Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 21 - Strona 60 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-09-28, 21:17   #1771
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 21

Cytat:
Napisane przez Kostka09 Pokaż wiadomość
cooooja lubie boczek i mi slinka cieknie...
Zapomnij na razie.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 21:21   #1772
Kostka09
Zakorzenienie
 
Avatar Kostka09
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 044
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 21

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Zapomnij na razie.
zapominam...ide spac... bo sie poslinilam
dobranoc
Kostka09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 21:31   #1773
blair witch
Zakorzenienie
 
Avatar blair witch
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 533
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 21

Cytat:
Napisane przez Miss Saeki Pokaż wiadomość
Do sernika polecam Emilki. Jest od razu zmielony i ma 0% tłuszczu. No naleśników do smarowania też jest super. Nawet można dodać pieprzu i np. szczypiorku czy innych przypraw i będzie super do smarowania na kanapki.

Zero grudek.

U mnie do zdobycia w Netto (ok, 3,60 za 500 gramów) i Real (koło 5,20 za 500g, ok. 2 zł za 150g).
Robiłam z niego sernik, kupiłam w tesco Serek smaczny, tyle że sernik wyszedł strasznie, ale to strasznie mokry normalnie woda się spod niego lała

Cytat:
Napisane przez Kostka09 Pokaż wiadomość
jasne, ze w zamknietym robie tak: 2 porcje dla siebie i Tzeta
- 6 łyzek otrab grubych takich w czerwonym opakowaniu 500g
- jajo, 3-4 łyzki jorutu nat, lub kefiru, lub kwasnego mleka, maslanki -co tam mam, pol lyzeczki slodzika, + przyprawy ja daje troche maggi zamiast soli + np. oregano, ziola lub inne zielsko
miszam dobrze i do opiekacza (trezba posmarowac pedzlem w oliwie i ew. wytrzec recznikiem...zamykam opiekac i zagladam dopiero za ok.10 minut powoli tak zeny sie nie rozerwal na pol jak sie rozrywa to jeszcze trzeba dopiec ja mam slaby opiekac ale u mnie sie piecze dosc dlugo...teraz mam nowy opiekac do panini i wychodzi mi super duza KROMA
Zgadnij co się dzieje w moim opiekaczu.....
__________________
blair witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 21:50   #1774
<<<Elka>>>
Raczkowanie
 
Avatar <<<Elka>>>
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 373
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 21

Cytat:
Napisane przez blair witch Pokaż wiadomość
Robiłam z niego sernik, kupiłam w tesco Serek smaczny, tyle że sernik wyszedł strasznie, ale to strasznie mokry normalnie woda się spod niego lała
O właśnie o tym miałam pytanie.
Mnie wyszedł pięknie: ładny wygląd, zapach i nawet smaczny taki delikatny, ale dość dużo wody w nim było, aż się z pod niego lała. Gdyby nie ta woda było by ok. Co zrobić aby tej wody tyle nie było? Dodam, że sernik robiłam z serkaPresident 4% według przepisu.



A ogólnie dzisiaj się udałam: chciałam kupić mięso wołowe a kupiłam wieprzowe. Zakręcona jakaś jestem.
__________________

Dieta Dukana czas start:
20. 09.2011r.
Cel:
72,6
--72--71--70--69--68--67--66--65(Icel)--64--63--62(IIcel)--61--60--59--58!!
<<<Elka>>> jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 22:28   #1775
d666666
Wtajemniczenie
 
Avatar d666666
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Zielona Wyspa :)
Wiadomości: 2 169
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 21

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Uwaga, nadstawiam dupsko. Poproszę o baty, gdyż piję piwo. Na usprawiedliwienie dodam, że jest to piwo litewskie (bardzo lekkie).
Lejcie po tyłku.
Ja tylko kfiatkiem Cie posmagam:brzy dal:

---------- Dopisano o 22:25 ---------- Poprzedni post napisano o 22:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Nie nie nie! I znowu źle. Dziewczyny, NABIAŁ MOŻNA DO 2 %!!!
Nie można mylić się w takich podstawach, przecież wiadomo, że mięso ma więcej niż dwa procent tłuszczu!!!!!
Co nie zmienia faktu, że parówek nie można, bo ogólnie parówki to zzzzuuuuuuuuuoooooooooooo oooooo!!!

