Kobiety korzystające z usług męskich "prostytutek" - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-12, 12:03   #1
jolkajolla
Raczkowanie
 
Avatar jolkajolla
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 276

Kobiety korzystające z usług męskich "prostytutek"


Jest już wątek o mężczyznach "oblechach" korzystających z usług prostytutek. A jaka jest wasza opinia na temat kobiet korzystających z płatnego seksu z mężczyznami?? Czy też są obrzydliwe i ochydne??
Czy lepiej według Was zaspokoić sowje potrzeby z przypadkowym mężczyzną z klubu/pubu itp., czy znaleźć sobie przyjaciela do seksu, czy po prostu zapłacić i wymagać ogromnych doznań??
jolkajolla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-12, 12:08   #2
Polinka277
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 181
Dot.: Kobiety korzystające z usług męskich "prostytutek"

Powiem szczerze, ze dla mnie ani facet, ktory korzysta z tych uslug nie jest oblechem, ani kobieta. jesli sa wolni i lubia sie w ten sposob zabawic, to juz ich intymna sprawa. Chyba, ze mowimy o ludziach w zwiazkach, ktorzy na takie platne przyjemnosci sobie pozwalaja, to juz inna rzecz.
Polinka277 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-12, 12:10   #3
nicka01
Wtajemniczenie
 
Avatar nicka01
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z nienacka
Wiadomości: 2 233
Dot.: Kobiety korzystające z usług męskich "prostytutek"

Cytat:
Napisane przez Polinka277 Pokaż wiadomość
Powiem szczerze, ze dla mnie ani facet, ktory korzysta z tych uslug nie jest oblechem, ani kobieta. jesli sa wolni i lubia sie w ten sposob zabawic, to juz ich intymna sprawa. Chyba, ze mowimy o ludziach w zwiazkach, ktorzy na takie platne przyjemnosci sobie pozwalaja, to juz inna rzecz.
__________________



nie masz żadnej szansy ale ją wykorzystaj


nicka01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-12, 12:19   #4
Sandra86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 434
Dot.: Kobiety korzystające z usług męskich "prostytutek"

Prostytucja męska jest rzadko spotykana. Korzystają z niej przeważnie samotne, zdesperowane i bogate kobiety.
__________________
Aby kobieta była szczęśliwa, nie może zmieniać mężczyzn, tak jak się zmienia koszule.
http://www.kameja.pl
Sandra86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-12, 12:20   #5
wisienka_na_torcie
Zakorzenienie
 
Avatar wisienka_na_torcie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 010
Dot.: Kobiety korzystające z usług męskich "prostytutek"

Pisałam w wątku o facetach, korzystających z prostytucji, że byłby dla mnie nie do przyjęcia jako kandydat na stałego partnera. I nie rozumiem, czemu z kobietami miało by być w tej kwestii inaczej.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=679770
Zapraszam do wymiany
wisienka_na_torcie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-12, 12:58   #6
201803080934
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 779
Dot.: Kobiety korzystające z usług męskich "prostytutek"

sytuacja wygląda podobnie do kobiecych prostytutek, z panów do towarzystwa korzystają najczęściej stare [dojrzałe?] bogate kobiety, tak jak z kobiecych prostytutek starzy bogaci faceci. z jakiego powodu? w sumie nie wiem, są zadowolone z życia w pojedynkę i nie chcą się wiązać? są tak bardzo zdesperowane, że biorą facetów z agencji, bo nikt inny ich nie chce?
w przypadku kobiet nie chodzi raczej o dyskrecję, ponieważ chyba w większości są to kobiety samotne, a takie młode jędrne ciałko to dobra rzecz do pochwalenia się przed koleżankami.
201803080934 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-12, 13:10   #7
imersja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 733
Dot.: Kobiety korzystające z usług męskich "prostytutek"

Cytat:
Napisane przez Sandra86 Pokaż wiadomość
Prostytucja męska jest rzadko spotykana. Korzystają z niej przeważnie samotne, zdesperowane i bogate kobiety.

i pewnie brzydkie bo normalna ładna kobieta może mieć faceta za darmo
imersja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-12, 13:18   #8
jolkajolla
Raczkowanie
 
Avatar jolkajolla
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 276
Dot.: Kobiety korzystające z usług męskich "prostytutek"

[QUOTE=imersja;29352875]i pewnie brzydkie bo normalna ładna kobieta może mieć faceta za darmo
może i moga mieć za darmo, ale płacąc za seks mają prawo wymagać najwiekszych doznan... od faceta za darmo wcale nie muszą zaznać przyjemności
jolkajolla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-12, 13:23   #9
201803080934
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 779
Dot.: Kobiety korzystające z usług męskich "prostytutek"

