2012 Marcowo - Kwietniowe mamy - nie na EURO, a na dziecko czekamy :) - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-09-23, 11:37   #1951
tikki85
Zakorzenienie
 
Avatar tikki85
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 9 251
Dot.: 2012 Marcowo - Kwietniowe mamy - nie na EURO, a na dziecko czekamy :)

Cytat:
Napisane przez alamig Pokaż wiadomość
PS. Do USG dopochwowego też podszedł normalnie. W końcu to dojrzały mężczyzna i rozumie, że inaczej się nie da
No mój też . To ja bardziej byłam zawstydzona, bo pierwszy raz byłam u ginekologa faceta. A mój M. śmiał się ze mnie i mówi, że jestem niemądra, bo w końcu lekarz to lekarz

Cytat:
Napisane przez karolca Pokaż wiadomość
ale ja na parterze mieszkam
Zadzwoniłam na pocztę, babka mnie przeprosiła i powiedziała, że zwróci listonoszowi uwagę.
I zaś w tej długiej kolejce muszę stać po południu
No to zwolnić takiego listonosza . A nie możesz iść jutro rano?
__________________
chomikomaniaczka
tikki85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-23, 11:37   #1952
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: 2012 Marcowo - Kwietniowe mamy - nie na EURO, a na dziecko czekamy :)

Cytat:
Napisane przez Karo89 Pokaż wiadomość
dzwoń, skoro jesteś w domu, to nie rozumiem czemu listonosz nie dał Ci listów , tylko awizo. Czyżby nie chciało mu się przynieść do domu?
Zobaczę co mi powiedzą na poczcie jak pójdę odebrać te listy. Powinien w zębach przynieść po zejściu ze zmiany I z bukietem kwiatów na przeprosiny. Powiedziałam, że jestem w ciąży i nie mogę wychodzić z domu, a w kolejce na poczcie nikt nie chce ustępować miejsca
Bo żeby jeszcze była adnotacja, że są duże przesyłki to bym zrozumiała. Ale nie ma Leń.


W sobotę jest jeszcze gorzej na poczcie. Wsadzę sobie poduszkę pod bluzkę
Albo powiem, że to połowa szóstego miesiąca, w szóstym też nie musi być widać
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.

Edytowane przez karolca
Czas edycji: 2011-09-23 o 11:38
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-23, 11:39   #1953
alamig
Zakorzenienie
 
Avatar alamig
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 430
Dot.: 2012 Marcowo - Kwietniowe mamy - nie na EURO, a na dziecko czekamy :)

Cytat:
Napisane przez karolca Pokaż wiadomość
Wiecie co, jestem cały dzień w domu a w skrzynce czeka na mnie dzisiejsze awizo na dwa listy polecone.
zaraz zadzwonię na tę pocztę o zwrócę uwagę, że to nie pierwszy raz już
U mnie jest to samo Ja rozumiem, że łatwiej mu wypisać awizo niż wejść na trzecie piętro, ale kurcze, w końcu to jego praca i za to mu płacą!
Bardzo dobrze, że zadzwoniłaś ze skargą na pocztę
__________________
alamig jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-23, 11:39   #1954
Mravka
Zadomowienie
 
Avatar Mravka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 738
Dot.: 2012 Marcowo - Kwietniowe mamy - nie na EURO, a na dziecko czekamy :)

Cytat:
Napisane przez karolca Pokaż wiadomość
Zobaczę co mi powiedzą na poczcie jak pójdę odebrać te listy. Powinien w zębach przynieść po zejściu ze zmiany I z bukietem kwiatów na przeprosiny. Powiedziałam, że jestem w ciąży i nie mogę wychodzić z domu, a w kolejce na poczcie nikt nie chce ustępować miejsca
Bo żeby jeszcze była adnotacja, że są duże przesyłki to bym zrozumiała. Ale nie ma Leń.
to chyba jakies nagminne ze strony listonoszy. Mnie krew zalewa jak pomysle,ze odebranie listu poleconego zajmuje mi potem minimum godzine! tylko dlatego,ze Panu nie zechcialo sie zadzwonic,tylko wolal wrzucic awizo do skrzynki.


wczoraj wracajac z pracy miałam zabawna sytuacje. Ide przez skrzyzowanie na ktorym pan rozdaje ulotki, jestem praktycznie na Jego wysokosci, kiedy dopadl mnie smród papierosów i chyba całkowicie nieswiadomie zrobilam dosyc zgorszona mine pt "o ludzie,alez smród" Na co Pan od ulotek (myslal chyba,ze to do Niego) " nie wiem co Pani sobie pomyslała, ale ja tylko roznosze ulotki"
__________________
"Życie składa się z rzadkich, oddzielonych momentów najwyższego znaczenia i nieskończonej liczby przerw pomiędzy tymi momentami. A ponieważ cienie tych momentów unoszą się w trakcie tych przerw nieustannie wokół nas, więc warto dla nich żyć." J.Wiśniewski

