Związki zakończone w 2010 roku, czyli porozstaniowe offtopy w roku Pańskim 2011 - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-09-18, 18:32   #1501
ver_million
Rozeznanie
 
Avatar ver_million
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: -.-
Wiadomości: 737
Dot.: Związki zakończone w 2010 roku, czyli porozstaniowe offtopy w roku Pańskim 2011

Cytat:
Napisane przez Connff Pokaż wiadomość
Zapewne też dlatego wkopałam się w związek z eksem, który zewnętrznie wygląda właściwie jak Steele:

http://2.bp.blogspot.com/-QYKPB0ns1Z...er_steele2.jpg

... chcę wierzyć, że Steele nie był jednak taki pokopany jak eks .
przystojniacha lubie takie 'kuce'.
szkoda, że muzycy sa tacy niewierni mi dwoch w zyciu wystarczy
__________________
She seems to be stronger, but what they want her to be is weak
She could play pretend, she could join the game, boy
ver_million jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-18, 19:13   #1502
Connff
Zadomowienie
 
Avatar Connff
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 825
Dot.: Związki zakończone w 2010 roku, czyli porozstaniowe offtopy w roku Pańskim 2011

Mój akurat niewierny nie był, ale nadrabiał innymi wadami . Mimo wszystko muzykom, podobnie jak wszystkim innym artystom, na przyszłość dziękuję. Jako kumple są super, ale praktycznie każdy z nich to człowiek z wielkimi problemami... a znam ich naprawdę sporo.
Connff jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-18, 19:26   #1503
zverka
Rozeznanie
 
Avatar zverka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 689
Dot.: Związki zakończone w 2010 roku, czyli porozstaniowe offtopy w roku Pańskim 2011

Hej kochani. Mam prośbę. Moglibyście mi wysłać zaproszenie na fejsa. Foto i dane te same. Złośliwość rzeczy martwych i na stare konto dostać się nie mogę :/ Z góry dziękuję
__________________
"Jestem samolubna, niecierpliwa i trochę niepewna siebie.
Popełniam błędy, tracę kontrolę i czasem jestem trudna do zniesienia.
Ale jeśli nie potrafisz znieść mnie, kiedy jestem najgorsza,
to CHOLERNIE pewne, że nie zasługujesz na mnie kiedy jestem najlepsza."
MM.
zverka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-18, 19:28   #1504
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Związki zakończone w 2010 roku, czyli porozstaniowe offtopy w roku Pańskim 2011

Cytat:
Napisane przez siaaaa Pokaż wiadomość
Że cooo? Przecież, nie chodzi mi o to, że nikt tego nie słucha, tylko żadna/żaden z was nie wymienił wcześniej takiej muzyki. Były zachwyty nad elektroniką i tego typu sprawami, ale rozumiem, niektórym już się przejadło.
Przeca każdy prawie wymienił rock
Cytat:
Napisane przez Connff Pokaż wiadomość
O dokładnie, śpiewy o 3 nad ranem! My teraz uskuteczniamy raczej do 3 nad ranem przy pomocy Guitar Hero z gitarami, zestawem perkusyjnym i mikrofonem .
Czy Ty się przypadkiem nie wprowadziłaś do mnie za ścianę? Jak tak, to wiedz, że jak dzisiaj znowu będzie impreza, to ja tam wpadnę i Wam nawsadzam
Cytat:
elve, Fubizka - chciałoby się narzekać, że takie stare jesteście, hmm? Nie ma tak... ja Offspringa też od końca podstawówki słucham, do teraz zresztą (ostatnio jakoś często zwłaszcza Self Esteem, ciekawe czemu?) . Za to za Limp Bizkit nigdy jakoś nie przepadałam.
Ja za limp bizkit też nie, ale do jeżdżenia samochodem są spoko
A ja wcale taka stara nie jestem! Chociaż w porównaniu do niektórych, to może faktycznie

A co do młodszego faceta - już nie pamiętam jaki miałam na to pogląd w wieku 22 lat, ale teraz bym sobie 4 lata młodszego nie wzięła, 18latka, to już w ogóle, jeszcze by mnie wsadzili Ale z drugiej strony miłość nie zna dat
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-18, 19:32   #1505
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Związki zakończone w 2010 roku, czyli porozstaniowe offtopy w roku Pańskim 2011

Cytat:
Napisane przez enjoy89 Pokaż wiadomość
Ja chyba muszę przestać tyle pić
Ile razy to już czytałam w Twoim wykonaniu...

