Wysokie, kobiece, modne. Wszystkie wysokie wizażanki łączmy się!!! cz. II - Strona 87 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-10-17, 19:49   #2581
kejtigda
Wtajemniczenie
 
Avatar kejtigda
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Wysokie, kobiece, modne. Wszystkie wysokie wizażanki łączmy się!!! cz. II

naina to może być dobra rewolucja w życiu
__________________
485 i 545 mentorki made by dr Skwiercz 2009
kejtigda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-17, 20:51   #2582
Kawuszkaa
Raczkowanie
 
Avatar Kawuszkaa
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 255
GG do Kawuszkaa
Dot.: Wysokie, kobiece, modne. Wszystkie wysokie wizażanki łączmy się!!! cz. II

Ja kiedyś korzystałam z Johnson'a, ale zaciekawiłyście mnie tym babydream Czy ja dobrze kojarzę, że można go kupić w Rossmanie? Jak się zachowują wasze włosy po nim? Co Ci Mornenko w nim podpasowało? Pytam ponieważ po Johnson&Johnson miałam czasem takie wrażenie, że włosy są szorstkie jakby matowe, suchawe, dziwne czasem I oczywiście żeby się przekonać sama babydream spróbuję. Bo np. próbowałam też Bambino, ale tragediiiija
Kawuszkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-17, 21:21   #2583
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: Wysokie, kobiece, modne. Wszystkie wysokie wizażanki łączmy się!!! cz. II

Cytat:
Napisane przez kejtigda Pokaż wiadomość
Tak zrobiłam i to zabieg mojego życia Stosowałąm metodę encanto z allegro, można ich znaleźć na fb jak ktoś się interesuje mogę podać link. Zestaw starczył dla mnie i 2 koleżanek Mam go kurde nie pamiętam, z 3 miesiąc mi chyba leci, muszę się zapytać. Włosy są proste, błyszczące, moje nie są jakieś wybitnie miękkie nie wiem od czego to zależy bo koleżankom wyszło naprawdę filmowo. Niedługo będę się zbierać za jakiś miesiac na kolejne, i na pewno z tego nie zrezygnuje. Susze włosy suszarką i po prostu są proste i gładkie, z moim sianem to było nie do pomyślenia Jedyne co męczy to że tylko szampon babydream możną używać a ja wolę takie pachnące z pianą, taki mam wrażenie ze w ogóle mnie nie myje bo się nie pieni Minusy są dwa, ciut szybciej mi się przetłuszczają włosy, ale teraz mycie z suszeniem to kwadrans więc to nie jest problem i zrobił mi się mały łupież więc muszę na dniach coś z tym wymyślić

aniabania czy to znów Ty na avatarze? Już Twój poprzedni mnie przyprawiał o kompleksy

Patiuszka dziękuję i mam nadzieję że wątek Cię przekona do noszenia wysokosci
Jaaaaa... To właśnie chciałam usłyszeć! Encanto korci mnie od dawna, ale ciągle się boję, bo zaglądam na podforum poświęcone temu specyfikowi... Ma tyle samo wrogów, co zwolenników;/ A ja od 3 klasy podstawówki mam mega loki, które są moim utrapieniem ;p Z prostymi włosami miałabym większy spokój. Fakt, że wzbudzają podziw itd, ale uważam, że proste włosy są dużo bardziej seksowne ;p No i łatwiej je ogarnąć.
A zabieg robiłyście same, czy ktoś wam to robił? Bo niby można przeprowadzić to samemu, ale mi ciągle wydaje się, że nie będę umiała, albo że wyjdzie mi jakieś mega gałgaństwo, a nie super seksowny efekt ;p

Co do avataru/a (?) to- tak, to ja ;p ale na tym poprzednim o którym pisałaś ważyłam 5 kg mniej :P
A kompleksów to Ty nie powinnaś mieć kochana Mam też nadzieję, że już się nie odchudzasz?
Ja przeszłam właśnie na mini redukcję, żeby zejść do wagi z poprzedniego avka
Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
dobrze ze sa tu jakies szczesliwe dziewczynki!

ja wiem czas.. wiem swietnie zdaje sobie z tego sprawe. wiem mam byc silna.. jednak po prawie miesiacu(miesiac temu bylo wesele) ja psychicznie nie wyrabiam... chyba go kocham i wiele zniose ale wczoraj ogladalam Pamietnik - no idealny tajming na ten film.. ryczalam wiekszosc filmu a jak sie skoczyl to nie moglam sie opanowac.. choc pelen nadziei dla mnie..jakkolwiek..

to mieszkanie.studia.praca to jednak nic specjalnego zeby zajac mysli.. po ilosci postow widac ze w pracy moge sobie pozwolic na chilll (choc niektorzy tu twierdza ze nie maja czasu siku zrobic.. ja nie wiem.. pracuje najkrocej i albo nie robie paru waznych rzeczy o ktorych nie wiem albo oni maja jakies ukryte obowiazki)

myslicie ze jak A. sie nie odezwie w ogole to moge w nd zadzwonic i zapytac czy moge przyjechac? tak na godzinke..
Fanki kobiecej dumy i innych pierdół stanowczo Ci tego zabronią, a ja sama zrobiłabym tak jak napisałaś. Czasami trzeba schować dumę do kieszeni i pobyć infantylnym
Biedaku, tak się zaangażowałaś! ech, życie jest do du.py. czemu nie może być ciągle wspaniale?!

Squara, a zeby Ciebie odciagnąć od tego myślenia i płakania do melodramatów, napisz, jak to się stało że Ty byłaś tak długo w Indonezji? bardzo mnie to ciekawi. Napisz dwa zdania ;> już kiedyś miałam pytać, ale zapomniałam.

