Wszystko o Avonie - cz. 23 - Strona 155 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-10-08, 14:31   #4621
maddd
Wtajemniczenie
 
Avatar maddd
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 027
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 23

Cytat:
Napisane przez Selinka26 Pokaż wiadomość
Dziewczyny,czy mozecie mi napisac jak to jest,jak sklada sie zamowienie z opcja odbioru paczki w COK-u?? Czy trzeba płacic od razu za to zamowienie,czy dostaje sie fakture i mozna oplacic pozniej,po otrzymaniu pieniedzy od klientek?
nie płacisz od razu, dostajesz fakture
maddd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-08, 14:33   #4622
theMonique
Zakorzenienie
 
Avatar theMonique
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Nibyland
Wiadomości: 5 554
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 23

a! prawie zawsze jak jest program motywacyjny na serie Anew to w pierwszym terminie zamawiam tyle ile potrzeba do najwyzszego opustu i pozniej to sprzedaje od reki. tym razem dlugo sie zastanawialam i ostatecznie nie zamowilam 5-ciu kremow w pierwszym terminie i wczoraj sie dowiedzialam, ze mam zamowienie na 3 kremy po to tylko, aby klientki mogly otrzymac te zesatwy z kuferkiemi zonk bo piszecie, ze jest opoznienie i nie wiadomo kiedy dosla
__________________
Nic mi się nie chce, bo mam depresję a gdy mam depresję to nic mi się nie chce

ja UMIEM
ja ROZUMIEM

BLOG http://themonique-girlsjustwant.blogspot.com/
theMonique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-08, 14:35   #4623
Buniat
Zakorzenienie
 
Avatar Buniat
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 9 809
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 23

Cytat:
Napisane przez Selinka26 Pokaż wiadomość
Dziewczyny,czy mozecie mi napisac jak to jest,jak sklada sie zamowienie z opcja odbioru paczki w COK-u?? Czy trzeba płacic od razu za to zamowienie,czy dostaje sie fakture i mozna oplacic pozniej,po otrzymaniu pieniedzy od klientek?
Normalnie dostajesz paczkę z fakturką i terminem płatności (liczyłam na swojej i wyszło mi 17 dni)
Buniat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-08, 15:12   #4624
Dina025
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Z domku:)
Wiadomości: 55
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 23

Czy możecie mi napisać, jak złożyłam zmówienie na oddział In post w czwartek wieczorem to kiedy będzie. Gdzie jest numer przesyłki, żeby śledzić paczkę?
__________________

Dina025 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-08, 15:45   #4625
xmajtajx
Rozeznanie
 
Avatar xmajtajx
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 570
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 23

Właśnie dostałam paczuszkę, ogólnie nic ciekawego a tyle pieniędzy znowu do zapłacenia Kosmetyczki nie otwierałam ale obejrzałam ją z każdej strony i widać, że są czarne smugi. To mówicie, że można pisać do nich? I tej felernej nie trzeba odsyłać? Chyba nawet nie mam nic, co można by było na katalogowy wrzucić
xmajtajx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-08, 15:47   #4626
Nana93klb
Zakorzenienie
 
Avatar Nana93klb
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kluczbork
Wiadomości: 3 424
GG do Nana93klb
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 23

dziewczyny mam takie dziwne pytanie, bo w sumie wcześniej nie zwracałam na to uwagi, ale dzisiaj złożyłam zamówienie z 14 i kurier ma być 11 czyli we wtorek, ale tak teraz myślę, czy zafakturują mi to dzisiaj? bo juz się nie mogę doczekać ;pp
Nana93klb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-08, 15:51   #4627
Dorotxy
Zakorzenienie
 
Avatar Dorotxy
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 9 310
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 23

Cytat:
Napisane przez Dina025 Pokaż wiadomość
Czy możecie mi napisać, jak złożyłam zmówienie na oddział In post w czwartek wieczorem to kiedy będzie. Gdzie jest numer przesyłki, żeby śledzić paczkę?
ja teraz zamawiałam i nr paczki dostałam w smsie od InPostu jak już paczka była do odebrania
jak zamówiłaś w czwartek wieczorem to pewnie będzie w poniedziałek
to tak jak z kurierem, zamawiasz np. w czwartek do południa do 11 masz w piątek po południu, tylko uważaj bo InPost jest do 16 czynny

