kosmetyczka Gorzów - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-01-30, 11:54   #61
marcia1983
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2
Dot.: kosmetyczka Gorzów

ja korzystam z usług salonu fryzjersko kosmetycznego amelia z 30-go stycznia 8 z usług mikrodermabrazji i peelingu kawitacyjnego naprawde polecam mikro jestem po 5 zabiegu i naprawde duża poprawa pani kosmetyczka naprawde miła i zna sie na rzeczy potrafi dobrac rowniez kosmetyki
marcia1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-01, 08:25   #62
kacha77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4
Dot.: kosmetyczka Gorzów

Korzystam z usług gabinetu na ul.Korfantego 9a (obok Pub Hubertus),obsługa profesjonalna,
a ceny zabiegów konkurencyjne.
Jestem po 10 zabiegach mikrodermabrazji i efekt jest rewelacyjny.Polecam

Jest również fryzjerka i manicurzystka.
kacha77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-26, 09:23   #63
Mega1979
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 226
Dot.: Makijaż permanentny Warszawa

Hej dziewczyny chciałam Wam serdecznie polecić Akolor Pani Anny Paulińskiej z Łuckiej. Robiłam tam makijaż, Pani ma świetna promocję, bo za makijaż i poprawkę zapłaciłam 320 zł, a cena rynkowa w Wawie to 450. Dodatkowo nie musiałam płacić dodatkowo za znieczulenie. W Elite na Pereca kazano mi 2 lata temu dokupić Emlę, więc zabieg w Elite wyniósł mnie prawie 500 zł 2 lata temu, a do tego kolor utrzymał się tylko 24 miesiące. Podobnie było w Tais, gdzie byłam 4 latat temu. Tam makijaż robiła mi właścicielka, ale tak udanie mnie znieczuliła, że zwijałam się z bólu. Niestety dopiero teraz doczytałam, że Emli nie wolno stosować przy znieczuleniu przy oczach, bo zagraża to straceniem wzorku.
Do Pani na Łucką wysłałam już koleżankę i mamę, które są też bardzo zadowolone. Mama miała zrobiony ponad 10 lat temu makijaż permanentny, który okazał się zwykłym tatuażem, do tego krzywo zrobionym, przez lata wyblakł, ale nie do końca i kosmetyczka poprawiała henną jej brwi żeby miały regularny kształt. Pani Paulińska wywabiała kolor i nadała brwiom ładny kształt. Naprawdę serdecznie Wam polecam jej usługi.
Mega1979 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-17, 11:37   #64
SleepySheep
Raczkowanie
 
Avatar SleepySheep
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 31
Depilacja laserowa w Łodzi - gdzie?

Szukam w Łodzi (najlepiej centrum, bo jestem z południa i całego miasta przejeżdżać mi sie nie chce jakoś) sprawdzonego salonu w którym mogłabym poddać się laserowej depilacji (chodzi o pachy i łydki, bo całych nóg raczej nie potrzebuję). Znalazłam w sieci informacje o salonie na Orlej, gdzie koszt 5 zabiegów na pachy to 200zł, a łydki 250zł. Nie wiem jakie są stawki i czy to dobra kwota, więc proszę o poradę. Poza tym czy ktoś zna to miejsce? Może coś o nim powiedzieć? Bo pogrzebałam trochę ale nigdzie żadnych opinii nie znalazłam. No i w ogóle na co zwrócić uwagę sprawdzając oferty takich salonów? Czytałam coś o laserowej depilacji ale jestem kompletnym laikiem i mnogość informacji i sprzeczności mnie przytłoczyła
__________________

SleepySheep jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-17, 11:51   #65
Pani_Jasiowa
Zakorzenienie
 
Avatar Pani_Jasiowa
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 858
Dot.: Depilacja laserowa w Łodzi - gdzie?

ja polecam salon estetico med byłam na pachach jestem w pełni zadowolona!
wystarczyły 3 zabiegi w tym jeden był darmowy
Pani bardzo miłe. Jeżeli chodzi o samą depilację laserową to dość dziwne uczucie ale można się przyzwycziać, bardzo polecam, koniec problemu z włosami pod pachami, wielka wygoda.

