Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy. - Strona 135 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Pokaż wyniki sondy: Jaka prostownica jest najodpowiedniejsza dla wlosów?
tytanowa 0 0%
ceramiczna 15 100,00%
ceramiczno-grafitowa 0 0%
wszystkie tak samo niszczą wlosy 0 0%
Głosujący: 15. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-09-13, 22:08   #4021
paczkamaczku
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

polecam remington S9500 peral. Pomimo ruchomych płytek sprawdza się rewelacyjnie. Delikatna dla włosów, inna jakoś prostowania. włosy "po" rzeczywiście perłowo błyszczące. POLECAM
paczkamaczku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-14, 13:14   #4022
gouzu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Witam Was
Poszukuję prostownicy, w cenie do 150 zł. Jestem zupełnie niezorientowany w temacie, kupię jakiegoś remingtona czy innego phillipsa i się okaże, że bubel. Dlatego proszę was o poradę w tej sprawie. Pomożecie ?
gouzu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-14, 15:25   #4023
Baas
Zakorzenienie
 
Avatar Baas
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 042
Zestaw do stylizacji włlosów ROWENTA

Witam, ostatnio napaliłam sięstrasznie na zakup jakiejś niedrogiej :P lokówki o średnicy 32 mm albo 38, ale przeglądając allegro natknęłam się na ten zestaw ( Suszarko-lokówka ROWENTA model CF 4010 (Klasa 2) ) i tak chciałabym poznać wasze opinie, czy nadawałoby się, może któraś z ws posiada go i opowie coś. Może znacie jakieś inne w miare tanie takie zestawy, a może po prostu znacie lub jesteście w posiadaniu jakiejś fajnej lokówki o średnicy 32 albo 38 mm..
Baas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-15, 16:32   #4024
wiolcis69
Raczkowanie
 
Avatar wiolcis69
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 199
Dot.: Zestaw do stylizacji włlosów ROWENTA

Cytat:
Napisane przez Baas Pokaż wiadomość
Witam, ostatnio napaliłam sięstrasznie na zakup jakiejś niedrogiej :P lokówki o średnicy 32 mm albo 38, ale przeglądając allegro natknęłam się na ten zestaw ( Suszarko-lokówka ROWENTA model CF 4010 (Klasa 2) ) i tak chciałabym poznać wasze opinie, czy nadawałoby się, może któraś z ws posiada go i opowie coś. Może znacie jakieś inne w miare tanie takie zestawy, a może po prostu znacie lub jesteście w posiadaniu jakiejś fajnej lokówki o średnicy 32 albo 38 mm..
ostatnio robiłam sobie fryzurkę u fryzjera na wesele i fryzjerka używała właśnie lokówki 38mm i wyszły mi piękne delikatne loczki, zapisałam sobie jej model bo mam zamiar za jakiś czas sprezentować sobie taką tak więc - BaByliss Glamour Waves 2289U. Tą mogę polecić, co do rowenty to nie spotkałam się z tym modelem więc nic nie doradzę...
wiolcis69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 12:26   #4025
19loczek90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Hej!

Co do temat wątku- najlepsze prostownice (jak dla mnie oczywiście) produkuje firma Remington. Mam już drugą prostownicę tej firmy, jest to model z serii Shine Therapy, i jestem bardzo, bardzo zadowolona. Jedyną wadą jej użytkowania jest fakt, że zakupiłam ją w Irlandii i nie dysponuje przy sobie instrukcją obsługi i wie może ktoś, jak się w niej blokuje temperaturę?? ;p Wyczytałam, że ma taki bajer, a ja nie mam pojęcią jak to ustawić, a niestety w trakcie prostowania często przełącza się temperatura

Byłabym wdzięczna, gdyby ktoś mi dal wskazówkę co do tej blokady temperatury ;D

P.S jeżeli ktoś jest zainteresowany zakupem tej prostownicy, a zawsze odstraszała go cena, polecam wejść na stronę internetową Remingtona- w chwili obecnej ten model jest bardzo przeceniony!
19loczek90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 17:11   #4026
nesaya5
Raczkowanie
 