Cytat:
Napisane przez Morena_ Pokaż wiadomość
kejtigda co do szamponu babydream, to użyłam go z głupoty Myłam nim pędzle do makijazu, najlepiej rozpuszczał kosmetyk. Pewnego dnia gdzies przeczytałam,że jest mega zachwalany równiez jako szampon dla dorosłych
Myślę sobie mam naturalne wlosy,niefarbowane to moze poradzi sobie jakoś z nimi iiii jestem mega zadowolona,kocham go ! <3 szkoda tylko,ze tak malo się pieni i nie pchanie tak slicznie jak te wszystkie elseve , fructis itp.

sQuara dziecko moje ! ja tez ogladałam Pamiętnik iii tez beczałam, co prawda dawno temu ale jednak. Zakładam,że jeśli pusciłabym go sobie teraz wypłakałabym cały świat.

Wszystkie,które mieszkają blisko Katowic i nowo nobudowanej częsci Silesi - wsiadać w auta i autobusy... strasznie warto !! Wczoraj byłam i opłakiwałam fakt,że jestem przed wypłatą
Mimo to dorwałam skóre i botki. Jakoś musze dotrzymac do wypłaty i potem robie atak nr. II

naina_ fajnie,że rozmowa wam sie dobrze potoczyła, niech milosc kwitnie !

patiuszka ale Ci zazdroszcze takiego ciepłego wdzianka, dla mnie jako zmarzlucha numer 1 takie rozwiazanie byłoby idealne
Morenka, a pokażesz lub opiszesz botki i kurtkę? Ja byłam dzisiaj na zakupach i wróciłam z 3 seksownymi stanikami i wieeeeeeeeelkim niedosytem Miały być 2 pary butów, skóra, rękawiczki i inne takie, a kupiłam w sumie tylko coś na otarcie łez No i o mało nie wyszłam z kurtką narciarską. Ale i tak chyba sobie ją kupię, bo we wszystkich skórach wyglądałam jak cieć :P
Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
wiem... aczkolwiek tez wiem ze bardzo krotko sie spotykalismy..
jezeli tacie sie nawet polepszy to on i tak tam zostanie bo tata przez dluzszy czas nie bedzie w stanie pracowac.


ej jeszcze tylko 3.5 godziny \o/
w tym spotkanie na 16 wiec chill !
ja mam postanowienie ze moim nastepnym zakupem bedzie samochod.
no poza jedzeniem - najpotrzebniejszym, bez jakis durnych czekolad lindlinor za bog wie ile i super slonych paluszkow za jeszcze wiecej w almie. koniec! biedronka i chcialabym powiedziec suchy chleb ale jest tuczacy... ^^
i poza karnetem na silownie.
czy wszyscy mnie slysza?! ja dziecko konsumpcjonizmu rzucam to wszystko ! koniec! wieczor przy herbatce w domu jest rownie dobry jak kawa i muffin w coffee heaven za 25zl!


a % pic bede w pracy. wiec luz
AAAAahahahahahah! Kurdeeee nawet nie wiesz jak chciałabym się totalnie przestawić na takie myślenie! Nie umiem i już Jestem w tej kwestii niereformowalna, nienawidzę herbatki w domu, kocham drogą lindlinor; nigdy ani nie schudnę, ani nie zaoszczędzę :P
Cytat:
Napisane przez naina_ Pokaż wiadomość
W tym tygodniu mam się zastanowić.

Masakra jakaś. Jak ja mam podjąć decyzję???
Ta moja wypłata to nie wiem, czy mi na dojazdy wystarczy.
Naina, czubku, nie powinnaś się zastanawiać. Płacą Ci BEZNADZIEJNIE! traktują jeszcze gorzej (pamiętam sprawę listu) i do tego stawiają w takiej sytuacji. nie daj się tak traktować, bo nigdy nie będą Ciebie szanować.
Dziewczyny na kasie zarabiają więcej, ogarnij się!
I jeszcze masz swoją kasę wydawać na dojazdy? Proszę Cię, to ile Ci zostanie 3,50/ godzinę?
Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
idealna okazja zeby rzucic prace... naina zycia szkoda. powaznie.


ide na silownie


---------- Dopisano o 22:21 ---------- Poprzedni post napisano o 22:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Kawuszkaa Pokaż wiadomość
Ja kiedyś korzystałam z Johnson'a, ale zaciekawiłyście mnie tym babydream Czy ja dobrze kojarzę, że można go kupić w Rossmanie? Jak się zachowują wasze włosy po nim? Co Ci Mornenko w nim podpasowało? Pytam ponieważ po Johnson&Johnson miałam czasem takie wrażenie, że włosy są szorstkie jakby matowe, suchawe, dziwne czasem I oczywiście żeby się przekonać sama babydream spróbuję. Bo np. próbowałam też Bambino, ale tragediiiija
Kawuszko, tak jak już wcześniej pisalam - mam loki. Wiadomo, każda dziewczyna ma inne włosy o inne kosmetyki im pasują. Mi babydream sie nie spodobał, bo było tak jak to opisałaś w swoim przypadku Johnona... włosy były szorstkie, matowe, poplatane, fee e;/
muszę używać bardzo delikatnych szamponów, aktualnie używam jednego z najlepszych jakich miałam okazję używać taniutki i ogromny ;p jest to szampon z odżywką firmy mrs potters. Ciężko go dorwać :P mi pasuje. Po użyciu kilku dziwnych odżwyek włosy układają mi się w miarę w porządku.
__________________

aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-17, 22:43   #2584
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Wysokie, kobiece, modne. Wszystkie wysokie wizażanki łączmy się!!! cz. II

jako ze bardzo mi sie chce spac i juz jestem w lozku napisze tylko:
aniabania caly Twoj post mi sie podobal


jutro odpise..po zajeciach..czyli kolo 11..jakos tak.
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-17, 22:53   #2585
kejtigda
Wtajemniczenie
 
