Pierwsza Miłość part IV - Strona 144 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-08, 23:17   #4291
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Pierwsza Miłość part IV

Czy w serialu gra prawdziwe dziecko Anety Zając i Krawczyka?
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-08, 23:30   #4292
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Pierwsza Miłość part IV

kvetinka, dokładnie to samo stwierdziłam wczoraj z mamą, ze ona ma typowo ciążowy brzuszek, bo to nie wygląda na przytycie, bo i buzia stałaby się pełniejsza. Myślę, ze probują jakoś z tego wyjść.

Ja się zastanawiam, czy Artur i Bartek jeszcze pojawią się w serialu czy ich usuną jak dziadka Antoniego... Mam nadzieję, ze nie, bo to moje ulubione postaci.

Akcja z Mirkiem była świetna. Jestem ciekawa czym się tak wyciapkał, obstawiam brązową kredkę do oczu Emilki. Jak się jego matka dowie, że nie był chory, to uzna, że to pomysł Patryka i dopiero będzie.

Mariusz ostro pojechał Maryśce, ale chyba cosik racji miał w tym wszystkim. Mam nadzieję, ze Paweł nie wróci do Maryśki, nawet jak dowie się o Julce, tylko po prostu weźmie czynny udział w jej wychowywaniu.

Cieszę się, że znowu pojawiła się Sabina, Mikser i Radek. Tekst Sabiny nt. przeprowadzki i jej powodów był boski... Myślę, że pomysł z projektowaniem ubrań jak najbardziej trafiony
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-08, 23:33   #4293
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Pierwsza Miłość part IV

Cytat:
Napisane przez kvetinka Pokaż wiadomość
Dziewczyny a nie macie wrażenia że Kinga naprawdę jest w ciąży? I stąd taki nagły wątek w PM? Jakoś podejrzanie mi dzisiaj wyglądał jej brzuch i ubrania... Co sądzicie?
Nie zwróciłam uwagi na brzuch, raczej patrzę na jej cholernie wkurzający uśmiech i zawsze mnie on rozwala I w ogóle jej miny, jak gadała z Maryśką na temat Pawła i córki, po prostu zastanawiałam się, czy przypadkiem nie opowiadała czegoś śmiesznego
A znalazłam tutaj opis odcinka:
1276
Marysia dowiaduje się, że jest w ciąży. Postanawia zadzwonić do Pawła, ale na dźwięk jego głosu rozłącza się. Kiedy próbuje ponownie, w słuchawce słyszy głos Anny, która domyśla się, kto dzwoni. Tymczasem Paweł postanawia wynająć mieszkanie Emilki i zamieszkać z Anną. Po powrocie do domu Śmiałek opowiada, jakoby zobaczył potwora. Uciekając przed nim, wpadł do studni, z której Malwina go wyciągnęła. Nikt mu nie wierzy. Aneta mówi Karolowi, że oprócz nich do przetargu startuje również Izabela Kulczycka.

Więc miałyście rację, choć niemal byłam pewna, że oni coś kupili, w sensie Paweł.

Cytat:
Napisane przez Sondrina Pokaż wiadomość
(...)

Ja się zastanawiam, czy Artur i Bartek jeszcze pojawią się w serialu czy ich usuną jak dziadka Antoniego... Mam nadzieję, ze nie, bo to moje ulubione postaci.

(..)

Mariusz ostro pojechał Maryśce, ale chyba cosik racji miał w tym wszystkim. Mam nadzieję, ze Paweł nie wróci do Maryśki, nawet jak dowie się o Julce, tylko po prostu weźmie czynny udział w jej wychowywaniu.