A co do chłopaka - ja byłam 9 miesięcy z 5 lat młodszym - nie wyszło nam, ale nie żałuję.


Cytat:
Napisane przez siaaaa Pokaż wiadomość
Że cooo? Przecież, nie chodzi mi o to, że nikt tego nie słucha, tylko żadna/żaden z was nie wymienił wcześniej takiej muzyki. Były zachwyty nad elektroniką i tego typu sprawami, ale rozumiem, niektórym już się przejadło.
Nie wymieniliśmy, bo temat muzyczny zaczął się od dubstepów właśnie i potem nam poszło w rozmowy o takiej muzyce.


Cytat:
Napisane przez Connff Pokaż wiadomość
elve, Fubizka - chciałoby się narzekać, że takie stare jesteście, hmm?
No bo się starą jest Jak widzę co czasami piszą dziewczyny w wątku o swoich weekendach, o ochlajach, malinkach po pijaku, cudach wiankach i ogólnym wykańczaniu organizmu, o jakiejś Dodzie to się serio czuję jak inne pokolenie




Peter Steele jest obleśny
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-18, 20:34   #1506
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Związki zakończone w 2010 roku, czyli porozstaniowe offtopy w roku Pańskim 2011

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
No bo się starą jest Jak widzę co czasami piszą dziewczyny w wątku o swoich weekendach, o ochlajach, malinkach po pijaku, cudach wiankach i ogólnym wykańczaniu organizmu, o jakiejś Dodzie to się serio czuję jak inne pokolenie
W Twoim wieku panny czasami jeszcze lepiej wywijają

---------- Dopisano o 21:34 ---------- Poprzedni post napisano o 21:33 ----------

PS. Jestem kłębkiem nerwów, chodzącą puszką pandory, ograniczam spotkania ze wszystkimi możliwymi ludźmi do czasu unormowania się sytuacji, czyli kurdę za 1,5 miecha
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-18, 20:34   #1507
pika87
Rozeznanie
 
Avatar pika87
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 849
Dot.: Związki zakończone w 2010 roku, czyli porozstaniowe offtopy w roku Pańskim 2011

byłam na 80tych urodzinach babci była muza z lat 50-tych, 60-tych i 70-tych, fajerwerki i trunki różne !!! piszę wam, że impra super, spiewałam kawałki Fogga (po 5 kieliszku) BABCIU 160 lat!!!
mam nadzieję ze jutro obudzę się w dobrej formie bo jadę zrobić zdjęcia do dyplomu (jak wyjdę korzystnie to wrzucam na fejsa) więc trzymajcie kciuki!!!
pika87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-18, 20:50   #1508
Connff
Zadomowienie
 
Avatar Connff
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 825
Dot.: Związki zakończone w 2010 roku, czyli porozstaniowe offtopy w roku Pańskim 2011

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Przeca każdy prawie wymienił rock

Czy Ty się przypadkiem nie wprowadziłaś do mnie za ścianę? Jak tak, to wiedz, że jak dzisiaj znowu będzie impreza, to ja tam wpadnę i Wam nawsadzam

A co do młodszego faceta - już nie pamiętam jaki miałam na to pogląd w wieku 22 lat, ale teraz bym sobie 4 lata młodszego nie wzięła, 18latka, to już w ogóle, jeszcze by mnie wsadzili Ale z drugiej strony miłość nie zna dat
Nie, to nie ja. Zresztą hej, ja ostatnio nie drę ryja przy GH tylko siedzę i kuję (.

A co byś chciała nam wsadzić?

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Peter Steele jest obleśny
Sama jesteś!

i jeszcze:

Chyba Ty!

