AMERICAN & POLISH GIRLS część XXIV - Strona 113 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-10-27, 14:32   #3361
Majka007
Zakorzenienie
 
Avatar Majka007
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 6 197
Dot.: AMERICAN & POLISH GIRLS część XXIV

Mialam te spodnie pokazać , one są takie w starym stylu , ale dobrze na mnie leżą i slodko wyglądaja te kokardki , nie wiem czemu jak je mam to ludzie sie patrza jak na debilke
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SDC10399.jpg (109,7 KB, 83 załadowań)
__________________
,,Pieniądz i czas to najwięksi terroryści"
Trener personalny , kosmetolog , dietoterapeutka

21.03.2016 dr. D.F. Mentor 450cc okrągłe
Majka007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-27, 14:38   #3362
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: AMERICAN & POLISH GIRLS część XXIV

Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Pokaż wiadomość
mialam pytac jakie, ale juz widze
ja musze kupic białko koniecznie bo mam braki w diecie a bez tego nie zbuduje miesni.
Mialam isc rano na silownie, ale TZ wstawal do pracy patrzy na mnie i mowi ze mam strasznie oczy podkrazone, no i faktycznie bardzo mialam wiec postawilam na sen, ciekawe czy tak mi sie podzialo od tarcia oczu przed snem czy od wczorajszej nocki zmeczenie



Tez nie chodzilam nigdy, pozniej załowalam bo trzeba bylo kolowac notatki albo radzic sobie z ksiazką hahaha.

Nadal intensywnie zastanawiam sie co ze studiami zrobic, mam czas do wiosny na przemyslenia chce zaczac od naboru letniego.

Dobra trzeba wyjsc z psiakiem, isc do sklepu, ogarnac mieszkanko, ugotowac cos i polozyc Plecente na wlosy
No ja wlasnie nie chodze bo nie moge tam wysiedziec trudno bede musiała żebrać notatki, chociaz u mnie w grupie i tak mało dziewczyn chodzi .
Ja wlasnie posprzatalam mieszkanie Tżta, bo oczywiscie syf czemu faceci nie potrafią sprzątac? a ja w syfie nie umiem siedzieć.
Teraz jest czyściutko i mogę spokojnie usiąść



Oczywiście dziewczyny powiem jak efekty ale to po prostu pobudzi moj uklad trawienny do szybszej pracy i tyle

jeszcze basenik 2 razy w tygodniu i powinno być lepiej, ogólnie zalezy mi na ujędrnieniu ciałka, chce się pozbyć cellulitu ,który mam po tabletkach antykoncepcyjnych na udach i tyłku.
Na szczęście rzuciłam już tabletki anty jedziemy z Tżtem na gumkach ale co tam wole tak niż mam mieć takie problemy jak mi się zaczeły po tabletkach cellulit to pryszcz ale zaczeły mnie boleć nogi i pękać naczynka !!
Dlatego też nie mogę np biegać i obciążać nóg np na siłowni bo wtedy to pogorszy sprawę a basen podobno jest wskazany.

Ma któraś z was problem z pekajacymi naczynkami na nogach?
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-27, 14:40   #3363
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: AMERICAN & POLISH GIRLS część XXIV

Cytat:
Napisane przez Star90 Pokaż wiadomość
No ja wlasnie nie chodze bo nie moge tam wysiedziec trudno bede musiała żebrać notatki, chociaz u mnie w grupie i tak mało dziewczyn chodzi .
Ja wlasnie posprzatalam mieszkanie Tżta, bo oczywiscie syf czemu faceci nie potrafią sprzątac? a ja w syfie nie umiem siedzieć.
Teraz jest czyściutko i mogę spokojnie usiąść



Oczywiście dziewczyny powiem jak efekty ale to po prostu pobudzi moj uklad trawienny do szybszej pracy i tyle

jeszcze basenik 2 razy w tygodniu i powinno być lepiej, ogólnie zalezy mi na ujędrnieniu ciałka, chce się pozbyć cellulitu ,który mam po tabletkach antykoncepcyjnych na udach i tyłku.
Na szczęście rzuciłam już tabletki anty jedziemy z Tżtem na gumkach ale co tam wole tak niż mam mieć takie problemy jak mi się zaczeły po tabletkach cellulit to pryszcz ale zaczeły mnie boleć nogi i pękać naczynka !!
Dlatego też nie mogę np biegać i obciążać nóg np na siłowni bo wtedy to pogorszy sprawę a basen podobno jest wskazany.

