Facet wojskowy = zdrada ?? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-13, 21:14   #61
Visez
Zakorzenienie
 
Avatar Visez
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Trele Morele
Wiadomości: 14 318
Dot.: Facet wojskowy = zdrada ??

Cytat:
Napisane przez Pako_ Pokaż wiadomość
Koleżanka mi opowiadała ze 80% wizażanek zdradza swoich facetów. ;-)

Do autorki: Zajrzyj na forum NFOW (Niezależne Forum O Wojsku) Zobacz czym naprawdę żyją żołnierze.
I jak najszybciej rozstań się z tym swoim mitomanem.
Weszłam, nie znalazłam obciążających dowodów zbrodni, może podeślesz link?
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Visez jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-13, 21:15   #62
Stokrotek90
Wtajemniczenie
 
Avatar Stokrotek90
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Dziki Wschód
Wiadomości: 2 303
Dot.: Facet wojskowy = zdrada ??

Podobno powyżej 200 km to nie zdrada - taką ostatnio słyszałam teorię. (p.s. koleś nie ma nic wspólnego z wojskiem).
__________________
Stokrotek90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-13, 21:19   #63
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Facet wojskowy = zdrada ??

Cytat:
Napisane przez Stokrotek90 Pokaż wiadomość
Podobno powyżej 200 km to nie zdrada - taką ostatnio słyszałam teorię. (p.s. koleś nie ma nic wspólnego z wojskiem).
hmm... czyli jak mojego męża wyślą na kilka dni w delegację 500 km od domu to spokojnie możemy prowadzić podwójne (jak nie lepiej) życie. Bez żadnych konsekwencji itp
Ostatnio w sklepie byłam świadkiem jakże interesującego wywodu pewnej pani, której córka jest zdradzana (ale to już inne historia).
Facet dąży do tego, aby zapłodnić jak największą ilość kobiet, bo tak natura stworzyła samców. Monogamię wymyśliły kobiety na swoją potrzebę. I facet w naturze ma zaprogramowane zdradzanie itp "czyny".
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-13, 21:36   #64
wisienka_na_torcie
Zakorzenienie
 
Avatar wisienka_na_torcie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 010
Dot.: Facet wojskowy = zdrada ??

Mnie się przypomniał jeszcze jeden wojskowy, którego znam. Nie wiem jak mógł mi wylecieć z głowy, bo to taaaka barwna postać. Koleś jest największym zazdrośnikiem, jakiego w życiu widziałam... Zabrania dziewczynie dosłownie wszystkiego...
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=679770
Zapraszam do wymiany
wisienka_na_torcie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-14, 07:57   #65
klaki
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 310
Dot.: Facet wojskowy = zdrada ??

Niektóre kobiety aż się same o to proszą. Wojskowego trzeba trzymac twardą ręką
klaki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-14, 08:42   #66
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Facet wojskowy = zdrada ??

Cytat:
Napisane przez klaki Pokaż wiadomość
Niektóre kobiety aż się same o to proszą. Wojskowego trzeba trzymac twardą ręką
BARDZO twardą ręką
Podam przykład koleżanki z pracy.
Dzwoni do niej mąż (są małżeństwem od ponad 20 lat).
On: "Kochanie (zdrobnienie imienia), co dziś zrobić tobie na obiad?"
Ona: "Popie*** cie?! Dopiero zjadłam śniadanie a ty pytasz o obiad?! Spie*** i sam coś wymyśl!"

Spoko. Ona dzwoni do niego około 14.
Ona: "I co będziesz robił? Bo wiesz, jestem już bardzo głodna"
On: "Gulasz"
Ona: "Że co proszę?! Gulasz?! O tej porze? Nienormalny jestem idioto?! Nie rozumiesz, że głodna jestem i chcę zjeść od razu jak przyjdę z pracy!!!! A co na dodatek do obiadu?"
on: "ogórki kiszone"
Ona: "żadne ogórki, przecież wiesz, że nie lubię!!"

Tak mniej więcej wyglądają ich rozmowy przez telefon. On do niej aniołku, skarbeczku, kochanie i inne takie a ona z grubej rury (on wysoki facet a ona malutka kobietka).
To się nazywa wychować sobie faceta, który jest i pracownikiem i "kurem" domowym
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-14, 08:47   #67
nicka01
Wtajemniczenie
 
Avatar nicka01
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z nienacka
Wiadomości: 2 233
Dot.: Facet wojskowy = zdrada ??

