Kawa nigdy nie może być za mocna, a piękna kobieta za słaba - Wielbicielki Piękna 13 - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-10-23, 15:19   #781
Kimi_
Zadomowienie
 
Avatar Kimi_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 832
Dot.: Kawa nigdy nie może być za mocna, a piękna kobieta za słaba - Wielbicielki Pięk

Cytat:
Napisane przez zyskowa Pokaż wiadomość
he he... jest, jest, ale myślałam, że się pomyliłaś, bo mnie zaskoczył

nie zapeszajmy

hmm... nie wiem czy Cię to przekona, ale ja związuje tylko suche włosy na noc. Zaplatam francuski warkocz żeby choć minimalnie uchronić włosy przed splątaniem i uszkodzeniami mechanicznymi

---------- Dopisano o 15:46 ---------- Poprzedni post napisano o 15:43 ----------


a co to za zabieg?
może nie pasował do reszty ale chciał do Was to go wstawiłam

opisanie tego zabiegu najlepiej wygląda na zdjęciach więc wstawiam przed i po
(marzę o takich włosach )

http://anwena.blogspot.com/2010/08/n...lse-false.html

tu można poczytać

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość

no nie wiem, takie to oklepane hehe
to żeby pasowało do wątku
Ben kahve gibi
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg z7127056X.jpg (12,5 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 12.jpg (8,8 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg global_keratin_1.jpg (14,6 KB, 8 załadowań)
__________________

Kimi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-23, 15:39   #782
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Kawa nigdy nie może być za mocna, a piękna kobieta za słaba - Wielbicielki Pięk

Cytat:
Napisane przez Kimi_ Pokaż wiadomość
opisanie tego zabiegu najlepiej wygląda na zdjęciach więc wstawiam przed i po
(marzę o takich włosach )
myslalam ze masz proste wlosy

Cytat:
Napisane przez Kimi_ Pokaż wiadomość
to żeby pasowało do wątku
Ben kahve gibi
tylko ja musze wiedziec jak sie to wymawia
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-23, 15:54   #783
zyskowa
Zakorzenienie
 
Avatar zyskowa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 344
GG do zyskowa
Dot.: Kawa nigdy nie może być za mocna, a piękna kobieta za słaba - Wielbicielki Pięk

Cytat:
Napisane przez Kimi_ Pokaż wiadomość
może nie pasował do reszty ale chciał do Was to go wstawiłam

opisanie tego zabiegu najlepiej wygląda na zdjęciach więc wstawiam przed i po
(marzę o takich włosach )

http://anwena.blogspot.com/2010/08/n...lse-false.html

tu można poczytać
może był bardziej futrzasty niż reszta, ale równie miło się patrzyło na niego:P
świetne włosy
Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
z tym wiazaniem wlosow na noc to nie wiadomo, niektorzy twierdza ze od tego wlosy sie niszcza, ale znow jak sa rozpuszczone to sie placza itp...
ja zwiazuje tylko jak chce zrobic fale
ja nie wiem jak jest, ale związuję żeby zobaczyć Czy mi to służy. chociaż chyba od tego odejdę, bo mam takie dziwne włosy po tym, a jak rozpuszczam nawet mokre to rano mam takie jakby wygładzone

---------- Dopisano o 16:54 ---------- Poprzedni post napisano o 16:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
myslalam ze masz proste wlosy

tylko ja musze wiedziec jak sie to wymawia
ja też tak myślałam

też mam zawsze problem z tym czy mówię dobrze, że kiedyś rezygnowałam z zakupu, teraz czasem piszę sobie na karteczce i po prostu podaję pani
__________________

Edytowane przez zyskowa
Czas edycji: 2011-10-23 o 15:57
zyskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-23, 16:29   #784
Kimi_
Zadomowienie
 
Avatar Kimi_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 832
Dot.: Kawa nigdy nie może być za mocna, a piękna kobieta za słaba - Wielbicielki Pięk

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
myslalam ze masz proste wlosy



tylko ja musze wiedziec jak sie to wymawia
[ben kahv(i)e gibi] mniej więcej

nie mam prostych do końca, mam takie nie wiadomo co.. wywijają się na końcach odstają każdy w drugą stronę, i jak byłam mała to miałam loki tylko rozprostowują się dlatego, że mam długie no i prostowałam je układając na szczotce + suszarka lub prostownica
a ten zabieg wykonuje się też na prostych włosach takich które się puszą np czy są lekko falowane..
a teraz ścięłam włosy i to tak, że byłam przerażona na początku.. bo mam takie do łopatek ale musiałam to zrobić bo mi się na dole rzadkie zrobiły i nie wyglądało to ciekawie.. teraz intensywna pielęgnacja i zapuszczanie żebym do lata miała długie, gęste i piękne (taa marzenie )
__________________


Edytowane przez Kimi_
Czas edycji: 2011-10-23 o 16:31
Kimi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-23, 16:30   #785
kasieni887
Wtajemniczenie
 
Avatar kasieni887
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 090
Dot.: Kawa nigdy nie może być za mocna, a piękna kobieta za słaba - Wielbicielki Pięk

hej dolls

Cytat:
Napisane przez zyskowa Pokaż wiadomość
gratulacje

kochane, przepraszam za to, że mało się udzielam. Ale mam strasznie dużo przygotowań do zajęć poza tym czeka na mnie sterta lektur dla klas 1-3 szkoły podstawowej do tego 4 książki na psychologię:
  • "Koncepcje psychologiczne człowieka" Kozieleckiego
  • "Efekt Lucyfera" Zimbardo
  • "Mężczyzna, który pomylił swoją żoną z kapeluszem' Sacksa
  • "wywieranie wpływy na ludzi" Cialdini'ego
któraś z was czytała którąś pozycję? Jak wrażenie? Mi chyba ciężko będzie się do tego zabrać