Edytowane przez Mravka
Czas edycji: 2011-09-23 o 11:41
Mravka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-23, 11:39   #1955
Karo89
Zakorzenienie
 
Avatar Karo89
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 7 493
Dot.: 2012 Marcowo - Kwietniowe mamy - nie na EURO, a na dziecko czekamy :)

Cytat:
Napisane przez karolca Pokaż wiadomość
Zobaczę co mi powiedzą na poczcie jak pójdę odebrać te listy. Powinien w zębach przynieść po zejściu ze zmiany I z bukietem kwiatów na przeprosiny. Powiedziałam, że jestem w ciąży i nie mogę wychodzić z domu, a w kolejce na poczcie nikt nie chce ustępować miejsca
Bo żeby jeszcze była adnotacja, że są duże przesyłki to bym zrozumiała. Ale nie ma Leń.


W sobotę jest jeszcze gorzej na poczcie. Wsadzę sobie poduszkę pod bluzkę
Albo powiem, że to połowa szóstego miesiąca, w szóstym też nie musi być widać
masakra, straszny leń z tego listonosza!
__________________
E.M♥


Karo89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-23, 11:41   #1956
tikki85
Zakorzenienie
 
Avatar tikki85
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 9 251
Dot.: 2012 Marcowo - Kwietniowe mamy - nie na EURO, a na dziecko czekamy :)

Kurde...niedawno kupowałam stanik i już mnie obciska pod biustem . Na szczęście ma 4 rzędy zaszewek to dałam na 2 od końca .

---------- Dopisano o 12:41 ---------- Poprzedni post napisano o 12:40 ----------

Ja bym takiego listonosza uwiesiła na żyrandolu. Co za leń!
__________________
chomikomaniaczka
tikki85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-23, 11:43   #1957
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: 2012 Marcowo - Kwietniowe mamy - nie na EURO, a na dziecko czekamy :)

Wyszłam z psem na dwór... Sąsiad mnie zagadał chwilę, że w naszym bloku babka dostała 500 zł mandatu za to, że wyszła z psem bez smyczy.
Mam koło bloku nieużywane pole, ziemia niczyja, zarośnięta krzakami i innymi dzikimi chwastami i ludzie wychodzą tam z psami, aby te mogły pobiegać. Też łapią i wypisują mandaty
Toż to absurd jest bo zwierzę musi sobie pobiegać. A gdzie to ma zrobić jeśli nie na takim nieużytku? Najbliższe tego typu pole (wały nad Wisłą) mam ponad kilometr dalej. Jakieś 2 km w inną stronę jest mały las, ale tam też często straż miejska chodzi i łapie spacerowiczów, których zwierzątka biegają luzem.
Normalnie trochę za bardzo posmakowali we władzy
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-23, 11:45   #1958
emigra
Zakorzenienie
 
Avatar emigra
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nordrhein Westfalen
Wiadomości: 9 332
Dot.: 2012 Marcowo - Kwietniowe mamy - nie na EURO, a na dziecko czekamy :)

Cytat:
Napisane przez tikki85 Pokaż wiadomość
Właśnie czytam przepis i wyszłoby prawie na to samo bo musiałabym kupić musztardę w polskim sklepie . I tak źle i tak niedobrze .

---------- Dopisano o 12:14 ---------- Poprzedni post napisano o 12:12 ----------

Emigra to pewnie dlatego, że macie blisko do Polski. U mnie w okolicy jest tylko 1 sklep polski i gościu nakłada nieziemską marżę na produkty...na dodatek nie zawsze pierwszej świeżości. Jak jest już jakaś promocja to wiadomo, że produkt jest miesiąc przeterminowany .
no my mamy tylko 700 km ...
Cytat:
Napisane przez alamig Pokaż wiadomość
U mnie jest to samo Ja rozumiem, że łatwiej mu wypisać awizo niż wejść na trzecie piętro, ale kurcze, w końcu to jego praca i za to mu płacą!
Bardzo dobrze, że zadzwoniłaś ze skargą na pocztę
to jeszcze lepiej, znajomej kurier kazal zejsc z czwartego pietra zeby odebrala przesylke - ona w 9 m-cu jest juz i mu mowi zeby wszedl i wniosl bo ona w ciazy jest a on ze nie ma czasu, zeszla i zostawil ja na dole z dwiema paczkami wielkimi, w ktorych byl .... wozek dla dziecka.... gosc sie tlumaczyl ze wnoszenie jest za dodatkowa oplata, a jak ona dzwonila tam do firmy to wniesc przesylke pod dany adres jest ich obowiazkiem - obojetnie czy na parter czy 10 pietro.
__________________
Julia Wiktoria
07.03.2012, 20:35
3270g, 47 cm
emigra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-23, 11:48   #1959
tikki85
Zakorzenienie
 
Avatar tikki85
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 9 251
Dot.: 2012 Marcowo - Kwietniowe mamy - nie na EURO, a na dziecko czekamy :)

