Kosmetyki M.A.C. cz. 5 - Strona 111 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-08-27, 14:42   #3301
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez EwaLuna Pokaż wiadomość
A ja mam takie pytanie do Was, czy polecacie róż Well Dressed? Bo słyszałam już tyle sprzecznych opinii, a chciałabym sobie go sprawić, kiedy w końcu zawitam do Wrocławia i sama nie wiem czy zdecydować się na niego, czy np. na Nars'a Deep Throat Polecacie go jako róż na co dzień? I jeszcze mam pytanko, ile on kosztuje w salonie, bo dotąd zawsze kupowałam przez jakieś zagraniczne strony, za pośrednictwem osób trzecich
ja zdecydowanie częściej używam Deep Throat niż Well Dressed.. lepsza pigmentacja i jakoś lepiej mi się go obsługuje

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Aguś, Marti jakie macie zalotki, na str sa dwie a mi sie nagła potrzeba zalotki uruchomiła
ja mam tą normalną - full lash curler.. ta druga to half lash curler, czyli mniejsza - węższa, bardziej do kącików oczu.. ale to się tylko domyślam, sama jej na żywo nie widziałam
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-27, 16:23   #3302
dorcia 83
Rozeznanie
 
Avatar dorcia 83
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 697
GG do dorcia 83
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez eviy Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny. Witam się jako nowa w wątku. Z góry przepraszam jesli odp na moje pytanie już padła, przejrzałam kilka stron i się nie doszukałam... Czy znacie dokładną datę kiedy MMO pojawi się w polskich MAC'ach ? Bo kurrcze nie będzie mnie w Warszawie na poczatku września i boję się że akurat to co chcę poznika ;// a swatche Prince Noir przekonały mnie dziś że jesteśmy dla siebie stworzeni Jeśli nie macie tej daty to prośba do Dorci: czy w ramach tego "eventu przedsprzedażowego" mogłabyś podpytać w który dzień dokładnie w warszawskich maczkach ukaże się naszym oczom mac me over? Bardzo ładnie proszę! To wysłalabym wtedy jakiegoś posłańca żeby zakupił co trzeba. Dzięki!
MMO wychodzi z tego co wiem 01.09.
dorcia 83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-27, 16:35   #3303
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Na mnie well dressed pięknie świnkował
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-27, 17:09   #3304
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Właśnie jestem po teście MMO oraz Style Driven. Obie kolekcje ogromne więc szykujcie się na długi pobyt w salonie
Samo pobieżne przeglądnięcie kolekcji ze zdjęciami swatchy zajęło mi ponad godzinę. Generalnie szeroka gama kolorówki do ust, nowe pomadki o przedłużonej trwałości, bardzo ładne błyszczyki, ale nie nadzwyczajnie ładne . Pomadki za to w ciekawych odcieniach, szczególnie fajne bordowe, czerwone i wyróżniający się jaskrawy pomarańcz.
Bardzo dużo różnych kolorów cieni w Style Driven, bardzo ładne brązy i nasycone pigmentem żywsze odcienie. Z MMO wybrałam przepiękne odcienie, Carbonized i Mythical, wzięłam też klasyczny Creamy Bisque.
Róże do policzków... świetny Stunner, o którym wspominał Kamil, absolutny must have. Ładny, ''ożywczy'' kolor, ale nie przesadzony, taki na co dzień dla ''odświeżenia'' wizerunku.
Bardzo ładne fluidliny, ale bez fajerwerków. Kremowe bazy, lakiery do paznokci nie dla mnie, nie wyróżniają się niczym szczególnym.
Myślę, że generalnie cienie i produkty do ust -niektóre pomadki oraz róż Stunner są najfajniejsze ze wszystkiego. Widziałam także produkty z serii Prep+ Prime, ale po samym wyglądzie nie jestem w stanie ocenić ich działania.
Nowy podkład Matchmaster ma bardzo fajną konsystencję, dosyć lekki, ale wyrównuje koloryt skóry, bardzo łatwo się rozprowadza i wtapia w skórę.
Jutro zamieszczę swatche kolekcji na moim blogu, jeśli ktoś chciałby zerknąć serdecznie zapraszam

Edit: Zapomniałam wspomnieć o Quadach i Shadestickach.

