Miłosniczki zary- bez klótni! - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-09-02, 13:38   #781
FFashionistkAA
Zakorzenienie
 
Avatar FFashionistkAA
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: United Kingdom
Wiadomości: 7 049
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez martitkaa Pokaż wiadomość
Ślicznie w złotej dresiarze i spódniczce .


Ja dziś w końcu wybrałam się do Zary z zamiarem zmierzenia czarnej sukienki z rozcięciami na ramionach, tą która ma Anies i akurat poubierali w nie manekiny no i , wogóle to co akurat chciałam zmierzyć to nie było xs i wogóle chyba nie miałam najlepszego dnia na zakupy.

Kochane pamiętam że ktoś prosił aby zwracać uwagę jak pojawi się nowy tulipanek w Aggi, noi dzisiaj pojawiły się niebieskie ale niestety IMO materiał nie jest za fajny, jest inny niż czarnych i koralowych, wstawiam zdjęcia poglądowe. A koralowych i czarnych jak dotąd nie ma.
Śliczny ten tulipanek Kurcze, a może zrobią pasiaste?? ale by im schodziły łuhuuuu

A ja wczoraj kliknęłam złotą bluzkę. Ufff już jest moja. Mogę spać spokojnie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zara_gold.jpg (23,5 KB, 45 załadowań)
__________________
TOTALLY OBSESSED WITH FASHION
FFashionistkAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-02, 14:45   #782
Kate_Mariposa
Zadomowienie
 
Avatar Kate_Mariposa
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 070
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez fashionismypassion Pokaż wiadomość
Nawet nie pomyślałam, że można spróbować zaimpregnować torbę i w ten sposób zabezpieczyć ją przed zniszczeniem.

Osobiście shopper mi się bardzo podoba, lubię torby w prostej formie.
Jak go zobaczyłam na żywo w sklepie moją uwagę zwróciły liczne zarysowania i zagniecenia na skórze, a przecież torba była nowa. To już mi się nie podobało, jak i cena.
Właśnie wiedziałam, że on się łatwo niszczy, dlatego stwierdziłam, że poszukam informacji na ten temat, co można zrobić, żeby go jak najlepiej zakonserwować i okazało się, że są bezbarwne pasty, które impregnują i w pewien sposób chronią, wiadomo, że nie całkiem, ale na pewno lepiej niż niezabezpieczona torebka.
Gdzieś jeszcze kiedyś rzuciła mi się w oczy pasta z woskiem do galanterii skórzanej, którą raz na jakiś czas ściereczką należy rozsmarować na torebce i w pewnym stopniu pokrywa rysy.
Zresztą sam uprzejmy (i przystojny) sprzedawca w Z. powiedział mi, że jeśli chce ją zachować w dobrym stanie, to trzeba ją często konserwować i kupić dobry specyfik.
Kate_Mariposa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-02, 14:46   #783
pronunciation
Zakorzenienie
 
Avatar pronunciation
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 8 061
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

a czy widziałyście może już marynarki złote z TRF?
__________________
Kobieta łatwiej przyzna, że nie ma racji, gdy ma rację, niż gdy jej nie ma
pronunciation jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-02, 15:00   #784
fashionismypassion
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 452
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Kate_Mariposa z tą pastą to jest dobre rozwiązanie, zwłaszcza dla tak cennych i delikatnych toreb jak shopper
fashionismypassion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-02, 15:04   #785
bethi
Raczkowanie
 
Avatar bethi
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 329
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Hej dziewczyny! na stronie Z. pojawiło się trochę nowości. Zakochałam się w tej kurtce brązowej ze skórki z TRfu, czy ktoś już ją widział na żywo? Na pozostałe też muszę zapolować
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 5070203707_1_1_3.jpg (16,2 KB, 155 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7571400800_1_1_3.jpg (17,0 KB, 101 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5644297803_1_1_3.jpg (20,6 KB, 93 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2731248712_1_1_3.jpg (20,5 KB, 71 załadowań)
__________________
When somebody looks good doesn't mean is a good looking
bethi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-02, 15:04   #786
ruumi
Rozeznanie
 
