Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-09-13, 18:24   #1171
tyszka_
Rozeznanie
 
Avatar tyszka_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 967
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Cytat:
Napisane przez monden Pokaż wiadomość
Wrócilam pierwdzy dzien szybszego chodzenia za mna . 20 min synek na hulajnodze a ja za nim. Mam nadzieje ze uda mi sie "nauczyc" biegac i najwazniejsze polubie to.

Pysiu ja kiedys mojemu mezowi kupilam kurs jazdy samochodem rajdowym. Polecam mojemu M sie podobało
Jak rekordy będą się biły z tygodnia na tydzień to polubisz to uczucie
Co do prezentów to rzeczywiście jest jakaś taka strona co fajne cuda można kupić. Skok spadochronem, wspólny masaż i takie tam różne


[1=97063297b7b35b4a21bd582 d93800b2e45dfbb59_6372d6b 265f10;29362361]Wypluwałam z siebie płuca, ale jestem zadowolona, bo dystans 6 km przebiegłam w czasie 33:25, co jest moim dotychczasowym rekordem [/QUOTE]
Brawo brawo

Cytat:
Napisane przez pysia1987 Pokaż wiadomość
Wpadłam na genialny pomysł kupię sobie na Grouponie depilacje IPL czy jakos tak za 399, usune na stałe owlosienie wiadomo skąd i powiem, że to dla niego cwana bestia ze mnie
Hahaha to jest własnie pomysł! Zrobić prezent sobie i wmówić facetowi, że to dla niego

Cytat:
Napisane przez Sale El Sol Pokaż wiadomość
Przesyłam kilka zdjęć z mojej porannej trasy. Wiecie co? Nigdy wcześniej bieg nie zmęczył mnie tak, jak dzisiaj. Może chodzi o to, że bieg po lesie to ciągłe uskakiwanie przed błotem, gałęziami, a połowa ścieżki prowadziła wysoko pod górę?

Nie wiem, ile dokładnie przebiegłam, bo trasę narysowałam wczoraj na czuja i nie będę jej zmieniać, bo i tak biegam tam, gdzie chcę, a i wszystkich ścieżek w lesie nie widać. Ale myślę, że trafiłam w średnią. Nie rozumiem tylko, dlaczego się nie dodała do treningów i nie wlicza w całość. Istnieje tylko w tabelce.

Uwielbiam mój telefon, ale robienie zdjęć nie jest jego mocną stroną, więc jakość pozostawia trochę do życzenia.
Piękne tereny ja może takich górek nie mam, ale też przez korzenie i kałuże muszę skakać czasami. Zdecydowanie wole to od ulicy a nawet parku

Cytat:
Napisane przez ewaw71 Pokaż wiadomość
Co myślicie o tych spodniach są też mniejsze
http://allegro.pl/show_item.php?item=1800318455#gallery
Ja to sie nie znam, bo zaledwie jedną parę "specjalistyczną" mam. Fajne te odblaski, akurat na jesienne wieczorne bieganie.

Cytat:
Napisane przez egocentryczna Pokaż wiadomość
dzień dobry ;D
można się przyłączyć?
od dzisiaj zaczynam biegać, na początku truchcik.
postanowiłam wziąć się za siebie, pozdrawiam!
Powodzenia!

[1=97063297b7b35b4a21bd582 d93800b2e45dfbb59_6372d6b 265f10;29378869]
Nie wiem tylko jak będzie u mnie z czasem bo jestem w klasie maturalnej i wybrałam sobie dosyć sporo przedmiotów (będę musiała to jeszcze zweryfikować) no i nauki będzie dużo. Ale co jak co - mogę mniej spać, byle tylko biegać i ćwiczyć.[/QUOTE]

