Top Model - część II - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-09-23, 18:19   #1081
anya_krk
Zakorzenienie
 
Avatar anya_krk
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 265
GG do anya_krk Wyślij wiadomość przez MSN do anya_krk
Dot.: Top Model - część II

mnie też się podoba.
__________________
Live long and prosper
anya_krk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-23, 18:47   #1082
a34
Zakorzenienie
 
Avatar a34
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 539
Dot.: Top Model - część II

Wydaje mi się, że Anja zeszła do pewnej wagi (co może się podobać i nie podobać) i teraz od dłuższego czasu ją po prostu utrzymuje. Widocznie nie przeszkadza jej prowadzić intensywnego i zapewne wyczerpującego trybu życia.

A dłonie mam podobne, kupno bransoletki, która nie spada, to nie lada wyzwanie Chodzi mi oczywiście o dłonie i nadgarstki.

Edytowane przez a34
Czas edycji: 2011-09-23 o 18:48
a34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-23, 18:54   #1083
Narrhien
Zakorzenienie
 
Avatar Narrhien
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 757
Dot.: Top Model - część II

Cytat:
Napisane przez Jazzlyn Pokaż wiadomość
Zdecydowanie nie była (ostatnie zdjęcie aktualnie, z pokazu Gucci), a ona ciągle twierdzi że przecież zawsze tak wyglądała, dla mnie to już choroba Nawet przy innych modelkach zawsze wygląda na najbardziej wychudzoną. Kiedyś była ładną kobieta a ostatnio strach na nią patrzeć.
na 2 i 3 zdjęciu wygląda absolutnie zjawiskowo

To jest piękna kobieta, ale obecnie zbyt chuda. Faktycznie nawet na tle innych modelek wygląda na wychudzoną.
__________________
"Nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu."


Narrhien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-23, 18:57   #1084
agravvka
Zadomowienie
 
Avatar agravvka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 117
Dot.: Top Model - część II

Cytat:
Napisane przez a34 Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że Anja zeszła do pewnej wagi (co może się podobać i nie podobać) i teraz od dłuższego czasu ją po prostu utrzymuje. Widocznie nie przeszkadza jej prowadzić intensywnego i zapewne wyczerpującego trybu życia.

A dłonie mam podobne, kupno bransoletki, która nie spada, to nie lada wyzwanie Chodzi mi oczywiście o dłonie i nadgarstki.
Mam tak samo. Nie muszę rozpinać bransoletki,żeby ją założyć, ale nie jestem z tego powodu dumna. Oglądając zdj. Anji sprzed kilku lat, faktycznie wyglądała pięknie,a teraz
Już nie mogę się doczekać środy. W końcu poznamy całą 12 czy tam 13
__________________


" Lubię, gdy na mnie patrzysz i udajesz, że tego nie robisz."

agravvka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-23, 19:46   #1085
Magiciatko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 64
Dot.: Top Model - część II

Mi sie nie podoba wychudzona Anja, oj nie Te zapadle policzki, podkrazone oczy, widoczne zyly na rekach... Jak sie ma ze 179cm wzrostu (tyle co Anja) to rzadko sie zdarza ze biodra maja 87cm (na wiecej krzywo patrza, takie ostre kryteria) i mniej, przeciez kosci miednicy sobie nie zwezysz:/ A ona ma juz za szerokie biodra jak na swiat mody (90cm), tylko 3cm roznicy i juz problem. Dlatego pewnie trzyma tak niska wage, zeby dostawac wiecej zlecen, ale wczesniej wygladala duzo lepiej... Ja bym tam juz dawno zainwestowala czesc pieniedzy i bez zastanowienia poszla na emeryture I niech mi ktos wytlumaczy jej pseudonim-imie, czemu wybrala Anja? Przeciez Ania sie czyta i po francusku i po angielsku tak jak po polsku, z nieco tylko innym akcentem. A Anja to po francusku Anrza (nie mam polskich znakow), a po angielsku Andza albo Endza.
Magiciatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-23, 20:06   #1086
a34
Zakorzenienie
 