Cieszę się, że znowu pojawiła się Sabina, Mikser i Radek. Tekst Sabiny nt. przeprowadzki i jej powodów był boski... Myślę, że pomysł z projektowaniem ubrań jak najbardziej trafiony
No ja mam nadzieję, że Bartek zaraz wróci, co to ma być. Choć akcja z tą jego niedoszłą żoną mnie wkurzała, ale chyba najbardziej to już historia Artura i niesamowitej akcji przejęcia firmy ;/ Dobrze, że to za nami.
Co do Mariusza- no przestałam go normalnie darzyć jakimiś ciepłymi odruchami. Z jakiej racji on sobie przyłazi i wygaduje to, co wygaduje? Maryśka się przecież nie puszcza z byle kim bez powodu (myślałam, że będzie jakoś kontynuowany wątek jej 'pomocnika' z Berlina), więc nie myślałabym, że mogła by zajść w ciążę w takim tempie i łapać Pawła na dziecko. Ale on chyba słaby był z matematyki ;/
No i oczywiście Sabina- ona jest moją ulubienicą

Edytowane przez 201705250955
Czas edycji: 2011-09-08 o 23:37
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-09, 06:53   #4294
Oh Peggy Brown
Zakorzenienie
 
Avatar Oh Peggy Brown
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 618
Dot.: Pierwsza Miłość part IV

Nie oglądałam PM przez ostatni rok i mógłby mi ktoś streścić co się działo z Olą i Mikserem? Dlaczego Paweł jest z Anką (widziałam, że ona chyba była instruktorką w klubie Kingi, tak?)? Co się dzieje z Magdą? Mariusz miał raka? Dlaczego Marysia wyjechała? Paweł się z nią przespał jak był z Anną czy wcześniej?

---------- Dopisano o 07:53 ---------- Poprzedni post napisano o 07:52 ----------

Artur znalazł swoją żonę, która gdzieś uciekła jak dowiedziała się o zdradzie? Co teraz się z nimi dzieje? Gdzie jest Bartek? Jest z tą blondynką? :P
__________________
Fizyka jest jak seks: pewnie, że może dawać jakieś praktyczne rezultaty, ale nie dlatego to robimy.

cudo <3
Oh Peggy Brown jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-09, 07:08   #4295
ankax28
Raczkowanie
 
Avatar ankax28
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 169
Dot.: Pierwsza Miłość part IV

Cytat:
Napisane przez Oh Peggy Brown Pokaż wiadomość
Nie oglądałam PM przez ostatni rok i mógłby mi ktoś streścić co się działo z Olą i Mikserem? Dlaczego Paweł jest z Anką (widziałam, że ona chyba była instruktorką w klubie Kingi, tak?)? Co się dzieje z Magdą? Mariusz miał raka? Dlaczego Marysia wyjechała? Paweł się z nią przespał jak był z Anną czy wcześniej?

---------- Dopisano o 07:53 ---------- Poprzedni post napisano o 07:52 ----------

Artur znalazł swoją żonę, która gdzieś uciekła jak dowiedziała się o zdradzie? Co teraz się z nimi dzieje? Gdzie jest Bartek? Jest z tą blondynką? :P
Najlepiej jakbys sobie obejrzala powtorki na Ipli, ale:
Ola swego czasu zauroczyla sie w wykładowcy z uczelni Aleksie i zdała sobie sprawe, ze skoro spodobal sie jej ktos inny to znaczy ze tak naprawde nie kocha Miksera tak jak myslala i rozstali sie, po czym Ola wyjechala do Hiszpanii (chyba tam).

Magda wyjechala gdzies za granice.
Pawel zobaczyl Anke na jakiejs wystawie sztuki czy czego i spodobala sie mu, wiec chodzil do tego klubu Kingi rzekomo cwiczyc, a tak naprawde podrywac Anke, wiec są razem.

Maryska z Pawlem w miedzyczasie sie przespali, ta zaszla w ciążę i wyjechala do Berlina, zeby niby sprawy poukladac, Pawel wtedy chcial z powrotem z nią byc, ale ze wyjechala bez slowa, zostal przy Ance..

W tym czasie Mariusz mial raka, ale juz sie wyleczył ( chyba ).