Do tego oczywiście jak zwykle występują problemy z internetem. Modem mam nadal popsuty, a łączę się czasami wkładając kartę do mojego tel. Jakby tego było mało to nie mam kabla do tel więc łączę się przez bluetooth co osłabia mi jeszcze połączenie

W związku z TŻ układa się wspaniale i mam nadzieję, że tak już zostanie. Jest naprawdę wyjątkowym mężczyzną

Opracowałam sobie ostatnio programy dbania o cerę i włosy. I o ile z tym pierwszym nie mam problemu to z drugim idzie średnio.
Program pierwszy:
1. Zaparzam sobie raz dziennie nostrzyk+rumianek i przecieram tym naparem kilka razy dziennie twarz wacikiem
2. Po domu chodzę wyłącznie bez makijażu!
3. Na niespodzianki nakładam pastę cynkową
4. Twarz myję szarym mydłem przy pomocy szczoteczki do twarzy z rossmana, którą często "parzę"
5. twarz wycieram wyłącznie ręcznikiem papierowym
6. Nawilżam twarz kremem isana na noc, który wyraźnie mi służy

Jeśli chodzi o włosy mam zamiar:
1. Pić pokrzywę (tylko to wychodzi mi bez zarzutu)
2. Rozczesywać włosy tylko i wyłącznie szczotką z naturalnego włosia
3. Przy każdym myciu nakładać na całe włosy kallosa a na końcówki oliwkę dla dzieci
4. Olejować włosy tak często jak to możliwe
5. Podcinać regularnie końcówki
6. Związywać włosy do snu
7. Nie suszyć włosów suszarką, anie nie prostować prostownicą

Coraz częściej się d tego stosuję i cera znacznie mi się poprawiła, a moje włosy nie widziały dawno rozdwojonej końcówki, chociaż z przestrzeganiem całkowicie mojego planu mam problem
Zysiu dlaczego zwiazywac?? ja jakes hm.. 2 lata temu wyczytalam ze powinno sie spac w rozpuszczonych bo wtedy gumka itd nie ciagnie i od tamtej pory zawsze rozpuszczam do snu, myslac "ze robie im dobrze", a moze wcale tak nie jest i powinnam to zmienic


kurde fajne to prostowanie, ale pasuje chyba zeby ktos to zrobil niz samemu sie bawic.. a nie mam na tyle zaufanej osoby zebym wiedziala ze mi to pozadnie wykona a nie na odwal sie (w sensie zebys czasem prostszych wlosow ode mnie nie miala)
__________________

kasieni887 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-23, 16:38   #786
Kimi_
Zadomowienie
 
Avatar Kimi_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 832
Dot.: Kawa nigdy nie może być za mocna, a piękna kobieta za słaba - Wielbicielki Pięk

u fryzjera najlepiej zrobić ale to o wiele drożej wychodzi i ja bym się zdecydowała położyć od połowy głowy żebym nie miała przylizanych na górze

ta dziewczyna przed miała takie a później takie:

(chce jej włosy!!!)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wloski3.jpg (78,2 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 12.jpg (8,8 KB, 21 załadowań)
__________________

Kimi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-23, 17:54   #787
zyskowa
Zakorzenienie
 
Avatar zyskowa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 344
GG do zyskowa
Dot.: Kawa nigdy nie może być za mocna, a piękna kobieta za słaba - Wielbicielki Pięk

Cytat:
Napisane przez kasieni887 Pokaż wiadomość
Zysiu dlaczego zwiazywac?? ja jakes hm.. 2 lata temu wyczytalam ze powinno sie spac w rozpuszczonych bo wtedy gumka itd nie ciagnie i od tamtej pory zawsze rozpuszczam do snu, myslac "ze robie im dobrze", a moze wcale tak nie jest i powinnam to zmienic


kurde fajne to prostowanie, ale pasuje chyba zeby ktos to zrobil niz samemu sie bawic.. a nie mam na tyle zaufanej osoby zebym wiedziala ze mi to pozadnie wykona a nie na odwal sie (w sensie zebys czasem prostszych wlosow ode mnie nie miala)
pisałam już czemu, ale chyba mnie przekonujecie, że nie mam racji, cieszę się, że jestście

świetnie to wygląda
__________________
zyskowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-23, 19:24   #788
Magdolina1986
Rozeznanie
 
Avatar Magdolina1986
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 915
Dot.: Kawa nigdy nie może być za mocna, a piękna kobieta za słaba - Wielbicielki Pięk

Cytat:
Napisane przez kobietasukcesu Pokaż wiadomość
magdolina: książka ciekawa, więcej nie opowiem co mi się podobało, bo nie chcę niszczyć przyjemności z czytania

Ręczniki papierowe dlatego, że na takich wilgotnych ręcznikach mogą się rozwijać różne bakterie sprzyjające pryszczom.
Szkoda, że tak mału czasu mam na czytanie

