Związki rozpoczęte w 2010 roku cz.2 - Strona 53 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-09-16, 08:30   #1561
el amor
Zakorzenienie
 
Avatar el amor
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 22 278
Dot.: Związki rozpoczęte w 2010 roku cz.2

Cytat:
Napisane przez ParoleParole Pokaż wiadomość
razem chodzicie do szkoły?
tak, do technikum, tylko on mechanik, a ja ekonomistka ten sam rocznik
el amor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-16, 08:41   #1562
martusia205
Zakorzenienie
 
Avatar martusia205
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: z krzesła :)
Wiadomości: 11 764
Dot.: Związki rozpoczęte w 2010 roku cz.2

Cytat:
Napisane przez el amor Pokaż wiadomość
tak, do technikum, tylko on mechanik, a ja ekonomistka ten sam rocznik
ale wam fajnie super jest mieć chłopaka z tej samej szkoły..nie klasy
__________________
Wiesz co?... Nawet gdyby został Ci tylko uśmiech i mały palec,to i tak byłbyś mężczyzną mojego życia 



http://suwaczki.slub-wesele.pl/201007032438.html
martusia205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-16, 08:55   #1563
Maryjamie
Zakorzenienie
 
Avatar Maryjamie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Kraków/Tarnów
Wiadomości: 3 910
GG do Maryjamie
Dot.: Związki rozpoczęte w 2010 roku cz.2

zrobiłam zakupy w rossmannie co mnie bardzo cieszy zawsze znalazłam linię kosmetyków AA bez barwników konserwantów i parabenów i kupiłam sobie krem na dzień i płyn miceralny i super są bo już próbowałam
lecę zrobić śniadanko bo dopiero wstałyśmy :P
co dzisiaj robicie?
Maryjamie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-16, 09:05   #1564
martusia205
Zakorzenienie
 
Avatar martusia205
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: z krzesła :)
Wiadomości: 11 764
Dot.: Związki rozpoczęte w 2010 roku cz.2

Cytat:
Napisane przez Maryjamie Pokaż wiadomość
zrobiłam zakupy w rossmannie co mnie bardzo cieszy zawsze znalazłam linię kosmetyków AA bez barwników konserwantów i parabenów i kupiłam sobie krem na dzień i płyn miceralny i super są bo już próbowałam
lecę zrobić śniadanko bo dopiero wstałyśmy :P
co dzisiaj robicie?
fajnie ja jeśli wygram bon za 100 zł to się obkupię w ross
ja dziś do wieczora czekam na tż..będę sprzątała,i nudziła się..i na pewno muszę się zaraz przespać,bo oczy mi się same zamykają..nie mam pojęcia czemu

pogoda dziwna..nawet słoneczka nie ma ;(
__________________
Wiesz co?... Nawet gdyby został Ci tylko uśmiech i mały palec,to i tak byłbyś mężczyzną mojego życia 



http://suwaczki.slub-wesele.pl/201007032438.html
martusia205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-16, 09:23   #1565
Black Cashmere
Zadomowienie
 
Avatar Black Cashmere
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 069
Dot.: Związki rozpoczęte w 2010 roku cz.2

wróciłam rano od Tż'a, drinkowaliśmy i mało spaliśmy masakra, jestem nie do życia, a tu w pracy muszę siedziec, co za koszmar! Nadrobię Was po pracy ;* miłego dnia dziewczynki moje ;*
__________________
I was made for loving you, M.
lipiec 2010


Rower 10,5/1000 km
8min ABS 1/100
Pośladki+Uda 1/100
Black Cashmere jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-16, 09:36   #1566
nvmd
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warmia.
Wiadomości: 1 591
Dot.: Związki rozpoczęte w 2010 roku cz.2

A ja dzień przed urodzinami siedzę zaryczana.
Okazało się, że mama ma TOTALNIE gdzieś moje urodziny i jedzie sobie z mężem za miasto.
Skomentowała to "Prezent dam Ci jakoś po niedzieli".
Cudownie... jakby tu chodziło tylko o wartości materialne.