Artur zone znalazl, byli dalej razem, a teraz nie wiem co tam w sumie bylo na rzeczy, bo jeszcze ich nie pokazywali.

Bartka tez jeszcze nie pokazywali, a z tą blondynką kurą Eweliną juz nie jest, bo mu uciekla sprzed ołtarza z takim Dawidkiem, ktory byl podstawiony specjalnie przez Malwinę, zeby rozbic ich związek, tzn. Bartka z Eweliną.

No, to chyba tyle
ankax28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-09, 07:37   #4296
Oh Peggy Brown
Zakorzenienie
 
Avatar Oh Peggy Brown
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 618
Dot.: Pierwsza Miłość part IV

Dziękuję bardzo, wiele mi to rozjaśniło
__________________
Fizyka jest jak seks: pewnie, że może dawać jakieś praktyczne rezultaty, ale nie dlatego to robimy.

cudo <3
Oh Peggy Brown jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-09, 07:48   #4297
wertusia
Zakorzenienie
 
Avatar wertusia
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 028
Dot.: Pierwsza Miłość part IV

Kinga naprawdę jest w ciąży Także dobrze Wam się wydaje jak patrzycie na jej brzuszek
__________________
WYMIANA - WYMIANA
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1159181


WISH - głównie ubranka i zabawki dla dziewczynki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=50710904
wertusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-09, 08:00   #4298
Koan
Wtajemniczenie
 
Avatar Koan
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 002
Dot.: Pierwsza Miłość part IV

Ciekawa jestem czy Marek ucieszy sie na wiesc, ze bedzie dziadkiem po raz drugi ?
Koan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-09, 10:07   #4299
Asik_
Zakorzenienie
 
Avatar Asik_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 288
Dot.: Pierwsza Miłość part IV

Jak można przez kilka odcinków starać sie powiedziec Pawłowi, ze ma dziecko ?
Asik_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-09, 12:08   #4300
Koan
Wtajemniczenie
 
Avatar Koan
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 002
Dot.: Pierwsza Miłość part IV

jakby tak sobie wszystko od razu mowili, to serialu by nie bylo
Koan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-09, 13:18   #4301
matyldaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: z zaskoczenia
Wiadomości: 3 428
Dot.: Pierwsza Miłość part IV

Cytat:
Napisane przez kvetinka Pokaż wiadomość
Dziewczyny a nie macie wrażenia że Kinga naprawdę jest w ciąży? I stąd taki nagły wątek w PM? Jakoś podejrzanie mi dzisiaj wyglądał jej brzuch i ubrania... Co sądzicie?
Jest naprawdę

A po co Bartek do Gdańska pojechał On tam chyba miał rodzinę czy coś? Może przywiezie sobie stamtąd jakąś syrenkę

A Grażyna w lesie w atłasowym szlafroku Dobrze, że już przyjechali z tego biwaku bo oglądać się tego nie dało.
matyldaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-09, 13:21   #4302
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Pierwsza Miłość part IV

Cytat:
Napisane przez ankax28 Pokaż wiadomość
).

Magda wyjechala gdzies za granice.
Jaka Magda
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-09, 13:23   #4303
Oh Peggy Brown
Zakorzenienie
 
Avatar Oh Peggy Brown
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 618
Dot.: Pierwsza Miłość part IV

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Jaka Magda
Stara sympatia Pawła, z domu dziecka
__________________
Fizyka jest jak seks: pewnie, że może dawać jakieś praktyczne rezultaty, ale nie dlatego to robimy.

cudo <3

Edytowane przez Oh Peggy Brown
Czas edycji: 2011-09-09 o 14:43
Oh Peggy Brown jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-09, 13:30   #4304
ankax28
Raczkowanie
 
Avatar ankax28
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 169
Dot.: Pierwsza Miłość part IV

