Sklepy zoologiczne, sklepy internetowe, opinie o sklepach - WĄTEK ZBIORCZY - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Zwierzęta domowe - wiZOOż

Notka

Zwierzęta domowe - wiZOOż Forum dla miłośników zwierząt domowych. Szukasz porady w temacie psów, kotów, żółwi, chomików itp.? Forum wiZOOż to miejsce dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-02, 20:19   #481
klaki
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 310
Dot.: kupujecie w sklepach internetowych karme itp?

Cytat:
Napisane przez motylek1007 Pokaż wiadomość
nadal walcze ze swiatem karm i na pewno juz nigdy nic tam nie zamowie!!
tez mialam tam problem z zamowieniem
teraz tylko krakvet.
klaki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-03, 08:50   #482
renia0809
Wtajemniczenie
 
Avatar renia0809
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 495
Dot.: kupujecie w sklepach internetowych karme itp?

ja zamawiam karmy tylko i wyłącznie w krakvet, duży wybór, zero problemów i błyskawiczna dostawa
__________________
Ja mam kryzys permanentny. Jestem typem depresyjnym, trudno jest mi się cieszyć z czegokolwiek, widzę świat w ciemnych barwach. Jest fajnie, bo pijemy herbatę, gadamy, jest ładna pogoda, ale mam w sobie czarną dziurę, która cały czas promieniuje. R. Więckiewicz
renia0809 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-05, 18:11   #483
martynkaa_m
Raczkowanie
 
Avatar martynkaa_m
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 304
Dot.: kupujecie w sklepach internetowych karme itp?

Cytat:
Napisane przez joasiaa89 Pokaż wiadomość
jeśli chodzi o karmę versele laga (dla gryzoni) to chyba jednak są, do tego plus, bo od 50zł przesyłka darmowa.

no pięknie, to chyba tylko nam tutaj z przesyłką cuda robią, znajomi pod tym względem są bardzo zadowoleni.

w przyszłym tygodniu pewnie zrobię tam jeszcze jedno, większe zamówienie, bo moje stadko się powiększa, a i karmy niewiele zostało i się przekonam czy faktycznie warto tam zakupy robić

duże worki karm z Versele Lagi są też w sklepie videozoo.pl jak kto ma duży obrót/ z kim kupić na pół to się opłaca

zaraz sprawdzę dziewczyny te wasze sklepy internetowe

edit: sprawdziłam właśnie ceny,
na keko.pl droooogooo i nie ma duzych paczek.
na zoohurtowo taniuśko, ale też nie ma wszystkiego co by mnie interesowało :/ ale zapamiętam adres, może we wrześniu zwiększą asortyment, bo zauważyłam, że w wakacje to wszędzie się puchy porobiły.
Jeśli chodzi o gryzonie, to nie znam cen, więc możliwe, że jest drożej, nie będę się kłócić Za to karmy dla kotów i psów są naprawdę bardzo tanie - niektóre firmy nawet z tego co widziałam najtańsze wśród wszystkich sklepów z jakimi porównywałam. Ale jak widać, nie zawsze wszystkim pasuje, bo każdy ma inne zwierzaki, potrzebuje innych rzeczy i to jest całkiem normalne dlknasfd fd m - o, to mój kot. Właśnie wskoczył na klawiaturę. Chyba chciał coś napisać, więc nie usunęłam, aczkolwiek jakoś nie potrafię tego rozszyfrować :P
martynkaa_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-06, 08:02   #484
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: kupujecie w sklepach internetowych karme itp?

