaż wiadomość
Monitek mnie najbardziej podoba się biała sukienka z czarną górą, na dodatek wyglądasz w niej rewelacyjnie. Czy pasuje ubrać to wszystko zależy od panny młodej, sama nie miałabym nic przeciwko takiej sukience, bo jest skromniutka IMO wszystko zależy też od tego gdzie jest to wesele - w mieście, czy może na wsi, bo mentalność ludzi bardzo się różni w tego typu wydarzeniach.Niedawno byłam na weselu i dziewczyna miała na sobie bardzo podobną, również z Zary i wyglądała świetnie. Sama też miałam na weselu sukienkę z zeszłej kolekcji biały dół i kobaltowa góra i nie czułam się źle, a tymbardziej nie przeszkadzało to pannie młodej. Dodatki też mogą wiele zdziałać, np kolorowe szpilki Tulipan nie pasuje mi na wesele, przez ten wzór nie wydaje mi się dostatecznie elegancki, jak dla mnie bardziej na co dzień, czy na wyjście na randkę. Jeśli nie jesteś przekonana do żadnej z sukienek lepiej poszukać czegoś co Cię zachwyci i w czym będziesz się dobrze czuła.
Kochana mnie się wydaje, że nie ma znaczenia czy wesele jest na wsi czy w mieście. Mentalność jest podobna - to już nie te czasy co 20 lat temu Byłąm na takich i takich weselach. Zawsze ktoś się w bieli pojawi i wtedy panny młode na pewno nie są zadowolone Tak to już jest. Można sobie raz odpuścić biel
Poza tym ostatnio moja koleżanka poszła na wesele w białej sukience i choć miała dodatki w innym kolorze to mówiła, że jednak źle się czuła
__________________
"Życie to pożądanie. Cała reszta to tylko szczegół."
Cellly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-27, 10:58   #309
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez Cellly Pokaż wiadomość
anies mnie bardzo podoba się shopper na Tobie Ta torebka jest taka elegancka i sprawia, że wszytsko z nią staje się eleganckie

Monitek wg mnie najlepiej na wesele w tulipanku. Wyglądasz w nim super! Na pewno przyciągniesz spojrzenia
A białe sukienki nie pasują na wesele




Kochana mnie się wydaje, że nie ma znaczenia czy wesele jest na wsi czy w mieście. Mentalność jest podobna - to już nie te czasy co 20 lat temu Byłąm na takich i takich weselach. Zawsze ktoś się w bieli pojawi i wtedy panny młode na pewno nie są zadowolone Tak to już jest. Można sobie raz odpuścić biel
Poza tym ostatnio moja koleżanka poszła na wesele w białej sukience i choć miała dodatki w innym kolorze to mówiła, że jednak źle się czuła
Mnie się wydaje, że to zależy w dużej mierze od mentalności panny młodej. Są takie, którym absolutnie to nie przeszkadza. Dla nich ważniejsza jest czyjaś obecność niż to że koleżanka będzie mieć na sobie białą kieckę.
cosma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-27, 11:00   #310
admirable
Zakorzenienie
 
Avatar admirable
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 10 792
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez Cellly Pokaż wiadomość
anies mnie bardzo podoba się shopper na Tobie Ta torebka jest taka elegancka i sprawia, że wszytsko z nią staje się eleganckie

Monitek wg mnie najlepiej na wesele w tulipanku. Wyglądasz w nim super! Na pewno przyciągniesz spojrzenia
A białe sukienki nie pasują na wesele




Kochana mnie się wydaje, że nie ma znaczenia czy wesele jest na wsi czy w mieście. Mentalność jest podobna - to już nie te czasy co 20 lat temu Byłąm na takich i takich weselach. Zawsze ktoś się w bieli pojawi i wtedy panny młode na pewno nie są zadowolone Tak to już jest. Można sobie raz odpuścić biel
Poza tym ostatnio moja koleżanka poszła na wesele w białej sukience i choć miała dodatki w innym kolorze to mówiła, że jednak źle się czuła
Jasne - lepiej wybrać inną sukienkę, żeby nie było cienia zmartwienia, że pannie młodej się podpadnie. Na tych weselach na których bywałam na wsi i w mieście widziałam ogromną różnicę, te na wsi bardziej na pokaz, a w mieście skromniejsze (może akurat na takie trafiłam).
admirable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-27, 11:01   #311
Imbruglia
Raczkowanie
 