Cytat:
Napisane przez karolca Pokaż wiadomość
Wyszłam z psem na dwór... Sąsiad mnie zagadał chwilę, że w naszym bloku babka dostała 500 zł mandatu za to, że wyszła z psem bez smyczy.
Mam koło bloku nieużywane pole, ziemia niczyja, zarośnięta krzakami i innymi dzikimi chwastami i ludzie wychodzą tam z psami, aby te mogły pobiegać. Też łapią i wypisują mandaty
Toż to absurd jest bo zwierzę musi sobie pobiegać. A gdzie to ma zrobić jeśli nie na takim nieużytku? Najbliższe tego typu pole (wały nad Wisłą) mam ponad kilometr dalej. Jakieś 2 km w inną stronę jest mały las, ale tam też często straż miejska chodzi i łapie spacerowiczów, których zwierzątka biegają luzem.
Normalnie trochę za bardzo posmakowali we władzy
Pfff...to najlepiej w ogóle niech dają mandaty za wychodzenie z psem. Po co psa wyprowadzać ? Bezsens.

---------- Dopisano o 12:48 ---------- Poprzedni post napisano o 12:46 ----------

Cytat:
Napisane przez emigra Pokaż wiadomość
no my mamy tylko 700 km ...
Ja jakieś 2500km

Cytat:
Napisane przez Emigra
to jeszcze lepiej, znajomej kurier kazal zejsc z czwartego pietra zeby odebrala przesylke - ona w 9 m-cu jest juz i mu mowi zeby wszedl i wniosl bo ona w ciazy jest a on ze nie ma czasu, zeszla i zostawil ja na dole z dwiema paczkami wielkimi, w ktorych byl .... wozek dla dziecka.... gosc sie tlumaczyl ze wnoszenie jest za dodatkowa oplata, a jak ona dzwonila tam do firmy to wniesc przesylke pod dany adres jest ich obowiazkiem - obojetnie czy na parter czy 10 pietro.
nie skomentuję tego
__________________
chomikomaniaczka
tikki85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-23, 11:48   #1960
Zariah
Rozeznanie
 
Avatar Zariah
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 764
Dot.: 2012 Marcowo - Kwietniowe mamy - nie na EURO, a na dziecko czekamy :)

Cytat:
Napisane przez rybka13 Pokaż wiadomość
A ja mam skaner, ale i lenia w tyłku, więc zrobiłam telefonem i wyszły nieźle, a jak bym się bardziej postarała to byłyby jeszcze lepsze
Oto moje szczęście, w którym jesteśmy zakochani
super maluszek

Cytat:
Napisane przez karolca Pokaż wiadomość
.
Oczywiście projekt się nie spodobał.

ech... Moj TZ tez ma inny gust od mojego - i jak ja cos zrobie to nie wydaje sie zachwycony. Dopiero jak ktos obcy pochwali moja prace to on wtedy zmienia spiewke ze niby od poczatku mu sie podobalo


Cytat:
Napisane przez Zia_ Pokaż wiadomość
A teraz hit dnia dzisiejszego - foty bobasa
Super

Cytat:
Napisane przez Aguśkaa83 Pokaż wiadomość
Dziewczyny wklejam Wam link do szpitala gdzie rodzilam Filipa i gdzie teraz tez bede rodzic.
Jest to szpital panstwowy wojewodzki....
Porodowka ogolnie wypas, pojedyncze boksy do rodzenia z wygodnymi lozkami, procz tego sale z wannami, itp ale co najlepsze, jest taki kosmiczny fotel:

http://ginekologia.tychy.pl/index.php?foto=575
wow!... kosmos. W sumie wyglada troche jak narzedzie tortur

Cytat:
Napisane przez Aguśkaa83 Pokaż wiadomość
a to jest dobre zdjecie
http://ginekologia.tychy.pl/index.php?foto=589

oto sofa dla meza pewnie zeby mu bylo super wygodnie, bo przeciez porod dla niego tez meczacy oj bardzo

---------- Dopisano o 22:02 ---------- Poprzedni post napisano o 22:00 ----------

a co byscie o tym pomyslaly?:
http://ginekologia.tychy.pl/index.php?foto=595



jak rodzaca ma dosc to moze miec rozne pomysly


Cytat:
Napisane przez Jolkaaa Pokaż wiadomość
Która z Was bierze TŻta na poród ??
Ja

Cytat:
Napisane przez emigra Pokaż wiadomość


Ja juz po sniadanku, maz juz w pracy. Jutro jedziemy po farby tutaj w niedziele wszystkie sklepy sa pozamykane a ja w poniedzialek jade do Polski i wracam dopiero w przyszla sobote wiec juz teraz kupimy farby zeby w przyszly weekend mozna bylo juz pomalowac nowe mieszkanko niesamowite jak szybko ten czas zlecial, dopiero co je znalezlismy a do przeprowadzki byly 3 miesiace
ja nawet pamietam jak w pierwszej czesci watku sie chwalilas ze znalazlas mieszkanko a tu juz tyle czas u zlecialo