please read carefully girls and boys)

---------- Dopisano o 22:26 ---------- Poprzedni post napisano o 22:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Oj podstawy się kłaniają.
Jeśli chodzi o mięso i ryby, nie patrzymy na procenty, tylko na rodzaj. Tłuszcz, zwłaszcza ten z ryb jest bardzo dobry dla nas. Musimy jeść trochę tłuszczu, zwłaszcza w mięsie razem z dużą ilością białka, które w mięsie się znajduje. Także jeśli chodzi o mięcho, najlepsze są oczywiście chude jego części: piersi kuraka, chuda wołowinka. Wieprzowina już jest dla nas niestety za tłusta. Reasumując mój przynudnawy () wywód: mięcho najlpeiej chude, ale nie ma tu stricte liczbowego ograniczenia co do ilości tłuszczu.
Mozna chuda szynke wieprzowa, taka 2-4 % i mozna tez poledwiczki wieprzowe (pork steaks). Sa chude i na czacie papcio pozwala

---------- Dopisano o 22:28 ---------- Poprzedni post napisano o 22:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Kostka09 Pokaż wiadomość
d666 - pytalam cie kiedys 100 lat temuo takie kluseczki z makiem słowackie...nie dotarlas przypadkiem do przepisu bo mialas popytac tesciowej chyba....? ja juz troche pokombinowalam ale co oryginal to oryginalmoze Ci sie kiedys obije o uszy..
Loj,kochana- to sa takie malutkie kuleczki drozdzowe, najpierw sie je piecze,potem zalewa wrzatkiem, dodaje mak i cukier, ale ja nie mam dodatkowego przepisu. Mysle, ze ciezko bedzie przedukanic ten przepis

Postaram sie znalezc, dzieki kochana i sorry- to bylo 100 lat temu? to ja taka stara i tak dlugo dukam
__________________
Wzrost 176cm
start maj 2010 prawie 3d, dukam stukam
marzec 2011- jedyne 81 kg
Moze kiedys magiczne 66 kg



Uciekam przed jojo
plazowy wieloryb
d666666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 23:38   #1776
napoleonka74
Raczkowanie
 
Avatar napoleonka74
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 130
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 21

No to teraz schudnę!

Zakochałam się!!!
napoleonka74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-29, 05:40   #1777
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 21

Napoleonko - gratuluje!

Ja Wam tylko pomacham...
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-29, 06:07   #1778
moose1979
Rozeznanie
 
Avatar moose1979
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 676
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 21

Dzień dobry Dziewczynki
I buziak dla Di

Uciekam
__________________
http://www.youtube.com/watch?feature...&v=Qp_JSZDHvnw
Taki będzie mój syneczek
moose1979 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-29, 06:24   #1779
Kostka09
Zakorzenienie
 
Avatar Kostka09
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 044
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 21

[QUOTE=blair witch;29688510

Zgadnij co się dzieje w moim opiekaczu..... [/QUOTE]
i ja wyszly? trzeba troche wyczuc opiekacz i konsystencje ale potem to juz z gorki

Cytat:
Napisane przez <<<Elka>>> Pokaż wiadomość
O właśnie o tym miałam pytanie.
Mnie wyszedł pięknie: ładny wygląd, zapach i nawet smaczny taki delikatny, ale dość dużo wody w nim było, aż się z pod niego lała. Gdyby nie ta woda było by ok. Co zrobić aby tej wody tyle nie było? Dodam, że sernik robiłam z serkaPresident 4% według przepisu.
te serniki zawsze wychodza takie wodniste ja daje gdzies zeby odciekl, a ja daje po prostu budyn z lidla waniliowy i jest sporo wody mniej

Cytat:
Napisane przez d666666 Pokaż wiadomość
Loj,kochana- to sa takie malutkie kuleczki drozdzowe, najpierw sie je piecze,potem zalewa wrzatkiem, dodaje mak i cukier, ale ja nie mam dodatkowego przepisu. Mysle, ze ciezko bedzie przedukanic ten przepis

Postaram sie znalezc, dzieki kochana i sorry- to bylo 100 lat temu? to ja taka stara i tak dlugo dukam
ja tez
ja ich absolutnie nie chce przerabiac na dukanowetakiego grzechu nie zrobie ja bym prosila o przepis prawdziwy jak moge tylko te co ja jadlam to mialy mak w srodku takie waleczki ale inne tez moga byc, bo uwielbiam mak
Cytat:
Napisane przez napoleonka74 Pokaż wiadomość
No to teraz schudnę!

