Związki rozpoczęte w 2010 roku cz.2 - Strona 44 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-09-06, 21:10   #1291
emanko
Wtajemniczenie
 
Avatar emanko
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z lubelskiego krzesła :)
Wiadomości: 2 726
Wyślij wiadomość przez ICQ do emanko GG do emanko Wyślij wiadomość przez MSN do emanko Send a message via Skype™ to emanko
Dot.: Związki rozpoczęte w 2010 roku cz.2

Cytat:
Napisane przez Black Cashmere Pokaż wiadomość
Uwielbiałam Szien, wiem tylko tyle, że wyszła za mąż

Jeju, idę jutro pierwszy raz na fitness, siostra mnie wyciąga. Boję się, bo z formą u mnie średnio :\
ja wiem, że sie wybiera do Azji...ale nie wiem czy już wróciła czy nie

spoko, dasz rade skoro ja dałam radę na aerobiku to i Ty dasz na fitnesie
__________________
my
emanko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-06, 21:13   #1292
Black Cashmere
Zadomowienie
 
Avatar Black Cashmere
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 069
Dot.: Związki rozpoczęte w 2010 roku cz.2

Cytat:
Napisane przez emanko Pokaż wiadomość
ja wiem, że sie wybiera do Azji...ale nie wiem czy już wróciła czy nie

spoko, dasz rade skoro ja dałam radę na aerobiku to i Ty dasz na fitnesie
Azję jeszcze kojarzę To był fajny wątek

Jestem tak wytyrana, że chyba ide spac, nogi mi do tyłka wchodzą od stania w tej kuchni
__________________
I was made for loving you, M.
lipiec 2010


Rower 10,5/1000 km
8min ABS 1/100
Pośladki+Uda 1/100
Black Cashmere jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-06, 21:17   #1293
emanko
Wtajemniczenie
 
Avatar emanko
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z lubelskiego krzesła :)
Wiadomości: 2 726
Wyślij wiadomość przez ICQ do emanko GG do emanko Wyślij wiadomość przez MSN do emanko Send a message via Skype™ to emanko
Dot.: Związki rozpoczęte w 2010 roku cz.2

Cytat:
Napisane przez Black Cashmere Pokaż wiadomość
Azję jeszcze kojarzę To był fajny wątek

Jestem tak wytyrana, że chyba ide spac, nogi mi do tyłka wchodzą od stania w tej kuchni
oj był był
w takim razie słodkich snów
ja prysznic, rozmowa z teżetem przez telefon - w czasie meczu Polska - Niemcy ryzykant ze mnie i też w kime
__________________
my
emanko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-06, 21:24   #1294
Black Cashmere
Zadomowienie
 
Avatar Black Cashmere
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 069
Dot.: Związki rozpoczęte w 2010 roku cz.2

Dobranoc dziewczynki


Tż też ogląda mecz, zaraz pogadamy przed snem i lulu
__________________
I was made for loving you, M.
lipiec 2010


Rower 10,5/1000 km
8min ABS 1/100
Pośladki+Uda 1/100
Black Cashmere jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-06, 21:57   #1295
Lidia Paulina
Rozeznanie
 
Avatar Lidia Paulina
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: łódzkie/zachodniopomorskie
Wiadomości: 524
Dot.: Związki rozpoczęte w 2010 roku cz.2

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
No rozumiem Dobrze, że na czas ciąży i wychowywania małego dziecka byłby obok Ciebie. Ale... Czy aby na pewno? Mógłby w swojej pracy wziąć uropl na kilka lat? Czy po prostu by się musiał zwolnić i iść do innej pracy?
Wiesz, to jest specyficzna praca. Niekoniecznie dostaje się kontrakt na długi czas, można załatwiać "spontanicznie" rejsy na jakiś czas przed planowanym wypłynięciem. To byłby po prostu czas, w którym byłby w zasadzie bezrobotny, chyba że pomyślałby o czymś na lądzie. Ale na dziecko nie zdecydujemy się, zanim nie będziemy mieć zaplecza finansowego, które, nie ma co ukrywać - w dużej mierze zapewni nam jego praca...