Ma któraś z was problem z pekajacymi naczynkami na nogach?
ja mam pełno naczynek na nogach, ale nie po anty tylko tak samo z siebie.
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-27, 14:41   #3364
Lolaa87
Zadomowienie
 
Avatar Lolaa87
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 868
Dot.: AMERICAN & POLISH GIRLS część XXIV

Cytat:
Napisane przez Majka007 Pokaż wiadomość
Mialam te spodnie pokazać , one są takie w starym stylu , ale dobrze na mnie leżą i slodko wyglądaja te kokardki , nie wiem czemu jak je mam to ludzie sie patrza jak na debilke
Fajne spodnie noo i te kokardki super Gdzie je kupilas? Bo chyba przegapilam
__________________
Lolaa87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-27, 14:45   #3365
Majka007
Zakorzenienie
 
Avatar Majka007
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 6 197
Dot.: AMERICAN & POLISH GIRLS część XXIV

Cytat:
Napisane przez Lolaa87 Pokaż wiadomość
Fajne spodnie noo i te kokardki super Gdzie je kupilas? Bo chyba przegapilam
a dziękuje w lumpku za grosze
__________________
,,Pieniądz i czas to najwięksi terroryści"
Trener personalny , kosmetolog , dietoterapeutka

21.03.2016 dr. D.F. Mentor 450cc okrągłe
Majka007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-27, 14:47   #3366
@na
Zakorzenienie
 
Avatar @na
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 15 304
Dot.: AMERICAN & POLISH GIRLS część XXIV

Cytat:
Napisane przez Star90 Pokaż wiadomość
jeszcze basenik 2 razy w tygodniu i powinno być lepiej, ogólnie zalezy mi na ujędrnieniu ciałka, chce się pozbyć cellulitu ,który mam po tabletkach antykoncepcyjnych na udach i tyłku.
Na szczęście rzuciłam już tabletki anty jedziemy z Tżtem na gumkach ale co tam wole tak niż mam mieć takie problemy jak mi się zaczeły po tabletkach cellulit to pryszcz ale zaczeły mnie boleć nogi i pękać naczynka !!
Dlatego też nie mogę np biegać i obciążać nóg np na siłowni bo wtedy to pogorszy sprawę a basen podobno jest wskazany.

Ma któraś z was problem z pekajacymi naczynkami na nogach?
kurde , ja też myślę nad rzuceniem tabletek anty w ✂✂✂✂ziet tylko to jednak jest wygodne no ale zobacze dzisiaj co mi lekarz odnośnie mej cudownej tarczycy powie
__________________

*Ćwiczę*

@na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-27, 14:56   #3367
magdalll
Raczkowanie
 
Avatar magdalll
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 326
Dot.: AMERICAN & POLISH GIRLS część XXIV

Cytat:
Napisane przez Star90 Pokaż wiadomość
Ma któraś z was problem z pekajacymi naczynkami na nogach?
Na nogach? pierwsze słysze..ja twarzy to ja mam, juz po mamie odziedziczyłam, ale na nogach nie widziałam...a w ktorym miejscu?
__________________


magdalll jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-27, 15:02   #3368
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: AMERICAN & POLISH GIRLS część XXIV

oj Siwa też masz ? masakra co? jezu w tym wieku juz masakra, dobrze ,że na twarzy nie mam bo bym chyba juz w depresje popadła dbasz o nogi jakoś szczególnie żeby to się nie powiększało?
W ogóle jak nie opalam się od 4 miesięcy to żyły wszystkie mi widac na nogach, masakra, można ćwiczyć na mnie układ krwionośny
Podobno przez antykoncepcję hormonalną widać też mocniej żyły i w ogóle.
Najbardziej boli mnie to,że nie mogę masować się na mojej maszynie , w ogóle nie mogę.