Zakochałam się!!!
ooo fajnie, a cos wiecej
Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Napoleonko - gratuluje!

Ja Wam tylko pomacham...
co tam u Ciebie??jak dietka, dlaczego tak nas zaniedbujesz?:c mok:

za oknem znowu piekna pogoda, uwielbiam taka jesiena w piatek jade w gory
a zaraz lece na targ po warzywa a potem robie nalot na lumpeks moj ulubiony

milego dnia
Kostka09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-29, 07:51   #1780
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 21

Cytat:
Napisane przez blair witch Pokaż wiadomość
Robiłam z niego sernik, kupiłam w tesco Serek smaczny, tyle że sernik wyszedł strasznie, ale to strasznie mokry normalnie woda się spod niego lała
Kurcze, mi też taki ostatnio wyszedł. No i było jak myślałam, pierwszy sernik w życiu wyszedł pyszny, a późniejsze... Szkoda gadać.


Cytat:
Napisane przez d666666 Pokaż wiadomość
Ja tylko kfiatkiem Cie posmagam:brzy dal:

---------- Dopisano o 22:26 ---------- Poprzedni post napisano o 22:25 ----------
Mozna chuda szynke wieprzowa, taka 2-4 % i mozna tez poledwiczki wieprzowe (pork steaks). Sa chude i na czacie papcio pozwala
Tylko nie kolczastą różą.
Chyba normalnie kupię te polędwiczki bo na resztę już powoli patrzeć nie mogę, chociaż Rodzynek robi co może, żeby było pyszne.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-29, 07:52   #1781
sreberko4
Zakorzenienie
 
Avatar sreberko4
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 797
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 21

Dobry dień, dobry dień tu twoje radio heloł heloł

Nie wiem z czego sie tak cieszę
Dzisiaj proto day podejście drugie gdyż we wtorek zbił mnie zapach lecza i na jego cześć porzuciłam proto dzisiaj zaczęłam od racuszków z serkiem homo, a potem pomyślę
Ogólnie to mija drugi miesiąc utrwalania wagi Dzisiaj ważyłam 54,7kg, ale objadam się ostatnio jak debil Ale po proto waga przeważnie spada poniżej 54 kg wiec jest dobrze. Mimo to biorę sie za siebie, od wczoraj brzuszki i koniec podjadania Jedynie w niedzielę pozwolę sobie na grzechy
Aha jak tak piszecie o tych sernikach to ostatnio się zawiodłam. Zawsze kupowałam ser biały mielony w kostkach w pobliskiej mleczarni i z niego był pyszny puszysty sernik, tyle że kg takiego sera kosztowało 12zł Więc pokuszona ceną 7,99 w biedronie kupiłam twaróg w wiaderku. I co? I w domu patrzę a to serek twarogowy! nie twaróg! sernik wyszedł okropny! Prawdziwy biały ser musi kosztować i więcej nie dam sie nabrać





Cytat:
Napisane przez zbroziu Pokaż wiadomość
cześć dziewczynki u mnie cały czas waga stoi w miejscu niestety na dodatek nadeszły ciężkie kobiece dni, więc na razie ze spadkiem wagi muszę się pożegnać...

to zakończenia fazy II według testu dukana zostało około 3 tyg, a do zrzucenia jeszcze prawie 4kg... coś mi się wydaje że faza II potrwa jednak troszkę dłużej....

buziaki
Ile jesteś na drugiej fazie?