Jaśniejszy Quad - Lady Grey nie jest zbyt ciekawy (prócz ładnej szarości) inne cienie ciężko było mi nałożyć na skórę, a konkretnie zapewnić krycie kolorem na skórze...

Za to ten drugi ciemniejszy Evil Eye pomimo złej opinii na temptalii jest ciekawszy... Przypadkowo po zmyciu wilgotną chusteczką skóry nabierałam cienie lekko zawilgoconymi palcami i kolor cieni był bardzo intensywny na skórze... Myślałam, że z takimi wykończeniami mat i satyna będzie trudno uzyskać natychmiastowy, łatwy i przede wszystkim równomierny efekt... Myliłam się
Jeśli ktoś ma pomysł na makijaż kolorami z tego quada to myślę, że warto... tymbardziej, że w palecie są same ciekawe odcienie podbite jakby ''czernią''

Shadesticki są w bardzo przyzwoitych kolorach, jeśli ktoś lubi brązo-szarości, ciemne ziemiste fiolety polecam właśnie ten kolor - street cool . Ja osobiście nie stosuję tego kosmetyku więc zrezygnowałam z jego zakupu.
__________________

Edytowane przez Nevada87
Czas edycji: 2011-08-28 o 05:10
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-27, 17:22   #3305
villete
Zakorzenienie
 
Avatar villete
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 443
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Nevada, to ja czekam na swatche A co myślisz o Legendary Black ze Style Driven? Jak wygląda jego pigmentacja? Od dawna szukam nieco połyskującej czerni bez drobin
__________________
Nie będę wspierać finansowo firm, które godzą się na bestialskie traktowanie zwierząt.
NIKT NIE JEST TEGO WARTY.
Dowiedz się więcej!



wymiana
villete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-27, 17:32   #3306
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Aguś, Marti jakie macie zalotki, na str sa dwie a mi sie nagła potrzeba zalotki uruchomiła
Są dwie bo jedna jest cała , a druga to połówka - ja tradycjonalistka jestem i wole całą.

---------- Dopisano o 18:32 ---------- Poprzedni post napisano o 18:29 ----------

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
ja mam tą normalną - full lash curler.. ta druga to half lash curler, czyli mniejsza - węższa, bardziej do kącików oczu.. ale to się tylko domyślam, sama jej na żywo nie widziałam
Dla mnie to ona wygląda dziwnie, robiąc rano makijaż trzeba by się namachać tą połowką ,żeby cokolwiek podkręcić.
__________________
Mój blog Lepsza Wersja Samej Siebie
Zapisz
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-27, 17:34   #3307
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez villete Pokaż wiadomość
Nevada, to ja czekam na swatche A co myślisz o Legendary Black ze Style Driven? Jak wygląda jego pigmentacja? Od dawna szukam nieco połyskującej czerni bez drobin
Aktualnie jestem w trasie i nie mam dostępu do zdjęć. Chciałabym Ci odpowiedzieć precyzyjnie...ale z tego co teraz pamiętam Legendary był dobrze napigmentowany, ale wydaje mi się, że miał jakieś tam drobinki... Jak tylko wrócę do domu to spojrzę na swatche i przypomnę sobie ten kolor. Wiem, że w kolekcji testowałam dwa ciemne i ten drugi był bardzo ''tępy'', niezbyt nasycony przy pierwszej warstwie, ale na pewno nie był to LB.

Edit: Przeniosłam tekst wyżej, we właściwy post
__________________

Edytowane przez Nevada87
Czas edycji: 2011-08-28 o 05:10
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-27, 17:41   #3308
villete
Zakorzenienie
 
Avatar villete
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 443
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Spokojnie, nie spieszy się Po prostu wielkie nadzieje wiążę z LB, w ogóle z całą kolekcją pro-longwear, człowiekowi przydają się rzeczy, które pomogą mu przetrwać czasem o 6 rano do 2-3 w nocy ;p
__________________
Nie będę wspierać finansowo firm, które godzą się na bestialskie traktowanie zwierząt.
NIKT NIE JEST TEGO WARTY.
Dowiedz się więcej!



