Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać cz.X - Strona 164 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-09-18, 14:20   #4891
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez 1000days;29474177
Już raczej nie można, to stara kolekcja Zary [URL
http://www.thefashionpolice.net/wp-content/uploads/2010/09/zara-white-wool-dress.jpg[/URL]
Ale nadal są w Zarze podobne kiecki.
szkoda, poproszę znajomą krawcową o uszycie takiej sukienki; mam nadzieję, że się wyjdzie ładna

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
obie wspomagaja odchudzanie. osobiscie wole zielona, bo nie traci obornikiem :P herbata w torebkach jest gorszej jakosci - bo to sa zmiazdzone i polamane liscie herbaty, ktore sie nie nadawaly do herbaty lisciastej :P i warto pamietac - goraca, ale nie wrzatek, bo na opakowaniach czesto jest blad :P
a nie mają one efektów przeczyszczających? czy po prostu sprawiają, że to co zjedliśmy jest szybciej trawione? można do nich dodawać słodzik czy trzeba pić gorzką?
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-18, 14:21   #4892
emelie
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 262
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

[1=b3e038722b79d57d9174818 9c48a0d4b42934a7c_612ac00 51d267;29474516]nie mówiliśmy o czymś takim na geografii [/QUOTE]

Ja ciśnienie (także atmosferyczne) miałam na fizyce

Chcę zrobić tiramisu z surowych jajek. Jak mam je wcześniej sparzyć? Po prostu zalać wrzątkiem czy jakoś szorować?
__________________
emelie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-18, 14:24   #4893
sadie
Zadomowienie
 
Avatar sadie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 372
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez emelie Pokaż wiadomość
Ja ciśnienie (także atmosferyczne) miałam na fizyce

Chcę zrobić tiramisu z surowych jajek. Jak mam je wcześniej sparzyć? Po prostu zalać wrzątkiem czy jakoś szorować?
ja zawsze wkładalam na chwile do wrzatku po prostu Tylko nie za długo, bo mogą sie ściąć.
sadie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-18, 14:27   #4894
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
a nie mają one efektów przeczyszczających? czy po prostu sprawiają, że to co zjedliśmy jest szybciej trawione? można do nich dodawać słodzik czy trzeba pić gorzką?
Cytat:
Napisane przez emelie Pokaż wiadomość
Ja ciśnienie (także atmosferyczne) miałam na fizyce

Chcę zrobić tiramisu z surowych jajek. Jak mam je wcześniej sparzyć? Po prostu zalać wrzątkiem czy jakoś szorować?
yyy... gdzies mi sie obilo o oczy, ze nie mozna zalewac jajek woda zimniejsza niz temp. panujaca w lodowce ani goraca...

---------- Dopisano o 15:27 ---------- Poprzedni post napisano o 15:26 ----------

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
a nie mają one efektów przeczyszczających? czy po prostu sprawiają, że to co zjedliśmy jest szybciej trawione? można do nich dodawać słodzik czy trzeba pić gorzką?
wspomagaja procesy trawienne. nie wiem jak slodzik, ale cukier niszczy wlasciwosci takiej herbaty... najlepiej pic gorzka, mozna sie szybko przyzwyczaic
Cytat:
Napisane przez emelie Pokaż wiadomość
Ja ciśnienie (także atmosferyczne) miałam na fizyce

Chcę zrobić tiramisu z surowych jajek. Jak mam je wcześniej sparzyć? Po prostu zalać wrzątkiem czy jakoś szorować?
yyy... gdzies mi sie obilo o oczy, ze nie mozna zalewac jajek woda zimniejsza niz temp. panujaca w lodowce ani goraca...
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-18, 15:00   #4895
plywok
Zakorzenienie
 
Avatar plywok
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 7 212
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez Fela Von Helvete Pokaż wiadomość
Powiem tak - mam wśród bardzo bliskich znajomych właściciela kutra i córkę rybaka, która była właścicielką stołówki z domowymi obiadami w jednej z najpopularniejszych nadmorskich miejscowości w Polsce W naszym morzu łowi się głównie flądry, śledzie, szproty, dorsze i łososie. Flądra jest rybą, przy której zakupie jest chyba największa szansa, że dostanie się ją świeżą Z resztą bywa różnie, przede wszystkim połów dorsza jest u nas bardzo ograniczony i za przekroczenie norm są wysokie kary (inna sprawa, że przecież nie powiesz konkretnej rybie, żeby nie wchodziła do sieci, bo nie wolno, a dorsz jeśli zostanie już wyciągnięty to niestety umiera i tak). Smażalnie zaopatrują się w ryby miejscowe jeśli akurat są, a dostawy siłą rzeczy nie są na bieżąco - ryby trzeba więc mrozić Druga sprawa co do tego większego wyboru - halibut, kargulena to nie są ryby bałtyckie, natomiast cały asortyment pangi, tilapii, ryby maślanej czy limandy żółtopłetwej, którą nie wiedzieć dlaczego jest w Polsce sprzedawana jako sola (!) mimo, że z solą niewiele ma wspólnego to są ryby sprowadzane, w większości hodowlane, choć tu nie mam dokładnych informacji która jak i gdzie, ale o hodowli choćby pangi można dużo "ciekawych" rzeczy poczytać