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Uwaga, nadstawiam dupsko. Poproszę o baty, gdyż piję piwo. Na usprawiedliwienie dodam, że jest to piwo litewskie (bardzo lekkie).
Lejcie po tyłku.
i dla Rodzynka też za wydudnienie
__________________
"I Was Born To Love You..."
sreberko4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-29, 07:53   #1782
napoleonka74
Raczkowanie
 
Avatar napoleonka74
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 130
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 21

Poznałam go przez net oczywiście, wczoraj byliśmy na pierwszej randce, czuję się jak nastolatka.
napoleonka74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-29, 08:10   #1783
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 21

Cytat:
Napisane przez napoleonka74 Pokaż wiadomość
Poznałam go przez net oczywiście, wczoraj byliśmy na pierwszej randce, czuję się jak nastolatka.
O jak fajnie, napisz coś więcej. Jak przez net?
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-29, 08:10   #1784
angel109238
Zadomowienie
 
Avatar angel109238
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Lubelanka na podkarpaciu
Wiadomości: 1 826
GG do angel109238
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 21

No i mój pierwszy dzień z Dukanem rozpoczęty
Usmażyłam jajka z otrębami i z serkiem wiejskim.
A na obiad mam pierś faszerowaną serem białym z koperkiem.
__________________
Synuś już z Nami

Dietkuje
I 85kg
II 80kg
III 70kg
angel109238 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-29, 08:27   #1785
napoleonka74
Raczkowanie
 
Avatar napoleonka74
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 130
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 21

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
O jak fajnie, napisz coś więcej. Jak przez net?
przez portal poznawczy Badoo w sobotę, prawdę mówiąc myślałam że nic z tego nie będzie bo jest trochę młodszy ale wpadłam mu w oko, powiedział, że zdjęcia nie oddają mojej urody! lol
napoleonka74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-29, 09:38   #1786
magda_lena40
Zakorzenienie
 
Avatar magda_lena40
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: GórnyŚląsk
Wiadomości: 9 201
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 21



Kostka
Tosty pycha, takie chrupiąąąąąąąąąąące wyszły Tylko zapomniałam posmarować opiekacz odrobiną tłuszczu i się mi jeden tost przykleił


Sreberko
To w proto-dzień można używać skrobi ? Myślałam, że tylko czyste proteiny Chyba że te racuchy to bez skrobi ?


Napoleonka
Gratuluję


A co do serników, to po upieczeniu trzeba je odstawić, żeby sobie odkapały. Mi ostatnio chyba z pół szklanki wody się wylało Dlatego serniki dukanowe najlepiej piec w tortownicy albo innej blaszce z odczepianymi brzegami i po upieczeniu te brzegi odczepić, ściągnąć z brzegów ciasta pergamin jeśli go używałyście, bo on zatrzymuje wodę i zostawić, żeby się woda z tego sernika wylała
__________________

Wiesz, co jest najważniejsze w życiu? Mieć cel. I dążyć do jego spełnienia.
Ja mam cel. (...) I wiesz, ten cel, który posiadam, tak jakby... uszczęśliwia mnie.
Dzięki niemu mam poczucie, że warto żyć, mimo przeciwności.
Ale często wątpię.
Bardzo często.

magda_lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-29, 09:46   #1787
karmeelek
Zadomowienie
 
Avatar karmeelek
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 759
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 21

Dzień dobry Słoneczka!
U mnie pięknie słońce za oknem świeci i nawet humor w miarę dobry
Ja ostatnio znów ciągle robię bułeczki w opiekaczu bo oczywiście zapominam kupić pieczywa do domu hehe
A co do sernika to niestety taki urok robienia go bez mąki - dodanie budyniu pomaga trochę ale zawsze to lepsze niż nic
napoleonka a o ile młodszy? Ja przez kilka lat spławiałam takiego jednego młodszego i teraz co? Kombinujemy dzieciaczka A swoją drogą to fajnie gdy nie trzeba się zastanawiać czy można czy nie
angel powodzenia!
sreberko.... a u mnie z waga porażka..... ale mam takie parcie na słodkie mdli mnie a dalej je jem
Fenris a co Ty tak z doskoku?
karmeelek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-29, 09:59   #1788
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 21

Cytat:
Napisane przez napoleonka74 Pokaż wiadomość
przez portal poznawczy Badoo w sobotę, prawdę mówiąc myślałam że nic z tego nie będzie bo jest trochę młodszy ale wpadłam mu w oko, powiedział, że zdjęcia nie oddają mojej urody! lol
Fajnie, trzymam kciuki. Dużo młodszy?