Avatar ruumi
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 772
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Czy któraś z was widziała może taką skórę w Zarze?Choruję na nią już od dłuższego czasu a dalej jej nie ma w Zarze;\
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg skora.jpg (15,4 KB, 68 załadowań)
ruumi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-02, 15:50   #787
Olunia1989
Zadomowienie
 
Avatar Olunia1989
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: eS. / Krk
Wiadomości: 1 444
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez surrealplace Pokaż wiadomość
Miała karmelowego, śmiać mi się chciało bo jej zawadzał podobnie jak mi jak go miałam Taki dodatkowy nadbagaż
__________________


ekhm..


.no !
Olunia1989 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-02, 16:01   #788
PaulinaMigotka
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinaMigotka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 289
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Nowa czołówka "M jak miłość". Wiele zarowych ciuchów się przewija
http://aleseriale.pl/gid,8796,img,28...fototemat.html
__________________
Mówiła, że wyszła tego dnia z bukietem żółtych kwiatów właśnie po to, bym ją wreszcie odnalazł. Gdyby tak się nie stało otrułaby się, bo jej życie było pozbawione sensu...
M&M


Instagram http://instagram.com/paulinamigotka
PaulinaMigotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-02, 17:50   #789
moja imaginacja
Zakorzenienie
 
Avatar moja imaginacja
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: De
Wiadomości: 9 061
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez ruumi Pokaż wiadomość
Czy któraś z was widziała może taką skórę w Zarze?Choruję na nią już od dłuższego czasu a dalej jej nie ma w Zarze;\
to jest ta za ok 700 zł??? (nie pamiętam dokładnie) I z prawdziwej skóry? Jeżeli to ta, to widziałam ostatnio ich parę (Szcz)

---------- Dopisano o 18:50 ---------- Poprzedni post napisano o 18:49 ----------

Cytat:
Napisane przez moja imaginacja Pokaż wiadomość
to jest ta za ok 700 zł??? (nie pamiętam dokładnie) I z prawdziwej skóry? Jeżeli to ta, to widziałam ostatnio ich parę (Szcz)
chyba,że to ta z Trfu za 199, to też były

---------- Dopisano o 18:50 ---------- Poprzedni post napisano o 18:50 ----------

Cytat:
Napisane przez bethi Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! na stronie Z. pojawiło się trochę nowości. Zakochałam się w tej kurtce brązowej ze skórki z TRfu, czy ktoś już ją widział na żywo? Na pozostałe też muszę zapolować
Omg..1,2 i 3
moja imaginacja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-02, 18:44   #790
nie z tej bajki
Zadomowienie
 
Avatar nie z tej bajki
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 408
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez moja imaginacja Pokaż wiadomość
Omg..1,2 i 3
kochana, jak zobaczysz kiedyś u nas szarą bluzke [zdjęcie nr 3] to koniecznie zrób zdjęcia!
nie z tej bajki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-02, 19:18   #791
gosica
Zadomowienie
 
Avatar gosica
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 866
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

dziewczyny, jak to jest z rozmiarami butów w Zarze? chodzi mi o sandałki i peep toe , czy 38 wypada na typowe 38, czy kupujecie rozmiar większe? dużo się naczytałam i doszłam do wniosku, że mają troszkę małe te rozmiary... to prawda?
gosica jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-02, 19:25   #792
pronunciation
Zakorzenienie
 
Avatar pronunciation
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 8 061
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez gosica Pokaż wiadomość
dziewczyny, jak to jest z rozmiarami butów w Zarze? chodzi mi o sandałki i peep toe , czy 38 wypada na typowe 38, czy kupujecie rozmiar większe? dużo się naczytałam i doszłam do wniosku, że mają troszkę małe te rozmiary... to prawda?
wg mnie standardowe
__________________
Kobieta łatwiej przyzna, że nie ma racji, gdy ma rację, niż gdy jej nie ma
pronunciation jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-02, 19:26   #793
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez gosica Pokaż wiadomość
dziewczyny, jak to jest z rozmiarami butów w Zarze? chodzi mi o sandałki i peep toe , czy 38 wypada na typowe 38, czy kupujecie rozmiar większe? dużo się naczytałam i doszłam do wniosku, że mają troszkę małe te rozmiary... to prawda?

