Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. II - Strona 80 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-09-25, 20:52   #2371
prinston_girl
Rozeznanie
 
Avatar prinston_girl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 564
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. II

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
Właśnie szukałam tego urządzenia, ale niestety nie mogę nigdzie znaleźć (szukałam w internecie, bo po sklepach to niebardzo sobie wyobrażam gdzie ).
Bez przesady, normalna skórzana torebka nie waży dużo .
Nie wiem co powoduje, że ta z zary jest taka ciężka, bo łańcuchy są leciutkie ...
Może nie będę nosić 'cegieł', bo w tym roku na uczelnię nie nosiłam raczej nigdy książek, maksymalnie jedną, trochę kartek, teczkę itp., ale jednak chcę mieć pewność, że jak włożę do torebki 5 książek to mi się nie rozpadnie .
Ta z Zary wygląda tak jak w załączniku. Jest bardzo porządnie wykonana, nic jej nie można zarzucić, kupiłam ją od razu jak się pojawiła (to bylo chyba 2 lata temu?) i nic się z nią nie dzieje, jest naprawdę cudowna, gdyby nie ta waga ... Aczkolwiek jak wiem, że nie będę nosić ciężarów to chętnie ją biorę bo jest piękna .

ja tę torebke mam właśnie z etorebki.pl ze srebrnymi łańcuchami i fakt jest strasznie ciężka sama w sobie ale to i tak nie zmienia faktu ze ja ja uwielbiam :d kupiłam ją jakieś 3 tygodnie temu i praktycznie się z nią nie rozstaje, nosze ja do pracy, na uczelnie pewnie tez bede, poniewiera sie niemiłosiernie a i tak cały czas wyglada jak na początku wiec wbrew pozorom jest poządnie wykonana i myśle ze prędko jej nie przestane kochać
__________________

prinston_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-27, 18:07   #2372
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. II

Możecie mi przypomnieć adres polskiej blogerki, nick rozpoczynający się na literę P? Charakterystyczna, długie, rude włosy. Przewijała się tutaj, ale za Chiny nie mogę jej znaleźć.
Nie chodzi o Panią Ekscelencję
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-27, 18:09   #2373
xestrellax
Rozeznanie
 
Avatar xestrellax
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 849
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. II

To ja podrzucę inny adres, na który teraz przypadkiem trafiłam. Jest całkiem nieźle http://dangerous-fashion.blogspot.com/
__________________
Fuck fashion. Let's smoke menthols.
xestrellax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-27, 18:19   #2374
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. II

Cytat:
Napisane przez xestrellax Pokaż wiadomość
To ja podrzucę inny adres, na który teraz przypadkiem trafiłam. Jest całkiem nieźle http://dangerous-fashion.blogspot.com/
O, ta pani też tu była. Pamiętam, że odbyła się zażarta dyskusja na jej temat, aż w końcu sama zainteresowana pojawiła się na wątku

Do mnie raczej nie przemawia jej styl.
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-27, 18:51   #2375
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. II

Cytat:
Napisane przez paula-zla Pokaż wiadomość
Możecie mi przypomnieć adres polskiej blogerki, nick rozpoczynający się na literę P? Charakterystyczna, długie, rude włosy. Przewijała się tutaj, ale za Chiny nie mogę jej znaleźć.
Nie chodzi o Panią Ekscelencję
Chodzi o Pelę?
http://pelapantera.blogspot.com/

paula-zla, lepiej do tego nie wracać, bo znowu będzie afera
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-27, 18:54   #2376
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. II

Cytat:
Napisane przez Jigoku Pokaż wiadomość
Chodzi o Pelę?
http://pelapantera.blogspot.com/

paula-zla, lepiej do tego nie wracać, bo znowu będzie afera
Tak Dziękuję

__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-27, 21:37   #2377
kokojamboho
Raczkowanie
 
Avatar kokojamboho
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 376
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. II

Cytat:
Napisane przez xestrellax Pokaż wiadomość
To ja podrzucę inny adres, na który teraz przypadkiem trafiłam. Jest całkiem nieźle http://dangerous-fashion.blogspot.com/
Nie lubie takiego stylu.
kokojamboho jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-27, 22:54   #2378
Dione
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 014
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. II