Co do spania to ja dziś własnie miałam bezsenną noc. Siedziałam caaaałą noc nad pracą inżynierską, bo dziś musiałam oddać. I tak dupa, bo mi dwie analizy nie wyszły i musze znów robić, booooożeeee Siadłam wczoraj chyba koło 18 i dziś odeszłam o 10 żeby się wykąpać i jechać do promotora Wymęczone mam już 65 stron pewnie dojde do 80 spokojnie. Zanim zaczęłam pisać modliłam się, żeby 40 spłodzić haha Ehhh poszłam dziś spać od 14:30-17. Miałam jechać na scieżki biegowe pierwszy raz, ale mnie tak kolano bolało od tego siedzenia przy komputerze, że nie chciałam iść i się skompromitować :| Dziś odpoczywam i mam zamiar się wyspać. Nie na temat i w ogóle, ale jestem dziś jak zombie
__________________
No matter how slow you go, you are still lapping everybody on the couch.
tyszka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-13, 19:52   #1172
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomości: 9 046
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

[1=97063297b7b35b4a21bd582 d93800b2e45dfbb59_6372d6b 265f10;29378869]Narek, ja bym chyba nie wytrzymała do wiosny bez biegania Przedzierałabym się po prostu przez śnieg, nie dałoby się mnie zatrzymać.[/QUOTE]
Może i ja tak będę robić, kto wie Na pewno będę starała się utrzymać dobrą kondycję, żeby ewentualnie w przyszłym roku nie zaczynać znów od zera
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piękne mo-hery Moja pielęgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Narek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-13, 20:08   #1173
mircia14
Zakorzenienie
 
Avatar mircia14
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk ;)
Wiadomości: 8 817
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Witajcie, można dołączyć?

Już kiedyś się tu udzielałam, ale potem przestałam biegać. Ale niedawno znowu do tego wróciłam i teraz regularnie biegam Czasem rano (wtedy pół godzinki), czasem wieczorami (wtedy staram się dłużej - 40-45 minut). Biegam interwałowo, w rytm muzyki (pobrałam specjalnie plik stworzony do interwałów - leci muzyka w różnym tempie).

Dzisiaj na wieczór zrobiłam 45 minut interwałowo + rozciąganie. Wzięłam prysznic, zjadłam kolację i czuję przyjemne zmęczenie
mircia14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-13, 22:24   #1174
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

po urlopie mam tyyyyyyyyle do przeczytania!

ale zanim przeczytam, chciałam się pochwalić (taaaa, jakby było czym), że dzisiaj nastąpiła wstępna reaktywacja pourlopowa: aero plus 30 min biegu na bieżni... oj forma słabiutka po przerwie, ale chyba lepsza niż się spodziewałam

a w Hiszpanii widziałam naprawdę masę ludzi biegających, rano w dzień i wieczorem - szczerze mówiąc ja bym padła w takim upale, nawet wieczorem byłoby mi duszno , ale to naprawdę budujące

mircia14 a sama dobierałaś kawałki, czy to jakiś specjalny zestaw?
__________________



Edytowane przez ruda3d
Czas edycji: 2011-09-13 o 22:26
ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-14, 06:29   #1175
ewaw71
Zakorzenienie
 
Avatar ewaw71
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: W
Wiadomości: 3 378
GG do ewaw71
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Cytat:
Napisane przez mircia14 Pokaż wiadomość
Witajcie, można dołączyć?

Już kiedyś się tu udzielałam, ale potem przestałam biegać. Ale niedawno znowu do tego wróciłam i teraz regularnie biegam Czasem rano (wtedy pół godzinki), czasem wieczorami (wtedy staram się dłużej - 40-45 minut). Biegam interwałowo, w rytm muzyki (pobrałam specjalnie plik stworzony do interwałów - leci muzyka w różnym tempie).

Dzisiaj na wieczór zrobiłam 45 minut interwałowo + rozciąganie. Wzięłam prysznic, zjadłam kolację i czuję przyjemne zmęczenie
Mircia ja Cię pamiętam stąd i z insanity jak sie nie mylę?
A skąd tą muzyczke masz może podrzucisz?

Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
po urlopie mam tyyyyyyyyle do przeczytania!

ale zanim przeczytam, chciałam się pochwalić (taaaa, jakby było czym), że dzisiaj nastąpiła wstępna reaktywacja pourlopowa: aero plus 30 min biegu na bieżni... oj forma słabiutka po przerwie, ale chyba lepsza niż się spodziewałam

a w Hiszpanii widziałam naprawdę masę ludzi biegających, rano w dzień i wieczorem - szczerze mówiąc ja bym padła w takim upale, nawet wieczorem byłoby mi duszno , ale to naprawdę budujące
Opowiadaj ja było.A co do formy to ona aż tak szybko nie spada,

Ja dziś odpoczynek mam po 2 dniach biegowych i w sumie 19 z hakiem km
ewaw71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-14, 08:02   #1176
mircia14
Zakorzenienie
 
Avatar mircia14
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk ;)
Wiadomości: 8 817
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

ewa, hej też Cię kojarzę no ćwiczyłam Insanity, ale w ogóle na mnie nie działała (poza tym, że łaziłam z napompowanymi udami, nie mieściłam się w spodnie i czułam się strasznie zmęczona).

ruda, ściągnęłam je Jak wrócę popołudniu to podrzucę linka
mircia14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-14, 08:14   #1177
handmadeearings
Raczkowanie
 
Avatar handmadeearings
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 370
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

to ja również poproszę linka do tej muzyczki

a ja ledwo żyje.
tzn nie ma tragedii ale nogi mnie naprawde bolą... tak same w sobie
wczorajsza ścieżka średnio mi sie podobała, tzn trener bardziej... b.młody chłopak... i nie pomyslal ze moze ktos poczatkujacy jest (wkoncu do poczatkujacych ten program adresowany jest) i gnał tempem dla mnie za szybkim
na rozgrzewce czyli 2.5km truchtu odpadlam chyba po niecalych 2km musialam minute marszu zrobic bo bym nie dala rady, na dodatek duszno bylo wiec cala glowa mnie niemal paliła
potem było rozciąganie na górce, a nastepnie podbiegi 8x100m i truchcik na zakończenie.
smialam sie sama z siebie ze w polowie podbiegow zaczelo byc jakby latwiej.... na tyle sie miesnie rozgrzaly ze było ok... niektorzy to sprintem te podbiegi robili
potem truchcik tez juz wypluwalam pluca, ale dalam rade, z jakims gościem na koncu tuptalam i jakos rozmawiając dalam rade.
przy okazji wywiedzialam sie ze gosc ma tą opaske nike+ i z jednej strony jest zadowolony bo wie ile przebiegl, ale z drugiej strony to ona baaardzo malo danych daje... w porownaniu z endo czy sportstrackerem... no i przeklamuje bo jej liczenie opiera sie na krokomierzu takjak myslalam... przy moich zmianach tempa dla mnie to za malo wiarygodne jednak

w każdym razie zdechłam tam wczoraj ale fajnei było
szkoda tylko ze wiekszosc teraz przychodzi tylko po to zeby dostac kody do tej gry Nike ... no ale cóż....
ps. treningi do obejrzenia w ST albo Endo i ofcourse kilometry do rywalizacji chyba sie juz doliczyly raptem 5 ale zawsze coś
handmadeearings jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-14, 10:00   #1178
pysia1987
Zakorzenienie
 
Avatar pysia1987
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tychy/Katowice
Wiadomości: 12 847
GG do pysia1987
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

dziewczyny, przez przypadek opuściłam drużyne team wizaż jak do niej wrócić??
__________________




będę mamą





kierowca od 7.02.2012
pysia1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-14, 10:00   #1179
ivoncja
Raczkowanie
 
Avatar ivoncja
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 312
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Heloł. Nie nadążam za Wami.
Wczoraj zostawiłam na gazie (pod opieką domowników gar) z gruszkami w syropie i poszłam biegać. Zrobiłam "tylko" 7,5 km, ale gruszki i tak się nieco rozgotowały. Ale co tam...
Sale El Sol, zazdroszczę Ci pięknych, urozmaiconych widoków na trasie- ja na swojej bieżni jak ten chomik na karuzeli... A wczoraj dodatkowo rozpraszał mnie facet, który biegał w odwrotnym kierunku.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC01399.jpg (74,3 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01401.jpg (96,2 KB, 9 załadowań)
__________________
Tu są drzwi do mojego świata.
-------------------------------------------
http://www.endomondo.com/workouts/user/1455347
-------------------------------------------
Twardym trza być, a nie miętkim!
ivoncja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-14, 10:09   #1180
ivoncja
Raczkowanie
 