Tak też myślałam
Cytat:
Napisane przez Kimi_ Pokaż wiadomość
szukam ale ciężko jest ale nie tracę nadzieji

nauczyłaś się żeby odganiać tureckich adoratorów? w końcu lubią blondynki

Magdolina no długo mnie nie było ale Ty też kiedyś wywinełaś taki numerek
Ważne, że się wraca
Cytat:
Napisane przez kobietasukcesu Pokaż wiadomość
Czego ostatnio słuchacie? mile widziane linki do youtube, bo mnie się już wszystko znudziło, potrzebuje czegoś nowego dla ucha.
Ja słucham naprawdę różnorodnej muzyki, ale od jakiegoś czasu nie potrafię się oderwać od tego
http://www.youtube.com/watch?v=Mb6mS...eature=feedlik
Cytat:
Napisane przez zyskowa Pokaż wiadomość

szare mydło jest często używane jako wspomagające w leczeniu trądziku, a ostatnio miałam naprawdę problemy z cerą... Ale chcę się przerzucić teraz na mydło w płynie, bo podobno tak nie wysusza jak zwykłe mydło
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,35694,for-your-beauty-szczoteczka-do-twarzy.html opinie ma dobre, ja też polecam, a właśnie musze kupić nową bo mi się złamała
Nie jestem przyzwyczajona do mycia twarzy mydłem, ale z czysteym sumieniem stwierdzam, że im bardziej wydziwiam, tym gorzej Więc może i ja się skuszę
Cytat:
Napisane przez Kimi_ Pokaż wiadomość
[ben kahv(i)e gibi] mniej więcej

nie mam prostych do końca, mam takie nie wiadomo co.. wywijają się na końcach odstają każdy w drugą stronę, i jak byłam mała to miałam loki tylko rozprostowują się dlatego, że mam długie no i prostowałam je układając na szczotce + suszarka lub prostownica
a ten zabieg wykonuje się też na prostych włosach takich które się puszą np czy są lekko falowane..
a teraz ścięłam włosy i to tak, że byłam przerażona na początku.. bo mam takie do łopatek ale musiałam to zrobić bo mi się na dole rzadkie zrobiły i nie wyglądało to ciekawie.. teraz intensywna pielęgnacja i zapuszczanie żebym do lata miała długie, gęste i piękne (taa marzenie )
Kurcze, nie wiem, czy dobrze doczytałam, to chodzi o keratynowe prostowanie włosów? Bo ja już od dłuższego czasu jestem jak najbardziej na TAK Myślę, że po zimie zamówię zestaw do prostowania, a później jescze tylko clip-on
__________________
"Jutro...? Jutro będę ideałem"

And I wonder why
I'm addicted to love
One day I will run away from you and this love ...


DuKaM
Faza IV
Magdolina1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-23, 19:45   #789
zyskowa
Zakorzenienie
 
Avatar zyskowa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 344
GG do zyskowa
Dot.: Kawa nigdy nie może być za mocna, a piękna kobieta za słaba - Wielbicielki Pięk

Cytat:
Napisane przez Magdolina1986 Pokaż wiadomość
Nie jestem przyzwyczajona do mycia twarzy mydłem, ale z czysteym sumieniem stwierdzam, że im bardziej wydziwiam, tym gorzej Więc może i ja się skuszę
od dawna wiadomo, że te preparaty do mycia twarzy to samo zło ja jestem tylko za jakimiś lekkimi do demakijażu. pozostałym przeciwtrądzikowym itp mówię nie
__________________
zyskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-23, 19:51   #790
Magdolina1986
Rozeznanie
 
Avatar Magdolina1986
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 915
Dot.: Kawa nigdy nie może być za mocna, a piękna kobieta za słaba - Wielbicielki Pięk

Cytat:
Napisane przez zyskowa Pokaż wiadomość
od dawna wiadomo, że te preparaty do mycia twarzy to samo zło ja jestem tylko za jakimiś lekkimi do demakijażu. pozostałym przeciwtrądzikowym itp mówię nie
No właśnie - ja mam zaskórniki, naprawdę bardzo mało widoczne dla "oka" - zaczęłam używać Garnier (oczywiście mam świadomość, że to firma z "niższej półki", ale pomyślałam sobie, że jeżeli chodzi o żel/peeling, tonik, to tragedii jeszcze nie ma i co? Po krótkim czasie używania, moje zaskórniki zrobiły się widoczne Może to tylko zbieg okolicznosci
Zrobiłam przerwę, wracam do owego produktu i zobaczymy jakie będą skutki, bądź efekty
__________________
"Jutro...? Jutro będę ideałem"

And I wonder why
I'm addicted to love
One day I will run away from you and this love ...


DuKaM
Faza IV

Edytowane przez Magdolina1986
Czas edycji: 2011-10-23 o 19:53
Magdolina1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-23, 22:26   #791
Kimi_
Zadomowienie
 
Avatar Kimi_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 832
Dot.: Kawa nigdy nie może być za mocna, a piękna kobieta za słaba - Wielbicielki Pięk

Cytat:
Napisane przez Magdolina1986 Pokaż wiadomość

Kurcze, nie wiem, czy dobrze doczytałam, to chodzi o keratynowe prostowanie włosów? Bo ja już od dłuższego czasu jestem jak najbardziej na TAK Myślę, że po zimie zamówię zestaw do prostowania, a później jescze tylko clip-on
tak dokładnie o to chodzi

myślisz, że dałabym radę sama to wykonać?
__________________

Kimi_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-24, 07:01   #792
marta 85
Wtajemniczenie
 
Avatar marta 85
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 448
Dot.: Kawa nigdy nie może być za mocna, a piękna kobieta za słaba - Wielbicielki Pięk

Dzień dobry

Jakie plany macie na dziś?