Avatar nesaya5
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 103
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

do wszystkich posiadaczek FHI platform : jakie macie włosy naturalne? chodzi o to czy grube, cienke, kręcone i tak dalej ) hehe . I czy prostownica daje rade ujarzmic wasze wloski

Edytowane przez nesaya5
Czas edycji: 2011-09-20 o 17:19
nesaya5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 18:04   #4027
CatGirl92r
Rozeznanie
 
Avatar CatGirl92r
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 961
Dot.: Zestaw do stylizacji włlosów ROWENTA

Ja miałam ten model ( CF 4010 ) i byłam zadowolona. Szybko sie nagrzewa, robi ładne loki, no i ma wymienne końcówki (najbardziej podobaja mi sie włoski po spiralkach i grube loki)
CatGirl92r jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-20, 18:16   #4028
Ptysia78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 80
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

ja mam wlosy raczej grubsze, troche sie kreca, faluja i fhi bez problemu daje rade
Ptysia78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 21:00   #4029
nesaya5
Raczkowanie
 
Avatar nesaya5
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 103
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

ja mam włosy grube i kręcone, może niezbyt gęste ale naprawdę dośc grube i ciężkie. niestety nie mam zdjęcie, ale się zastanawiam czy się nie zawiodę na FHI platform , bo niedługo mam zamiar ją zamówic
nesaya5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 21:37   #4030
Ptysia78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 80
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

nie masz zadnego swojego zdjecia?
Ptysia78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-22, 06:34   #4031
nesaya5
Raczkowanie
 
Avatar nesaya5
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 103
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

niestety zdjęc nie mam. a nie jest to tak , że gdyby prostownica była naprawdę świetna to nikt z posiadaczy nie miałby wątpliwości , że podoła każdemu rodzaju włosa?

dodam jeszcze, że moja CHI(niebieska) radzi sobie z nimi jak należy, ale szwankuje dlatego poszukuje nowej ..

Edytowane przez nesaya5
Czas edycji: 2011-09-22 o 06:36
nesaya5 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-22, 10:41   #4032
karolaine
Raczkowanie
 
Avatar karolaine
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 303
Dot.: Zestaw do stylizacji włlosów ROWENTA

ja mam lokówke rowntenty z 7 końcówkami, nie była jakoś strasznie droga, a napewno jest bardzo funkcjonalna. bardzo szybko się nagrzewa. jedynym minusem jak dla mnie to, że trzeba mocno dokręcić tą wymienną końcówkę, bo podczas kręcenia potrawi się czasem 'odłączyć'.
karolaine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-22, 12:56   #4033
paulinkosia
Rozeznanie
 
Avatar paulinkosia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 813
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez nesaya5 Pokaż wiadomość
do wszystkich posiadaczek FHI platform : jakie macie włosy naturalne? chodzi o to czy grube, cienke, kręcone i tak dalej ) hehe . I czy prostownica daje rade ujarzmic wasze wloski
ja po umyciu mam puch, puszyste ;// Są cieńkie ale się puszą i FHI radzi sobie doskonale
W ogóle tak gładko sunie po włosach.
__________________

paulinkosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-22, 17:15   #4034
nesaya5
Raczkowanie
 
Avatar nesaya5
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 103
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

ciekawe jak będzie z kręconymi i grubymi no cóż muszę ją zamówic zeby się przekonac najwyżej komuś sprzedam
nesaya5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-23, 08:05   #4035
mokkatoffie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 46
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Hej,
Z grubymi wlosami jest po prostu tak, ze musisz uzyc wyzszej temperatury. Po prostu. Widzialam jak moj znajomy prostowal wlosy geste i krecone i efekt byl bardzo fajny. Ja tam ogolnie jestem ultra zadowolona z Fhi , wlosy mam sredniej grubosci ale trudne do ukladania.
mokkatoffie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-23, 22:02   #4036
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez 19loczek90 Pokaż wiadomość
Byłabym wdzięczna, gdyby ktoś mi dal wskazówkę co do tej blokady temperatury ;D
W mojej Slick&Curl należało przytrzymać minus. Spróbuj może jest tak samo.
Astro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-27, 22:12   #4037
maluutka95
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 4
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