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Jaka Magda
No ta byla dziewczyna Pawla z domu dziecka, ona potem pojawiła sie juz jako dorosła kobieta - wielka modelka z końską gębą, z Pawłem przypomnieli, że sie znają jak przylazła do Barbariana i cos tam razem zakrecili ze sobą. Paweł zaczął zaniedbywać Maryśkę, zaczęli się kłócić o tą Magdę, on chyba miał rozterki z kim ma w końcu być, w związku z czym Majka "uciekła" w ramiona tego lekarza Stasiaka którego potem zabito, a policja uznała, że to Paweł go zabił, za co niesłusznie siedział w więzieniu, po czym, jak wyszedł, wziął z Majką rozwód...
oj chyba za daleko zajechałam
ankax28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-09, 14:10   #4305
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Pierwsza Miłość part IV

Cytat:
Napisane przez ankax28 Pokaż wiadomość
No ta byla dziewczyna Pawla z domu dziecka, ona potem pojawiła sie juz jako dorosła kobieta - wielka modelka z końską gębą, z Pawłem przypomnieli, że sie znają jak przylazła do Barbariana i cos tam razem zakrecili ze sobą. Paweł zaczął zaniedbywać Maryśkę, zaczęli się kłócić o tą Magdę, on chyba miał rozterki z kim ma w końcu być, w związku z czym Majka "uciekła" w ramiona tego lekarza Stasiaka którego potem zabito, a policja uznała, że to Paweł go zabił, za co niesłusznie siedział w więzieniu, po czym, jak wyszedł, wziął z Majką rozwód...
oj chyba za daleko zajechałam
A no ta!!! To od niej sie to wszystko zaczęło
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-09, 15:47   #4306
kvetinka
Raczkowanie
 
Avatar kvetinka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 212
Dot.: Pierwsza Miłość part IV

Cytat:
Napisane przez wertusia Pokaż wiadomość
Kinga naprawdę jest w ciąży Także dobrze Wam się wydaje jak patrzycie na jej brzuszek
A jednak Czyli mam dobrze z oczami

Cytat:
Napisane przez Asik_ Pokaż wiadomość
Jak można przez kilka odcinków starać sie powiedziec Pawłowi, ze ma dziecko ?
Jestem pewna że to jeszcze nie koniec....
kvetinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-09, 16:41   #4307
No air
Zakorzenienie
 
Avatar No air
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 840
Dot.: Pierwsza Miłość part IV

O rany................ czy ta Maryśka kiedyś mu powie?? Przecież na to nie da się patrzeć...
Tak samo jak na fryzurę Patryka. Powinien pójść w końcu do Wiktorii i coś zrobić z tą masakrą na swojej głowie...
__________________
Jestem mamą!


MOJA WYMIANKA!
No air jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-09, 17:27   #4308
ankax28
Raczkowanie
 
Avatar ankax28
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 169
Dot.: Pierwsza Miłość part IV

Cytat:
Napisane przez No air Pokaż wiadomość
O rany................ czy ta Maryśka kiedyś mu powie?? Przecież na to nie da się patrzeć...
Tak samo jak na fryzurę Patryka. Powinien pójść w końcu do Wiktorii i coś zrobić z tą masakrą na swojej głowie...
O tym samym pomyslalam, ze Patryk ma beznadziejny ten łeb, tzn. fryzura jak MOP. To myslisz ze Wiktoria ma tam jeszcze ten salon?

---------- Dopisano o 18:27 ---------- Poprzedni post napisano o 17:48 ----------

Ciekawe jest to ze wszyscy wiedzą o dziecku Majki tylko nie Paweł. Juz dawno by sie to rozeszlo i Pawel by sie dowiedzial od kogokolwiek.