Avatar kejtigda
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Wysokie, kobiece, modne. Wszystkie wysokie wizażanki łączmy się!!! cz. II

A co mówią przeciwniczki entanco bo szczerze mówiąc nie czytałam?
Robiła mi koleżanka i raczej cięzko żeby to się nie udało, tylko trzeba wziąć cierpliwą i dokładną osobę bo to długo trwa, ale jak ktoś nie pominie np połowy włosów to nic się raczej nie stanie
Moje odchudzenia odeszło wraz z hormonami, przytyłam i waga ani drgnie
__________________
485 i 545 mentorki made by dr Skwiercz 2009
kejtigda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-18, 00:10   #2586
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: Wysokie, kobiece, modne. Wszystkie wysokie wizażanki łączmy się!!! cz. II

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
jako ze bardzo mi sie chce spac i juz jestem w lozku napisze tylko:
aniabania caly Twoj post mi sie podobal


jutro odpise..po zajeciach..czyli kolo 11..jakos tak.
Na pytanie o Indonezji odpisz kiedy będziesz miała ochotę i czas, na takie opowieści nie zawsze ma się wenę
Czasami korci mnie taka podróż, kiedy mam ochotę na turbo rewolucję w życiu; słucham buntowniczej muzyki, robię na złość swojemu facetowi i udaję że jestem wegetarianką i nie kupuję odzieży produkowanej w chinach, mam nasrane
Cytat:
Napisane przez kejtigda Pokaż wiadomość
A co mówią przeciwniczki entanco bo szczerze mówiąc nie czytałam?
Robiła mi koleżanka i raczej cięzko żeby to się nie udało, tylko trzeba wziąć cierpliwą i dokładną osobę bo to długo trwa, ale jak ktoś nie pominie np połowy włosów to nic się raczej nie stanie
Moje odchudzenia odeszło wraz z hormonami, przytyłam i waga ani drgnie
Wiesz co, przeróżnie piszą. Od wakacji powiedzmy że dałam sobie spokój z encanto, więc nie czytam ich już ;p
Coś tam, że niszczy się w ten sposób włosy, że robi się z nich FILC (!!!!!!!!!!!!)
Że to w ogóle bez sensu, bo przecież loki są piękne (jasne, gałgaństwo w ch*j, moja młodsza siostra ma kompleksy że wygląda jak jezus )
Piszą też, że po kilku myciach zabieg okazuje się bezużyteczny, a włosy są na maxa sianowate - a tego boję się najbardziej ;/ bo mimo wszystko od siana na głowie, wolę już moje loki;/

Tak czy inaczej, czuję, że w końcu się na to zdecyduję. Zwłaszcza po tym co napisałaś. Sama wiesz, ile czasu i nerwów traci się podczas ciąglego prostowania włosów ;/ proste i gładkie włosy to luksus
A jaką miałyście do tego prostownicę? Ja mam remington pearl, jest super i nagrzewa się do 235 stopni. Chciałabym żeby podołała, bo to prezent od faceta i zapłakałby sie, gdybym kupiła jakąś inną do encanto (które pewnie wywoła konflikt)

A z tą wagą to Ci nie wierzę!Pewnie nadal masz nózki chude jak u sarenki ;p
__________________

aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-18, 07:53   #2587
Morena_
Rozeznanie
 
Avatar Morena_
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 766
Dot.: Wysokie, kobiece, modne. Wszystkie wysokie wizażanki łączmy się!!! cz. II

.
__________________


za granicą - konto nieaktywne.



Edytowane przez Morena_
Czas edycji: 2012-01-16 o 10:17
Morena_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-18, 08:07   #2588
naina_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 807
Dot.: Wysokie, kobiece, modne. Wszystkie wysokie wizażanki łączmy się!!! cz. II

Morena! Nie przejmuj się, ja mam M ale tak nie będzie ze mną pierniczków piekł. Takie antytalencie kulinarne, nawet ze mną w kuchni nie siedzi jak coś robię bo nie chce żebym go czasem nie zagoniła do roboty.

Dziś mam wolne. Lecę na uczelnie pozamykać semestr.

No i zaczynam się zastanawiać, w o się ubiorę za 2 tygodnie jak pojadę w odwiedziny do "teściów" Dobra jestem, nie? Żeby nie było, j się nie stresuje, tylko wolę sobie przyszykować wszystko wcześniej, powypierać i poprasować, bo potem nie chcę w biegu łapać byle czego i wyglądać jak sierota.
__________________


Zanim skrytykujesz, zastanów się, co i do kogo piszesz.
naina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-18, 09:05   #2589
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Wysokie, kobiece, modne. Wszystkie wysokie wizażanki łączmy się!!! cz. II

aniabania mialam czas wzglednie i duzo ochoty ale lezalam w lozku chetna snu tak BARDZO


generalnie Twoje zrywy sa mega;D reakcja jak moreny!
która generalnie jak widze tez tu ciuszki tu cos tam... tyryryry pewnie pewnie!

zreszta ja wychodze z zalozenia ze zima to straszny okres i ja ABSOLUTNIE nie umiem sie ubrac.. jak widze fajne laski ubrane na ulicy to dam sobie moja przemarznieta reke uciac ze im zimno !:P ja swetry sweterki plaszcze.. a te ida zadowolone w shortach rajstopach w kropeczki i skorze.. no matko :O

morena ja moge z Toba te ciasta piec.. za raczke nie bedziemy chodzic raczej no ale ciasta moge piec.. ^^
kurde teraz sobie przypomnialam jaki wroclaw jest piekny w zime...
co do A. to przyjelam strategie dosc prosta "kiedys sie odezwie" raczej pozniej jak wczesniej.. no ale

naina masz juz jakis pomysl co zalozysz??