Avatar a34
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 539
Dot.: Top Model - część II

Prawdopodobnie, żeby się wyróżnić.
a34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-23, 20:19   #1087
valercia
Rozeznanie
 
Avatar valercia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 502
Dot.: Top Model - część II

agaola89 jak wyczytałam że byłaś tam na castingach to specjalnie obejrzałam jeszcze raz pokaz żeby Cie wypatrzyć
valercia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-23, 22:14   #1088
elf01
Zadomowienie
 
Avatar elf01
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraina Elfów
Wiadomości: 1 671
Dot.: Top Model - część II

A co sie stalo z Weronika ? Nagle zniknela wtf ?
__________________
Obiecuj tylko tyle, ile możesz dać. I dawaj więcej, niż obiecałeś.
elf01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-23, 22:25   #1089
Jazzlyn
Zadomowienie
 
Avatar Jazzlyn
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 313
Dot.: Top Model - część II

Ja już jakiś czas temu czytałam że bardzo szybko podziękowali jej za współpracę, nie wiem czy to prawda
Jazzlyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-23, 22:48   #1090
agaola89
Rozeznanie
 
Avatar agaola89
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 681
Dot.: Top Model - część II

Cytat:
Napisane przez valercia Pokaż wiadomość
agaola89 jak wyczytałam że byłaś tam na castingach to specjalnie obejrzałam jeszcze raz pokaz żeby Cie wypatrzyć
A dziękuję, dziękuję Miałam na głowie arbuza... co ciekawe, nie lubię arbuzów O.o
__________________
http://www.wysoka-bloggerka.blogspot.com/ - Nie umiem nosić czerni
agaola89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-24, 00:33   #1091
Blind_Unicorn
Przyczajenie
 
Avatar Blind_Unicorn
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 26
Dot.: Top Model - część II

Agaola89 - byłaś w Top Model? Wow, są jakieś zdjęcia, video?

edit: o teraz weszłam na bloga, chyba Cię kojarzę! Śliczna dziewczyna z Ciebie, i jaka zgrabna!
Ale przeszłaś dalej?

Edytowane przez Blind_Unicorn
Czas edycji: 2011-09-24 o 00:34
Blind_Unicorn jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-24, 00:46   #1092
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Top Model - część II

Co do Anji, to nie będę się czepiała tego, że jest taka chudziutka, czasami tak się dzieje, że człowiek chudnie bez diety, np. ze stresu. Jak dla mnie nie wygląda aż tak tragicznie, ja nie mam aż tak chudych rąk jak ona, mimo to bransoletki mi spadają, a widać mi żyły. To czy komuś widać żyły to nie kwestia wagi ciała, ale po prostu jednym widać, a drugim nie

Wydaje mi się, że TVN nie dostanie za Wolińskiego kary, bo zasadniczo nic takiego strasznego się nie wydarzyło, dziewczyna sama dała się zmacać. Jest to obrzydliwe, ale generalnie nikogo nie obraża, oprócz jej samej, a ona się na to zgodziła...
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-24, 05:43   #1093
Puntodivista
☕ sprawia, że jestem☺
 
Avatar Puntodivista
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: ✿
Wiadomości: 6 743
Dot.: Top Model - część II

Cytat:
Napisane przez Jazzlyn Pokaż wiadomość
Ja już jakiś czas temu czytałam że bardzo szybko podziękowali jej za współpracę, nie wiem czy to prawda
I bardzo dobrze, bo takiego drewna to dawno nie widziałam Porażka totalna.