Z pielęgnacji planuję :
- niestety ściąć włosy
- używać samoopalacza
- robić hennę brwi
- zadbać o paznokcie

A poza tym jak jak co roku, kiedy nadchodzi zima, planuję przytyć

A właśnie Zyś, ja tez zostałam odrzucona z klubu A pisałam powód dlaczego nie będę się udzielała
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpeg amak.jpeg (5,2 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg amak1.jpg (7,9 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg amak2.jpg (11,1 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg amak3.jpg (11,4 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg amak4.jpg (9,1 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg amak5.jpg (10,3 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg amak6.jpg (12,6 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg amak7.jpg (9,9 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg amak8.jpg (9,6 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg amak9.jpg (11,1 KB, 6 załadowań)
__________________





marta 85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-24, 07:46   #793
marta 85
Wtajemniczenie
 
Avatar marta 85
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 448
Dot.: Kawa nigdy nie może być za mocna, a piękna kobieta za słaba - Wielbicielki Pięk

Wstawać, wstawać śpiochy

Jak być piękną po nieprzespanej nocy


Nie ma znaczenia, czy całą noc pracowałaś, cierpisz na bezsenność czy byłaś na całonocnej imprezie.
Cienie pod oczami, podpuchnięte powieki i blada twarz w każdym wypadku wyglądają tak samo źle. Kiedy skóra nie ma szans na zregenerowanie się w naturalny sposób, zachodzące w niej procesy zdecydowanie zwalniają. Martwy naskórek nie złuszcza się samoistnie, więc cera nabiera ziemistego kolorytu. Słabe krążenie krwi skutkuje niedotlenieniem komórek. Nagromadzona w różnych przestrzeniach (m.in. pod oczami) limfa jest przyczyną widocznego opuchnięcia. Oczywiście najlepszym lekarstwem jest sen, ale co robić, gdy budzik dzwoni przeraźliwie, przypominając o czekających na ciebie obowiązkach? Na szczęście znamy sprytne sztuczki, dzięki którym błyskawicznie zlikwidujesz skutki zarwanej nocy.

1. Zrób peeling
Skóra, która nie zdążyła się zregenerować, jest matowa i poszarzała. Najszybszym sposobem na przywrócenie jej blasku będzie więc złuszczanie. Sięgnij po preparat do pilingu z delikatnymi drobinkami ścierającymi. Rano raczej unikaj pilingów enzymatycznych, ponieważ zawarte w nich kwasy mogą uwrażliwiać skórę na słońce i doprowadzić do powstawania trwałych przebarwień.

2. Weź zimny prysznic
Wystarczy, że obniżysz temperaturę wody o kilka stopni, żeby poprawiło się krążenie w całym ciele, co natychmiast doda ci energii. Gdy brak ci czasu, przynajmniej twarz umyj zimną wodą.

3. Intensywnie nawilżaj skórę
Brak snu, klimatyzacja, nadmiar alkoholu... Wszystko to sprawia, że skóra się odwadnia. Od razu wyraźniej widać na niej drobne linie i zmarszczki pod oczami. Utraconą równowagę przywróci jej intensywnie nawilżający krem. Polecamy także kosmetyki tonujące, które nie tylko nawilżają, ale i poprawiają koloryt cery, natychmiast dodając jej blasku. Wypróbuj też nawilżające kremy stopniowo opalające
– skóra będzie jakby delikatnie muśnięta słońcem.

4. Zaufaj herbacie
Kompresy z zaparzonych i schłodzonych torebek herbaty naprawdę działają! Zawarta w herbacie kofeina obkurcza naczynia krwionośne, tanina redukuje stany zapalne, a zimno zmniejsza opuchliznę.

5. Zregeneruj się w podskokach
Nadal jesteś opuchnięta? Zrób kilka pajacyków (tak, tak, tych ćwiczeń znanych z przedszkola!). Potem weź kilka głębokich wdechów i wykonaj kilka podskoków! Choć brzmi to zabawnie, naprawdę działa! Ruch i głębokie oddechy usprawnią krążenie limfy, dzięki czemu przestanie zalegać m.in. pod oczami. Świetna jest również joga, ale jeśli masz naprawdę mało czasu, zrób kilka pajacyków i voila! Dodatkowo poprawi ci się humor.

6. Poznaj sztukę kamuflażu
Na rynku dostępnych jest wiele kremów pod oczy, które pomagają zwalczać cienie pod oczami, ale żaden z nich nie daje błyskawicznego efektu. A korektor to pewna sprawa! Ważne, żeby dobrać odpowiedni kolor – powinien być nieco jaśniejszy od twojej skóry (ale bądź ostrożna: wybierając zbyt jasny, możesz wyglądać nienaturalnie). Najlepiej użyj go już po aplikacji podkładu. Połóż go tylko na te miejsca, które wciąż pozostają widoczne. Po pierwsze, użyjesz mniej kosmetyku, po drugie, nie zetrzesz go, nakładając podkład.

7. Nie szalej z podkładem
W tym wypadku im mniej, tym lepiej. Wybierz kosmetyk o kremowej konsystencji z cząsteczkami odbijającymi światło. Nakładaj go palcami, by jak najlepiej stopił się ze skórą.

8. Zniweluj czerwień
Koncentrując się na okolicy pod oczami, łatwo możesz przegapić inną wyraźną oznakę wyczerpania – zaczerwienione powieki. Na szczęście łatwo to zamaskować. Wystarczy, że do porannego makijażu wybierzesz cienie w odpowiednich kolorach. Kosmetyki w odcieniach błękitu, fioletu lub szarości świetnie zneutralizują zaróżowione powieki.

