Wszystko o Avonie - cz. 23 - Strona 156 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-10-08, 19:20   #4651
malcobb
Raczkowanie
 
Avatar malcobb
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 172
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 23

Cytat:
Napisane przez kufereczkowiaczka Pokaż wiadomość
czy próbki liczą się do bazy opustu?
malcobb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-08, 19:20   #4652
kufereczkowiaczka
Raczkowanie
 
Avatar kufereczkowiaczka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 161
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 23

Mam ostatnie na dziś pytanie
w poprzedim katalogu miałam zamówienie za ponad 1000 zł i mogłam kupić za 13,90 zestaw perfumetek.
kupiłam to razy 2, ale na fakturze policzyli mi tylko za 1, to co ta druga gratis?
kufereczkowiaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-08, 19:25   #4653
smerfetka25
Zakorzenienie
 
Avatar smerfetka25
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 6 815
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 23

Cytat:
Napisane przez kufereczkowiaczka Pokaż wiadomość
Mam ostatnie na dziś pytanie
w poprzedim katalogu miałam zamówienie za ponad 1000 zł i mogłam kupić za 13,90 zestaw perfumetek.
kupiłam to razy 2, ale na fakturze policzyli mi tylko za 1, to co ta druga gratis?
W avonie nie ma nic gratis mimo ze zamówiłaś 2 zestawy to i tak dostaniesz tylko jeden bo tylko jeden przysługuje
__________________
Dieta "cud" czas Start... 91,5 - 87,5 - 85,0 - ??
smerfetka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-08, 19:27   #4654
jamapi
Zakorzenienie
 
Avatar jamapi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 9 729
GG do jamapi
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 23

Cytat:
Napisane przez kufereczkowiaczka Pokaż wiadomość
Mam ostatnie na dziś pytanie
w poprzedim katalogu miałam zamówienie za ponad 1000 zł i mogłam kupić za 13,90 zestaw perfumetek.
kupiłam to razy 2, ale na fakturze policzyli mi tylko za 1, to co ta druga gratis?
a w paczce były dwa zestawy?
jak tak, to ktoś Ci zrobił prezent, bo z tego lojalnościowego można było zamawiać tylko 1 szt.
__________________

jamapi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-08, 19:28   #4655
kufereczkowiaczka
Raczkowanie
 
Avatar kufereczkowiaczka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 161
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 23

tak samo jak był ten program dla konsultantek, to za 1 katalog za zamówienie za 200 zł był krem do rąk za 1 zł, to przysłali mi i krem i wodę s.. coś tam.
to ja już nie rozumiem...

---------- Dopisano o 20:28 ---------- Poprzedni post napisano o 20:27 ----------

Cytat:
Napisane przez smerfetka25 Pokaż wiadomość
W avonie nie ma nic gratis mimo ze zamówiłaś 2 zestawy to i tak dostaniesz tylko jeden bo tylko jeden przysługuje

ale ja dostałam 2 zestawy tych perfumetek
a za 1 tylko mi policzyli
kufereczkowiaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-08, 19:29   #4656
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 23

Dziewczyny czy ta oferta za 51,90 jest jeszcze dostępna? Chodzi mi o kosmetyczkę, pędzel, błyszczyk, puder, tusz.
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-08, 19:29   #4657
kufereczkowiaczka
Raczkowanie
 
Avatar kufereczkowiaczka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 161
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 23

Cytat:
Napisane przez jamapi Pokaż wiadomość
a w paczce były dwa zestawy?
jak tak, to ktoś Ci zrobił prezent, bo z tego lojalnościowego można było zamawiać tylko 1 szt.
tak i woda i krem, zdziwiłam się bardzo.
no ale cóż, mam szczęście???
kufereczkowiaczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-08, 19:30   #4658
jamapi
Zakorzenienie
 
Avatar jamapi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 9 729
GG do jamapi
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 23