Cytat:
Napisane przez RosemarieV Pokaż wiadomość

Nie wiem, czy ten blog był tutaj wspominany, ale polecam: http://irjadaramis.blogspot.com/ Niektóre stylizacje ma świetne, właśnie w rockowym stylu.
Mnie nie zachwyca .stylizacje dość przewidywalne , a poza tym mam wrażenie że rzeczy sa kiepskiej jakości (sztuczna skóra)
Cytat:
Napisane przez paula-zla Pokaż wiadomość
O, ta pani też tu była. Pamiętam, że odbyła się zażarta dyskusja na jej temat, aż w końcu sama zainteresowana pojawiła się na wątku
Do mnie raczej nie przemawia jej styl.
czemu taka zażarta ? Do mnie tez nie przemawia ale nie widze w nic nic kontrowersyjnego\\
Dione jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 09:49   #2379
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. II

Cytat:
Napisane przez Dione Pokaż wiadomość
Mnie nie zachwyca .stylizacje dość przewidywalne , a poza tym mam wrażenie że rzeczy sa kiepskiej jakości (sztuczna skóra)
czemu taka zażarta ? Do mnie tez nie przemawia ale nie widze w nic nic kontrowersyjnego\\
Myślę, że wystarczy cofnąć się do tamtych postów. Zaczęły pojawiać się osoby trzecie spoza wątku, obrońca autorki bloga, a zaraz po nim sama zainteresowana i zrobił się młyn. Tak to leciało.
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 16:04   #2380
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. II

Trochę na rockowo, trochę vintage...
http://ajsonserwus.blogspot.com/
Nie trafia w moje gusta do końca, ale może komuś się spodoba
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 16:17   #2381
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. II

Jakie nogi łał
Zresztą, wszystkie wspominane tu blogerki mają nogi jak marzenie Ja też chcę takie!

I śliczny pierścionek króliczek
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"


Edytowane przez tenebra
Czas edycji: 2011-09-28 o 16:21
tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-28, 17:55   #2382
xestrellax
Rozeznanie
 
Avatar xestrellax
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 849
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. II

Nie pamiętam dyskusji o tej dziewczynie z bloga. Nie wiem czy to dobrze, czy źle, ale chyba mnie ominęła.

Jestem w trakcie poszukiwań legginsów/rurek z eko-skóry czy czegoś podobnego. Dzisiaj widziałam świetne spodnie, ale zostawiłam je nie pytając nawet o cenę bo stwierdziłam, że chyba mają odrobinę połysku. Tylko zastanawiam się, czy w ogóle da się kupić takie totalnie matowe legginsy/spodnie z eko? Czy one zawsze chociaż tak delikatnie połyskują? Nie mam doświadczenia, podpowiedzcie mi Bo jeśli zawsze mają minimalny połysk, to chyba jutro jeszcze raz pojadę tam i tym razem przymierzę te spodnie

ps. Wiecie co, ja nie wiem czy ja się dziwnie ubieram, czy może jestem aż tak brzydka, bo w drugą stronę to raczej nie , ale i wczoraj i dzisiaj jak łaziłam po Poznaniu to miałam wrażenie, że niektórzy ludzie jakoś tak się na mnie gapią, nawet niektórzy znajomi ze studiów
__________________
Fuck fashion. Let's smoke menthols.
xestrellax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 18:01   #2383
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. II

Ja też jestem na tropie leggów skórzanych, ale najpierw muszę jakiekolwiek przymierzyć, żeby zobaczyć, czy w ogóle fason legginsów mi odpowiada, ponieważ wcześniej od nich stroniłam. W H&M widziałam całkiem fajne. W planach najbliższych zakupów mam jeszcze szary sweter oversized.
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 18:12   #2384
Dione
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 014
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. II

Cytat:
Napisane przez xestrellax Pokaż wiadomość
Jestem w trakcie poszukiwań legginsów/rurek z eko-skóry czy czegoś podobnego. Dzisiaj widziałam świetne spodnie, ale zostawiłam je nie pytając nawet o cenę bo stwierdziłam, że chyba mają odrobinę połysku. Tylko zastanawiam się, czy w ogóle da się kupić takie totalnie matowe legginsy/spodnie z eko? Czy one zawsze chociaż tak delikatnie połyskują? Nie mam doświadczenia, podpowiedzcie mi Bo jeśli zawsze mają minimalny połysk, to chyba jutro jeszcze raz pojadę tam i tym razem przymierzę te spodnie
no generalnie lekki połysk to jest urok skóry licowanej i wyrobów ją imitujacych Są gładkie a to co jest gładkie sie błyszczy ...