Avatar ivoncja
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 312
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Cytat:
Napisane przez pysia1987 Pokaż wiadomość
dziewczyny, przez przypadek opuściłam drużyne team wizaż jak do niej wrócić??
Wysłałam Ci zaproszenie jeszcze raz.
__________________
Tu są drzwi do mojego świata.
-------------------------------------------
http://www.endomondo.com/workouts/user/1455347
-------------------------------------------
Twardym trza być, a nie miętkim!
ivoncja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-14, 13:21   #1181
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Cytat:
Napisane przez ewaw71 Pokaż wiadomość
Opowiadaj ja było.A co do formy to ona aż tak szybko nie spada,
jak było w Hiszpanii? czy na aero?
bo w Hiszpanii bosssssko - jak zawsze zresztą na urlopie, jak nie trzeba chodzić do pracy, można się lenić, pić winko i cykać foty

dzisiaj za to po aero i bieganiu mnie bolą nogi i tyłek
nie wiem czy dam radę dzisiaj potruchtać, może lepiej na jutro to zaplanować (chociaż, cholerka, do w-wy jadę służbowo i nie wiem o której wrócę)

ivoncja hehe z tym facetem to dobre, nie mogliście się dogadać?
a ja tam mam na bieżni mechanicznej - czasem jak ktoś biega na sąsiadującej ale biegnie innym tempem, to potrafi trochę rozpraszać...
__________________



Edytowane przez ruda3d
Czas edycji: 2011-09-14 o 13:23
ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-14, 15:48   #1182
97063297b7b35b4a21bd582d93800b2e45dfbb59_6372d6b265f10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 891
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Ja jestem po swoich pierwszych podbiegach Męczący trening, słońce nieźle dawało wyszło:

9x200m podbiegu
8x200m truchtu w dół
+ 5,6 km truchtu

Łączny czas - 56:20 min, dystans 9 km

Nie jest źle
97063297b7b35b4a21bd582d93800b2e45dfbb59_6372d6b265f10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-14, 18:21   #1183
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomości: 9 046
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

A ja dzisiaj zaliczyłam swoje pierwsze 30 minut ciągłego biegu! Jestem z siebie dumna, bo miałam jeszcze siłę na przynajmniej 5 minut biegu W piątek zmieniam trasę, będę biegła ok. 6 km
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piękne mo-hery Moja pielęgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Narek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-14, 19:02   #1184
tyszka_
Rozeznanie
 
Avatar tyszka_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 967
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

@ruda3d
Zazdroszczę Hiszpanii
Co do upałów - tubylcy przyzwyczajeni to pewnie nie robi na nich wrażenia. Ja to chyba bym musiała w nocy biegać

@handmadeearings
Trzeba było okrzyczeć trenera
A raz na czas to fajnie taki mocny trening Ja zamierzałam dziś, ale w tym tygodniu raczej będę się dalej wlekła po swojemu

@ivoncja
U mnie w domu nikomu sie nie chce robić takich przetworów. Yhhh chyba się przemogę i nauczę, bo kurcze zjadłabym taką gruchę

@Narek
Gratulacje! Mówiłam, że się zdziwisz jak dobrze będzie


Ja dziś tylko 33 minuty i 4,1 km
Od całej nocy siedzenia przy kompie boli mnie kolano :| Postanowiłam nie szaleć, bo jutro też idę biegać
Miałam zwiększyć tempo, ale kurde słaby ten tydzień mam strasznie. Może w następnym dam sobie większy wycisk, teraz chyba odpoczywam troszkę. No chyba, ze jutro mi się to odwidzi, wyjdzie w praniu
__________________
No matter how slow you go, you are still lapping everybody on the couch.
tyszka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-14, 19:32   #1185
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Cytat:
Napisane przez Narek Pokaż wiadomość
A ja dzisiaj zaliczyłam swoje pierwsze 30 minut ciągłego biegu! Jestem z siebie dumna, bo miałam jeszcze siłę na przynajmniej 5 minut biegu W piątek zmieniam trasę, będę biegła ok. 6 km
brawo małymi kroczkami i nawet nie zauważysz, jak ci stuknie godzina
U mnie dziś właśnie godzina, 9 km ale po parku. W piątek chcę zaatakować 9 km w lesie, z podbiegami pod górki itp. Ciekawe, ile wyjdzie, o ile się uda.
__________________