Cytat:
Napisane przez aaagga Pokaż wiadomość
Dzień Dobry!
Z rana brak brudzenia
ale telewizor się schrzanił (mała strata)
Mojemu TŻ-towi śnił sie dzisiaj bł.Jan Paweł II, który głaskał mnie po brzuchu i błogosławił naszego dzidziusia Jestem dobrej myśli, że wszystko się ułoży.
Z kalendarza wagi wyszło, że mogę przytyć 10-11 kg. A obecnie ważę o 0,5 kg za dużo
ja identycznie.
Jednak u mnie lody zrobily swoje

Cytat:
Napisane przez Aguśkaa83 Pokaż wiadomość
Glowa mnie boli jak nie wiem ;/

Odnosnie facetow przy porodzie moje zdanie jest takie:
jak najbardziej zmuszanie nie ma sensu...ale tlumaczenie tym ze on taki wrazliwy, nie moze patrzec na krew, slabo mu i wogole....nie moge tego sluchac !
to co my mamy powiedziec??????????????
my dopiero mamy przechlapane, musimy znosic dolegliwosci ciazowe, potem urodzic, a potem znosic bole okolic intymnych, ledwo co siedzac na jednym posladku. Musimy znosic bole zwiazane z piersiami, nawalem pokarmu, krwawiacymi brodawkami......!!!Potem my musimy starac sie by wrocci do formy sprzed porodu, cwiczyc by zrzucic brzuch, nie oni!
i nikt nas sie nie pyta czy chcemy, czy damy rade, czy nie zemdlejemy, czy mozemy patrzec na krew....
Wiec niech mi nikt nie mowi, ze facet taki biedny, nie moze byc przy porodzie bo taki wrazliwy i nie moze patrzec na cierpienie....
DLA MNIE TO SMIESZNE!!!!

Czasy sie zmienily, a facet ma byc po to zeby wspierac i koniec kropka.! W krocze zagladac nikt mu nie kaze!
Niech chociaz tyle sie poswieci....
Bo my poswiecamy sie sto razy bardziej niz oni!
O!
OOO! Dokladnie tak.

No chyba ze kobieta woli sama albo chce np mame albo przyjaciolke to wtedy ok, ale jesli chce TZ a on odmiawia bo wrazliwy to cos nie tak jest moim zdaniem. TZ powinien wspierac kobiete. Taka jego rola. Rola kobiety nosic dziecko, rola mezczyzny kobiete wspierac.

TZ taki wrazliwy tere fere. Moj by sie nie wymigal takim gadaniem. Taki subtelny i wrazliwy na ludzkie cierpienie a horrory oglada i filmy akcji tez. (a tam trup na trupie gesto pada)
Na to moze patrzec a na twarz zony rodzacej nie moze? (miedzy nogi zagladac nie musi) ja sie pytam gdzie tu logika. Naszczescie moj chce.

Kolga mi opowiadal ze mial nie byc przy porodzie swojej zony ale jak juz byli w szpitalu to on pomyslal sobie ze ona wejdzie do sali i wyjdzie z dzieckiem! Jego dzieckiem. I mowi tak: "Czulem sie tak jakby ona miala wejsc do sklepu z dziecmi, kupic jedno i wyjsc"
I zdecydowal sie byc przy porodzie.
I powiedzial ze nie wie czy by od razu taka silna wiez z dzieckiem poczul gdyby go nie bylo w tak waznej chwili.
__________________





Zariah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-23, 11:49   #1961
Karo89
Zakorzenienie
 
Avatar Karo89
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 7 493
Dot.: 2012 Marcowo - Kwietniowe mamy - nie na EURO, a na dziecko czekamy :)

Cytat:
Napisane przez emigra Pokaż wiadomość
no my mamy tylko 700 km ...

to jeszcze lepiej, znajomej kurier kazal zejsc z czwartego pietra zeby odebrala przesylke - ona w 9 m-cu jest juz i mu mowi zeby wszedl i wniosl bo ona w ciazy jest a on ze nie ma czasu, zeszla i zostawil ja na dole z dwiema paczkami wielkimi, w ktorych byl .... wozek dla dziecka.... gosc sie tlumaczyl ze wnoszenie jest za dodatkowa oplata, a jak ona dzwonila tam do firmy to wniesc przesylke pod dany adres jest ich obowiazkiem - obojetnie czy na parter czy 10 pietro.
ja na szczęście mam spoko listonosza ale z kurierami miałam też już różne akcje
__________________
E.M♥


Karo89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-23, 11:51   #1962
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: 2012 Marcowo - Kwietniowe mamy - nie na EURO, a na dziecko czekamy :)

Cytat:
Napisane przez emigra Pokaż wiadomość
no my mamy tylko 700 km ...

to jeszcze lepiej, znajomej kurier kazal zejsc z czwartego pietra zeby odebrala przesylke - ona w 9 m-cu jest juz i mu mowi zeby wszedl i wniosl bo ona w ciazy jest a on ze nie ma czasu, zeszla i zostawil ja na dole z dwiema paczkami wielkimi, w ktorych byl .... wozek dla dziecka.... gosc sie tlumaczyl ze wnoszenie jest za dodatkowa oplata, a jak ona dzwonila tam do firmy to wniesc przesylke pod dany adres jest ich obowiazkiem - obojetnie czy na parter czy 10 pietro.
Pamiętam jak kurier przywiózł mi kolumny głośnikowe (jedna prawie 50 kg wagi). Jedną wniósł, zaduszany idzie po drugą... wnosi. Poprosił o wodę, podpis i coś tam sapał, na co ja, że ma szczęście, że to tylko parter jest Facecik niski, chudziutki... Jakby mi je zostawił abym sama wniosła, to bym wyśmiała chyba.