Odkąd odkryłam zoologiczne sklepy internetowe, do stacjonarnych nawet nie zaglądam, a kiedy myślę ile przepłacałam łapię się za głowę Naprawdę marżę mają zabójczą i jeszcze te otwarte nie-wiadomo-ile wory z suchymi karmami na wagę Nie, nie, nie to już nie dla mnie
A kupuję najczęściej w zooplusie - jako, że największe zapotrzebowanie mam na mokrą karmę. Ceny dużo niższe z racji tego, że kupuje się w wielopakach i można nieźle pomyszkować, bo wybór jest ogromny! No i mają karmy niedostępne w PL
Z suszem trochę u nich gorzej, często ceny są wyższe niż w innych sklepach (różnice dochodzą nawet do 20zł!), ale można też znaleźć coś przystępnego cenowo i jednocześnie dobrej jakości (mój ostatni hit! to Porta 21 bez zbóż - 10kg w promocji kosztuje około 130zł!)
Pozdrawiam!
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-07, 19:12   #485
joasiaa89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 106
Dot.: kupujecie w sklepach internetowych karme itp?

ja dziś dokonałam kolejnego zamówienia w Świecie Karm, to zamówienie będzie decydujące o mojej dalszej współpracy z tą firmą mam nadzieję, ze tym razem szybciej mnie obsłużą...
joasiaa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-08, 10:39   #486
martynkaa_m
Raczkowanie
 
Avatar martynkaa_m
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 304
Dot.: kupujecie w sklepach internetowych karme itp?

A ja nawet tak z ciekawości chciałam ostatnio zamówić w innym sklepie, ale tyle się naczytałam, że bywa, że paczki 2-3tyg idą... Że mi się odwidziało. Zostaję więc przy swoim. Odbieram osobiście, a jakbym chciała nawet zamówić z dowozem, to na następny dzień bym miała. A tak odbiegając od tematu... wyglądam przez okno i aż mnie ciary przechodzą... Szaro buro i ponuro, deszcz, zimnica ehhh to chyba koniec lata
martynkaa_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-13, 07:29   #487
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: kupujecie w sklepach internetowych karme itp?

Kupuję wyłącznie w sklepach internetowych {psy i koty}. Przez pewien okres tylko krakvet, ale się zbiesili z terminami dostaw; raz w zooplus i ... nigdy więcej ( sprawa oparła się o policję). Od dwóch lat tylko i wyłącznie zooexpress . Dostawa kurierem w ciągu 24 godzin (to samo województwo}, dostawa gratisowa jeśli zamówienie powyżej 100 zł i satysfakcjonujący mnie asortyment. "Zarabiam" na niekupowaniu w stacjonarnych około dwustu złotych miesięcznie.
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-13, 13:08   #488
martynkaa_m
Raczkowanie
 
Avatar martynkaa_m
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 304
Dot.: kupujecie w sklepach internetowych karme itp?

Policja? Wow, musieli nieźle nabroić... No właśnie... Wszędzie ostatnio piszą, że bardzo dużo sklepów zawala dostawę. Czekanie 2, 3 tyg... Dla mnie to nie do pomyślenia! Podobnie jak w Twoim, dostawa w moim sklepie jest w ciągu 24h i od 99zl. Ja akurat najczęściej odbieram zamówienie osobiście, bo mam po drodze, ale znajomi którym poleciłam sklep są zadowoleni. A jeśli chodzi o stacjonarne... Dzizas, cieszę się, że zaczęłam kupować w internetowych..
martynkaa_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-13, 18:48   #489
aga_tka_2
Zakorzenienie
 
Avatar aga_tka_2
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 3 243
GG do aga_tka_2
Dot.: kupujecie w sklepach internetowych karme itp?

Odwiedziłam stronę zooexpresu i widzę, że RC dla sterylizowanych mają w korzystnej cenie. Fajne jest też to, że jak karma ma krótki okres ważności to obniżają cenę i podają ten fakt do wiadomości. Będę musiała kiedyś u nich złożyć zamówienie
__________________
Tylko cukier w KOTKACH nie tuczy

aga_tka_2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-14, 04:39   #490
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: kupujecie w sklepach internetowych karme itp?

Cytat:
Napisane przez aga_tka_2 Pokaż wiadomość
Będę musiała kiedyś u nich złożyć zamówienie
Naprawdę polecam, a mam niejakie doświadczenie { } . Ceny przystępne, szybka i bezproblemowa dostawa, asortyment z oferty zawsze jest w magazynie, idealny kontakt telefoniczny. Jakieś pół roku temu mieli problem z firmą kurierską - nawalała z terminami. Momentalnie zmienili na inną. Kurier zawsze uprzedza o przyjeździe telefonicznie. Próbowałam i "za pobraniem" i "przelewem". Nie mogę jednego złego słowa powiedzieć. A i "punkty" zbierasz na prezenciki dla czworonogów.
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-14, 09:57   #491
Deede
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 3 965
Dot.: kupujecie w sklepach internetowych karme itp?