Cytat:
Napisane przez magda_lena40 Pokaż wiadomość

Sreberko
To w proto-dzień można używać skrobi ? Myślałam, że tylko czyste proteiny Chyba że te racuchy to bez skrobi ?
Racja, na III i IV fazie przy protodniu nie należy używać tolerowanych. Brawo za czujność.

Cytat:
Napisane przez karmeelek Pokaż wiadomość
Dzień dobry Słoneczka!
U mnie pięknie słońce za oknem świeci i nawet humor w miarę dobry
Ja ostatnio znów ciągle robię bułeczki w opiekaczu bo oczywiście zapominam kupić pieczywa do domu hehe
A co do sernika to niestety taki urok robienia go bez mąki - dodanie budyniu pomaga trochę ale zawsze to lepsze niż nic
napoleonka a o ile młodszy? Ja przez kilka lat spławiałam takiego jednego młodszego i teraz co? Kombinujemy dzieciaczka A swoją drogą to fajnie gdy nie trzeba się zastanawiać czy można czy nie
angel powodzenia!
sreberko.... a u mnie z waga porażka..... ale mam takie parcie na słodkie mdli mnie a dalej je jem
Fenris a co Ty tak z doskoku?
Masz zachcianki? Może to już?
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-29, 10:03   #1789
blair witch
Zakorzenienie
 
Avatar blair witch
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 533
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 21

Cytat:
Napisane przez napoleonka74 Pokaż wiadomość
Poznałam go przez net oczywiście, wczoraj byliśmy na pierwszej randce, czuję się jak nastolatka.
Super

Cytat:
Napisane przez Kostka09 Pokaż wiadomość
i ja wyszly? trzeba troche wyczuc opiekacz i konsystencje ale potem to juz z gorki


te serniki zawsze wychodza takie wodniste ja daje gdzies zeby odciekl, a ja daje po prostu budyn z lidla waniliowy i jest sporo wody mniej
Pyszne Muszę jeszcze nad przyprawami popracować, bo lekko kwaśno-słodkie w smaku (a dałam tylko przyprawę do pizzy i maggi), wczoraj mi średnio smakowała, a dzisiaj zjadłam drugą (tzn to co wczoraj wyszło przekroiłam na pół i drugą połówkę dziś) i była dużo lepsza niż na świeżo

Nie mam pędzelka do smarowania, więc starym sposobem 'naleśnikowym' umaczałam kawałek bułki w oliwie i tą bułką po opiekaczu jeździłam, nawet lepiej niż pędzelkiem bo nie trzeba nic zbierać bo się w sam raz nakłada ilość

Dobry pomysł z budyniem, wypróbuję

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Kurcze, mi też taki ostatnio wyszedł. No i było jak myślałam, pierwszy sernik w życiu wyszedł pyszny, a późniejsze... Szkoda gadać.
Mi oba takie wyszły - a robiłam i z Emilki, i z Oetkera Ale z Emilki wyszedł nawet mniej wodnisty niż z Oetkera, wodę puścił dopiero na drugi dzień

Lecę do promotora... trzymać kciuki...
__________________
blair witch jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-29, 10:19   #1790
maadziulek91
Zadomowienie
 
Avatar maadziulek91
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 974
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 21

Dziewczyny a jak u Was z cerą ??

Jeśli mam problemy typu trądzik czy nadmierne przetłuszczanie to samo białko mi nie zaszkodzi? slyszalam że nabiał i przetwory mleczne nasilają zmiany trądzikowe i w ogóle.
__________________
Tran + pokrzywa + cynk + siemię lniane
maadziulek91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-29, 10:22   #1791
karmeelek
Zadomowienie
 
Avatar karmeelek
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 759
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 21

Emi na zachcianki to raczej za wcześnie Wydaje mi się, że tak od razu nam się nie uda choć kto wie... Mogliśmy zacząć kilka dni wcześniej a tak to nie wiem czy za późno już nie było. Jak nie wyszło teraz to nie będziemy się poddawać tylko będziemy działać dalej