@na no to jest wygoda ale jak mam źle wyglądać i mieć problemy z nogami to wole nie brać . Tż już się przyzwyczaił chociaż marudził strasznie.


Magdall no wiesz pękające naczynka na nogach to raczej codziennośc nie wiem czemu cie to tak dziwi ?
pekające naczynka..pajączki..żylak i.. najcześciej są na nogach
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-27, 15:15   #3369
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: AMERICAN & POLISH GIRLS część XXIV

Cytat:
Napisane przez Star90 Pokaż wiadomość
oj Siwa też masz ? masakra co? jezu w tym wieku juz masakra, dobrze ,że na twarzy nie mam bo bym chyba juz w depresje popadła dbasz o nogi jakoś szczególnie żeby to się nie powiększało?
W ogóle jak nie opalam się od 4 miesięcy to żyły wszystkie mi widac na nogach, masakra, można ćwiczyć na mnie układ krwionośny
Podobno przez antykoncepcję hormonalną widać też mocniej żyły i w ogóle.
Najbardziej boli mnie to,że nie mogę masować się na mojej maszynie , w ogóle nie mogę.


@na no to jest wygoda ale jak mam źle wyglądać i mieć problemy z nogami to wole nie brać . Tż już się przyzwyczaił chociaż marudził strasznie.


Magdall no wiesz pękające naczynka na nogach to raczej codziennośc nie wiem czemu cie to tak dziwi ?
pekające naczynka..pajączki..żylak i.. najcześciej są na nogach

no na twarzy to załamka chyba, ja mam tylko na nogach tzn trocha ne udach i na łydkach po boku. z racji ze sie opalam widac je mniej niz pewnie bylo by widac bez opalania mam 2 widoczne zyly (chyba zylaki) ktore mi czasami wysadza. Jakos nie robie z tym nic, kapie sie w goracej wodzie, masuje sie na silowni masazerem, nie ma jeszcze tragedi - jak sie zacznie to poglebiac to wtedy pomysle co z tym zrobic (pewnie laserowe usuwanie naczynek)
hehe tez pierwszy raz slysze zeby ktos sie dziwil naczynkom na nogach to jest tak powszechne jak papier toaletowy
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-27, 15:28   #3370
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: AMERICAN & POLISH GIRLS część XXIV

Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Pokaż wiadomość
no na twarzy to załamka chyba, ja mam tylko na nogach tzn trocha ne udach i na łydkach po boku. z racji ze sie opalam widac je mniej niz pewnie bylo by widac bez opalania mam 2 widoczne zyly (chyba zylaki) ktore mi czasami wysadza. Jakos nie robie z tym nic, kapie sie w goracej wodzie, masuje sie na silowni masazerem, nie ma jeszcze tragedi - jak sie zacznie to poglebiac to wtedy pomysle co z tym zrobic (pewnie laserowe usuwanie naczynek)
hehe tez pierwszy raz slysze zeby ktos sie dziwil naczynkom na nogach to jest tak powszechne jak papier toaletowy
jaaa wystają ci żyły? jak zyła wystaje ponad powierzchnię skóry to to żylaki
Ja jeszcze nie mam ale te naczynka.. masażer mi je pogłębiał tzn no robiło mi się ich coraz więcej więc nie moge się masować, nawet jak tylko pupę masowałam to mi się nasilały więc dałam sobie spokoj..
Kąpiel biore tylko w wannie bo nie lubie prysznica ale staram się już nie lać aż tak gorącej wody.
No jak jestes opalona to nie widać , ja jestem blada jak ściana i widać strasznie.
Na wiosnę usunę laserem, teraz nie mam kasy a i tak zima to z gołą dupą nigdzie nie będę latać . a taki laserek na całe nogi to kupa sosu , wszedzie tylko kasa kasa i kasa .