Cytat:
Ano właśnie.
Poza tym - im mniej się ludzie widzą, tym mniej szans na dogadanie się, ustalenie wszystkiego itd. mają. A to w związku jest kluczowe.
Zwłaszcza, że ważnych rozmów się raczej na gadu gadu nie przedyskutuje i nie rozwiąże.
Czytałam bloga kobiety, której mąż był w rejsie, a ona miała na głowie budowę ich domu, pojawiły się jakieś problemy. Mąż na środku Atlantyku, brak szans na porozumienie się, a ona musi załatwiać sprawy budowlane, papierkową robotę i wszystko inne. Dla mnie to sytuacja niedopuszczalna. Inna znów kobieta, znana mi już osobiście, poroniła, kiedy mąż był na morzu. Smutne, ale prawdziwe.

Trzeba jednak pamiętać, że ta praca nie wygląda jak na filmach. Nie spotyka się teraz rejsów 6-miesięcznych, praca na różnych statkach daje inne możliwości. Załóżmy, że TŻ chciałby pływać na promach (np. standard Świnoujście-Ystad, albo nawet coś dalej) - to są nieobecności liczone w dniach lub tygodniach, mieszkając w miejscowości portowej widzimy się z każdym przypłynięciem statku do tego portu.

Ja oczywiście nie upieram się, że to zawód idealny, a związek z marynarzem to brak problemów. Ale ja przede wszystkim kocham mojego R. i wiem, że sobie poradzimy; wiem też, że nie zamierza pływać do emerytury Nie chodzi tu ogólnie o związek z jakimkolwiek marynarzem, chodzi o mojego R. Akceptuję jego wybór, wiem, że jest świadomy.

Dla osób, które nie znają bezpośrednio tego tematu, taka praca wydaje się odrealniona, warunki są niejasne. Tymczasem po wejściu w środowisko póki co akademickie, ale już związane z morzem widzę, że spośród ponad 300 osób na roku u TŻ'ta, masa ludzi jest w normalnych, udanych związkach. Marynarze są mężami i im też nie jest łatwo, kiedy wypływają i zostawiają żony w domach. Wykładowcy TŻ'ta to w większości faceci, którzy pływali przez kilka lat, a potem postanowili pracować na uczelni, wrócić do żon itp.

Ja też źle znoszę rozstania, płaczę jak bóbr, kiedy TŻ wyjeżdża na tydzień do Babci... Póki co mam za sobą widok statku szkolnego, który wypływa ze Szczecina. A na tym statku mój TŻ. Rozłąka była krótka, ale przekonałam się, że najgorsze to odwrócić się i zacząć życie jako słomiana wdowa na tydzień, miesiąc lub kilka miesięcy... Warto jednak pamiętać, że kilka dni później wszystko się stabilizuje, nie jest oczywiście tak samo, jak z TŻtem w domu, ale można się po prostu... Przyzwyczaić. I czekać. Ja postanowiłam stawiać sobie cele, jeden już mam i jest dość wygórowany - napisać książkę podczas nieobecności TŻta Zobaczymy, co z tego wyjdzie.

Dziękuję, dziewczyny, za słowa wsparcia i otuchę Nie mogę się dołować i myśleć, że to nie do przeżycia, a rozłąki nas tylko od siebie oddalą. Bardzo kocham TŻta i to jest dla mnie najważniejsze
__________________
[FONT="Palatino Linotype"]
Lidia Paulina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-06, 22:14   #1296
Niusia22
Zadomowienie
 
Avatar Niusia22
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 1 221
Dot.: Związki rozpoczęte w 2010 roku cz.2

a ja dostałam od tż czekoladki z wedla w pudełku w kształcie serca
heh... niby tylko czekoladki a jak cieszą
śmiałam się żeby się przyznał co narozrabiał bo kupił mi czekoladki i jeszcze ciągle mi powtarzał jak bardzo się od rana stęsknił i wgl
mój słodziak
Niusia22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-06, 22:56   #1297
nvmd
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warmia.
Wiadomości: 1 591
Dot.: Związki rozpoczęte w 2010 roku cz.2

Coo za mecz.
Mój kolega skomentował to krótko: Polska- niemożliwe staje się możliwe.