aniabania:
generalnie w indonezji bylam w tamtym roku przez 3miesiace. zdecydowalam sie na wyjazd ok.5.06 a 27.06 siedzialam w samolocie..
tam uczylam w szkole jezykowej angielskiego teoretycznie jako native speaker
pracowalam codziennie od 15do 21 wiec rano zwiedzalam Bandung(miasto na jawie) lub po prostu siedzialam w domu pilam mleko z kokosa i jadlam banany ;D
wyjazd sie mega udal poznalalm fajnych ludzi, mieszkalam z rodzina indonezyjska ktora teraz np zaprasza mnie do siebie na slub kogos tam(niestety nie mam urlopu i jest na b.narodzenie wiec nie bardzo) ale mysle ze w przyszlym roku ich odwiedze
indonezja sama w sobie jest b. tania, zarabilam 300dolarow i wystarczalo mi to na wszystko razem ze zwiedzaniem pamiatkami i innymi.. najdrozsza byla kolacja w europejskiej knajpie gdzie zmeczona ryzem stwierdzilam DOSC i poszlam na normalne jedzenie lasagne, nalesniki z czekolada, kawe, nestea i to bylo 17dol za 2osoby
w ramach wyjazdu zwidzilam jakarte, yogyakarte, bandung, bogor i bali

troche mozna poczytac na www.indonesiandreambysq.b logspot.com
aczkolwiek pisalam tylko do polowy sierpinia wiec nie wszystko i sa bledy podobno
ale co lepsze wrocilam z indonezji i spotkalam sie z 3koelzankami;
jedna byla 1 tydz w hiszpanii, 2ga 2tyg we wloszech a 3 10dni nad morzem w pl... ja po 3 miesiacach bylam najmniej opalona..choc skora mi schodzila platami regularnie cale 3miesiace
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-18, 09:15   #2590
Morena_
Rozeznanie
 
Avatar Morena_
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 766
Dot.: Wysokie, kobiece, modne. Wszystkie wysokie wizażanki łączmy się!!! cz. II

.
__________________


za granicą - konto nieaktywne.



Edytowane przez Morena_
Czas edycji: 2012-01-16 o 10:18
Morena_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-18, 10:30   #2591
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Wysokie, kobiece, modne. Wszystkie wysokie wizażanki łączmy się!!! cz. II

te rekawiczki...to yy.. ja no tego... ta tequila.. zapomnij ;D

hahahahha powaznie masz takie rekawiczki? biale? niebieski kubraczek? mistrzzzzz! xD

dobra niech bedzie ta tequila.. z wro do Ciebie mam 211km.. moze byc ciezko. ;D ale ogarniemy kiedys dasz rade spakujesz sie i przyjedziesz.. to Ty masz samochod \o/
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-18, 10:45   #2592
Morena_
Rozeznanie
 
Avatar Morena_
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 766
Dot.: Wysokie, kobiece, modne. Wszystkie wysokie wizażanki łączmy się!!! cz. II

/
__________________


za granicą - konto nieaktywne.



Edytowane przez Morena_
Czas edycji: 2012-01-16 o 10:18
Morena_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-18, 10:46   #2593
kejtigda
Wtajemniczenie
 
Avatar kejtigda
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Wysokie, kobiece, modne. Wszystkie wysokie wizażanki łączmy się!!! cz. II

Dobrze że nie czytałam tego tematu wcześniej bo bym na pewno nie wyprostowała A tak mam proste włosy bez filcu
Ja niestety się rozchorowałam TŻ się wspiął na wyżyny kulinarne i zrobił mi jakąś fajnę herbatkę, chyba owocową ale nie wiem bo przez katar nie mam smaku
edit
to nie herbata tylko woda z sokiem
__________________
485 i 545 mentorki made by dr Skwiercz 2009

Edytowane przez kejtigda
Czas edycji: 2011-10-18 o 10:47
kejtigda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-18, 11:20   #2594
Morena_
Rozeznanie
 
Avatar Morena_
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 766
Dot.: Wysokie, kobiece, modne. Wszystkie wysokie wizażanki łączmy się!!! cz. II

.
__________________


za granicą - konto nieaktywne.



Edytowane przez Morena_
Czas edycji: 2012-01-16 o 10:18
Morena_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-18, 11:27   #2595
kejtigda
Wtajemniczenie
 
Avatar kejtigda
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Wysokie, kobiece, modne. Wszystkie wysokie wizażanki łączmy się!!! cz. II

Ja kocham nauszniki, uważam że są urocze i idealnie grzeją, tylko ciągle się psują i gubią. W tym sezonie kupiłam na razie jednego, z h&m w panterkę
__________________
485 i 545 mentorki made by dr Skwiercz 2009
kejtigda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-18, 11:43   #2596
Morena_
Rozeznanie
 
Avatar Morena_
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 766
Dot.: Wysokie, kobiece, modne. Wszystkie wysokie wizażanki łączmy się!!! cz. II

.
__________________


za granicą - konto nieaktywne.



Edytowane przez Morena_
Czas edycji: 2012-01-16 o 10:18
Morena_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-18, 14:46   #2597
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Wysokie, kobiece, modne. Wszystkie wysokie wizażanki łączmy się!!! cz. II

tez chce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!
ale ja mam sportowe niby wystarczaja szczegolnie ze jak sprytnie zaloze to nie widac



yy krotkie pytanie:
weekend 9-11.12 mikolajkowe spotkanie, kupon z gruponu, obce miasto, spa i my?? Pytanie ode mnie i moreny
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-18, 14:50   #2598
kejtigda
Wtajemniczenie
 
Avatar kejtigda
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Wysokie, kobiece, modne. Wszystkie wysokie wizażanki łączmy się!!! cz. II

Ja jestem zdecydowanie za!