wymiana
villete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-27, 18:22   #3309
dorcia 83
Rozeznanie
 
Avatar dorcia 83
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 697
GG do dorcia 83
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Właśnie jestem po teście MMO oraz Style Driven. Obie kolekcje ogromne więc szykujcie się na długi pobyt w salonie
Samo pobieżne przeglądnięcie kolekcji ze zdjęciami swatchy zajęło mi ponad godzinę. Generalnie szeroka gama kolorówki do ust, nowe pomadki o przedłużonej trwałości, bardzo ładne błyszczyki, ale nie nadzwyczajnie ładne . Pomadki za to w ciekawych odcieniach, szczególnie fajne bordowe, czerwone i wyróżniający się jaskrawy pomarańcz.
Bardzo dużo różnych kolorów cieni w Style Driven, bardzo ładne brązy i nasycone pigmentem żywsze odcienie. Z MMO wybrałam przepiękne odcienie, Carbonized i Mythical, wzięłam też klasyczny Creamy Bisque.
Róże do policzków... świetny Stunner, o którym wspominał Kamil, absolutny must have. Ładny, ''ożywczy'' kolor, ale nie przesadzony, taki na co dzień dla ''odświeżenia'' wizerunku.
Bardzo ładne fluidliny, ale bez fajerwerków. Kremowe bazy, lakiery do paznokci nie dla mnie, nie wyróżniają się niczym szczególnym.
Myślę, że generalnie cienie i produkty do ust -niektóre pomadki oraz róż Stunner są najfajniejsze ze wszystkiego. Widziałam także produkty z serii Prep+ Prime, ale po samym wyglądzie nie jestem w stanie ocenić ich działania.
Nowy podkład Matchmaster ma bardzo fajną konsystencję, dosyć lekki, ale wyrównuje koloryt skóry, bardzo łatwo się rozprowadza i wtapia w skórę.
Jutro zamieszczę swatche kolekcji na moim blogu, jeśli ktoś chciałby zerknąć serdecznie zapraszam
Zazdroszcze!! Nie moge sie juz doczekac poniedzialku!
dorcia 83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-27, 20:28   #3310
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Po ile beda pojedyńcze cienie z MMO?? Po 69, czy jakas inna cena???

A i nie wyobrazam juz sobie bez CCB zycia wszystkie rozswietlajace cienie pod brwi poszły w dostawkę, CC króluje
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-27, 21:10   #3311
EwaLuna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 150
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
ja zdecydowanie częściej używam Deep Throat niż Well Dressed.. lepsza pigmentacja i jakoś lepiej mi się go obsługuje


ja mam tą normalną - full lash curler.. ta druga to half lash curler, czyli mniejsza - węższa, bardziej do kącików oczu.. ale to się tylko domyślam, sama jej na żywo nie widziałam
Dzięki dziewczyny, to chyba rzeczywiście skuszę się na Nars'a bo zależy mi na dobrej pigmentacji i aby kolor ładnie się rozprowadzał W związku z tym zrobię napad na Mac wyłącznie w szminkach:P
EwaLuna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-27, 21:19   #3312
dorcia 83
Rozeznanie
 
Avatar dorcia 83
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 697
GG do dorcia 83
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez EwaLuna Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny, to chyba rzeczywiście skuszę się na Nars'a bo zależy mi na dobrej pigmentacji i aby kolor ładnie się rozprowadzał W związku z tym zrobię napad na Mac wyłącznie w szminkach:P
Kochana lepiej nie..
Bo mandat dostaniesz, jak tylko w szminkach pojdziesz do centrum handlowego
Chyba,ze w szminkach Maca , to co innego

Newadko powiedz prosze jak mniej-wiecej ksztaltuja sie ceny produktow ? np cienie pojedyncze, paletki, roz i pomadki ?

Edytowane przez dorcia 83
Czas edycji: 2011-08-27 o 21:25
dorcia 83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-27, 21:36   #3313
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Corii jaką masz CCB, w sensie jaki kolor ?
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-27, 21:41   #3314
nieshya
Zadomowienie
 
Avatar nieshya
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 388
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Po ile beda pojedyńcze cienie z MMO?? Po 69, czy jakas inna cena???