9. Podkręć rzęsy
Makijażyści nie mają wątpliwości, w jaki sposób sprawić wrażenie świeżego, „obudzonego” spojrzenia. Wystarczy odpowiednio podwinąć rzęsy. Dlatego koniecznie użyj zalotki. Trzymaj ją blisko nasady rzęs, wtedy wystarczy, że raz ściśniesz włoski i efekt maksymalnie otwartego oka gotowy!

10. Nabierz kolorków
Blada twarz wygląda na zmęczoną, dlatego odrobina różu doda jej świeżości i zdrowego kolorytu. Dodatkowo delikatne plamy koloru na policzkach odwrócą uwagę od zaczerwienionych i podpuchniętych oczu. Róż nakładaj na najbardziej wystające części policzków (najlepiej widać je wtedy, kiedy się uśmiechasz).

11. Dodaj blasku
Wizażyści uważają, że opalizujące cienie do oczu tylko podkreślają widoczne zmęczenie. Jest jednak wyjątek. Nakładając odrobinę błyszczącego cienia w kremie na wewnętrzne kąciki oczu, sprawisz, że spojrzenie nabierze świeżości. Użyj złocistych odcieni, jeśli masz ciemną cerę, lub srebrnych i perłowych cieni, gdy masz jasną karnację.

12. Rozjaśnij oczy
Jeśli kosmetyki nie pomagają i oczy wciąż są zaczerwienione, sięgnij po krople do oczu, np. Visine (kupisz je w aptece bez recepty). Zawarte w nich składniki obkurczają naczynia krwionośne, niwelując zaczerwienienia widoczne na gałce ocznej.

13. Weź pigułkę
Jeśli twoje oczy są permanentnie przekrwione i podpuchnięte, nawet jeśli się wysypiasz, przyczyną może być alergia. Możesz sięgnąć po dostępne bez recepty preparaty antyhistaminowe, ale najlepiej wybierz się do lekarza na badania.

14. Włącz kredki do akcji
Beżową, cielistą lub białą kredką narysuj linię po wewnętrznej stronie dolnej powieki. Tym sposobem zmniejszysz widoczność zaczerwienienia i jednocześnie rozświetlisz spojrzenie. By podkreślić górne rzęsy, użyj mniej oczywistych kolorów niż czarny, np. czekoladowego. Postaraj się, żeby linia była grubsza przy zewnętrznych kącikach – to optycznie otworzy oko.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg oko.jpg (4,2 KB, 1 załadowań)
__________________





marta 85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-24, 07:50   #794
poziomeczkaa89
Zakorzenienie
 
Avatar poziomeczkaa89
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 710
Dot.: Kawa nigdy nie może być za mocna, a piękna kobieta za słaba - Wielbicielki Pięk

Hej w końcu mam co nadrabiać
muszę Wam pokazać Howarda

__________________
diabelsko kobiecy blog
poziomeczkaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-24, 08:47   #795
kobietasukcesu
zawsze mam racje
 
Avatar kobietasukcesu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Upper East Side
Wiadomości: 10 952
Dot.: Kawa nigdy nie może być za mocna, a piękna kobieta za słaba - Wielbicielki Pięk

Cytat:
Napisane przez spritfire Pokaż wiadomość
Skąd pomysł na związywanie włosów w gumkę idąc spać?
Pamiętam jak swego czasu pracowałam w salonie fryzjerskim i przyszła dziewczyna z takimi sterczącymi włosami i kołtynkami idącymi wzdłuż jej głowy a to wlaśnie za sprawą związywania ich codziennie w kitkę
Ja zawsze wychodziłam z założenia że lepiej jak najczęściej nosić rozpuszczone. Ale może jestem w błędzie więc proszę wytłumacz mi to
Ja np baaardzo rzucam się w nocy, więc potrafię tak włosy splątąć, że tony ich idą przy rozczesaniu, więc preferuje nasmarowanie odrobiną oliwki i zrobienie luźnego warkocza

Wiadomo, że ciasne koczki z wąską gumką niszczą, sama coś o tym wiem Frotki może źle wyglądają, ale tak po domu są lepsze, a włosy zostawione samopas ocierają się o swetry, bluzy itd i niszczą

---------- Dopisano o 09:47 ---------- Poprzedni post napisano o 09:46 ----------

https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...1&d=1319373664

chcę takie włosy

kimi: ja też pragnę ecncanto. Ale kupujesz zestaw i ktoś Ci robi czy idziesz do osoby, która tym się zajmuje?

Bo ja bym się z kimś podzieliła zestawem i poszła do zaufanej fryzjerki, taniej no i boję się oddać na taki zabieg komuś mi nieznanemu
__________________
Janusze reklamy



“You can’t make people love you, but you can make them fear you.” Blair Waldorf

<3 <3 <3
kobietasukcesu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-24, 08:48   #796
Airish88
Zakorzenienie
 
Avatar Airish88
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 176
Dot.: Kawa nigdy nie może być za mocna, a piękna kobieta za słaba - Wielbicielki Pięk

Cytat:
Napisane przez zyskowa Pokaż wiadomość
Rumianek ma właściwości przyspieszające gojenie się ran. Moja cera ostatnio nie była w najlepszym stanie z powodu pokrzywy i @

proszę

szare mydło jest często używane jako wspomagające w leczeniu trądziku, a ostatnio miałam naprawdę problemy z cerą... Ale chcę się przerzucić teraz na mydło w płynie, bo podobno tak nie wysusza jak zwykłe mydło
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,35694,for-your-beauty-szczoteczka-do-twarzy.html opinie ma dobre, ja też polecam, a właśnie musze kupić nową bo mi się złamała

czytałaś? no właśnie ta ostatnio po samym tytule wydaje się ciekawa, ale nie wiem jak będzie... a bardzo 'naukowo' napisana?

też pokusiłam się na vivę z kalendarzem
Musze wypróbowac ten rumianek i szare mydło i koniecznie jak odwiedzę Rossman to kupię tą szczoteczkę do mycia twarzy.