Cytat:
Napisane przez pika87 Pokaż wiadomość
byłam na 80tych urodzinach babci była muza z lat 50-tych, 60-tych i 70-tych, fajerwerki i trunki różne !!! piszę wam, że impra super, spiewałam kawałki Fogga (po 5 kieliszku) BABCIU 160 lat!!!
mam nadzieję ze jutro obudzę się w dobrej formie bo jadę zrobić zdjęcia do dyplomu (jak wyjdę korzystnie to wrzucam na fejsa) więc trzymajcie kciuki!!!
Nie wiem jak u Ciebie, ale u mnie absolutnie każde zdjęcie do dokumentów wychodzi potwornie. W ogóle mam takie zdjęcia, na których wyglądam jak modelka, ale lwia część to jednak takie, gdzie przypominam rasowy pasztet . Pocieszam się tylko tym, że jak patrzę w lustro to tak źle nie jest (chyba...) .
Connff jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-18, 20:52   #1509
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Związki zakończone w 2010 roku, czyli porozstaniowe offtopy w roku Pańskim 2011

O fak, jeszcze zdjęcia Mogłam o tym pomyśleć zanim stałam się wyżej wspomnianą puszką pandory, teraz przynajmniej będzie widać sakryfikację na ryju, jako dowód rzeczowy, że praca nie jest plagiatem.

---------- Dopisano o 21:52 ---------- Poprzedni post napisano o 21:50 ----------

Conff - kaktusa bym Wam (ale wyszło, że IM) wsadziła.

Swoją drogą kolejny dowód starzenia się - wkur... Cię jak studenci za ścianą imprezują
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-18, 21:01   #1510
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Związki zakończone w 2010 roku, czyli porozstaniowe offtopy w roku Pańskim 2011

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
W Twoim wieku panny czasami jeszcze lepiej wywijają
Wiem, ale ja się już wybawiłam i teraz jakoś mi szkoda zdrowia na niektóre rozrywki...temu się czuję staro


Cytat:
Napisane przez pika87 Pokaż wiadomość
trzymajcie kciuki!!!



Cytat:
Napisane przez Connff Pokaż wiadomość
Sama jesteś!

i jeszcze:

Chyba Ty!
No fuj, co ja zrobię Poza imponującym penisem to tam nie było co oglądać
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-18, 21:04   #1511
pika87
Rozeznanie
 
Avatar pika87
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 849
Dot.: Związki zakończone w 2010 roku, czyli porozstaniowe offtopy w roku Pańskim 2011

[QUOTE=Connff;29482276]Nie wiem jak u Ciebie, ale u mnie absolutnie każde zdjęcie do dokumentów wychodzi potwornie. W ogóle mam takie zdjęcia, na których wyglądam jak modelka, ale lwia część to jednak takie, gdzie przypominam rasowy pasztet . Pocieszam się tylko tym, że jak patrzę w lustro to tak źle nie jest (chyba...) .[QONTE/]
daj spokój, ja wogóle jestem niefotogeniczna, jak muszę się uśmiechnąć to mam koński uśmiech, a teraz jeszcze doszły podkowy pod oczami (praktycznie nie spałam cały tydzień) stresuje się tymi zjęciami okropnie, i ciagle odkładam na poźniej, no ale teraz muszę je zrobic !!! dlatego zbierałam info na temat jakiegoś fotografa cudotwórcy - jutro zobaczymy czy faktycznie nim jest
pika87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-18, 21:11   #1512
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Związki zakończone w 2010 roku, czyli porozstaniowe offtopy w roku Pańskim 2011

elve, ja już takie rozrywki szarpiące zdrowie też mam za sobą, w liceum się tyle wyszalałam, że kilku ludzi w średnim wieku bym obdzieliła Teraz imprezy również, ale mniej alkoholu, żadnych zgonów, nocleg pod dachem i normalne jedzenie
I też ta różnica, że kiedyś naprawdę mocno zakrapiana impreza potrafiła się zamknąć w kilku zł - teraz lekarz się nie zamyka w kilku stówkach
Gadanie rodziców, że zniszczysz sobie zdrowie, oczywiście nic nie dawało

Chociaż nie zmienia to faktu, że już się zbieram na wybycie
tutaj.