velika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-14, 19:37   #1186
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomości: 9 046
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Cytat:
Napisane przez tyszka_ Pokaż wiadomość
@Narek
Gratulacje! Mówiłam, że się zdziwisz jak dobrze będzie
Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość
brawo małymi kroczkami i nawet nie zauważysz, jak ci stuknie godzina
U mnie dziś właśnie godzina, 9 km ale po parku. W piątek chcę zaatakować 9 km w lesie, z podbiegami pod górki itp. Ciekawe, ile wyjdzie, o ile się uda.
Dzięki, Dziewczyny Kluczem do sukcesu była mniejsza prędkość od początku i myślenie o czymś innym(kiedy myślę o bieganiu, to szybciej się męczę )- powtarzałam materiał z biologii
Tak się zastanawiam, czy przypadkiem trochę nie przedłużę mojego biegania, powiedzmy do listopada...
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piękne mo-hery Moja pielęgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Narek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-14, 20:09   #1187
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Cytat:
Napisane przez Narek Pokaż wiadomość
Dzięki, Dziewczyny Kluczem do sukcesu była mniejsza prędkość od początku i myślenie o czymś innym(kiedy myślę o bieganiu, to szybciej się męczę )- powtarzałam materiał z biologii
Tak się zastanawiam, czy przypadkiem trochę nie przedłużę mojego biegania, powiedzmy do listopada...
im dłużej tym lepiej
Ja też jak się zamyślę, to czas mija szybciej, chociaż powtarzać na razie nie mam czego, bo już po studiach jestem Ale dobry patent, jak się będę uczyła, to zastosuję

---------- Dopisano o 21:09 ---------- Poprzedni post napisano o 21:07 ----------

Cytat:
Napisane przez tyszka_ Pokaż wiadomość
J

Wymęczone mam już 65 stron pewnie dojde do 80 spokojnie. Zanim zaczęłam pisać modliłam się, żeby 40 spłodzić haha Ehhh poszłam dziś spać od 14:30-17. Miałam jechać na scieżki biegowe pierwszy raz, ale mnie tak kolano bolało od tego siedzenia przy komputerze, że nie chciałam iść i się skompromitować :| Dziś odpoczywam i mam zamiar się wyspać. Nie na temat i w ogóle, ale jestem dziś jak zombie
łoo, teraz doczytałam, długa ta praca, moja magisterska miała 70coś stron ze wszystkim A samego tekstu z 60. Pamiętam dobrze tą męczarnię
__________________

velika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-14, 20:21   #1188
ivoncja
Raczkowanie
 
Avatar ivoncja
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 312
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Cytat:
Napisane przez Narek Pokaż wiadomość
A ja dzisiaj zaliczyłam swoje pierwsze 30 minut ciągłego biegu! Jestem z siebie dumna, bo miałam jeszcze siłę na przynajmniej 5 minut biegu
Jeeeeee, brawo Narek!!!!

Cytat:
Napisane przez tyszka_ Pokaż wiadomość
U mnie w domu nikomu sie nie chce robić takich przetworów. Yhhh chyba się przemogę i nauczę, bo kurcze zjadłabym taką gruchę
Kochana, mnie też się nigdy nie chciało, pierwszy raz tak poważnie się wzięłam za przetwory- dlatego taka dumna jestem, że aż się na forum chwalę.
Wpadnij do mnie na gruszki, jak będziesz w okolicy.

Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość
Ja też jak się zamyślę, to czas mija szybciej, chociaż powtarzać na razie nie mam czego, bo już po studiach jestem Ale dobry patent, jak się będę uczyła, to zastosuję

Hm, a może by tak spróbować jakieś rozmówki czy kurs językowy w słuchawkach?
__________________
Tu są drzwi do mojego świata.
-------------------------------------------
http://www.endomondo.com/workouts/user/1455347
-------------------------------------------
Twardym trza być, a nie miętkim!
ivoncja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-14, 20:26   #1189
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Cytat:
Napisane przez ivoncja Pokaż wiadomość
Hm, a może by tak spróbować jakieś rozmówki czy kurs językowy w słuchawkach?
w sumie to nie jest zły pomysł, marzy mi się hiszpański może czas się za to zabrać
__________________

velika jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-14, 20:35   #1190
ivoncja
Raczkowanie
 