Cytat:
Napisane przez kufereczkowiaczka Pokaż wiadomość
ale ja dostałam 2 zestawy tych perfumetek
a za 1 tylko mi policzyli
pakowacz był łaskawy
__________________

jamapi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-08, 19:33   #4659
smerfetka25
Zakorzenienie
 
Avatar smerfetka25
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 6 815
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 23

Cytat:
Napisane przez Sarunieczka Pokaż wiadomość

co Wam wpadło w oko z kat.15? zbieracie już zamówienia?
ja jeszcze nie,pakę z 14 dostanę we wtorek,a katalog zamierzam pokazać dopiero za jakiś tydzień-niech zatęsknią
Hm... katalogi prawie wszystkie rozdane, czekam na zamówienia i oszczędzam na biżuterię z k16
Mnie ciekawią nowe musy z naturals...
__________________
Dieta "cud" czas Start... 91,5 - 87,5 - 85,0 - ??
smerfetka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-08, 19:33   #4660
ankoro
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 572
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 23

Cytat:
Napisane przez tonia85 Pokaż wiadomość
Wiesz co, wprowadzasz dziewczyny w błąd- jaki podatek ma płacić konsultantka?? Podatek od zakupionych kosmetyków? Od kiedy to sie płaci podatek od tego, że kupujesz kosmetyki?? Prowadzę działalność (rozliczam się również z US z zarobku w avonie) i wiem jak to wygląda z tej strony. Wiadomo, że jezeli chcesz być taka uczciwa wobec państwa i kupujesz wodę, którą sprzedałaś to od zysku musisz odprowadzić podatek, ale jeżeli ktoś kupił na KK wodę, a ona nie ma żadnego dochodu z tytułu to nie płaci żadnego podatku (nie będę tu tłumaczyć wszystkich "reguł", ale mam nadzieję że w miarę prosto to wytłumaczyłam)
Broń Boże nie chcę wprowadzać nikogo w błąd.Byłam natomiast w COK_u świadkiem awantury właśnie o to kupowanie na konsultantkę przez liderkę. Konsultantka tłumaczyła,że musi za te zakupy odprowadzać Vat i przez takie coś ponosi straty.Nie wiem dokładnie o co jej chodziło, bo mnie to tak naprawdę nie interesowało, ale sedno sprawy usłyszałam, zresztą wszyscy w COK-u słyszeli, bo było dość głośno.
__________________
Wszak to rzecz jest oczywista, że się nie wysyła LISTA. Więc jakiż rogaty wciąż kusi cię bies, że ślesz ESEMESA, a nie ESEMES?
ankoro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-08, 19:36   #4661
malcobb
Raczkowanie
 
Avatar malcobb
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 172
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 23

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy ta oferta za 51,90 jest jeszcze dostępna? Chodzi mi o kosmetyczkę, pędzel, błyszczyk, puder, tusz.
Jest nadal w aktualnościach marketingowych to chyba tak. Nic nie pisali do kiedy, więc chyba przez cały katalog.
malcobb jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-08, 19:36   #4662
smerfetka25
Zakorzenienie
 
Avatar smerfetka25
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 6 815
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 23

Cytat:
Napisane przez kufereczkowiaczka Pokaż wiadomość
tak i woda i krem, zdziwiłam się bardzo.
no ale cóż, mam szczęście???
Nic nie rozumiem, a co ma woda i krem do zestawu perfumetek?
__________________
Dieta "cud" czas Start... 91,5 - 87,5 - 85,0 - ??
smerfetka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-08, 19:38   #4663
kufereczkowiaczka
Raczkowanie
 
Avatar kufereczkowiaczka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 161
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 23

ogółem zawsze chciałam być konsultantką, no i teraz jestem już 3 katalog

p.s a czy Wam coś takiego się zdarza, że w paczce jest coś więcej niż to co zamawiałyście?