Przy okazji, ciekawostka - wspomniana wyżej znajoma miała kiedyś sytuację, w której do kuchni został zwrócony łosoś, a para zamawiająca go zrobiła awanturę, że dostali inną rybę, bo przecież łososie mają charakterystyczny kolor - mięso łososia łowionego w Polsce jest bledsze od hodowlanego norweskiego, bo te drugie są karmione paszą z dodatkiem barwników, żeby wyglądały "szlachetniej"

Poza tym, przypomniało mi się jeszcze - w nadmorskich miejscowościach można znaleźć ludzi, którzy wyniuchali niezły interes na sprzedawaniu ryb "prosto z kutra" - biorą kuter, skrzynki pełne lodu i skupują duże ilości mrożonych w całości ryb różnych gatunków, nawet takich, które w Polsce nie występują, kładą je w skrzyniach z lodem i beztrosko sprzedają zachwyconym turystom jako "dopiero co złowione"
w sumie to pod względem naszych gatunkowych ryb to jestem zielona.
ale dlaczego akurat flądra będzie najbardziej świeża?

a prosto z kutra też widziałam sprzedawców, ale kobiety odzielały dopiero co ryby od sieci i z stamtąd jechały na magazyn bodajże. więc raczej w tym przypadku były świeże.
__________________


(;
plywok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-18, 15:11   #4896
_Caramel
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 220
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez plywok Pokaż wiadomość
w sumie to pod względem naszych gatunkowych ryb to jestem zielona.
ale dlaczego akurat flądra będzie najbardziej świeża?

a prosto z kutra też widziałam sprzedawców, ale kobiety odzielały dopiero co ryby od sieci i z stamtąd jechały na magazyn bodajże. więc raczej w tym przypadku były świeże.
Z tego co pamiętam z rozmowy ze znajomym rybakiem, mamy największą szansę, że flądra będzie świeża, ponieważ rybacy mogą ją łowić bez większych ograniczeń (w okresie wakacji na pewno).
_Caramel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-18, 15:17   #4897
Fela Von Helvete
Zakorzenienie
 
Avatar Fela Von Helvete
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 4 955
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez plywok Pokaż wiadomość
w sumie to pod względem naszych gatunkowych ryb to jestem zielona.
ale dlaczego akurat flądra będzie najbardziej świeża?

a prosto z kutra też widziałam sprzedawców, ale kobiety odzielały dopiero co ryby od sieci i z stamtąd jechały na magazyn bodajże. więc raczej w tym przypadku były świeże.
Nie tyle najbardziej świeża, co jest największa szansa ze wszystkich innych, że dostanie się świeżą rybę, bo flądry łowi się na bieżąco. Z ryb bałtyckich najmniejsza szansa jest natomiast na świeżego dorsza, bo jego połowu dotyczą najostrzejsze ograniczenia

Swoją drogą to większość sprzedawców ryb czy to wędzonych czy smażonych zarabia na nieświadomości ludzi jak widać - nad morzem w tym roku siedziałam stolik obok pewnego jegomościa raczącego się wędzonym karmazynem i głośno wyrażającego opinię, że jednak polskie, świeżo łowione i wędzone rybki są najlepsze, bo taki pyszny ten karmazyn
__________________

Edytowane przez Fela Von Helvete
Czas edycji: 2011-09-18 o 15:21
Fela Von Helvete jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-18, 15:30   #4898
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Czy jeżeli używałabym tylko samego szamponu (Biosilk na objętość), a odżywki (też Biosilk na objętość) już nie, to będzie to miało jakiś wpływ na moje włosy, czy mogę tak robić?
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-18, 15:35   #4899
_Caramel
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 220
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Czy jeżeli używałabym tylko samego szamponu (Biosilk na objętość), a odżywki (też Biosilk na objętość) już nie, to będzie to miało jakiś wpływ na moje włosy, czy mogę tak robić?
Tak na chłopski rozum, to działanie samego szamponu jest słabsze, niż szamponu+odżywki. Ale jakiś ujemnych skutków dla włosów nie przewiduję.
_Caramel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-18, 15:43   #4900
effulla
Zakorzenienie
 