Mi się Rubik nie podoba taka kościotrupiasta

Cytat:
Jest to obrzydliwe, ale generalnie nikogo nie obraża, oprócz jej samej, a ona się na to zgodziła...
A Woliński to sam sobą dużo nie zaprezentował. I może panna się zgodziła ale teksty "Idź potrzymaj za balona" to średnio smaczne. Ta cała akcja jak dla mnie żenująca i może to dziwnie zabrzmi ale mnie uraziła Jako niewiastę.
__________________

Z m i e n i ł a m swoje życie!
Puntodivista jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-24, 06:43   #1094
agaola89
Rozeznanie
 
Avatar agaola89
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 681
Dot.: Top Model - część II

Cytat:
Napisane przez Blind_Unicorn Pokaż wiadomość
Agaola89 - byłaś w Top Model? Wow, są jakieś zdjęcia, video?

edit: o teraz weszłam na bloga, chyba Cię kojarzę! Śliczna dziewczyna z Ciebie, i jaka zgrabna!
Ale przeszłaś dalej?
Trochę im tam pobiegałam Nad zgrabnością muszę popracować, ale mam mocne postanowienie ćwiczenia! Taaak!

Aż się zdziwiłam, jak zobaczyłam Wolińskiego na castingu z Angeliką O.o Sama z castingu wspominam go jako jednego z bardziej rzetelnych jurorów, który się zachowywał normalnie, nie kazał mi schudnąć, tylko doczepił się do butów
__________________
http://www.wysoka-bloggerka.blogspot.com/ - Nie umiem nosić czerni
agaola89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-24, 07:55   #1095
tenebris
Zakorzenienie
 
Avatar tenebris
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 526
GG do tenebris
Dot.: Top Model - część II

Cytat:
Napisane przez agaola89 Pokaż wiadomość
A dziękuję, dziękuję Miałam na głowie arbuza... co ciekawe, nie lubię arbuzów O.o
strasznie Cię skrzywdzili tym arbuzem, a Tyszka cośtam chyba rzucił że "to nie to" - ciekawe jak on by wyglądał jakby go ubrać w coś takiego
__________________
PUSTA MISKA - nakarm psiaka!

tenebris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-24, 10:32   #1096
królewna z drewna
Zakorzenienie
 
Avatar królewna z drewna
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 6 461
Dot.: Top Model - część II

Cytat:
Napisane przez tenebris Pokaż wiadomość
strasznie Cię skrzywdzili tym arbuzem, a Tyszka cośtam chyba rzucił że "to nie to" - ciekawe jak on by wyglądał jakby go ubrać w coś takiego
W ogóle część dziewczyn było pokrzywdzonych. Logiczne jest, że lepiej wygląda się w samej zmysłowej bieliźnie niż z arbuzem na głowie czy tak jak Michalina (chyba) z muchomorem Nie ma nawet co porównywać...
królewna z drewna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-24, 11:02   #1097
Dracy
Zadomowienie
 
Avatar Dracy
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 029
Dot.: Top Model - część II

Ale niektóre zestawy były ciekawe - mnie zachwyciły te ze skrzydłami, zwłaszcza dziewczyna otwierająca pokaz.
Dracy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-24, 11:47   #1098
a34
Zakorzenienie
 
Avatar a34
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 539
Dot.: Top Model - część II

Z jednej strony taka "różnorodność" strojów wydaje mi się krzywdząca dla części dziewczyn. Wszyscy zauważyli, że jednak lepiej wygląda się w ładnej bieliźnie, niż z owocem na głowie (nie ujmując niczego Wizażance)
Z drugiej strony próbowałam sobie wyobrazić różne modelki w tego typu dziwnych strojach i mam wrażenie, że modelka potrafi we wszystkim wyglądać dobrze, oczywiście to będzie różne "dobrze";d
Chociażby wiele strojów zaprojektowanych przez Vivienne Westwood, nie sposób nie zauważyć, że nie wszystkie dodają kobiecie uroku, a jednak oglądając pokaz nie skupiam się na tym, że ta modelka "źle/głupio" wygląda, chociaż ubranie mnie nie zachwyca delikatnie rzecz ujmując
Nie wiem, czy wiecie, o co mi chodzi, zagmatwałam. Pewnie część z was będzie innego zdania.
Jednak co innego, gdy jest to pokaz selekcjonujący dziewczyny i nie wszystkie mają ubrania tego typu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 00430m.jpg (62,4 KB, 82 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg images.jpg (13,0 KB, 76 załadowań)
a34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-24, 11:47   #1099
girls1394
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: ze Śląska ;-)
Wiadomości: 213
Dot.: Top Model - część II