---------- Dopisano o 20:38 ---------- Poprzedni post napisano o 20:37 ----------

Cytat:
Napisane przez smerfetka25 Pokaż wiadomość
Nic nie rozumiem, a co ma woda i krem do zestawu perfumetek?
napewno pomyłkę:0)
kufereczkowiaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-08, 19:58   #4664
smerfetka25
Zakorzenienie
 
Avatar smerfetka25
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 6 815
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 23

Cytat:
Napisane przez kufereczkowiaczka Pokaż wiadomość
p.s a czy Wam coś takiego się zdarza, że w paczce jest coś więcej niż to co zamawiałyście?
Raczej zdarza się że jest mniej

---------- Dopisano o 20:45 ---------- Poprzedni post napisano o 20:42 ----------

W czwartek walczyłam telefonicznie o 5 brakujących katalogów na szczęście katalogi już do mnie jadą

---------- Dopisano o 20:58 ---------- Poprzedni post napisano o 20:45 ----------

Dziewczyny, nie wysyfia was po matującym podkładzie?? Bo mi się robią takie suche plamy, że później przez weekend doprowadzam twarz do użyteczności na nowy tydzień chyba z powrotem wrócę do mineralnego
__________________
Dieta "cud" czas Start... 91,5 - 87,5 - 85,0 - ??
smerfetka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-08, 19:58   #4665
kufereczkowiaczka
Raczkowanie
 
Avatar kufereczkowiaczka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 161
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 23

Cytat:
Napisane przez smerfetka25 Pokaż wiadomość
Raczej zdarza się że jest mniej

---------- Dopisano o 20:45 ---------- Poprzedni post napisano o 20:42 ----------

W czwartek walczyłam telefonicznie o 5 brakujących katalogów na szczęście katalogi już do mnie jadą

a ile zazwyczaj katalogów zamawiasz?
kufereczkowiaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-08, 20:01   #4666
tonia85
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: de
Wiadomości: 5 313
GG do tonia85
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 23

Cytat:
Napisane przez ankoro Pokaż wiadomość
Broń Boże nie chcę wprowadzać nikogo w błąd.Byłam natomiast w COK_u świadkiem awantury właśnie o to kupowanie na konsultantkę przez liderkę. Konsultantka tłumaczyła,że musi za te zakupy odprowadzać Vat i przez takie coś ponosi straty.Nie wiem dokładnie o co jej chodziło, bo mnie to tak naprawdę nie interesowało, ale sedno sprawy usłyszałam, zresztą wszyscy w COK-u słyszeli, bo było dość głośno.
Rozumiem ze się ona zdenerwowała, też uważam ze liderka nie powinna kupować bez zgody KK, ale akurat ta konsultantka powiedziała coś takiego ze sama chyba nie wiedziała co (że tak to ujmę: próbowała wkręcić głupotę, żeby zastraszyć liderkę). Ale jeżeli chodzi o to całe kupowanie w coku, to uważam ze najwięcej winy tu mają pracownicy coku, bo oni nie powinni sprzedawać, jeżeli ktoś nie ma upoważnienia (przecież znają większość liderek i oms, a takie awantury są cały czas). No ale im chodzi o to samo co nam wszystkim- chcą mieć jak największą sprzedaż i wyrobić plany
Ale żeby nie było ze jestem taka święta to przyznam ze też czasami kupowałam na kk, ale od których miałam pozwolenie słowne w razie czego jak mi zabraknie do konkursu Ale miałam też przypadek, gdzie dziewczyna mi pozwoliła (skoro i tak płacę od razu) a później złożyła skargę w Warszawie

Edytowane przez tonia85
Czas edycji: 2011-10-08 o 20:02
tonia85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-08, 20:01   #4667
smerfetka25
Zakorzenienie
 
Avatar smerfetka25
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 6 815
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 23