Avatar ivoncja
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 312
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Kochane biegaczki, wciąż mamy jedno wolne miejsce w Teamie Wizaż!
Zapraszam! Razem możemy więcej! (Zabrzmiało jak hasło wyborcze..)
__________________
Tu są drzwi do mojego świata.
-------------------------------------------
http://www.endomondo.com/workouts/user/1455347
-------------------------------------------
Twardym trza być, a nie miętkim!
ivoncja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-14, 20:44   #1191
tyszka_
Rozeznanie
 
Avatar tyszka_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 967
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Cytat:
Napisane przez Narek Pokaż wiadomość
Dzięki, Dziewczyny Kluczem do sukcesu była mniejsza prędkość od początku i myślenie o czymś innym(kiedy myślę o bieganiu, to szybciej się męczę )- powtarzałam materiał z biologii
Tak się zastanawiam, czy przypadkiem trochę nie przedłużę mojego biegania, powiedzmy do listopada...
Przedłużaj, nie ma sie co zastanawiac Tzn. pewnie sama będe miała krytyczne momenty jak się zimno zrobi. Jednak mam zamiar z tym walczyć

Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość
im dłużej tym lepiej
Ja też jak się zamyślę, to czas mija szybciej, chociaż powtarzać na razie nie mam czego, bo już po studiach jestem Ale dobry patent, jak się będę uczyła, to zastosuję

---------- Dopisano o 21:09 ---------- Poprzedni post napisano o 21:07 ----------


łoo, teraz doczytałam, długa ta praca, moja magisterska miała 70coś stron ze wszystkim A samego tekstu z 60. Pamiętam dobrze tą męczarnię
Najczęściej biegam z koleżanką, więc nie mam czasu na myślenie, bo gadamy. Jak sama biegnę, to sobie robię wizualizacje swojej figury za kilka-kilkanaście miesięcy i od razu mi lepiej No i w ogóle tak rozmyślam o wszystkim
A co do pracy - dość dużo zdjęć mam, a właściwie wykresów. W sumie nie wiem jak sie można w 40 stronach zmieścić (tyle nam w szkole zalecali).
Cytat:
Napisane przez ivoncja Pokaż wiadomość
Kochana, mnie też się nigdy nie chciało, pierwszy raz tak poważnie się wzięłam za przetwory- dlatego taka dumna jestem, że aż się na forum chwalę.
Wpadnij do mnie na gruszki, jak będziesz w okolicy.
:
Trochę daleko Szczecin, ale może kiedyś mnie poniesie w tamte okolice
Chyba poczytam coś i na zimę zrobię. Moja babcia robiła prostą a mega pyszną rzecz - przecier jabłkowy. Boooooże jakie to dobre było! Nie nooo, to jednak nie moge robić. To tyle cukru ma, że nawet bieganie mi nie pomoże ....

Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość
w sumie to nie jest zły pomysł, marzy mi się hiszpański może czas się za to zabrać
Noo ja kocham hiszpański. najpiękniejszy język. Miałam jakiś czas temu postanowienie, żeby się samemu nauczyć. Nawet koło łóżka dalej mi leży zeszyt ze słowkami, które sobie spisywałam z neta. Filmiki na youtube oglądałam i takie tam. Dobry pomysł z tym słuchaniem! Tylko to już będzie komedia, jak będę biegnąc i powtarzać pod nosem hiszpańskie słowka Pomyślą, że jakaś szurnięta biegnie
__________________
No matter how slow you go, you are still lapping everybody on the couch.

Edytowane przez tyszka_
Czas edycji: 2011-09-14 o 20:48
tyszka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-14, 20:48   #1192
ivoncja
Raczkowanie
 
Avatar ivoncja
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 312
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Cytat:
Napisane przez tyszka_ Pokaż wiadomość
Pomyślą, że jakaś szurnięta biegnie
Ale przecież my już jesteśmy uodpornione na to, co myślą inni...
__________________
Tu są drzwi do mojego świata.
-------------------------------------------
http://www.endomondo.com/workouts/user/1455347
-------------------------------------------
Twardym trza być, a nie miętkim!
ivoncja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-14, 21:39   #1193
tyszka_
Rozeznanie
 
Avatar tyszka_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 967
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Cytat:
Napisane przez ivoncja Pokaż wiadomość
Ale przecież my już jesteśmy uodpornione na to, co myślą inni...
faktycznie!