A jak dokładnie zaparzasz ten rumianek? To taki w saszetkach ze sklepu?

Co do książki: "Wywieranie wpływu na ludzi" to ma bardzo przystępny język. Czyta się ją łatwo i przyjemnie. Nawet mojemu Tż'towi się spodobała, który nie ejst zwolennikiem czytania.

A co to za kalendarz do Vivy?

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
ja mam problem z tradzikiem, a biore tabletki ktore niby mialy cos pomoc na to, ale roznicy nie widze
Ja miałam i trądzik i zrobiła mi się taka kaszka na buzi. To było chyba wynikiem częstego używania dość cieżkiego podkładu. Możliwe, że moja buzia się uczuliła na niego, bo od 4 opakowań innego nie użyłam.

Poziomka - świetny ten piesek. Sama zastanawiałam się nad kupnem jakiegoś psiaka dla mnie i dla Tż'ta ale on jakoś nie jest za tym, a ja sama też nie mam pewności czy będzie mu z nami dobrze.

Dziewczynki widzę, że dodajecie mnóstwo zdjęc. Mam do was prośbę o zdjęcia długich włosów z grzywkami lub jakieś inne pomysły na zmiane fryzury. Ide w czwartek do fryzjerki i chce coś zrobić nowego z włosami, a sama do końca nie wiem co. Na pewno muszę je troszkę podciąć, ale nie chce, aby były krótki. Szkoda mi moich długich włosów. I powoli przymierzam się d zmian koloru na czarny.

Także proszę o jakieś podpowidzi, o ile macie pomysły.

Udanego tygodnia. Buziaki
__________________
10.01.15 - DWIE KRESECZKI
Airish88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-24, 08:49   #797
kobietasukcesu
zawsze mam racje
 
Avatar kobietasukcesu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Upper East Side
Wiadomości: 10 952
Dot.: Kawa nigdy nie może być za mocna, a piękna kobieta za słaba - Wielbicielki Pięk

Cytat:
Napisane przez kasieni887 Pokaż wiadomość
kurde fajne to prostowanie, ale pasuje chyba zeby ktos to zrobil niz samemu sie bawic.. a nie mam na tyle zaufanej osoby zebym wiedziala ze mi to pozadnie wykona a nie na odwal sie (w sensie zebys czasem prostszych wlosow ode mnie nie miala)
Jak pisałam wszystko zależy jaka gumka Ja wolę zrobić warkocz i związać na dole, falowanie mi nie jest groźne bo i tak myję rano włosy codziennie.
__________________
Janusze reklamy



“You can’t make people love you, but you can make them fear you.” Blair Waldorf

<3 <3 <3
kobietasukcesu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-24, 08:50   #798
szafiarka
Zadomowienie
 
Avatar szafiarka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 175
Dot.: Kawa nigdy nie może być za mocna, a piękna kobieta za słaba - Wielbicielki Pięk

witajcie, kto mi lepier doradzi jak nie wy. nie wiem ktora wybrac, czarna czy granatowa? granatowa jakos lepiej mi sie widzi ale czarna jak to czarna do wszyskiego pasuje....
link a w zał. fotki http://allegro.pl/hvexp79-zimowa-bar...876799102.html
poziomeczka jak robilas ombre to ile trzymalas farbe ? jas mam ciemny blond i nie chce popalic wlosow, i nie wiem czy kupic farbe blond rozjasniajaca o 4 tony. Bo po rozjasniajacej mi wyjda białe włosy co nie ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1888242020.jpg (34,0 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1876799102.jpg (34,1 KB, 12 załadowań)
__________________

szafiarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-24, 08:52   #799
kobietasukcesu
zawsze mam racje
 
Avatar kobietasukcesu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Upper East Side
Wiadomości: 10 952
Dot.: Kawa nigdy nie może być za mocna, a piękna kobieta za słaba - Wielbicielki Pięk

Cytat:
Napisane przez zyskowa Pokaż wiadomość
od dawna wiadomo, że te preparaty do mycia twarzy to samo zło ja jestem tylko za jakimiś lekkimi do demakijażu. pozostałym przeciwtrądzikowym itp mówię nie
Ale takie zwykle są ok, ja polecam żel z biedronki z mikrogranultami i lotosem, tak się chyba nazywa, delikatny, nie przesusza, bez sls i kosztuje nawet niecałe 5 zł, skończyłam jeden i zaczynam następny. I ładny zapach ma

---------- Dopisano o 09:52 ---------- Poprzedni post napisano o 09:51 ----------

Jak to ten garnier z kwasem salicylowym to uwaga co potem dajesz na twarz, ja ładnie sobie podrażniłam nawet z maseczką, może masz cerę inna ale wolę ostrzec
__________________
Janusze reklamy



“You can’t make people love you, but you can make them fear you.” Blair Waldorf

<3 <3 <3
kobietasukcesu jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-24, 09:51   #800
marta 85
Wtajemniczenie
 
Avatar marta 85
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 448
Dot.: Kawa nigdy nie może być za mocna, a piękna kobieta za słaba - Wielbicielki Pięk

Cytat:
Napisane przez Airish88 Pokaż wiadomość
Musze wypróbowac ten rumianek i szare mydło i koniecznie jak odwiedzę Rossman to kupię tą szczoteczkę do mycia twarzy.