Dziękuje dziewczyny za wszystkie odpowiedzi,
nie chce mi się bawić w zapewnianie Was że mój facet tego nie robi - przecież nie mam takiej mocy - nie spędzam z nim 24 h na dobę,
po za tym on nie był ze mną za czasu swojej pracy w wojsku.

Cytat:
Napisane przez klempaa Pokaż wiadomość
chyba Ty przesadzasz
i naprawdę chciałabyś mieć faceta, który nie zdradził Cię tylko dlatego, że dziwka była brzydka?
Wiesz, doskonale, że nadinterpretowałaś - przecież tutaj nie chodziło i to że jej nie ruszył bo była brzydka


Cytat:
Napisane przez wisienka_na_torcie Pokaż wiadomość
Po przeczytaniu pierwszego posta już wiedziałam, że zamiast dyskusji o tym, czy wojskowi rzeczywiście zdradzają, będzie dyskusja, czy facet Autorki zdradził czy nie...
Kocham Wizaż

Co do samych wojskowych, ja słyszłam, że zawodowi żołnierze przenoszą czesto wojskowe klimaty do domu i w sumie każdy ze znanych mi wojskowych potwierdza ten stereotyp. Faceci , nieznoszący jakiegokolwiek nieporządku, o sztywnych regułach , a w domu atmosfera jak na porannym apelu.

Właśnie dlatego często wzbraniam się z pisaniem postów na własnym przykładzie, bo więszkość tj. pierwsza z dziewczyn którą cytuje, doszukuje się zdrad tam gdzie ich nie ma.


Cytat:
Napisane przez Pako_ Pokaż wiadomość
Koleżanka mi opowiadała ze 80% wizażanek zdradza swoich facetów. ;-)

Do autorki: Zajrzyj na forum NFOW (Niezależne Forum O Wojsku) Zobacz czym naprawdę żyją żołnierze.
I jak najszybciej rozstań się z tym swoim mitomanem.
Masz pewność że mój facet jest mitomanem po jednym poście który napisałam ?
Kurcze, powinnaś zostać jasnowidzem

Dziewczyny, proszę, nie nabijajcie się z dziewczyn które pytają Was o wasze zdanie. Przecież nie ma to na celu nic złego, wręcz przeciwnie jest to chęć poznania waszej opinii na różne tematy.

Może być przecież tak że akurat mój facet miał taką jednostkę - pytam z czystej ciekawości jaką Wy macie wiedzę

Dodam na koniec, że moj tata i dziadek też są zawodowymi żołnierzami

I tak jak pisałam w pierwszym poście - ja uważam że jest to generalizowanie ale chciałam poznać Waszą opinię.

---------- Dopisano o 09:47 ---------- Poprzedni post napisano o 09:46 ----------

Cytat:
Napisane przez karolca Pokaż wiadomość
BARDZO twardą ręką
Podam przykład koleżanki z pracy.
Dzwoni do niej mąż (są małżeństwem od ponad 20 lat).
On: "Kochanie (zdrobnienie imienia), co dziś zrobić tobie na obiad?"
Ona: "Popie*** cie?! Dopiero zjadłam śniadanie a ty pytasz o obiad?! Spie*** i sam coś wymyśl!"

Spoko. Ona dzwoni do niego około 14.
Ona: "I co będziesz robił? Bo wiesz, jestem już bardzo głodna"
On: "Gulasz"
Ona: "Że co proszę?! Gulasz?! O tej porze? Nienormalny jestem idioto?! Nie rozumiesz, że głodna jestem i chcę zjeść od razu jak przyjdę z pracy!!!! A co na dodatek do obiadu?"
on: "ogórki kiszone"
Ona: "żadne ogórki, przecież wiesz, że nie lubię!!"

Tak mniej więcej wyglądają ich rozmowy przez telefon. On do niej aniołku, skarbeczku, kochanie i inne takie a ona z grubej rury (on wysoki facet a ona malutka kobietka).
To się nazywa wychować sobie faceta, który jest i pracownikiem i "kurem" domowym


MASAKRA, nie wyobrażam sobie takiej rozmowy. Nie chcę przypinać metek, ale małżonka wygląda na toksyczną w tym związku
__________________



nie masz żadnej szansy ale ją wykorzystaj


nicka01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-14, 08:52   #68
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Facet wojskowy = zdrada ??

Cytat:
Napisane przez nicka01 Pokaż wiadomość
MASAKRA, nie wyobrażam sobie takiej rozmowy. Nie chcę przypinać metek, ale małżonka wygląda na toksyczną w tym związku
Ja bym taką kopnęła w dupę, bo on z nią jak z jajkiem a jaja to ma ona (chociaż na co dzień jakby ktoś ją znał, to by tak nie powiedział)
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-14, 08:58   #69
Visez
Zakorzenienie
 
Avatar Visez
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Trele Morele
Wiadomości: 14 318
Dot.: Facet wojskowy = zdrada ??