Cytat:
Napisane przez martynkaa_m Pokaż wiadomość
Policja? Wow, musieli nieźle nabroić... No właśnie... Wszędzie ostatnio piszą, że bardzo dużo sklepów zawala dostawę. Czekanie 2, 3 tyg... Dla mnie to nie do pomyślenia! Podobnie jak w Twoim, dostawa w moim sklepie jest w ciągu 24h i od 99zl. Ja akurat najczęściej odbieram zamówienie osobiście, bo mam po drodze, ale znajomi którym poleciłam sklep są zadowoleni. A jeśli chodzi o stacjonarne... Dzizas, cieszę się, że zaczęłam kupować w internetowych..
No ja znowu zrobiłam zamówienie w zooplus i znowu dostawa b. szybko, wszystko było, odliczone rabaty - cycuś. W ogóle nigdy w żadnym sklepie nie trafiło mi się czekać długo na przesyłkę.
No ale każdy może zaliczyć jakąś wpadkę..
__________________

Deede jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-14, 10:02   #492
martynkaa_m
Raczkowanie
 
Avatar martynkaa_m
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 304
Dot.: kupujecie w sklepach internetowych karme itp?

Też z ciekawości zajrzałam dobre ceny, to prawda - Acana tylko 1zł droższa niż u mnie, Brit jakieś 50gr (ale jest bardzo mało produktów). No i nie ma mojego Biomilla... Więc sklep ogólnie dobry, ale ja zostaję przy swoim
martynkaa_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-14, 10:27   #493
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: kupujecie w sklepach internetowych karme itp?

akurat w zooexpresie nie ma nic dla nas

mnie strasznie wkurza jak czekam tydzien/dwa za przesyłką.... maja to na uwadze karme zamawiam jak mam pol worka jeszcze
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-14, 13:38   #494
martynkaa_m
Raczkowanie
 
Avatar martynkaa_m
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 304
Dot.: kupujecie w sklepach internetowych karme itp?

Cytat:
Napisane przez motylek1007 Pokaż wiadomość
akurat w zooexpresie nie ma nic dla nas

mnie strasznie wkurza jak czekam tydzien/dwa za przesyłką.... maja to na uwadze karme zamawiam jak mam pol worka jeszcze
A fuj! To gdzie kupujesz, że aż tydzień/dwa czekasz? Dla mnie jest nie do pomyślenia, żeby tyle czekać. Moim zdaniem sklep internetowy ma za zadanie pokazać, że jest lepszy od stacjonarnego - musi mieć niskie ceny, dobry kontakt z miłym sprzedawcą, szeroki asortyment i szybki dowóz. Nie zgodzicie się?
martynkaa_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-14, 14:54   #495
aga_tka_2
Zakorzenienie
 
Avatar aga_tka_2
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 3 243
GG do aga_tka_2
Dot.: kupujecie w sklepach internetowych karme itp?

Cytat:
Napisane przez martynkaa_m Pokaż wiadomość
A fuj! To gdzie kupujesz, że aż tydzień/dwa czekasz? Dla mnie jest nie do pomyślenia, żeby tyle czekać. Moim zdaniem sklep internetowy ma za zadanie pokazać, że jest lepszy od stacjonarnego - musi mieć niskie ceny, dobry kontakt z miłym sprzedawcą, szeroki asortyment i szybki dowóz. Nie zgodzicie się?
Zgadzam się z Tobą niestety rzeczywistość nie zawsze jest różowa
Na zamówienie z zooplusa czekam około tygodnia, ale im akurat mogę wybaczyć, bo paczka idzie z Niemiec.
Natomiast to, że czekam tydzień, a czasami nawet dłużej na paczkę z krakvetu to już jest skandal
Przy ostatnim zamówieniu zadzwoniłam do nich po tygodniu i okazało się, że "przeoczyli" moje zamówienie, bo rzekomo był jakiś błąd w systemie. Gdybym się nie odezwała do nich pierwsza to nawet nie chcę sobie wyobrażać ile mogłabym czekać Denerwuje mnie to tym bardziej, bo zawsze płacę z góry przelewem.
__________________
Tylko cukier w KOTKACH nie tuczy

aga_tka_2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-14, 18:20   #496
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: kupujecie w sklepach internetowych karme itp?