Cytat:
Napisane przez kufereczkowiaczka Pokaż wiadomość
tak samo jak był ten program dla konsultantek, to za 1 katalog za zamówienie za 200 zł był krem do rąk za 1 zł, to przysłali mi i krem i wodę s.. coś tam.
to ja już nie rozumiem...i
Jeśli zapisywałaś się w katalogu bodajże 12stym to faktycznie nowe konsultantki dostawały krem Spa i dodatkowo dosyłali jeszcze wodę spotlight Moja koleżanka tez tak dostała
__________________
Dieta "cud" czas Start... 91,5 - 87,5 - 85,0 - ??
smerfetka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-08, 20:02   #4668
kika10_10
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 10
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 23

Witam Dziewczyny! Jestem na forum nowa, tak samo zresztą w Avonie (właśnie składam swoje pierwsze zamówienie ). Mam pytanie, otóż w katalogu 14 jest mała torebka Lindsey, przejrzałam wszystkie zdjęcia w katalogowym i część wiadomości z tego wątku na jej temat i niestety nie mogę dowiedzieć się czy pasek przy niej jest regulowany? Mam klientkę i bardzo jej zależy czy jest regulowany. Widziałam też sporo niekorzystnych komentarzy na jej temat, chodzi tylko o kolor?
kika10_10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-08, 20:06   #4669
smerfetka25
Zakorzenienie
 
Avatar smerfetka25
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 6 815
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 23

Cytat:
Napisane przez kufereczkowiaczka Pokaż wiadomość
a ile zazwyczaj katalogów zamawiasz?
Tylko 30

---------- Dopisano o 21:06 ---------- Poprzedni post napisano o 21:03 ----------

Cytat:
Napisane przez kika10_10 Pokaż wiadomość
Witam Dziewczyny! Jestem na forum nowa, tak samo zresztą w Avonie (właśnie składam swoje pierwsze zamówienie ). Mam pytanie, otóż w katalogu 14 jest mała torebka Lindsey, przejrzałam wszystkie zdjęcia w katalogowym i część wiadomości z tego wątku na jej temat i niestety nie mogę dowiedzieć się czy pasek przy niej jest regulowany? Mam klientkę i bardzo jej zależy czy jest regulowany. Widziałam też sporo niekorzystnych komentarzy na jej temat, chodzi tylko o kolor?
Ja miałam te szczęście że mogłam ją pomacać i po za tym że wygląda jak brudna to nie mam jej nic do zarzucenia, torebka jak torebka. Tylko nie pamiętam czy ma regulowany pasek
__________________
Dieta "cud" czas Start... 91,5 - 87,5 - 85,0 - ??
smerfetka25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-08, 20:37   #4670
kufereczkowiaczka
Raczkowanie
 
Avatar kufereczkowiaczka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 161
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 23

Dziewczyny a jak bym chciała dodać jakieś zdjęcia kosmetyków avon to jak to sie robi?

---------- Dopisano o 21:37 ---------- Poprzedni post napisano o 21:36 ----------

Cytat:
Napisane przez smerfetka25 Pokaż wiadomość
Jeśli zapisywałaś się w katalogu bodajże 12stym to faktycznie nowe konsultantki dostawały krem Spa i dodatkowo dosyłali jeszcze wodę spotlight Moja koleżanka tez tak dostała
tak w 12 się zapisywałam. a w 4 katalogu współpracy można dostać tą wodę, to co dostanę ją drugi raz czy nie dostanę nic, bo już mi przysłali?
kufereczkowiaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-08, 20:46   #4671
carolynnez
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 127
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 23

Hej, serdeczne dzięki za wszystkie wcześniejsze odpowiedzi, uspokoiłam się trochę

Ale znów mam problem, bo tak jak mówiłam napisałam do nich w tej sprawie 6 X przed 18.00, i gdzieś mi się przewinęło, że odpowiedź do 48h, a jeszcze nic od nich nie dostałam i dostawę wzięłam na paczkomat, zamówienie wysłane w środę wieczorem, miałam nadzieję je już w piątek dostać, a tu nici z inhalacji spotlightem:<

Myślicie, że dostanę jeszcze od nich jakąś odpowiedź w kwestii tego niechcianego szkolenia i poczekać czy napisać jeszcze raz?