---------- Dopisano o 16:51 ---------- Poprzedni post napisano o 16:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Nana93klb Pokaż wiadomość
dziewczyny mam takie dziwne pytanie, bo w sumie wcześniej nie zwracałam na to uwagi, ale dzisiaj złożyłam zamówienie z 14 i kurier ma być 11 czyli we wtorek, ale tak teraz myślę, czy zafakturują mi to dzisiaj? bo juz się nie mogę doczekać ;pp
jeśli dziś pracują, ale wydaje mi się, że dopiero w poniedziałek

---------- Dopisano o 16:51 ---------- Poprzedni post napisano o 16:51 ----------

przerzuciłam się na elektr. f-rę a i tak w paczce znalazłam papierową
Dorotxy jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-08, 15:59   #4628
malcobb
Raczkowanie
 
Avatar malcobb
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 172
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 23

Cytat:
Napisane przez Nana93klb Pokaż wiadomość
dziewczyny mam takie dziwne pytanie, bo w sumie wcześniej nie zwracałam na to uwagi, ale dzisiaj złożyłam zamówienie z 14 i kurier ma być 11 czyli we wtorek, ale tak teraz myślę, czy zafakturują mi to dzisiaj? bo juz się nie mogę doczekać ;pp
Mi zawsze w poniedziałek fakturują jak w sobotę składam zamówienie
malcobb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-08, 16:06   #4629
dodocia
Rozeznanie
 
Avatar dodocia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 743
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 23

Cytat:
Napisane przez Nana93klb Pokaż wiadomość
a ja mimo waszych slabych opinii i tak zamowilam sobie 3 blyszczyki z CT, chocby dla samego zapachu ;p uwielbiam takie drobnostki

wysłałam zamówienie z 14 dopiero i słabiutko, bo 211 z czymś. mam nadzieję, że w poniedziałek koleżanki z klasy się popiszą i będę mogła jeszcze raz złożyć żeby chociaż sie na perfumę załapać
ja też lubię takie drobnostki, a na punkcie smarowania ust mam chorobę i kilkanaście błyszczyków, to mam też porzeczkę i jabłko, a później i brzoskwinkę
swoją droga mam zamiar podorzucać te błyszczyki dla małych dziewczynek w rodzinie na Mikołaja

i chciałam pochwalić Avon. jakiś czas temu porwała mi się Babiana z programu motywacyjnego. Teraz jest już z wykrzyknikiem więc napisałam do nich czy odsyłać, czy one jeszcze są, bo skoro płaciłam za nią 1 zł i mam odesłać lub mieć korektę to wolę spróbować ją sama pozszywać. No i dostałam odpowiedź że dopiszą mi ją do konta a jak nie przyjdzie z powodu braów to mam napisać jeszcze raz i pomyślimy o czymś innym poprawiła się jakość usług, tak przynajmniej mi się wydaje
__________________
Zakochana w rodzinie
Uzależniona od Avon
Stęskniona za haftowaniem
dodocia@buziaczek.pl
dodocia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-08, 16:06   #4630
Agrippinilla
Rozeznanie
 
Avatar Agrippinilla
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 734
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 23

Cytat:
Napisane przez cheneelle Pokaż wiadomość
Biuro Avonu jest w Poznaniu w Andersii
Wiem bo tam byłam.
Masz na myśli salę na I piętrze?

Cytat:
Napisane przez taka jedna Pokaż wiadomość
To jest COK, a nie biuro
Zgadza się.

Cytat:
Napisane przez cheneelle Pokaż wiadomość
Jak mówię, że jest tam również biuro to mam rację, bo tam się odbywają szkolenia. I wiem co mówię, bo na szkoleniach tam byłam, tam podpisywałam umowę, tam non stop siedzi moja liderka. Więc nie poprawiajcie mnie, jak nie wiecie.
Poprawiam, bo wiem To nie jest biuro, ponieważ nie można sobie przyjść z ulicy, ochrona nie wpuści. Na I piętrze nad COKiem jest salka konferencyjna, w której odbywają się szkolenia kosmetyczne, szkolenia biznesowe, zebrania OMS, staffy, spotkania sprzedażne itd.

Swój pokoik ma tam DMS, ale inne osoby (OMS, liderzy) mogą korzystać z salki, po uprzedniej rezerwacji. Konsultantka nie może się tam umawiać z klientami, do tego jest COK. Liderki siedzą sobie na dole w COKu.