Cytat:
Napisane przez aga_tka_2 Pokaż wiadomość
Zgadzam się z Tobą niestety rzeczywistość nie zawsze jest różowa
Na zamówienie z zooplusa czekam około tygodnia, ale im akurat mogę wybaczyć, bo paczka idzie z Niemiec.
Natomiast to, że czekam tydzień, a czasami nawet dłużej na paczkę z krakvetu to już jest skandal
Przy ostatnim zamówieniu zadzwoniłam do nich po tygodniu i okazało się, że "przeoczyli" moje zamówienie, bo rzekomo był jakiś błąd w systemie. Gdybym się nie odezwała do nich pierwsza to nawet nie chcę sobie wyobrażać ile mogłabym czekać Denerwuje mnie to tym bardziej, bo zawsze płacę z góry przelewem.
Dokładnie.
Szczerze mówiąc nigdy nie spodziewam się, że paczka czy przesyłka będzie na drugi dzień nawet jeżeli sprzedawca stawia sobie taki cel
Zawsze zamawiam odpowiednio wcześniej, a jeśli chcę mieć coś "na już" idę do sklepu stacjonarnego
A swoją drogą ostatnią paczkę z zooplusa dostałam trzeciego dnia roboczego, czyli bardzo szybko
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-14, 19:44   #497
aga_tka_2
Zakorzenienie
 
Avatar aga_tka_2
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 3 243
GG do aga_tka_2
Dot.: kupujecie w sklepach internetowych karme itp?

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Dokładnie.
Szczerze mówiąc nigdy nie spodziewam się, że paczka czy przesyłka będzie na drugi dzień nawet jeżeli sprzedawca stawia sobie taki cel
Zawsze zamawiam odpowiednio wcześniej, a jeśli chcę mieć coś "na już" idę do sklepu stacjonarnego
A swoją drogą ostatnią paczkę z zooplusa dostałam trzeciego dnia roboczego, czyli bardzo szybko
Ja wczoraj złożyłam zamówienie i wpłaciłam kasę, ale raczej nie spodziewam się paczki wcześniej niż w przyszłym tygodniu

Jeszcze takie malutkie OT: większość internetowych sklepów "zwierzakowych" (a podejrzewam, że nie tylko tych) powinna uczyć się obsługi klienta od perfumerii internetowej pedet.pl nie znam ani jednego nie zadowolonego klienta tego sklepu, a przesyłki dochodzą błyskawicznie, mi się zdarzyło, że dostałam paczkę już na drugi dzień po złożeniu zamówienia
__________________
Tylko cukier w KOTKACH nie tuczy

aga_tka_2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-15, 12:38   #498
martynkaa_m
Raczkowanie
 
Avatar martynkaa_m
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 304
Dot.: kupujecie w sklepach internetowych karme itp?

Cytat:
Napisane przez aga_tka_2 Pokaż wiadomość
Ja wczoraj złożyłam zamówienie i wpłaciłam kasę, ale raczej nie spodziewam się paczki wcześniej niż w przyszłym tygodniu

Jeszcze takie malutkie OT: większość internetowych sklepów "zwierzakowych" (a podejrzewam, że nie tylko tych) powinna uczyć się obsługi klienta od perfumerii internetowej pedet.pl nie znam ani jednego nie zadowolonego klienta tego sklepu, a przesyłki dochodzą błyskawicznie, mi się zdarzyło, że dostałam paczkę już na drugi dzień po złożeniu zamówienia
Tak powinno być zawsze...
martynkaa_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-15, 12:47   #499
Deede
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 3 965
Dot.: kupujecie w sklepach internetowych karme itp?