A co do Sabiny.. szuka kasy na ten biznes, a pamietacie jak jej ojciec jej wplacal kase na konto, jak prowadzil tą swoją firme a Sabina tylko podpisywala.. no to kase powinna miec na tym swoim koncie i to niemałą.
ankax28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-09, 17:32   #4309
Oh Peggy Brown
Zakorzenienie
 
Avatar Oh Peggy Brown
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 618
Dot.: Pierwsza Miłość part IV

Cytat:
Napisane przez ankax28 Pokaż wiadomość
Ciekawe jest to ze wszyscy wiedzą o dziecku Majki tylko nie Paweł. Juz dawno by sie to rozeszlo i Pawel by sie dowiedzial od kogokolwiek.
Brat Pawła też nie wie. ''Ze strony'' Pawła wie tylko Anna, której nie na rękę jest, by on się o tym dowiedział i Kinga, której chyba bardziej zależy na byciu lojalnym wobec Marysi.

A skoro Paweł i Maria nie są razem to dlaczego ojciec Majki i reszta jej rodziny ma mieć z nim kontakt? Ja bym nie utrzymywała kontaktu np. z byłą żoną mojego brata
__________________
Fizyka jest jak seks: pewnie, że może dawać jakieś praktyczne rezultaty, ale nie dlatego to robimy.

cudo <3
Oh Peggy Brown jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-09, 17:36   #4310
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Pierwsza Miłość part IV

Kaśka - mój oficjalnie ulubiony bohater: "Ach te kobiety, przez nie można tylko cnotę stracić"
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-09, 17:49   #4311
ramoncia217
Wtajemniczenie
 
Avatar ramoncia217
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 580
Dot.: Pierwsza Miłość part IV

Mnie też drażni zachowanie Majki, teraz przez 100 odcinków będzie mówiła Pawłowi ze ma dziecko.
Anka chce zajśc w ciaże żeby Pawła zatrzymać, bo czuje się zagrożona przez sytuację z powrotem Marysi.
__________________
Dbam o włosy i zapuszczam

Edytowane przez ramoncia217
Czas edycji: 2011-09-09 o 18:16
ramoncia217 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-09, 17:56   #4312
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Pierwsza Miłość part IV

Cytat:
Napisane przez ramoncia217 Pokaż wiadomość
Mnie też drażni zachowanie Majki, teraz przez 10 odcinków będzie mówiła Pawłosi ze ma dziecko.
Anka chce zajśc w ciaże żeby Pawła zatrzymać, bo czuje się zagrożona przez sytuację z powrotem Marysi.
Powodzenia. Ja bym się nie zdziwiła jakby do świąt się nie dowiedział.

Dziwne jest to, że on nawet nie wie, że Maryśka ma dziecko.

Podobało mi się, że w serialu pokazali że dzieciak to nie tylko słodkie puci puci, że potrafi nieźle dać w kość no i koszty... To pewnie edukacyjna strona serialu, coby małolaty nie zaczęły teraz namawiać swoich misiaczków na dida
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-09, 18:07   #4313
ramoncia217
Wtajemniczenie
 
Avatar ramoncia217
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 580
Dot.: Pierwsza Miłość part IV

przepraszam miało być 100 odcinków.
__________________
Dbam o włosy i zapuszczam
ramoncia217 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-09, 18:12   #4314
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Pierwsza Miłość part IV

Cytat:
Napisane przez ramoncia217 Pokaż wiadomość
przepraszam miało być 100 odcinków.
co to to tak
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-09, 19:23   #4315
TheDocha
Dossisława I
 
Avatar TheDocha
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 354
Dot.: Pierwsza Miłość part IV

Kinga jest w ciąży w serialu czy w realu?

W serialu nie podobaja mi się reklamy np. dzisiejsza z Nutellą.

Pomysł na biznes Sabiny( czy mi się wydaje czy ostatnio mówią na nią Sabrina?) jest ciekawy.

Edytowane przez TheDocha
Czas edycji: 2011-09-09 o 19:36
TheDocha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-09, 19:41   #4316
ramoncia217
Wtajemniczenie
 
Avatar ramoncia217
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 580
Dot.: Pierwsza Miłość part IV

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Czy w serialu gra prawdziwe dziecko Anety Zając i Krawczyka?
Nie, w życiu prywatnym Aneta i Mikołaj mają blizniaków -chłopców


Cytat:
Napisane przez TheDocha Pokaż wiadomość
Kinga jest w ciąży w serialu czy w realu?