Avatar Imbruglia
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: u siebie :)
Wiadomości: 188
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez olala_lalao Pokaż wiadomość
jakby sie udalo, to daj prosze znac, czy sa i jak wygladaja na zywo, bo ja przez najblizszy tydzien uziemiona w domu jestem
Rozgladalam sie dzis za nimi w zlotych tarasach, ale nie bylo.
__________________
"Sceptycyzm to elegancja strachu" - Emil Cioran
Imbruglia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-27, 11:01   #312
lleenka
Rozeznanie
 
Avatar lleenka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 886
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez Pani_Pusia Pokaż wiadomość
wczoraj wrzucalam link do All z dresiara kobaltowa chyba S za o ile dobrze pamietam 139 zeta
Pani_Pusia Widziałam, ale ja noszę M i jestem ciekawa, czy marynarka jest jeszcze do kupienia w sklepie, bo tak jak pisałam, miesiąc nie byłam w Z., bo jestem u rodziców i tutaj mało, kto słyszał o takim sklepie
__________________
Od 10.11.2015r.- ćwiczę z trenerem personalnym

Schudłam
69kg->66,3->64,3->62,6->61,1->60->59,4->58,5kg->56kg->55,6kg->55,2kg->54,8kg->53,7kg

APARATKA w połowie
29.04.2011r. - góra metalowa
18.11.2011r.-04.11.2015r. - dół metalowy


https://www.instagram.com/lena.m.lena/



lleenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-27, 11:11   #313
Pani_Pusia
Wtajemniczenie
 
Avatar Pani_Pusia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 016
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez cosma Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nowości są na stronie...
Złota spódnica się pojawiła. Skoro nie mogę miewć sukienki to może uda mi się kupić spódnicę.
Ten shoper też mi się podoba.
mnie tez sie spodobala ta spodnica
__________________
Perełki cruelty - free - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=478181

Wygoogluj sobie "animal testing" - od razu przestawisz się na kupowanie towarów nie testowanych
Pani_Pusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-27, 11:13   #314
Cellly
Zadomowienie
 
Avatar Cellly
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 002
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez cosma Pokaż wiadomość
Mnie się wydaje, że to zależy w dużej mierze od mentalności panny młodej. Są takie, którym absolutnie to nie przeszkadza. Dla nich ważniejsza jest czyjaś obecność niż to że koleżanka będzie mieć na sobie białą kieckę.
No tak to prawda Może patrzę trochę przez pryzmat ostatnio oglądanych zdjęć u znajomych gdzie nie mogłam się połapać kto jet panną młodą - 2 inne dziewczyny przyszły w długich białych sukniach I 2 kolejne w białych krótkich z falbanką...
Ja na wesela chodzę zawsze w kolorze

Wklejam lookbooka z butami zary, może już widziałyście. Mnie nic nie powaliło na kolana.
http://www.groszki.pl/groszki/56,802...n_2011,,2.html
__________________
"Życie to pożądanie. Cała reszta to tylko szczegół."
Cellly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-27, 11:15   #315
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Wink Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez Cellly Pokaż wiadomość
No tak to prawda Może patrzę trochę przez pryzmat ostatnio oglądanych zdjęć u znajomych gdzie nie mogłam się połapać kto jet panną młodą - 2 inne dziewczyny przyszły w długich białych sukniach I 2 kolejne w białych krótkich z falbanką...
Ja na wesela chodzę zawsze w kolorze

Wklejam lookbooka z butami zary, może już widziałyście. Mnie nic nie powaliło na kolana.
http://www.groszki.pl/groszki/56,802...n_2011,,2.html
Nawet boję się tam zajrzeć, tyle rzeczy mi się podoba.....A tu trzeba zacząć zbierać na grudniowe wakacje.
cosma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-27, 11:36   #316
izabellini
Zakorzenienie
 
Avatar izabellini
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4 648
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Anies,
bardzo dobrze wyglądasz z shopperem
musisz go mieć

od 2 dni oglądam bloga Atlantic-Pacifik i nie mogę przestać ....
izabellini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-27, 11:36   #317
admirable
Zakorzenienie
 
Avatar admirable
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 10 792
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez Cellly Pokaż wiadomość
No tak to prawda Może patrzę trochę przez pryzmat ostatnio oglądanych zdjęć u znajomych gdzie nie mogłam się połapać kto jet panną młodą - 2 inne dziewczyny przyszły w długich białych sukniach I 2 kolejne w białych krótkich z falbanką...
Ja na wesela chodzę zawsze w kolorze