Cytat:
Napisane przez martynkaa_m Pokaż wiadomość
Tak powinno być zawsze...
Nie do końca. Raz, że w większości sklepów jest zastrzeżenie, że realizacja zamówienia wynosi 3-5 dni roboczych, a dwa: jeśli złożysz zamówienie w pon. o 17-18.00 (albo później), to dostawa następnego dnia jest niemożliwa chociażby ze wzgl. na godziny pracy kurierów. A jeśli do tego robisz przedpłatę przelewem, to trzeba poczekać na zrealizowanie transakcji przez banki (a godziny księgowania czesto mają różne). Więc to nie takie proste.. Bardzo dużo zamawiam towaru przez kurierów i dostawa następnego dnia zdarza się bardzo rzadko. Chyba, że złożę zamówienie rano, wezmę płatność przy odbiorze i do tego bardzo ładnie poproszę.
__________________

Deede jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-15, 16:42   #500
Jazzlyn
Zadomowienie
 
Avatar Jazzlyn
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 313
Dot.: kupujecie w sklepach internetowych karme itp?

Jak na razie zamawiałam na:

animalia.pl - Plus za bardzo duży asortyment, większość dostępna od zaraz, szybka realizacja, ale jak dla mnie ceny są trochę droższe niż w innych sklepach.
keko.pl - Niezbyt duży wybór, ceny super, darmowa wysyłka od 100zł, szybka realizacja.
Glonojad zoologiczny.sklep.pl - realizacja bez problemu i szybko, ale zamawiałam tam tylko raz.
Dodam że zamawiam głównie karmy dla kota.
Jazzlyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-15, 16:49   #501
aga_tka_2
Zakorzenienie
 
Avatar aga_tka_2
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 3 243
GG do aga_tka_2
Dot.: kupujecie w sklepach internetowych karme itp?

Dziś mi zooplus przysłał info, że wysłali paczkę z rzeczami, które zamawiałam 13-go nie liczę za bardzo na to, że paczką dotrze do mnie jutro, ale gdyby tak się stało to byłabym w szoku
__________________
Tylko cukier w KOTKACH nie tuczy

aga_tka_2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-15, 18:29   #502
martynkaa_m
Raczkowanie
 
Avatar martynkaa_m
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 304
Dot.: kupujecie w sklepach internetowych karme itp?

Cytat:
Napisane przez Deede Pokaż wiadomość
Nie do końca. Raz, że w większości sklepów jest zastrzeżenie, że realizacja zamówienia wynosi 3-5 dni roboczych, a dwa: jeśli złożysz zamówienie w pon. o 17-18.00 (albo później), to dostawa następnego dnia jest niemożliwa chociażby ze wzgl. na godziny pracy kurierów. A jeśli do tego robisz przedpłatę przelewem, to trzeba poczekać na zrealizowanie transakcji przez banki (a godziny księgowania czesto mają różne). Więc to nie takie proste.. Bardzo dużo zamawiam towaru przez kurierów i dostawa następnego dnia zdarza się bardzo rzadko. Chyba, że złożę zamówienie rano, wezmę płatność przy odbiorze i do tego bardzo ładnie poproszę.
Nie no, wiadomo, każdy sobie może zastrzec, że realizacja zamówienia będzie dłuższa. Równie dobrze można napisać, że tydzień, czy dwa... Ale moim zdaniem to mija się z celem, bo tak jak mówiłam, sklep internetowy ma pokazać, że jest lepszy od stacjonarnego - więc dostawa też musi być szybka. Nie zgadzam się więc z Tobą, ale też nie chcę kłócić, bo nie o to chodzi zgodzę się w jednym przypadku - jeśli zamawiasz w piątek, dostaniesz w poniedziałek - to jest dla mnie jasne