PS. BYŁAM NA MECZU Z M.
nvmd jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-06, 23:27   #1298
Lidia Paulina
Rozeznanie
 
Avatar Lidia Paulina
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: łódzkie/zachodniopomorskie
Wiadomości: 524
Dot.: Związki rozpoczęte w 2010 roku cz.2

Cytat:
Napisane przez nvmd Pokaż wiadomość
Coo za mecz.
Mój kolega skomentował to krótko: Polska- niemożliwe staje się możliwe.

PS. BYŁAM NA MECZU Z M.
Haha Ja byłam u TŻta, jak była I połowa. I tak marudziłam, tak się nudziłam, że wreszcie powiedziałam... Basta! Pozwalam! Oglądaj! Ale ja się kładę, a Ty masz mnie miziać po głowie
__________________
[FONT="Palatino Linotype"]
Lidia Paulina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-07, 00:24   #1299
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Związki rozpoczęte w 2010 roku cz.2

Cytat:
Napisane przez Lidia Paulina Pokaż wiadomość
Wiesz, to jest specyficzna praca. Niekoniecznie dostaje się kontrakt na długi czas, można załatwiać "spontanicznie" rejsy na jakiś czas przed planowanym wypłynięciem. To byłby po prostu czas, w którym byłby w zasadzie bezrobotny, chyba że pomyślałby o czymś na lądzie. Ale na dziecko nie zdecydujemy się, zanim nie będziemy mieć zaplecza finansowego, które, nie ma co ukrywać - w dużej mierze zapewni nam jego praca...
Rozumiem

Cytat:
Czytałam bloga kobiety, której mąż był w rejsie, a ona miała na głowie budowę ich domu, pojawiły się jakieś problemy. Mąż na środku Atlantyku, brak szans na porozumienie się, a ona musi załatwiać sprawy budowlane, papierkową robotę i wszystko inne. Dla mnie to sytuacja niedopuszczalna. Inna znów kobieta, znana mi już osobiście, poroniła, kiedy mąż był na morzu. Smutne, ale prawdziwe.
Bardzo smutne przypadki...

Cytat:
Trzeba jednak pamiętać, że ta praca nie wygląda jak na filmach. Nie spotyka się teraz rejsów 6-miesięcznych, praca na różnych statkach daje inne możliwości. Załóżmy, że TŻ chciałby pływać na promach (np. standard Świnoujście-Ystad, albo nawet coś dalej) - to są nieobecności liczone w dniach lub tygodniach, mieszkając w miejscowości portowej widzimy się z każdym przypłynięciem statku do tego portu.
Rozumiem. Ale jednak TŻ-a dużo by w domu nie było... No ale co kto woli. Skoro nie chce tak pracować do końca życia to spoko. Zwłaszcza, że trochę zarobi pewnie jak marynarz
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-07, 07:21   #1300
martusia205
Zakorzenienie
 
Avatar martusia205
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: z krzesła :)
Wiadomości: 11 764
Dot.: Związki rozpoczęte w 2010 roku cz.2

wczoraj spędziłam uroczy dzień z tż robiliśmy pizzę która wyszła rewelacyjna..a potem mecz właśnie po to się spotkaliśmy we wtorek..Szczęsny gra genialnie..tak dam skórę uratował..a z wyglądu to jest całkiem jak mój ex..tylko on był czarny,ale też takie miny,zęby,wzrost..