Oszczedzaj nóżki siwa bo potem naprawde ciezko tego gówna się pozbyc, nawet laser nie daje 100 % pewnosci, czesto nawracają.

Ja smaruje 1 dziennie nogi maścią z apteki na naczynka ( z wyciagiem z kasztanowca), biorę rutinoscorbin codziennie 2 tabletki ,kupiłam sobie Viltalleg tabletki z rutyną,wyciagiem z kasztanowca i witaminami które wzmacniaja naczynia, no i zamówiłam z madzideł macerat olej z kasztanowca do smarowania .
Mam nadzieję,że troche uda mi się zapobiec dalszemu pękaniu bo pęknietych i tak nie usune sama, to już laser.

aa i przy naczynkach nie można tych kremów na cellulit i ujędrnienie termoaktywnych tych rozgrzewajacych, tylko te co dają efekt chłodzenia.
np Eveline białe i zielone serum na cellulit . - one sa tez do wrazliwych skór więc można używać .
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-27, 15:50   #3371
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: AMERICAN & POLISH GIRLS część XXIV

Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Pokaż wiadomość
ja mam pełno naczynek na nogach, ale nie po anty tylko tak samo z siebie.
też mi pękają, w okolicach kolan
i nie wiem od czego
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-27, 16:54   #3372
Magdolina1986
Rozeznanie
 
Avatar Magdolina1986
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 915
Dot.: AMERICAN & POLISH GIRLS część XXIV

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość

a uzywam samoopalacza z oriflame, tzn na dlonie nakladam samoopalacz do twarzy bo mam 100% pewnosci ze nie robi plam do twarzy jest idealny moj ulubiony
Który to?
Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Pokaż wiadomość
mialam pytac jakie, ale juz widze
ja musze kupic białko koniecznie bo mam braki w diecie a bez tego nie zbuduje miesni.
Mialam isc rano na silownie, ale TZ wstawal do pracy patrzy na mnie i mowi ze mam strasznie oczy podkrazone, no i faktycznie bardzo mialam wiec postawilam na sen, ciekawe czy tak mi sie podzialo od tarcia oczu przed snem czy od wczorajszej nocki zmeczenie



Tez nie chodzilam nigdy, pozniej załowalam bo trzeba bylo kolowac notatki albo radzic sobie z ksiazką hahaha.

Nadal intensywnie zastanawiam sie co ze studiami zrobic, mam czas do wiosny na przemyslenia chce zaczac od naboru letniego.

Dobra trzeba wyjsc z psiakiem, isc do sklepu, ogarnac mieszkanko, ugotowac cos i polozyc Plecente na wlosy
Siwa jak masz możliwości i przede wszystkim chęci, to jasne, ze idź


Hej
Ja też mam ambitny plan wymodelować sobie ciałko - tzn. najpierw trzeba zrucić te nieszczęsne boczki
__________________
"Jutro...? Jutro będę ideałem"

And I wonder why
I'm addicted to love
One day I will run away from you and this love ...


DuKaM
Faza IV
Magdolina1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-27, 17:04   #3373
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: AMERICAN & POLISH GIRLS część XXIV

Cytat:
Napisane przez Monian Pokaż wiadomość
przyłączam się do tego postanowienia i kurka nie wychodzi :/ aaaa fast foody i słodycze, kto to wymyślił i dlaczego jest takie dobre ?
i ciul strzelil diete, zaraz bedzie pizza
Cytat:
Napisane przez Magdolina1986 Pokaż wiadomość
Który to?
ten https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...zy.html&next=1
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-27, 17:12   #3374
Monian
Zakorzenienie
 
Avatar Monian
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 9 549
Dot.: AMERICAN & POLISH GIRLS część XXIV

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
i ciul strzelil diete, zaraz bedzie pizza

ten https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...zy.html&next=1
ja pożarłam właśnie marsa
Monian jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-27, 18:13   #3375
princesska23
Wtajemniczenie
 
Avatar princesska23
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 914
Dot.: AMERICAN & POLISH GIRLS część XXIV

Cytat:
Napisane przez dixie1990 Pokaż wiadomość
Wstawać
postanowiłam się więcej udzielać , mogę ?