---------- Dopisano o 19:29 ---------- Poprzedni post napisano o 19:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Jazzlyn Pokaż wiadomość
Jak na razie zamawiałam na:

animalia.pl - Plus za bardzo duży asortyment, większość dostępna od zaraz, szybka realizacja, ale jak dla mnie ceny są trochę droższe niż w innych sklepach.
keko.pl - Niezbyt duży wybór, ceny super, darmowa wysyłka od 100zł, szybka realizacja.
Glonojad zoologiczny.sklep.pl - realizacja bez problemu i szybko, ale zamawiałam tam tylko raz.
Dodam że zamawiam głównie karmy dla kota.
W keko mały wybór dla kotów? Mi się zdaje, że właśnie duży chociaż od jakiegoś czasu zamawiam w sumie tylko Biomill z suchych karm dla kotów i jakoś szczególnie się za innymi nie oglądam, więc kto wie
martynkaa_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-15, 18:43   #503
Jazzlyn
Zadomowienie
 
Avatar Jazzlyn
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 313
Dot.: kupujecie w sklepach internetowych karme itp?

Cytat:
Napisane przez martynkaa_m Pokaż wiadomość
W keko mały wybór dla kotów? Mi się zdaje, że właśnie duży chociaż od jakiegoś czasu zamawiam w sumie tylko Biomill z suchych karm dla kotów i jakoś szczególnie się za innymi nie oglądam, więc kto wie
Może źle się wyraziłam, chodziło mi raczej o porównanie asortymentu do animalii gdzie można dostać praktycznie wszystko, rozglądałam się ostatnio za fontanną dla kota i w keko nie mają żadnej a lubię zamawiać wszystko w jednym sklepie. (chociaż to akurat jednorazowy zakup a karmę mogę dalej spokojnie zamawiać w keko)

Edytowane przez Jazzlyn
Czas edycji: 2011-09-15 o 18:52
Jazzlyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-15, 18:53   #504
aga_tka_2
Zakorzenienie
 
Avatar aga_tka_2
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 3 243
GG do aga_tka_2
Dot.: kupujecie w sklepach internetowych karme itp?

Rzeczywiście w Animalii jest ogromny wybór jednak odstrasza mnie to, że darmowa przesyłka jest dopiero przy zakupach na kwotę 300 zł!!!
Gdzie większość sklepów wysyła na swój koszt już przy zakupach na ponad 99 zł.
__________________
Tylko cukier w KOTKACH nie tuczy

aga_tka_2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-15, 19:33   #505
Deede
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 3 965
Dot.: kupujecie w sklepach internetowych karme itp?

Cytat:
Napisane przez martynkaa_m Pokaż wiadomość
Nie no, wiadomo, każdy sobie może zastrzec, że realizacja zamówienia będzie dłuższa. Równie dobrze można napisać, że tydzień, czy dwa... Ale moim zdaniem to mija się z celem, bo tak jak mówiłam, sklep internetowy ma pokazać, że jest lepszy od stacjonarnego - więc dostawa też musi być szybka. Nie zgadzam się więc z Tobą, ale też nie chcę kłócić, bo nie o to chodzi zgodzę się w jednym przypadku - jeśli zamawiasz w piątek, dostaniesz w poniedziałek - to jest dla mnie jasne

---------- Dopisano o 19:29 ---------- Poprzedni post napisano o 19:27 ----------



W keko mały wybór dla kotów? Mi się zdaje, że właśnie duży chociaż od jakiegoś czasu zamawiam w sumie tylko Biomill z suchych karm dla kotów i jakoś szczególnie się za innymi nie oglądam, więc kto wie
Sklep int. nie ma pokazać, że jest lepszy od stacjonarnego - stacjonarny jest lepszy chociażby dlatego, że to jedyna opcja naocznego obadania towaru, pomacania, przymierzenia, kontaktu ze sprzedającym, który często potrafi dobrze doradzić. Sklepy int. to inna filozofia, a że wiem, na jakiej zasadzie często działają, to wg mnie czasami wymagacie rzeczy niemożliwych technicznie. Nigdy nie zdarzyło mi się czekać na towar dłużej, niż to było konieczne. Zamówienie zostaje przeczytane, ja w międzyczasie już robię przelew. Wiem mniej więcej, kiedy kasa do nich dochodzi i za niedługo pojawia się info, że już pakują, potem wysyłają i paczka następnego dnia jest u mnie. Bywa, że danego towaru w danej chwili nie ma - i z tym też trzeba się liczyć, bo sklepy int. - w przeciwieństwie do stacjonarnych - czasami nie mają całego wystawionego towaru "na stanie" i sami go zamawiają niejako na nasze zamówienie. Poza tym bywają myki techniczne - kompy to tylko kompy.
__________________

Deede jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-15, 21:10   #506
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: kupujecie w sklepach internetowych karme itp?