dziś jadę na ostatnie zakupki przedślubne

nadrabiając was:

ja nie palę nigdy tego nie robiłam..tż pali 2 lata

co do bycia marynarzem..ja bym się na takie coś nie zgodziła..nie raz już pisałam,że potrzebuję partnera na stałe,a nie z doskoku..i choć wiem,że to pasja,i wielka miłość ja nie mogłabym dzielić życia z kimś takim..muszę mieć na codzień obok siebie kogoś kto da mi poczucie bezpieczeństwa..a nie raz na jakiś czas..nawet na dłuższy okres
__________________
Wiesz co?... Nawet gdyby został Ci tylko uśmiech i mały palec,to i tak byłbyś mężczyzną mojego życia 



http://suwaczki.slub-wesele.pl/201007032438.html
martusia205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-07, 09:38   #1301
Maryjamie
Zakorzenienie
 
Avatar Maryjamie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Kraków/Tarnów
Wiadomości: 3 910
GG do Maryjamie
Dot.: Związki rozpoczęte w 2010 roku cz.2

Cytat:
Napisane przez Niusia22 Pokaż wiadomość
a ja dostałam od tż czekoladki z wedla w pudełku w kształcie serca
heh... niby tylko czekoladki a jak cieszą
śmiałam się żeby się przyznał co narozrabiał bo kupił mi czekoladki i jeszcze ciągle mi powtarzał jak bardzo się od rana stęsknił i wgl
mój słodziak
mmm uwielbiam te czekoladki, ale gdy karmię to nie mogę jeść w ogóle czekolady bo Hania miałaby wysypkę :P

ja też nie paliłam nigdy i raczej nie zamierzam :P
a teżet mój rzuca odkąd się poznalismy, wcześniej palił ze 2 lata, ale odkąd jest na L4 jest na kuracji kupił tabletki które btw ja mu poleciłam (połowa moich znajomych na tym rzuciło) także Black kup sobie tabletki TABEX, są na receptę kosztują ok 50 zł ale naprawdę dzięki nim da się rzucić.

jedziemy do Mielca się przejechać, bo Hania maruda w domu oczywiście nie zaśnie mimo że jest śpiąca ehh...
Maryjamie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-07, 09:44   #1302
2018070520180950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 58 878
Dot.: Związki rozpoczęte w 2010 roku cz.2

dobry


ja do pracy sie szykuje pomalu
2018070520180950 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-07, 09:47   #1303
Niezmienna
Wtajemniczenie
 
Avatar Niezmienna
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 648
Dot.: Związki rozpoczęte w 2010 roku cz.2

Mam kryzys...tyle na głowie , nie radzę sobie normalnie.
Podjęłam się panieńskiego a czasu nie mam na nic...jeszcze mam takie zmiany w pracy
Chce mi się ryczec i to napewno ma wpływ ten głupi @ który niebawem dostanę...i obym go jak najszybciej dostala, bo jak mi sie trafi na wesele to juz w ogole będę wściekła jak osa chodziła...jesli ogóle bede w stanie chodzić.Niestety moje @ wygladają tak, że czasem nie jestem w stanie reką ruszyć!


Cytat:
Napisane przez nvmd Pokaż wiadomość
Niezmienna paradosalna porada w porównaniu z nickiem
Cytat:
Napisane przez Niusia22 Pokaż wiadomość

Niezmienna ja chyba wiem jak ten Twój syf wygląda
mam taką koleżankę jak Ty
zachodzę do niej a tam czysto a ta sadzi na męża że nie posprzatał że to brudne i tamto ja tylko myśle okeeeej
Cytat:
Napisane przez Maryjamie Pokaż wiadomość
Niezmienna tak to już jest jak się mieszka z facetem, nie zawsze wszystko jest tak jakbyśmy chciały :p mnie mój też czasami wkurza jak mi coś da tam gdzie nie trzeba jak nie pozmywa naczyn lub jak zostawia gdzies brudne ciuchy