A tak poza tym mam niezły dylemat.... Może Wy mi pomożecie.... Mianowicie czy mam się przeprowadzić do jego rodzinnego domu i dojeżdżać do pracy 40km w jedną stronę ale za to nie utrzymywać tutaj wynajmowanego mieszkania nie tracić dodatkowo na jego dojazdy czy jednak żeby on się przeniósł do mnie i dojeżdżał i będziemy dalej wynajmować ale za to będziemy sami? Co byście zrobiły?
karmeelek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-29, 10:26   #1792
blair witch
Zakorzenienie
 
Avatar blair witch
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 533
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 21

Cytat:
Napisane przez karmeelek Pokaż wiadomość

A tak poza tym mam niezły dylemat.... Może Wy mi pomożecie.... Mianowicie czy mam się przeprowadzić do jego rodzinnego domu i dojeżdżać do pracy 40km w jedną stronę ale za to nie utrzymywać tutaj wynajmowanego mieszkania nie tracić dodatkowo na jego dojazdy czy jednak żeby on się przeniósł do mnie i dojeżdżał i będziemy dalej wynajmować ale za to będziemy sami? Co byście zrobiły?
Zależy jak stoicie z finansami, ale ja wolałabym sama z nim, a nie z rodziną


A cerę mam nawet ok, tyle że ja się kwaszę, korunduję, i różne takie rytuały odprawiam co wieczór i co rano
__________________
blair witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-29, 10:31   #1793
karmeelek
Zadomowienie
 
Avatar karmeelek
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 759
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 21

Cytat:
Napisane przez blair witch Pokaż wiadomość
Zależy jak stoicie z finansami, ale ja wolałabym sama z nim, a nie z rodziną
No i tu jest pies pogrzebany bo.... im szybciej staniemy na nogi to będzie można rozbudować dom lub postawić drugi obok a tak to zawsze ok 1,5-2tys miesięcznie idzie na utrzymanie mieszkania, garażu, wszelkie opłaty itd. Wiem, że jak będę w ciąży to na bank się tam przeniosę bo nie wytrzymam sama w domu całe dnie tylko pytanie kiedy w niej będę...
karmeelek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-29, 11:19   #1794
Miss Saeki
Zakorzenienie
 
Avatar Miss Saeki
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7 209
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 21

Cytat:
Napisane przez d666666 Pokaż wiadomość

Mozna chuda szynke wieprzowa, taka 2-4 % i mozna tez poledwiczki wieprzowe (pork steaks). Sa chude i na czacie papcio pozwala
super szyneczki jadam z drobiu, uwielbiam polędwicę miodową więc nie szukam nic innego. Ale polędwiczki: dobra wiadomość, bo kurczaki znów mi uszami wychodzą. A jak jest ze schabem? Nie jest jeszcze chudszy od polędwiczek?
__________________
Książki LC
Miss Saeki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-29, 12:09   #1795
d666666
Wtajemniczenie
 
Avatar d666666
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Zielona Wyspa :)
Wiadomości: 2 169
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 21

Cytat:
Napisane przez moose1979 Pokaż wiadomość
Dzień dobry Dziewczynki
I buziak dla Di

Uciekam
co tak skromnie i bez wyrazu, hola hola, zaraz zaraz a gdzie to sie Mr Fejt udaje


---------- Dopisano o 12:02 ---------- Poprzedni post napisano o 12:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Kurcze, mi też taki ostatnio wyszedł. No i było jak myślałam, pierwszy sernik w życiu wyszedł pyszny, a późniejsze... Szkoda gadać.



Tylko nie kolczastą różą.
Chyba normalnie kupię te polędwiczki bo na resztę już powoli patrzeć nie mogę, chociaż Rodzynek robi co może, żeby było pyszne.
ja tez po prawie poltora roku i ciaglej walce nie moge na proteiny patrzec, a pamietam jak sie cieszylam, ze moge bezkarnie jesc makrele z czerwona papryka

---------- Dopisano o 12:04 ---------- Poprzedni post napisano o 12:02 ----------

Cytat:
Napisane przez napoleonka74 Pokaż wiadomość
Poznałam go przez net oczywiście, wczoraj byliśmy na pierwszej randce, czuję się jak nastolatka.
Fajnie Ci ciesze sie Twym szczesciem jako zgryzliwa zrzedzaca zona z krotkim stazem

---------- Dopisano o 12:05 ---------- Poprzedni post napisano o 12:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Fajnie, trzymam kciuki. Dużo młodszy?