Avatar effulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 392
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Czy jeżeli używałabym tylko samego szamponu (Biosilk na objętość), a odżywki (też Biosilk na objętość) już nie, to będzie to miało jakiś wpływ na moje włosy, czy mogę tak robić?
Słyszałam, że najlepiej korzystać z całej serii kosmetyków bo się uzupełniają / wzmacniają
__________________
effulla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-18, 15:44   #4901
plywok
Zakorzenienie
 
Avatar plywok
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 7 212
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez _Caramel Pokaż wiadomość
Z tego co pamiętam z rozmowy ze znajomym rybakiem, mamy największą szansę, że flądra będzie świeża, ponieważ rybacy mogą ją łowić bez większych ograniczeń (w okresie wakacji na pewno).
Cytat:
Napisane przez Fela Von Helvete Pokaż wiadomość
Nie tyle najbardziej świeża, co jest największa szansa ze wszystkich innych, że dostanie się świeżą rybę, bo flądry łowi się na bieżąco. Z ryb bałtyckich najmniejsza szansa jest natomiast na świeżego dorsza, bo jego połowu dotyczą najostrzejsze ograniczenia

Swoją drogą to większość sprzedawców ryb czy to wędzonych czy smażonych zarabia na nieświadomości ludzi jak widać - nad morzem w tym roku siedziałam stolik obok pewnego jegomościa raczącego się wędzonym karmazynem i głośno wyrażającego opinię, że jednak polskie, świeżo łowione i wędzone rybki są najlepsze, bo taki pyszny ten karmazyn
a to fakt. podejrzewam, że sama mogłam jeść inne ryby niż zamówiłam. ale jako, że zielona w tej kwesti to mogłam nie wyczuć podmiany.

nawet jakiś czas temu w tv pokazywali badania, że w polskich kurortach jest duże oszustwo. tzn, że zamawiamy rybę A a dostajemy rybę B. no i jak ktoś się nie zna to nie wyczuje jednak tego oszustwa.
__________________


(;
plywok jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-18, 15:50   #4902
Fela Von Helvete
Zakorzenienie
 
Avatar Fela Von Helvete
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 4 955
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez plywok Pokaż wiadomość
a to fakt. podejrzewam, że sama mogłam jeść inne ryby niż zamówiłam. ale jako, że zielona w tej kwesti to mogłam nie wyczuć podmiany.

nawet jakiś czas temu w tv pokazywali badania, że w polskich kurortach jest duże oszustwo. tzn, że zamawiamy rybę A a dostajemy rybę B. no i jak ktoś się nie zna to nie wyczuje jednak tego oszustwa.
No prawda, ciężko znaleźć dobrą knajpę z rybami, ale z taką totalną bezczelnością w tej kwestii spotkałam się w tym roku w sumie pierwszy raz - zamówiłam halibuta dla siebie i mamy, dostałyśmy go, owszem, przyprawionego chyba wszystkimi możliwymi ziołami, które były w kuchni, a którym nie udało się ukryć smrodu nieświeżej ryby Po odniesieniu tego nieszczęsnego halibuta kobieta zwróciła nam pieniądze od razu bez słowa protestu, więc musiała być doskonale świadoma tego, co podaje
__________________
Fela Von Helvete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-18, 16:05   #4903
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 50 575
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

da się jakoś usunąć tą ramkę ze smacznego wizazu?
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-18, 16:15   #4904
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Na razie nie, chyba że coś się ostatnio zmieniło.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-18, 16:25   #4905
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 50 575
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

szkoda
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-18, 16:42   #4906
201604190949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 7 274
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Czy jeżeli używałabym tylko samego szamponu (Biosilk na objętość), a odżywki (też Biosilk na objętość) już nie, to będzie to miało jakiś wpływ na moje włosy, czy mogę tak robić?
Lepiej używać odżywki niż szamponu. Szampon masz na głowie kilkanaście/dzieścia sekund, on ma umyć nie podrażniając i tyle. Odżywka ma działać i ma prawo działać.
201604190949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-18, 17:00   #4907
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Czy jeżeli używałabym tylko samego szamponu (Biosilk na objętość), a odżywki (też Biosilk na objętość) już nie, to będzie to miało jakiś wpływ na moje włosy, czy mogę tak robić?
można mieszać kosmetyki sama o to pytałam kiedyś na Wizażu. zerknij:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=552028
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-18, 18:05   #4908
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

szukam błyszczyka którego uzywałam bardzo dawno. Pamiętam ze był w prostokątnym opakowaniu takim szklanym a to co się odkręca (zapomniałam jak to się nazywa) było w zebrę. Błyszczyk był raczej z polskiej firmy. Bardzo proszę o cynk jak ktoś wie o co mi chodzi Szukam na KWC i nie mogę znależć
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-18, 18:09   #4909
enamour
Zakorzenienie
 