Kiedyś było biuro na ul. Libelta, później w sąsiedniej kamienicy powstał COK. Przez jakiś czas funkcjonowały dwa COKi, dlatego nadal przy wyborze odbioru własnego w poznańskim COKu napisane jest COK 2 Andersa. Nie ma już COKu nr 1, ale nadal ta dwójka w systemie pokutuje Po likwidacji COKu na Libelta, biuro też zostało zlikwidowane.

Cytat:
Napisane przez taka jedna Pokaż wiadomość
Chyba, że tak. Akurat równie dobrze można się w COKu zapisać i tam też siedzą liderki Chodziło o inne lokalizacje w Poznaniu. Czy są jakieś biura jeśli jest COK w mieście? Bo w biurach można kupić katalogi, obejrzeć kosmetyki itp.

A szkolenia to u mnie w mieście nie odbywają się w biurach tylko tam gdzie akurat uda im się salę zarezerwować.
Raczej nie ma biur w miastach, gdzie są COKi, OMS nie chcą w to inwestować. Może liderzy na własną rękę prowadzą biura, ale to raczej wyjątki.

Cytat:
Napisane przez sheryl Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam pytanie o ten konkurs z Giuliettą ()
Według ulotki, żeby wziąć w nim udział, trzeba być aktywną w programie, mieć zamówienia na min.200 i kupić wodę Fergie. I tylko tyle?
Bo ostatni punkt brzmi: zarejestruj się w strefie i to mnie myli o co chodzi? Przecież każda konsultantka jest zarejestrowana na strefie... i zastanawiam się czy nie trzeba zarejestrować się gdzieś w jakimś konkretnym miejscu w strefie...
Będzie osobna strona od kat. 15, coś takiego jak w ubiegłym roku.

Cytat:
Napisane przez ankoro Pokaż wiadomość
Ale w COK_u może kupowac bez problemu.
Jeśli mają upoważnienie, bo ostatnio były awantury, że ktoś coś kupił bez zgody konsultantki.

Cytat:
Napisane przez Selinka26 Pokaż wiadomość
Dziewczyny,czy mozecie mi napisac jak to jest,jak sklada sie zamowienie z opcja odbioru paczki w COK-u?? Czy trzeba płacic od razu za to zamowienie,czy dostaje sie fakture i mozna oplacic pozniej,po otrzymaniu pieniedzy od klientek?
Później, zgodnie z terminem na fakturze.

Cytat:
Napisane przez xmajtajx Pokaż wiadomość
Właśnie dostałam paczuszkę, ogólnie nic ciekawego a tyle pieniędzy znowu do zapłacenia Kosmetyczki nie otwierałam ale obejrzałam ją z każdej strony i widać, że są czarne smugi. To mówicie, że można pisać do nich? I tej felernej nie trzeba odsyłać? Chyba nawet nie mam nic, co można by było na katalogowy wrzucić
Napisz koniecznie. Być może wyślą po nią kuriera, może też dadzą drugą. Co pracownik, to inna decyzja.
__________________
Panta rei
Agrippinilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-08, 16:07   #4631
Y a s m i n e
Rozeznanie
 
Avatar Y a s m i n e
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Paris/ Toruń
Wiadomości: 987
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 23

Cytat:
Napisane przez Nana93klb Pokaż wiadomość
dziewczyny mam takie dziwne pytanie, bo w sumie wcześniej nie zwracałam na to uwagi, ale dzisiaj złożyłam zamówienie z 14 i kurier ma być 11 czyli we wtorek, ale tak teraz myślę, czy zafakturują mi to dzisiaj? bo juz się nie mogę doczekać ;pp
Zgadzam się z Dorotxy. Ja np często robiłam zamówienia późnym wieczorem w piątki (to mój dzień) i też bardzo często na niepełne 150zł- żeby mieć czas przez weekend na zrobienie domówienia jak ktoś mi się spóźniał. A fakturę miałam w poniedziałek ok. południa.
Y a s m i n e jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-08, 16:20   #4632
Buniat
Zakorzenienie
 
Avatar Buniat
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 9 809
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 23