Wklejam lookbooka z butami zary, może już widziałyście. Mnie nic nie powaliło na kolana.
http://www.groszki.pl/groszki/56,802...n_2011,,2.html
biała, długa suknie to porażka, nie wpadłabym na taki pomysł, jak dla mnie to ignorancja panny młodej i to nie wypada. Jednak ta biało - czarna sukienka jest na tyle skromna, że nie przypominałaby mi na pewno panny młodej. Może jestem zbyt tolerancyjna na tym polu, ale nie przywiązuję do takich rzeczy większej uwagi.
Lookbook na groszkach już oglądałam i też mnie nic nie powaliło, zupełnie nie mój styl, wolę delikatniejsze modele.
admirable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-27, 11:47   #318
Pani_Pusia
Wtajemniczenie
 
Avatar Pani_Pusia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 016
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Jesli ktoras z Was wybiera sie dzis do Zary czy moze zrobic zdjecie nowej zlotej spodniczki??
__________________
Perełki cruelty - free - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=478181

Wygoogluj sobie "animal testing" - od razu przestawisz się na kupowanie towarów nie testowanych
Pani_Pusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-27, 12:20   #319
Martyna9190
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 22
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Dziewczyny, wybieram się w najbliższym czasie do Hiszpanii i zastanawiam się, czy tam w Zarze ceny są niższe niż u nas, jest większy wybór ciuchów, inna jakość? Napiszcie, co wiecie Chcę wiedzieć czy opłaca się spędzić dzień buszując po sklepach w Barcelonie
Martyna9190 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-27, 12:35   #320
PaulinaMigotka
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinaMigotka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 289
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez Martyna9190 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wybieram się w najbliższym czasie do Hiszpanii i zastanawiam się, czy tam w Zarze ceny są niższe niż u nas, jest większy wybór ciuchów, inna jakość? Napiszcie, co wiecie Chcę wiedzieć czy opłaca się spędzić dzień buszując po sklepach w Barcelonie
Ceny sś nizsze, jest więcej ubrań. Jakosć ta sama, bo to te same rzeczy przecież. W Barceleonie w okolicach najsławniejszej ulicy Rambli sa 3 zary. Przynajmniej ja byłam w trzech, być może jest ich więcej. Jest tez wiele innych sklepów, więc polecam Barcelonę na zakupy!
__________________
Mówiła, że wyszła tego dnia z bukietem żółtych kwiatów właśnie po to, bym ją wreszcie odnalazł. Gdyby tak się nie stało otrułaby się, bo jej życie było pozbawione sensu...
M&M


Instagram http://instagram.com/paulinamigotka
PaulinaMigotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-27, 12:47   #321
bethi
Raczkowanie
 
Avatar bethi
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 329
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez tray Pokaż wiadomość

Chciałabym się od was dowiedzieć jakiej jakości są płaszcze Zarowe? Trafiłam wczoraj na taki czarny (ten na zdjęciu jest brązowy).
http://www.zara.com/webapp/wcs/store...REASTED%2BCOAT
Ja mam płaszcz z Zary,kupiony chyba z 3 lub 4 lata temu, czarny z takim suwakiem asymetrycznym i ogromnym kołnierzem. Noszę go zimą ale nie codziennie bo jest trochę ciężki i taki bardziej elegancki ale go uwielbiam! Oczywiście jak ubrania wyglądają "po przejściach" zależy od nas samych ale mój wygląda wciąż jak nowy i na pewno posłuży mi jeszcze przez kilka lat.
bethi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-27, 12:48   #322
Luna83
Zadomowienie
 
Avatar Luna83
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 699
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez Martyna9190 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wybieram się w najbliższym czasie do Hiszpanii i zastanawiam się, czy tam w Zarze ceny są niższe niż u nas, jest większy wybór ciuchów, inna jakość? Napiszcie, co wiecie Chcę wiedzieć czy opłaca się spędzić dzień buszując po sklepach w Barcelonie


Jakość ta sama, ale o wiele większy wybór, no i ceny niższe nawet o jedną trzecią, zależy o rejony, najtaniej jest na Wyspach Kanaryjskich w końcu to rodzima marka

Jest też dużo hiszpańskich siecówek z "stylu zarowym" typu Sfera, Blanco... no i jak się uda to wielkie outlety Mango wielkości Biedronki co najmniej - ceny od jednego euro
__________________
KUPUJĘ TYLKO KOSMETYKI NIETESTOWANE NA ZWIERZĄTKACH


Mój blog modowy - zapraszam

http://ana-collection.blogspot.com


Mój instagram: https://instagram.com/anacollection83/





Luna83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-27, 13:03   #323
olala_lalao
Rozeznanie
 
Avatar olala_lalao
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 567
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez Imbruglia Pokaż wiadomość
Rozgladalam sie dzis za nimi w zlotych tarasach, ale nie bylo.
Dzieki To pewnie w takim razie bede musiala na nie poczekac.