Cytat:
Napisane przez martynkaa_m Pokaż wiadomość
Nie no, wiadomo, każdy sobie może zastrzec, że realizacja zamówienia będzie dłuższa. Równie dobrze można napisać, że tydzień, czy dwa... Ale moim zdaniem to mija się z celem, bo tak jak mówiłam, sklep internetowy ma pokazać, że jest lepszy od stacjonarnego - więc dostawa też musi być szybka. Nie zgadzam się więc z Tobą, ale też nie chcę kłócić, bo nie o to chodzi zgodzę się w jednym przypadku - jeśli zamawiasz w piątek, dostaniesz w poniedziałek - to jest dla mnie jasne
Uśmiałam się trochę pod nosem...
A niby dlaczego sklep internetowy ma udowadniać, że jest lepszy?
Kupuję przez Internet, więc nastawiam się na to, że paczka nadawana jest z "jakiejś" odległości, często bardzo dużej, w dodatku paczki dostarcza mi firma związana ze sklepem kontraktem, na który nie mam wpływu. Nie wiem więc czy w ogóle porównywanie zakupów stacjonarnych z tymi elektronicznymi ma sens?
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-16, 11:29   #507
martynkaa_m
Raczkowanie
 
Avatar martynkaa_m
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 304
Dot.: kupujecie w sklepach internetowych karme itp?

@Deede, vivinn: A po co został stworzony sklep internetowy? Żeby ułatwić zakupy. Dlatego musi być lepszy od stacjonarnego, wygodniejszy, bardziej atrakcyjny, żeby ludzie w nim kupowali. Vivinn, śmiej się, śmiech to zdrowie, ale myślę, że mam rację Deede nie wiem jak w innych, ale w keko jest możliwy kontakt ze sprzedawcą. Można zadzwonić - bardzo mili panowie, zawsze pomogą. Można też tam podjechać, bo jest odbiór osobisty (z którego sama najczęściej korzystam) i wtedy porozmawiać, albo np "zobaczyć, przymierzyć" Myślę, że porównanie jak najbardziej ma sens. Bo tak jak pisałam - sklepy internetowe zostały stworzone, aby ułatwić zakupy. Mają ten sam cel, co stacjonarne - sprzedaż. Rozumiem, że możecie mieć inne zdanie i każda ze stron będzie teraz chciała udowodnić swoje racje (zresztą tak jak i ja teraz ), ale nie widzę powodu, żeby się o to wykłócać czy śmiać

---------- Dopisano o 12:29 ---------- Poprzedni post napisano o 12:23 ----------

@Jazzlyn: Rzeczywiście, fontanny akurat nie widziałam, jestem teraz na etapie wybierania drapaka dla kocurów, bo stary już ma trochę za sobą - oprócz łapania myszek i ptaków jest chyba ulubioną rozrywką Bambinki :P
PS. W sumie z fontanną dla kota się nie spotkałam - chodzi o taki "wodopój" w formie fontanny? (sorry, jeśli to głupie pytanie )

Edytowane przez martynkaa_m
Czas edycji: 2011-09-16 o 11:31
martynkaa_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-16, 12:37   #508
Jazzlyn
Zadomowienie
 
Avatar Jazzlyn
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 313
Dot.: kupujecie w sklepach internetowych karme itp?

Cytat:
Napisane przez martynkaa_m Pokaż wiadomość
PS. W sumie z fontanną dla kota się nie spotkałam - chodzi o taki "wodopój" w formie fontanny? (sorry, jeśli to głupie pytanie )
Tak, chodzi o takie poidełko z automatyczną cyrkulacją wody i filtrem.

