Moda, która Cię "rozwala" część 3 - Strona 93 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-10-18, 11:51   #2761
cynnamon
Zadomowienie
 
Avatar cynnamon
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 257
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
Strasznie Was boli to, że komuś nie podoba się Wasze hobby, ale przecież nikt Was nie krytykuje. Wydajecie swoje własne pieniądze na to, co Wam się podoba i to jest zupełnie Wasza sprawa. Ale nie rozumiem skąd taka agresja - dostałam zaproszenie na wątek więc na chwilę zajrzałam i tu poproszę o cytowanie moich wypowiedzi w całości łącznie z autorem - że komuś może się nie podobać zapchana do pełna koralikami bransoletka i może nie rozumieć potrzeby wydawania pieniędzy na to. Wypowiadam się w wątku o takim a nie innym tytule, nie brużdżę Wam ani nie lżę w wątku tematycznym, więc proszę o zachowanie odrobiny kultury i informowanie mnie, gdzie się mnie cytuje i w jaki sposób wyśmiewa moje słowa. Dziękuję za uwagę.
Ty krytykujesz, bo jak mniemam po to jest ten wątek, a że pamięć masz słabą to cytuję twoje wypowiedzi. Pozwoliłam sobie zaznaczyć te lepsze kawałki
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
Zgłoszę za buractwo, bo wytykać możesz jedynie własne nieuctwo

Mnie rozwala kupowanie wszelkich pandor itp w ilościach hurtowych. Ceny w ogóle są porażające, a wypisywanie w podpisie, że ma się 50 koralików, 5 bransoletek, 120 zawieszek i dalej kupuje się co tydzień zabija całą "magię" (o ile taka istnieje) założenia - żeby każdy koralik o czymś przypominał. Same bransoletki załadowane do oporu wcale mi się nie podobają. Kilka koralików owszem, ale hurt do mnie nie przemawia.
My po prostu mamy tak wspaniałe życie, że tych magicznych momentów i cudownych chwil jest więcej niż jedna w roku
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
Dlaczego tak myślisz? Dziwi mnie takie podejście: coś modnego mi się nie podoba, to znaczy, że mnie na to nie stać/jestem za gruba, żeby to nosić/jestem ze wsi i nie mam tam takich sklepów*. Uwierz, że mimo że coś jest drogie wmawiają Ci, że każdy o tym marzy - tak wcale nie jest.


żart, bez urazy
Edit: sory, trafiłam w czuły punkt Jeśli Tobie się to podoba, zbierasz sobie - Twoja sprawa. Skoro wchodzisz na ten wątek to znaczy, że też Ci się coś nie podoba u ludzi, więc nie rozumiem, dlaczego Tobie może się nie podobać, a ja to pewnie zazdroszczę.
Weszłam na ten wątek RAZ, bo dostałam cynk o twojej wypowiedzi. Nie wnikam kto co ma i za ile. Za to ty tak, bardzo nieładnie

Cytat:
Napisane przez Nuova Pokaż wiadomość
Ja tam nie widzę w wypowiedzi mpt zazdrości. Powiedziała że ją to rozwala i ma święte prawo się nie zachwycać Waszym hobby. Same piszecie, że każdy ma prawo wydawać pieniądze na co chce - Wy kochacie koraliki, mpt może woli kolekcjonować apaszki/puszki od piwa/itp - więc nie wiem skąd ta agresja?
jaka agresja?

zajmijcie się sobą a nie obrabianiem innym świat od razu będzie piękniejszy, serio

miłego dnia
__________________
paradoks kobiecej szafy - nie ma co włożyć, nie ma gdzie powiesić


cynnamon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-18, 11:57   #2762
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

To Wy cytujecie moją wypowiedź stąd w innym wątku, co jest, z tego co wiem, niezgodne z regulaminem forum. Zachowujecie się w sposób paskudny, wyszukujecie osobistą krytykę tam, gdzie jej wcale nie ma, ale to nie jest moja sprawa. Przykro mi, że trafiają się na forum osoby o takim sposobie dyskutowania.
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-18, 11:58   #2763
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez cynnamon Pokaż wiadomość
zajmijcie się sobą a nie obrabianiem innym świat od razu będzie piękniejszy, serio

miłego dnia
Od tego jest ten wątek, na boga!! Przecież ona nikogo personalnie nie obraziła ani nikogo się personalnie nie czepiła, powiedziała o zjawisku!!!