ja nosze 38 i uwazam ze maja typowe rozmiary
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-02, 19:27   #794
gosica
Zadomowienie
 
Avatar gosica
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 866
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

bardzo dziękuję
gosica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-02, 19:46   #795
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez bethi Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! na stronie Z. pojawiło się trochę nowości. Zakochałam się w tej kurtce brązowej ze skórki z TRfu, czy ktoś już ją widział na żywo? Na pozostałe też muszę zapolować

Jak wchodzę na stronę to nic mi się nie wyślwietla

---------- Dopisano o 18:46 ---------- Poprzedni post napisano o 18:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Kate_Mariposa Pokaż wiadomość
A ja dziś stwierdziłam, że uwielbiam swojego shoppera!
Dziś byłam u szewca/kaletnika, żeby pokazać mu torebkę, bo wciąż jest niezaimpregnowana i niezabezpieczona. Obiecał zamówić bezbarwną pastę. Najlepsze jest to, że chyba ze 3 razy powiedział mi jaką mam piękną torebkę - młody był ok. 30 lat
Zamierzam ją nosić głównie na uczelnię, bo notatki robię na kartkach i dorzucam do tego jakieś drobiazgi i wodę, więc dam radę z ciężarem i mam nadzieję, że będzie mi dobrze służył
Iimpregnacja shopera to faktycznie bardzo dobry pomysł. Ta torba mało nie kosztuje, a skóra z której jest wykonana jest poddatna na uszkodzenia.
cosma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-02, 19:48   #796
saandy
Wtajemniczenie
 
Avatar saandy
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 154
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Odnośnie shopperów, pamiętam ze starego wątku, że jedna z wizażanek go "ulepszała" u kaletnika. Kojarzy mi się, że chyba podklejała rączki Myślicie, że jest sens? Miała któraś z Was styczność z takim czymś, zastanawiam się jak te rączki będą wyglądać Zaimpregnować też można u kaletnika i ile to kosztuję?

I mały off top: jak dbacie o ekoskórzane ubrania? Mam ramoneskę i 3 spódniczki, dziś je właśnie wyprałam i zastanawiam się czy je można nasmarować czymś tłustym tak samo jak skórę, czy one nie wchłoną tego? I jak toto wyprasować
saandy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-02, 19:52   #797
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez zarina_ Pokaż wiadomość
co do złotej dresiary to ja jestem brunetką i mam wrażenie, że o wiele lepiej mi w złotej Ale w ogóle ja wolę ten kolor


+ kilka zdjęć ode mnie

Marynarka , świetnie na tobie leży.
Podobasz mi się w ostateniej sukience.
cosma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-02, 20:02   #798
kitty7
Raczkowanie
 
Avatar kitty7
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 225
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

dzisiaj wybralam sie do Zary sprawdzic czy pojawilo sie cos nowego i moze kupic sobie cos na prezent oczywiscie nie wszystko udalo mi sie zmierzyc pojawily sie zlote spodniczki jednak nie bylo mojego rozmiaru a S byla zdecydowanie za duza wiec nie zmierzylam . mierzylam tez szara sukienke z trf nad ktora sie caly czas zastanawiam oraz dwie marynarki, jednak nie konca przypadly mi do gustu, nizej zalaczam pare zdjec
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1086.jpg (43,3 KB, 235 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1090.jpg (42,2 KB, 143 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1098.jpg (56,3 KB, 268 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1112.jpg (48,9 KB, 239 załadowań)

Edytowane przez kitty7
Czas edycji: 2011-09-02 o 20:06
kitty7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-02, 20:08   #799
kitty7
Raczkowanie
 
Avatar kitty7
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 225
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez martitkaa Pokaż wiadomość
Ślicznie w złotej dresiarze i spódniczce .