A i nie wyobrazam juz sobie bez CCB zycia wszystkie rozswietlajace cienie pod brwi poszły w dostawkę, CC króluje
A nie mówiłam ??


Jak macie ochotę pooglądać kolejne swatche MMO to sil vous plait :

part 1 - KLIK
part 2 - KLIK
part 3 - KLIK

nieshya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-27, 21:53   #3315
dorcia 83
Rozeznanie
 
Avatar dorcia 83
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 697
GG do dorcia 83
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez nieshya Pokaż wiadomość
A nie mówiłam ??


Jak macie ochotę pooglądać kolejne swatche MMO to sil vous plait :

part 1 - KLIK
part 2 - KLIK
part 3 - KLIK

EXTRA prezentacja!!
Lepiej mi sie oglada niz u Temptalii
dorcia 83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-27, 22:00   #3316
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość
Corii jaką masz CCB, w sensie jaki kolor ?
Pearl

Cytat:
Napisane przez nieshya Pokaż wiadomość
A nie mówiłam ??
Mowiłas
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-27, 23:00   #3317
nieshya
Zadomowienie
 
Avatar nieshya
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 388
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez dorcia 83 Pokaż wiadomość
EXTRA prezentacja!!
Lepiej mi sie oglada niz u Temptalii
Szczerze? Mi też (w żadnym stopniu nie umniejszając Christine of kors)
Filmik co prawda stylizowany na Temptalię, ale fajnie, że dziewczyna pokazuje samą aplikację produktów , do tego mam też wrażenie, że kolory są nieco bliższe rzeczywistości.
nieshya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-27, 23:12   #3318
villete
Zakorzenienie
 
Avatar villete
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 443
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez dorcia 83 Pokaż wiadomość
Newadko powiedz prosze jak mniej-wiecej ksztaltuja sie ceny produktow ? np cienie pojedyncze, paletki, roz i pomadki ?
Nevada ceny podała na swoim blogu do każdej rzeczy (i z MMO i Style Driven)
http://beautyicon.pl/index,article,z...rnik-2011.html
__________________
Nie będę wspierać finansowo firm, które godzą się na bestialskie traktowanie zwierząt.
NIKT NIE JEST TEGO WARTY.
Dowiedz się więcej!



wymiana
villete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-28, 00:13   #3319
dorcia 83
Rozeznanie
 
Avatar dorcia 83
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 697
GG do dorcia 83
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez nieshya Pokaż wiadomość
Szczerze? Mi też (w żadnym stopniu nie umniejszając Christine of kors)
Filmik co prawda stylizowany na Temptalię, ale fajnie, że dziewczyna pokazuje samą aplikację produktów , do tego mam też wrażenie, że kolory są nieco bliższe rzeczywistości.
Dokladnie
Poza tym uwazam ,ze ma swietny pedzelek do cieni

---------- Dopisano o 01:13 ---------- Poprzedni post napisano o 01:13 ----------

Cytat:
Napisane przez villete Pokaż wiadomość
Nevada ceny podała na swoim blogu do każdej rzeczy (i z MMO i Style Driven)
http://beautyicon.pl/index,article,z...rnik-2011.html
Dzieki
dorcia 83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-28, 01:12   #3320
Vanth
Raczkowanie
 
