...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::... - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-08, 12:25   #751
aga3miko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 14
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

No niestety ale widocznie rzadko spotyka się dzisiaj z czymś takim jak uczciwość.. napisałam ju treściwą wiadomość ,że nie widzę innej opcji niż zwrot bo ta podróbka nie jest warta nawet 50 zł.. zobaczymy jak sprawa się rozwiąże
aga3miko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-08, 12:33   #752
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Najlepiej otwórz spór allegro, najszybciej reagują. Kiedyś myślałam, że nie ma podróbek na allegro, ale jak kolega kupił perfumy to się przekonałam, że jednak to mit.
Astro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-09, 16:40   #753
Juusia
Przyczajenie
 
Avatar Juusia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Norwegia
Wiadomości: 2
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Oj dziewczyny dziewczyny.. ja tez sie strasznie rozgladam za prostownica a faktem ze mieszkam w Norwegii to na orginalnej,norweskiej stronie ghd prostownice chodza po 700,800 koron... czyli 350,400 polskich zlotych ! wiec tutaj sie bardzo oplaca kupywac z tego co widze w Polsce drooogo :P
Juusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-09, 21:45   #754
Jazzlyn
Zadomowienie
 
Avatar Jazzlyn
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 313
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

A co to za strona? Bo na oficjalnej stronie http://straighteners.ghdhair.com/no/shop ceny wcale nie są takie niskie a w sieci jest pełno stron z podróbkami.
Jazzlyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-12, 12:51   #755
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Po przeczytaniu tego wątku i kilku filmikach na youtube, coraz bardziej mnie kusi ta prostownica
myslalam, zeby kupic ją na allegro, ale na ta chwile chyba wszystkie to podróbki, wiec pozostala ta strona look fantastic. Mysle, ze jednak jeszcze bede musiala troche poczekac, mniej wiecej do gwiazdki, ale stwierdzilam, ze do tej pory bede super dbac o wlosy i jak juz bede miala prostownice to bedzie jeszcze lepszy efekt
Teraz mam babyliss youcurl, dosc dlugo juz no i ona jednak jakiegos super efektu nie daje, wlosy przez jakis czas prostowalam pare razy w tygodniu, teraz 1-3 razy.. no zależy gdzie i z kim sie wybieram wczesniej byl vidal sasoon (moja pierwsza) i remington (chyba najlepszy). Mam nadzieje ze ta ghd faktycznie je wszystkie pobije;p
bede szczera, wlasciwie to pokladam w niej wielkie nadzieje ;D
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-12, 20:03   #756
Truskawkowa malina91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 15
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Kaja, prostownice mozesz ewentualnie kupic jeszcze na ebayu u sprzedawcy, ktory byl polecany wczesniej przez dziewczyny. Ja chcialam kupic z lookfantastic, ale niesttey nie posiadam karty kredytowej i kupilam na ebayu. Mialam wielkiego stracha ze bedzie podroba, ale wsyztsko oryginalne no i na przesylke czekalam tylko 2 dni, takze polecam a wlosy - marzenie zaluje tylko, ze pod wplywem wilgoci tak czy siak mi sie pusza no ale nie bede wymagac od prostownicy ze zmieni mi strukture wlosa :P tak czy owak, wlosy do tej pory prostowalam codziennie, nie raz 2 razy dziennie, teraz od mycie do mycia, czyli raz na 2-3 dni
Truskawkowa malina91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-12, 23:23   #757
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

No wlasnie nie wiem gdzie lepiej, mozliwosc zakupu kartą kredytową mam, konta na paypal ani na ebayu nie mam, zobacze jeszcze

a mocna musi byc wilgoc zeby sie skrecaly czy puszyly? Mi dzis jakos dziwnie, jedna strona zostala idealnie prosta, druga sie skrecila o,O
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-13, 17:29   #758
Truskawkowa malina91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 15
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

U mnie z ta wilgocia to tak dziwnie jest. Jak mam rozpuszczone włosy to reaguja na wilgoc normalnie. jak mam wlosy zwiazane w kitke to wlosy sa proste (chociaz wczesniej kitka sie puszyla), ale pozostaje mi slad po gumce tam gdzie sa zwiazane wlosy. ale to raczej normalne zjawisko u mnie Każdy wlos zapewne bedzie reagowac inaczej
Truskawkowa malina91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-13, 18:31   #759
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

no ja ta jedna strone chyba strasznie zmacałam. ale dzis po spaniu wlosy mam znowu proste i dzis jeszcze prosty kucyk.
Wiadomo wilgoc zwykle bardziej jest na wieczor, a ja wlasnie zwykle prostuje wloski na wieczor.
dokladnie, musze sie sama przekonac o tymDD
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-14, 08:01   #760
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Ja mam wlosy z natury krecone. I przed prostowaniem zawsze susze na szczotce. Potem dopiero prostuje prostownica Tondeo. I nawet jak jest bardzo wilgotno to wlosy pozostaja w stanie nienaruszonym .