Wczoraj po 2 tyg choroby wrocilam na silownie ... dzisiaj sie ruszyć nie moge - moim celem są bardziej umięśnione nogi

Używałyście pewnie Revlon Colorstay ? ostatnio mi baba w sklepie sprzedała złyyy a ja sie kapnełam dopiero jak juz kilka razy pouzywalam i stwierdzilam ze go wykoncze . Teraz chce do cery normalnej jakiś ciemniejszy , taki troche opalony i nie wiem który juz wybrac 330 natural tan czy ten 370 toast ... no nie mam pojeciaaa... a w Douglasie dostane probki ? wrr jestem zła chce juz sobie go kupic ale sie waham zeby znowu nie byl za jasny albo za ciemny znowu ...
ja mam natural tan do tlustej skory i jest to dla mnie idealny kolorek tyle co bylam dzis na solarium pierwszy raz od 2 miesiecy wiec nie jest taki ciemny
tez pozarlam przed chwila pizze nie umiem sobie odmowic fast foodow marudze ze jestem gruba ale zywienia nie zmieniam
__________________

AG
princesska23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-27, 19:24   #3376
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: AMERICAN & POLISH GIRLS część XXIV

a ja czekam na Tżta aż wróci, mamy litr winka w lodówce na dzisiejszy wieczór a jutro na 9 rano mam szkolenie, nie chce mi się ale co tam
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-27, 19:26   #3377
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: AMERICAN & POLISH GIRLS część XXIV

Cytat:
Napisane przez Star90 Pokaż wiadomość
jaaa wystają ci żyły? jak zyła wystaje ponad powierzchnię skóry to to żylaki
Ja jeszcze nie mam ale te naczynka.. masażer mi je pogłębiał tzn no robiło mi się ich coraz więcej więc nie moge się masować, nawet jak tylko pupę masowałam to mi się nasilały więc dałam sobie spokoj..
Kąpiel biore tylko w wannie bo nie lubie prysznica ale staram się już nie lać aż tak gorącej wody.
No jak jestes opalona to nie widać , ja jestem blada jak ściana i widać strasznie.
Na wiosnę usunę laserem, teraz nie mam kasy a i tak zima to z gołą dupą nigdzie nie będę latać . a taki laserek na całe nogi to kupa sosu , wszedzie tylko kasa kasa i kasa .

Oszczedzaj nóżki siwa bo potem naprawde ciezko tego gówna się pozbyc, nawet laser nie daje 100 % pewnosci, czesto nawracają.

Ja smaruje 1 dziennie nogi maścią z apteki na naczynka ( z wyciagiem z kasztanowca), biorę rutinoscorbin codziennie 2 tabletki ,kupiłam sobie Viltalleg tabletki z rutyną,wyciagiem z kasztanowca i witaminami które wzmacniaja naczynia, no i zamówiłam z madzideł macerat olej z kasztanowca do smarowania .
Mam nadzieję,że troche uda mi się zapobiec dalszemu pękaniu bo pęknietych i tak nie usune sama, to już laser.

aa i przy naczynkach nie można tych kremów na cellulit i ujędrnienie termoaktywnych tych rozgrzewajacych, tylko te co dają efekt chłodzenia.
np Eveline białe i zielone serum na cellulit . - one sa tez do wrazliwych skór więc można używać .
nie wystaja, czasami jak jest goraco to sie robi szersza i fioletowa.

Cytat:
Napisane przez Magdolina1986 Pokaż wiadomość


Który to?