Hehe, ale mnie wzięłaś za zołzę Niusia....to nie tak do końca jak piszesz. Ja po prostu mam takie dni...
Teraz jestem przed @ to już w ogole. Przeważnie o okruszki sie nie czepiam, bo drażni mnie to, ale wiem że to przesada<coż wychowałam się w czystości

Cytat:
Napisane przez Lidia Paulina Pokaż wiadomość
Kurczę, tak sobie czytam, że czekacie niektóre na spotkanie z TŻtem, że się np. od miesiąca nie widzicie... Pocieszę Was i o pocieszenie proszę: mój TŻ to przyszły marynarz...
Witaj
Mój eks to marynarz I zgadzam się z Tobą, że taki związek da się utrzymać i kochać całe życie. Ale też bywają takie związki, gdzie nie dają ludzi erady.
Jest trudniejszy napewno, bo związki na odległość w ogole są trudne, co nie znaczy , że nie mają swoich plusów i nie da sie ich utrzymać.
Dobrze, że akceptujesz to co robi i życze Ci szczęścia

Cytat:
Napisane przez Black Cashmere Pokaż wiadomość

Niezmienna, pochwal się zakupami Ja bym też coś uplotła z Twoich włosów, francuza z boku głowy i do tego jakieś fajne upięcie? Nie znam się za bardzo na fryzurach Ja na wesele zrobiłam prostego koka i wpięłam czarnego kwiatka we włosy a na drugi dzień fuksjowego

Niezmienna, też mnie denerwuje syf jak ktoś zrobi i nie posprząta i jeszcze obiecuje, że to zrobi. Mój Tż na szczęście nie jest wielkim bałaganiarzem, z resztą bez obiekcji umyje gary, czy pomoże w kuchni, więc nie mogę narzekac, trochę jedynie śmieję się z niego, że ma bałagan w pokoju, ale przełknę to, bo nie mam wiecznie lśniącego pokoiku Cóż faceta trzeba 'wytresowac' czasem, bo różnie go wychowywali w domu, zwłaszcza matki często robią synom krzywdę, robiąc wszystko za nich, tak jak za swych mężów. Na szczęście moja teściowa robiła mu zawsze wielkie afery, że czegoś nie zrobił, więc umie coś ugotowac, posprzątac, prasowac, itd.
Black no własnie myslałam nad tym farncuzem, ale mam troszę cienkie włoski i dlatego boje się , że będzie zbyt płasko na tej głowie
A pokaże fotki, jak już wrócę z weselicha...
Niezmienna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-07, 10:41   #1304
czarnulkax
Zakorzenienie
 
Avatar czarnulkax
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 22 611
Dot.: Związki rozpoczęte w 2010 roku cz.2

Jak dobrze, że mój Tż nie jest fanem piłki nożnej

Cytat:
Napisane przez martusia205 Pokaż wiadomość
co do bycia marynarzem..ja bym się na takie coś nie zgodziła..nie raz już pisałam,że potrzebuję partnera na stałe,a nie z doskoku..i choć wiem,że to pasja,i wielka miłość ja nie mogłabym dzielić życia z kimś takim..muszę mieć na codzień obok siebie kogoś kto da mi poczucie bezpieczeństwa..a nie raz na jakiś czas..nawet na dłuższy okres
Ja mam dokładnie to samo, potrzebuje mieć tą drugą osobę obok siebie. Szanuję czyjeś wybory, jeśli czuje że da radę, ok, ale to nie dla mnie. Jeszcze żyć tak rok, dwa, ok, ale cały czas...? Odpada.

A odnośnie sprzątania, to ja jestem większym balaganiarzem od mojego Tżta
__________________
'..we mnie jest puch ze skrzydeł anioła i błoto spod kopyt diabła..'