Cytat:
Napisane przez Dina025 Pokaż wiadomość
Czy możecie mi napisać, jak złożyłam zmówienie na oddział In post w czwartek wieczorem to kiedy będzie. Gdzie jest numer przesyłki, żeby śledzić paczkę?
Niestety numer przesyłki (żeby móc śledzić na stronie In post) jest "tajemnicą" Avonu
dzoniłam kiedyś, żeby podali mi numer przesłki
za pierwszym razem podali bez problemu,
ale innym razem pytania po co ?, na co ?, mam czekać skoro mam podany termin dostawy, itd. itp
A przecież nic by ich to nie kosztowało jakbyśmy dostawały sms-a lub e-maila z tym numerem, a nam ułatiwłoby życie i było by przyjemniej
Buniat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-08, 17:11   #4633
abloablo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 5
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 23

Cytat:
Napisane przez Dina025 Pokaż wiadomość
Czy możecie mi napisać, jak złożyłam zmówienie na oddział In post w czwartek wieczorem to kiedy będzie. Gdzie jest numer przesyłki, żeby śledzić paczkę?
wiesz co ja jak zamawiam w czwartek to przychodzi w sobote ale ostatnio przyszlo mi az w poniedzialek wiec nie wiem ale to byl pierwszy dzien wiec teraz raczej bedzie w sobote
abloablo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-08, 17:47   #4634
kufereczkowiaczka
Raczkowanie
 
Avatar kufereczkowiaczka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 161
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 23

Hejka chcialabym zareklamowac ta czerwona kosmetyczke ale nie wiem jak wystarczy im napisac maila_ jesli tak to na jaki adres


sorka ya bledz ale cos mi komp syfankuje
kufereczkowiaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-08, 17:59   #4635
tonia85
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: de
Wiadomości: 5 313
GG do tonia85
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 23

Cytat:
Napisane przez ankoro Pokaż wiadomość
Oj zrobi, jeśli konsultantka ma założoną działalnosć gospodarczą.Bo wtedy musi odprowadzić podatek Vat od niezakupionych przez siebie kosmetykow.
Wiesz co, wprowadzasz dziewczyny w błąd- jaki podatek ma płacić konsultantka?? Podatek od zakupionych kosmetyków? Od kiedy to sie płaci podatek od tego, że kupujesz kosmetyki?? Prowadzę działalność (rozliczam się również z US z zarobku w avonie) i wiem jak to wygląda z tej strony. Wiadomo, że jezeli chcesz być taka uczciwa wobec państwa i kupujesz wodę, którą sprzedałaś to od zysku musisz odprowadzić podatek, ale jeżeli ktoś kupił na KK wodę, a ona nie ma żadnego dochodu z tytułu to nie płaci żadnego podatku (nie będę tu tłumaczyć wszystkich "reguł", ale mam nadzieję że w miarę prosto to wytłumaczyłam)

Edytowane przez tonia85
Czas edycji: 2011-10-08 o 18:01
tonia85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-08, 18:06   #4636
malcobb
Raczkowanie
 
Avatar malcobb
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 172
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 23

Cytat:
Napisane przez kufereczkowiaczka Pokaż wiadomość
Hejka chcialabym zareklamowac ta czerwona kosmetyczke ale nie wiem jak wystarczy im napisac maila_ jesli tak to na jaki adres


sorka ya bledz ale cos mi komp syfankuje
Wciśnij w klawiaturze Ctrl i Shift równocześnie to się naprawi
malcobb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-08, 18:10   #4637
kufereczkowiaczka
Raczkowanie
 
Avatar kufereczkowiaczka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 161
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 23

Cytat:
Napisane przez malcobb Pokaż wiadomość
Wciśnij w klawiaturze Ctrl i Shift równocześnie to się naprawi
dzięki podziałał0
kufereczkowiaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-08, 18:16   #4638
malcobb
Raczkowanie
 
Avatar malcobb
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 172
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 23

Cytat:
Napisane przez kufereczkowiaczka Pokaż wiadomość
dzięki podziałał0
Nie ma za co
A co do reklamacji to możesz napisać ze strefy. Na dole jest na czarnym pasku Skontaktuj się z nami obok Pliki do pobrania i tak dalej.

Edytowane przez malcobb
Czas edycji: 2011-10-08 o 18:18
malcobb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-08, 18:24   #4639
kufereczkowiaczka
Raczkowanie
 
Avatar kufereczkowiaczka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 161
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 23

Cytat:
Napisane przez malcobb Pokaż wiadomość
Nie ma za co
A co do reklamacji to możesz napisać ze strefy. Na dole jest na czarnym pasku Skontaktuj się z nami obok Pliki do pobrania i tak dalej.