Kurdę pomozcie, szukam stroju na halloween. Przede wszystkim ma być sexy, rok temu bylam larą croft, 2 lata temu uma thurman z kill billa i teraz jedyne co mi przychodzi do glowy to wonderwoman, ale nie lubię tej postaci chcialabym kogos innego
__________________
485 i 545 mentorki made by dr Skwiercz 2009
kejtigda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-18, 17:33   #2599
naina_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 807
Dot.: Wysokie, kobiece, modne. Wszystkie wysokie wizażanki łączmy się!!! cz. II

Ja niestety odpadam. Cały w grudniu mam w każdy weekend szkołę.

Matko, żeby mi się tak chciało, jak mi się nie chce....
__________________


Zanim skrytykujesz, zastanów się, co i do kogo piszesz.
naina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-18, 18:05   #2600
patiuszka
Zadomowienie
 
Avatar patiuszka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 803
Dot.: Wysokie, kobiece, modne. Wszystkie wysokie wizażanki łączmy się!!! cz. II

Cytat:
Napisane przez kejtigda Pokaż wiadomość
Ja kocham nauszniki, uważam że są urocze i idealnie grzeją, tylko ciągle się psują i gubią. W tym sezonie kupiłam na razie jednego, z h&m w panterkę
Jednego nausznika? : Na jedno ucho
__________________
"Nawet najmniejsza osoba może zmienić bieg przeznaczenia"
http://www.suwaczki.com/tickers/w4sqdqk3ct8jh1u6.png
patiuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-18, 18:34   #2601
kejtigda
Wtajemniczenie
 
Avatar kejtigda
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Wysokie, kobiece, modne. Wszystkie wysokie wizażanki łączmy się!!! cz. II

hahaha, miałam oczywiscie na myśli jedną parę
choć na allegro widzę hitem są nauszniki zakładane jakby z tyłu głowy, ja stawiam jednak na klasyczne
__________________
485 i 545 mentorki made by dr Skwiercz 2009
kejtigda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-18, 20:13   #2602
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: Wysokie, kobiece, modne. Wszystkie wysokie wizażanki łączmy się!!! cz. II

Cytat:
Napisane przez Morena_ Pokaż wiadomość
hahahaha umarła po prostu fatality z samego rana , jeszcze ta puenta : mam nasrane i niewinna emotka kwiatuszka No padłam.


aniabaniaa skóra zakupiona w stradivariusie za 179,90zł , czarna na zamek + 2 metalowe guziki-klipsy na samym dole i dwa na kołniezu. Musiałabym znaleźć foto, nie ma zadnych charakterystycznych dodatków jest dość prosta,ale mnie ujęła
Botki czarne za kostke,nieco w kowbojskim stylu,z klamra na boku. 119zł New Look. minus rabacik 10% ... 107zł zapłaciłam,hell yeah!
Teraz sie slinie na sweterek w Stradivariusie, ale nie było mojego rozmiaru a kosztował tylko 69zł Musze go mieć !

tak własnie tak ! inwestuje w siebie ! bede kupowac sobie ladne rzeczy,odkladac troche kasy,chodzic na zumbe i inne zajecia !
Trudno, nie bede miala z kim piec pierniczków na święta aaani z kim chodzić na zimowe spracery za raczke ani tez z kim ogladac filmy w mroźne wieczory pod ciepla kolderka.

TRUDNO! czas sie ogarnąć !
tak jest! I co nam po tych słodkich wieczorkach pod kołderką ze swoimi misiami?! na następny dzień i tak jest jedna wielka KUPA
nie ogarniam facetów i od dziś chwilowo będę na nich narzekała razem z Wami.
Morena, piękne posunięcie,uważam, że taka inwestycja w siebie to wspaniały pomysł, po odpisaniu na Wasze posty mam zamiar zrobić na złość facetowi, jednocześnie uszczęśliwiając siebie -udam się na allegro i potrenuję refleks na licytacjach

co do stradiego to właśnie mam już jedną kurtkę skórzaną stamtąd, kochałam ją przez wieeele lat, ale już jest bardzo wytarta, a jak widzę na ulicach sexy dupcie w najnowszych fasonach to czuję się jak leszcz ze wsi

Morena Ty chyba masz fajny, przemyślany styl.Ja mam mnóstwo niepotrzebnych rzeczy ;/

Cytat:
Napisane przez naina_ Pokaż wiadomość
Morena! Nie przejmuj się, ja mam M ale tak nie będzie ze mną pierniczków piekł. Takie antytalencie kulinarne, nawet ze mną w kuchni nie siedzi jak coś robię bo nie chce żebym go czasem nie zagoniła do roboty.

Dziś mam wolne. Lecę na uczelnie pozamykać semestr.

No i zaczynam się zastanawiać, w o się ubiorę za 2 tygodnie jak pojadę w odwiedziny do "teściów" Dobra jestem, nie? Żeby nie było, j się nie stresuje, tylko wolę sobie przyszykować wszystko wcześniej, powypierać i poprasować, bo potem nie chcę w biegu łapać byle czego i wyglądać jak sierota.
wow, piękne podejście
zawsze zazdrościłam dziewczynom które tak potrafią.
Wiecie czego najbardziej nie potrafię zrobić wcześniej przed jakimś tam wyjściem? pomalować paznokci. w efekcie, w ostatnią minutę przed wyjściem z domu zamalowuję miejsca gdzie lakier odprysnął, później go zaciągam, lakier mam na całych palcach, jest bosko

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
aniabania mialam czas wzglednie i duzo ochoty ale lezalam w lozku chetna snu tak BARDZO


generalnie Twoje zrywy sa mega;D reakcja jak moreny!
która generalnie jak widze tez tu ciuszki tu cos tam... tyryryry pewnie pewnie!