♥♥♥
Narzeczonka
czarnulkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-07, 10:49   #1305
Lidia Paulina
Rozeznanie
 
Avatar Lidia Paulina
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: łódzkie/zachodniopomorskie
Wiadomości: 524
Dot.: Związki rozpoczęte w 2010 roku cz.2

Cytat:
Napisane przez Niezmienna Pokaż wiadomość
Mam kryzys...tyle na głowie , nie radzę sobie normalnie.
Podjęłam się panieńskiego a czasu nie mam na nic...jeszcze mam takie zmiany w pracy
Chce mi się ryczec i to napewno ma wpływ ten głupi @ który niebawem dostanę...i obym go jak najszybciej dostala, bo jak mi sie trafi na wesele to juz w ogole będę wściekła jak osa chodziła...jesli ogóle bede w stanie chodzić.Niestety moje @ wygladają tak, że czasem nie jestem w stanie reką ruszyć!
Dasz radę, kobietko Może weź tabletki na przesunięcie, żeby mieć pewność, że na wesele nie dostaniesz? Wiem, co to NAPRAWDĘ bolesny okres, więc wspieram mocno!

Cytat:
Witaj
Mój eks to marynarz I zgadzam się z Tobą, że taki związek da się utrzymać i kochać całe życie. Ale też bywają takie związki, gdzie nie dają ludzi erady.
Jest trudniejszy napewno, bo związki na odległość w ogole są trudne, co nie znaczy , że nie mają swoich plusów i nie da sie ich utrzymać.
Dobrze, że akceptujesz to co robi i życze Ci szczęścia
Dziękuję


A mój TŻ właśnie idzie na autobus i jedzie do Babci na 3-4 dni, buu...
__________________
[FONT="Palatino Linotype"]
Lidia Paulina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-07, 11:05   #1306
martusia205
Zakorzenienie
 
Avatar martusia205
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: z krzesła :)
Wiadomości: 11 764
Dot.: Związki rozpoczęte w 2010 roku cz.2

niezmienna mi miał raz wypaść okres na sylwestra..więc go przesunęłam,i nie miałam żadnych skutków,czasem można współczuję,że masz tyle na głowie..ja mam stresa przed jutrzejszą spowiedzią
__________________
Wiesz co?... Nawet gdyby został Ci tylko uśmiech i mały palec,to i tak byłbyś mężczyzną mojego życia 



http://suwaczki.slub-wesele.pl/201007032438.html
martusia205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-07, 12:13   #1307
Safia
Raczkowanie
 
Avatar Safia
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WrocLove :)
Wiadomości: 321
Dot.: Związki rozpoczęte w 2010 roku cz.2

Hej TŻówki 2010!
Nam niedługo stuknie 9 miesięcznica
__________________
Żyję sobie.
Safia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-07, 14:14   #1308
Lidia Paulina
Rozeznanie
 
Avatar Lidia Paulina
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: łódzkie/zachodniopomorskie
Wiadomości: 524
Dot.: Związki rozpoczęte w 2010 roku cz.2

Ratunku! Właśnie dostałam się na studia (2. kierunek) i muszę migiem wysłać papiery... Więc szybko jadę do fotografa, bo nie mam już zdjęć, a wyglądam dziś jak siedem nieszczęść. Jak się odświeżyć?! Jeszcze mi pryszcz wyskoczył, ale na szczęście tam ładnie, naturalnie retuszują zdjęcia i nie będę miała niespodzianki na twarzy w nowym indeksie :P Kurde, taki dzień cyklu, wyglądam paskudnie!
__________________
[FONT="Palatino Linotype"]
Lidia Paulina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-07, 14:19   #1309
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Związki rozpoczęte w 2010 roku cz.2

Ja mam najgorszą cerę w środku cyklu Najlepszą mam prosto przed miesiączką
A retuszu na zdjęciach nienawidzę. Mój fotograf już pamięta, że moich zdjęć ma nie retuszować
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-07, 14:28   #1310
Lidia Paulina
Rozeznanie
 
Avatar Lidia Paulina
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: łódzkie/zachodniopomorskie
Wiadomości: 524
Dot.: Związki rozpoczęte w 2010 roku cz.2