Edytowane przez nvmd
Czas edycji: 2011-09-16 o 09:39
nvmd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-16, 09:40   #1567
Niusia22
Zadomowienie
 
Avatar Niusia22
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 1 221
Dot.: Związki rozpoczęte w 2010 roku cz.2

Cześć dziewczynki
Tż w pracy do wieczora, rodzice zaraz też wyjeżdżają i zostaję sama w domu i będę kuc na jutrzejszą poprawkę aczkolwiek i tak marnie to widzę nie wiem czemu nigdy wcześniej nie moge się zebrać do nauki

Martusia a jak wygrać taki bon z rossmana? zawsze to już mniej by poszło z kieszeni Tż bo zawsze zajdę do rossa to ok.200zł ni ma

A i wiecie co? Tragedia, prostownica mi siadła słabo grzeje i włosy są powywijane noi masakra...
Ale naszczęście Tż się zlitował i wczoraj mi zamówił nową nie mogę się doczekać kiedy przyjdzie

I chciałam kupić jakieś balerinki (do szkoły jeszcze mogą być bo na kozaki chyba jeszcze za wcześnie) i nie dość że nie było żadnych ładnych białych to jeszcze drogie ok.5dych co mnie zdziwiło bo przecież juz po sezonie

Noi wczoraj Tż mi zamówił na allegro balerinki na koturnie i tylko 2dychy ciekawe jak będzie się nosiło

Miałam taki zalatany tydzień że ojeej...
Niusia22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-16, 09:44   #1568
martusia205
Zakorzenienie
 
Avatar martusia205
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: z krzesła :)
Wiadomości: 11 764
Dot.: Związki rozpoczęte w 2010 roku cz.2

Cytat:
Napisane przez Niusia22 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczynki
Tż w pracy do wieczora, rodzice zaraz też wyjeżdżają i zostaję sama w domu i będę kuc na jutrzejszą poprawkę aczkolwiek i tak marnie to widzę nie wiem czemu nigdy wcześniej nie moge się zebrać do nauki

Martusia a jak wygrać taki bon z rossmana? zawsze to już mniej by poszło z kieszeni Tż bo zawsze zajdę do rossa to ok.200zł ni ma

A i wiecie co? Tragedia, prostownica mi siadła słabo grzeje i włosy są powywijane noi masakra...
Ale naszczęście Tż się zlitował i wczoraj mi zamówił nową nie mogę się doczekać kiedy przyjdzie

I chciałam kupić jakieś balerinki (do szkoły jeszcze mogą być bo na kozaki chyba jeszcze za wcześnie) i nie dość że nie było żadnych ładnych białych to jeszcze drogie ok.5dych co mnie zdziwiło bo przecież juz po sezonie

Noi wczoraj Tż mi zamówił na allegro balerinki na koturnie i tylko 2dychy ciekawe jak będzie się nosiło

Miałam taki zalatany tydzień że ojeej...
ojj to kochany ten Twój tż pozazdrościć..spełnia wszystkie Twoje zachcianki mi mój też kupił prostownicę,ale ja staram się jej nie używać,bo tylko włosy pali..teraz dbam o swoje naturalne..

a co do konkursu..to musisz wejść na rossmaniaczka i tam jest,ale cięzko wygrać..musisz zbierać głosy..a wygrywa tylko 150 osób..konkurs jeszcze ze 2 tyg potrwa..poczytaj z resztą
__________________
Wiesz co?... Nawet gdyby został Ci tylko uśmiech i mały palec,to i tak byłbyś mężczyzną mojego życia 



http://suwaczki.slub-wesele.pl/201007032438.html
martusia205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-16, 09:45   #1569
nvmd
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warmia.
Wiadomości: 1 591
Dot.: Związki rozpoczęte w 2010 roku cz.2

Niusia22 ucz się ucz!
nvmd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-16, 09:50   #1570
Niusia22
Zadomowienie
 
Avatar Niusia22
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 1 221
Dot.: Związki rozpoczęte w 2010 roku cz.2

Cytat:
Napisane przez martusia205 Pokaż wiadomość
ojj to kochany ten Twój tż pozazdrościć..spełnia wszystkie Twoje zachcianki ze 2 tyg
oj kochany kochany, w zimę mi nawet auto kupił bo mi się spodobał i pow że chcę go i kupił
Niusia22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-16, 09:53   #1571
martusia205
Zakorzenienie
 
Avatar martusia205
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: z krzesła :)
Wiadomości: 11 764
Dot.: Związki rozpoczęte w 2010 roku cz.2