A swoja droga, to strasznie denerwujace, ze jak sprawdzam cene tej bluzki na stronie brytyjskiej albo niemieckiej Zary, to wynosi ok. 120 zl, a u nas 149. Jeszcze to, ze w Hiszpanii kosztuje ok. 100 zl jakos moge sobie wytlumaczyc, ale juz pozostalych cen nie bardzo. (podejrzewam, ze ten temat byl juz tutaj poruszany, ale musialam sie wyzalic )
olala_lalao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-27, 13:14   #324
bethi
Raczkowanie
 
Avatar bethi
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 329
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez Martyna9190 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wybieram się w najbliższym czasie do Hiszpanii i zastanawiam się, czy tam w Zarze ceny są niższe niż u nas, jest większy wybór ciuchów, inna jakość? Napiszcie, co wiecie Chcę wiedzieć czy opłaca się spędzić dzień buszując po sklepach w Barcelonie
Mieszkałam w Hiszpanii pół roku i z tego co zauważyłam ceny są podobne, minimalnie niższe, z tego względu że są w euro i u nas różnice wynikają z przewalutowania. Asortyment jest taki sam, ale z tego co pamiętam to kolekcje były wymieszane między poszczególnymi Z. czyli czego w jednej nie było można było znaleźć, w drugiej już było.
W Londynie na przykład shopper kosztuje 80funtów co w przeliczeniu daje 380 zł około, a widziałam że w Polsce są za 459 zł.

---------- Dopisano o 13:14 ---------- Poprzedni post napisano o 13:08 ----------

Też byłam napalona przed wyjazdem,że skoro Z. jest z Hiszpanii to ceny będą jak w Primarku. Wielkich różnic nie widziałam. I np w Barcelonie były wyższe niż w jakiejś mniejszej miejscowości, co jest normalne raczej bo tam jest dużo turystów. Tak jak Primark an Oxford Street w Londynie ma ceny o około 20% wyższe niż np Primark w Northampton

Edytowane przez bethi
Czas edycji: 2011-08-27 o 13:09
bethi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-27, 13:24   #325
kitty7
Raczkowanie
 
Avatar kitty7
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 225
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

na poczatku chcialam się z Wami przywitac, gdyz od dluzszego czasu sledze watek ale jakos nigdy nie bylo okazji cos napisac. Dzisiaj wybralam się do Zary przejrzec jesienna kolekcje i niestety sporo rzeczy jeszcze nie ma w sklepie. Przy okazji mialam mozliwosc zmierzenia zlotego tulipanka, tego co ma Gabi i bardzo mi sie spodobal. Dlatego chcialam sie Was poradzic czy dobrze na mnie lezy i nie mam do niego za jasnej karnacji. Sukienke mam na razie odlozona a kupilam czarny plaszczyk i sukienke z rozcieciami na rekawach. Bedzie to moj debiut foto relacji.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0939.jpg (103,3 KB, 204 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0940.jpg (97,8 KB, 132 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0943.jpg (101,4 KB, 139 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0944.jpg (96,8 KB, 166 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7730673712_1_1_3.jpg (15,5 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2753226800_1_1_3.jpg (14,2 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2753226800_2_1_3.jpg (12,9 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7660840800_1_1_3.jpg (13,1 KB, 38 załadowań)
kitty7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-27, 13:30   #326
bethi
Raczkowanie
 
Avatar bethi
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 329
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Wszystko super! sukienką bym brała bez 2 zdań. Pasuje do Twojej delikatnej urody i ładnie leży
bethi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-27, 13:41   #327
kitty7
Raczkowanie
 