A jak dokładnie zaparzasz ten rumianek? To taki w saszetkach ze sklepu?

Co do książki: "Wywieranie wpływu na ludzi" to ma bardzo przystępny język. Czyta się ją łatwo i przyjemnie. Nawet mojemu Tż'towi się spodobała, który nie ejst zwolennikiem czytania.

A co to za kalendarz do Vivy?



Ja miałam i trądzik i zrobiła mi się taka kaszka na buzi. To było chyba wynikiem częstego używania dość cieżkiego podkładu. Możliwe, że moja buzia się uczuliła na niego, bo od 4 opakowań innego nie użyłam.

Poziomka - świetny ten piesek. Sama zastanawiałam się nad kupnem jakiegoś psiaka dla mnie i dla Tż'ta ale on jakoś nie jest za tym, a ja sama też nie mam pewności czy będzie mu z nami dobrze.

Dziewczynki widzę, że dodajecie mnóstwo zdjęc. Mam do was prośbę o zdjęcia długich włosów z grzywkami lub jakieś inne pomysły na zmiane fryzury. Ide w czwartek do fryzjerki i chce coś zrobić nowego z włosami, a sama do końca nie wiem co. Na pewno muszę je troszkę podciąć, ale nie chce, aby były krótki. Szkoda mi moich długich włosów. I powoli przymierzam się d zmian koloru na czarny.

Także proszę o jakieś podpowidzi, o ile macie pomysły.

Udanego tygodnia. Buziaki
Również polecam tą książkę, bardzo fajnie się czyta, w sumie muszę do niej powrócić bo trochę zapomniałam treści, a ostatnio co czytałam to o roli zabawy

Ode mnie kilka fryzur
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fr1.jpg (10,9 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fr2.jpg (10,3 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fr3.jpg (8,3 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fr4.jpg (10,3 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fr5.jpg (9,8 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fr6.jpg (9,9 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fr7.jpg (8,9 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fr8.jpg (11,9 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fr9.jpg (11,1 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fr10.jpg (12,8 KB, 0 załadowań)
__________________





marta 85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-24, 10:07   #801
marta 85
Wtajemniczenie
 
Avatar marta 85
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 448
Dot.: Kawa nigdy nie może być za mocna, a piękna kobieta za słaba - Wielbicielki Pięk

Cd.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpeg afr1.jpeg (3,7 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg afr2.jpg (9,8 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg afr3.jpg (11,7 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg afr4.jpg (11,0 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg afr6.jpg (10,7 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg afr7.jpg (14,2 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg afr8.jpg (12,4 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg afr9.jpg (15,2 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ahr10.jpg (10,5 KB, 0 załadowań)
__________________





marta 85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-24, 12:32   #802
jalouse
Wtajemniczenie
 
Avatar jalouse
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 729
Dot.: Kawa nigdy nie może być za mocna, a piękna kobieta za słaba - Wielbicielki Pięk

Cytat:
Napisane przez zyskowa Pokaż wiadomość
gratulacje

kochane, przepraszam za to, że mało się udzielam. Ale mam strasznie dużo przygotowań do zajęć poza tym czeka na mnie sterta lektur dla klas 1-3 szkoły podstawowej do tego 4 książki na psychologię:
  • "Koncepcje psychologiczne człowieka" Kozieleckiego
  • "Efekt Lucyfera" Zimbardo
  • "Mężczyzna, który pomylił swoją żoną z kapeluszem' Sacksa
  • "wywieranie wpływy na ludzi" Cialdini'ego
któraś z was czytała którąś pozycję? Jak wrażenie? Mi chyba ciężko będzie się do tego zabrać

Do tego oczywiście jak zwykle występują problemy z internetem. Modem mam nadal popsuty, a łączę się czasami wkładając kartę do mojego tel. Jakby tego było mało to nie mam kabla do tel więc łączę się przez bluetooth co osłabia mi jeszcze połączenie

W związku z TŻ układa się wspaniale i mam nadzieję, że tak już zostanie. Jest naprawdę wyjątkowym mężczyzną

Opracowałam sobie ostatnio programy dbania o cerę i włosy. I o ile z tym pierwszym nie mam problemu to z drugim idzie średnio.
Program pierwszy:
1. Zaparzam sobie raz dziennie nostrzyk+rumianek i przecieram tym naparem kilka razy dziennie twarz wacikiem
2. Po domu chodzę wyłącznie bez makijażu!
3. Na niespodzianki nakładam pastę cynkową
4. Twarz myję szarym mydłem przy pomocy szczoteczki do twarzy z rossmana, którą często "parzę"
5. twarz wycieram wyłącznie ręcznikiem papierowym
6. Nawilżam twarz kremem isana na noc, który wyraźnie mi służy

Jeśli chodzi o włosy mam zamiar:
1. Pić pokrzywę (tylko to wychodzi mi bez zarzutu)
2. Rozczesywać włosy tylko i wyłącznie szczotką z naturalnego włosia
3. Przy każdym myciu nakładać na całe włosy kallosa a na końcówki oliwkę dla dzieci
4. Olejować włosy tak często jak to możliwe
5. Podcinać regularnie końcówki
6. Związywać włosy do snu
7. Nie suszyć włosów suszarką, anie nie prostować prostownicą

