Proszę o poradę.. :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-10-09, 23:25   #1
moodygirl
Raczkowanie
 
Avatar moodygirl
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 250

Proszę o poradę.. :)


Witam Was Mam do Was pewne pytanie, może wydawać się głupie i dziecinne, ale na chwile obecną bardzo mnie nurtuje

Miałam do wykonania pracę, poprosiłam koleżankę aby pomogła mi się z tym uporać. Byłyśmy umówione na dziś, ona w ostatniej chwili napisała, że nie może. Była to praca wyznaczona na konkretny termin (dziś i jutro)
Poczułam się nieco zlekceważona i poprosiłam o pomoc TŻ. On zrobił to z chęcią (ponieważ jemu też pieniądze są potrzebne, nawet bardziej niż koleżance), zadowolona współpracą z Nim i zdenerwowana na koleżankę, która mnie olała, napisałam jej że w takim wypadku on ją zastąpi i w dniu jutrzejszym..
Koleżanka się baaardzo rozłościła, wydzwaniała z pretensjami, uznała, że 'ona była pierwsza do tej pracy'. Zaproponowała podział pracy na 3 osoby, jednak ja się na takie coś nie zgodziłam (po czym zostałam nazwana zachłanną i zawistną ). Wg mnie swoją szansę miała dzisiaj, gdyby zjawiła się na umówionym spotkaniu, nawet do głowy by mi nie przyszło, aby prosić TŻ o pomoc. Gdyby nie on zostałabym na lodzie, a do tego dochodzi kwestia finansowa- TŻ na chwilę obecną bardzo potrzebuje pieniądzy i chciałabym mu choć w taki sposób pomóc.

Napiszcie, co myślicie o tym wszystkim.
Pozdrawiam serdecznie
__________________
what is love?
moodygirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-09, 23:37   #2
Jazzlyn
Zadomowienie
 
Avatar Jazzlyn
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 313
Dot.: Proszę o poradę.. :)

Uważam że dobrze postąpiłaś. Wystawiła Cię dzisiaj w ostatniej chwili i jeszcze ma jakieś pretensje, co za tupet Ja bym taką koleżankę kopnęła w 4 litery i na przyszłość nic nie proponowała, bo tego zwyczajnie nie docenia.
Jazzlyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-10, 05:30   #3
201704210903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 12 461
Dot.: Proszę o poradę.. :)

koleżanka bezczelna
201704210903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-10, 06:55   #4
Nisia4
Zadomowienie
 
Avatar Nisia4
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 648
Dot.: Proszę o poradę.. :)

Ona pierwsza zerwała Waszą umowę i nie wywiązała się ze swoich obowiązków stawiając Cię w bardzo trudnej sytuacji. Ty musiałaś na ostatnią chwilę znaleźć kogoś do pracy, a doskonale wiem, że to nie takie proste. Nie powinnaś się przejmować, jeśli będzie miała do Ciebie jakieś pretensje to powiedz jej, że sama sobie jest winna.
Nisia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-10, 06:59   #5
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Proszę o poradę.. :)

Cytat:
Napisane przez moodygirl Pokaż wiadomość
Witam Was Mam do Was pewne pytanie, może wydawać się głupie i dziecinne, ale na chwile obecną bardzo mnie nurtuje

Miałam do wykonania pracę, poprosiłam koleżankę aby pomogła mi się z tym uporać. Byłyśmy umówione na dziś, ona w ostatniej chwili napisała, że nie może. Była to praca wyznaczona na konkretny termin (dziś i jutro)
Poczułam się nieco zlekceważona i poprosiłam o pomoc TŻ. On zrobił to z chęcią (ponieważ jemu też pieniądze są potrzebne, nawet bardziej niż koleżance), zadowolona współpracą z Nim i zdenerwowana na koleżankę, która mnie olała, napisałam jej że w takim wypadku on ją zastąpi i w dniu jutrzejszym..
Koleżanka się baaardzo rozłościła, wydzwaniała z pretensjami, uznała, że 'ona była pierwsza do tej pracy'. Zaproponowała podział pracy na 3 osoby, jednak ja się na takie coś nie zgodziłam (po czym zostałam nazwana zachłanną i zawistną ). Wg mnie swoją szansę miała dzisiaj, gdyby zjawiła się na umówionym spotkaniu, nawet do głowy by mi nie przyszło, aby prosić TŻ o pomoc. Gdyby nie on zostałabym na lodzie, a do tego dochodzi kwestia finansowa- TŻ na chwilę obecną bardzo potrzebuje pieniądzy i chciałabym mu choć w taki sposób pomóc.