zreszta ja wychodze z zalozenia ze zima to straszny okres i ja ABSOLUTNIE nie umiem sie ubrac.. jak widze fajne laski ubrane na ulicy to dam sobie moja przemarznieta reke uciac ze im zimno !:P ja swetry sweterki plaszcze.. a te ida zadowolone w shortach rajstopach w kropeczki i skorze.. no matko :O

morena ja moge z Toba te ciasta piec.. za raczke nie bedziemy chodzic raczej no ale ciasta moge piec.. ^^
kurde teraz sobie przypomnialam jaki wroclaw jest piekny w zime...
co do A. to przyjelam strategie dosc prosta "kiedys sie odezwie" raczej pozniej jak wczesniej.. no ale

naina masz juz jakis pomysl co zalozysz??

aniabania:
generalnie w indonezji bylam w tamtym roku przez 3miesiace. zdecydowalam sie na wyjazd ok.5.06 a 27.06 siedzialam w samolocie..
tam uczylam w szkole jezykowej angielskiego teoretycznie jako native speaker
pracowalam codziennie od 15do 21 wiec rano zwiedzalam Bandung(miasto na jawie) lub po prostu siedzialam w domu pilam mleko z kokosa i jadlam banany ;D
wyjazd sie mega udal poznalalm fajnych ludzi, mieszkalam z rodzina indonezyjska ktora teraz np zaprasza mnie do siebie na slub kogos tam(niestety nie mam urlopu i jest na b.narodzenie wiec nie bardzo) ale mysle ze w przyszlym roku ich odwiedze
indonezja sama w sobie jest b. tania, zarabilam 300dolarow i wystarczalo mi to na wszystko razem ze zwiedzaniem pamiatkami i innymi.. najdrozsza byla kolacja w europejskiej knajpie gdzie zmeczona ryzem stwierdzilam DOSC i poszlam na normalne jedzenie lasagne, nalesniki z czekolada, kawe, nestea i to bylo 17dol za 2osoby
w ramach wyjazdu zwidzilam jakarte, yogyakarte, bandung, bogor i bali

troche mozna poczytac na www.indonesiandreambysq.b logspot.com
aczkolwiek pisalam tylko do polowy sierpinia wiec nie wszystko i sa bledy podobno
ale co lepsze wrocilam z indonezji i spotkalam sie z 3koelzankami;
jedna byla 1 tydz w hiszpanii, 2ga 2tyg we wloszech a 3 10dni nad morzem w pl... ja po 3 miesiacach bylam najmniej opalona..choc skora mi schodzila platami regularnie cale 3miesiace
Ja też chcę taką Indonezję! Zwłaszcza dzisiaj! rzucam wszystko i lecę! Jak się tam wkręciłaś?! ŚWIETNA sprawa! Duuużo bym poświęciła alby przeżyć coś takiego. Ech, tkwiąc ze swoimi facetem mam świadomość, że omija mnie mnóstwo tego typu przygód.
Miałaś wcześniej jakieś testy z angielskiego, potrzebny Ci był jakiś papier w ramach zaświadczenia o znajomości języka?

Co do tej zimy - DOKŁADNIE!
jak one to robią?! Dla mnie zima pod względem mody, seksapilu i seksownej odzieży po prostu nie istnieje, a one wtedy prężnie działają zostawiając konkurencję daleko w tyle!
Zimą po prostu chcę aby nikt na mnie nie patrzył I jeszcze boskie damskie buty bez bieżnika na podeszwie, i ciągłe gleby w centrum miasta , ach

Cytat:
Napisane przez Morena_ Pokaż wiadomość
sQuara zanim dojdziemy do pierniczków musimy wyczyścić butelke Tequili razem, nie zapomne Ci tego !
Co do ubierania sie w zime tez nie mialabym odwagi ubrac kurteczki siegajacej do pasa + spodniczki i krotkich botków. Jak jest snieg to owijam sie szalem,zakladam plaszcz, mega ciepluchne rekawiczki i wtedy moge maszerowac. Niestety czapek nie lubie choc sa sliczne,w tym roku chyba zainwestuje w nauszniki,chociaz tyle.
Pochwale sie wam moimi pieknymi rekawiczkami, mój przyjaciel nie pokazuje sie w nich ze mna na miescie aaale ja darze je ogromnym uczuciem

http://niespodzianka.pl/presents/00b...38291fcd4e.jpg

tylko moje sa białe i mają niebieski kubraczek Choć te wyglada troche jak uposledzone to na żywo sa mega

Ja też chcę takie rękawiczki!
__________________

aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-18, 20:17   #2603
_cornelia_
Zadomowienie
 
Avatar _cornelia_
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 098
Dot.: Wysokie, kobiece, modne. Wszystkie wysokie wizażanki łączmy się!!! cz. II

też myślałam o encanto. Ale zdecydwałam pielęgnować, aby pogłębić skręt. Chciałabym, żeby końcówki zawijały mi się w piękne loki. Na razie takie podkręcone są z pojedynczymi loczkami.

Ktoś sprytny nie pomyślał, że w październiku to raczej wypada wyłączyć klimatyzację i się przeziębiłam. Głowa, gardło i katar. Nos mam już tak starty od chusteczek, że krem nawiżający mnie piekł.
__________________
recenzje kosmetyczne, salonów kosmetycznych
dekoracje, moda i uroda
_cornelia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-18, 20:19   #2604
patiuszka
Zadomowienie
 
Avatar patiuszka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 803
Dot.: Wysokie, kobiece, modne. Wszystkie wysokie wizażanki łączmy się!!! cz. II