Cytat:
Napisane przez karolca Pokaż wiadomość
Tak mniej więcej wyglądają ich rozmowy przez telefon. On do niej aniołku, skarbeczku, kochanie i inne takie a ona z grubej rury (on wysoki facet a ona malutka kobietka).
To się nazywa wychować sobie faceta, który jest i pracownikiem i "kurem" domowym
To się nazywa brak szacunku Nie chodzi mi o te wybrzydzanie ale o zwroty typu "popie****o cię?/ Spier***/ nienormalny jesteś IDIOTO"
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Visez jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-14, 09:02   #70
nicka01
Wtajemniczenie
 
Avatar nicka01
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z nienacka
Wiadomości: 2 233
Dot.: Facet wojskowy = zdrada ??

Cytat:
Napisane przez karolca Pokaż wiadomość
Ja bym taką kopnęła w dupę, bo on z nią jak z jajkiem a jaja to ma ona (chociaż na co dzień jakby ktoś ją znał, to by tak nie powiedział)

To są toksyczne związki, w ktorych jedna strona kocha 'za bardzo' a druga to wykorzystuje i poniża
__________________



nie masz żadnej szansy ale ją wykorzystaj


nicka01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-14, 09:12   #71
klaki
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 310
Dot.: Facet wojskowy = zdrada ??

Cytat:
Napisane przez karolca Pokaż wiadomość
Ja bym taką kopnęła w dupę, bo on z nią jak z jajkiem a jaja to ma ona (chociaż na co dzień jakby ktoś ją znał, to by tak nie powiedział)

Niektórzy faceci to "lubią". Albo mają tak niskie poczucie wartości, że się na takie coś godzą. Znam podobny przypadek, ona się na nim wyżywa, potrafi mu zrobić awanturę, gdy on przyjedzie po miesiącu niewidzenia się o totalną bzdurę. I to jak tylko przekroczy próg domu.

Jak ktoś lubi być masochistą to będzie coś takiego tolerował, jego wybór.

Edytowane przez klaki
Czas edycji: 2011-09-14 o 09:15
klaki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-14, 09:19   #72
Lea_ny
Zakorzenienie
 
Avatar Lea_ny
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 354
Dot.: Facet wojskowy = zdrada ??

Cytat:
Napisane przez Muszka Owocowka Pokaż wiadomość
Może być coś takiego. Wojsko zawsze dawało jakieś środki żeby obniżyć libido.
Spotykałam się z jednym zawodowym żołnierzem i nie zauważyłam żeby miał jakieś problemy z obniżonym libido - wręcz przeciwnie
On akurat mógłby potwierdzić tę teorię ze zdradzającymi wojskowymi: jak się okazało byłam jedną z wielu, z którymi się spotykał (i nawet nie próbował się z tym ukrywać, bo spotykaliśmy się często na mieście - czyli nie obawiał się, ze ktoś go przyuważy) i twierdził, że wszyscy jego kumple z wojska tak robią.

Ale mimo tej jednej przykrej przygody z wojskowym, i tak nie wrzucałabym wszystkich do jednego worka.
__________________
Lea_ny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-14, 09:20   #73
Stokrotek90
Wtajemniczenie
 
Avatar Stokrotek90
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Dziki Wschód
Wiadomości: 2 303
Dot.: Facet wojskowy = zdrada ??

Cytat:
Napisane przez klaki Pokaż wiadomość
Niektóre kobiety aż się same o to proszą. Wojskowego trzeba trzymac twardą ręką
To prawda, ale wyzwiska i brak szacunku w grę nie wchodzą. Ale racja, trzeba być kobietą z charakterem i niezbyt potulną, umieć się postawić i mieć swoje zdanie. W innym wypadku facet zniszczy swoją kobietę, jeśli jest typem roszczeniowym, na jakiego stara się wychować go wojsko. trudna jest ta współpraca
__________________
Stokrotek90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-14, 09:32   #74
klaki
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 310
Dot.: Facet wojskowy = zdrada ??