Chociaż widziałam ostatni taki materiał (w Bershce i H&M nie pamietam co z niego było zrobione) -trudno o nazwać skróopodobnym bo wyglądał totalnie sztucznie ale gdzieś tam piąte przez dziesiate skóre przypominał ale był kompletnie matowy tylko że ten materiał ma zerowy poślizg jest jak jakaś guma wrecz 'lepki' ... - jak dal mnie okropny ,wyobrażam sobie że jak w tym usiadła to juz bym nie wstała , wydaje mi sie bardzo niekomfortowy
matowy jest też oczywiście zamsz


Ja tez szukam spodnie skórzanopodobnych ale mam znowu inny problem -za duze są na mnie ,przynajmniej te co przymierzałam a szkoda bo super były

Edytowane przez Dione
Czas edycji: 2011-09-28 o 18:15
Dione jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 18:23   #2385
dystopia
Rozeznanie
 
Avatar dystopia
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 787
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. II

Cytat:
Napisane przez Dione Pokaż wiadomość
Chociaż widziałam ostatni taki materiał (w Bershce i H&M nie pamietam co z niego było zrobione) -trudno o nazwać skróopodobnym bo wyglądał totalnie sztucznie ale gdzieś tam piąte przez dziesiate skóre przypominał ale był kompletnie matowy tylko że ten materiał ma zerowy poślizg jest jak jakaś guma wrecz 'lepki' ... - jak dal mnie okropny ,wyobrażam sobie że jak w tym usiadła to juz bym nie wstała , wydaje mi sie bardzo niekomfortowy
ja mam legginsy z h&m właśnie z takiej matowej, "lepkiej" skóry ładnie przez to przylegają i całkiem spoko się je nosi.
dystopia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 18:24   #2386
xestrellax
Rozeznanie
 
Avatar xestrellax
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 849
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. II

Cytat:
Napisane przez paula-zla Pokaż wiadomość
Ja też jestem na tropie leggów skórzanych, ale najpierw muszę jakiekolwiek przymierzyć, żeby zobaczyć, czy w ogóle fason legginsów mi odpowiada, ponieważ wcześniej od nich stroniłam. W H&M widziałam całkiem fajne. W planach najbliższych zakupów mam jeszcze szary sweter oversized.
Dokładnie to samo u mnie
Cytat:
Napisane przez Dione Pokaż wiadomość
no generalnie lekki połysk to jest urok skóry licowanej i wyrobów ją imitujacych Są gładkie a to co jest gładkie sie błyszczy ...

Chociaż widziałam ostatni taki materiał (w Bershce i H&M nie pamietam co z niego było zrobione) -trudno o nazwać skróopodobnym bo wyglądał totalnie sztucznie ale gdzieś tam piąte przez dziesiate skóre przypominał ale był kompletnie matowy tylko że ten materiał ma zerowy poślizg jest jak jakaś guma wrecz 'lepki' ... - jak dal mnie okropny ,wyobrażam sobie że jak w tym usiadła to juz bym nie wstała , wydaje mi sie bardzo niekomfortowy
matowy jest też oczywiście zamsz


Ja tez szukam spodnie skórzanopodobnych ale mam znowu inny problem -za duze są na mnie ,przynajmniej te co przymierzałam a szkoda bo super były
Dzięki za odzew dziewczyny. Przejdę się jeszcze po innych sklepach, ale jakoś bieda z tymi legginsami/rurkami, więc pewnie tam wrócę, tylko kurcze czemu nie zapytałam o cenę
__________________
Fuck fashion. Let's smoke menthols.
xestrellax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 22:14   #2387
Damian17
Raczkowanie
 
Avatar Damian17
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 192
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. II

Przepraszam ale nie jestem żadnym obrońcą autorki bloga jak tutaj niektórzy twierdzą, wyraziłem tylko swoje zdanie na temat waszych zachwytów nad znanymi blogerkami Proszę tego nie brać jako początek kłótni, tylko nie chcę być tutaj brany za jakiegoś " złego" dlatego wyjaśniam.

Wiecie może gdzie w Częstochowie kupię skórzaną kamizelką? Byłem w Zarze , H&M i nic . W Zarze była brązowa ale cena o ile dobrze pamiętam 379zł ? :/ Chodzi mi o czarną , szytą na wzór ramoneski , mile widziane ćwieki Kupowała któraś z Was crepersy ? Planuję zamówić je niedługo i waham się ciągle. Jak sprawdzają się w noszeniu jeśli ktoś miał to proszę o opinie.
Damian17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 22:52   #2388
Nuova
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar Nuova
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 437
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. II

Cytat:
Napisane przez Damian17 Pokaż wiadomość
Przepraszam ale nie jestem żadnym obrońcą autorki bloga jak tutaj niektórzy twierdzą, wyraziłem tylko swoje zdanie na temat waszych zachwytów nad znanymi blogerkami Proszę tego nie brać jako początek kłótni, tylko nie chcę być tutaj brany za jakiegoś " złego" dlatego wyjaśniam.
Z tego co pamiętam to zarzuciłeś Jigoku, że jest mało oryginalna, kupuje w sieciówkach i zazdrości dangerous-fashion urody i fajnych ciuchów. Bardzo na poziomie :P
Nuova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-29, 09:56   #2389
xestrellax
Rozeznanie
 