Cytat:
Napisane przez tikki85 Pokaż wiadomość
Pfff...to najlepiej w ogóle niech dają mandaty za wychodzenie z psem. Po co psa wyprowadzać ? Bezsens.
Nie wiesz, że najlepiej aby ludzie nie mieli zwierząt? Podatek za posiadanie psa lub kota został zniesiony, to niech płacą w ten sposób.
Za chwilę pewnie przyczepią się, że każdy pies powinien mieć kaganiec i numerek lub obróżkę z adresem.
Ale po co takie coś, skoro psa nie mogę puścić luzem, bo 500 zł będzie mnie to kosztowało. Poza tym mój pies wszystkie obroże przegryza jak zostaje przed sklepem
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-23, 11:52   #1963
alamig
Zakorzenienie
 
Avatar alamig
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 430
Dot.: 2012 Marcowo - Kwietniowe mamy - nie na EURO, a na dziecko czekamy :)

Cytat:
Napisane przez emigra Pokaż wiadomość
to jeszcze lepiej, znajomej kurier kazal zejsc z czwartego pietra zeby odebrala przesylke - ona w 9 m-cu jest juz i mu mowi zeby wszedl i wniosl bo ona w ciazy jest a on ze nie ma czasu, zeszla i zostawil ja na dole z dwiema paczkami wielkimi, w ktorych byl .... wozek dla dziecka.... gosc sie tlumaczyl ze wnoszenie jest za dodatkowa oplata, a jak ona dzwonila tam do firmy to wniesc przesylke pod dany adres jest ich obowiazkiem - obojetnie czy na parter czy 10 pietro.
To już jest szczyt wszystkiego Od razu napisałabym oficjalną skargę na tego kuriera. Może to by go nauczyło wywiązywać się z obowiązków służbowych
__________________
alamig jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-23, 11:53   #1964
tikki85
Zakorzenienie
 
Avatar tikki85
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 9 251
Dot.: 2012 Marcowo - Kwietniowe mamy - nie na EURO, a na dziecko czekamy :)

Cytat:
Napisane przez Zariah Pokaż wiadomość
Kolga mi opowiadal ze mial nie byc przy porodzie swojej zony ale jak juz byli w szpitalu to on pomyslal sobie ze ona wejdzie do sali i wyjdzie z dzieckiem! Jego dzieckiem. I mowi tak: "Czulem sie tak jakby ona miala wejsc do sklepu z dziecmi, kupic jedno i wyjsc"
I zdecydowal sie byc przy porodzie.
I powiedzial ze nie wie czy by od razu taka silna wiez z dzieckiem poczul gdyby go nie bylo w tak waznej chwili.
Ale porównanie . Mój pewnie byłby zazdrosny o to, że ja dzieciątko widziałam wcześniej niż on . A tak będzie na odwrót i to ja będę musiała być zazdrosna
__________________
chomikomaniaczka
tikki85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-23, 11:55   #1965
Zariah
Rozeznanie
 
Avatar Zariah
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 764
Dot.: 2012 Marcowo - Kwietniowe mamy - nie na EURO, a na dziecko czekamy :)

Cytat:
Napisane przez alamig Pokaż wiadomość
U mnie jest to samo Ja rozumiem, że łatwiej mu wypisać awizo niż wejść na trzecie piętro, ale kurcze, w końcu to jego praca i za to mu płacą!
Bardzo dobrze, że zadzwoniłaś ze skargą na pocztę
wiecie co mam wrazenie ze niektotrzy listonosze sobie siadaja na poczcie przy stoliczu i hurtem te awiza wypisuja a potem tylko wrzucaja do skrzynek i tyle.