Racja, na III i IV fazie przy protodniu nie należy używać tolerowanych. Brawo za czujność.


Masz zachcianki? Może to już?

No co Ty, to tylko kolega, jak mozna przeciez z tylko kolega:brzyda l:

---------- Dopisano o 12:08 ---------- Poprzedni post napisano o 12:05 ----------

Cytat:
Napisane przez maadziulek91 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a jak u Was z cerą ??

Jeśli mam problemy typu trądzik czy nadmierne przetłuszczanie to samo białko mi nie zaszkodzi? slyszalam że nabiał i przetwory mleczne nasilają zmiany trądzikowe i w ogóle.
Ja na poczatku diety mialam wysypke, takie krosteczki malenkie dookola buzi, ale przeszlo, mialam tez na ramionach, a potem w trakcie diety zrobily sie one gladziutkie jak nigdy. Mysle, ze z nabialem trzeba rozsadnie- dlatego jest ograniczenie do 1kg/1l dziennie.
Niektorzy tez drapia sie np po jajach: brzydal:
(chodzi o jaja spozywcze)

---------- Dopisano o 12:09 ---------- Poprzedni post napisano o 12:08 ----------

Cytat:
Napisane przez karmeelek Pokaż wiadomość
Emi na zachcianki to raczej za wcześnie Wydaje mi się, że tak od razu nam się nie uda choć kto wie... Mogliśmy zacząć kilka dni wcześniej a tak to nie wiem czy za późno już nie było. Jak nie wyszło teraz to nie będziemy się poddawać tylko będziemy działać dalej

A tak poza tym mam niezły dylemat.... Może Wy mi pomożecie.... Mianowicie czy mam się przeprowadzić do jego rodzinnego domu i dojeżdżać do pracy 40km w jedną stronę ale za to nie utrzymywać tutaj wynajmowanego mieszkania nie tracić dodatkowo na jego dojazdy czy jednak żeby on się przeniósł do mnie i dojeżdżał i będziemy dalej wynajmować ale za to będziemy sami? Co byście zrobiły?
A on nie moze sie do Ciebie wprowadzisz, mieszkasz sama?
zawsze facetowi latwiej walizki spakowac ( to byl zart, niesmieszny sorry)
__________________
Wzrost 176cm
start maj 2010 prawie 3d, dukam stukam
marzec 2011- jedyne 81 kg
Moze kiedys magiczne 66 kg



Uciekam przed jojo
plazowy wieloryb
d666666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-29, 12:24   #1796
d666666
Wtajemniczenie
 
Avatar d666666
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Zielona Wyspa :)
Wiadomości: 2 169
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 21

Cytat:
Napisane przez blair witch Pokaż wiadomość
Zależy jak stoicie z finansami, ale ja wolałabym sama z nim, a nie z rodziną


A cerę mam nawet ok, tyle że ja się kwaszę, korunduję, i różne takie rytuały odprawiam co wieczór i co rano
Widzialam na blogu- jest nieskazitelna)

---------- Dopisano o 12:13 ---------- Poprzedni post napisano o 12:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Miss Saeki Pokaż wiadomość
super szyneczki jadam z drobiu, uwielbiam polędwicę miodową więc nie szukam nic innego. Ale polędwiczki: dobra wiadomość, bo kurczaki znów mi uszami wychodzą. A jak jest ze schabem? Nie jest jeszcze chudszy od polędwiczek?
Wiem, ze mozna poledwiczki, trzeba by bylo sprawdzic, nie mam pewnosci.
Wiem, ze szynka light ok, ale lepiej niewedzona, a ta miodowa moze nie byc ok, bo pewnie ma glukoze, trzeba sprawdzac sklad.Postaram sie odnalezc

---------- Dopisano o 12:20 ---------- Poprzedni post napisano o 12:13 ----------