Siwa jak masz możliwości i przede wszystkim chęci, to jasne, ze idź


Hej
Ja też mam ambitny plan wymodelować sobie ciałko - tzn. najpierw trzeba zrucić te nieszczęsne boczki

ide na bank, studia musze skonczyc - nie ma bata - zastanawiam sie nad kierunkiem. Bardzo interesujace rzeczy sa na Obronie Narodowej bo przegladalam przedmioty, w sumie po takich studiach moge pracowac w Organach Panswowych przeróżnych ...
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-27, 23:29   #3378
@na
Zakorzenienie
 
Avatar @na
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 15 304
Dot.: AMERICAN & POLISH GIRLS część XXIV

Cytat:
Napisane przez Star90 Pokaż wiadomość
@na no to jest wygoda ale jak mam źle wyglądać i mieć problemy z nogami to wole nie brać . Tż już się przyzwyczaił chociaż marudził strasznie.
U mnie Tż ostatnio marudził żebym przestała brać bo jestem jakas inna , a libido niskie strasznie trzeba nad tym popracowac bo od tabletek nic mi sie nie robi, ani nie dzieje ze skóra wiec nie chce ich odstawiac. Endokrynolog mi powiedzial dzisiaj ze moge brac normalnie chociaż mam malego guzka na tarczycy , inne rzeczy też więc sobie kupiłam biotyne dzisiaj
__________________

*Ćwiczę*

@na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-28, 07:37   #3379
Magdolina1986
Rozeznanie
 
Avatar Magdolina1986
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 915
Dot.: AMERICAN & POLISH GIRLS część XXIV

Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Pokaż wiadomość
nie wystaja, czasami jak jest goraco to sie robi szersza i fioletowa.




ide na bank, studia musze skonczyc - nie ma bata - zastanawiam sie nad kierunkiem. Bardzo interesujace rzeczy sa na Obronie Narodowej bo przegladalam przedmioty, w sumie po takich studiach moge pracowac w Organach Panswowych przeróżnych ...
No i spoko. O ile dobrze pamiętam, to kiedyś zastanawiałaś się nad kosmetologią?



Dzień Dobry
Ja zaraz idę do... komornika Dostałam kiedyś mandat, za brak kagańca, u psa rzecz jasna I naprawdę zaupełnie o tym zapomniałam Kolejne pieniądze wyrzucone w błoto
A i na 100% jutro wyjeżdżamy na weekend w góry
Już nie mogę się doczekać
__________________
"Jutro...? Jutro będę ideałem"

And I wonder why
I'm addicted to love
One day I will run away from you and this love ...


DuKaM
Faza IV
Magdolina1986 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-28, 09:15   #3380
marta 85
Wtajemniczenie
 
Avatar marta 85
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 448
Dot.: AMERICAN & POLISH GIRLS część XXIV

Hej

Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Pokaż wiadomość
nie wystaja, czasami jak jest goraco to sie robi szersza i fioletowa.




ide na bank, studia musze skonczyc - nie ma bata - zastanawiam sie nad kierunkiem. Bardzo interesujace rzeczy sa na Obronie Narodowej bo przegladalam przedmioty, w sumie po takich studiach moge pracowac w Organach Panswowych przeróżnych ...
Siwa to dobra decyzja, właśnie wybierz kierunek na którym nie będziesz się męczyła,a ten który podałaś jest ciekawy

Magdolina ale zazdroszczę wyjazdu, jak ja bym chciała gdzieś pojechać z samym TŻ
__________________






Edytowane przez marta 85
Czas edycji: 2011-10-28 o 09:16
marta 85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-28, 09:52   #3381
marta 85
Wtajemniczenie
 
Avatar marta 85
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 448
Dot.: AMERICAN & POLISH GIRLS część XXIV

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpeg a1.jpeg (2,0 KB, 168 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg a2.jpeg (1,9 KB, 169 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg a3.jpg (9,8 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg a4.jpg (8,3 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg a5.jpg (10,3 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg a6.jpg (11,8 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg a7.jpeg (3,7 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg a8.jpg (12,3 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg a9.jpg (8,1 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg a10.jpg (10,5 KB, 2 załadowań)
__________________





marta 85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-28, 11:32   #3382
aagusiaa88
Zakorzenienie
 