Ja sama mam kilka czarmsów z apartu i yesa, zdarzy mi się jakiś dokupić, bo mi pasuje do drugiego i nie poczułam się wcale urażona tymi wypowiedziami.


Tak samo jak nie uraża mnie, gdy ktoś gdzieś na wątku jedzie puste panienki, które kupują w zarze żakiety za pół ich pensji (a kupuję w zarze żakiety regularnie) czy stwierdza, że tylko snobki kupują skórzane kozaki znanych marek za 800zł (no takie też mam), czy markowe akcesoria sobie sprawiają zamiast oddać na biedne dzieci (ano zdarza mi się, jestem kopią kopi chodzącą w raybanach) bo to ludzi zdanie, jak mają potrzebę, to niech sobie piszą, po to jest forum, przecież człowiek by zgłupiał jakby wszystko co napisali na forum odnosił do siebie i traktował osobiście jako atak na jego wartości... trochę dystansu.

Lubicie pandory czy inne pierdołki zbierać? To Wasze hobby i ma dla Was jakąś wartość? No to co Was obchodzi to, jakie ktoś ma na ten temat zdanie na jakimś forum...? Bo chyba powinnyście mieć na to, że tak brzydko się wyrażę, wywalone po całości...
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-18, 12:04   #2764
cynnamon
Zadomowienie
 
Avatar cynnamon
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 257
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Od tego jest ten wątek, na boga!! Przecież ona nikogo personalnie nie obraziła ani nikogo się personalnie nie czepiła, powiedziała o zjawisku!!!

Ja sama mam kilka czarmsów z apartu i yesa, zdarzy mi się jakiś dokupić, bo mi pasuje do drugiego i nie poczułam się wcale urażona tymi wypowiedziami.


Tak samo jak nie uraża mnie, gdy ktoś gdzieś na wątku jedzie puste panienki, które kupują w zarze żakiety za pół ich pensji (a kupuję w zarze żakiety regularnie) czy stwierdza, że tylko snobki kupują skórzane kozaki znanych marek za 800zł (no takie też mam), czy markowe akcesoria sobie sprawiają zamiast oddać na biedne dzieci (ano zdarza mi się, jestem kopią kopi chodzącą w raybanach) bo to ludzi zdanie, jak mają potrzebę, to niech sobie piszą, po to jest forum, przecież człowiek by zgłupiał jakby wszystko co napisali na forum odnosił do siebie i traktował osobiście jako atak na jego wartości... trochę dystansu.

Lubicie pandory czy inne pierdołki zbierać? To Wasze hobby i ma dla Was jakąś wartość? No to co Was obchodzi to, jakie ktoś ma na ten temat zdanie na jakimś forum...? Bo chyba powinnyście mieć na to, że tak brzydko się wyrażę, wywalone po całości...
hihi myślałam, że skumasz, że moja wypowiedź to żart/ironia
no nic to, z mojej strony koniec nadawania, nie ma sensu tracić czasu jak taka piękna pogoda na dworze
pa
__________________
paradoks kobiecej szafy - nie ma co włożyć, nie ma gdzie powiesić


cynnamon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-18, 12:04   #2765
Nuova
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar Nuova
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 437
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Następnym razem jak któraś z Was śmie przyznać, że rozwalają ją skórzne spodnie albo ciężkie buty do sukienek to dam cynk koleżankom ze "Stylu rockowego" i pożałujecie tego
Nuova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-18, 12:06   #2766
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez Nuova Pokaż wiadomość
Następnym razem jak któraś z Was śmie przyznać, że rozwalają ją skórzne spodnie albo ciężkie buty do sukienek to dam cynk koleżankom ze "Stylu rockowego" i pożałujecie tego
ja osobiscie bardzo lubię
nawet dzsisiaj mam na sobie cięzkie motocyklowe buty do sukienki.