Zaraz napiszę, ale z tego co czytałam to dużo zwrotów kosmetyczek czerwonych jest
kufereczkowiaczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-08, 18:28   #4640
Sarunieczka
vel Turkusoowa :)
 
Avatar Sarunieczka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Krakuska
Wiadomości: 11 112
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 23

Cytat:
Napisane przez kufereczkowiaczka Pokaż wiadomość
Heja a Wy też tak macie,że jak oglądacie nowy katalog, to tylko swoje zamówienie macie za np. 300 zł? i co na to Wasi mężczyźni?
ja aż na tyle dla siebie nie zamawiam staram się do stówy mieć do płacenia,nie więcej,ale w okolicach 50 zł wydaję miesięcznie na Avon a facetom nic do tego,to nasz babski świat

Cytat:
Napisane przez kufereczkowiaczka Pokaż wiadomość
sorka ya bledz ale cos mi komp syfankuje
oj uwielbiam jak mi się tak literki psują tak jak Ci już pisano,ctrl i shift,ja ten skrót już zapamiętałam

co Wam wpadło w oko z kat.15? zbieracie już zamówienia?
ja jeszcze nie,pakę z 14 dostanę we wtorek,a katalog zamierzam pokazać dopiero za jakiś tydzień-niech zatęsknią
Sarunieczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-08, 18:31   #4641
jamapi
Zakorzenienie
 
Avatar jamapi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 9 729
GG do jamapi
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 23

Cytat:
Napisane przez malcobb Pokaż wiadomość
Wciśnij w klawiaturze Ctrl i Shift równocześnie to się naprawi
o matko a ja zawsze cała przeglądarkę wyłączałam
muszę zapamiętać
dzięki
__________________

jamapi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-08, 18:39   #4642
kufereczkowiaczka
Raczkowanie
 
Avatar kufereczkowiaczka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 161
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 23

ja też dam za tydzień, czekam na zamówienie mojej liderki, bo ma mi dać te ołówki i notesy z Fergie. i wtedy dam je moim klientkom
to moja lista z 15
z oferty netto biorę pachnącą mgiełkę do ciała lawenda i rumianek(uwielbiam lawendę)
woda perfumowana Far away edycja limitowana
z demo biorę zestaw fergie na gwiazdkę dla mojej mamusi
perfumy secret fantasty star i ten zestaw zimowy

a z katalogu
błyszczyk pieczone jabłko
świecący tusz silver
woda toaletowa 015 dla mojego
i to by było na tyle

Edytowane przez kufereczkowiaczka
Czas edycji: 2011-10-08 o 18:40
kufereczkowiaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-08, 18:40   #4643
loveve
Zakorzenienie
 
Avatar loveve
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 945
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 23

Cytat:
Napisane przez Sarunieczka Pokaż wiadomość
ja aż na tyle dla siebie nie zamawiam staram się do stówy mieć do płacenia,nie więcej,ale w okolicach 50 zł wydaję miesięcznie na Avon a facetom nic do tego,to nasz babski świat


oj uwielbiam jak mi się tak literki psują tak jak Ci już pisano,ctrl i shift,ja ten skrót już zapamiętałam

co Wam wpadło w oko z kat.15? zbieracie już zamówienia?
ja jeszcze nie,pakę z 14 dostanę we wtorek,a katalog zamierzam pokazać dopiero za jakiś tydzień-niech zatęsknią
ja tez paczuchę dostanę we wtorek

mi nowe lakiery, naszyjnik Samson, mus do ciała PS For Away dla mamy z Netto, zastanawiam się nad Secret Fantasy Star z demo

:O normalnie zadziwiła mnie lista, hm jakaś krótka
loveve jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-08, 18:44   #4644
malcobb
Raczkowanie
 
Avatar malcobb
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 172
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 23