Cytat:
Napisane przez Stokrotek90 Pokaż wiadomość
To prawda, ale wyzwiska i brak szacunku w grę nie wchodzą. Ale racja, trzeba być kobietą z charakterem i niezbyt potulną, umieć się postawić i mieć swoje zdanie. W innym wypadku facet zniszczy swoją kobietę, jeśli jest typem roszczeniowym, na jakiego stara się wychować go wojsko. trudna jest ta współpraca

Nie, nie jest aż tak ciężko. Ale rzeczywiście trzeba być kobietą z charakterem, mieć swoje zdanie i zwyczajnie nie dać się stłamsić. Po prostu trzeba być silną kobietą (przynajmniej tyle wynika z moich obserwacji).

Choć wydaje mi się, że postawa roszczeniowa dotyczy nie tylko mundurowych
klaki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-14, 09:39   #75
Stokrotek90
Wtajemniczenie
 
Avatar Stokrotek90
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Dziki Wschód
Wiadomości: 2 303
Dot.: Facet wojskowy = zdrada ??

Ba! Z facetem jak z dzieckiem. Trzeba ustalić granice, żeby potem nie wszedł na głowę Musi wiedzieć, na ile może sobie pozwolić, a co jest już przesadą
Chociaż... z kobietami jest tak samo. I teraz, jak z silnikiem - trzeba się dotrzeć
__________________
Stokrotek90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-14, 12:04   #76
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Facet wojskowy = zdrada ??

Cytat:
Napisane przez Visez Pokaż wiadomość
To się nazywa brak szacunku Nie chodzi mi o te wybrzydzanie ale o zwroty typu "popie****o cię?/ Spier***/ nienormalny jesteś IDIOTO"
Widzę, nie wyczułaś ironii
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-14, 13:58   #77
201608010929
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 884
Dot.: Facet wojskowy = zdrada ??

Niestety moje drogie Panie, muszę Was zmartwić. Również jak autorka wątku twierdzę, że mężczyzni w wojsku w 98% zdradzają. Fakt, nie można wszystkich wrzucać do jednego worka ale ja mówię tutaj o tym, co się dzieje naprawdę. Zdradzają więcej niż przeciętny facet, ich żony/dziewczyny/narzeczone żyją w błogiej nieswiadomości. Dyskutują z kolegami o tym kogo w weekend mieli okazję "obracać", gdzie najlepiej pojechać, a za chwilę odbierają telefon od ukochanej i słodkim głosem zapewniają o miłości. Na wszelkiego typu szkoleniach zachowują się jak psy spuszczone ze smyczy, ledwo dojadą na miejsce od razu w necie szperają po stronach typu roksapeel, znajdują dziwki i spotykają się z nimi.
Nie wierzę w wierność panów z tego ministerstwa, najczęsciej imponują kobietkom tak jak tu już ktoś napisał " za mundurem panny sznurem", poza tym dobrze wyglądają, są umięśnieni, łatwo im znalezc "koleżanki" na jeden wieczór albo na dłuższy romans. Na kursach wypady do klubu nocnego to stały punkt w rozkładzie dnia. A o innych historiach typu " kochanie mam służbe 24h" to zwykła ściema, wykorzystują ten czas w zupełnie inny sposób. Przykre, ale niestety prawda.
201608010929 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-14, 14:02   #78
Visez
Zakorzenienie
 
Avatar Visez
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Trele Morele
Wiadomości: 14 318
Dot.: Facet wojskowy = zdrada ??

Cytat:
Napisane przez karolca Pokaż wiadomość
Widzę, nie wyczułaś ironii
a gdzie była ta ironia zacytowałaś przykładową rozmowę przez telefon i dużo "miłych" zwrotów...
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Visez jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-14, 14:28   #79
klaki
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 310
Dot.: Facet wojskowy = zdrada ??

Cytat:
Napisane przez MistrzyniSprzecznosci Pokaż wiadomość
Niestety moje drogie Panie, muszę Was zmartwić. Również jak autorka wątku twierdzę, że mężczyzni w wojsku w 98% zdradzają. Fakt, nie można wszystkich wrzucać do jednego worka ale ja mówię tutaj o tym, co się dzieje naprawdę. Zdradzają więcej niż przeciętny facet, ich żony/dziewczyny/narzeczone żyją w błogiej nieswiadomości. Dyskutują z kolegami o tym kogo w weekend mieli okazję "obracać", gdzie najlepiej pojechać, a za chwilę odbierają telefon od ukochanej i słodkim głosem zapewniają o miłości. Na wszelkiego typu szkoleniach zachowują się jak psy spuszczone ze smyczy, ledwo dojadą na miejsce od razu w necie szperają po stronach typu roksapeel, znajdują dziwki i spotykają się z nimi.
Nie wierzę w wierność panów z tego ministerstwa, najczęsciej imponują kobietkom tak jak tu już ktoś napisał " za mundurem panny sznurem", poza tym dobrze wyglądają, są umięśnieni, łatwo im znalezc "koleżanki" na jeden wieczór albo na dłuższy romans. Na kursach wypady do klubu nocnego to stały punkt w rozkładzie dnia. A o innych historiach typu " kochanie mam służbe 24h" to zwykła ściema, wykorzystują ten czas w zupełnie inny sposób. Przykre, ale niestety prawda.
Prosiłabym o jakieś statystki, nagrane rozmowy czy cokolwiek bo tak to ja równie dobrze mogę sobie powiedzieć, że 98 % kobiet pójdzie do piekła, bo mojej sąsiadce objawił się Archanioł Gabriel, który przekazał jej ostrzeżenie.