---------- Dopisano o 13:06 ---------- Poprzedni post napisano o 13:05 ----------

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Od tego jest ten wątek, na boga!! Przecież ona nikogo personalnie nie obraziła ani nikogo się personalnie nie czepiła, powiedziała o zjawisku!!!

Ja sama mam kilka czarmsów z apartu i yesa, zdarzy mi się jakiś dokupić, bo mi pasuje do drugiego i nie poczułam się wcale urażona tymi wypowiedziami.


Tak samo jak nie uraża mnie, gdy ktoś gdzieś na wątku jedzie puste panienki, które kupują w zarze żakiety za pół ich pensji (a kupuję w zarze żakiety regularnie) czy stwierdza, że tylko snobki kupują skórzane kozaki znanych marek za 800zł (no takie też mam), czy markowe akcesoria sobie sprawiają zamiast oddać na biedne dzieci (ano zdarza mi się, jestem kopią kopi chodzącą w raybanach) bo to ludzi zdanie, jak mają potrzebę, to niech sobie piszą, po to jest forum, przecież człowiek by zgłupiał jakby wszystko co napisali na forum odnosił do siebie i traktował osobiście jako atak na jego wartości... trochę dystansu.

...
snobka!!!!!
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-18, 12:11   #2767
Nuova
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar Nuova
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 437
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

L_V, masz szczęście w takim razie żeby tak całkowicie nie offtopować to rozwaliła mnie tradycyjnie dziewczyna w legginsach 40 DEN zamiast spodni do krótkiej bluzki (była temperatura na minusie, współczuje jej pupie). Dziewczę to, żeby chyba jeszcze bardziej podkreślić urok leggów, naciągnęła na wierzch zwykłe, długie, czarne skarpety za kostkę ze znaczkiem Adidasa, które się wyraźnie kolorystycznie odcinały od półprzezroczystych galotek Ale to chyba było wczesne gimnazjum, także miała prawo do takiej wpadki.
Nuova jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-18, 12:27   #2768
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
Zgłoszę za buractwo, bo wytykać możesz jedynie własne nieuctwo

Mnie rozwala kupowanie wszelkich pandor itp w ilościach hurtowych. Ceny w ogóle są porażające, a wypisywanie w podpisie, że ma się 50 koralików, 5 bransoletek, 120 zawieszek i dalej kupuje się co tydzień zabija całą "magię" (o ile taka istnieje) założenia - żeby każdy koralik o czymś przypominał. Same bransoletki załadowane do oporu wcale mi się nie podobają. Kilka koralików owszem, ale hurt do mnie nie przemawia.
O i tu się podepnę - rozwala mnie kupowanie głupiego koralika za kilkadziesiąt/kilkaset (!)/tysiąc (!!!) złotych, które są warte kilka złociszy i za tyle też można je nabyć, tyle że bez napisu Pandora, który przecież jest tu najistotniejszy...
Byłam na wakacjach z dziewczyną, która ciągle się bawiła swoją Pandorą i wzdychała "och, tyle kasy za głupią bransoletkę...". A ja w myślach "to czemu ją kupowałaś"

Osobiście mam kilka koralików po 2zł sztuka i jestem z nich zadowolona haha


Cytat:
Napisane przez cynnamon Pokaż wiadomość
Bardzo nieładnie się tak wyśmiewać z kogoś na innym forum, bezczelnie wręcz I oczywiście nie przyjdzie wam do głowy, że komuś się to nie podoba tylko zaraz jest zazdrosny, matko...
Oczywiście nie piję do Ciebie cynnamon, tylko do tej osoby, która wrzuciła tam ten post
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-18, 12:28   #2769
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
ja osobiscie bardzo lubię
nawet dzsisiaj mam na sobie cięzkie motocyklowe buty do sukienki.
A gdzie kupiłaś? Bo szukam fajnych bikerów od zeszłej zimy i nigdzie nie mogę znaleźć tych idealnych