Napiszcie, co myślicie o tym wszystkim.
Pozdrawiam serdecznie


Bardzo dobrze zrobiłaś.
Co za bezczelna laska....
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-10, 07:44   #6
moodygirl
Raczkowanie
 
Avatar moodygirl
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 250
Dot.: Proszę o poradę.. :)

Dzięki za odpowiedzi ja również jestem takiego zdania jak Wy. Niestety, ona myśli, że cały świat się kręci wokół niej i w tym przypadku czuje się wielce poszkodowana - mój TŻ zabrał jej pracę..
__________________
what is love?
moodygirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-10, 08:26   #7
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Proszę o poradę.. :)

Uważam, ze dobrze zrobiłaś.
Sorry, laska Cię wystawiła w ostatniej chwili. A jakby TŻ nie mógł Ci pomóc? To zostałabyś na lodzie, a ona miałaby Cię gdzieś.
Poza tym, trzeba jej było powiedzieć, że skoro wystawiła Cię w pierwszy dzień w ostatnim momencie to jaką mogłaś mieć pewność, że i następnego dnia Cię nie wystawi?
Dla mnie to jasne, że wolałaś poprosić o pomoc kogoś do kogo masz zaufanie i jest słowny. Tym bardziej, że akurat Twój TŻ potrzebował kasy.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-10, 09:31   #8
Galleta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 16
GG do Galleta
Dot.: Proszę o poradę.. :)

Ja uważam, że ta Twoja koleżanka zachowała się baaaaardzo nie fair i bezczelnie, więc nie powinna miec jakichkolwiek do Ciebie wyrzutów , że poprosiłaś TŻ o pomoc.
Możesz jej powiedzieć dlaczego to zrobiłaś i powiedzieć, że poczułas się wystawiona do wiatru i byłas zmuszona poprosić kogos o pomoc. Aha i nie miej do siebie pretensji za to co zrobiłaś, bo zachowałas sie tak jak zachować się powinnaś
Galleta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-10, 09:47   #9
marysienka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 1 668
Dot.: Proszę o poradę.. :)

Wiesz to zależy z jakiego powodu koleżanka cię wystawiła, bo może stało się coś co naprawdę wymagało rezygnacji w ostatniej chwili albo po prostu cię olała. Podejrzewam drugi wariant Tak zrobiłaś dobrze wybierając TŻta. Nie powinnaś się przejmować zarzutami koleżanki.
__________________
Będę mamcią..
marysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-10, 10:31   #10
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Proszę o poradę.. :)

Cytat:
Napisane przez marysienka Pokaż wiadomość
Wiesz to zależy z jakiego powodu koleżanka cię wystawiła, bo może stało się coś co naprawdę wymagało rezygnacji w ostatniej chwili albo po prostu cię olała. Podejrzewam drugi wariant Tak zrobiłaś dobrze wybierając TŻta. Nie powinnaś się przejmować zarzutami koleżanki.
gdyby dziewczynie wypadlo cos mega waznego to powinna ZADZWONIC i powiedziec konkretniej, o co chodzi, a do tego umowic sie chociazby na pozniejsza godzine.
dziewczyna jest bezczelna i wedlug mnie zbyt roszczeniowa. zrezygnowala z jednego dnia wspolpracy to nie musi pomagac juz drugiego.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-10, 10:32   #11
E f f i
Raczkowanie
 
Avatar E f f i
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 433
Dot.: Proszę o poradę.. :)