No i kuźwa, to co się odbyło tam u Ciebie, to zdecydowanie nie było coś z rekomendacją instytutu matki i dziecka Ale gdybym tam wyjechała 6 lat temu, to pewnie płynęła by za mną krata piwa na pontonie

---------- Dopisano o 22:11 ---------- Poprzedni post napisano o 22:10 ----------

pika, ja chyba poproszę kolegę, żeby mi zrobił i wypierniczył wory w fotoszopie.
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-18, 21:21   #1513
Reggaenator
Rozeznanie
 
Avatar Reggaenator
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 888
Dot.: Związki zakończone w 2010 roku, czyli porozstaniowe offtopy w roku Pańskim 2011

Chciałem sprawdzić co to za jeden ten Peter Steele. W pierwszej chwili myślałem, że to aktor ambitnego, niezależnego, polskiego kina erotycznego...
Reggaenator jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-18, 21:36   #1514
krolowazimy
Wtajemniczenie
 
Avatar krolowazimy
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 2 418
Dot.: Związki zakończone w 2010 roku, czyli porozstaniowe offtopy w roku Pańskim 2011

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
PS. Jestem kłębkiem nerwów, chodzącą puszką pandory, ograniczam spotkania ze wszystkimi możliwymi ludźmi do czasu unormowania się sytuacji, czyli kurdę za 1,5 miecha
Ja też

Wyobraźcie sobie, że uaktywnił mi się kontakt z po-eskowym mężczyzną (na-pierwszy-rzut-oka) marzeń; chce mnie wyrwać to tu, to tam... a ja się zbieram do powiadomienia go, że ja to mogę tak w listopadzie jakoś.

Piknie!


Connff, na komorniczą? Czy jak?
Z czymś nie-korporacyjnym to mi się jeno ogólna kojarzy (moja wymarzona), ale z tego co się orientuję, egzaminki odbędą się dopiero w październiku(?).


AHA!
Pisałyście o muzyce... Ostatnio wpładło mi do przeglądarki to:
http://www.youtube.com/watch?v=VQS2d...el_video_title

Edytowane przez krolowazimy
Czas edycji: 2011-09-18 o 21:43
krolowazimy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-18, 21:40   #1515
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Związki zakończone w 2010 roku, czyli porozstaniowe offtopy w roku Pańskim 2011

Cytat:
Napisane przez Connff Pokaż wiadomość
Sama jesteś!

i jeszcze:

Chyba Ty!
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-18, 22:07   #1516
enjoy89
Zakorzenienie
 
Avatar enjoy89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 753
Dot.: Związki zakończone w 2010 roku, czyli porozstaniowe offtopy w roku Pańskim 2011

Cytat:
Napisane przez Connff Pokaż wiadomość
Powiem tak: cztery lata to jest dużo, nie ma co ukrywać. Ale ja też twierdziłam, że młodszy facet nigdy, że to bez sensu i w ogóle żenada, a teraz trafił się młodszy (co prawda nie o cztery lata, ale jednak...). No i co? Niby młodszy, a eks to przy nim dzieciak. Także wiek nie do końca jest wyznacznikiem. Spróbować można, a wręcz należy .

Ale malinkę na szyi od razu? eeee, no co wy...
Jest, jest różnica... ale usłyszałam dzisiaj, że zawsze można spróbować. Zresztą wcale na nic nie muszę się nastawiać, a pospotykać się z kimś zawsze jest miło. Zobaczymy jak to się potoczy i czy w ogóle dojdzie do następnego spotkania

Lepiej nic już nie będę mówić

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Ile razy to już czytałam w Twoim wykonaniu...

A co do chłopaka - ja byłam 9 miesięcy z 5 lat młodszym - nie wyszło nam, ale nie żałuję.
Oj tam no

Zobaczymy, w sumie to miło byłoby się jeszcze raz z nim spotkać

Cały czas mi po głowie chodzi eks z tą laską Ale jest dobrze, bo normalnie pewnie bym ryczała pół nocy i jeszcze cały dzień, ale chyba ten młody mi skutecznie humor poprawił.
__________________
Good things come to those who wait!
enjoy89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-18, 22:14   #1517
Connff
Zadomowienie
 
Avatar Connff
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 825
Dot.: Związki zakończone w 2010 roku, czyli porozstaniowe offtopy w roku Pańskim 2011

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Conff - kaktusa bym Wam (ale wyszło, że IM) wsadziła.

Swoją drogą kolejny dowód starzenia się - wkur... Cię jak studenci za ścianą imprezują
Uch, tak na ostro?