Ja dziś w końcu wybrałam się do Zary z zamiarem zmierzenia czarnej sukienki z rozcięciami na ramionach, tą która ma Anies i akurat poubierali w nie manekiny no i , wogóle to co akurat chciałam zmierzyć to nie było xs i wogóle chyba nie miałam najlepszego dnia na zakupy.

Kochane pamiętam że ktoś prosił aby zwracać uwagę jak pojawi się nowy tulipanek w Aggi, noi dzisiaj pojawiły się niebieskie ale niestety IMO materiał nie jest za fajny, jest inny niż czarnych i koralowych, wstawiam zdjęcia poglądowe. A koralowych i czarnych jak dotąd nie ma.
ale slicznie ci w tym tulipanku bardzo ci pasuje
kitty7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-02, 20:09   #800
Mariah
Zakorzenienie
 
Avatar Mariah
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 050
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez saandy Pokaż wiadomość
I mały off top: jak dbacie o ekoskórzane ubrania? Mam ramoneskę i 3 spódniczki, dziś je właśnie wyprałam i zastanawiam się czy je można nasmarować czymś tłustym tak samo jak skórę, czy one nie wchłoną tego? I jak toto wyprasować
Też się nad tym zastanawiam Mam preparat impregnujący do sztucznych skór ale do obuwia - rewelacyjnie się sprawdza tylko czy można go użyć też do ubrań, np. skórkowych spodni? Boję się, że mi ta skórka popęka.
Jeśli chodzi o prasowanie to ja bym spróbowała po lewej stronie a info o temperaturze powinno być na metce
__________________
Każdego poranka dostajemy szansę na nowe życie i tylko od nas zależy, czy zaświeci słońce. Pomimo chmur - walcz, bo życie nie kończy się na kłopotach a słońce świeci ponad nimi.
Mariah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-02, 20:11   #801
PaulinaMigotka
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinaMigotka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 289
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez kitty7 Pokaż wiadomość
dzisiaj wybralam sie do Zary sprawdzic czy pojawilo sie cos nowego i moze kupic sobie cos na prezent oczywiscie nie wszystko udalo mi sie zmierzyc pojawily sie zlote spodniczki jednak nie bylo mojego rozmiaru a S byla zdecydowanie za duza wiec nie zmierzylam . mierzylam tez szara sukienke z trf nad ktora sie caly czas zastanawiam oraz dwie marynarki, jednak nie konca przypadly mi do gustu, nizej zalaczam pare zdjec
Mam pytanie, jaki nosisz rozmiar marynarek i jaki masz na sobie rozmiar tej srebrnej? XS? Rozmiarówka jest standardowa?
__________________
Mówiła, że wyszła tego dnia z bukietem żółtych kwiatów właśnie po to, bym ją wreszcie odnalazł. Gdyby tak się nie stało otrułaby się, bo jej życie było pozbawione sensu...
M&M


Instagram http://instagram.com/paulinamigotka
PaulinaMigotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-02, 20:11   #802
Lainathiel
Wtajemniczenie
 
Avatar Lainathiel
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Edi
Wiadomości: 2 102
GG do Lainathiel
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez kitty7 Pokaż wiadomość
dzisiaj wybralam sie do Zary sprawdzic czy pojawilo sie cos nowego i moze kupic sobie cos na prezent oczywiscie nie wszystko udalo mi sie zmierzyc pojawily sie zlote spodniczki jednak nie bylo mojego rozmiaru a S byla zdecydowanie za duza wiec nie zmierzylam . mierzylam tez szara sukienke z trf nad ktora sie caly czas zastanawiam oraz dwie marynarki, jednak nie konca przypadly mi do gustu, nizej zalaczam pare zdjec
Sukienka sama w sobie ładna, ale wydaje mi się, że nieco za smutna. Marynarkę wzięłabym tą pierwszą...
__________________
Moja jest tylko racja i to święta racja, bo jeżeli nawet jest i twoja, to moja jest mojsza niż twojsza i zaprawdę powiadam wam, że to właśnie moja racja jest najmojsza