Avatar kitty7
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 225
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez bethi Pokaż wiadomość
Wszystko super! sukienką bym brała bez 2 zdań. Pasuje do Twojej delikatnej urody i ładnie leży
Moja mama stwierdzila ze lezy na mnie idealnie ale jedna rzecz powoduje moje watpliwosci gdyz nie jest to raczej sukienka ponadczasowa, a nie chce brac czegos co ponosze tylko jeden sezon a pozniej nie bede wiedziala gdzie ja zalozyc.
kitty7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-27, 13:45   #328
izabellini
Zakorzenienie
 
Avatar izabellini
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4 648
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez Luna83 Pokaż wiadomość
Jakość ta sama, ale o wiele większy wybór, no i ceny niższe nawet o jedną trzecią, zależy o rejony, najtaniej jest na Wyspach Kanaryjskich w końcu to rodzima marka
serio ceny nie są ujednolicone?
we wrześniu wybieram się do Hiszpanii i właśnie jestem na etapie precyzowania regionu
czemu na wyspach miałoby być taniej?

moim zdaniem ceny są sporo niższe sądząc po przeliczeniu euro ze strony ES
np shopper w PL 459, a tam ok 330 PLN

Edytowane przez izabellini
Czas edycji: 2011-08-27 o 13:46
izabellini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-27, 13:46   #329
gabi1234
Zakorzenienie
 
Avatar gabi1234
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 19 733
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez saandy Pokaż wiadomość
Dziewczyny doradźcie mi Idę na rocznicę ślubu rodziców TŻ-ta, imprezka na sali na 50 osób Sukienkę już mam i zastanawiam się nad butami. Mam 3 opcję: słynne asymetryczne z zary, nowe asymetryczne ze stradiego albo melissy z serduszkiem. Nie potrafię się zdecydować Te ze stradiego są najtańsze, ale czy je później "wynoszę"? Są cekinowe, więc nie wiem czy nadadzą się na codzień. Melissy dostanę mniej więcej w cenie asymetrycznych z zary, ale z kolei czytałam, że zarowe są niewygodne. I nie wiem czy warto tyle za nie przepłacać na ebayu A co do meliss każdy radzi mi inaczej, mama mówi, że są infantylne i potem nie będę ich miała z czym nosić. Mam mętlik w głowie, dlatego pomóżcie się na coś zdecydować Dodaje fotki mojej sukienki i butów (zarowe chyba każdy zna, więc nie wstawiam )
ja mam jasne i są to moje najulubieńsze buty i najwygodniejsze zwracają uwagę każdego!!
__________________
happy mum
gabi1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-27, 13:54   #330
Imbruglia
Raczkowanie
 
Avatar Imbruglia
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: u siebie :)
Wiadomości: 188
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

To ja się zrelacjonuję po dzisiejszym wypadzie:
1. Bluzka biała koszulowa. Bardzo fajna, mięsista. Gruba. Minus za materiał, bo jest z polyestru, ale zaryzykowałam i wzięłam. Planuję nosić z woskowańcami
2. Koszula polyestrowa z czarnym wykończeniem. Piękna, ale przezroczysta i polyester, więc dwa minusy. Dlatego nie wzięłam
3. Żakiet znany wszystkim
4. Biała bawełniana bluzka. Niestety był tylko rozmiar M, więc zostawiłam
5. Spodnie w stylu jeansowych. Fajny miękki materiał. Szerokie nogawki, więc must have w tym sezonie, ale ponieważ nogawki długaśne tak, że mogłabym zrobić z nich jeszcze szorty, zrezygnowałam.
6. Kurtka: bardzo fajna, ale urok odbierał pasek. Kaptur taki, że żaden śnieg nie straszny Mam już nie jedną kurtkę, a że mnie nie powaliła jakoś mega szczególnie, zostawiłam.
To tyle Widziałam też piękne musztardowe płaszczyki z zaokrąglonym kołnierzykiem, ale bałam się mierzyć, bo jeszcze bym wzięła i by było Pojechałam po koszulę niebieską z białym kołnierzykiem, ale nie było mojego rozmiaru.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bluzka3.jpg (69,1 KB, 180 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bluzka biała.jpg (77,0 KB, 146 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bluzka1.jpg (73,7 KB, 106 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zakiet.jpg (108,7 KB, 151 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg spodnie1.jpg (75,5 KB, 90 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg spodnie.jpg (69,4 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kurtka2.jpg (90,2 KB, 89 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kurtka1.jpg (77,8 KB, 144 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kurtka.jpg (66,1 KB, 93 załadowań)
__________________
"Sceptycyzm to elegancja strachu" - Emil Cioran
Imbruglia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:56.