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
No fuj, co ja zrobię Poza imponującym penisem to tam nie było co oglądać
Imponujący, to też fakt . Ale cały Steele... ojejku no, moja młodzieńcza miłość .

Cytat:
Napisane przez pika87 Pokaż wiadomość
daj spokój, ja wogóle jestem niefotogeniczna, jak muszę się uśmiechnąć to mam koński uśmiech, a teraz jeszcze doszły podkowy pod oczami (praktycznie nie spałam cały tydzień) stresuje się tymi zjęciami okropnie, i ciagle odkładam na poźniej, no ale teraz muszę je zrobic !!! dlatego zbierałam info na temat jakiegoś fotografa cudotwórcy - jutro zobaczymy czy faktycznie nim jest
Mi koleżanka powiedziała, że na wszystkich zdjęciach do dokumentów wyglądam tak, jakbym chciała zamordować fotografa. Nie mogła ująć tego lepiej .

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Zabierz mnie!!

Cytat:
Napisane przez krolowazimy Pokaż wiadomość
Connff, na komorniczą? Czy jak?
Z czymś nie-korporacyjnym to mi się jeno ogólna kojarzy (moja wymarzona), ale z tego co się orientuję, egzaminki odbędą się dopiero w październiku(?).
W październiku, piątego dokładnie. Mamy tą samą wymarzoną .

Ja uciekam, bo zaraz będzie u mnie Ktoś... kogo nie było od tygodnia .
Connff jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-18, 22:24   #1518
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Związki zakończone w 2010 roku, czyli porozstaniowe offtopy w roku Pańskim 2011

Cytat:
Napisane przez Connff Pokaż wiadomość
Zabierz mnie!!
Bardzo chętnie, tylko będziemy musiały wymyślić jakieś wiarygodne podłoże naszej znajomości (sama rozumiesz, że "z wizazu" jest niedopuszczalne ). Ale spoko, już z Mallą wpadłam i na poczekaniu coś wymyśliłam, więc i tu damy radę
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-18, 22:25   #1519
ver_million
Rozeznanie
 
Avatar ver_million
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: -.-
Wiadomości: 737
Dot.: Związki zakończone w 2010 roku, czyli porozstaniowe offtopy w roku Pańskim 2011

kogo stad nie mam na facebooku?;> niech sie odezwie!
__________________
She seems to be stronger, but what they want her to be is weak
She could play pretend, she could join the game, boy
ver_million jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-18, 22:33   #1520
solideja
Zadomowienie
 
Avatar solideja
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 068
Dot.: Związki zakończone w 2010 roku, czyli porozstaniowe offtopy w roku Pańskim 2011

Cytat:
Napisane przez ver_million Pokaż wiadomość
kogo stad nie mam na facebooku?;> niech sie odezwie!
A mnie masz?

Niech ktoś mi założy jakąś blokadę na sklepy internetowe, bo normalnie chyba jestem chora
solideja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-18, 22:42   #1521
grzechuwartka
Rozeznanie
 
Avatar grzechuwartka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Sodoma i Gomora
Wiadomości: 600
Dot.: Związki zakończone w 2010 roku, czyli porozstaniowe offtopy w roku Pańskim 2011

Cytat:
Napisane przez ver_million Pokaż wiadomość
kogo stad nie mam na facebooku?;> niech sie odezwie!

mnie :p

---------- Dopisano o 23:42 ---------- Poprzedni post napisano o 23:35 ----------

Posłane zaproszenie
grzechuwartka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-18, 22:44   #1522
enjoy89
Zakorzenienie
 
Avatar enjoy89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 753
Dot.: Związki zakończone w 2010 roku, czyli porozstaniowe offtopy w roku Pańskim 2011

Cytat:
Napisane przez ver_million Pokaż wiadomość
kogo stad nie mam na facebooku?;> niech sie odezwie!
mnie chyba nie masz

Chyba już nie lubię z nim pisać smsów, już mnie to denerwuje. Co można odpisywać na 3 słowa w każdym smsie? Nosz. Wiem, że sobie problemów szukam, ale jednak to jest denerwujące
__________________
Good things come to those who wait!
enjoy89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-18, 23:18   #1523
Remedios_Buendia
Raczkowanie
 
Avatar Remedios_Buendia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 352
Dot.: Związki zakończone w 2010 roku, czyli porozstaniowe offtopy w roku Pańskim 2011

Cytat:
Napisane przez ver_million Pokaż wiadomość
kogo stad nie mam na facebooku?;> niech sie odezwie!
Mnie nie masz

Cytat:
Napisane przez solideja Pokaż wiadomość
A mnie masz?