Avatar enamour
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 14 745
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez Agnieszka987 Pokaż wiadomość
szukam błyszczyka którego uzywałam bardzo dawno. Pamiętam ze był w prostokątnym opakowaniu takim szklanym a to co się odkręca (zapomniałam jak to się nazywa) było w zebrę. Błyszczyk był raczej z polskiej firmy. Bardzo proszę o cynk jak ktoś wie o co mi chodzi Szukam na KWC i nie mogę znależć
błyszczyki Safari maja zeberkę na zakrętce
__________________
Wszystko, co należy do mnie, jest teraz Twoje. Oddaje Ci siebie, swą duszę i miłość, od teraz aż do końca naszych dni.
enamour jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-18, 18:11   #4910
201605020943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 378
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

zawsze po zmywaniu makijażu oczu pod dolną powieką albo w spojówkach zostają mi takie "kłaczki". myślicie że to wina tuszu, waty czy płynu do demakijażu?
201605020943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-18, 18:20   #4911
kasiencja
Pani Buka
 
Avatar kasiencja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 854
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

gdzieś słyszałam że to normalne. też tak mam, używałam różnych tuszy, różnych wacików, różnych płynów
__________________
How I choose to feel is how I am.

kasiencja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-18, 21:23   #4912
linka_12
Zadomowienie
 
Avatar linka_12
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 1 873
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez Caramel1 Pokaż wiadomość
zawsze po zmywaniu makijażu oczu pod dolną powieką albo w spojówkach zostają mi takie "kłaczki". myślicie że to wina tuszu, waty czy płynu do demakijażu?
Tzn. takie glutowate kłaczki?
To normalne przy zmywaniu makijażu - to co się przez przypadek dostanie do oka jest otaczane taką powłoczką, żeby nie uszkodziło oka
__________________
Bloguję
--> [recenzja] NYX The Caribbean Collection - 5 Color Eyeshadow Palette - 07 I dream of Jamaica
--> [recenzja] Garnier Hydra Adapt - matujący

----
Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
(...)skończyłam szkołę, idę na studia, mam zdaną maturę, mam rok pracy za sobą - i to wszystko z makijażem i bez błony dziewiczej!
linka_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-18, 21:30   #4913
Elmok
Raczkowanie
 
Avatar Elmok
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 225
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

ja i kolejne pytanie

jakoś na dniach wybieram sie do kosmetyczki- generalnie ma to byc min. jakis peeling, manicure, regulacja brwi, henna etc etc. Powiedzcie mi na powinnam zwrócic uwage/zapytać żeby sprawdzic czy wszystko odbędzie się 'higienicznie'? Mam na mysli to, że te wszystkie narzędzia powinny być jakoś dezynfekowane/ jednorazowe, a ja nie mam pojecia czemy się przyjrzeć żeby sie upewnic, że jest tak jak ma być i nie załapie jakiejś grzybicy paznokci czy cuś
Elmok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-18, 21:34   #4914
gsk
Zakorzenienie
 
Avatar gsk
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Beldżja
Wiadomości: 4 203
GG do gsk
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez Elmok Pokaż wiadomość
ja i kolejne pytanie

jakoś na dniach wybieram sie do kosmetyczki- generalnie ma to byc min. jakis peeling, manicure, regulacja brwi, henna etc etc. Powiedzcie mi na powinnam zwrócic uwage/zapytać żeby sprawdzic czy wszystko odbędzie się 'higienicznie'? Mam na mysli to, że te wszystkie narzędzia powinny być jakoś dezynfekowane/ jednorazowe, a ja nie mam pojecia czemy się przyjrzeć żeby sie upewnic, że jest tak jak ma być i nie załapie jakiejś grzybicy paznokci czy cuś
Lepiej nie pytaj bo nawet jak nie będzie zdezynfekowane to się nie przyzna kosmetyczka :P
w sumie ciężko to zauważyć bo zwykle robi się to od razu po klientce poprzedniej a nie przed że tak powiem Tobą. Więc równie dobrze wszystko może już ułożone czekać na ciebie i nie będziesz wiedziała
__________________
Po prostu Gośka
gsk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-18, 21:35   #4915
nadi-a
Raczkowanie
 