A ja mam pytanie do dziewczyn które robią podbiegi. Górki na które wbiegacie jaką mają różnice wysokości i jaką długość ?
Właśnie wybieram którą y tu górkę przyatakować i się zdecydować nie mogę. Ciekawi mnie jak to wygląda u innych
__________________
No matter how slow you go, you are still lapping everybody on the couch.

Edytowane przez tyszka_
Czas edycji: 2011-09-14 o 21:41
tyszka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-14, 21:42   #1194
handmadeearings
Raczkowanie
 
Avatar handmadeearings
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 370
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

[1=97063297b7b35b4a21bd582 d93800b2e45dfbb59_6372d6b 265f10;29399185]Ja jestem po swoich pierwszych podbiegach Męczący trening, słońce nieźle dawało wyszło:

9x200m podbiegu
8x200m truchtu w dół
+ 5,6 km truchtu

Łączny czas - 56:20 min, dystans 9 km

Nie jest źle [/QUOTE]
jeeeezu ja sie z mojego treningu ciesze bo malo nie padłam a ty 2x tyle !!! ZAZDROSZCZE

Cytat:
Napisane przez Narek Pokaż wiadomość
A ja dzisiaj zaliczyłam swoje pierwsze 30 minut ciągłego biegu! Jestem z siebie dumna, bo miałam jeszcze siłę na przynajmniej 5 minut biegu W piątek zmieniam trasę, będę biegła ok. 6 km
Gratulacje ja juz nie mialam sily na chocby minute więcej hahaa... moze jutro, zobaczymy

Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość
w sumie to nie jest zły pomysł, marzy mi się hiszpański może czas się za to zabrać
ja też się zabieram za to jak ... też ściągałam programy, kursiki, filmiki itp itd ale samej jakoś nie umiem ale poszukam jakichś ebooków... może CHmielewskiej... coś komediowego bym chciała choć biegnąc i parskając śmiechem pod nosem napewno wezmą mnie za wariatkę

---------- Dopisano o 22:42 ---------- Poprzedni post napisano o 22:41 ----------

przydaloby sie zeby nie byla za stroma i zeby podbieg mial ze 100m... w teorii... ale ja u siebie takiej gorki nie mam... u mnie ma 30m i tyle bedzie musialo wystarczyc
handmadeearings jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-14, 21:47   #1195
ivoncja
Raczkowanie
 
Avatar ivoncja
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 312
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Cytat:
Napisane przez handmadeearings Pokaż wiadomość
poszukam jakichś ebooków... może CHmielewskiej... coś komediowego bym chciała
Mam tego sporo na chomiku.
__________________
Tu są drzwi do mojego świata.
-------------------------------------------
http://www.endomondo.com/workouts/user/1455347
-------------------------------------------
Twardym trza być, a nie miętkim!
ivoncja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-14, 22:36   #1196
tyszka_
Rozeznanie
 
Avatar tyszka_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 967
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Cytat:
Napisane przez handmadeearings Pokaż wiadomość
przydaloby sie zeby nie byla za stroma i zeby podbieg mial ze 100m... w teorii... ale ja u siebie takiej gorki nie mam... u mnie ma 30m i tyle bedzie musialo wystarczyc
No właśnie ja mam bardzo różne górki. Liczyłam sobie nachylenia i mam np. górkę o długości 260m i nachylenie ok. 3,5% i taką małą co biegałam ostatnio 70m i 4,2%. Chyba spróbuje kilka razy (tiaaa...) tą dłuższą jutro
Pytam o to nachylenie, bo kurczę gdzieś wyczytałam, że na podbiegi ze 6% albo więcej ma być. Tylko, ze to chyba dla zaawansowanych biegaczy, bo ja bym pewnie po jednym razie płuca wypluła
__________________
No matter how slow you go, you are still lapping everybody on the couch.