Mój kot niestety nie jest przekonany do drapaka, woli kanapę Jaki masz drapak, jakiś większy? Ja mam taką zwykłą falę, czasami podrapie, ale nie przepada. Może wałek byłby lepszy, albo jakiś piętrowy drapak, ale znając życie też leżałby nieużywany.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Cat-Fountain-1.jpg (20,5 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cats-fountain2.jpg (10,2 KB, 3 załadowań)
Jazzlyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-16, 13:46   #509
martynkaa_m
Raczkowanie
 
Avatar martynkaa_m
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 304
Dot.: kupujecie w sklepach internetowych karme itp?

No u nas kanapa też nieźle podrapana, ale to raczej przez młodego. Bambinka uwielbia drapak, a szczególnie kocha "oklep" - http://www.youtube.com/watch?v=3PfpBwMDFJw - to było już dawno, teraz jest wyższy lewel. Najpierw się ją oklepuje, potem masuje po boczkach, wtedy wydaje dźwięki rozkoszy, a potem znowu oklep i tak w kółko :P nie mam pojęcia skąd jej się to wzięło :P Ja jakoś do fal nie jestem przekonana, wolę słupki. No i dobrze, żeby budka była. Teraz jest taki jak na filmiku, a myślę o czymś takim:
http://keko.pl/pl/drapak-dla-kota-sod-111-budka.html
http://keko.pl/pl/drapak-dla-kota-sod-156-budka.html

Tylko przy tych oklepywanie będzie trudniejsze :P
martynkaa_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-16, 14:13   #510
Deede
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 3 965
Dot.: kupujecie w sklepach internetowych karme itp?

Cytat:
Napisane przez martynkaa_m Pokaż wiadomość
@Deede, vivinn: A po co został stworzony sklep internetowy? Żeby ułatwić zakupy. Dlatego musi być lepszy od stacjonarnego, wygodniejszy, bardziej atrakcyjny, żeby ludzie w nim kupowali. Vivinn, śmiej się, śmiech to zdrowie, ale myślę, że mam rację Deede nie wiem jak w innych, ale w keko jest możliwy kontakt ze sprzedawcą. Można zadzwonić - bardzo mili panowie, zawsze pomogą. Można też tam podjechać, bo jest odbiór osobisty (z którego sama najczęściej korzystam) i wtedy porozmawiać, albo np "zobaczyć, przymierzyć" Myślę, że porównanie jak najbardziej ma sens. Bo tak jak pisałam - sklepy internetowe zostały stworzone, aby ułatwić zakupy. Mają ten sam cel, co stacjonarne - sprzedaż. Rozumiem, że możecie mieć inne zdanie i każda ze stron będzie teraz chciała udowodnić swoje racje (zresztą tak jak i ja teraz ), ale nie widzę powodu, żeby się o to wykłócać czy śmiać

---------- Dopisano o 12:29 ---------- Poprzedni post napisano o 12:23 ----------

@Jazzlyn: Rzeczywiście, fontanny akurat nie widziałam, jestem teraz na etapie wybierania drapaka dla kocurów, bo stary już ma trochę za sobą - oprócz łapania myszek i ptaków jest chyba ulubioną rozrywką Bambinki :P
PS. W sumie z fontanną dla kota się nie spotkałam - chodzi o taki "wodopój" w formie fontanny? (sorry, jeśli to głupie pytanie )
Wiesz, sklep int. jest z tym lepszy, że: robisz zamówienie nie wychodząc z domu/ dowóz towaru masz po drzwi / sklep int. może mieć większy asortyment niż sklep stacjonarny oraz niższe ceny (nie dlatego, że stacjonarne są bardziej zachłanne - chodzi o inny sposób zorganizowania). Stąd też wolę sklepy int. od stacjonarnych. Natomiast co do szybkości realizowania itp. - no znam realia od tej drugiej strony, że tak to ujmę. Domagać się przesyłki z dnia na dzień można tylko w tych sklepach, które mają to zaznaczone i zapewniają, że z dnia na dzień towar masz. Inaczej 3 dni to absolutna norma, bardzo przyzwoita.
Nawet jak książki zamawiam, to nigdy nie dostaję z dnia na dzień.
__________________

Deede jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zwierzęta domowe - wiZOOż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-03-14 12:19:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:07.