Zapraszam do siebie
Blog
Start 20 sierpnia 2011
Lainathiel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-02, 20:11   #803
kitty7
Raczkowanie
 
Avatar kitty7
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 225
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
bo zarina ma piekne kobiece kształty a modelka....juz nie
na zarinie spodnie wygladaja jak na kobiecie a na modelce jak na wieszaku


sorry za ot ale za rok o tej porze bede panna mloda
anusia moje gratulacje
kitty7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-02, 20:17   #804
Mariah
Zakorzenienie
 
Avatar Mariah
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 050
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez kitty7 Pokaż wiadomość
dzisiaj wybralam sie do Zary sprawdzic czy pojawilo sie cos nowego i moze kupic sobie cos na prezent oczywiscie nie wszystko udalo mi sie zmierzyc pojawily sie zlote spodniczki jednak nie bylo mojego rozmiaru a S byla zdecydowanie za duza wiec nie zmierzylam . mierzylam tez szara sukienke z trf nad ktora sie caly czas zastanawiam oraz dwie marynarki, jednak nie konca przypadly mi do gustu, nizej zalaczam pare zdjec
Yyyyh, jak Ty pięknie wyglądasz w srebrnej marynarce! Niesamowicie podkreśla kobiece kształty - szczuplutką talię i zaokrąglenie na biodrach. Fason stworzony dla Twojej figury, bierz ją i się nawet nie zastanawiaj! Ze wszystkich osób, które ją pokazywały, na Tobie zdecydowanie najlepiej wygląda
__________________
Każdego poranka dostajemy szansę na nowe życie i tylko od nas zależy, czy zaświeci słońce. Pomimo chmur - walcz, bo życie nie kończy się na kłopotach a słońce świeci ponad nimi.
Mariah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-02, 20:18   #805
kitty7
Raczkowanie
 
Avatar kitty7
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 225
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez PaulinaMigotka Pokaż wiadomość
Mam pytanie, jaki nosisz rozmiar marynarek i jaki masz na sobie rozmiar tej srebrnej? XS? Rozmiarówka jest standardowa?
zawsze biore rozmiar XS, jednak niektore XS-ki byly na mnie za duze, chociazby te zlote i srebrne marynarki sa za duze i musialabym przeszywac guzik. Ta srebrna marynarke mierzylam XS. rozmiarowka raczej standardowa


Cytat:
Napisane przez Lainathiel Pokaż wiadomość
Sukienka sama w sobie ładna, ale wydaje mi się, że nieco za smutna. Marynarkę wzięłabym tą pierwszą...
no ja tez nie jestem do konca przekonana co do koloru
kitty7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-02, 20:20   #806
PaulinaMigotka
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinaMigotka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 289
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez zarina_ Pokaż wiadomość
co do złotej dresiary to ja jestem brunetką i mam wrażenie, że o wiele lepiej mi w złotej Ale w ogóle ja wolę ten kolor


+ kilka zdjęć ode mnie
Świetna spódnica i sukienka szara. boska!

---------- Dopisano o 21:20 ---------- Poprzedni post napisano o 21:19 ----------

Cytat:
Napisane przez kitty7 Pokaż wiadomość
zawsze biore rozmiar XS, jednak niektore XS-ki byly na mnie za duze, chociazby te zlote i srebrne marynarki sa za duze i musialabym przeszywac guzik. Ta srebrna marynarke mierzylam XS. rozmiarowka raczej standardowa




no ja tez nie jestem do konca przekonana co do koloru
Dzięki za odp.
__________________
Mówiła, że wyszła tego dnia z bukietem żółtych kwiatów właśnie po to, bym ją wreszcie odnalazł. Gdyby tak się nie stało otrułaby się, bo jej życie było pozbawione sensu...
M&M