Oj, ja typowego retuszu, po którym wyglądam jak lalka z lat 80' też nie lubię, ale w tym zakładzie po prostu trochę fotoszopują zdjęcia, żeby kolory były bardziej naturalne itp. I bardzo ładne zdjęcia robią. Jak do dowodu zrobiłam zdjęcie gdzie indziej, to się popłakałam, jak zobaczyłam, wyglądałam jak szczur po tyfusie
A moja cera... Masakra, wczoraj-przedwczoraj wyglądałam ślicznie Bo miałam jeszcze płodne. Włosy się dobrze układały, żadnych cieni pod oczami, piękna, świetlista skóra. A dziś obudziłam się z pryszczem i jakimś takim nieogarem...
__________________
[FONT="Palatino Linotype"]
Lidia Paulina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-07, 14:36   #1311
nvmd
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warmia.
Wiadomości: 1 591
Dot.: Związki rozpoczęte w 2010 roku cz.2

być kobietą być kobietą <lalala
nvmd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-07, 14:41   #1312
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Związki rozpoczęte w 2010 roku cz.2

Cytat:
Napisane przez Lidia Paulina Pokaż wiadomość
Oj, ja typowego retuszu, po którym wyglądam jak lalka z lat 80' też nie lubię, ale w tym zakładzie po prostu trochę fotoszopują zdjęcia, żeby kolory były bardziej naturalne itp. I bardzo ładne zdjęcia robią. Jak do dowodu zrobiłam zdjęcie gdzie indziej, to się popłakałam, jak zobaczyłam, wyglądałam jak szczur po tyfusie
A moja cera... Masakra, wczoraj-przedwczoraj wyglądałam ślicznie Bo miałam jeszcze płodne. Włosy się dobrze układały, żadnych cieni pod oczami, piękna, świetlista skóra. A dziś obudziłam się z pryszczem i jakimś takim nieogarem...
No to ja jakaś dziwna jestem. Bo jak mam jakieś prysze to tylko w czasie dni płodnych... Przed miesiączką za to żadnych pryszczy nie mam

Ech, jak ja nie lubię jak mi retuszują moją twarz Większość fotografów obecnie "cyka focię twarzy", a potem maksymalnie wygładza zdjęcie w fotoszopie Koszmar jakiś.
Muszę się w końcu zebrać w sobie i sama sobie fotki zrobić. I co najwyżej dać fotografowi do wywołania

Cytat:
Napisane przez nvmd Pokaż wiadomość
być kobietą być kobietą <lalala
No nie ma lekko. Chociaż ja to nie mam na co narzekać.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-07, 15:30   #1313
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: Związki rozpoczęte w 2010 roku cz.2

Cytat:
Napisane przez Lidia Paulina Pokaż wiadomość
Ratunku! Właśnie dostałam się na studia (2. kierunek) i muszę migiem wysłać papiery... Więc szybko jadę do fotografa, bo nie mam już zdjęć, a wyglądam dziś jak siedem nieszczęść. Jak się odświeżyć?! Jeszcze mi pryszcz wyskoczył, ale na szczęście tam ładnie, naturalnie retuszują zdjęcia i nie będę miała niespodzianki na twarzy w nowym indeksie :P Kurde, taki dzień cyklu, wyglądam paskudnie!
na jaki?

ja od maja nie pale
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-07, 15:36   #1314
el amor
Zakorzenienie
 
Avatar el amor
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 22 278
Dot.: Związki rozpoczęte w 2010 roku cz.2

Cytat:
Napisane przez pati0090 Pokaż wiadomość
no cześć dziewczynki
hehehe Patrycja i Piotrek to najlepsze połączenie :P nie uważasz
oczywiście, że najlepsze połączenie, zdecydowanie

Cytat:
Napisane przez Safia Pokaż wiadomość
Hej TŻówki 2010!
Nam niedługo stuknie 9 miesięcznica
Hej, opowiedz coś o sobie, o swoim Tż, o Was
el amor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-07, 15:42   #1315
martusia205
Zakorzenienie
 