Edytowane przez tyszka_
Czas edycji: 2011-09-14 o 22:38
tyszka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-14, 22:39   #1197
pysia1987
Zakorzenienie
 
Avatar pysia1987
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tychy/Katowice
Wiadomości: 12 847
GG do pysia1987
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

dzieki za ponowne przyjęcie mnie do team wizaż

ale dziś rano sie wkurzylam... chciałam założyć moje spodnie karotki (szerokie na górze, wąskie na dole) i...nie przeszły mi przez łydki.
wku**iłam się z leksza moja przygoda z bieganiem zaczęła się 3miesiące temu, a moje łydy zwiększyły się w obwodzie o jakieś 3cm zawsze miałam problem z kupowaniem kozaków, teraz to juz w ogóle moge pomarzyć musze pomyśleć, czy bieganie to sport dla mnie
__________________




będę mamą





kierowca od 7.02.2012
pysia1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-14, 22:50   #1198
tyszka_
Rozeznanie
 
Avatar tyszka_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 967
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Cytat:
Napisane przez pysia1987 Pokaż wiadomość
dzieki za ponowne przyjęcie mnie do team wizaż

ale dziś rano sie wkurzylam... chciałam założyć moje spodnie karotki (szerokie na górze, wąskie na dole) i...nie przeszły mi przez łydki.
wku**iłam się z leksza moja przygoda z bieganiem zaczęła się 3miesiące temu, a moje łydy zwiększyły się w obwodzie o jakieś 3cm zawsze miałam problem z kupowaniem kozaków, teraz to juz w ogóle moge pomarzyć musze pomyśleć, czy bieganie to sport dla mnie

Ja to się nie znam, ale może za mało się rozciągasz po bieganiu? Spróbuj więcej czasu poświęcić na rozciąganie to myślę, że powinny się wysmuklić troszkę
__________________
No matter how slow you go, you are still lapping everybody on the couch.

Edytowane przez tyszka_
Czas edycji: 2011-09-14 o 22:56
tyszka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-15, 07:00   #1199
monden
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 78
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Cytat:
Napisane przez ivoncja Pokaż wiadomość
Heloł. Nie nadążam za Wami.
Wczoraj zostawiłam na gazie (pod opieką domowników gar) z gruszkami w syropie i poszłam biegać. Zrobiłam "tylko" 7,5 km, ale gruszki i tak się nieco rozgotowały. Ale co tam...
Sale El Sol, zazdroszczę Ci pięknych, urozmaiconych widoków na trasie- ja na swojej bieżni jak ten chomik na karuzeli... A wczoraj dodatkowo rozpraszał mnie facet, który biegał w odwrotnym kierunku.

Gruszki super, mozna prosic przepis?.

A tak wogole to dzien dobry. Wczoraj tuptalam ale niestey 15 min bylam padnieta bo zamaist tuptac po lesie to caaaly dzien spedzilam na tuptaniu po Ikea, ale zaraz dresik na tylek i sio do lasu. Milego dnia zycze

P.S Kobotki jestescie nie samowite tylee km przebiegacie i wogole dziekuje bardzo za wsparcie
monden jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-15, 07:15   #1200
ewaw71
Zakorzenienie
 
Avatar ewaw71
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: W
Wiadomości: 3 378
GG do ewaw71
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Cytat:
Napisane przez pysia1987 Pokaż wiadomość
dzieki za ponowne przyjęcie mnie do team wizaż

ale dziś rano sie wkurzylam... chciałam założyć moje spodnie karotki (szerokie na górze, wąskie na dole) i...nie przeszły mi przez łydki.
wku**iłam się z leksza moja przygoda z bieganiem zaczęła się 3miesiące temu, a moje łydy zwiększyły się w obwodzie o jakieś 3cm zawsze miałam problem z kupowaniem kozaków, teraz to juz w ogóle moge pomarzyć musze pomyśleć, czy bieganie to sport dla mnie
tyszka ma rację ,postaraj się bardziej rozciągać bo po wysiłku te mięśnie są skurczone spięte i trzeba je porządnie rozciągać.

Ivoncja a co to ten Teamie Wizaż?
ewaw71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:04.