Tatuaż!!! - Strona 123 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-09-22, 10:48   #3661
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Tatuaż!!!

Cytat:
Napisane przez Irisfeal Pokaż wiadomość
Miejsce jak miejsce, widziałam kilka tatuaży w tym miejscu i wyglądały w porządku, jeśli Tobie się to miejsce podoba to śmiało za to napis wg mnie banalny i mało ciekawy.

Ja zaczynam własnie oszczędzać kasę na tatuaż. Planuję zrobić go jakoś zaraz na początku przyszłego roku Cały czas intensywnie myślę nad wzorem Mam już mniej więcej koncept ale chciałam do wzoru dołożyć tekst japoński i mam problem bo wszystkie które mi się podobają są za długie do tatuowania. Idealny napis ma jakieś 12 znaków :/ a myślę że więcej niż 7-8 to za dużo chyba, jak sądzicie?(nie chcę mieć wypracowania na ciele..) a inny wydaje mi się być wymyślony na siłę.. i zastanawiam się czy nie wytatuować najpierw wzoru (ukwiecona gałązka) a napis wkomponować później kiedy już coś mi do głowy wpadnie.. Jak myślicie opłaca się coś takiego czy odłożyć cały tatuaż w ogóle aż będę mieć pewny pomysł?

No i czeka mnie jeszcze batalia z rodzicami o tatuaż.. Jakieś doświadczenie jak można przekonac upartych rodziców?
A uczysz się japońskiego?
I jaki to napis, jeśli można wiedzieć (w znaczkach wystarczy)?
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-22, 12:29   #3662
201606210931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 468
Dot.: Tatuaż!!!

a mi się marzą dwie łapki psa na stopie
na stopie chyba boli, prawda?
201606210931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-22, 12:33   #3663
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Tatuaż!!!

Cytat:
Napisane przez Hipokryzja Pokaż wiadomość
a mi się marzą dwie łapki psa na stopie
na stopie chyba boli, prawda?
Dwie łapki będą raczej na tyle małe, że nie powinnaś "zauważyć" bólu tatuowania Stopa może boleć, bo tam skóra jest cieńsza i bezpośrednio nad kośćmi, ale myślę, że to bezproblemowo do wytrzymania, bo nie będzie trwało długo (z mojego doświadczenia osobistego wynika, że to długość tatuowania ma większy wpływ na ból niż samo miejsce )
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-22, 12:45   #3664
rybkad
Zadomowienie
 
Avatar rybkad
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 228
GG do rybkad
Dot.: Tatuaż!!!

A czy ktoś ma tatuaż i pod pachą i na stopie i może podzielić się ze mną opinią gdzie ból jest większy?
Pod pachą ledwo przeżyłam,choć nie jestem wrażliwa na ból a przy tatuowaniu ramienia zdarzyło mi się przysnąć.
rybkad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-22, 16:16   #3665
Irisfeal
Wtajemniczenie
 
Avatar Irisfeal
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 611
Dot.: Tatuaż!!!

Cytat:
Napisane przez Edeldredzia Pokaż wiadomość
Iris, ja postawiłam mamę przed faktem dokonanym, nie była zla, w końcu mam 20 lat.
O drugim tatuażu na razie jej nie powiem, dopiero jak będę na święta w Polsce to zobaczy.
ale pewnie nie będzie szczęśliwa
uh tata pewnie powie że jestem wariatka i żebym sobie na czole najlepiej wytatuowała a mama będzie pewnie przekonywać żebym poczekała ze 3 lata i jak wtedy będę go nadal chciała to żebym zrobiła-.-
A ja o tym myślę już od ponad roku i jestem pewna-.-
Ale bym miała awantura jakby zobaczyli już gotowy
Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
A uczysz się japońskiego?
I jaki to napis, jeśli można wiedzieć (w znaczkach wystarczy)?
Uczę się ale nie umiem nawet w połowie na tyle żeby sama sobie napisać coś więcej.
Napis to haiku, nie mam znaczków akurat jak zapisać, tłumaczenie które spotkałam to 'różnych wydarzeń wspomnienia niesie zwiewne kwiat wiśni(lub niosą zwiewne kwiaty wiśni).(po jap. Samazama no | koto omoidasu |sakura kana.) Do tego własnie gałązka kwiatów wiśniowych.
Spodobał mi się bo dobrze oddaje to co symbolizuje kwiat wiśni, no i kocham od lat kulturę japońską.
__________________
Fenris

Przepraszam za ewentualny brak polskich znaków - kwestia pisania na urządzeniach przenośnych
Irisfeal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-23, 00:46   #3666
HotterThanFire
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 12 065
Dot.: Tatuaż!!!