Avatar martusia205
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: z krzesła :)
Wiadomości: 11 764
Dot.: Związki rozpoczęte w 2010 roku cz.2

jejkuu jak ja nienawidzę robić sobie zdjęć..kiedyś porównałam to z chodzeniem do ginekologa nie umiem do nich pozować..i wychodzę tragicznie..więc retusz must have

kupiłam sobie butki na wesele,coś jak by szpilki,ale nie duże..no i bardzo eleganckie nie mogę szaleć bo tż jest jakieś 6 cm wyższy..sama nie wiem ile nawet
__________________
Wiesz co?... Nawet gdyby został Ci tylko uśmiech i mały palec,to i tak byłbyś mężczyzną mojego życia 



http://suwaczki.slub-wesele.pl/201007032438.html
martusia205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-07, 16:13   #1316
czarnulkax
Zakorzenienie
 
Avatar czarnulkax
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 22 611
Dot.: Związki rozpoczęte w 2010 roku cz.2

Ja nie znosze takich zdjęć dowodowych, nie znalazłam chyba jeszczse fotografa, który by mi ladne zdjęcie zrobił

A co do cery, to ja na szczęście mam nienaganną zarowno przed okresem, po i w trakcie dni płodych I oby to sie nie zmieniło nigdy!
__________________
'..we mnie jest puch ze skrzydeł anioła i błoto spod kopyt diabła..'

♥♥♥
Narzeczonka
czarnulkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-07, 16:22   #1317
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Związki rozpoczęte w 2010 roku cz.2

Cytat:
Napisane przez czarnulkax Pokaż wiadomość
A co do cery, to ja na szczęście mam nienaganną zarowno przed okresem, po i w trakcie dni płodych I oby to sie nie zmieniło nigdy!
Mnie czasem w dni płodne jakiś pryszcz wyskoczy. Tyle Także też nie mam co narzekać
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-07, 16:26   #1318
agnes188
Zakorzenienie
 
Avatar agnes188
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 15 678
Dot.: Związki rozpoczęte w 2010 roku cz.2

czesc dziewczyny

gardlo mnei cos boli... ja tez nie lubie zdjec pozowanych ale trzeba przezyc bylo dowod prawko dyplom ukonczenia szkoly, poczatek i koniecstudium, studiów i tak ciagle trzeba robic
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=744399
Wymianka torebki sukienka

agnes188 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-07, 16:31   #1319
emanko
Wtajemniczenie
 
Avatar emanko
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z lubelskiego krzesła :)
Wiadomości: 2 726
Wyślij wiadomość przez ICQ do emanko GG do emanko Wyślij wiadomość przez MSN do emanko Send a message via Skype™ to emanko
Dot.: Związki rozpoczęte w 2010 roku cz.2

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
Mnie czasem w dni płodne jakiś pryszcz wyskoczy. Tyle Także też nie mam co narzekać
mi jedynie wyskakuja paskudy w okolicach dni kiedy się ma okres pojawić a i to nie zawsze
__________________
my
emanko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-07, 16:33   #1320
Charlotte1103
Zakorzenienie
 
Avatar Charlotte1103
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: ONA/DWR
Wiadomości: 8 954
Dot.: Związki rozpoczęte w 2010 roku cz.2

hehe co do zdjec to mam to samo tyle ze u nas retuszuja dopiero jak widza ze naprawde jest tragicznie xD
ciekawe porownanie z ginekologiem ;P chociaz sama nie wiem bo nie chodze ;p w sumie to nie wiem czemu

wogoooleee dzis docenilam ludzi roznoszacych ulotki... od 11 nic tylko od skrzynki do skrzynki... kolano mi napuchlo ;/ chyba kontuzja sie odnawia ;/ na dodatek co chwile padalo ;/
__________________
A.
Charlotte1103 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:05.