Cytat:
Napisane przez Niusia22 Pokaż wiadomość
oj kochany kochany, w zimę mi nawet auto kupił bo mi się spodobał i pow że chcę go i kupił
__________________
Wiesz co?... Nawet gdyby został Ci tylko uśmiech i mały palec,to i tak byłbyś mężczyzną mojego życia 



http://suwaczki.slub-wesele.pl/201007032438.html
martusia205 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-16, 10:02   #1572
Niusia22
Zadomowienie
 
Avatar Niusia22
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 1 221
Dot.: Związki rozpoczęte w 2010 roku cz.2

Cytat:
Napisane przez nvmd Pokaż wiadomość
A ja dzień przed urodzinami siedzę zaryczana.
Okazało się, że mama ma TOTALNIE gdzieś moje urodziny i jedzie sobie z mężem za miasto.
Skomentowała to "Prezent dam Ci jakoś po niedzieli".
Cudownie... jakby tu chodziło tylko o wartości materialne.
Nie wiem co Ci powiedzieć
Mało pocieszające ale np moi rodzice nigdy nie przywiązywali wagi do moich urodzin, no na 18stkę kupili tort, prezent a tak to nigdy nie były wyprawiane

---------- Dopisano o 10:58 ---------- Poprzedni post napisano o 10:57 ----------

Cytat:
Napisane przez martusia205 Pokaż wiadomość
Niom padaka
w życiu bym nie pomyślała że będę miec tak dobrze

---------- Dopisano o 11:02 ---------- Poprzedni post napisano o 10:58 ----------

A teraz mi płaci za aparat na zęby prawie 6tysiaków
Lol...
Niusia22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-16, 10:05   #1573
nvmd
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warmia.
Wiadomości: 1 591
Dot.: Związki rozpoczęte w 2010 roku cz.2

Niusia22 nie chodzi o wyprawianie tylko o CZAS dla mnie poświęcony. Nie mieszkam z nią więc mogłaby znaleźć cholerne 5min.

Nie chcę być nie miła czy wredna ale nie głupio Ci?
Mi by było okropnie głupio gdyby TŻ spełniał moje zachcianki, szczególnie te dość drogie bez których jednak mogę normalnie żyć.. albo przy odrobinie wysiłku mogę na nie zarobić.
nvmd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-16, 10:09   #1574
emanko
Wtajemniczenie
 
Avatar emanko
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z lubelskiego krzesła :)
Wiadomości: 2 726
Wyślij wiadomość przez ICQ do emanko GG do emanko Wyślij wiadomość przez MSN do emanko Send a message via Skype™ to emanko
Dot.: Związki rozpoczęte w 2010 roku cz.2

Cytat:
Napisane przez nvmd Pokaż wiadomość
Niusia22 nie chodzi o wyprawianie tylko o CZAS dla mnie poświęcony. Nie mieszkam z nią więc mogłaby znaleźć cholerne 5min.

Nie chcę być nie miła czy wredna ale nie głupio Ci?
Mi by było okropnie głupio gdyby TŻ spełniał moje zachcianki, szczególnie te dość drogie bez których jednak mogę normalnie żyć.. albo przy odrobinie wysiłku mogę na nie zarobić.
mi jest głupio jak mi teżet przywozi z domu jedzenie - kasy za to nie bierze, a ile czasu trwa by mnie przekonać by mi kupił czapkę czy rekawiczki na zimę (o czymś bardziej kosztownym nawet nie chce myśleć, a o takich zachciankach...hmm no cóz ja bym ich nie przyjmowała mimo wszystko
__________________
my
emanko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-16, 10:12   #1575
nvmd
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warmia.
Wiadomości: 1 591
Dot.: Związki rozpoczęte w 2010 roku cz.2

Emanko mi tak samo, choć przyznam, że na urodziny, święta dawaliśmy sobie wartościowsze prezenty ale także z ograniczeniem do 200zł. Stać było na droższe zarówno mnie i jego a jednak automatycznie znamy granicę, której nie można przekroczyć bo wiąże się ona ze skrępowaniem.
nvmd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-16, 10:27   #1576
Niusia22
Zadomowienie
 
Avatar Niusia22
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 1 221
Dot.: Związki rozpoczęte w 2010 roku cz.2

Cytat:
Napisane przez nvmd Pokaż wiadomość
Niusia22 nie chodzi o wyprawianie tylko o CZAS dla mnie poświęcony. Nie mieszkam z nią więc mogłaby znaleźć cholerne 5min.