__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-18, 12:43   #2770
martinia
Zakorzenienie
 
Avatar martinia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 845
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez smerfetk_a Pokaż wiadomość
O i tu się podepnę - rozwala mnie kupowanie głupiego koralika za kilkadziesiąt/kilkaset (!)/tysiąc (!!!) złotych, które są warte kilka złociszy i za tyle też można je nabyć, tyle że bez napisu Pandora, który przecież jest tu najistotniejszy...
Byłam na wakacjach z dziewczyną, która ciągle się bawiła swoją Pandorą i wzdychała "och, tyle kasy za głupią bransoletkę...". A ja w myślach "to czemu ją kupowałaś"

Osobiście mam kilka koralików po 2zł sztuka i jestem z nich zadowolona haha
no i tu się z Tobą nie zgodzę. Rozumiem, że może Cię rozwalać zakup koralika za kilkadziesiąt złotych - masz swoje pieniadze - wydawaj je na co chcesz. Chcę tylko zaznaczyć, że koralik za 2 zł i ten z pandory np za 100 różni się i to bardzo - wykonaniem, trwałością, urodą. Nie chodzi o tylko o napis 'Pandora', a o piękno bransoletki samej w sobie. Nie musi się to Wam podobać, ale braku sensu też nie powinnyście się w tym dopatrywać.
martinia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-18, 12:48   #2771
dagienka
Zadomowienie
 
Avatar dagienka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 185
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

A mnie właśnie rozwalają laski, które noszą pandórki za 2zł. Z kilometra widać, jak fatalnie są wykonane, niedorobione, jakie beznadziejne mają materiały - często jakaś plastelina na metalowym rdzeniu. Wtedy sobie myślę, że każdy jeden mój Trollbeads, robiony ręcznie ze srebra, murano, kamieni szlachetnych był absolutnie wart swojej ceny.

Nie rozumiem czym kupowanie podróbek Pandory czy Trollbeads różni się od kupowania podróbek LV?
__________________
ZaTrollowana
31 Troli
dagienka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-18, 12:59   #2772
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
A gdzie kupiłaś? Bo szukam fajnych bikerów od zeszłej zimy i nigdzie nie mogę znaleźć tych idealnych
Moje nie sa typowymi bikerami. są wyższe, pod kolano, z klamrami, na cięzkim spodzie. Oczywiście sa z "mojej" firmy

Edytowane przez L_V
Czas edycji: 2011-10-18 o 13:05
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-18, 13:08   #2773
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez dagienka Pokaż wiadomość
Nie rozumiem czym kupowanie podróbek Pandory czy Trollbeads różni się od kupowania podróbek LV?
Ja to traktuje jako zwyczajne koraliki do nawlekania na rzemyk (jak byliśmy dziećmi to też się to robiło, pamiętacie? ) a nie podróbki Pandory ale whatever Koleżance, która akurat miała na sobie oryginalną bransoletke podobały się moje niektóre koraliki Ale wiadomo, tak dobrze zrobione nie są jak firmowe. Po prostu mnie to nie kręci na tyle żeby wydawać dużo kasy i już A jak zobaczyłam na stronie koralik za tysiąc złotych to zwątpiłam...
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-18, 13:11   #2774
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez dagienka Pokaż wiadomość
A mnie właśnie rozwalają laski, które noszą pandórki za 2zł. Z kilometra widać, jak fatalnie są wykonane, niedorobione, jakie beznadziejne mają materiały - często jakaś plastelina na metalowym rdzeniu. Wtedy sobie myślę, że każdy jeden mój Trollbeads, robiony ręcznie ze srebra, murano, kamieni szlachetnych był absolutnie wart swojej ceny.