Co do pogrubionego- a ile zdradza przeciętny facet? 2 razy? 10?

I wypraszam wmawianie mi, że najczęściej tacy znajdują sobie puste kobiety, które lecą na ich muskuły, bo w tym momencie obrażasz i mnie i masę moich koleżanek. Nie wspominając o naszych facetach


Zdradzić może równie dobrze facet mający zwykłą pracę, mówiący swojej kobiecie, że wziął nadgodziny.

Edytowane przez klaki
Czas edycji: 2011-09-14 o 14:33
klaki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-14, 14:38   #80
wisienka_na_torcie
Zakorzenienie
 
Avatar wisienka_na_torcie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 010
Dot.: Facet wojskowy = zdrada ??

Cytat:
Napisane przez klaki Pokaż wiadomość

Co do pogrubionego- a ile zdradza przeciętny facet? 2 razy? 10?
Mhm, ja też jestem ciekawa...?
Bo zabrzmiało mi to dogmatem każdy chłop to zdradza.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=679770
Zapraszam do wymiany
wisienka_na_torcie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-14, 14:40   #81
dawidowskasia
Zakorzenienie
 
Avatar dawidowskasia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Gdzie indziej jestem
Wiadomości: 8 397
Dot.: Facet wojskowy = zdrada ??

Cytat:
Napisane przez karolca Pokaż wiadomość
BARDZO twardą ręką
Podam przykład koleżanki z pracy.
Dzwoni do niej mąż (są małżeństwem od ponad 20 lat).
On: "Kochanie (zdrobnienie imienia), co dziś zrobić tobie na obiad?"
Ona: "Popie*** cie?! Dopiero zjadłam śniadanie a ty pytasz o obiad?! Spie*** i sam coś wymyśl!"

Spoko. Ona dzwoni do niego około 14.
Ona: "I co będziesz robił? Bo wiesz, jestem już bardzo głodna"
On: "Gulasz"
Ona: "Że co proszę?! Gulasz?! O tej porze? Nienormalny jestem idioto?! Nie rozumiesz, że głodna jestem i chcę zjeść od razu jak przyjdę z pracy!!!! A co na dodatek do obiadu?"
on: "ogórki kiszone"
Ona: "żadne ogórki, przecież wiesz, że nie lubię!!"

Tak mniej więcej wyglądają ich rozmowy przez telefon. On do niej aniołku, skarbeczku, kochanie i inne takie a ona z grubej rury (on wysoki facet a ona malutka kobietka).
To się nazywa wychować sobie faceta, który jest i pracownikiem i "kurem" domowym
Cytat:
Napisane przez MistrzyniSprzecznosci Pokaż wiadomość
Niestety moje drogie Panie, muszę Was zmartwić. Również jak autorka wątku twierdzę, że mężczyzni w wojsku w 98% zdradzają. Fakt, nie można wszystkich wrzucać do jednego worka ale ja mówię tutaj o tym, co się dzieje naprawdę. Zdradzają więcej niż przeciętny facet, ich żony/dziewczyny/narzeczone żyją w błogiej nieswiadomości. Dyskutują z kolegami o tym kogo w weekend mieli okazję "obracać", gdzie najlepiej pojechać, a za chwilę odbierają telefon od ukochanej i słodkim głosem zapewniają o miłości. Na wszelkiego typu szkoleniach zachowują się jak psy spuszczone ze smyczy, ledwo dojadą na miejsce od razu w necie szperają po stronach typu roksapeel, znajdują dziwki i spotykają się z nimi.
Nie wierzę w wierność panów z tego ministerstwa, najczęsciej imponują kobietkom tak jak tu już ktoś napisał " za mundurem panny sznurem", poza tym dobrze wyglądają, są umięśnieni, łatwo im znalezc "koleżanki" na jeden wieczór albo na dłuższy romans. Na kursach wypady do klubu nocnego to stały punkt w rozkładzie dnia. A o innych historiach typu " kochanie mam służbe 24h" to zwykła ściema, wykorzystują ten czas w zupełnie inny sposób. Przykre, ale niestety prawda.
dla mnie to jasne. Nie oszukujmy się .to specyficzne warunki - oderwanie od rzeczywistości. Pojawia sie swiadomość zbiorowa, chęc dopasowania.