__________________




♥ na wizażu od 2007 ♥

Edytowane przez E f f i
Czas edycji: 2016-08-25 o 16:54
E f f i jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-10, 11:20   #12
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Proszę o poradę.. :)

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
gdyby dziewczynie wypadlo cos mega waznego to powinna ZADZWONIC i powiedziec konkretniej, o co chodzi, a do tego umowic sie chociazby na pozniejsza godzine.
dziewczyna jest bezczelna i wedlug mnie zbyt roszczeniowa. zrezygnowala z jednego dnia wspolpracy to nie musi pomagac juz drugiego.
Dokładnie.

Gdyby mnie coś nagle wypadło, to zadzwoniłabym (w ostateczności napisała SMS-a) i wytłumaczyłabym dlaczego nie mogę, przeprosiłabym za kłopot, ustaliła z koleżanką wszystko na nowo.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-10, 11:56   #13
velara
Zadomowienie
 
Avatar velara
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 298
Dot.: Proszę o poradę.. :)

Myślę, że dobrze zrobiłaś. A ta koleżanka jakaś niepoważna.
__________________


velara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-10, 12:05   #14
Madzialenka_21
Zadomowienie
 
Avatar Madzialenka_21
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 1 115
Dot.: Proszę o poradę.. :)

Cytat:
Napisane przez E f f i Pokaż wiadomość
Bardzo dobrze zrobiłaś. Dziewczyna jest bezczelna.
Racja.
__________________
Nie obiecam Ci, że będę bezbłędna, ale obiecam, że będę zawsze.


Madzialenka_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-10, 14:39   #15
Olivvek
Zadomowienie
 
Avatar Olivvek
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Bydgoszczy wiejskie okolice :)
Wiadomości: 1 326
Dot.: Proszę o poradę.. :)

Szczerze gratuluję

I mam nadzieję, że nie uda jej się wzbudzić u Ciebie wyrzutów sumienia

Nie ma to jak zwalać na wszystkich wokół winę za swój brak konsekwencji
__________________
Przeniosłam się na nowe konto
Olivvek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-10, 17:17   #16
moodygirl
Raczkowanie
 
Avatar moodygirl
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 250
Dot.: Proszę o poradę.. :)

Powód ? Koleżanka poszła spać, bo od 5 była na nogach ,a umówiłyśmy się na godzine 16. Jak dla mnie trochę kiepski, ponieważ dobrze wiedziała na którą jesteśmy umówione i myślę, że mogła tak zaplanować dzień, żeby na godzinę 16 być już wypoczętą. Dodam, iż godzinę ona sama zaproponowała, gdyby nie ona, ja za pracę wzięłabym się dużo wcześniej..
Co do wyrzutów sumienia, to ich nie mam i tak właśnie chciałam Was zapytać co Wy o tym sądzicie

Jak dla mnie dziewczyna przegięła, już nawet nie chodzi o fakt, że mnie wystawiła, ale ta cała awantua, którą mi urządziła - istna masakra. Ja starałam się się z nią rozmawiać na spokojnie, a ona nie przebierała w słowach. I tak oto, dowiedziałam się, iż jestem osobą zakłamaną i dwulicową (choć nawet nie wiem czemu )
Po tym wszystkim , na chwilę obecną, nie chcę mieć z nią nic wspólnego, ponieważ kiedyś nasza znajomość rozpadła się z podobnych powodów- po uszy miałam awantur o głupoty.
Po kilku latach dałam znów szansę tej znajomości, ale widzę, że ludzie jednak się nie zmieniają - a przynajmniej ona. Trochę te przykre, ale ciesze się, że już o tym wiem.

Pozdrawiam Was kochane
__________________
what is love?
moodygirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-10, 18:02   #17
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Proszę o poradę.. :)

Daj sobie spokój z tą koleżanką, która tak Cię wystawiła. Ja to byłabym mega wdzięczna za coś takiego, gdybym potrzebowała kasy, ale co zrobić. Dobrze zrobiłaś
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:45.