Avatar nadi-a
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 495
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Czy któraś z Was, patrząc na te tabele mogłaby pomóc mi rozszyfrować jakie przedmioty są potrzebne na kierunek lekarski w trybie stacjonarnym? Bo nijak nie jarzę tych grup tam

http://www.rekrutacja.uj.edu.pl/docu...8-96c6521aca4e
__________________
"ja nie chcę wiele - Ciebie i zieleń, i żeby wiatr kołysał gałęzie drzew... ja nie chcę wiele, ale nie mniej niż wszystko: Ciebie i zieleń, i żeby listkom akacji było wietrznie, i żeby sercu - bezpiecznie"




narzeczona
nadi-a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-18, 21:42   #4916
justmine2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: kursuje między pólnocą a południem
Wiadomości: 350
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Przypomniało mi się coś, nad czym od dawna się zastanwiam - o co chodzi z tym przymusem mycia włosów u fryzjera? Kiedyś to było dobrowolne, a teraz nie mogę znaleźć fryzjera, który ściąłby mi kilka cm włosów bez mycia. Ja tego po prostu nienawidzę, dla mnie to jest ból nie do wytrzymania trzymać głowę kilka minut nad tą myjką i zawsze mam wrażenie, że fryzjerzy używają najtańszych, śmierdzących sztucznie szamponów i do tego nie umieją myć cudzych włosów. A przecież nie przychodzę tam z tłustymi włosami, tylko zaraz po umyciu, to jest przecież niezdrowe dla włosa, żeby tak co chwila myć i myć. Raz mi tłumaczyła fryzjerka, że ona koniecznie musi spłukać włosy, no ok, ale przecież wystarczy w tym celu użyć takiego sprayu i nie musi mi na złość jeszcze myć szamponem włosów 2 razy

Czy ktoś mi może to wytłumaczyć? Bo mi się wydaje, że to jest po prostu pretekst, żeby wyciągnąć od klienta więcej kasy, bo logicznego wytłumaczenia naprawdę nie widzę...
justmine2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-18, 21:42   #4917
Elmok
Raczkowanie
 
Avatar Elmok
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 225
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez gsk Pokaż wiadomość
Lepiej nie pytaj bo nawet jak nie będzie zdezynfekowane to się nie przyzna kosmetyczka :P
w sumie ciężko to zauważyć bo zwykle robi się to od razu po klientce poprzedniej a nie przed że tak powiem Tobą. Więc równie dobrze wszystko może już ułożone czekać na ciebie i nie będziesz wiedziała
czyli generalnie pomodlic sie żeby jednak było to zrobione i iśc? zapytałabym kogos kto korzystał z usług tego salonu, ale ciężko znaleźć jakaś opinie
Elmok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-18, 21:44   #4918
Naciaaa1991
Zadomowienie
 
Avatar Naciaaa1991
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Ściśle tajne!
Wiadomości: 1 528
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Nieaktualne
__________________

Kiedyś, w czasie rozmowy o osiągnięciach współczesnej techniki, George Bernard Shaw powiedział:
- Teraz, gdy już nauczyliśmy się latać w powietrzu jak ptaki, pływać pod wodą jak ryby, brakuje nam tylko jednego: nauczyć się żyć na ziemi jak ludzie...


Edytowane przez Naciaaa1991
Czas edycji: 2011-09-18 o 22:13
Naciaaa1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-18, 21:45   #4919
Charmain
Zakorzenienie
 
Avatar Charmain
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Hl.m. Praha
Wiadomości: 24 166
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez nadi-a Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was, patrząc na te tabele mogłaby pomóc mi rozszyfrować jakie przedmioty są potrzebne na kierunek lekarski w trybie stacjonarnym? Bo nijak nie jarzę tych grup tam

http://www.rekrutacja.uj.edu.pl/docu...8-96c6521aca4e
Biologia, chemia plus matma lub fizyka
Charmain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-18, 21:45   #4920
gsk
Zakorzenienie
 
Avatar gsk
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Beldżja
Wiadomości: 4 203
GG do gsk
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Elmok myślę, że kosmetyczka nie ryzykowałaby możliwością, że możesz złapać u niej grzyba bo zrobiłabyś jej antyreklamę i w sumie jakby nie patrzeć to i ona mogłaby go złapać bo nie sądzę żeby wszystko wszystko robiła w rękawiczkach
__________________
Po prostu Gośka
gsk jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:55.