Cytat:
Napisane przez imersja Pokaż wiadomość
i pewnie brzydkie bo normalna ładna kobieta może mieć faceta za darmo
są bogate, więc muszą być zadbane, a czy ładne, to już kwestia gustu. kobiety raczej rzadko kiedy korzystają z usług takich typowych męskich prostytutek. częściej z usług panów do towarzystwa - ot, pójdą z nimi do teatru, do restauracji, na bankiet, seks jest tylko dodatkiem. są chyba zawsze kobietami samotnymi i najczęściej taki stan rzeczy im odpowiada. są samowystarczalne, pasuje im, że mieszkają same i są niezależne.
natomiast faceci najczęściej są żonaci, a prostytutki są ich odskoczniami na fajny seks.
201803080934 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-12, 14:02   #10
asvr
Zadomowienie
 
Avatar asvr
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 867
Dot.: Kobiety korzystające z usług męskich "prostytutek"

Cytat:
Napisane przez imersja Pokaż wiadomość
i pewnie brzydkie bo normalna ładna kobieta może mieć faceta za darmo
może niekoniecznie brzydkie ale np w średnim wieku a wtedy mało przystojnych 20latków sie za nią obejrzy nawet jak będzie mega zadbana.
ciało już nie jest tak jędrne, zmarszczki są...
__________________
Dziś jesteś starszy niż wczoraj, ale czy lepszy?

"Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość - te trzy:
z nich zaś największa jest miłość."

asvr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-12, 14:13   #11
jolkajolla
Raczkowanie
 
Avatar jolkajolla
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 276
Dot.: Kobiety korzystające z usług męskich "prostytutek"

Cytat:
Napisane przez asvr Pokaż wiadomość
może niekoniecznie brzydkie ale np w średnim wieku a wtedy mało przystojnych 20latków sie za nią obejrzy nawet jak będzie mega zadbana.
ciało już nie jest tak jędrne, zmarszczki są...
oj zdziwiłabyś się jakie fantazje mają 20latkowie, z tego co się orientuje, to większość marzy o namietnym seksie, powiedzmy z zadbaną 38latką.
jolkajolla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-12, 14:16   #12
Clemence
Zakorzenienie
 
Avatar Clemence
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Thessaloniki! Greece
Wiadomości: 5 383
Dot.: Kobiety korzystające z usług męskich "prostytutek"

Ja niestety wyrazam takze swoje zdanie,ze mam raczej kiepską opinię o takich paniach i panach.. Mozna zarabiac w sposob inny niz dawanie tego i owego. Troche szacunku do swojego ciala,bo wydaje mi sie ze w takim przypadku jednak go nie ma
__________________
>
and I'm like... and I'm like... and I'm like...


'But know this...I'm only judged by one Power, and I serve HIM.. !

<3
Clemence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-12, 14:17   #13
Salomeasoul
Rozeznanie
 
Avatar Salomeasoul
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 713
Dot.: Kobiety korzystające z usług męskich "prostytutek"

Cytat:
Napisane przez jolkajolla Pokaż wiadomość
Jest już wątek o mężczyznach "oblechach" korzystających z usług prostytutek. A jaka jest wasza opinia na temat kobiet korzystających z płatnego seksu z mężczyznami?? Czy też są obrzydliwe i ochydne??
Czy lepiej według Was zaspokoić sowje potrzeby z przypadkowym mężczyzną z klubu/pubu itp., czy znaleźć sobie przyjaciela do seksu, czy po prostu zapłacić i wymagać ogromnych doznań??
No właśnie należałoby się zastanowić czego oczekują kobiety od takiego "protytutka", a czego oczekują faceci od prostytutki. Tak jak Grin, uważam, że kobiety częściej jednak korzystają z tego typu usług z innych pobudek niż pociąg seksualny, aczkolwiek nadal sądzę, że to obdziera osobę, która taki zawód uprawia z szacunku, przynajmniej w oczach tych, którzy do niej przychodzą.
Jak nisko muszą cenić mężczyzn takie kobiety, skoro uważają, że można ich sobie po prostu kupić? I właśnie dlatego taką kobietę postrzegałabym tak samo jak mężczyznę stosującego podobne praktyki.
__________________
"Nie mów mi, że nie lubisz żyć..."
Salomeasoul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-12, 14:45   #14
dawidowskasia
Zakorzenienie
 
Avatar dawidowskasia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Gdzie indziej jestem
Wiadomości: 8 397
Dot.: Kobiety korzystające z usług męskich "prostytutek"