W ogóle wkurza mnie to, że nie mogę pousuwać niektórych wiadomości i nie mam wglądu w wysłane, przegapiłam to jakimś cudem czy faktycznie nie ma takiej opcji?
carolynnez jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-08, 20:51   #4672
malcobb
Raczkowanie
 
Avatar malcobb
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 172
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 23

Cytat:
Napisane przez kufereczkowiaczka Pokaż wiadomość
Dziewczyny a jak bym chciała dodać jakieś zdjęcia kosmetyków avon to jak to sie robi?

---------- Dopisano o 21:37 ---------- Poprzedni post napisano o 21:36 ----------



tak w 12 się zapisywałam. a w 4 katalogu współpracy można dostać tą wodę, to co dostanę ją drugi raz czy nie dostanę nic, bo już mi przysłali?
A w 4 przypadkiem nie jest woda Treselle Mystigue?
malcobb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-08, 20:51   #4673
katniewojt
Zakorzenienie
 
Avatar katniewojt
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 11 570
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 23

Cytat:
Napisane przez carolynnez Pokaż wiadomość
Ale znów mam problem, bo tak jak mówiłam napisałam do nich w tej sprawie 6 X przed 18.00, i gdzieś mi się przewinęło, że odpowiedź do 48h, a jeszcze nic od nich nie dostałam i dostawę wzięłam na paczkomat, zamówienie wysłane w środę wieczorem, miałam nadzieję je już w piątek dostać, a tu nici z inhalacji spotlightem:<
48h obowiązuje w dni robocze. Soboty i niedzieli nie licz.
katniewojt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-08, 20:54   #4674
Sarunieczka
vel Turkusoowa :)
 
Avatar Sarunieczka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Krakuska
Wiadomości: 11 112
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 23

Cytat:
Napisane przez jamapi Pokaż wiadomość
o matko a ja zawsze cała przeglądarkę wyłączałam
muszę zapamiętać
dzięki
też wyłączałam dawniej,ale brat mi powiedział że tak trzeba wciskać jak się wciśnie któreś dwa przyciski jednocześnie to się tak pierniczy klawiatura

Cytat:
Napisane przez kufereczkowiaczka Pokaż wiadomość
Mam komplet Floralie, jest przecudny.
zgadzam się trzymam go na wesele



Cytat:
Napisane przez smerfetka25 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nie wysyfia was po matującym podkładzie?? Bo mi się robią takie suche plamy, że później przez weekend doprowadzam twarz do użyteczności na nowy tydzień chyba z powrotem wrócę do mineralnego
Mnie nie jeestem bardzo zadowolona z jego działania-matuje mnie na wiele godzin,ale uwaga-trzeba mieć do niego tłustą cerę,bo tak to podkreśla trochę suche skórki i nie bardzo lubię go nakładać,niby jest rzadki,ale na twarzy szybko gęstnieje i trzeba się spieszyć nakładając go ale efekt dla mnie rewelka i o pryszczach póki co nie ma mowy
Sarunieczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-08, 21:15   #4675
asiuniaaaaa89
Raczkowanie
 
Avatar asiuniaaaaa89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Łowicz
Wiadomości: 314
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 23

Cytat:
Napisane przez Sarunieczka Pokaż wiadomość
też wyłączałam dawniej,ale brat mi powiedział że tak trzeba wciskać jak się wciśnie któreś dwa przyciski jednocześnie to się tak pierniczy klawiatura


zgadzam się trzymam go na wesele





Mnie nie jeestem bardzo zadowolona z jego działania-matuje mnie na wiele godzin,ale uwaga-trzeba mieć do niego tłustą cerę,bo tak to podkreśla trochę suche skórki i nie bardzo lubię go nakładać,niby jest rzadki,ale na twarzy szybko gęstnieje i trzeba się spieszyć nakładając go ale efekt dla mnie rewelka i o pryszczach póki co nie ma mowy


dla mnie też podkład matujący jest rewelacyjny aczkolwiek tak jak wcześniej pisałam rzadko nakładam jakikolwiek podkład
__________________
Kochaj, szalej nie pytaj co dalej
asiuniaaaaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-08, 21:22   #4676
kufereczkowiaczka
Raczkowanie
 