Schab surowy wieprzowy 174kcal 21g bialko 10g tluszcz 0 g wegli


Schab wędzony 136kcal 25g bialko 4g tluszcz 0 g wegli


Taka roznica? nie rozumiem

---------- Dopisano o 12:22 ---------- Poprzedni post napisano o 12:20 ----------



poledwiczki wieprzowe
Wartość energetyczna w 100 g: 106,00 kcal
Białko w 100 g: 20,40 g
Węglowodany w 100 g: 0,20 g
Tłuszcz w 100 g: 2,10 g




chyba warte grzechu bardziej

---------- Dopisano o 12:24 ---------- Poprzedni post napisano o 12:22 ----------

GADAM SAMA DO SIEBIE:brz ydal::b rzydal:
__________________
Wzrost 176cm
start maj 2010 prawie 3d, dukam stukam
marzec 2011- jedyne 81 kg
Moze kiedys magiczne 66 kg



Uciekam przed jojo
plazowy wieloryb
d666666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-29, 12:26   #1797
gorzala
Zakorzenienie
 
Avatar gorzala
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 449
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 21

Dziewczyny, mam pytanie. Pojutrze oficjalnie zacznę drugą fazę, ale dopiero dzisiaj postanowiłam zrobić chlebek (PP) w przepisie jest 1 łyżka stołowa zbożowych i 2 łyżki owsianych otrębów. A więc są to trzy łyżki, a zalecane są dwie. Czy to znaczy, że tego chleba lepiej nie jeść 1 dzień, a rozłożyć na 2?
gorzala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-29, 12:32   #1798
d666666
Wtajemniczenie
 
Avatar d666666
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Zielona Wyspa :)
Wiadomości: 2 169
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 21

Cytat:
Napisane przez gorzala Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam pytanie. Pojutrze oficjalnie zacznę drugą fazę, ale dopiero dzisiaj postanowiłam zrobić chlebek (PP) w przepisie jest 1 łyżka stołowa zbożowych i 2 łyżki owsianych otrębów. A więc są to trzy łyżki, a zalecane są dwie. Czy to znaczy, że tego chleba lepiej nie jeść 1 dzień, a rozłożyć na 2?
Jak zrobisz w 1szej fazie chlebek z 2 lyzek owsianych to bedzie lepiej i bez grzechu. Nie mozesz dodac proszku do pieczenia, wiec zrob cos w rodzaju placka- np jajo, 2 lyzki owsianych, troszke serka homo, tak z lyzke i na goraca patelnie- oczywiscie przyprawy tez.
Otreby pszenne- lyzka- naleza do tolerowanych, dlatego 0d 2giej fazy, a tolerowanych mozesz zjesc 2 sztuki dziennie
__________________
Wzrost 176cm
start maj 2010 prawie 3d, dukam stukam
marzec 2011- jedyne 81 kg
Moze kiedys magiczne 66 kg



Uciekam przed jojo
plazowy wieloryb
d666666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-29, 12:33   #1799
Miss Saeki
Zakorzenienie
 
Avatar Miss Saeki
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7 209
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 21

Wartość energetyczna 76,9kcal/324,6kJ
Białko (g) 12,5
Węglowodany (g) 3,0
Tłuszcze (g) 1,7

Wartości polędwicy miodowej. Nie jadam jej często, 1 raz, max 2 razy w tygodniu, więc nawet jeśli ma odrobinę glukozy to chyba tego jest mniej niż 0,5% - a chyba nie ma rzeczy która by nie miała w sobie jakiegoś naturalnego cukru...

co do schabu i polędwiczek... nie chce mi się wierzyć, że jest aż taka różnica... swoją drogą... mięso mięsie nie równe... z mega utuczonej świni to i polędwica będzie tłusta...
__________________
Książki LC
Miss Saeki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-29, 12:36   #1800
gorzala
Zakorzenienie
 
Avatar gorzala
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 449
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 21

Już Go zrobiłam, chodzi tylko o to, czy mogę zjeść np. teraz i na wieczór (niedużo tego wyszło ;P) Czy lepiej jutro na śniadanie..
gorzala jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:14.