Cytat:
Napisane przez kufereczkowiaczka Pokaż wiadomość
ja też dam za tydzień, czekam na zamówienie mojej liderki, bo ma mi dać te ołówki i notesy z Fergie. i wtedy dam je moim klientkom
to moja lista z 15
z oferty netto biorę pachnącą mgiełkę do ciała lawenda i rumianek(uwielbiam lawendę)
woda perfumowana Far away edycja limitowana
z demo biorę zestaw fergie na gwiazdkę dla mojej mamusi
perfumy secret fantasty star i ten zestaw zimowy

a z katalogu
błyszczyk pieczone jabłko
świecący tusz silver
woda toaletowa 015 dla mojego
i to by było na tyle
Ja już rozdałam katalogi, ale na razie żadnego odzewu. Będzie ciężko w tym katalogu coś czuję (a tak chciałam portfel)
Ja dla siebie biorę pierścionek Long Live Love i kolczyki Floralie, a dla brata spray do ciała Full Speed i tyle...
malcobb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-08, 18:45   #4645
loveve
Zakorzenienie
 
Avatar loveve
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 945
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 23

dziewczyny ma może, któraś z Was torebkę Fabiola?
loveve jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-08, 18:47   #4646
kufereczkowiaczka
Raczkowanie
 
Avatar kufereczkowiaczka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 161
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 23

Cytat:
Napisane przez loveve Pokaż wiadomość
ja tez paczuchę dostanę we wtorek

mi nowe lakiery, naszyjnik Samson, mus do ciała PS For Away dla mamy z Netto, zastanawiam się nad Secret Fantasy Star z demo

:O normalnie zadziwiła mnie lista, hm jakaś krótka
no wiesz oszczędzam na następny katalog hihi
kufereczkowiaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-08, 18:48   #4647
loveve
Zakorzenienie
 
Avatar loveve
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 945
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 23

Cytat:
Napisane przez kufereczkowiaczka Pokaż wiadomość
no wiesz oszczędzam na następny katalog hihi


mówiłam o swojej
loveve jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-08, 18:54   #4648
kufereczkowiaczka
Raczkowanie
 
Avatar kufereczkowiaczka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 161
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 23

Cytat:
Napisane przez malcobb Pokaż wiadomość
Ja już rozdałam katalogi, ale na razie żadnego odzewu. Będzie ciężko w tym katalogu coś czuję (a tak chciałam portfel)
Ja dla siebie biorę pierścionek Long Live Love i kolczyki Floralie, a dla brata spray do ciała Full Speed i tyle...

Mam komplet Floralie, jest przecudny. Założyłam go na chrzciny
teraz czeka na następną okazję.

---------- Dopisano o 19:51 ---------- Poprzedni post napisano o 19:49 ----------

Cytat:
Napisane przez loveve Pokaż wiadomość


mówiłam o swojej
Oj, tam nie zrozumiałam

---------- Dopisano o 19:53 ---------- Poprzedni post napisano o 19:51 ----------

A mam takie pytanie, dlaczego formularz zamówień nie przychodzi razem z katalogami?
można go znaleźć gdzieś na stronie?

---------- Dopisano o 19:54 ---------- Poprzedni post napisano o 19:53 ----------

Czy w każdym katalogu jest jakiś program, tak jak teraz ten czerwony?
kufereczkowiaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-08, 19:05   #4649
malcobb
Raczkowanie
 
Avatar malcobb
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 172
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 23

Cytat:
Napisane przez kufereczkowiaczka Pokaż wiadomość
Mam komplet Floralie, jest przecudny. Założyłam go na chrzciny
teraz czeka na następną okazję.

---------- Dopisano o 19:51 ---------- Poprzedni post napisano o 19:49 ----------



Oj, tam nie zrozumiałam

---------- Dopisano o 19:53 ---------- Poprzedni post napisano o 19:51 ----------

A mam takie pytanie, dlaczego formularz zamówień nie przychodzi razem z katalogami?
można go znaleźć gdzieś na stronie?

---------- Dopisano o 19:54 ---------- Poprzedni post napisano o 19:53 ----------

Czy w każdym katalogu jest jakiś program, tak jak teraz ten czerwony?
Formularz znajdziesz w Pliki do pobrania - Oferty dodatkowe i cennik.
Zamówiłam sobie naszyjnik Floralie jak był na promocji za 19,90 a nie wiedziałam, że będzie tak ładny, więc dopiero teraz dokupuję kolczyki
malcobb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-08, 19:14   #4650
kufereczkowiaczka
Raczkowanie
 
Avatar kufereczkowiaczka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 161
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 23

czy próbki liczą się do bazy opustu?
kufereczkowiaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:36.