Niech ktoś mi założy jakąś blokadę na sklepy internetowe, bo normalnie chyba jestem chora
Niech ktoś założy blokadę na Allegro. Kupuję, a jak już nie mam pieniędzy to oglądam i się dołuję
Remedios_Buendia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-18, 23:49   #1524
niquolle
Rozeznanie
 
Avatar niquolle
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 862
Dot.: Związki zakończone w 2010 roku, czyli porozstaniowe offtopy w roku Pańskim 2011

Cytat:
Napisane przez siaaaa Pokaż wiadomość

Dla mnie piosenka musi mieć przekaz.
każda może mieć przekaz, zależy do której grupy docelowej chce trafić


Cytat:
Napisane przez ver_million Pokaż wiadomość
kogo stad nie mam na facebooku?;> niech sie odezwie!

chyba mnie
__________________

Quando c'è il buon motivo la forza viene da sola..

niquolle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-19, 09:20   #1525
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Związki zakończone w 2010 roku, czyli porozstaniowe offtopy w roku Pańskim 2011

Cytat:
Napisane przez Connff Pokaż wiadomość
Mój akurat niewierny nie był, ale nadrabiał innymi wadami . Mimo wszystko muzykom, podobnie jak wszystkim innym artystom, na przyszłość dziękuję. Jako kumple są super, ale praktycznie każdy z nich to człowiek z wielkimi problemami... a znam ich naprawdę sporo.
Poznasz więcej innych grup zawodowych i hobbystycznych, to stwierdzisz że nie ma takiej bez wielkich problemów...jak ktoś ma pecha, to zawsze takiego elemencika wyłowi


Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
elve, ja już takie rozrywki szarpiące zdrowie też mam za sobą, w liceum się tyle wyszalałam, że kilku ludzi w średnim wieku bym obdzieliła Teraz imprezy również, ale mniej alkoholu, żadnych zgonów, nocleg pod dachem i normalne jedzenie
I też ta różnica, że kiedyś naprawdę mocno zakrapiana impreza potrafiła się zamknąć w kilku zł - teraz lekarz się nie zamyka w kilku stówkach
Ja w liceum byłam grzeczna, szaleć alkoholowo zaczęłam w sumie w okolicach osiemnastki dopiero...i w sumie miałam 2 lata takie mocno intensywne rozrywkowo, potem mi przeszło, teraz sporadycznie naprawdę pijana bywam.
I fakt teraz się pije i je wykwintnie... i drogo

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
No i kuźwa, to co się odbyło tam u Ciebie, to zdecydowanie nie było coś z rekomendacją instytutu matki i dziecka Ale gdybym tam wyjechała 6 lat temu, to pewnie płynęła by za mną krata piwa na pontonie
Nie no, impreza = krata piwa w samochodzie, to jest normą. Ale nie pije się już ruskiego paliwa rakietowego, nie miesza się alkoholi, pije się wino...no i nie pije się tak, żeby tracić nad sobą kontrolę. Już mnie to nie bawi po prostu.



Cytat:
Napisane przez enjoy89 Pokaż wiadomość
Oj tam no
Nie oj tam no, tylko pić to trzeba umić. Kiedyś sama będziesz z lekkim obrzydzeniem patrzyła na pijane w sztok laski Często bywa to żałosny widok...ja jestem już stara i pierdołowata i marudzę, ale jednak z czasem się nieco postrzeganie zmienia


Cytat:
Napisane przez enjoy89 Pokaż wiadomość
Zobaczymy, w sumie to miło byłoby się jeszcze raz z nim spotkać
A pewnie


Cytat:
Napisane przez enjoy89 Pokaż wiadomość
Chyba już nie lubię z nim pisać smsów, już mnie to denerwuje. Co można odpisywać na 3 słowa w każdym smsie? Nosz.
A tak to byś pyskowała, że nie pisze w ogóle.