Szczerze dopiero dzisiaj znalazłam czas na skomentowanie odcinka top model i szczerze wam powiem, że wydaje mi się że wygra Michalina.
Przynajmniej takbym chciała.
A z tym zachowaniem Wolińskiego to zobaczcie że laska sama się zgodziła, żeby on do niej podszedł i jej pomacał.
Dla mnie to jest żałosne takie zachowanie.
__________________
"Przyjaciele są jak anioły gdy nasze skrzydła zapomniały jak latać"
girls1394 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-24, 12:00   #1100
a34
Zakorzenienie
 
Avatar a34
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 539
Dot.: Top Model - część II

Kolejny news z wątpliwego źródła http://www.pudelek.pl/artykul/35270/...i_za_kulisami/
a34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-24, 12:07   #1101
Jazzlyn
Zadomowienie
 
Avatar Jazzlyn
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 313
Dot.: Top Model - część II

Taa, zaraz się okaże że wszystkie były obmacywane
Jazzlyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-24, 12:12   #1102
agaola89
Rozeznanie
 
Avatar agaola89
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 681
Dot.: Top Model - część II

Jak zobaczyłam dziewczyny w apetycznej bieliźnie, to troszkę szkoda było, że trafił mi się taki zestaw oryginalny, aczkolwiek za to było ciekawie, hy hy ;D

---------- Dopisano o 13:12 ---------- Poprzedni post napisano o 13:07 ----------

Cytat:
Napisane przez a34 Pokaż wiadomość
Kolejny news z wątpliwego źródła http://www.pudelek.pl/artykul/35270/...i_za_kulisami/
Że niby idzie w bieliźnie/kostiumie kąpielowym przed jury? Ludzie zawsze się do czegoś doczepią. Z racji tego, że mnie praktycznie nie ma w odcinkach, nikt mnie nie zaczepia, a tempo moich metamorfoz sprawia, że nawet sąsiedzi mnie nie rozpoznają ;D

Jeszcze mam takie ogłoszenie drobne do dziewczyn z Krakowa: jeśli któraś z Was jest chętna na zdecydowaną metamorfozę na głowie, to zapraszam na priv Mam szkolenie fryzjerskie w niedzielę i w poniedziałek
__________________
http://www.wysoka-bloggerka.blogspot.com/ - Nie umiem nosić czerni

Edytowane przez agaola89
Czas edycji: 2011-09-24 o 12:13
agaola89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-24, 14:43   #1103
JeanHarlow
Raczkowanie
 
Avatar JeanHarlow
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: kontener na śmieci
Wiadomości: 328
Dot.: Top Model - część II

Cytat:
Napisane przez agaola89 Pokaż wiadomość
Jak zobaczyłam dziewczyny w apetycznej bieliźnie, to troszkę szkoda było, że trafił mi się taki zestaw oryginalny, aczkolwiek za to było ciekawie, hy hy ;D
Nie obraź się, ale dla mnie ta bielizna była w większosci wulgarna i uważam, że celowo pokazano takie coś już w pierwszym pokazie, żeby zyskać większą oglądalność. Jasne, że prawdziwe modelki muszą czasem pokazać się i nago, ale nie oszukujmy sie, ten program z modelingiem z wybiegow ma niewiele wspolnego (podobnie jak oryginal z usa, czy widzieliscie ktorakolwiek dziewczyne stamtad, ktora zrobilaby swiatowa, podkreslam, swiatowa kariere? Nie. Jedna z nielicznych, ktora jest bardzo znana i rozchwytywana w Japoni jest Elyse Sewell, ktora zreszta zostyala dosc szybko odrzucona z programu, bo nie spodobala sie krolowej Tyrze). obejrzalam dwa pierwsze odcinki i wiecej nie zamierzam. Program jest zenujacy i dziewczyny, ktore widzialam i mialam nieprzyjemnosc sluchac, zrobily na mnie zle wrazenie ("teraz dam w dupe", cytat z barmanki przed pokazem, co to w ogole za poziom?)