Na pewno nie wszyscy zdradzają, są mężczyźni z charakterem, którzy się na to nie zdecydują, ale jak to w życiu bywa są w mniejszości
__________________
Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
a dla mnie liczą się intencje. facet, który nie zdradzi tylko dlatego, że nie ma z kim jest dla mnie taką samą szmatą jak facet zdradzający
dawidowskasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-14, 14:40   #82
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10 807
Dot.: Facet wojskowy = zdrada ??

Marynarz = laska w każdym porcie?

Chyba niekoniecznie. Skłonność do zdrad nie ma związku z wykonywanym zawodem.
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-14, 14:46   #83
dawidowskasia
Zakorzenienie
 
Avatar dawidowskasia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Gdzie indziej jestem
Wiadomości: 8 397
Dot.: Facet wojskowy = zdrada ??

Cytat:
Napisane przez klaki Pokaż wiadomość
Prosiłabym o jakieś statystki, nagrane rozmowy czy cokolwiek bo tak to ja równie dobrze mogę sobie powiedzieć, że 98 % kobiet pójdzie do piekła, bo mojej sąsiadce objawił się Archanioł Gabriel, który przekazał jej ostrzeżenie.

Co do pogrubionego- a ile zdradza przeciętny facet? 2 razy? 10?

I wypraszam wmawianie mi, że najczęściej tacy znajdują sobie puste kobiety, które lecą na ich muskuły, bo w tym momencie obrażasz i mnie i masę moich koleżanek. Nie wspominając o naszych facetach


Zdradzić może równie dobrze facet mający zwykłą pracę, mówiący swojej kobiecie, że wziął nadgodziny.
kojarzysz film eksperyment? on w pełni pokazuje ludzką psychikę, łatwość dostosowania się. Pewnie,ze nie wszyscy zdradzaja, ale wielu tak
A dziewczyny mieszkające w pobliżu jednostek częśto za honor uznaję wyrwanie smakowitego kąska. Wiem, mam w takim miejscu koleżanki. Chodzą na imprezy gdzie przychodzą wojskowi - ne przychodza sie pobawić, mają takie same intencje jak oni. Czasem zdarza się miłość, ale rzadko. Z moją ciocią 1 facet zerwał bo w wojsku zaciążył dziewczynę

---------- Dopisano o 15:46 ---------- Poprzedni post napisano o 15:44 ----------

[1=1999a18a2ffdaccef542471 663304a63305f1c5c;2939764 0]Marynarz = laska w każdym porcie?

Chyba niekoniecznie. Skłonność do zdrad nie ma związku z wykonywanym zawodem.[/QUOTE]
o matko. pracowałam jeden kontrakt na jednym z wycieczkowców - tam stoi automat z prezerwatywami dla załogi. Żonaci, mężatki zdradzali co rusz. Owszem, nie powiem,że wszyscy bo o kilku osobach nic nie wiem
__________________
Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
a dla mnie liczą się intencje. facet, który nie zdradzi tylko dlatego, że nie ma z kim jest dla mnie taką samą szmatą jak facet zdradzający
dawidowskasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-14, 14:51   #84
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10 807
Dot.: Facet wojskowy = zdrada ??

Cytat:
Napisane przez dawidowskasia Pokaż wiadomość


o matko. pracowałam jeden kontrakt na jednym z wycieczkowców - tam stoi automat z prezerwatywami dla załogi. Żonaci, mężatki zdradzali co rusz. Owszem, nie powiem,że wszyscy bo o kilku osobach nic nie wiem
Ale zaraz, to świadczy o ludziach i ich skłonnościach czy o korzyściach jakie niesie zawód?

Jak ktoś chce zdradzić to w drodze po marchewkę to zrobi, a jak nie, to choćby miał tabuny seksownych panienek pod sobą w sensie zawodowym to nie tknie palcem.
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-14, 15:00   #85
dawidowskasia
Zakorzenienie
 
Avatar dawidowskasia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Gdzie indziej jestem
Wiadomości: 8 397
Dot.: Facet wojskowy = zdrada ??