Natomiast jak mi fryzjerka prostuje wlosy GHD bez suszenia na szczotce to koncowki nigdy nie sa tak idealnie wyprostowane jak przed wczesniejszym suszeniem na szczotce i dodatkowo cale wlosy przy korzeniu so bardzo oklapniete. Bardzo tego nie lubie.
Dlatego dla mnie akurat najlepszym rozwiazaniem jest suszenie na szczotce przed prostowaniem. Wiem ze to jest praca podwojna. Ale po takim ulozeniu wosy sa idelnie uniesione i wyprostowanie do kolejnego mycia. I to wcale nie zalezy od rodzaju prostownicy
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-14, 14:08   #761
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

kochana, ja to jak mam wazna okazje a zwykle na taka prostuje wloski to najpierw po pasemku susze na wielkiej szczocie potem po pasemku prostuje
czasami tez wg tutoriala z kanalu luxyhair
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-15, 10:45   #762
jaga007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Hej Dziewczyny czy któraś z Was kupowała w tym sklepie --> http://www.ghdsprostownica.com/ ??

ceny niższe niż na oficjalnej stronie i zastanawiam się czy nie sprzedają podrób :/ pomóżcie plisss
jaga007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-15, 11:49   #763
Jazzlyn
Zadomowienie
 
Avatar Jazzlyn
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 313
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Jak dla mnie podróbki, GHD takich promocji po prostu nie ma Strona wygląda profesjonalnie, ale takich stron z podróbkami jest pełno w sieci. Nigdzie nie znalazłam informacji o tym co to za firma, dane kontaktowe, adres siedziby, tłumaczenia też nie budzą zaufania:
Cytat:
Naszą misją jest, aby ci osiągnąć prawdziwy GHD prostowania włosów i do zapewnienia dotrą do Ciebie w idealnym stanie, więc można mieć pewność, że zamówienie zostanie zrealizowane z opieki i wydajności. Jak niesamowite GHD sprzedawcy online, dążymy do 100% autentyczne GHD produktów po cenach bardzo niskich!
Ja bym nie ryzykowała, szkoda kasy i nerwów....
Jazzlyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-15, 13:02   #764
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

o kurcze tam jest ta w panterke

chyba za piekne zeby bylo oryginalne, zbyt dobrze sie na tym nie znam, ale jakas podejrzana ta strona :/

sprawdzilam jeszcze na stronie ghd, ta strone i potwierdzily sie moje podejrzenia.

Edytowane przez kaja2301
Czas edycji: 2011-09-15 o 13:08
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-06, 20:12   #765
clau21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Hej dziewczyny
Znalazłam ten wątek zupełnie przypadkiem. Szukałam informacji o prostownicy amika. Na polskich stornach nic nie znalazłam. Macie jakieś doświadczenie z tą prostownicą ? Czy ghd jest porównywalna? Dziś zostałam zaczepiona przez dziewczynę, która reklamowała te prostownice z amiki. Chciałam, aby mi zrobiła loczki, i faktycznie wyszły bardzo ładne, dała mi samej spróbować, pokazała mi jak wyglądają wyprostowane pasma (efekt naprawdę niezły, włosy błyszczące i gładkie) pod koniec, aby mnie jeszcze bardziej przekonać, że loki wytrzymują do kolejnego poranka zaczęła niszczyć loczka, i faktycznie kosmyk nadal był zakręcony. Jednak po paru godzinach spacerowania w wietrze po moich lokach zostało jedynie wspomnienie ;p Prostownice z amiki mają płytki ceramiczne i kosztują 150 euro. Na koniec stwierdziła jednak, że może mi dać rabat, że by kupiła na siebie bo pracownicy mają taniej i to by 109 euro wyszło... Jednak cały czas mi coś tutaj nie pasuje. Czuję przez skórę, że to jakiś pic na wodę. Oczywiście, jak powiedziałam, że używam prostownicy z Remingotna to bez ogródek stwierdziła, że to szajs. Dlatego chciałabym, abyście doradziły jeżeli już bym się zdecydowała na taki dość kosztowny sprzęt to lepiej ghd czy amika?
clau21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-08, 16:46   #766
misiak26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Witam, 3 października zamówiłam wymarzoną prostownice z oficjalnej strony ghd byłam w wielkim szoku gdy 7 października zawitał do mnie kurier Kosztowało mnie bardzo dużo, ale co tam... 129 funtów prostownica ( kolekcja limitowana Orchid Pink) + 28 funtów koszt przesyłki. Mam jednak pewność że prostownica jest oryginalna. Niestety nie mogę jej jeszcze wypróbować ale już niedługo)) Pozdrawiam
misiak26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-28, 09:51   #767
Koczica81
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gdzieś tam ..
Wiadomości: 34
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Hej, witam wszystkich. Zaciekawiły mnie te prostownice z GHD, mam pytanie do dziewczyn które już je mają. Prosze powiedzcie jak bardzo nagrzewa się obudowa nad płytkami. Czy można podczas prostowania łapać w tamtym rejonie , czy jednak obudowa jest tam rozgrzana ? Obecnie posiadam Philipsa keratin pro hp i obudowa jest tak nagrzana że nie mogę przez to prostować włosów. Odsyłałąm juz nawet prostowniace na gwarancje , to wyobraźcie sobie że przysłali mi nową , która się tak samo potwornie nagrzewa ;];] .