Cytat:
Napisane przez kejtigda Pokaż wiadomość
hahaha, miałam oczywiscie na myśli jedną parę
choć na allegro widzę hitem są nauszniki zakładane jakby z tyłu głowy, ja stawiam jednak na klasyczne
Kejti, robiłaś encanto w Gdańsku? Gdzie można to zrobić dobrze i nie za drogo? Czy nada się na cienkie włoski?
__________________
"Nawet najmniejsza osoba może zmienić bieg przeznaczenia"
http://www.suwaczki.com/tickers/w4sqdqk3ct8jh1u6.png
patiuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-18, 20:27   #2605
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: Wysokie, kobiece, modne. Wszystkie wysokie wizażanki łączmy się!!! cz. II

A, no i oczywiście stało się to co dzieje się standardowo, norma. Było to do przewidzenia, po idealnie słodkich i fantastycznych dniach z TŻem nagle czar prysł, pokłóciliśmy się, mega wk*rw z obydwu stron. O co poszło to nie wiem. Powiedział mi ze jestem nudna i marudna, no a to na mnie działa jak płachta na byka. Zwłaszcza że to że jestem zmęczona nie jest jakąś moją fanaberią, dzień w dzień jestem na nogach od 6, a do domu przychodzę w okolicach 19tej. wiec chyba moge usiąść na dup.ie na 5 minut.? no i o to się posprzeczaliśmy

Podejrzewam, że jest to chwilowe, ale chciałam się pożalić i Wam posmucić, żebyście nie myślały, że mam wieczny miód ze swoim TŻem. Takie sprzeczki o nieistotne i niepotrzebne pierdoły wykańczają, wyniszczają mnie i tłumią tą chemię która powinna być między dwojgiem ludzi. Zamiast namiętności są ciągłe pretensje na które nie powinno być miejsca
strasznie mnie to denerwuje i męczy. Wiem że się stara i w ogóle, ale jednak nadal ma swoje krzywe banie.

Póki co nie beczę bo jestem ogarnięta przefochem, jak to mi przejdzie to wejdę w fazę udowadniania całemu światu że jego fochy mnie nie obchodzą, w ramach czego pójdę na zakupy, no i na końcu zacznę rozpaczać, jeżeli do tego czasu się nie odezwie, wtedy zasypię Was swoimi lamentami i smętnymi postami
I wtedy wypiję morze wódki

edit:
Odezwał się już
__________________


Edytowane przez aniabaniaa
Czas edycji: 2011-10-18 o 20:34
aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-18, 20:40   #2606
naina_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 807
Dot.: Wysokie, kobiece, modne. Wszystkie wysokie wizażanki łączmy się!!! cz. II

Ania faceci to inny gatunek! Nigdy do końca się ich nie zrozumie! Ni przejmuj się, zafunduj sobie mega zakupy, nową fryzurę, może nawet jakiś fantastyczny manicure, czy coś

Co do wcześniejszego szykowania, to ja zawsze jestem z tym na bakier, w locie łapię przypadkowe rzeczy i potem się dziwię, że wyglądam jak ostatnia sierota, bo to z plamą, tamto z dziurką, coś innego w ogóle jak psu z d.upy, w kwiatki, paski, kropki i kratkę i nic do siebie nie pasuje.
A jadę w końcu do "teściów" do tego po raz pierwszy, więc muszę wyglądać, nie

Też na ostatnią chwilę malowałam pazurki. Teraz się oduczyłam i tylko machnę je jakimś szybkoschnącym bezbarwnym albo do frencza i mam spokój. Choć aktualnie, to każdy jeden jest innej długości i kształtu.

No i co luby rzekł??


A jeśli chodzi o nauszniki to mi się okropnie spodobały i nie wiem, czy ich sobie nie sprawię, o te właśnie, czarne albo różowe : http://allegro.pl/oryginalne-nauszniki-next-m-lepsze-niz-czapka-wroc-i1869299026.html
__________________


Zanim skrytykujesz, zastanów się, co i do kogo piszesz.

Edytowane przez naina_
Czas edycji: 2011-10-18 o 20:42
naina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-18, 21:09   #2607
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: Wysokie, kobiece, modne. Wszystkie wysokie wizażanki łączmy się!!! cz. II

Cytat:
Napisane przez naina_ Pokaż wiadomość
Ania faceci to inny gatunek! Nigdy do końca się ich nie zrozumie! Ni przejmuj się, zafunduj sobie mega zakupy, nową fryzurę, może nawet jakiś fantastyczny manicure, czy coś

Co do wcześniejszego szykowania, to ja zawsze jestem z tym na bakier, w locie łapię przypadkowe rzeczy i potem się dziwię, że wyglądam jak ostatnia sierota, bo to z plamą, tamto z dziurką, coś innego w ogóle jak psu z d.upy, w kwiatki, paski, kropki i kratkę i nic do siebie nie pasuje.
A jadę w końcu do "teściów" do tego po raz pierwszy, więc muszę wyglądać, nie


Też na ostatnią chwilę malowałam pazurki. Teraz się oduczyłam i tylko machnę je jakimś szybkoschnącym bezbarwnym albo do frencza i mam spokój. Choć aktualnie, to każdy jeden jest innej długości i kształtu.

No i co luby rzekł??


A jeśli chodzi o nauszniki to mi się okropnie spodobały i nie wiem, czy ich sobie nie sprawię, o te właśnie, czarne albo różowe : http://allegro.pl/oryginalne-nauszniki-next-m-lepsze-niz-czapka-wroc-i1869299026.html
hahaha czyli z tym szykowaniem to nie tak do końca jest u Ciebie całkiem idealnie ;D to tak jak u mnie
Niby mam przygotowany w głowie obraz co załozę, outfit dopracowany w najmniejszym szczególe, aż tu nagle 10 minut do wyjścia i okazują się przeróżne dziwne rzeczy Ostatnio tak zakładałam taki delikatniusi sweterek, przez przypadek zauważyłam, że ma mnóstwo dziur na plecach tak się zastanawiam, czy są tam od niedawna, czy nosiłam go takiego zlumpiałego już wcześniej?
co ciekawsze, wczoraj na ścianie zauważyłam uwaaaaga: M M O O L L A A!
I tu pytanie, czy nie zrobił ze swetra obiadu?