Nigdy tez nie zrozumiem jak mozna byc tak zdesperowanym i robic z siebie idiotke, tylko po to, zeby dostac sie do jakiegos programu (nie gwarantujacego kariery przeciez, przypominam, ze to program w Polsce, co juz stawia go na nizszej pozycji z amerykanskim chocby, ktory to takze nie gwarantuje kariery), te "zadania" na castingach godzą w inteligencję normalnych ludzi i nawet dla osoby, ktora chce byc modelka, to jest po prostu seksistowski teatrzyk i ponizajace komentarze (np. wobec dziewczyn, ktore byly zdaniem jury brzydkie). Nie skomentuje macania, dziewczyna sama sie zgodzila, dla mnie to brak szacunku do samej siebie, a moze brak inteligencji, poczucia swojej wartosci? Sama powiedziala, ze byla na tylu konkursach pieknosci, ze nawet nie zliczy, moze w ten sposob sie dowartosciowuje i takie dotykanie odbiera jako komplement? Dla mnie chore i niesmaczne. Myslalam, ze po big brotherze juz wiekszego dna w tv nie pokaza, a tu niespodzianka.
__________________
Mój suwaczek w spodniach ma 20 cm!
JeanHarlow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-24, 15:04   #1104
a34
Zakorzenienie
 
Avatar a34
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 539
Dot.: Top Model - część II

Zastanawiam się, czy Anja Rubik to obejrzała i jaki ma do tego stosunek. Po jej wypowiedziach w ogóle i jej zachowaniu w poprzedniej edycji wnioskuję, że nie jest zachwycona takim obchodzeniem się z dziewczynami i kompletnym brakiem profesjonalizmu ze strony jury i producentów programu, którzy do tego dopuszczają.
a34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-24, 15:45   #1105
AguŚ87
Zakorzenienie
 
Avatar AguŚ87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 340
Dot.: Top Model - część II

Powiem wam, ze nie jestem staroswiecka itp.... ale troche przegieli z tym odcinkiem i laski z gołymi cycami i tyłkami.

tam na widowni siedziała masa dzieci a one paradowaly tylko w naklejkach na sutkach. Mi sie to srednio podobało.

to co już tylko pokazując golizne mozna cos osiągnąć? wpływaja skargi do krajowej rady radiofonii i telewizji i się nie dziwię.
__________________
Marzenia się nie spełniają... Marzenia się spełnia !
AguŚ87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-24, 15:57   #1106
agaola89
Rozeznanie
 
Avatar agaola89
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 681
Dot.: Top Model - część II

Nie wiem skąd tam się wzięły dzieciaki, ale nie przesadzajmy. Więcej golizny obejrzą sobie na teledyskach Rihanny, niż na jednym pokazie.
__________________
http://www.wysoka-bloggerka.blogspot.com/ - Nie umiem nosić czerni
agaola89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-24, 17:06   #1107
Magiciatko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 64
Dot.: Top Model - część II

Tez sie dziwie ze niektore dziewczyny zrobia wszystko, zeby sie dostac do takiego programu. Samo to ze nie zamazuja nagich biustow i posladkow tak jak to robia w Stanach jest po prostu uwlaczajace godnosci i tyle. Tak jakby malo bylo nagosci w internecie. TVN robi to tylko dla ogladalnosci (czyli pieniedzy), no bo jak inaczej by przyciagneli facetow, jakby to byl program tylko o modzie? Owszem, jest pelno piosenkarek i innych gwiazd, ktore swieca golizna ("wycieki" zdjec i seks tasm, sesje, skape kreacje itd.),ale one dostaja za to wiecej pieniedzy niz wszystkie dziewczyny z tego programu razem wziete kiedykolwiek zarobia. Nawet jak sie dostana do agencji to jesli nie maja odpowiednich wymiarow i nie maja zadnej wiedzy o modelingu to zadnej kariery nie zrobia.