Cytat:
Napisane przez 28nana Pokaż wiadomość
HotterThanFire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-23, 17:57   #3667
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Tatuaż!!!

Cytat:
Napisane przez Irisfeal Pokaż wiadomość
Uczę się ale nie umiem nawet w połowie na tyle żeby sama sobie napisać coś więcej.
Napis to haiku, nie mam znaczków akurat jak zapisać, tłumaczenie które spotkałam to 'różnych wydarzeń wspomnienia niesie zwiewne kwiat wiśni(lub niosą zwiewne kwiaty wiśni).(po jap. Samazama no | koto omoidasu |sakura kana.) Do tego własnie gałązka kwiatów wiśniowych.
Spodobał mi się bo dobrze oddaje to co symbolizuje kwiat wiśni, no i kocham od lat kulturę japońską.
様々のこと思い出す桜かな → aż tak długi nie jest jeśli byś go "złamała", ale mimo wszystko przez kanji 様 i 桜 ten napis nie może być za mały, bo się wszystkie linie zleją, więc może się trochę przez rozmiar czcionki rozrosnąć... A ogólnie to całkiem ładnie by to wyglądało

P.S. Co ciekawe znalazłam to haiku pisane samazama no koto, jaki i samazama na koto...
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"


Edytowane przez tenebra
Czas edycji: 2011-09-23 o 18:00
tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-23, 20:19   #3668
201612291251
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 010
Dot.: Tatuaż!!!

Cytat:
Napisane przez rybkad Pokaż wiadomość
A czy ktoś ma tatuaż i pod pachą i na stopie i może podzielić się ze mną opinią gdzie ból jest większy?
Pod pachą ledwo przeżyłam,choć nie jestem wrażliwa na ból a przy tatuowaniu ramienia zdarzyło mi się przysnąć.
ja co prawda nie mam pod pachą, ale mam na stopie i nie było tak źle, na żebrach bolało mnie bardziej i uczucie było bardziej "nieznośne" . stopę robiłam już w sumie trzy razy, więc nie jest źle
201612291251 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-24, 11:14   #3669
Chaos_Girl
Zadomowienie
 
Avatar Chaos_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 150
Dot.: Tatuaż!!!

Cytat:
Napisane przez Irisfeal Pokaż wiadomość
Spodobał mi się bo dobrze oddaje to co symbolizuje kwiat wiśni, no i kocham od lat kulturę japońską.
A co to jest ta kultura japonska?
Kiedys to moze oni jakas mieli, ale nie w obecnych czasach.
Chaos_Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-26, 07:00   #3670
7of9
Raczkowanie
 
Avatar 7of9
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: enetrprise
Wiadomości: 445
Dot.: Tatuaż!!!

Mam! Jestem już po swoim pierwszym tatuażu. Tak się nakręciałam na ból, że przez 2 tygodnie chodziłam z rozstrojem żołądka. A tu niespodzianka, fakt znieczulałam łopatkę i plecy ale karku juz nie...no i na karku tylko szczypanie czułam. Tatuaż piękny, czarny z białymi akcentami . Sam Wplf sympatyczny, miły i wogóle mogłabym same peany pochwalne piać na jego cześć . Studio super urządzone, czysto, wręcz sterylnie, no i fantastyczne obrazy na ścianie....Oczywiscie mam sie jeszcze pokazać na ewentualne poprawki. A ja...już planuję kolejny tatuaż.
__________________
Proud to be yellow Drużynowy Mistrz Polski Na Żużlu 2014
7of9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-26, 09:03   #3671
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Tatuaż!!!




fotki!!!!


zmienil Ci troche ten projekt?
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-26, 10:22   #3672
Irisfeal
Wtajemniczenie
 
Avatar Irisfeal
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 611
Dot.: Tatuaż!!!

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
様々のこと思い出す桜かな → aż tak długi nie jest jeśli byś go "złamała", ale mimo wszystko przez kanji 様 i 桜 ten napis nie może być za mały, bo się wszystkie linie zleją, więc może się trochę przez rozmiar czcionki rozrosnąć... A ogólnie to całkiem ładnie by to wyglądało