Nie rozumiem czym kupowanie podróbek Pandory czy Trollbeads różni się od kupowania podróbek LV?
Jakkolwiek zgadzam się z argumentem, ze podróby pandory nie dorastają oryginałowi, to stwierdzenie, ze z kilometra widac jest z lekka naciągane, bo teraz nikt już za bardzo nie zwraca na nie uwagi. nie sa już takim szałem jak kiedys, ot, bransletka i tyle.

zaznaczam od razu, ze nie próbuję wyśmiewac waszego hobby, sama mam jedną pandorę, a na niej 3 srebrne koraliki, z czego każdy na pamiątkę czegoś waznego w moim zyciu. i wystarczy.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-18, 13:17   #2775
Fela Von Helvete
Zakorzenienie
 
Avatar Fela Von Helvete
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 4 955
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez dagienka Pokaż wiadomość
A mnie właśnie rozwalają laski, które noszą pandórki za 2zł. Z kilometra widać, jak fatalnie są wykonane, niedorobione, jakie beznadziejne mają materiały - często jakaś plastelina na metalowym rdzeniu. Wtedy sobie myślę, że każdy jeden mój Trollbeads, robiony ręcznie ze srebra, murano, kamieni szlachetnych był absolutnie wart swojej ceny.

Nie rozumiem czym kupowanie podróbek Pandory czy Trollbeads różni się od kupowania podróbek LV?
A ja nie rozumiem dorabiania ideologii do paru pierdółek na łańcuszku, ale widać szpece marketingowi się postarali Nie mam charmsów ani za 2 złote ani za 200, ale nie widzę problemu w tych tańszych - po prostu ładna rzecz, komuś się spodobała to sobie kupił. Imho to tak jakby powiedzieć, że biżuteria z Glitter jest podróbką Apartu czy czegoś tam

Aha i uprzedzając - nie jestem palaczem ani nie kupuję nałogowo szmatek z Zary czy innego H&M
__________________

Edytowane przez Fela Von Helvete
Czas edycji: 2011-10-18 o 13:19
Fela Von Helvete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-18, 13:18   #2776
Nuova
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar Nuova
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 437
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Ja jeszcze dodam, że zupełny laik/laiczka raczej nie odróżni koralikowych podróbek od oryginałów. Taka ja np. nie ma pojęcia która z koleżanek ma oryginalne, a która ma takie z H&M, a trochę nie wypada pytać. Sama nie mam nic przeciwko, nawet jak ktoś ma 10 bransoletek po 100 koralików - jego pieniądze, jego decyzja na co je wydaje
Nuova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-18, 13:26   #2777
Cherry Blossom Girl
nyan nyan ^^
 
Avatar Cherry Blossom Girl
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 956
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez podwodniak Pokaż wiadomość
To, że kobietom imponują faceci przy hajsie, to jest to nawet udowodnione naukowo.
Dlatego galeriankami są młode kobiety, a nie faceci. Dlatego większość kobiet bez skrępowania, odbija innym kobietą faceta jak jest dobrze ustawiony społecznie.

Jak widzisz faceta, w nie firmowych trampkach, tanich jeansach i białym t-shircie. to co ten strój mówi ci o nim? Nic nie mówi?

A jak widzisz faceta ubranego w znaczki od stóp do głów, to wiesz teoretycznie czy będzie miał za co cię zaprosić do restauracji i kupić ci jakiś prezent.
Dlatego wole ubierać się, jak lump bo wtedy kobiety się za mną nie oglądałem. Jak ostatni raz się wyraziłem, to jedna dziewczyna w pociągu niemal na mnie nie wlazła.

Sorry, ale nie słyszałeś nigdy terminu "męska d***ka"? Potwornie uogólniasz.

Myślę, że tym kobiecie nie zaimponujesz
Nic nie mówi, ponieważ chcę najpierw poznać tą osobę.

Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
Mnie rozwala kupowanie wszelkich pandor itp w ilościach hurtowych. Ceny w ogóle są porażające, a wypisywanie w podpisie, że ma się 50 koralików, 5 bransoletek, 120 zawieszek i dalej kupuje się co tydzień zabija całą "magię" (o ile taka istnieje) założenia - żeby każdy koralik o czymś przypominał. Same bransoletki załadowane do oporu wcale mi się nie podobają. Kilka koralików owszem, ale hurt do mnie nie przemawia.
Mnie to może nie rozwala, ale szczerze dziwi... Wydaje mi się, że nawciskane koraliki odbierają bransoletce elegancji, estetyczniej wygląda, gdy koralików jest kilka.

Edytowane przez Cherry Blossom Girl
Czas edycji: 2011-10-18 o 15:36
Cherry Blossom Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-18, 13:29   #2778
dagienka
Zadomowienie
 
Avatar dagienka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 185
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez Fela Von Helvete Pokaż wiadomość
A ja nie rozumiem dorabiania ideologii do paru pierdółek na łańcuszku, ale widać szpece marketingowi się postarali
Ale gdzie widzisz dorabianie ideologii w tym, że napisałam, że oryginały są ładniejsze i z lepszych materiałów?
Serio, gdyby te za 2 zł wyglądały jak te za 200zł, to nosiłabym te za 2zł. Ale ja po prostu lubię ładne, estetyczne rzeczy. A tamte moje poczucie estetyki kaleczą tak samo, sławne na tym wątku "skarpety do sandałów".
__________________
ZaTrollowana
31 Troli

Edytowane przez dagienka
Czas edycji: 2011-10-18 o 13:31
dagienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-18, 13:54   #2779
fashionismypassion
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 452
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Ja nie jestem fanką Pandory i sama takowej nie posiadam.

Jak wszystko co modne, ktoś miał pomysł, wypromował i narodził się szał na Pandorę. Ja tej modzie nie uległam.

Osobiście na pierwszy rzut oka nie jestem w stanie odróżnić oryginału od podróbki. Widziałam jedno i drugie, dopiero maleńkie logo Pandora zdradza tajemnicę.

Każdy ma prawo realizować swoje pasje i marzenia również modowe. Nie wszyscy muszą podzielać te same pasje
fashionismypassion jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-18, 14:00   #2780
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez dagienka Pokaż wiadomość
Ale gdzie widzisz dorabianie ideologii w tym, że napisałam, że oryginały są ładniejsze i z lepszych materiałów?
Serio, gdyby te za 2 zł wyglądały jak te za 200zł, to nosiłabym te za 2zł. Ale ja po prostu lubię ładne, estetyczne rzeczy. A tamte moje poczucie estetyki kaleczą tak samo, sławne na tym wątku "skarpety do sandałów".
zgadzam sie . nie ma co porownywac drogich ladnych rzeczy z tymi najtanszymi plastikami. to tak jak porownywac bucik z ccc z tym zsergio rossi
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-18, 14:17   #2781
Ćwirka
ćwir ćwir
 
Avatar Ćwirka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 10 483
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez Nuova Pokaż wiadomość
A mnie zastanawia czemu moderatorki się nie denerwują tym totalnym offtopem o metkach i stylu Podwodniaka...Jak "rozwalały" nas szafiarki to było źle, a jak jakiś dzieciak trolluje od kilku stron to już spoko
Bo nikt nam aż do dzisiaj nie zgłosił Złych Postów Niestety nie ma fuzycznej możliwości, żebyśmy przeglądały wątek po wątku, każdy post osobno. Musicie nam pomóc w sprzątaniu i jeśli widzicie, że coś się dzieje to zgłaszać

Wieczorem przejrzę ten wątek pod kątem offowania.
__________________
Moje książki na wymianę: KLIK!