[1=1999a18a2ffdaccef542471 663304a63305f1c5c;2939790 1]Ale zaraz, to świadczy o ludziach i ich skłonnościach czy o korzyściach jakie niesie zawód?

Jak ktoś chce zdradzić to w drodze po marchewkę to zrobi, a jak nie, to choćby miał tabuny seksownych panienek pod sobą w sensie zawodowym to nie tknie palcem.[/QUOTE]
często zawód taki jak marynarz pozwala na realizację swojego charakteru
I nie mówimy tylko o facetach - kobiety tak samo postęują
W normalnych warunkach tylko nieliczni zdradzają , ale w ekstremalnych (z dala od dziewczyny, wszyscy tak robią itp) to jednak więcej
__________________
Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
a dla mnie liczą się intencje. facet, który nie zdradzi tylko dlatego, że nie ma z kim jest dla mnie taką samą szmatą jak facet zdradzający
dawidowskasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-14, 15:05   #86
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10 807
Dot.: Facet wojskowy = zdrada ??

Cytat:
Napisane przez dawidowskasia Pokaż wiadomość
często zawód taki jak marynarz pozwala na realizację swojego charakteru
I nie mówimy tylko o facetach - kobiety tak samo postęują
W normalnych warunkach tylko nieliczni zdradzają , ale w ekstremalnych (z dala od dziewczyny, wszyscy tak robią itp) to jednak więcej
Masz absolutną rację, bo chodzi głównie o warunki. W normalnych warunkach nie zdradzają (obie płcie) tak często. Ale może dlatego, że ich zapędy są blokowane pracą/mieszkaniem z kobietą/brakiem czasu - wtedy musieliby się nieźle nakombinować (wymyślanie nadgodzin, kombinowanie wyjazdu na delegację itd). Powodów może być wiele. Poczują 'wolność' i jazda. Ponoć okazja czyni złodziejem.

Co nie zmienia faktu, że jeśli ktoś nie chce zdradzić, nie zdradzi.
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-14, 15:38   #87
Semia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 280
Dot.: Facet wojskowy = zdrada ??

[1=1999a18a2ffdaccef542471 663304a63305f1c5c;2939764 0]Marynarz = laska w każdym porcie?

Chyba niekoniecznie. Skłonność do zdrad nie ma związku z wykonywanym zawodem.[/QUOTE]
Skłonność do zdrad nie ma związku z wykonywanym zawodem?
Określone zawody wybierają określone charaktery ludzi. Ktoś bez charyzmy nie będzie dobrym dziennikarzem, aktorką czy piosenkarką. W określonych zawodach liczą się określone cechy, np. dobrym szefem nie będzie osoba niepewna siebie, której pracownicy włażą na głowę. Zawód, który człowiek wybiera to nic innego jak ten człowiek. To jego pasja albo kierowanie się tylko pieniędzmi. To, który zawód on wybierze zależy od jego charakteru, temperamentu, predyspozycji, cech. Ale na to wszystko składają się przede wszystkim rzeczy, które podobają się człowiekowi w danym zawodzie. Przecież humanista nie zacznie nagle programować w c++. Każdy wybiera "pod siebie", by mu pasowało. Nie mówię tu o wyjątkach potwierdzających regułę :P nie twierdzę także, że wszyscy zdradzają, tylko po prostu nie zgadzam się, że skłonność do czegokolwiek nie ma związku z zawodem, bo są grupy bardziej narażone na to. Podobnie na wojnie są gwałty mimo, że w domu to niby normalni ludzie.
__________________

(...) Z troską myślą o przyszłości, zapominając o chwili obecnej i w ten sposób nie przeżywają ani teraźniejszości ani przyszłości.
Żyją jakby nigdy nie mieli umrzeć, a umierają, jakby nigdy nie żyli.
Semia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-14, 15:42   #88
lovebird
Zakorzenienie
 
Avatar lovebird
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 6 375
Dot.: Facet wojskowy = zdrada ??

[1=1999a18a2ffdaccef542471 663304a63305f1c5c;2939764 0]Skłonność do zdrad nie ma związku z wykonywanym zawodem.[/QUOTE]
A moim zdaniem ma. Może nie jest powiedziane, że taki zawód, to na pewno będzie zdradzał, a inny nie, ale pod wpływem otoczenia ludzie się zmieniają. Poza tym, jak już pisałyście, jak jest większa swoboda, to i zdrady zdarzają się częściej.
__________________

Przyszłość zaczyna się dzisiaj. Nie jutro.
Wymianki
lovebird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-14, 15:56   #89
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10 807
Dot.: Facet wojskowy = zdrada ??