W Stanach udzial w tym programie tez nie gwarantuje kariey, musisz sama pracowac nad nia. Doskonalym przykladem jest Elysse, Toccara, Raina, Jessica Serfaty, Jane Randall, Eugena Washington i inne dziewczyny, ktore maja warunki. Elysse, Jessica, Jane i Eugena maja twarze i wymiary modelek, Toccara ma bardzo pelne ksztalty i wielka osobowsc, ktora oczarowuje duzo ludzi. Raina ma sportowa sylwetke (brak talii, waskie biodra), ale jest bardzo pracowita, schudla i nauczyla sie jak pozowac, zeby to ukryc, a poza tym ma ta piekna twarz Moglabym patrzec na nia caly dzien One moga utrzymac sie z modelingu. Zapomnialam o Nicole Fox, oprocz kontraktu z Cover Girl jaki miala jako czesc wygranej, dostala drugi z nimi, co zdarzylo sie moze jeszcze tylko dwom zwyciezczyniom. Ciekawa jestem bardzo jak sobie poradzi zwyciezczyni 16 edycji, Brittani Kline, dobrze sie zapowiada. Dziewczyna ma 20 lat, 179 cm wzrostu i wymiary 80-60-80 (tak, dokladnie tyle w biodrach). Bardzo powaznie traktuje modeling, wie jak pozowac, bo sie tego uczyla sama z magazynow itd, rowniez bardzo dobrze chodzi po wybiegu. Jej portfolio w IMG nie zawiera zadnego zdjecia z ANTM, sama im zaproponowala zmiane imienia na Autumn (jej drugie imie) i nie dali jej nazwiska na tej stronie. A wychowala sie w biedniejszych warunkach niz Polina. Jej matka ma ataki paniki, nie jest w stanie podrozowac samolotem czy przebywac w duzej grupie ludzi, nie mogla znalezc przez to innej pracy oprocz sprzatania czyichs domow. Przez dlugi czas sama wychowywala Brittani w jednopokojowym mieszkaniu, mieszkaly rowniez u rodziny nieraz. Jak wyszla za maz to sie przeprowadzili do osiedla "przyczep" kempingowych. Tzn. to nie byly calkiem przyczepy, ale te domy mialy wymiary i wyglad takich przyczep (trailer park). Polina jej moze buty czyscic.
Magiciatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-24, 17:08   #1108
gwiazdeczka89
Rozeznanie
 
Avatar gwiazdeczka89
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 544
Dot.: Top Model - część II

Nie przesadzajmy? Dla mnie to jest mega przesada żeby małe dzieci patrzyły na gołe cycki i gołe dupy. A wydaję mi się że Rihana nie paraduje w teledysku w nasutnikach.

Niektóre teledyski fakt są obsceniczne ale zawsze można małemu dziecku zabronić oglądać jakiś program i go przełączyć, a ten pokaz dzieci widziały na żywo.

Myślałam że zapraszali na pokaz mody a nie golizny.

Gdyby nie to że zaprosili tam całe rodziny, matki z dziećmi to było by ok. Z resztą można było dostrzec, że niektóre osoby były zniesmaczone.

Gdyby byli sami dorośli- w porządku
__________________
"Zawsze, dla Was zawsze będe śpiewał, do końca..."
R.R.

gwiazdeczka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-24, 17:11   #1109
zla panienka
Zadomowienie
 
Avatar zla panienka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 824
Dot.: Top Model - część II

Elyse doszła do finału chyvba z tego co pamietam
__________________
studentka iś

zla panienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-24, 17:30   #1110
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Top Model - część II

ogółem ten pokaz był pozbawiony gustu i dobrego smaku. nie chodzi nawet o to, że jestem jakaś staroświecka ;> ale cała ta otoczka i sam pokaz były jakieś takie... wieś, siano, przypadkowi ludzie i panienki w stringach

sama idea była niezła - samodzielnie wykonany pokaz i tak dalej; ale dlaczego od razu taka groteska?
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:36.