Edytowane przez Ćwirka
Czas edycji: 2011-10-18 o 14:38
Ćwirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-18, 14:28   #2782
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez fashionismypassion Pokaż wiadomość
Świetnie wychwyciłaś to co i mnie zastanawia. Mianowicie w jakim celu mężczyźni stawiają kołnierzyki w koszulach typu polo

Nie rozumiem. Dla mnie wygląda to wsiowo, ot co.
Podwodniak zna się na modzie męskiej, więc powinien nam wytłumaczyć. Nic nie pisze, czyli też nie wie?
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-18, 14:46   #2783
Vilqa
Zadomowienie
 
Avatar Vilqa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 812
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez dagienka Pokaż wiadomość
Ale gdzie widzisz dorabianie ideologii w tym, że napisałam, że oryginały są ładniejsze i z lepszych materiałów?
Serio, gdyby te za 2 zł wyglądały jak te za 200zł, to nosiłabym te za 2zł. Ale ja po prostu lubię ładne, estetyczne rzeczy. A tamte moje poczucie estetyki kaleczą tak samo, sławne na tym wątku "skarpety do sandałów".
A ja sobie dam sobie głowę uciąć, że nie.
Każda ze znanych mi, niestety, posiadaczek Pandory, ową biżu kupuje ze względu na to, że ma wyryte "Pandora"i, że jest droga. Znam nawet taką, która twierdzi, że jeśli facet kupuje kobiecie tanią biżuterię, sztuczną, nawet srebrną czy złotą, ale z cyrkoniami zamiast kamieni szlachetnych, po prostu owej kobiety nie szanuje (zresztą kazała swojemu chłopu sprzedać aparaty,co bałwan uczynił, bo chciała pierścionek zaręczynowy za 12 patyków) .
Zresztą tak samo w przypadku "Agathowiczek". Jest Agatha jest lansik, bo Kaśka czy Baśka ma "podróbkę" od małego jubilera za 20zł i nie ma takiego małego srebrnego wisiorka z logo. Znaczy się przez to jest nieatrakcyjna towarzysko i w ogóle.
__________________
"Bynajmniej" nie znaczy "przynajmniej"

Bazarek na rzecz Azylu dla świń "Chrumkowo"


Vilqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-18, 14:59   #2784
dagienka
Zadomowienie
 
Avatar dagienka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 185
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez Vilqa Pokaż wiadomość
A ja sobie dam sobie głowę uciąć, że nie.
To chyba musisz szykować topór, albo inne ostre narzędzie
Rozwieję Twoją pewność. Nie jestem posiadaczką Pandory, tylko beadsów duńskiej marki Trollbeads, która zapoczątkowała biżuterię modułową w 1976 roku. W Polsce bardzo mało osób zna tę markę, a jeszcze mniej nosi bransoletki. Ceny są podobne jak w Pandorze.
Nie myślisz, że jakby mi zależało tylko na pochwaleniu się, to kupiłabym rozpoznawalną Pandorę? Zamiast Trollbeads, na które wiele osób patrzy jak na podróbki tejże? Noszę Trolle, bo moim zdaniem są ładniejsze.
__________________
ZaTrollowana
31 Troli
dagienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-18, 15:32   #2785
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez Vilqa Pokaż wiadomość
Znam nawet taką, która twierdzi, że jeśli facet kupuje kobiecie tanią biżuterię, sztuczną, nawet srebrną czy złotą, ale z cyrkoniami zamiast kamieni szlachetnych, po prostu owej kobiety nie szanuje (zresztą kazała swojemu chłopu sprzedać aparaty,co bałwan uczynił, bo chciała pierścionek zaręczynowy za 12 patyków) .
Serio? niezła sztuka z tej dziewczyny Współczuje chłopu, ale widocznie jest szczęśliwy więc nic mi do tego

Rozwalili mnie dzisiaj dwaj goście, których rowki od zadka miałam okazje dzisiaj widzieć - i to będąc pochylonym do okienka czyli bardzo mało. Normalnie przecież człowiek czuje jak mu zadek/plecy widać i można się poprawić, a nie ludzi straszyć - zwłaszcza jak zadek słusznych rozmiarów ^^