Naina, nauszniki to fajna sprawa ;D ale te do których link przesłałaś, to chyba są takie o których pisała kejti? zakładane z tyłu głowy ;> ja jestem przekonana do tych klasycznych
PS, Kejti, a te z H&M w panterę to nie są dziecięce? na moją czachę nie chciały wejść
Chyba je sobie kupię. i do tego rękawiczki z mohito

Naina, mój facet napisał dziwnego, lakonicznego smsa. Wcześniej dał mi ogromną, ulubioną milkę, mam za sobą 200g, niech żyje dieta

a paznokcie mam teraz do połowy palca. serio! nie wiem co się ostatnio z nimi działo, ale autentycznie mi schodziły ;/ nie było to bolesne, ani nic... tylko beznadziejnie to wygląda ;/ byłam u dermatolog i dała mi jakieś tabletki, możliwe że to od wycinania skórek ;/ byłam od tego uzależniona
__________________


Edytowane przez aniabaniaa
Czas edycji: 2011-10-18 o 21:10
aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-18, 21:10   #2608
kejtigda
Wtajemniczenie
 
Avatar kejtigda
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Wysokie, kobiece, modne. Wszystkie wysokie wizażanki łączmy się!!! cz. II

Patiuszka ja kupiłam entanco na allegro i zrobiła mi koleżanka. Ja mam cienkie włosy, mam ich dużo ale wlasnie jak nitki i wyszło tak że jestem zadowolona

Właśnie wylicytowałam na allegro za 20zł szorty kate moss dla top shop, szare tweedowe, jestem zajarana bo uwielbiam jej szorty Co prawda rozmiar za małe haha, ale dochudne

Co do facetów- ja kilka miesięcy temu rozstałam się z chłopakiem bo okazało się że poza mną miał 2 inne związki- nie że zdradzal tylko wiecie, 3 rozne zycia. Przed wczoraj odezwal sie do mnie i zaproponowal powrót bo mnie kochadalej będąc z tą drugą laską (która jest pod 40 i ma 2 dzieci prawie w jego wieku) . Tak mnie wkurzył że jutro jade jej pokazać wiadomosci od niego, może tym razem go zostawi na stałe, nie rozumiem jak kobiety mogą się dawać tak poniżać...

Nauszniki chyba nie są dziecięce bo leżały na damskich akcesoriach i są regulowane wielkości wiec powinny wejść, może złapałaś jakieś z działu dla dzieci niechcący Co do paznokci mam niestety to samo, zawsze okropnie rozmazane bo w biegu na szybko, mimo idealnego planu na to zawsze mi brak czasu
__________________
485 i 545 mentorki made by dr Skwiercz 2009

Edytowane przez kejtigda
Czas edycji: 2011-10-18 o 21:17
kejtigda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-18, 21:24   #2609
agaola89
Rozeznanie
 
Avatar agaola89
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 681
Dot.: Wysokie, kobiece, modne. Wszystkie wysokie wizażanki łączmy się!!! cz. II

Cytat:
Napisane przez kejtigda Pokaż wiadomość
Patiuszka ja kupiłam entanco na allegro i zrobiła mi koleżanka. Ja mam cienkie włosy, mam ich dużo ale wlasnie jak nitki i wyszło tak że jestem zadowolona

Właśnie wylicytowałam na allegro za 20zł szorty kate moss dla top shop, szare tweedowe, jestem zajarana bo uwielbiam jej szorty Co prawda rozmiar za małe haha, ale dochudne

Co do facetów- ja kilka miesięcy temu rozstałam się z chłopakiem bo okazało się że poza mną miał 2 inne związki- nie że zdradzal tylko wiecie, 3 rozne zycia. Przed wczoraj odezwal sie do mnie i zaproponowal powrót bo mnie kochadalej będąc z tą drugą laską (która jest pod 40 i ma 2 dzieci prawie w jego wieku) . Tak mnie wkurzył że jutro jade jej pokazać wiadomosci od niego, może tym razem go zostawi na stałe, nie rozumiem jak kobiety mogą się dawać tak poniżać...

Nauszniki chyba nie są dziecięce bo leżały na damskich akcesoriach i są regulowane wielkości wiec powinny wejść, może złapałaś jakieś z działu dla dzieci niechcący Co do paznokci mam niestety to samo, zawsze okropnie rozmazane bo w biegu na szybko, mimo idealnego planu na to zawsze mi brak czasu
Kejtiga, ściemniasz O.o

Nauszniki są super, dzięki nim jestem w stanie przetrwać jesień Polecam te futrzaste z Orsaya ;D
__________________
http://www.wysoka-bloggerka.blogspot.com/ - Nie umiem nosić czerni
agaola89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-18, 21:32   #2610
kejtigda
Wtajemniczenie
 
Avatar kejtigda
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Wysokie, kobiece, modne. Wszystkie wysokie wizażanki łączmy się!!! cz. II

jeszcze po samym rozstaniu był do mnie tak nastawiony że wypisywal ze jego celem zycia jest to zeby zniszczyc moje, bo ja zniszczylam jego- ujawniając jego zdrady no tupet nie z tej ziemi

na szczęscie na drugi dzien bylam juz na innej randce i sie szybko pocieszylam, nie mam w zwyczaju cierpieć po rozstaniach dłużej niż dobe, poki młoda jestem

Raz mialam też dobrą akcję, spotykalam się z chlopakiem moich marzen, a mam dosc specyficzny typ, i lezac w lozku ze mna w moje urodziny po imprezie wyznal mi ze ma zone w ciazy
__________________
485 i 545 mentorki made by dr Skwiercz 2009
kejtigda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-25 16:45:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:51.