Avatar xestrellax
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 849
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. II

Cytat:
Napisane przez Damian17 Pokaż wiadomość
Przepraszam ale nie jestem żadnym obrońcą autorki bloga jak tutaj niektórzy twierdzą, wyraziłem tylko swoje zdanie na temat waszych zachwytów nad znanymi blogerkami Proszę tego nie brać jako początek kłótni, tylko nie chcę być tutaj brany za jakiegoś " złego" dlatego wyjaśniam.

Wiecie może gdzie w Częstochowie kupię skórzaną kamizelką? Byłem w Zarze , H&M i nic . W Zarze była brązowa ale cena o ile dobrze pamiętam 379zł ? :/ Chodzi mi o czarną , szytą na wzór ramoneski , mile widziane ćwieki Kupowała któraś z Was crepersy ? Planuję zamówić je niedługo i waham się ciągle. Jak sprawdzają się w noszeniu jeśli ktoś miał to proszę o opinie.
Nie będę się odnosić do pierwszej części Twojej wypowiedzi, bo wolę, żeby ten wątek nadal był przyjemnym i stosunkowo tolerancyjnym miejscem, a poza tym nie brałam udziału w tamtej dyskusji.

A co do kamizelki - marzę o takiej, ino damskiej Z męską będzie jeszcze ciężej coś mi się wydaje. Daleko mam do Częstochowy, ale w sieciówkach, które są wszędzie nie widziałam nic takiego. Jeansowe tak, ale skórzane albo chociaż z eko-skóry a jeszcze żeby była uszyta jak ramoneska, to już w ogóle. Ale niech Cię nie dziwi ta cena w Zarze - po 1. Zara to drogi sklep, a po 2. jeśli to była skóra to tym bardziej cena mnie nie dziwi. Ja bym połaziła, tylko z cierpliwością!, po SH, czasami można takie rzeczy również znaleźć.
__________________
Fuck fashion. Let's smoke menthols.
xestrellax jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-29, 09:59   #2390
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. II

Zdecydowanie polecam lumpeksy, ale musisz uzbroić się w cierpliwość, bo nigdy nie wiadomo na co się trafi.
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-29, 12:18   #2391
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. II

Nie wiem czy ktoś juśż wklejał linka do bloga fajnej rockandrollowej kobitki z Londynu.
http://5inchandup.blogspot.com/
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-29, 18:20   #2392
Dione
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 014
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. II

ja po blogach za bardzo nie chodzę, mogę polecić tylko ten
http://moderosa.creatorsofdesire.com/ stary adres http://moderosa.com/
trochę rockowo ale w wersji minimalistycznej ;dużo skóry za to bez dziesiątków gadżetów czy nadruków- prosto , szykownie ,w spokojnych kolorach
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg moderosa November 29, 2010.jpg (56,4 KB, 71 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg moderosa April 5, 2010.jpg (32,6 KB, 75 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg f13a4794bb979eba981557d25efb5330.jpg (103,9 KB, 67 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 87d33c17167cb41b17bc2391b87762fb.jpg (128,8 KB, 29 załadowań)

Edytowane przez Dione
Czas edycji: 2011-10-07 o 23:34
Dione jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-29, 18:40   #2393
Damian17
Raczkowanie
 
Avatar Damian17
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 192
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. II

Tak , tak dokładnie tak jak mówicie. Kamizelek z jeansu pełno jest , sam takowych mam kilka jednak ze skóry nie mam żadnej :/ Idealna to krój jaki miała Maja Sablewska w X-FACTOR . Wysokie ramiona , styl ramoneski itd. Może wiecie jakiej marki ją miała ?