Cytat:
Napisane przez Semia Pokaż wiadomość
Skłonność do zdrad nie ma związku z wykonywanym zawodem?
Określone zawody wybierają określone charaktery ludzi. Ktoś bez charyzmy nie będzie dobrym dziennikarzem, aktorką czy piosenkarką. W określonych zawodach liczą się określone cechy, np. dobrym szefem nie będzie osoba niepewna siebie, której pracownicy włażą na głowę. Zawód, który człowiek wybiera to nic innego jak ten człowiek. To jego pasja albo kierowanie się tylko pieniędzmi. To, który zawód on wybierze zależy od jego charakteru, temperamentu, predyspozycji, cech. Ale na to wszystko składają się przede wszystkim rzeczy, które podobają się człowiekowi w danym zawodzie. Przecież humanista nie zacznie nagle programować w c++. Każdy wybiera "pod siebie", by mu pasowało. Nie mówię tu o wyjątkach potwierdzających regułę :P nie twierdzę także, że wszyscy zdradzają, tylko po prostu nie zgadzam się, że skłonność do czegokolwiek nie ma związku z zawodem, bo są grupy bardziej narażone na to. Podobnie na wojnie są gwałty mimo, że w domu to niby normalni ludzie.

No właśnie - czasem bywa tak, że ludzie biorą co jest, a nie to, co chcieli by robić. W sensie pracy oczywiście. Podoba się czy nie, pracuje.


Jeśli ktoś lubi pobzykać na boku to praca, która umożliwia mu to jest jak zbawienie. I pisałam o tym już wyżej, jeśli posiada się zapędy zdrajcy to czeka się warunki. Co nie oznacza, że te same warunki pracy sprawią, że osoba, która nie chce zdradzić i jest wierny/a rzuci się w wir niezobowiązujących spotkań bo jeśli NIE CHCE, to żeby skały srały wypina się na warunki i wraca do obowiązków.

Idąc takim tokiem rozumowania wojskowy - stały bywalec burdelu, marynarz - ilością panienek przewyższa ilość statków w porcie.

Aż strach pomyśleć o facecie ginekologu. Pewnie już jako nastolatek marzył o kobiecych narządach i wybrał taki zawód, coby sobie pooglądać i podotykać?
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-14, 16:09   #90
Semia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 280
Dot.: Facet wojskowy = zdrada ??

[1=1999a18a2ffdaccef542471 663304a63305f1c5c;2939933 4]
No właśnie - czasem bywa tak, że ludzie biorą co jest, a nie to, co chcieli by robić. W sensie pracy oczywiście. Podoba się czy nie, pracuje.


Jeśli ktoś lubi pobzykać na boku to praca, która umożliwia mu to jest jak zbawienie. I pisałam o tym już wyżej, jeśli posiada się zapędy zdrajcy to czeka się warunki. Co nie oznacza, że te same warunki pracy sprawią, że osoba, która nie chce zdradzić i jest wierny/a rzuci się w wir niezobowiązujących spotkań bo jeśli NIE CHCE, to żeby skały srały wypina się na warunki i wraca do obowiązków.

Idąc takim tokiem rozumowania wojskowy - stały bywalec burdelu, marynarz - ilością panienek przewyższa ilość statków w porcie.

Aż strach pomyśleć o facecie ginekologu. Pewnie już jako nastolatek marzył o kobiecych narządach i wybrał taki zawód, coby sobie pooglądać i podotykać? [/QUOTE]
Miałam na myśli ludzi, którzy wykonują ten zawód, który chcieli. Wątpię by do wojska poszedł mięczak, który marzył o muzyce, ale poszedł, bo nie miał wyjścia. Takie coś jest w przypadku budowlanki owszem, w wielu przypadkach ludzie nie robią, to co by chcieli, ale to nie znaczy, że zawód, który wybrali nie świadczy o nich, ich charakterach.
W sprzyjających warunkach ciężko jest nie zdradzić, chyba, że się kocha drugą osobę i związek nei jest na wymarciu. Ja uważam, że jak się kocha drugą osobę to się jej nie zdradzi, bo gdy jest zdrada - nie ma miłości. Jest miłość, ale tylko do siebie, a ta druga osoba jest gdzieś na szarym końcu.
__________________

(...) Z troską myślą o przyszłości, zapominając o chwili obecnej i w ten sposób nie przeżywają ani teraźniejszości ani przyszłości.
Żyją jakby nigdy nie mieli umrzeć, a umierają, jakby nigdy nie żyli.
Semia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-01-21 19:19:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:27.