Proszę napiszcie o waszych GHD ..
Koczica81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-01, 22:28   #768
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Za końcówkę obudowy można spokojnie chwycić, za środek prostownicy niebardzo, ale to chyba normalne kiedy urządzenie nagrzewa się do 200 stopni. Są takie specjalne rękawice do prostownic i lokówek chroniące dłonie przed oparzeniami.
Astro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-06, 15:29   #769
agunia37
Rozeznanie
 
Avatar agunia37
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 526
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Rewelka!!!
Prostownica jest super,wlasnie przed chwila kracilam nia loki i wyszly bardzo ladnie.Mam Tondeo,rowniez bardzo dobra prostownice ,ale pomyslalam sobie,ze czas na jakas zmiane
Kupilam ja na niemieckim Amazonie za 143 eu.
Wczesniej mialam FHI heat-ponoc bardzo dobra i chwalona w Stanach, jednak odeslalam ja z powrotem,bo nie umywala sie do GHD.
Krotko mawiac-wydatek bardzo sie oplacil!
agunia37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-15, 15:34   #770
MiliVanili
Wtajemniczenie
 
Avatar MiliVanili
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2 308
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Cytat:
Napisane przez misiak26 Pokaż wiadomość
Witam, 3 października zamówiłam wymarzoną prostownice z oficjalnej strony ghd byłam w wielkim szoku gdy 7 października zawitał do mnie kurier Kosztowało mnie bardzo dużo, ale co tam... 129 funtów prostownica ( kolekcja limitowana Orchid Pink) + 28 funtów koszt przesyłki. Mam jednak pewność że prostownica jest oryginalna. Niestety nie mogę jej jeszcze wypróbować ale już niedługo)) Pozdrawiam
Ja też zamówiłam z oficjalnej strony 31 października i do dzisiaj nie otrzymałam żadnej informacji o moim zamówieniu. Napisałam już 2 maile do nich i nic, żadnej odpowiedzi Kurcze to nie są groszowe sprawy i nie bardzo wiem co mam dalej robić Na stronie w miejscu status zamówienia napisano, że dostarczone, nie ma jednak nawet daty nadania Naprawdę nie wiem co dalej z tym począć
__________________
RATUJEMY DOGI!
POMÓŻ NAM POMAGAĆ



Bardzo mało czasu na Wizaż

MiliVanili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-15, 23:07   #771
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Jeśli pisałaś na maila z oficjalnej strony to oni nie odpisują tak szybko - ja czekałam bodajże 4 dni na odpowiedź na pytanie o wtyczkę. Życzę żeby prostownica doszła i trzymam kciuki, bo już powinnaś ją mieć dawno.
Astro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-16, 18:42   #772
MiliVanili
Wtajemniczenie
 
Avatar MiliVanili
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2 308
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Kurcze mam nadzieję, że jakoś się to wyjaśni, bo nawet nie wiem co robić dalej i jak odzyskać pieniądze
__________________
RATUJEMY DOGI!
POMÓŻ NAM POMAGAĆ



Bardzo mało czasu na Wizaż

MiliVanili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-24, 09:49   #773
czarnussssssss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 109
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

hej chce kupic prostownice ghd, ale nie wiem jaka sa dwie ktore wpadly mi w oko i tak sie zastanawiam czym ghd gold classic rozni sie od ghd IV styler?
czarnussssssss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-27, 22:27   #774
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Z tego co się orientuję to gold styler jest następcą styler IV. To nowszy model, ale mogę się mylić Ja mam golda i jestem bardzo zadowolona.
Astro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-20, 20:49   #775
kaskabombolada
Przyczajenie
 