Edytowane przez Pani_Jasiowa
Czas edycji: 2011-04-17 o 11:53
Pani_Jasiowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-17, 11:54   #66
SleepySheep
Raczkowanie
 
Avatar SleepySheep
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 31
Dot.: Depilacja laserowa w Łodzi - gdzie?

Dzięki za cynk. A znasz może ich stronę www jeśli mają, albo możesz podać mi adres/telefon? Może być prv.
__________________

SleepySheep jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-17, 11:56   #67
Pani_Jasiowa
Zakorzenienie
 
Avatar Pani_Jasiowa
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 858
Dot.: Depilacja laserowa w Łodzi - gdzie?

strona www.estetico.pl telefon tez mam ale wiem czy aktualny ale na stronie napewno będzię polecam! a ceny za pachy 200 zł za zabieg
Pani_Jasiowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-17, 18:08   #68
fafanapoli
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 18
Dot.: Depilacja laserowa w Łodzi - gdzie?

na grouponie jest teraz kupon na zabiegi laserowe o wartości 900zł, a koszt to 200zł salon w okolicy Pietryny, nic więcej nie jestem w stanie o nim powiedzieć. co prawda dysponują oni laserem IPL, a gdzieś na wizażu przeczytałam, że lepiej jest robić to laserem diodowym
fafanapoli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-18, 21:10   #69
Dualstar
Wtajemniczenie
 
Avatar Dualstar
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: ... Heaven ...
Wiadomości: 2 281
Dot.: Depilacja laserowa w Łodzi - gdzie?

Ja byłam w dermedzie na piotrkowskiej na takiej epilacji.
Dualstar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-25, 18:05   #70
Ines_86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 23
Dot.: kosmetyczka Gorzów

A ja polecam Studio Motyl Styl.
Ines_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-13, 12:16   #71
amedaheda
Raczkowanie
 
Avatar amedaheda
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 161
Dot.: Depilacja brazylijska-Olsztyn!!!

Cytat:
Napisane przez slonko_olsztyn Pokaż wiadomość
cena za depillacje brazylijską to 80 zł teraz, ja zrobiłam sobie paseczek to zapłaciłam 70 naprawdę polecam
ja również polecam ten gabinet,byłam tam dzisiaj i mogę napisać same pozytywy:
- czysto i sterylnie(pani kosmetyczka otwierała wszystko przy mnie,poza tym jeśli coś wymagało dodatkowej dezynfencji to robiła to,była w rękawiczkach,ręczniki papierowe etc)
- bardzo miła atmosfera,zero wstydu i stresu dzięki osobowości pani wykonującej zabieg i jej profesjonalizmowi
- szybko i stosunkowo bezboleśnie(nastawiałam się na mega ból,ale miło się rozczarowałam,szczerze powiem Wam,że "tył"w ogólne nie boli,gorzej z "przodem"-zdziwiło mnie to:P)
-zapłaciłam 70zł,ale wiem,że cena może dojść do 90zł(w zależności od owłosnienia)
-uzyskałam odpowiedzi na wszystkie nurtujące mnie pytania-bez owijania w bawełnę.
Sumując: na pewno tam wrócę!
__________________
walka z kilogramami wygrana
teraz toczę bój o ładną cerę
no i tę najtrudniejszą-zaakceptować samą siebie..
amedaheda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-31, 10:22   #72
RW_44
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3
Dot.: Depilacja brazylijska-Olsztyn!!!

Witam,
Czy ktoś może mi pomóc, powiedzieć gdzie dzisiaj robią najlepiej depilację brazylijską w Olsztynie?
RW_44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-01, 14:43   #73
amedaheda
Raczkowanie
 
Avatar amedaheda
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 161
Dot.: Depilacja brazylijska-Olsztyn!!!