Instagram http://instagram.com/paulinamigotka
PaulinaMigotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-02, 20:29   #807
Olafia72
Raczkowanie
 
Avatar Olafia72
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 317
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cześć zaromaniaczki Dzisiaj uświadomiłam sobie , że uzależnienie zarowe to złoooo . Już tłumaczę - otóż ja szalony kierowca wracam z córką ze szkoły i nagle w trakcie jazdy po mieście na szlag hamuję ; młoda leci na szybę ( dobrze , że miała pasy) i co się okazuje ... nie , nikt mi nie wyskoczył przed maską tylko ... wypatrzyłam na chodniku laskę z karmelowym shopperem Pięknie wyglądała - cała w czerni , karmelowy dyndał jej na przedramieniu , rude krótkie włoski , okulary w czarnych ramkach - no czad . A ja głupia jak ją zobaczyłam to odruchowo dałam po hamulcach nie patrząc na konsekwencje tj. córkę z przodu i auta z klaksonami za mną .
Olafia72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-02, 20:39   #808
PaulinaMigotka
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinaMigotka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 289
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez Olafia72 Pokaż wiadomość
Cześć zaromaniaczki Dzisiaj uświadomiłam sobie , że uzależnienie zarowe to złoooo . Już tłumaczę - otóż ja szalony kierowca wracam z córką ze szkoły i nagle w trakcie jazdy po mieście na szlag hamuję ; młoda leci na szybę ( dobrze , że miała pasy) i co się okazuje ... nie , nikt mi nie wyskoczył przed maską tylko ... wypatrzyłam na chodniku laskę z karmelowym shopperem Pięknie wyglądała - cała w czerni , karmelowy dyndał jej na przedramieniu , rude krótkie włoski , okulary w czarnych ramkach - no czad . A ja głupia jak ją zobaczyłam to odruchowo dałam po hamulcach nie patrząc na konsekwencje tj. córkę z przodu i auta z klaksonami za mną .
Osz TY!
__________________
Mówiła, że wyszła tego dnia z bukietem żółtych kwiatów właśnie po to, bym ją wreszcie odnalazł. Gdyby tak się nie stało otrułaby się, bo jej życie było pozbawione sensu...
M&M


Instagram http://instagram.com/paulinamigotka
PaulinaMigotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-02, 20:42   #809
agnieszka16
Zadomowienie
 
Avatar agnieszka16
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 375
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez kitty7 Pokaż wiadomość
dzisiaj wybralam sie do Zary sprawdzic czy pojawilo sie cos nowego i moze kupic sobie cos na prezent oczywiscie nie wszystko udalo mi sie zmierzyc pojawily sie zlote spodniczki jednak nie bylo mojego rozmiaru a S byla zdecydowanie za duza wiec nie zmierzylam . mierzylam tez szara sukienke z trf nad ktora sie caly czas zastanawiam oraz dwie marynarki, jednak nie konca przypadly mi do gustu, nizej zalaczam pare zdjec

szarej sukienki na twoim miejscu raczej bym nie kupowała, właśnie ze względu na smutny kolor. ale leży bardzo ładnie
agnieszka16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-02, 20:49   #810
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Witam po krótkiej przerwie Chwilę to zajęło, ale nadrobiłam
Cudne zdjęcia wstawiłyście

Byłam dziś przejazdem w białostockiej Zarze i się straszelnie rozczarowałam- z tego co chciałam przymierzyć/kupić mieli tylko srebrne rurki za 169 i nie było 34, 36 brzydko się marszczyły, bo były za duże, chyba wzięłam często mierzoną parę. Pani baaardzo rezolutnie zaproponowała przymierzenie innej pary 36 Jakby była szansa, że bedą mniejsze i się nie rozciągną Ani shopperów, ani złotych spodni, ani woskowanych z zipami, ani srebrnych ramonesek Anies. No tak Panią wymęczyłam, że aż mi głupio Ale zawiodłam się bardzo...
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:40.