Cytat:
Napisane przez emigra Pokaż wiadomość
to jeszcze lepiej, znajomej kurier kazal zejsc z czwartego pietra zeby odebrala przesylke - ona w 9 m-cu jest juz i mu mowi zeby wszedl i wniosl bo ona w ciazy jest a on ze nie ma czasu, zeszla i zostawil ja na dole z dwiema paczkami wielkimi, w ktorych byl .... wozek dla dziecka.... gosc sie tlumaczyl ze wnoszenie jest za dodatkowa oplata, a jak ona dzwonila tam do firmy to wniesc przesylke pod dany adres jest ich obowiazkiem - obojetnie czy na parter czy 10 pietro.
alez ja nieznosze takich wrednych ###..synow.
Przeciez za to mu placa! Jak sie praca nie podoba to niech zmieni. A gadanie ze za dodatkowa oplata to zwykla proba wyludzenia! To jest karalne!
__________________





Zariah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-23, 11:57   #1966
Karo89
Zakorzenienie
 
Avatar Karo89
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 7 493
Dot.: 2012 Marcowo - Kwietniowe mamy - nie na EURO, a na dziecko czekamy :)

Zariah to porównanie do filmów to dobre, mój lubi oglądać takie filmy więc dobry argument na rozmowę :P ciekawe co powie w tedy jak mu to powiem
__________________
E.M♥


Karo89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-23, 12:01   #1967
tikki85
Zakorzenienie
 
Avatar tikki85
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 9 251
Dot.: 2012 Marcowo - Kwietniowe mamy - nie na EURO, a na dziecko czekamy :)

Moje dziecię się obudziło i znowu zaczęło mi skakać w brzuchu. Chyba mam za wrażliwy środek . Od USG jak lekarz mnie pouciskał i dowcipnie wymęczył przez 15 min albo i dłużej to czuję każdy delikatny ruch .

Mój M. nie lubi horrorów z duchami . Ale krwi raczej się nie boi .
__________________
chomikomaniaczka
tikki85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-23, 12:05   #1968
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: 2012 Marcowo - Kwietniowe mamy - nie na EURO, a na dziecko czekamy :)

Cytat:
Napisane przez Zariah Pokaż wiadomość
ja nawet pamietam jak w pierwszej czesci watku sie chwalilas ze znalazlas mieszkanko a tu juz tyle czas u zlecialo


Kolga mi opowiadal ze mial nie byc przy porodzie swojej zony ale jak juz byli w szpitalu to on pomyslal sobie ze ona wejdzie do sali i wyjdzie z dzieckiem! Jego dzieckiem. I mowi tak: "Czulem sie tak jakby ona miala wejsc do sklepu z dziecmi, kupic jedno i wyjsc"
I zdecydowal sie byc przy porodzie.
I powiedzial ze nie wie czy by od razu taka silna wiez z dzieckiem poczul gdyby go nie bylo w tak waznej chwili.
Zobaczysz, za chwilę będziemy rodzić!

Dobre porównanie.

Ja miałam w domu kilka akcji, gdzie TŻ skaleczył się. Dosłownie. Rozciął palec na długości 2 cm i krzyczy "cały palec rozciąłem, do kości, krew się leje, pomocy". Ściana przy nim wydawała się być opalona.
Przemyłam ranę, patrzę - też mi głeboko, też mi do kości... też mi cały palec
Założyłam plasterki uciskowe, gazik i zabandażowałam. Nie wiem co to by było, jakby był sam w domu.
A jak mówi, że idzie do lekarza, to wiem, że jest chory. Kiedyś marudzi, że się źle czuje, że gorączka. Więc wysyłam do lekarza. On że nie i tak dalej (fakt, mieszkał w moim mieście już jakiś czas, ale nie zapisał się do żadnej przychodni). A że i ja byłam chora i musiałam jechać, zabrałam go ze sobą, wybrał sobie lekarza podstawowej opieki zdrowotnej i poszliśmy. Potem mi podziękował, że go zmusiłam, bo faktycznie w przychodni sympatyczni lekarze przyjmują (musi mieć jakiś uraz, bo do dentysty też ma... jak po wyrwaniu zęba musiałam mu podawać przez sen leki na zbicie gorączki i robić okłady... majaczył przez sen, mało brakowało, a chciałam dzwonić po karetkę).


Idę zaparzyć sobie herbatkę z aronią

---------- Dopisano o 13:05 ---------- Poprzedni post napisano o 13:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Karo89 Pokaż wiadomość
Zariah to porównanie do filmów to dobre, mój lubi oglądać takie filmy więc dobry argument na rozmowę :P ciekawe co powie w tedy jak mu to powiem
Mój mąż nie ogląda żadnych takich filmów W Piratach z Karaibów może i są straszne sceny czy coś, ale krwi nie ma. Horrorów u nas w domu nie ma (ja kiedyś lubiłam, ale teraz jak jest horror, to koniecznie musi być krew). Jak się mordują też nie lubię. Zdecydowanie wybieramy komedie lub filmy motoryzacyjne bądź dokumentalne.