Wystrczy przeczytać wątek.
__________________
walka z kilogramami wygrana
teraz toczę bój o ładną cerę
no i tę najtrudniejszą-zaakceptować samą siebie..
amedaheda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-01, 19:59   #74
RW_44
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3
Dot.: Depilacja brazylijska-Olsztyn!!!

Tak o Galerii Urody wiem ale tam kosztuje 90 zł - to strasznie drogo, w Warszawie nawet tyle nie płaciłam - tylko 60 zł za IDEALNĄ DEPILACJĘ. Dlatego pytam, może ktoś zna jakieś i nne gabinety z normalną ceną. Niestaty teraz muszę znaleźć coś w Olsztynie
RW_44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-02, 17:51   #75
cortina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1
Dot.: Depilacja brazylijska-Olsztyn!!!

znalazłam jeszcze jeden salon, który wykonuje taką depilację za 60zł http://www.medella.pl/gabinet_kosmetyczny_olsztyn.html
niestety nic nie mogę powiedzieć o jakości wykonania- nigdy tam nie byłam
cortina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-03, 20:30   #76
RW_44
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3
Dot.: Depilacja brazylijska-Olsztyn!!!

dziękuję bardzo, spróbuję tam
RW_44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-04, 15:20   #77
201606210931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 468
Dot.: Depilacja brazylijska-Olsztyn!!!

Cytat:
Napisane przez amedaheda Pokaż wiadomość
ja również polecam ten gabinet,byłam tam dzisiaj i mogę napisać same pozytywy:
- czysto i sterylnie(pani kosmetyczka otwierała wszystko przy mnie,poza tym jeśli coś wymagało dodatkowej dezynfencji to robiła to,była w rękawiczkach,ręczniki papierowe etc)
- bardzo miła atmosfera,zero wstydu i stresu dzięki osobowości pani wykonującej zabieg i jej profesjonalizmowi
- szybko i stosunkowo bezboleśnie(nastawiałam się na mega ból,ale miło się rozczarowałam,szczerze powiem Wam,że "tył"w ogólne nie boli,gorzej z "przodem"-zdziwiło mnie to:P)
-zapłaciłam 70zł,ale wiem,że cena może dojść do 90zł(w zależności od owłosnienia)
-uzyskałam odpowiedzi na wszystkie nurtujące mnie pytania-bez owijania w bawełnę.
Sumując: na pewno tam wrócę!
możesz powiedzieć jak przebiega taka wizyta od srony technicznej, są jakieś jednorazowe stringi czy wszystko odbywa się "naked"? na leżąco/na siedząco ?
sorry za głupie pytania
201606210931 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-06, 11:23   #78
amedaheda
Raczkowanie
 
Avatar amedaheda
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 161
Dot.: Depilacja brazylijska-Olsztyn!!!

Nie ma głupich pytań
Jednorazowych stringów nie dostałam. Leżysz na łóżku takim trochę, hmm,dentystycznym-tak mi się skojarzyało:P ono jest regulowane-góra,dół,kąt,etc,podgrzew ane ja Ci zimno. "Przód" masz robiony jak lezysz na plecach, a tył, trzeba przybrać pozycję taką hmmm "koci grzbiet" z głową do dolu, czy,o!na pieska:P bardziej obrazowo no uogólniając-wypiętą:P
Depilacja odbywa się ciepłym woskiem,wszysko jest jednorazowe-szpatułka,te bibułki czy "szmatki"do zrywania-jak kto woli,nie wiem jak to się fachowo nazywa, pęseta,no wszysko.
__________________
walka z kilogramami wygrana
teraz toczę bój o ładną cerę
no i tę najtrudniejszą-zaakceptować samą siebie..
amedaheda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-27, 08:57   #79
trapaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 5
Dot.: Makijaż permanentny Warszawa

A ja polecam Salon Beauty Clinic na ul. Wąwozowej 8 na Kabatach - robiłam kreski na górnych powiekach - SUPER !!! chyba zrobię sobie jeszcze usta
trapaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-01, 10:22   #80
annutka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 15
Dot.: Depilacja laserowa w Łodzi - gdzie?