A co myślicie o tej prostownicy ? http://remington24.pl/sklep/nowa-tec...2straight.html myślę że cena całkiem nizutka jak na tak dobrą firmę remingtona polecam - kupiłam trzy lata temu jedną z tańszych tej firmy trzyma się do tej pory prostuje super. Jednak ostatnio pomyslalam o tym modelu do suchych ale zarówno tez mokrych włosów pozwoliłoby mi to zaoszczędzić wiele czasu gdyż moje włosy to istny puchato - kręcony koszmar. Ni to kręcić ni prostować. ;/ A z reguły czy bardziej je naprostuje przy suszeniu czy mniej tak później się układają. (pomijam juz fakt ile przy tym wszystkim muszę spędzać czasu..) Jak już mówiłam cena całkiem przystępna jak dla mnie ale obawiam się czy to mi jeszcze bardziej nie zrypie włosów ;/ chociaż są tak zniszczone że chyba nic nie pomoże.. aczkolwiek moja kolezanka posiada ten model i bardzo sobie chwali wlosy ma proste jak druciki i gladziutkie i wcale nie sa az tak zniszczone jak na codzienne prostowanie.
maluutka95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 17:26   #4038
milutek
Wtajemniczenie
 
Avatar milutek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 2 219
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Witajcie,

dziewczyny, jestem zielona w temacie prostownic. Mam takie pytanie:
czy do robienia fal na włosach potrzebuję jakiejś specjalnej prostownicy, czy może być zwykła? (w sumie upatrzyłam sobie Remington tą: http://allegro.pl/prostownica-reming...825256691.html lub tą: http://allegro.pl/prostownica-teflon...825259201.html)
chodzi mi o taki efekt: http://www.youtube.com/watch?v=UHyqN...eature=related Czy uzyskam go za pomocą takich zwykłych prostownic?
__________________
milutek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 18:29   #4039
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez milutek Pokaż wiadomość
Witajcie,

dziewczyny, jestem zielona w temacie prostownic. Mam takie pytanie:
czy do robienia fal na włosach potrzebuję jakiejś specjalnej prostownicy, czy może być zwykła? (w sumie upatrzyłam sobie Remington tą: http://allegro.pl/prostownica-reming...825256691.html lub tą: http://allegro.pl/prostownica-teflon...825259201.html)
chodzi mi o taki efekt: http://www.youtube.com/watch?v=UHyqN...eature=related Czy uzyskam go za pomocą takich zwykłych prostownic?
Do kręcenia musisz mieć prostownicę z zaokrągonymi płytkami - nie każda się nadaje. Ja głównie prostownicy używam do kręcenia. Miałam remingtona i to fajna prostownica ja miałam sluck&curl, ale wg mnie ma dwie wady - niszczy troszkę włosy i powoduje że są tłuste, po dwóch dniach musiałam myć. Później miałam FHI Platform i ta niestety nie radziła sobie z kręceniem na moich włosach - skręt trzymał tylko jeden dzień a czasem nawet i dnia nie wytrzymywał. Teraz mam GHD gold styler i to strzał w 10. Zresztą pani na filmiku też ma GHD - jest droga, ale jeśli używasz jej po każdym myciu to zdecydowanie jest warta swojej ceny.

Edytowane przez Astro
Czas edycji: 2011-09-28 o 20:26
Astro jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-28, 21:32   #4040
kiki1826
Przyczajenie
 
Avatar kiki1826
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Witam
Mam zamiar kupić prostownicę i chciałabym zebyście mi doradziły Mam cienkie, długie kręcone włosy, prostownicy nie używałabym codziennie, tylko raz na jakiś czas. Interesuje mnie do 150 zł. Zastanawiam się nad REMINGTON Shine Therapy S9950, a Sleek & Curl S6500. Jeśli jakas inna byłaby lepsza niż któraś z tych, to piszcie

Z góry dzięki za pomoc !
kiki1826 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-29, 17:27   #4041
milutek
Wtajemniczenie
 