Cytat:
Napisane przez Salomeasoul Pokaż wiadomość
No właśnie należałoby się zastanowić czego oczekują kobiety od takiego "protytutka", a czego oczekują faceci od prostytutki. Tak jak Grin, uważam, że kobiety częściej jednak korzystają z tego typu usług z innych pobudek niż pociąg seksualny, aczkolwiek nadal sądzę, że to obdziera osobę, która taki zawód uprawia z szacunku, przynajmniej w oczach tych, którzy do niej przychodzą.
Jak nisko muszą cenić mężczyzn takie kobiety, skoro uważają, że można ich sobie po prostu kupić? I właśnie dlatego taką kobietę postrzegałabym tak samo jak mężczyznę stosującego podobne praktyki.
mylicie się. Jest taka knajpa w trojmiescie gdzie chodzą żony marynarzy i wyrywaja facetów na jedną noc Młode chlopaczki tam chodzą,żeby dorobić
__________________
Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
a dla mnie liczą się intencje. facet, który nie zdradzi tylko dlatego, że nie ma z kim jest dla mnie taką samą szmatą jak facet zdradzający
dawidowskasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-12, 14:48   #15
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Kobiety korzystające z usług męskich "prostytutek"

Tak trudno o młodego przystojnego wysportowanego i DOBREGO kochanka który dba o potrzeby kobiet, zwłaszcza jeśli sama kobieta no że tak powiem fantazją seksualną nie jest. Co tam, niech sobie dogodzi za kasę. Co mi do tego.
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-12, 14:59   #16
Salomeasoul
Rozeznanie
 
Avatar Salomeasoul
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 713
Dot.: Kobiety korzystające z usług męskich "prostytutek"

Cytat:
Napisane przez dawidowskasia Pokaż wiadomość
mylicie się. Jest taka knajpa w trojmiescie gdzie chodzą żony marynarzy i wyrywaja facetów na jedną noc Młode chlopaczki tam chodzą,żeby dorobić
Hehehe...
Przyznaję, że nie znam kobiet, które korzystałyby z tego typu usług zatem oparłam swoją wypowiedź na tym co czytałam, oglądałam i się domyślam
__________________
"Nie mów mi, że nie lubisz żyć..."
Salomeasoul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-12, 17:16   #17
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Kobiety korzystające z usług męskich "prostytutek"

O kobietach korzystających z usług prostytutków myślę to samo, co o facetach korzystających z usług prostytutek. Jak chcą, to niech z nimi uprawiają seks, mnie nic do tego. Ale dla mnie to jest niesmaczne. Nie popieram uprawiania seksu bez miłości.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-12, 17:58   #18
krd
Raczkowanie
 
Avatar krd
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 172
Dot.: Kobiety korzystające z usług męskich "prostytutek"

O ile taka kobieta jest wolna i nikogo nie rani to proszę bardzo. Nie obchodzi mnie kto z kim sypia i za ile. Natomiast ja sama nie zdecydowała bym się na seks za pieniądze z wynajętym mężczyzną. W swoim prywatnym życiu cenię sobie seks tylko i wyłącznie z miłości, z mężczyzną którego znam i kocham.
krd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-15, 13:11   #19
Marijuana
Raczkowanie
 
Avatar Marijuana
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: krk/uk
Wiadomości: 110
Dot.: Kobiety korzystające z usług męskich "prostytutek"

Hmm , nie moja sprawa co kto i gdzie robi i czy robi to za darmo czy za pieniądze , jednak NIGDY W ŻYCIU nie chciałabym mieć za partnera osoby , która jest prostytutką (facet za kase) , czy też korzystała z usług prostytutek. Świadomość tej przeszłości po prostu by mnie obrzydzała i uważam , że z osobą decydującą się na takie rzeczy jednak musi być coś nie tak... fizycznie , psychicznie , bądź mentalnie.
__________________
Baby Big Boy 23.04.2012
Baby Girl 22.08.2013
Marijuana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-15, 14:18   #20
Red Lipstick
Wtajemniczenie
 
Avatar Red Lipstick
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 313
Dot.: Kobiety korzystające z usług męskich "prostytutek"

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
O kobietach korzystających z usług prostytutków myślę to samo, co o facetach korzystających z usług prostytutek. Jak chcą, to niech z nimi uprawiają seks, mnie nic do tego. Ale dla mnie to jest niesmaczne. Nie popieram uprawiania seksu bez miłości.
Dokładnie. Niech sobie inne kobiety robią w łóżku co chcą i z kim chcą, ale to na pewno nie dla mnie. Dla mnie seks tylko z miłości.
__________________
Red Lipstick jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:50.