P.S. Co ciekawe znalazłam to haiku pisane samazama no koto, jaki i samazama na koto...
Właśnie dlatego chce dokładnie przemyśleć miejsce i rozmiar. Nawet nie wiem czy nie podzieliłabym go na trzy wersy. Co do pisowni nie wiedziałam, na pewno sprawdzę ją 6 razy żeby nie zrobił się jakiś głupi błąd:p a myślisz ze dałoby się uprościć znaki kanji zeby dalej nais był jasny? Coś jak w kaligrafii.
Cytat:
Napisane przez Chaos_Girl Pokaż wiadomość
A co to jest ta kultura japonska?
Kiedys to moze oni jakas mieli, ale nie w obecnych czasach.
Interesuje mnie dawna kultura gejsze samuraje itp ale też poezja, sztuka malarska, teatr, filmy,anime, kulinaria itp mają bardzo bogatą kulturę nowa też chociaż współczesna mnie troche mniej interesuje.
Cytat:
Napisane przez 7of9 Pokaż wiadomość
Mam! Jestem już po swoim pierwszym tatuażu. Tak się nakręciałam na ból, że przez 2 tygodnie chodziłam z rozstrojem żołądka. A tu niespodzianka, fakt znieczulałam łopatkę i plecy ale karku juz nie...no i na karku tylko szczypanie czułam. Tatuaż piękny, czarny z białymi akcentami . Sam Wplf sympatyczny, miły i wogóle mogłabym same peany pochwalne piać na jego cześć . Studio super urządzone, czysto, wręcz sterylnie, no i fantastyczne obrazy na ścianie....Oczywiscie mam sie jeszcze pokazać na ewentualne poprawki. A ja...już planuję kolejny tatuaż.
Gratuluję
Ja też teraz się bólu boję:p
__________________
Fenris

Przepraszam za ewentualny brak polskich znaków - kwestia pisania na urządzeniach przenośnych
Irisfeal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-26, 10:39   #3673
7of9
Raczkowanie
 
Avatar 7of9
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: enetrprise
Wiadomości: 445
Dot.: Tatuaż!!!

Fotki będą niedługo, właściwie nic nie zmienialiśmy w projekcie, dołożył mi biały barwnik do tej czerni. Tatuaż ma się świetnie, nie jest zaczerwieniony, nic się jeszcze nie łuszczy, wygląda jakby był już zagojony. No jest fantastyczny (moim zdaniem ofkors). Pokażę się Wolfowi w połowie października. A co do bólu to taki ból - żaden bol. Depilacja nóg jest bardziej bolesna. Raz, że znieczulenie, dwa - plecy. No ale na karku trochę pieczenie czułam.
__________________
Proud to be yellow Drużynowy Mistrz Polski Na Żużlu 2014
7of9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-26, 18:57   #3674
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Tatuaż!!!

Cytat:
Napisane przez 7of9 Pokaż wiadomość
Fotki będą niedługo, właściwie nic nie zmienialiśmy w projekcie, dołożył mi biały barwnik do tej czerni. Tatuaż ma się świetnie, nie jest zaczerwieniony, nic się jeszcze nie łuszczy, wygląda jakby był już zagojony. No jest fantastyczny (moim zdaniem ofkors). Pokażę się Wolfowi w połowie października. A co do bólu to taki ból - żaden bol. Depilacja nóg jest bardziej bolesna. Raz, że znieczulenie, dwa - plecy. No ale na karku trochę pieczenie czułam.
mi się zaczął łuszczyć dopiero ok 5-6 dnia a zaczerwieniony w ogóle nie był
też jestem ciekawa efektu nie mogę się doczekać zdjęcia
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-27, 06:16   #3675
7of9
Raczkowanie
 
Avatar 7of9
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: enetrprise
Wiadomości: 445
Dot.: Tatuaż!!!

Teraz trochę mnie swędzi skóra. Fotki postaram się wrzucić wieczorkiem
__________________
Proud to be yellow Drużynowy Mistrz Polski Na Żużlu 2014
7of9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-27, 10:03   #3676
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: Tatuaż!!!

Hej Kobitki, nie wiem czy mnie jeszcze pamiętacie-i moje kwiaty Umówiłam się na czwartek z moim mistrzem tattoo na poprawki, ale coś czuję, że się skończy kolejnym tatuażem...
__________________
Moja biżuteria z sutaszu i nie tylko, zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post26092774
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-27, 10:18   #3677
7of9
Raczkowanie
 
Avatar 7of9
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: enetrprise
Wiadomości: 445
Dot.: Tatuaż!!!

Kurcze, a ja tak się cykałam z tym tatuażem, tak sie bałam....i co? Nie warto było tak szaleć. Mam już plany na następny tatuaż i powiem szczerze : załuję, że tak późno zaczęłam. w moim wieku niestety będę musiała poprzestać na 2 skromnych obrazkach. Gdybym była mądrzejsza jakieś naście lat temu, teraz miałabym piękne rękawy, plecy....Ale ja głupia byłam....
__________________
Proud to be yellow Drużynowy Mistrz Polski Na Żużlu 2014
7of9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-27, 10:25   #3678
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Tatuaż!!!