Avatar milutek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 2 219
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Astro Pokaż wiadomość
Do kręcenia musisz mieć prostownicę z zaokrągonymi płytkami - nie każda się nadaje. Ja głównie prostownicy używam do kręcenia. Miałam remingtona i to fajna prostownica ja miałam sluck&curl, ale wg mnie ma dwie wady - niszczy troszkę włosy i powoduje że są tłuste, po dwóch dniach musiałam myć. Później miałam FHI Platform i ta niestety nie radziła sobie z kręceniem na moich włosach - skręt trzymał tylko jeden dzień a czasem nawet i dnia nie wytrzymywał. Teraz mam GHD gold styler i to strzał w 10. Zresztą pani na filmiku też ma GHD - jest droga, ale jeśli używasz jej po każdym myciu to zdecydowanie jest warta swojej ceny.
Slicznie Ci dziekuje za odpowiedz!
__________________
milutek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-06, 11:27   #4042
niunia_ona
Zakorzenienie
 
Avatar niunia_ona
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 9 252
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

tez sie zastanawiam nad kupnem prostownicy ^^
__________________

Julia na świecie


biust 88/85
pd b 82,5/82
brzuch 90/88
talia 77
biodra 91/87
udo 54/52
lydka 36/35,5
niunia_ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-07, 19:29   #4043
kiki1826
Przyczajenie
 
Avatar kiki1826
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

A więc może ktoś, kto się zna by poradził ?
kiki1826 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-08, 17:46   #4044
laura200000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Dziewczyny niestety nikt jednoznacznie Wam nie odpowie, bowiem włosy są różne. Generalnie najlepiej kupić prostownicę (tu podpowiem CERAMICZNĄ) z regulacją temperatury i eksperymentować, próbować i szukać... (bla bla bla- dla każdego coś innego). Trzeba mieć również na względzie własne finanse, zostaje również kwestia kosmetyków do włosów (ale to już inny wątek). Powodzenia
laura200000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-13, 13:59   #4045
cookie69
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 38
Ermila Magic Straight

Witam Was, mam takie pytanie... Ostatnio zakupiłam prostownicę na allegro Ermila Magic Straight i przyszła jakaś dziwna... Ja nie mam zbyt dużego doświadczenia ani rozeznania w płytkach, ale mimo tego, że płytki są gładkie wydaje się popękana w środku. Może ma ktoś też tą prostownicę i może coś o tym powiedzieć, gdyż nie wiem czy ją reklamować. Ale bardzo proszę o odpowiedzi osoby, które wiedzą a nie "wydaje się" im. Z góry dzięki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC09841.jpg (32,3 KB, 98 załadowań)
cookie69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-14, 09:16   #4046
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

To są płytki?? Jeśli tak, wyglądają jak używane
Astro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-14, 09:24   #4047
chandra
Rozeznanie
 
Avatar chandra
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 515
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

wygląda na używana rzeczywiście, a czytałaś dokładnie aukcję?pisało że jest nowa czy używana?
__________________
...
Radość była panią domu, strach mieszkał w szopie na tyłach.
chandra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-14, 10:52   #4048
cookie69
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 38
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Podobno takie mają być, pytałam takiej dziewczyny, która też ją ma, bo to jest tytan. Płytki są gładkie, nie wyglądają na popękane tylko w środku tak jest. Podobno taki materiał i nie mam się czym przejmować ale dzięki dziewczyny za odp

ps. tak, na pewno jest nowa. Ze sklepu internetowego prowadzonego na allegro, z tymi wszystkimi nalepkami oryginalności

Edytowane przez cookie69
Czas edycji: 2011-10-14 o 10:53
cookie69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-14, 10:56   #4049
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Jak masz wątpliwości napisz do sklepu z którego kupowałaś - powinni wyjaśnić wszelkie wątpliwości.
Astro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-14, 12:09   #4050
Kasioola
Rozeznanie
 
Avatar Kasioola
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: MiastoMoje
Wiadomości: 793
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Cookie69, jesteś zadowolona z tej prostownicy? Sama zastanawiam się nad jej kupnem, jednak mam dylemat czy wybrać tą, czy Wahl Cutek tytanową. Podczas prostowania nie szarpie włosów?
Kasioola jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:03.