Avatar Vanth
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 279
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Właśnie jestem po teście MMO oraz Style Driven. Obie kolekcje ogromne więc szykujcie się na długi pobyt w salonie
Samo pobieżne przeglądnięcie kolekcji ze zdjęciami swatchy zajęło mi ponad godzinę. Generalnie szeroka gama kolorówki do ust, nowe pomadki o przedłużonej trwałości, bardzo ładne błyszczyki, ale nie nadzwyczajnie ładne . Pomadki za to w ciekawych odcieniach, szczególnie fajne bordowe, czerwone i wyróżniający się jaskrawy pomarańcz.
Bardzo dużo różnych kolorów cieni w Style Driven, bardzo ładne brązy i nasycone pigmentem żywsze odcienie. Z MMO wybrałam przepiękne odcienie, Carbonized i Mythical, wzięłam też klasyczny Creamy Bisque.
Róże do policzków... świetny Stunner, o którym wspominał Kamil, absolutny must have. Ładny, ''ożywczy'' kolor, ale nie przesadzony, taki na co dzień dla ''odświeżenia'' wizerunku.
Bardzo ładne fluidliny, ale bez fajerwerków. Kremowe bazy, lakiery do paznokci nie dla mnie, nie wyróżniają się niczym szczególnym.
Myślę, że generalnie cienie i produkty do ust -niektóre pomadki oraz róż Stunner są najfajniejsze ze wszystkiego. Widziałam także produkty z serii Prep+ Prime, ale po samym wyglądzie nie jestem w stanie ocenić ich działania.
Nowy podkład Matchmaster ma bardzo fajną konsystencję, dosyć lekki, ale wyrównuje koloryt skóry, bardzo łatwo się rozprowadza i wtapia w skórę.
Jutro zamieszczę swatche kolekcji na moim blogu, jeśli ktoś chciałby zerknąć serdecznie zapraszam
Kusisz straszliwie! Jak ja sie doczekam 1 września... To znaczy - jestem umówiona na makijaż 30 i mam nadzieje, że cienie z MMO już beda - bo własnie Mythical i Carbonized za mną chodzi (plus Outre), lecz wprzódy chciałabym je na własnym oku zobaczyć.
Dobrze, że cienie ze Style Driven wchodzą do stałej kolekcji, zdążę na nie uskładać .
I nowy podkład chwalisz - własnie szukam czegoś na okres jesienno - zimowy, co mogłoby zastąpić Studio Moisture, który jest leciutki i nawilżający - chyba zbyt mocno na chłodniejsze dni, a podczas mrozów to już w ogóle odpada - i teraz dumam, czy Matchmaster sie w tej roli sprawdzi.
Vanth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-28, 05:28   #3321
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez villete Pokaż wiadomość
Spokojnie, nie spieszy się Po prostu wielkie nadzieje wiążę z LB, w ogóle z całą kolekcją pro-longwear, człowiekowi przydają się rzeczy, które pomogą mu przetrwać czasem o 6 rano do 2-3 w nocy ;p
Wczoraj już nie zdążyłam nic napisać, koło 20 dopiero dojechałam do domu...totalnie padnięta Ostatkiem sił tylko zgrałam zdjęcia i będę dzisiaj publikować, z resztą zaraz zajmę się obróbką i wrzucam... Może do wieczora zdążę
Pomadki pro longwear są bardzo kryjące, mają taką ''gęstą'' kremową konsystencję więc być może rzeczywiście zawierają jakąś inną, utrwalającą formułę... Dostałam jedną i zamierzam niebawem przetestować te właściwości

Cytat:
Napisane przez dorcia 83 Pokaż wiadomość
Zazdroszcze!! Nie moge sie juz doczekac poniedzialku!
Cytat:
Napisane przez dorcia 83 Pokaż wiadomość

Newadko powiedz prosze jak mniej-wiecej ksztaltuja sie ceny produktow ? np cienie pojedyncze, paletki, roz i pomadki ?
Dorciu, ceny są na moim blogu. Ale jak dla mnie są 'diabelskie' przy tak dużej kolekcji, ja wyszłam z mocno uszczuplonym portfelem z MACa... Dokupiłam sobie jeszcze mineralny cień Smoked Ruby i korektor... Generalnie tak wybierałam i wybierałam, a przy kasie się zdziwiłam

Cytat:
Napisane przez Vanth Pokaż wiadomość
Kusisz straszliwie! Jak ja sie doczekam 1 września... To znaczy - jestem umówiona na makijaż 30 i mam nadzieje, że cienie z MMO już beda - bo własnie Mythical i Carbonized za mną chodzi (plus Outre), lecz wprzódy chciałabym je na własnym oku zobaczyć.
Dobrze, że cienie ze Style Driven wchodzą do stałej kolekcji, zdążę na nie uskładać .
I nowy podkład chwalisz - własnie szukam czegoś na okres jesienno - zimowy, co mogłoby zastąpić Studio Moisture, który jest leciutki i nawilżający - chyba zbyt mocno na chłodniejsze dni, a podczas mrozów to już w ogóle odpada - i teraz dumam, czy Matchmaster sie w tej roli sprawdzi.
Te musztardowe cienie, ciepłe jasne brązy osobiście nie wywarły na mnie wrażenia. Są matowe, kolory dosyć ''tępe'' (mało napigmentowane, trudno się nakładają) i chyba do użytku dla kogoś wprawionego w makijażu z pomysłem ich łączenia. Ja lubię jak wykonywanie makijażu sprawia mi łatwość i wiąże się to z odczuwaniem przyjemności. Osobiście z podobnych wolę Wedge i Woodwinked aczkolwiek wiem, że to nie koniecznie to co przy MMO.