Ja korzystam z usług salonu Vivienne na Kościuszki 101 (bardzo dobry dojazd). Jestem przed 3 zabiegiem myślę, że ostatnim, chociaż to wszystko zależy od karnacji i włosa - ja wyglądam jak córka młynarza jeśli chodzi o cerę, mam bardzo jasną a do tego bardzo ciemne włosy. Jestem bardzo zadowolona, robiłam sobie pachy i bikini - mają zresztą na to bardzo fajny pakiet http://viviean.pl/zobacz-cennik/ (pakiet mini bikini!).
annutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-02, 12:35   #81
a_moniqua
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 8
Dot.: Depilacja laserowa w Łodzi - gdzie?

Witajcie! Jest ktoś z Poznania?
Mam pytanie słyszałam bardzo dobre opinie o salonie Mona Lisa - http://kosmetyka-laserowa.pl/ i mam zamiar się tam wybrać na dniach! Czy ktoś coś słyszał może?
Jak coś dam znać jak było, bo już jestem bardzo zdeterminowana!
a_moniqua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-02, 17:49   #82
nerwerwer
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 6
Dot.: Pedicure w Krakowie

Trochę te wątki nieaktualne , ale na dzień dzisiejszy na pewno gabinet Biotica w Krakowie-polecam też pedicure leczniczy , który robiłam i efekty są rewelacyjne.
nerwerwer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-13, 14:55   #83
habisiak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1
Dot.: Makijaż permanentny Warszawa

witam, w Warszawie bardzo polecam panią Annę Paulińską prowadzącą salon Akolor. Robiłam górną i dolną kreskę - makijaż w 100% bezbolesny i profesjonalnie zrobiony. Pani Ania to osoba kompetentna i doświadczona - ma duże pojęcie o tym co robi a co ważne pracuje na bardzo dobrym sprzęcie. Wkrótce wybieram się na zrobienie brwi, a w niedługim czasie pewnie zrobię też usta. Makijaż permanentny - uzależnia pozdrawiam i jeszcze raz polecam!
habisiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-16, 07:54   #84
trapaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 5
Dot.: Makijaż permanentny Warszawa

Cytat:
Napisane przez polinka_dziewczynka Pokaż wiadomość
Możesz coś więcej powiedzieć o tym salonie? Mieszkam niedaleko, mijam go codziennie, ale jeszcze tam nie byłam. Właśnie teraz myślę nad kreską na górnej powiece albo o przedłużeniu rzęs, jeszcze nie wiem dokładnie co to będzie... Proszę o więcej info o Beauty Clinic
Cóż mogę powiedzieć, miła obsługa, przytulne wnętrzne, kreski to super pomysł, ja również korzystam z usług kosmetyczki - Pani Magdy - jest naprawdę profesjonalna, umie doradzić i cały czas tłumaczy przebieg zabiegu, mówi w co warto zainwestować jeśli chodzi o pielęgnację twarzy. Rzęs nie przedłużałam, ale widziałam efekt u koleżanki, która tam je wykonała, rewelacja !
trapaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-16, 11:44   #85
liluna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 13
Dot.: nieudany pernamentny

witam dziewczyny
jestem nowa i szukam pomocy (ale nowina) mam zrobione kreski tzw. zagęszczenie rzęs i są śliczne co prawda pigment dość ciężko wchodził ale jest oki ,natomiast z ustami walczę od lutego miałam właśnie 4 poprawkę i ni... na dolnej wardze pigment się nie trzyma ,górna jest śliczna a na dolnej boki i kreska oki a środek złuszcza się w całości mam coś w kształcie bladej łódki na środku ja nie chcę tak może macie jakiś patent ,może ja coś nie tak robię pomocy:pros i:
liluna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-30, 07:41   #86
trapaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 5
Dot.: Makijaż permanentny Warszawa

Cytat:
Napisane przez malinoska Pokaż wiadomość
oj, to w takim razie wiem gdzie pójdę teraz na makijaz permanentny hm.... i może pomyśle o przedłużeniu rzęs.... alez to by była wygoda, nie malowac ani rzęs ani oczu codziennie rano 15 minut dłużej snu, ech długo się Ci się trzymały kreski?
robiłam je około 2 miesiące temu, więc na razie wszystko jest ok!
trapaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-12, 18:05   #87
Liczynika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1
Dot.: kosmetyczka Gorzów