Cytat:
Napisane przez Connff Pokaż wiadomość
Imponujący, to też fakt . Ale cały Steele... ojejku no, moja młodzieńcza miłość .
Według mnie ma odpychającą twarz.


Cytat:
Napisane przez Reggaenator Pokaż wiadomość
Chciałem sprawdzić co to za jeden ten Peter Steele. W pierwszej chwili myślałem, że to aktor ambitnego, niezależnego, polskiego kina erotycznego...
: hahaha:


Cytat:
Napisane przez krolowazimy Pokaż wiadomość
Wyobraźcie sobie, że uaktywnił mi się kontakt z po-eskowym mężczyzną (na-pierwszy-rzut-oka) marzeń; chce mnie wyrwać to tu, to tam... a ja się zbieram do powiadomienia go, że ja to mogę tak w listopadzie jakoś.

Piknie!
Nie przesadzaj, że nie znajdziesz chwili na krótsze wyrwanie
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-19, 10:30   #1526
zverka
Rozeznanie
 
Avatar zverka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 689
Dot.: Związki zakończone w 2010 roku, czyli porozstaniowe offtopy w roku Pańskim 2011

Cytat:
Napisane przez grzechuwartka Pokaż wiadomość
mnie :p

---------- Dopisano o 23:42 ---------- Poprzedni post napisano o 23:35 ----------

Posłane zaproszenie
Mnie
__________________
"Jestem samolubna, niecierpliwa i trochę niepewna siebie.
Popełniam błędy, tracę kontrolę i czasem jestem trudna do zniesienia.
Ale jeśli nie potrafisz znieść mnie, kiedy jestem najgorsza,
to CHOLERNIE pewne, że nie zasługujesz na mnie kiedy jestem najlepsza."
MM.
zverka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-19, 11:04   #1527
juniorka89
Wtajemniczenie
 
Avatar juniorka89
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dream world=]
Wiadomości: 2 773
Dot.: Związki zakończone w 2010 roku, czyli porozstaniowe offtopy w roku Pańskim 2011

Ciężki weekend za mną
We wtorek dowiedziałam się,ze moja koleżanka z podstawówki nie żyje,wczoraj mama pow.mi,że mój kolega z przedszkola zmarł...
Tacy młodzi ludzie...

Ogólnie rozwiązuję skomplikowaną sytuację w związku i jakoś nam nie bardzo idzie dogadanie się w 1 temacie więc bez kolejnych kłótni,płaczu i tłumaczeń (bo on i tak nie może tego pojąć) zamknęliśmy chociaż ten temat...I znowu jest słodko
__________________
Cytat:
Napisane przez kopamatakawa Pokaż wiadomość
Teraz szukam wariata na przejażdżkę walcem dookoła świata
Cytat:
Napisane przez lala2506 Pokaż wiadomość
Jak nie wisisz Misiowi na szyi non stop, on z zachwytu nie wrzeszczy, że jest z Tobą szczęśliwy, to strzeż się! Zaraz się znajdzie podobna do Autorki On na pewno jest z Tobą nieszczęśliwy
juniorka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-19, 11:07   #1528
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Związki zakończone w 2010 roku, czyli porozstaniowe offtopy w roku Pańskim 2011

Dżuniora - to bardzo przykre, gdy umierają młodzi ludzie...
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-19, 11:59   #1529
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Związki zakończone w 2010 roku, czyli porozstaniowe offtopy w roku Pańskim 2011

Ja już nie liczę ilu moich rówieśników i młodszych pożegnałam na zawsze...a ten rok to w ogóle...mógłby już się skończyć.

Przerażające to wszystko.

Ostatnio wpadłam na ulicy na kumpla "elve!!! idziemy na kawę, trzeba uczcić spotkanie z okazji innej niż pogrzeb!!!"
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-19, 14:04   #1530
lily92920
Zakorzenienie
 
Avatar lily92920
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kędzierzyn Koźle
Wiadomości: 11 997
Dot.: Związki zakończone w 2010 roku, czyli porozstaniowe offtopy w roku Pańskim 2011

To ten Peter Steele, o którym była jakaś mini dyskusja?

http://augiopolemusik.blox.pl/resource/peter_steele.jpg



Bo jak tak, to szczękę ma okrutną, za to włosy piękne!
lily92920 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:07.