Nie chcę być nie miła czy wredna ale nie głupio Ci?
Mi by było okropnie głupio gdyby TŻ spełniał moje zachcianki, szczególnie te dość drogie bez których jednak mogę normalnie żyć.. albo przy odrobinie wysiłku mogę na nie zarobić.
Nie wiedziałam że mama z Tobą nie mieszka... To zmienia postac rzeczy

A jeśli chodzi o zachcianki za które płaci Tż to mysle że inaczej na to sie patrzy gdy widzi się tżta raz na tydzien czy dwa, a co innego gdy się z nim mieszka... Kiedys też o nic go nie prosiłam bo było mi głupio, teraz to się trochę zmieniło bo mieszkamy razem, będziemy brać ślub i wgl. Nie mówię że mi się to wszystko nalezy bo ze mna mieszka ale nikt mu nie kaze mi tego kupywać
Teraz wyjdę na jakąś rozkapryszona panienkę
Niusia22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-16, 10:29   #1577
nvmd
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warmia.
Wiadomości: 1 591
Dot.: Związki rozpoczęte w 2010 roku cz.2

Niusia22 nie wyjdziesz bo nie wiemy jakie są między wami relacje. Mówimy po prostu, że my osobiście nie przyjęłybyśmy tego typu prezentów.
nvmd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-16, 10:30   #1578
emanko
Wtajemniczenie
 
Avatar emanko
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z lubelskiego krzesła :)
Wiadomości: 2 726
Wyślij wiadomość przez ICQ do emanko GG do emanko Wyślij wiadomość przez MSN do emanko Send a message via Skype™ to emanko
Dot.: Związki rozpoczęte w 2010 roku cz.2

Cytat:
Napisane przez Niusia22 Pokaż wiadomość
Nie wiedziałam że mama z Tobą nie mieszka... To zmienia postac rzeczy

A jeśli chodzi o zachcianki za które płaci Tż to mysle że inaczej na to sie patrzy gdy widzi się tżta raz na tydzien czy dwa, a co innego gdy się z nim mieszka... Kiedys też o nic go nie prosiłam bo było mi głupio, teraz to się trochę zmieniło bo mieszkamy razem, będziemy brać ślub i wgl. Nie mówię że mi się to wszystko nalezy bo ze mna mieszka ale nikt mu nie kaze mi tego kupywać
Teraz wyjdę na jakąś rozkapryszona panienkę
przez 4 lata mieszkałam z moim teżetem - aktualnie to ex teżet (i chwała za to) - ale...też nie pozwalałam sobie kupować rzeczy, które były mi zbędne do życia. On chciał - ale to ja nie chciałam.

---------- Dopisano o 11:30 ---------- Poprzedni post napisano o 11:29 ----------

Cytat:
Napisane przez nvmd Pokaż wiadomość
Niusia22 nie wyjdziesz bo nie wiemy jakie są między wami relacje. Mówimy po prostu, że my osobiście nie przyjęłybyśmy tego typu prezentów.
o tóż to
__________________
my
emanko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-16, 10:41   #1579
Niusia22
Zadomowienie
 
Avatar Niusia22
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 1 221
Dot.: Związki rozpoczęte w 2010 roku cz.2

Cytat:
Napisane przez nvmd Pokaż wiadomość
Niusia22 nie wyjdziesz bo nie wiemy jakie są między wami relacje. Mówimy po prostu, że my osobiście nie przyjęłybyśmy tego typu prezentów.
No jesteśmy zaręczeni, w planach ślub, razem mieszkamy jest wszystko ładnie pięknie, nie ma juz "mama daj na to czy tamto" tylko wszystko co nam trzeba jest na naszej głowie bo gdzie prosic rodziców jak człowiek juz "duży" i sam na siebie zarabia...(tzn ja narazie poszukująca-ale jak pójdę do pracy to się umówilismy że moją wypłatę odkładamy na ślub a nie że każdy będzie wyliczał to moje a tamto twoje) no tak jak w małzeństwie
A w z tym autem to było tak że Tż swój rozbił i chciał kupić drugi to ja mu pow żeby mi kupił tamten a ja mu oddam swój. bo tamten był tanszy (a on pow że nie będzie takim małym jeździł więc mi go kupił) to chyba nie jestem aż taka straszna zołza
Niusia22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-16, 10:45   #1580
nvmd
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warmia.
Wiadomości: 1 591
Dot.: Związki rozpoczęte w 2010 roku cz.2

Niusia22 to zmienia postać rzeczy. Źle to na początku przedstawiłaś.