Cytat:
Napisane przez 7of9 Pokaż wiadomość
Kurcze, a ja tak się cykałam z tym tatuażem, tak sie bałam....i co? Nie warto było tak szaleć. Mam już plany na następny tatuaż i powiem szczerze : załuję, że tak późno zaczęłam. w moim wieku niestety będę musiała poprzestać na 2 skromnych obrazkach. Gdybym była mądrzejsza jakieś naście lat temu, teraz miałabym piękne rękawy, plecy....Ale ja głupia byłam....
a co to znaczy w Twoim wieku?

przeciez jak bys zrobila te rekawki parenascie lat temu to w obecnym wieku tez bys je posiadala

moim zdaniem wiek nie ma tu znaczenia, albo inaczej, wladnie ma znaczenie ale uwazam, ze lepiej sie tatuowac jak sie jest juz dojrzalym do tej decyzji - ja zrobilam dwa tatuaze jak bylam gowniara i co? i teraz musze je zakrywac

teraz sa to bardziej przemyslane decyzje
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-27, 10:49   #3679
7of9
Raczkowanie
 
Avatar 7of9
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: enetrprise
Wiadomości: 445
Dot.: Tatuaż!!!

no wiesz dobijam 40stki. Niestety czas i grawitacja są nieubłagane i skóra już nie ta, nie ma takiej gęstości, takiej jędrności jak wtedy gdy miałam 20 lat. I to pomimo moich wysiłków, by zachować ją w jak najlepszym stanie. Moje plecy też nie wyglądają najlepiej - nie miałam wtedy tyle piegów, ale o to to już mam pretensję tylko do siebie - wynik mojej miłosci do słońca i upałów.
w dupie mam to, co kto o mnie myśli, ale rękawów już sobie nie zrobię bo nie będą tak dobrze wyglądały
__________________
Proud to be yellow Drużynowy Mistrz Polski Na Żużlu 2014
7of9 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-27, 10:53   #3680
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: Tatuaż!!!

Ja o tatuażu marzyłam od podstawówki chyba... Ale zaczęłam się dziargać niedawno - jestem tuż przed 30-tką I cieszę się, że nie wcześniej
__________________
Moja biżuteria z sutaszu i nie tylko, zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post26092774
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-27, 13:03   #3681
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Tatuaż!!!

Cytat:
Napisane przez Irisfeal Pokaż wiadomość
Właśnie dlatego chce dokładnie przemyśleć miejsce i rozmiar. Nawet nie wiem czy nie podzieliłabym go na trzy wersy. Co do pisowni nie wiedziałam, na pewno sprawdzę ją 6 razy żeby nie zrobił się jakiś głupi błąd:p a myślisz ze dałoby się uprościć znaki kanji zeby dalej nais był jasny? Coś jak w kaligrafii.
Uprościć co najwyżej można poprzez napisanie kaną, ale nie dość że znaków będzie więcej to i efekt... hmmm... tak jakby dziecko z podstawówki ci to napisało nie za bardzo.
A kaligrafia to już imo zupełnie odpada na małym napisie, zleje się to wszystko jeszcze bardziej...

Przemyśl miejsce, a przede wszystkim dopytaj tatuatora jakiej ten napis musi być wielkości, bo w sumie od tego najwięcej zależy. Wtedy będziesz wiedziała, czy łamać, na ile wersów, gdzie się zmieści itp.
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"


Edytowane przez tenebra
Czas edycji: 2011-09-27 o 13:05
tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-27, 13:10   #3682
Nuova
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar Nuova
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 437
Dot.: Tatuaż!!!

Dziewczyny, wiecie może jak wygląda dziaranie na bliznach? Motyw miałam już wybrany, wszystko pięknie, ale dostałam zapalania wyrostka i mam dwie małe blizny po operacji, jedna w miejscu, gdzie chciałabym mieć tatuaż. To było jakieś 2 miesiące temu, blizny są jeszcze lekko czerwono-brązowe. Muszę czekać aż zbledną?
Nuova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-27, 13:23   #3683
_Mariposa_
Rozeznanie
 
Avatar _Mariposa_
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 556
Dot.: Tatuaż!!!

Cytat:
Napisane przez Hipokryzja Pokaż wiadomość
a mi się marzą dwie łapki psa na stopie
na stopie chyba boli, prawda?
Szczerze to wszystko zależy od tego jak przyjmujesz ból, wiele osób mówi, że na kości strasznie boli, mnie lekko wchodzi na kość i wcale tak bardzo nie bolało.