Carbonized i Mythical piękne, ten pierwszy to głęboki mieniący się brąz, drugi zaś jest fajny, szczególnie jeśli ktoś lubi miedziane, jesienne odcienie... Bardzo fajnie wydobywa oko... Ja nakładam takie odcienie na środek ruchomej powieki zaznaczając wyraźniej miejsce tuż nad rzęsami, a ''resztę'' makijażu robię ciemniejszymi brązami na ''smokey eyes''.

Podkład Matchmaster, naprawdę przyjemny i warto przetestować
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-28, 10:30   #3322
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Tak patrzę sobie na zdjęcia z MMO i w sumie czy modelka ma 20 lat czy 30 to nie widzę różnicy wieku ani przed ani po (ba nawet po to wydaje mi się, że 20 latka jest starsza od swoich 27-8 letnich koleżanek).

Podkład muszę obadać.
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-28, 11:16   #3323
dorcia 83
Rozeznanie
 
Avatar dorcia 83
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 697
GG do dorcia 83
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Wczoraj już nie zdążyłam nic napisać, koło 20 dopiero dojechałam do domu...totalnie padnięta Ostatkiem sił tylko zgrałam zdjęcia i będę dzisiaj publikować, z resztą zaraz zajmę się obróbką i wrzucam... Może do wieczora zdążę
Pomadki pro longwear są bardzo kryjące, mają taką ''gęstą'' kremową konsystencję więc być może rzeczywiście zawierają jakąś inną, utrwalającą formułę... Dostałam jedną i zamierzam niebawem przetestować te właściwości





Dorciu, ceny są na moim blogu. Ale jak dla mnie są 'diabelskie' przy tak dużej kolekcji, ja wyszłam z mocno uszczuplonym portfelem z MACa... Dokupiłam sobie jeszcze mineralny cień Smoked Ruby i korektor... Generalnie tak wybierałam i wybierałam, a przy kasie się zdziwiłam



Te musztardowe cienie, ciepłe jasne brązy osobiście nie wywarły na mnie wrażenia. Są matowe, kolory dosyć ''tępe'' (mało napigmentowane, trudno się nakładają) i chyba do użytku dla kogoś wprawionego w makijażu z pomysłem ich łączenia. Ja lubię jak wykonywanie makijażu sprawia mi łatwość i wiąże się to z odczuwaniem przyjemności. Osobiście z podobnych wolę Wedge i Woodwinked aczkolwiek wiem, że to nie koniecznie to co przy MMO.

Carbonized i Mythical piękne, ten pierwszy to głęboki mieniący się brąz, drugi zaś jest fajny, szczególnie jeśli ktoś lubi miedziane, jesienne odcienie... Bardzo fajnie wydobywa oko... Ja nakładam takie odcienie na środek ruchomej powieki zaznaczając wyraźniej miejsce tuż nad rzęsami, a ''resztę'' makijażu robię ciemniejszymi brązami na ''smokey eyes''.