A ja musze wystawić negatywna opinię na temat gabinetu kosmetycznego Velvet przy ul. Garbary 6. Zakupiłam na sweetdealu 4 zabiegi oxybrazji w cenie 89 zł oto link do oferty:
http://www.sweetdeal.pl/deal/GorzowW...auty/5385/89-z
niby taka super okazja przecena z 260 zł
za 2 tyg ten sam gabinet wystawił również zabieg oxybrazji za cenę 49 zł (przecena ze 130)!
Link do oferty:
http://www.sweetdeal.pl/deal/GorzowW...ter_GorzowWlkp

Zdenerwowałam się ale po wczytaniu się w szczegóły oferty okazało się że do ceny 1 wliczona jest maseczka i masaż (nie wiem jaka to musi być maseczka i jaki masaż za 130 zł! )
No ok trudno myślę przeboleję

Ale jakie było moje zdumienie gdy właścicielka salonu poinformowała mnie że mogę wykorzystać tylko 2 zabiegi. Wczytałam się jeszcze raz w ofertę i fakt jest napisane że 1 osoba może wykorzystać 2 vouchery.
Nie wiem tylko czemu była możliwość zakupu 4???
Tłumaczę kobiecie że przecież nie ma znaczenia kto to wykorzysta (stwierdziłam że w ostateczności oddam te 2 mężowi) przecież ma zapłacone za 4, a ona na to że nie i już bo ma takie zasady. Inne salony idą na rękę klientom a ona nie bo nie!

Czuję się zwyczajnie nabita w butelkę. Nie dość że mogłam mieć oxybrazję za 49 zł (pal sześć tą jej bezcenną maseczkę i masaż) to na dodatek wyrzuciłam kasę za 2 zabiegi w błoto. Łącznie jestem na tej "wspaniałej" ofercie 258 zł w plecy

Napisałam do sweetdeal'a w tej sprawie zobaczę co mi odpiszą
Liczynika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-13, 07:17   #88
trapaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 5
Dot.: Makijaż permanentny Warszawa

ja równiez słyszałam, że do 5 a nawet 7 lat, nie muszę o nie specjalnie dbać, są super, wstajesz rano i tak naprawdę makijąz prawie gotowy
trapaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-11, 13:05   #89
Karro84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10
Dot.: Makijaż permanentny Warszawa

Bardzo różnie jeśli chodzi o długość permanentnego zawsze dziewczyny podają na forach. Może to zależy od pigmentu, jego jakości, pewnie też trochę od wykonania i może tego jak nasza skóra ten kolor przyjmie. Ja swój permanentny mam póki co ponad 1,5 roku i generalnie póki co nie zanosi się na żadną poprawkę koloru, nadal wszystko jest OK.
__________________
Naturalnypermanentny.pl - profesjonalne kursy makijażu permanentnego!
Karro84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-22, 16:20   #90
Martyna78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1
Dot.: Makijaż permanentny Warszawa

Ile makijaż trzyma się w skórze, to zależy bardzo od skóry. Ja np. razem z koleżanką robiłam makijaż u pani Agaty Świeckiej i mi barwnik trzyma się juz prawie 2 lata, a ona pół roku temu już go poprawiała. Podobno to dlatego, że ma tłustą skórę i dlatego barwnik szybciej jej się zmywa. Ja jestem bardzo zadowolona ze swoich brwi. Teraz wybieram się na kreski, tylko górną, bo podobno dolna mi by nie pasowała. Polecam ta panią bo umie doradzić, a jeśli trzeba to odradzi jeśli coś nie jest potrzebne. Ja na początku chciałam zrobic usta, ale pani Agata powiedziała mi, że nie ma takiej potrzeby, zrobiła mi brwi i to była świetna decyzja.
Martyna78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-09 21:57:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:43.