Kurcze boje się, bo dziewczyny mi niespodzianke jutro przygotowały
nvmd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-16, 10:53   #1581
Niusia22
Zadomowienie
 
Avatar Niusia22
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 1 221
Dot.: Związki rozpoczęte w 2010 roku cz.2

Cytat:
Napisane przez nvmd Pokaż wiadomość
Niusia22 to zmienia postać rzeczy. Źle to na początku przedstawiłaś.

Kurcze boje się, bo dziewczyny mi niespodzianke jutro przygotowały
Oj biada Ci
ale z drugiej str to fajnie że masz takie koleżanki
ja takich nie mam abuuu
Niusia22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-16, 11:15   #1582
Maryjamie
Zakorzenienie
 
Avatar Maryjamie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Kraków/Tarnów
Wiadomości: 3 910
GG do Maryjamie
Dot.: Związki rozpoczęte w 2010 roku cz.2

Cytat:
Napisane przez Niusia22 Pokaż wiadomość
No jesteśmy zaręczeni, w planach ślub, razem mieszkamy jest wszystko ładnie pięknie, nie ma juz "mama daj na to czy tamto" tylko wszystko co nam trzeba jest na naszej głowie bo gdzie prosic rodziców jak człowiek juz "duży" i sam na siebie zarabia...(tzn ja narazie poszukująca-ale jak pójdę do pracy to się umówilismy że moją wypłatę odkładamy na ślub a nie że każdy będzie wyliczał to moje a tamto twoje) no tak jak w małzeństwie
A w z tym autem to było tak że Tż swój rozbił i chciał kupić drugi to ja mu pow żeby mi kupił tamten a ja mu oddam swój. bo tamten był tanszy (a on pow że nie będzie takim małym jeździł więc mi go kupił) to chyba nie jestem aż taka straszna zołza
no i dobre rozwiązanie skoro mieszkacie razem i jesteście zaręczeni my już też nie rozdzielamy na moje i twoje, ale w małżeństwie to chyba normalne. Razem będziemy utrzymywać dom, mamy dziecko wspólne które też trzeba ubrać nakarmić itd więc finanse też są wspólne. Zostawiamy sobie jednak ze dwie stówy każdy dla siebie możemy wydać na co chcemy, czy potrzebujemy i nie musimy się sobie tłumaczyć z tych zakupów.
nvmd przykro mi że tak wyszło z mamą, może po niedzieli się jakoś zreflektuje..
Martusia słodkich snów ;* sen dobrze robi na cerę, będzieszładnie wyglądała jak tż się zjawi :P
Black nie zaśnij tam w tej pracy kochana
Maryjamie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-16, 11:24   #1583
martusia205
Zakorzenienie
 
Avatar martusia205
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: z krzesła :)
Wiadomości: 11 764
Dot.: Związki rozpoczęte w 2010 roku cz.2

Cytat:
Napisane przez nvmd Pokaż wiadomość
Niusia22 nie chodzi o wyprawianie tylko o CZAS dla mnie poświęcony. Nie mieszkam z nią więc mogłaby znaleźć cholerne 5min.

Nie chcę być nie miła czy wredna ale nie głupio Ci?
Mi by było okropnie głupio gdyby TŻ spełniał moje zachcianki, szczególnie te dość drogie bez których jednak mogę normalnie żyć.. albo przy odrobinie wysiłku mogę na nie zarobić.
kochana mam nadzieję,że mama znajdzie czas dla Ciebie..nie chodzi tu właśnie o prezenty..tylko o poświęcony czas..nie można zastępowac miłosci dobrami materialnymi

niusia ja też jestem zdania,że nie powinno się przyjmować tak drogich prezentów..a już na pewno nie wypada tak się nimi chwalić..i tyle na ten temat

jeszcze się nie połozyłam..bo walczyłam z tv..ale zaraz to zrobię
__________________
Wiesz co?... Nawet gdyby został Ci tylko uśmiech i mały palec,to i tak byłbyś mężczyzną mojego życia 



http://suwaczki.slub-wesele.pl/201007032438.html
martusia205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-16, 11:28   #1584
nvmd
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warmia.
Wiadomości: 1 591
Dot.: Związki rozpoczęte w 2010 roku cz.2

martusia205 ja nawet TV nie mam siły włączyć
nvmd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-16, 11:31   #1585
martusia205
Zakorzenienie
 