Podkład Matchmaster, naprawdę przyjemny i warto przetestować
Dziekuje za odpowiedz
Masz super bloga, mam go w ulubionych od jakiegos juz czasu, a nie wiedzialam, ze to Ty go prowadzisz
STRASZNE CENY!!
Mam wrazenie, ze coraz wieksze sa
A na YT dziewczyna zza oceanu powiedziala, ze mamy sie znowu przygotowac na podwyzki cen..
dorcia 83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-28, 13:54   #3324
EwaLuna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 150
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez dorcia 83 Pokaż wiadomość
Kochana lepiej nie..
Bo mandat dostaniesz, jak tylko w szminkach pojdziesz do centrum handlowego
Chyba,ze w szminkach Maca , to co innego

Newadko powiedz prosze jak mniej-wiecej ksztaltuja sie ceny produktow ? np cienie pojedyncze, paletki, roz i pomadki ?
Mandat to sobie powinnam dać jak tylko wyjdę z Mac'a bo to co ze mną robi ten sklep to już zdecydowanie uzależnienie od kosmetyków Mam jeszcze jedno pytanie w takim razie, poszukuję idealnej czerwieni i waham się pomiędzy Ruby Woo a Russian Red... Która lepiej się rozprowadza i nie wysusza ust, bo na tym najbardziej mi zależy. Mam wrażenie, że niektóre Mac'owa szminki niestety robią mi na ustach krzywdę przy dłuższym stosowaniu

Edytowane przez EwaLuna
Czas edycji: 2011-08-28 o 13:56
EwaLuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-28, 14:02   #3325
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez EwaLuna Pokaż wiadomość
Mandat to sobie powinnam dać jak tylko wyjdę z Mac'a bo to co ze mną robi ten sklep to już zdecydowanie uzależnienie od kosmetyków Mam jeszcze jedno pytanie w takim razie, poszukuję idealnej czerwieni i waham się pomiędzy Ruby Woo a Russian Red... Która lepiej się rozprowadza i nie wysusza ust, bo na tym najbardziej mi zależy. Mam wrażenie, że niektóre Mac'owa szminki niestety robią mi na ustach krzywdę przy dłuższym stosowaniu
One obydwie są matowe, więc różnicy w formule chyba nie ma .
Ja mam russian red, ale właśnie się czaję na ruby woo, bo wydaje mi się, że mimo wszystko fajniejsza i bardziej mi będzie pasował ten odcień .
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-28, 14:28   #3326
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Ja wahałam się między ruby woo a russian red - russian red jednak za pomarańczowa. Na naszym swatchowym wrzuciłam ruby więc sprawdź sobie
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-28, 15:06   #3327
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
Dla mnie to ona wygląda dziwnie, robiąc rano makijaż trzeba by się namachać tą połowką ,żeby cokolwiek podkręcić.
ta polowka jest bardziej do kacikow, tam gdzie nie zawsze uda nam sie 'zlapac' rzesy normalna bez zrobienia sobie krzywdy wiec raczej na zasadzie podkrecania calosci normalna, a potem dokrecania bokow polowka sama sie nad nia zastanawiam, ale to do kompletu gdybym miala jednak kupowac tylko jedna, to raczej normalna, bo z polowka wiecej zabawy
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-28, 15:31   #3328
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez dorcia 83 Pokaż wiadomość
Dziekuje za odpowiedz
Masz super bloga, mam go w ulubionych od jakiegos juz czasu, a nie wiedzialam, ze to Ty go prowadzisz
STRASZNE CENY!!
Mam wrazenie, ze coraz wieksze sa
A na YT dziewczyna zza oceanu powiedziala, ze mamy sie znowu przygotowac na podwyzki cen..
Dziękuję i zapraszam, również do komentowania wpisów

Właśnie zamieściłam prezentację kosmetyków i swatche z kolekcji Style Driven. Zaraz biorę się za MMO Mam nadzieję, że komuś przydadzą się moje ''wypociny''
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-28, 15:35   #3329
villete
Zakorzenienie
 
Avatar villete
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 443
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

już lecę oglądać Style Driven! bo MMO mi się nie podoba ani trochę ;] wypociny się jak najbardziej przydają
__________________
Nie będę wspierać finansowo firm, które godzą się na bestialskie traktowanie zwierząt.
NIKT NIE JEST TEGO WARTY.
Dowiedz się więcej!



wymiana
villete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-28, 18:37   #3330
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Ja wahałam się między ruby woo a russian red - russian red jednak za pomarańczowa. Na naszym swatchowym wrzuciłam ruby więc sprawdź sobie
Pomarańczowa ? Kurczę, ja to w russian red żadnej pomarańczy nie dostrzegam .
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:10.