W serialu nie podobaja mi się reklamy np. dzisiejsza z Nutellą.

Pomysł na biznes Sabiny( czy mi się wydaje czy ostatnio mówią na nią Sabrina?) jest ciekawy.
Podobno w zyciu prywatnym równiez. A co do pomysłu Sabiny tez wydaje mi się ciekawy, wkońcu mogła by się na tyle usamodzielnić że nie musiała by brac pieniędzy od Matki.
__________________
Dbam o włosy i zapuszczam
ramoncia217 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-09, 19:48   #4317
Ralphkaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: W
Wiadomości: 1 169
Dot.: Pierwsza Miłość part IV

Cześć


Ale Patryk ma fryza co to jest w ogóle

A Maryśka teraz pewnie Pawłowi cały sezon będzie mówiła o dziecku i powie w ostatnim odcinku przed następnymi wakacjami, albo będzie miala wtedy powiedzieć i na tym koniec, co dalej to we wrześniu

Kinga mogła się wygadać i by wiedział, z trudem się powstrzymuje pewnie.
Ralphkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-09, 19:53   #4318
ramoncia217
Wtajemniczenie
 
Avatar ramoncia217
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 580
Dot.: Pierwsza Miłość part IV

No właśnie ja na miejscu Kingi odrazu bym mu powiedziała. Ale na fotkach nowych na stronie ich ofecjalnej widziałam że Paweł jednak nie długo się dowie o dziecku.

A tak przy okazji, jako że jestem uzależniona od tego serialu właśnie oglądam na polsat 2 powtórki stare , z tego przed wakacjami.
__________________
Dbam o włosy i zapuszczam
ramoncia217 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-09, 20:06   #4319
Ralphkaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: W
Wiadomości: 1 169
Dot.: Pierwsza Miłość part IV

Z jednej strony Kinga pewnie by chciała mu powiedziec, zwłaszcza gdy widzi, że Maryśka ma z tym problem i zwłaszcza gdy tak jak dzisiaj Paweł naskoczył na nią, że już koniec, nie ma o czym gadac a ona wie o ich dziecku i w takiej sytuacji można wybuchnąć i się wygdać. Ale z drugiej strony się powstrzymuje bo bliżej jest z Maryśką niż z Pawłem i woli być fer wobec niej, no i tez wie, że to raczej Maryśka powinna mu powiedzieć.

Chociaż ten serial jest absurdalny to ta sytuacja w sumie taka życiowa, tak się zdarza i taka osoba, która wie, jak Kinga to zwykle między młotem a kowadłem jest.
A może nawet już nie tyle co sytuacja życiowa tylko gdy para się rozstaje i ma jakieś sprawy pomiędzy sobą nie załatwione i osoba, która jest w dobrych relacjach z jedną i druga stroną to zwykle ma problem, chciałaby dobrze ale co tu zrobić to dylemat.

Edytowane przez Ralphkaa
Czas edycji: 2011-09-09 o 20:10
Ralphkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-09, 20:33   #4320
Małgosia89
Zakorzenienie
 
Avatar Małgosia89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 080
Dot.: Pierwsza Miłość part IV

Cytat:
Napisane przez Ralphkaa Pokaż wiadomość
A Maryśka teraz pewnie Pawłowi cały sezon będzie mówiła o dziecku i powie w ostatnim odcinku przed następnymi wakacjami, albo będzie miala wtedy powiedzieć i na tym koniec, co dalej to we wrześniu


mnie też nieziemsko wkurza ta Marychna, zawsze taka mimoza, nigdy nic nie potrafi postanowić za to studia rzuciła w przeciągu jednego odcinka...
__________________
ludzie boją się zmian, nawet na lepsze...

Nasz mały cud...


Małgosia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:14.