Avatar kufereczkowiaczka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 161
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 23

Cytat:
Napisane przez malcobb Pokaż wiadomość
A w 4 przypadkiem nie jest woda Treselle Mystigue?
u mnie na ulotce jest ta woda na s..
kufereczkowiaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-08, 21:59   #4677
Dina025
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Z domku:)
Wiadomości: 55
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 23

Cytat:
Napisane przez Dorotxy Pokaż wiadomość
ja teraz zamawiałam i nr paczki dostałam w smsie od InPostu jak już paczka była do odebrania
jak zamówiłaś w czwartek wieczorem to pewnie będzie w poniedziałek
to tak jak z kurierem, zamawiasz np. w czwartek do południa do 11 masz w piątek po południu, tylko uważaj bo InPost jest do 16 czynny
Dziękuję za odpowiedź
A mój numer telefonu Z Avonu mają, czy trzeba na ich stronie się rejestrować?

Cytat:
Napisane przez Buniat Pokaż wiadomość
Niestety numer przesyłki (żeby móc śledzić na stronie In post) jest "tajemnicą" Avonu
dzoniłam kiedyś, żeby podali mi numer przesłki
za pierwszym razem podali bez problemu,
ale innym razem pytania po co ?, na co ?, mam czekać skoro mam podany termin dostawy, itd. itp
A przecież nic by ich to nie kosztowało jakbyśmy dostawały sms-a lub e-maila z tym numerem, a nam ułatiwłoby życie i było by przyjemniej
Dzięki.
__________________

Dina025 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-08, 22:44   #4678
carolynnez
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 127
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 23

Cytat:
Napisane przez katniewojt Pokaż wiadomość
48h obowiązuje w dni robocze. Soboty i niedzieli nie licz.
dzieki, moj geniusz tego nie ogarnął

siedze sobie właśnie i nudząc się maluję sobie każdy paznokieć na inny kolor, odkręcam buteleczkę Perfectly Flesh i czarna plastikowa osłonka odchodzi od rączki...
jako, że uwielbiam patrzeć na swoje kosmetyki i lubię jak ładnie wyglądają trochę mnie to zdenerwowało przeczytałam parę stron do tyłu, ale nie pamiętam, czy ktoś coś o nim pisał, jakby ktoś był ciekawy to smuży strasznie, 2 warstwy to nadal trochę mało, ale jako, że ciemny nie jest to nie widać tak bardzo, i nie układa się ładnie, tzn. nie wyrównuje płytki, chociaż malowałam na podkład, a szkoda, bo kolorek śliczny
carolynnez jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-08, 23:12   #4679
wspaniala
Zakorzenienie
 
Avatar wspaniala
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 6 191
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 23

Cytat:
Napisane przez asiuniaaaaa89 Pokaż wiadomość
dla mnie też podkład matujący jest rewelacyjny aczkolwiek tak jak wcześniej pisałam rzadko nakładam jakikolwiek podkład
o jakim podkladzie mowa?
moglybyscie mi polecic jakis puder, ktory doskonale matuje? zachecilyscie mnie tymi postami o podkladzie X, ale nie stosuje podkladow.. i wolalabym przy tym pozostac .
wspaniala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-09, 00:04   #4680
sheryl
szeryfcio
 
Avatar sheryl
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: waw
Wiadomości: 12 072
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 23

Cytat:
Napisane przez kufereczkowiaczka Pokaż wiadomość

p.s a czy Wam coś takiego się zdarza, że w paczce jest coś więcej niż to co zamawiałyście?
Nie u mnie nigdy
__________________
Cosmesfera
sheryl jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:01.