Może trochę się przekona, jak na USG zobaczy, że w ta malutka istota w brzuchu rusza się, kręci, wierci... Bo nadal chce wziąć wolne i iść ze mną do lekarza
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-23, 12:05   #1969
tikki85
Zakorzenienie
 
Avatar tikki85
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 9 251
Dot.: 2012 Marcowo - Kwietniowe mamy - nie na EURO, a na dziecko czekamy :)

Karolca . To lepiej zrobisz jak zostawisz swojego mężczyznę w domu .
Mój pracuje w remontach mieszkań. Robi praktycznie wszystko i nie raz przychodzi do domu cały pocięty . Ale ani bandaża, ani plastra nie chce, bo to dla niego wstyd . A jak chory to i tak idzie do pracy, bo szef się na niego pogniewa jak nie pójdzie . No masakra z nim .
__________________
chomikomaniaczka
tikki85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-23, 12:11   #1970
Gizmiatko
Zakorzenienie
 
Avatar Gizmiatko
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Śląsk :o)
Wiadomości: 4 375
GG do Gizmiatko
Dot.: 2012 Marcowo - Kwietniowe mamy - nie na EURO, a na dziecko czekamy :)

witam


wy na jakies stronie patrzycie ile mozecie przytyc ???



co do listonoszow to ja mieszkm na 3 piaterze i mam tk listonoszke ze wsyztsko nosi na brkach raz do drzwi zdzownila i przperisla ze paczki nie przyniosla ale nie umiala jej podniesc i przyniesc (choika ponad 200 cm ) haha to mz poszedl po przeyslke a tk to zostwi sdiadom jk nas nie ma - mamy emerytow hihi paru w klatce ;]



ja dzis dla lepszego smopoczucia poszlam do fryziera i dobrze sie cuzje ;]
__________________

24,07 - nasza data ;]
Szczęśliwa mama dwóch szkrabów

Nataniel urodzony 26.05,09 z masa ciała 1980 i długoscia 45 cm
Iga urodzona 12.02,2012 w 35 tygodniu ciąży masą ciała 3530 i długoscia 52 cm

udało sie -moj wykres
Gizmiatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-23, 12:12   #1971
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: 2012 Marcowo - Kwietniowe mamy - nie na EURO, a na dziecko czekamy :)

Cytat:
Napisane przez tikki85 Pokaż wiadomość
Karolca . To lepiej zrobisz jak zostawisz swojego mężczyznę w domu .
Mój pracuje w remontach mieszkań. Robi praktycznie wszystko i nie raz przychodzi do domu cały pocięty . Ale ani bandaża, ani plastra nie chce, bo to dla niego wstyd . A jak chory to i tak idzie do pracy, bo szef się na niego pogniewa jak nie pójdzie . No masakra z nim .
Mój krzyk zna, więc myślę, że za drzwiami chyba da radę
Z remontami mieszkań zerwał związek już dawno, woli budownictwo przemysłowe. Stal, blachę i inne niebezpieczne, ostre rzeczy A wszystko na wysokości... Jak mówi 10 metrów, to spoko... ale ostatnio pracował tak wysoko, że sam miał lekki strach w oczach (zrobił zdjęcie i pokazał widoki - cudowne). Czasem żartuję, że za same "warunki szkodliwe" powinien dostawać tyle pieniędzy, że nie powinniśmy martwić się o następny miesiąc i hipotekę.
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-23, 12:18   #1972
tikki85
Zakorzenienie
 
Avatar tikki85
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 9 251
Dot.: 2012 Marcowo - Kwietniowe mamy - nie na EURO, a na dziecko czekamy :)

Karolca to tu w Hiszpanii ściek jest na zewnętrznej elewacji budynku na patio i mój M. nie raz zwisa na pasach z okna na 4. piętrze i montuje rury . Na szczęście mówi mi o tym dopiero jak przyjdzie z pracy, bo zawału ze strachu bym dostała. I tak nie raz martwię się jak głupia jak nie odbiera tel., bo jest elektrykiem, a wiadomo jak to z prądami .
Też za to co robi będąc tylko elektrykiem (gaz, ścieki, maluje, muruje, gipsuje, podwiesza sufity, kafelkuje...itp) to powinien dostawać o wiele więcej niż zarabia...ale pracuje u Polaka za granicą...i chyba nic już nie muszę dodawać.

Gizmiatko co Ci tak pozjadało literki w wypowiedzi?? Ktoś wstawiał stronki 3 strony stąd
__________________
chomikomaniaczka
tikki85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-23, 12:24   #1973
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: 2012 Marcowo - Kwietniowe mamy - nie na EURO, a na dziecko czekamy :)

tikki, wiesz... 4 piętro jeszcze przełykam z większą spokojnością - czy to są pasy, czy rusztowanie czy podnośnik. Ale jak mówi mi po powrocie, o wysokości dwóch wieżowców, na bujającej się na wietrze windzie-platformie, która swoje najlepsze lata pracy ma za sobą, to nogi mi się uginają.
No nic... jeden boi się krwi, drugi wysokości. Proste

znowu jestem godna :/
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-23, 12:26   #1974
tikki85
Zakorzenienie
 
Avatar tikki85
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 9 251
Dot.: 2012 Marcowo - Kwietniowe mamy - nie na EURO, a na dziecko czekamy :)