Avatar martusia205
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: z krzesła :)
Wiadomości: 11 764
Dot.: Związki rozpoczęte w 2010 roku cz.2

Cytat:
Napisane przez nvmd Pokaż wiadomość
martusia205 ja nawet TV nie mam siły włączyć
hehe u mnie zepsuł się pilot..a bez niego nie da się włączyć tv..ale jakoś jeszcze działa..a jak już padnie to mam zapasowy tv u tż
__________________
Wiesz co?... Nawet gdyby został Ci tylko uśmiech i mały palec,to i tak byłbyś mężczyzną mojego życia 



http://suwaczki.slub-wesele.pl/201007032438.html
martusia205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-16, 11:34   #1586
nvmd
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warmia.
Wiadomości: 1 591
Dot.: Związki rozpoczęte w 2010 roku cz.2

ja najchętniej poszłabym spać ale tata robi pyszny obiadek
boje się, że prześpię moje ukochane kotleciki mielone z pieczarkami, pieczone ziemniaczki z ziołami i sałatkę grecką

MUSZĘ SIĘ POCHWALIĆ.
Ostatnio w 5 minut +30min pieczenia zrobiłam PYSZNE ciasto jogurtowe!

Edytowane przez nvmd
Czas edycji: 2011-09-16 o 11:36
nvmd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-16, 11:37   #1587
Niusia22
Zadomowienie
 
Avatar Niusia22
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 1 221
Dot.: Związki rozpoczęte w 2010 roku cz.2

Cytat:
Napisane przez martusia205 Pokaż wiadomość
niusia ja też jestem zdania,że nie powinno się przyjmować tak drogich prezentów..a już na pewno nie wypada tak się nimi chwalić..i tyle na ten temat
Ojj wieem, przepraszam
ale to chyba ze szczęścia bo poprzedni mnie okradał a ten kupuje co chce. Boże ja nawet nie wiedziałam że istnieją tacy ludzie jak mój Tż (i nie chodzi mi tylko o to co mi kupuje) chodzi o całokształt, jest cudowny
Dobra juz nic nie mówie
Jedziemy dzisiaj do Olsztyna, chyba nawet w niedzielę na giełde samoch zahaczymy, autka chcemy się pozbyć...
Niusia22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-16, 11:42   #1588
nvmd
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warmia.
Wiadomości: 1 591
Dot.: Związki rozpoczęte w 2010 roku cz.2

Niusia22 pamiętaj o naszym meetingu po SH
nvmd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-16, 11:56   #1589
martusia205
Zakorzenienie
 
Avatar martusia205
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: z krzesła :)
Wiadomości: 11 764
Dot.: Związki rozpoczęte w 2010 roku cz.2

Cytat:
Napisane przez Niusia22 Pokaż wiadomość
Ojj wieem, przepraszam
ale to chyba ze szczęścia bo poprzedni mnie okradał a ten kupuje co chce. Boże ja nawet nie wiedziałam że istnieją tacy ludzie jak mój Tż (i nie chodzi mi tylko o to co mi kupuje) chodzi o całokształt, jest cudowny
Dobra juz nic nie mówie
Jedziemy dzisiaj do Olsztyna, chyba nawet w niedzielę na giełde samoch zahaczymy, autka chcemy się pozbyć...
wiem,że czujesz ogromną radość..ja też tak mam..czuję się bardzo kochana przez tż,nie to co ostatnim razem..na każdym kroku okazuje mi to,szanuje mnie..to najważniejsze

nvmd kocham taki obiadek! ja mam dziś pieczone ziemniaczki również z marchewką,cebulą,papryką. .do tego kefir

wieczorem robię sałatkę,bo tż przyjeżdza
__________________
Wiesz co?... Nawet gdyby został Ci tylko uśmiech i mały palec,to i tak byłbyś mężczyzną mojego życia 



http://suwaczki.slub-wesele.pl/201007032438.html
martusia205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-16, 12:06   #1590
nvmd
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warmia.
Wiadomości: 1 591
Dot.: Związki rozpoczęte w 2010 roku cz.2

a ja jestem wolna i jak na razie szczęśliwa
nvmd jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:06.