Edytowane przez foxxxy
Czas edycji: 2011-10-18 o 15:34
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-18, 15:32   #2786
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez dagienka Pokaż wiadomość
To chyba musisz szykować topór, albo inne ostre narzędzie
Rozwieję Twoją pewność. Nie jestem posiadaczką Pandory, tylko beadsów duńskiej marki Trollbeads, która zapoczątkowała biżuterię modułową w 1976 roku. W Polsce bardzo mało osób zna tę markę, a jeszcze mniej nosi bransoletki. Ceny są podobne jak w Pandorze.
Nie myślisz, że jakby mi zależało tylko na pochwaleniu się, to kupiłabym rozpoznawalną Pandorę? Zamiast Trollbeads, na które wiele osób patrzy jak na podróbki tejże? Noszę Trolle, bo moim zdaniem są ładniejsze.
Twój wpis jest jak taka marketingowa gadka. To jest tylko bransoletka.
zaraz będziecie się wszystkie zachwycały Piligrimami.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-18, 16:07   #2787
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez gasta18 Pokaż wiadomość
Nie mam zamiaru z nikogo się naśmiewać itp. tylko oglądając blog jednej z dziewczyn, rzuciło mi się w oczy to zdjęcie.... i dla mnie wszystkie wygladają tak samo.. są ubrane prawie tak samo.... a jak przystało na znane szafiarki to powinny być ubrane " z polotem" każda z własnym stylem.. a tutaj klon na klonie..

Ahh, te szafiarki Oryginalne jak zawsze



Mnie dzisiaj rozwalił chłopak w rurkach! Ja lubię jak chłopak ma zwężane spodnie, czasami fajne są też 'normalne' czyli proste po prostu. Chłopak miał wygląd modela oj miał, i wszystko spoko, ale miał centralnie rurki na sobie. Nawet ja nie mam tak obcisłych spodni. Nie podoba mi się to, takie niemęskie mi się to wydaje

I druga rzecz: widzę chłopaka, w dresie, bluzie jp etc. który ma czarne krótkie włosy, a przez środek głowy takie pasmo blond włosów

Co do pandory etc. to sama mam (dostałam) bransoletkę z zawieszkami z aparatu która kosztowała ok. 300 zł i nie widzę sensu 'lansowania' się nią, i wątpie żeby ktoś kto idzie ulicą pomyslał sobie, 'ona ma oryginał' albo coś.
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-18, 16:07   #2788
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez podwodniak Pokaż wiadomość
Raper Ten Typ Mes jest seksistą i kobiety same pchają mu się do łóżka, nawet jedna dla niego usunęła ich dziecko, bo nie chciał płacić alimentów.
Może niektóre kobiety kręcą tacy faceci?

Nie mam problemów z tym, że jakaś kobieta mnie nie chce, bo umawiam się z kilkoma kobietami na raz.
Podobne idiotyzmy bywały już powodem do bliższego zapoznania się z adminem tego forum.
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-18, 16:10   #2789
podwodniak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 682
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
Podwodniak zna się na modzie męskiej, więc powinien nam wytłumaczyć. Nic nie pisze, czyli też nie wie?
Postawiony kołnierzyk wywodzi się z gry w golfa. Golfiarze stawiali kołnierzyk jak za bardzo wiatr wiał im w szyje. Styl ten wypromowała subkultura Preppy (pojawiła się w latach 80tych w USA jako bunt przeciwko modzie Punk), bo podobno tak jest bardziej "cool".

A teraz wybaczcie drogie Panie, ale opuszczam ten temat, za nim ktoś mnie zbanuje.
Do zobaczenia w innych tematach

Edytowane przez podwodniak
Czas edycji: 2011-10-18 o 16:12
podwodniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-18, 16:23   #2790
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
zaraz będziecie się wszystkie zachwycały Piligrimami.
A co to takiego, bo chcę wyprzedzić trendy ?
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:13.