Tak , tak Zara to drogi sklep ale ta kamizelka nie była specjalnie ładnie wykonana i skrojona ale kupiłbym ją może gdyby nie rozmiary XL :/ Pytałem Pani to stwierdziła że M ,L nie było w kolekcji.
Damian17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-29, 18:52   #2394
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. II

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Nie wiem czy ktoś juśż wklejał linka do bloga fajnej rockandrollowej kobitki z Londynu.
http://5inchandup.blogspot.com/
Cytat:
Napisane przez Dione Pokaż wiadomość
ja po blogach za bardzo nie chodzę, mogę polecić tylko ten
http://moderosa.creatorsofdesire.com/ stary adres http://moderosa.com/
trochę rockowo ale w wersji minimalistycznej ;dużo skóry za to bez dziesiątków gadżetów czy nadruków- prosto , szykownie ,w spokojnych kolorach
Bardzo fajne, dodaję do ulubionych

Przymierzałam dziś leggi skórzane w H&M. Niestety, muszę o nich zapomnieć. Gdybym miała szczuplejsze uda to byłoby ok, a tak to musiałabym chodzić w nich tylko do wysokich obcasów co robię naprawdę rzadko

Za to mierzyłam fajny sweter oversized za 79,90 i na pewno będzie w moich planach zakupowych.
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-29, 19:02   #2395
dominikahh
Wtajemniczenie
 
Avatar dominikahh
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 651
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. II

Cytat:
Napisane przez paula-zla Pokaż wiadomość
Bardzo fajne, dodaję do ulubionych

Przymierzałam dziś leggi skórzane w H&M. Niestety, muszę o nich zapomnieć. Gdybym miała szczuplejsze uda to byłoby ok, a tak to musiałabym chodzić w nich tylko do wysokich obcasów co robię naprawdę rzadko

Za to mierzyłam fajny sweter oversized za 79,90 i na pewno będzie w moich planach zakupowych.
a za ile te leggi z h&mu? też się rozglądam za skórzanymi [eko] i nie chcę wydać na nie fortuny a z allegro się boje, że lateks mi przyjdzie.
__________________
i'm in the middle of nothing and it's where i want to be.
dominikahh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-29, 19:05   #2396
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. II

Właśnie nie wiem, bo nie miały metki
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-30, 09:34   #2397
xestrellax
Rozeznanie
 
Avatar xestrellax
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 849
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. II

Kurcze, a ja byłam w środę w H&M i nie widziałam żadnych legginsów Za to są jeszcze jakieś resztki wyprzedaży, co mnie bardzo zdziwiło. Przyierzałam nawet 2 wyprzedażowe koszule, ale były tak dziwacznie uszyte, że nie wiem na kogo. Nie dość, że dziwnie szerokie (a przymierzałam rozm. 36 i 38) to jeszcze miały za krótkie rękawy, a nie mam małpich rączek A szkoda, bo kosztowały 30 zł. Tak czy inaczej, dalej szukam koszuli w kratkę, niebieskiej i czerwonej, ale chyba ograniczę się już tylko do szukania po SH.
__________________
Fuck fashion. Let's smoke menthols.
xestrellax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-30, 09:37   #2398
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. II

Teraz w H&M jest między sezonowa wyprzedaż Topy od 10 zł, bluzki oversized w paski za 20 zł, sporo sukienek od 60 zł, żakiety od 60 zł.
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-30, 15:40   #2399
Dione
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 014
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. II

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Nie wiem czy ktoś juśż wklejał linka do bloga fajnej rockandrollowej kobitki z Londynu.
http://5inchandup.blogspot.com/
styl ma przeciekawy właściwie mieszanka wszystkich możliwych Ale zdjęcia mnie zachwyciły, chyba najlepisze jakie widziłam na blogu
Cytat:
Napisane przez xestrellax Pokaż wiadomość
K Tak czy inaczej, dalej szukam koszuli w kratkę, niebieskiej i czerwonej, ale chyba ograniczę się już tylko do szukania po SH.
jedna dziewczyna wrzuciła na zakupowy ze takhttp://www.stradivarius.com/webapp/wcs/stores/servlet/product/stradivariuspl/en/stradivarius/31006/159996/Basic%2Bcheck%2Bshirt , sa w różnych kolorach ale cena straszna -lepiej poszukac w Sc

Cytat:
Napisane przez xestrellax Pokaż wiadomość
Tylko zastanawiam się, czy w ogóle da się kupić takie totalnie matowe legginsy/spodnie z eko?
jeszcze mi sie przypomniało że w Zarze TRF są czasem takie niby skórzane ale bardziej matowe - chociaż nie są całkowicie matowe jak dżinsy ale mniej połyskuja niżte typowe skórzane i skórzanopodobne
Dione jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-30, 16:03   #2400
dystopia
Rozeznanie
 
Avatar dystopia
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 787
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. II

Cytat:
Napisane przez Dione Pokaż wiadomość
styl ma przeciekawy właściwie mieszanka wszystkich możliwych Ale zdjęcia mnie zachwyciły, chyba najlepisze jakie widziłam na blogu
ja uwielbiam zdjęcia Fancy z tego bloga -> http://imfancy.blogg.se/ , styl zresztą też.
dystopia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:16.