Cytat:
Napisane przez Nuova Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wiecie może jak wygląda dziaranie na bliznach? Motyw miałam już wybrany, wszystko pięknie, ale dostałam zapalania wyrostka i mam dwie małe blizny po operacji, jedna w miejscu, gdzie chciałabym mieć tatuaż. To było jakieś 2 miesiące temu, blizny są jeszcze lekko czerwono-brązowe. Muszę czekać aż zbledną?
Z tego co mi wiadomo nie powinno się robić tatuaży na bliznach a już na pewno nie na tak świeżych

Tatuaże lubię, byleby nie przesadzać z nim, mam jeden na podbrzuszu, teraz zastanawiam sie nad nadgarstkiem.
__________________
'Kobieta bez zapachu to kobieta bez przyszłości.' - Coco Chanel

Nałogowa serialoholiczka


Edytowane przez _Mariposa_
Czas edycji: 2011-09-27 o 13:24
_Mariposa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-27, 17:42   #3684
7of9
Raczkowanie
 
Avatar 7of9
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: enetrprise
Wiadomości: 445
Dot.: Tatuaż!!!

Wrzucam fotkę. Jakość nie najlepsza, strój też (niedzielny poranek), plisss nie zgłębiajcie moich fatalnych pleców
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_6251.jpg (103,7 KB, 203 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_6252.jpg (88,3 KB, 204 załadowań)
__________________
Proud to be yellow Drużynowy Mistrz Polski Na Żużlu 2014
7of9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-27, 18:13   #3685
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: Tatuaż!!!

Cytat:
Napisane przez 7of9 Pokaż wiadomość
Wrzucam fotkę. Jakość nie najlepsza, strój też (niedzielny poranek), plisss nie zgłębiajcie moich fatalnych pleców
Fajnie to wygląda A plecki nie są wcale fatalne
__________________
Moja biżuteria z sutaszu i nie tylko, zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post26092774
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-27, 18:50   #3686
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Tatuaż!!!

7of9 dzieki za fotki
fajny Twoj tatuaz....na szczescie moj bedzie inny, juz widze elementy, ktorymi beda sie roznic
no i ja bede miec jeszcze napisy
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-27, 19:48   #3687
inwencja
Zadomowienie
 
Avatar inwencja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 251
Dot.: Tatuaż!!!

Cześć dziewczyny
Mam pytanie - znacie jakiegoś dobrego tatuażystę w Łodzi , którego możecie spokojnie polecić ? Czy lepiej poświęcić trochę więcej czasu i przejechać się do Warszawy ?
__________________


There's only one way to soothe my soul.


inwencja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-27, 20:10   #3688
Variance
Zadomowienie
 
Avatar Variance
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 1 054
GG do Variance
Dot.: Tatuaż!!!

Cytat:
Napisane przez _Mariposa_ Pokaż wiadomość
Z tego co mi wiadomo nie powinno się robić tatuaży na bliznach a już na pewno nie na tak świeżych
Nieprawda - można tatuować na bliznach, ale racja nie na świeżych
trzeba trochę poczekać.
__________________
Życie jest zaskakujące...

ponad 2 000 km - a cóż to jest dla Miłości...?



przyszła pani psycholog, w zamiarze seksuolog+psychoonkolog.


krew barwiona tlenkiem żelaza  - tattoomaniak.


little nerd - wierny kibic League of Legends
.
Variance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-27, 20:18   #3689
_Mariposa_
Rozeznanie
 
Avatar _Mariposa_
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 556
Dot.: Tatuaż!!!

Jak ktoś się uprze to wiadomo, że można, ale raczej się nie powinno z tego co się dowiadywałam, jednak jeżeli na prawdę ktoś chce to lepiej najpierw iść z tym do lekarza aby obejrzał bliznę i ocenił, bo czasami tatuaże na bliznach się źle kończą i nie chodzi tylko o rozmazanie.. Tak czy siak ja bym nie ryzykowała.
__________________
'Kobieta bez zapachu to kobieta bez przyszłości.' - Coco Chanel

Nałogowa serialoholiczka


Edytowane przez _Mariposa_
Czas edycji: 2011-09-27 o 20:19
_Mariposa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-27, 21:57   #3690
p_misiowa
Zadomowienie
 
Avatar p_misiowa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 406
Dot.: Tatuaż!!!

Czy możecie mi polecic kogos z Lublina?
chciałabym sobie coś wydziarac tylko jeszcze niedokońca wiem gdzie i co
__________________

KOCHAM!
******

p_misiowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:51.