Coraz częściej się d tego stosuję i cera znacznie mi się poprawiła, a moje włosy nie widziały dawno rozdwojonej końcówki, chociaż z przestrzeganiem całkowicie mojego planu mam problem
Ja czytałam Cialdiniego. Szybko sie czyta, pisana przystępnym językiem, żaden bełkot naukowy, dużo przykładów, generalnie ciekawa

Tez własnie czytałam, że związywanie włosów na noc nie jest dobre, bo cebulki włosów muszą w nocy "odpoczywać". Sama nie mam żadnych doświadczeń, bo nawet w dzień nie związuję za często włosów
jalouse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-24, 15:13   #803
marta 85
Wtajemniczenie
 
Avatar marta 85
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 448
Dot.: Kawa nigdy nie może być za mocna, a piękna kobieta za słaba - Wielbicielki Pięk

Znowu nazbierało mi się kosmetyków do kupienia :
- samoopalacz
- płyn do hig. int
- odżywkę do paznokci
- pilnik szklany

Idę poczytać książkę
__________________





marta 85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-24, 19:37   #804
kasiaaczek
Zakorzenienie
 
Avatar kasiaaczek
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 162
Dot.: Kawa nigdy nie może być za mocna, a piękna kobieta za słaba - Wielbicielki Pięk

Hej cieszy mnie, że wątek w końcu ruszył i coś się dzieje

http://www.hm.com/pl/product/95240?article=95240-A co myślicie o tej kurtce?

Też zaraz idę czytać książkę bo muszę ją oddać, a jakoś ciągle coś mnie odrywa od czytania
kasiaaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-24, 19:56   #805
Airish88
Zakorzenienie
 
Avatar Airish88
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 176
Dot.: Kawa nigdy nie może być za mocna, a piękna kobieta za słaba - Wielbicielki Pięk

Dzięki za fotki fryzurek. Coś ybiore na pewno. Juz nawet mam coś na myśli. Ide do stylistki wiec to ona pewnie mi coś zaproponuje, ale musze mieć coś awaryjnie, gdyby jej pomysł mi nie podpasował.

Kasiu - a co takiego czytasz?
Co do kurtki to ciężko powiedzięć. Na pewno w zimie będzie Ci w niej zimno. Zwłaszcza, że jest dość krótka. A jeśli chodzi o jesień to całkiem całkiem.
__________________
10.01.15 - DWIE KRESECZKI
Airish88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-24, 20:18   #806
kasiaaczek
Zakorzenienie
 
Avatar kasiaaczek
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 162
Dot.: Kawa nigdy nie może być za mocna, a piękna kobieta za słaba - Wielbicielki Pięk

Simon Beckett- Szepty zmarłych
Dzięki za odp
kasiaaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-24, 21:43   #807
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Kawa nigdy nie może być za mocna, a piękna kobieta za słaba - Wielbicielki Pięk

Cytat:
Napisane przez marta 85 Pokaż wiadomość
A poza tym jak jak co roku, kiedy nadchodzi zima, planuję przytyć
a ja chudne

Cytat:
Napisane przez szafiarka Pokaż wiadomość
witajcie, kto mi lepier doradzi jak nie wy. nie wiem ktora wybrac, czarna czy granatowa? granatowa jakos lepiej mi sie widzi ale czarna jak to czarna do wszyskiego pasuje....
link a w zał. fotki http://allegro.pl/hvexp79-zimowa-bar...876799102.html
poziomeczka jak robilas ombre to ile trzymalas farbe ? jas mam ciemny blond i nie chce popalic wlosow, i nie wiem czy kupic farbe blond rozjasniajaca o 4 tony. Bo po rozjasniajacej mi wyjda białe włosy co nie ?
ja bym wziela czarna jednak

Cytat:
Napisane przez kasiaaczek Pokaż wiadomość
tez mysle ze ladnie wyglada ale chyba zimno w niej bedzie
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-25, 05:58   #808
Airish88
Zakorzenienie
 
Avatar Airish88
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 176
Dot.: Kawa nigdy nie może być za mocna, a piękna kobieta za słaba - Wielbicielki Pięk

Witam wizażanki przy kawce
Dzisiaj dzień zaczął sie dla mnie wcześńie, bo jak Tż wychodził do pracy to pies strasznie zaczał piszczeć i niestety, ale już nie zasnełam

Cytat:
Napisane przez kasiaaczek Pokaż wiadomość
Simon Beckett- Szepty zmarłych
Dzięki za odp
Nie czytałam, ale po tytule sądze, że mi by nie podpasowało.

A czytałas może : "Biegnąca z wilkami"

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
a ja chudne
To ja też chce Mam do zrzcuenia pare nadprogramowych kilogramów. Chętnie oddam
__________________
10.01.15 - DWIE KRESECZKI
Airish88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-25, 06:33   #809
marta 85
Wtajemniczenie
 
Avatar marta 85
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 448
Dot.: Kawa nigdy nie może być za mocna, a piękna kobieta za słaba - Wielbicielki Pięk

Dzień dobry


Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
a ja chudne



ja bym wziela czarna jednak



tez mysle ze ladnie wyglada ale chyba zimno w niej bedzie
A ile już schudłaś?

Airish mi też troszkę daj

Idę na śniadanko
__________________





marta 85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-25, 07:55   #810
szafiarka
Zadomowienie
 
Avatar szafiarka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 175
Dot.: Kawa nigdy nie może być za mocna, a piękna kobieta za słaba - Wielbicielki Pięk

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
a ja chudne



ja bym wziela czarna jednak

kurde a ja nadal w kropce czarna fakt do wszystkiego pasuje ale ta granatowa jakas cieplejsza sie wydaje i jakos wyróznia ...
__________________

szafiarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:10.