Karolca...tu na szczęście nie ma takich dużych budynków. Bo inaczej to nie wiem jakbym miała to przeżyć .
Ja też jestem głodna a co najlepsze to nie mam pojęcia na co mam ochotę. Zjadłam 2 małe wafelki kitkat i zaczęło mnie mdlić . Idę zrobić sobie herbatkę i pomyślę nad strawą
__________________
chomikomaniaczka
tikki85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-23, 12:27   #1975
emigra
Zakorzenienie
 
Avatar emigra
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nordrhein Westfalen
Wiadomości: 9 332
Dot.: 2012 Marcowo - Kwietniowe mamy - nie na EURO, a na dziecko czekamy :)

Cytat:
Napisane przez karolca Pokaż wiadomość

znowu jestem godna :/
ja tez a zjadlam dzisiaj juz dwie kromy z serem i pomidorem, cala miske owsianki i 1/3 duzego opakowania lodow
__________________
Julia Wiktoria
07.03.2012, 20:35
3270g, 47 cm
emigra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-23, 12:28   #1976
alamig
Zakorzenienie
 
Avatar alamig
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 430
Dot.: 2012 Marcowo - Kwietniowe mamy - nie na EURO, a na dziecko czekamy :)

https://mamotoja.pl/ciaza_i_porod_sp...ykul,9839.html

Fajny artykuł
Strasznie się uśmiałam z ostatniego myślnika
__________________
alamig jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-23, 12:30   #1977
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: 2012 Marcowo - Kwietniowe mamy - nie na EURO, a na dziecko czekamy :)

Cytat:
Napisane przez tikki85 Pokaż wiadomość
Karolca...tu na szczęście nie ma takich dużych budynków. Bo inaczej to nie wiem jakbym miała to przeżyć .
Ja też jestem głodna a co najlepsze to nie mam pojęcia na co mam ochotę. Zjadłam 2 małe wafelki kitkat i zaczęło mnie mdlić . Idę zrobić sobie herbatkę i pomyślę nad strawą
Suszarnię słodu stawiali


Cytat:
Napisane przez emigra Pokaż wiadomość
ja tez a zjadlam dzisiaj juz dwie kromy z serem i pomidorem, cala miske owsianki i 1/3 duzego opakowania lodow
Ja 3 kromki z miodem po powrocie z pobrania krwi. Potem 3 z serkiem topionym i teraz znowu 3 z serkiem topionym
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-23, 12:36   #1978
tikki85
Zakorzenienie
 
Avatar tikki85
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 9 251
Dot.: 2012 Marcowo - Kwietniowe mamy - nie na EURO, a na dziecko czekamy :)

Ja zjadłam od rana jogurt, 1,5 kitkata i kilka kromeczek z bagietki z szynką...i teraz idę sobie dorobić jeszcze kilka

---------- Dopisano o 13:36 ---------- Poprzedni post napisano o 13:35 ----------

A tak w ogóle po 2 dniach bez słodyczy i wizycie w toalecie schudłam 0,5kg .
__________________
chomikomaniaczka
tikki85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-23, 12:37   #1979
Gizmiatko
Zakorzenienie
 
Avatar Gizmiatko
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Śląsk :o)
Wiadomości: 4 375
GG do Gizmiatko
Dot.: 2012 Marcowo - Kwietniowe mamy - nie na EURO, a na dziecko czekamy :)

Cytat:
Napisane przez tikki85 Pokaż wiadomość

Gizmiatko co Ci tak pozjadało literki w wypowiedzi?? Ktoś wstawiał stronki 3 strony stąd
klawiatura mi siada
__________________

24,07 - nasza data ;]
Szczęśliwa mama dwóch szkrabów

Nataniel urodzony 26.05,09 z masa ciała 1980 i długoscia 45 cm
Iga urodzona 12.02,2012 w 35 tygodniu ciąży masą ciała 3530 i długoscia 52 cm

udało sie -moj wykres
Gizmiatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-23, 12:38   #1980
emigra
Zakorzenienie
 
Avatar emigra
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nordrhein Westfalen
Wiadomości: 9 332
Dot.: 2012 Marcowo - Kwietniowe mamy - nie na EURO, a na dziecko czekamy :)

Cytat:
Napisane przez alamig Pokaż wiadomość
https://mamotoja.pl/ciaza_i_porod_sp...ykul,9839.html

Fajny artykuł
Strasznie się uśmiałam z ostatniego myślnika
dobre musze mojemu pokazac
Cytat:
Napisane przez karolca Pokaż wiadomość

Ja 3 kromki z miodem po powrocie z pobrania krwi. Potem 3 z serkiem topionym i teraz znowu 3 z serkiem topionym
wow, Ty to masz spust kochana ale na zdrowko a miod ponoc bardzo dobry w ciazy jest - ciotce mojego meza jak byla w ciazy jakis ktos powiedzial zeby jadla miod to dziecko zoltaczki nie bedzie mialo no ale ona jadla i tak duzo bo jej smakowal po prostu i rzeczywiscie obie jej corki nie mialy zoltaczki - ciekawe ile w tym prawdy
__________________
Julia Wiktoria
07.03.2012, 20:35
3270g, 47 cm
emigra jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:38.