Avatar aagusiaa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław :*
Wiadomości: 13 926
Dot.: AMERICAN & POLISH GIRLS część XXIV

Hello
aagusiaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-28, 11:48   #3383
princesska23
Wtajemniczenie
 
Avatar princesska23
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 914
Dot.: AMERICAN & POLISH GIRLS część XXIV

Cytat:
Napisane przez aagusiaa88 Pokaż wiadomość
Hello
hej blondi co slychac?
__________________

AG
princesska23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-28, 11:51   #3384
aagusiaa88
Zakorzenienie
 
Avatar aagusiaa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław :*
Wiadomości: 13 926
Dot.: AMERICAN & POLISH GIRLS część XXIV

a nie wiem. do pracy na 16 ide a tak to nuda musze sobie poszukac kogos, zeby chodzic na mecze slaska dzisiaj pierwszy mecz na nowym stadionie, a ja w pracy.. ale i tak bym nie miala w kim isc
aagusiaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-28, 12:31   #3385
princesska23
Wtajemniczenie
 
Avatar princesska23
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 914
Dot.: AMERICAN & POLISH GIRLS część XXIV

Cytat:
Napisane przez aagusiaa88 Pokaż wiadomość
a nie wiem. do pracy na 16 ide a tak to nuda musze sobie poszukac kogos, zeby chodzic na mecze slaska dzisiaj pierwszy mecz na nowym stadionie, a ja w pracy.. ale i tak bym nie miala w kim isc
teraz masakra jest z tymi ludzmi, wszyscy by w domu siedzieli ja chcialam na aerobik chodzic to laski nie chca isc kasy im niby szkoda lepiej w domu seriale ogladac
__________________

AG
princesska23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-28, 12:33   #3386
@na
Zakorzenienie
 
Avatar @na
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 15 304
Dot.: AMERICAN & POLISH GIRLS część XXIV

hej
__________________

*Ćwiczę*

@na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-28, 12:38   #3387
aagusiaa88
Zakorzenienie
 
Avatar aagusiaa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław :*
Wiadomości: 13 926
Dot.: AMERICAN & POLISH GIRLS część XXIV

Cytat:
Napisane przez princesska23 Pokaż wiadomość
teraz masakra jest z tymi ludzmi, wszyscy by w domu siedzieli ja chcialam na aerobik chodzic to laski nie chca isc kasy im niby szkoda lepiej w domu seriale ogladac
no o ile towarzystwo na aerobik, czy na silownie znajde, to na mecz niebardzo poprostu nie ich klimaty
Cytat:
Napisane przez @na Pokaż wiadomość
hej
hej
aagusiaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-28, 12:41   #3388
@na
Zakorzenienie
 
Avatar @na
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 15 304
Dot.: AMERICAN & POLISH GIRLS część XXIV

ja tam bym wolała na aerobik niż mecz
__________________

*Ćwiczę*

@na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-28, 12:45   #3389
aagusiaa88
Zakorzenienie
 
Avatar aagusiaa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław :*
Wiadomości: 13 926
Dot.: AMERICAN & POLISH GIRLS część XXIV

Cytat:
Napisane przez @na Pokaż wiadomość
ja tam bym wolała na aerobik niż mecz
ja na aerobik na bank nie. predzej na silownie
aagusiaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-28, 12:50   #3390
@na
Zakorzenienie
 
Avatar @na
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 15 304
Dot.: AMERICAN & POLISH GIRLS część XXIV

Cytat:
Napisane przez aagusiaa88 Pokaż wiadomość
ja na aerobik na bank nie. predzej na silownie
mnie siłownia nie rusza , dosłownie chodzilam dlugo i nic , zero różnicy , a poruszam się w domu i widać różnice , także ja nie wiem , może jakaś inna jestem
__________________

*Ćwiczę*

@na jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:16.