Avatar kaskabombolada
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Katowice/ Tarnowskie Góry
Wiadomości: 5
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Witam;-)

mam pytanie czy zna ktoś tą stronkę http://www.yourhairgifts.com/index.p...=shopping_cart ......? Mają wyjatkowo fajne i promocyjne ceny GHD, tylko pytanie, czy w tej cenie to orginał czy raczej podróba....? wolałabym nie ryzykować a korci mnie ta prostownica bardzo bardzo bardzo moj fryzjer używa GHD i moje włosy sa po niej przepiękne, jak z reklamy( naturalnie są bardzo grube i sztywne), wystarczy jedno pociągnięcie i są prościutkie aż do następnego mycia.

Dziękuję bardzo za odpowiedź i pozdrawiam
__________________
Pozdrowionka Kaśka
kaskabombolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-05, 22:42   #776
hawah
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2
Exclamation Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Witam. Również znalazłam podobną stronę http://www.ghdsprostownica.com/
zastanawiam się czy to możliwe żeby prostownice ghd kosztowały tak niewiele? czy to na pewno oryginał? Strona wygląda na oryginalną :P
jeżeli macie jakiekolwiek informacje na ten temat, proszę o kontakt.

Pozdrawiam
hawah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-06, 00:50   #777
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Cytat:
Napisane przez hawah Pokaż wiadomość
Witam. Również znalazłam podobną stronę http://www.ghdsprostownica.com/
zastanawiam się czy to możliwe żeby prostownice ghd kosztowały tak niewiele? czy to na pewno oryginał? Strona wygląda na oryginalną :P
jeżeli macie jakiekolwiek informacje na ten temat, proszę o kontakt.

Pozdrawiam
Żadna szanująca się firma nie pozwoliła by sobie na stronę:
Kupić prawdziwy ghd Prostownice
Buy ghd Prostownice - ciesz się ...
jakie korzyści ghd ponad inne ...
jak kupować dobre tanie ghd ...
pewne wady tanie prostownice


mogliby zainwestować w tłumacza...

Nie wierzcie w GHD za pół ceny - takie coś po prostu nie istnieje - już wiele dziewczyn się nacięło
Astro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-06, 10:41   #778
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Cytat:
Napisane przez Astro Pokaż wiadomość
Żadna szanująca się firma nie pozwoliła by sobie na stronę:
Kupić prawdziwy ghd Prostownice
Buy ghd Prostownice - ciesz się ...
jakie korzyści ghd ponad inne ...
jak kupować dobre tanie ghd ...
pewne wady tanie prostownice


mogliby zainwestować w tłumacza...

Nie wierzcie w GHD za pół ceny - takie coś po prostu nie istnieje - już wiele dziewczyn się nacięło
O rany no faktycznie cyrk jakis. Na pewno nie kupilabym zadnego produktu od firmy ktorej szkoda tekst do tlumaczenia oddac tylko posluguje sie google translatorem. Poza tym sprzedajac produkt nie wie jak sie on nazywa *GHD Prostowania*

"Rabat GHD Prostowania Włosów Na Sprzedaż!Tutaj Jest Za Raj Do Wyboru Włosy Prostownice"

Gdyby nie zdjecia to myslalabym ze rabat na uslugi fryzjerskie prostownica GHD oferuja.
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-29, 17:11   #779
bir_dy
Przyczajenie
 
Avatar bir_dy
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Bruksela
Wiadomości: 8
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Przeczytałam cały wątek od początku do końca i postanowiłam, że sprawię sobie taki prezent na Wielkanoc! Mam nadzieję, że GHD poradzi sobie z moimi włosami z tego co pisałyście prostownica jest rewelacyjna a mi zależy na dobrym sprzęcie w domu. Włosy prostuję od 7lat do tego dochodzi malowanie i rozjaśnianie, więc włosy mam w niezbyt dobrym stanie. Wybieram się na regenerację do fryzjera może to mi pomoże.

Już niedługo też będę szczęśliwą posiadaczką tego cuda!!
bir_dy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-11, 15:46   #780
amarie87
Przyczajenie
 
Avatar amarie87
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 8
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Do dziewczyn, które zdecydowały się na GHD - ja ze swoimi k(r)ędziolkami (zdjęcie) też rozważam jej zakup - która strona www jest tą oficjalną, zaufaną i bezpieczną? Wstukałam w google ghd flat iron a tam mnóstwo stron pt "official page..." i ceny np w $ a nie w funtach, jak ktoś pisał powyżej. Jak już mam wydawać, to za oryginał
amarie87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-12-17 13:54:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:30.