Tatuaż!!! - Strona 135 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-11-02, 11:39   #4021
HotterThanFire
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 12 065
Dot.: Tatuaż!!!

dobry pomysł ja mam taki ze pojde z 2 do ArtLine i sie zapytam o te swiatlo i najwyzej poprosze zeby zrobil ciut wieksze dziurki w e i w tym b i powinno byc si, no chyba ze on powie ze na 1000% sie po latach z tym nic nie stanie, to wtedy biore taka jaka jest.. albo ta callie;p chociaz ona sie Tz w ogole nie podoba

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Możesz spróbować zrobić sobie tą czcionkę mniej "wyboldowaną". Przerysuj ją sobie czy coś, cieńszą po prostu. Będzie większe światło. Wtedy sobei oceń czy nadal ci się podoba cieńsza.
HotterThanFire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-02, 14:09   #4022
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Tatuaż!!!

Bierz tą, która tobie się bardziej podoba a nie TŻtowi Jakby nie patrzeć faceta możesz zmienić, a tatuaż zostanie
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-02, 14:12   #4023
Nuova
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar Nuova
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 437
Dot.: Tatuaż!!!

http://inkdgirls.tumblr.com/post/122...and-was-by-far
Nuova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-02, 14:17   #4024
jabluuuszko
Rozeznanie
 
Avatar jabluuuszko
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 549
Dot.: Tatuaż!!!

2 dni
__________________
Be beauty, be perfect
Brand new me
jabluuuszko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-02, 16:51   #4025
201612291251
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 010
Dot.: Tatuaż!!!

Cytat:
Napisane przez HotterThanFire Pokaż wiadomość
to makijaz pernamentny moze boleć oO xD ?
no przecież to też wprowadzanie barwnika pod skórę tyle że płytciej
201612291251 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-02, 17:29   #4026
Amicitia19
Przyczajenie
 
Avatar Amicitia19
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 11
Dot.: Tatuaż!!!

Svinecka

Ile cm ma Twój tatuaż? Tzn. chodzi mi o sam dmuchawiec
Amicitia19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-02, 18:43   #4027
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Tatuaż!!!

Cytat:
Napisane przez Amicitia19 Pokaż wiadomość
Svinecka

Ile cm ma Twój tatuaż? Tzn. chodzi mi o sam dmuchawiec
on nie jest duzy
wszyscy, ktorzy widzieli zdjecie a potem na zywo mysleli, ze jest o wiele wiekszy ten tatuaz, po prostu tak wyszedl na zdjeciu, poza tym mam bardzo male plecy

dmuchawiec ma jakies 2.5cm
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-02, 21:48   #4028
Świniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar Świniaczek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdzieś tam na końcu świata :)
Wiadomości: 3 048
GG do Świniaczek
Dot.: Tatuaż!!!

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
tak najpierw odbija Ci wzor na ciele

Pierwszy tatuaż miałam odręcznie rysowany z głowy na nodze, naszkicował mniej więcej i wytatuował
Drugi - robiony już gdzie indziej - odbijał mi wzór.

Cytat:
Napisane przez HotterThanFire Pokaż wiadomość

i powoli jak zbliza sie termin shizuje tez z bolem; p - jest duzo wiekszy niz powolne depilowanie depilatorem ;p ?
Depilator to dla mnie morderstwo - płaczę w trakcie jak dziecko, a tatuowanie mnie nie przeraza jakoś jakoś specjalnie


Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
ja jak robilam pierwszy tatuaz i drugi zreszta tez to rowniez twierdzilam, ze nigdy nie chce miec kolorowych tatuazy bo mi sie nie podobaja i nie wyobrazam sobie innych niz czarne

teraz swoje czarne chce zakryc nowymi - kolorowymi
i planuje kolejne dwa, rowniez kolorowe

z biegiem lat wszystko sie zmienia
U mnie to samo - pierwszy czarny, bo kolorowe są be , drugi mam kolorowy i mam ochotę pokolorować pierwszy
__________________
W świni siła! W świni moc!


Świniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-02, 22:05   #4029
HotterThanFire
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 12 065
Dot.: Tatuaż!!!

dziewczyny a czy wam po zrobieniu tattoo leciala krew? nie mowie o tych kilku godz co sie zdejmuje opatrunek i myje bo wtedy wiadomo ze bedzie, ale potem, powiedzmy 24h pozniej, 2 dni pozniej.. bo powiedzmy jak bym nie chciala zaklejac folia do pracy i zalozyc cos luźnego to to musi byc cos czarnbego bo moze sie saczyc krew z tuszem?

---------- Dopisano o 23:05 ---------- Poprzedni post napisano o 23:04 ----------

bo wydaje mi sie ze przez tydzien po biale luźne rzeczy odpadaja a akurat luxne mam 90% jasne;p
HotterThanFire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-02, 23:37   #4030
jasnosz
Zakorzenienie
 
Avatar jasnosz
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 236
Dot.: Tatuaż!!!

Cytat:
Napisane przez HotterThanFire Pokaż wiadomość
dziewczyny a czy wam po zrobieniu tattoo leciala krew? nie mowie o tych kilku godz co sie zdejmuje opatrunek i myje bo wtedy wiadomo ze bedzie, ale potem, powiedzmy 24h pozniej, 2 dni pozniej.. bo powiedzmy jak bym nie chciala zaklejac folia do pracy i zalozyc cos luźnego to to musi byc cos czarnbego bo moze sie saczyc krew z tuszem?

---------- Dopisano o 23:05 ---------- Poprzedni post napisano o 23:04 ----------

bo wydaje mi sie ze przez tydzien po biale luźne rzeczy odpadaja a akurat luxne mam 90% jasne;p
nie nic nie leci nic sie nie sączy,masc tylko może brudzic ubrania to jedyny powód żeby białego unikac
jasnosz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-03, 06:20   #4031
7of9
Raczkowanie
 
Avatar 7of9
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: enetrprise
Wiadomości: 445
Dot.: Tatuaż!!!

Cytat:
Napisane przez HotterThanFire Pokaż wiadomość
dziewczyny a czy wam po zrobieniu tattoo leciala krew? nie mowie o tych kilku godz co sie zdejmuje opatrunek i myje bo wtedy wiadomo ze bedzie, ale potem, powiedzmy 24h pozniej, 2 dni pozniej.. bo powiedzmy jak bym nie chciala zaklejac folia do pracy i zalozyc cos luźnego to to musi byc cos czarnbego bo moze sie saczyc krew z tuszem?

---------- Dopisano o 23:05 ---------- Poprzedni post napisano o 23:04 ----------

bo wydaje mi sie ze przez tydzien po biale luźne rzeczy odpadaja a akurat luxne mam 90% jasne;p
nie było krwi, wydaje mi się, że krwawiłam tylko w trakcie tatuowania. Tatuaż smarowałam alantanem kremem, nie maścią bo dostałam takie zalecenia od Wolfa, maść podobno brudzi ubrania. Myslę, że trochę schizujesz , nie zagłębiaj się tak w szczegóły, wszystkiego o pielęgnacji dowiesz się od tatuatora, o tatuaż musisz zadbać ale wszystko w granicach rozsądku, uwierz mi
__________________
Proud to be yellow Drużynowy Mistrz Polski Na Żużlu 2014
7of9 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-03, 07:35   #4032
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Tatuaż!!!

Cytat:
Napisane przez HotterThanFire Pokaż wiadomość
dziewczyny a czy wam po zrobieniu tattoo leciala krew? nie mowie o tych kilku godz co sie zdejmuje opatrunek i myje bo wtedy wiadomo ze bedzie, ale potem, powiedzmy 24h pozniej, 2 dni pozniej.. bo powiedzmy jak bym nie chciala zaklejac folia do pracy i zalozyc cos luźnego to to musi byc cos czarnbego bo moze sie saczyc krew z tuszem?

---------- Dopisano o 23:05 ---------- Poprzedni post napisano o 23:04 ----------

bo wydaje mi sie ze przez tydzien po biale luźne rzeczy odpadaja a akurat luxne mam 90% jasne;p
Strasznie dramatyzujesz, 2 dni po zrobieniu tatuażu to już żadnej folii potrzebowała, nic Ci się już sączyć nie będzie, jak dobrze zadbasz o tatuaż na samym początku, to po 2 dniach powinien już powoli zasychać, mnie przy 3 dniu już skóra zawsze ściągała, a na pewno nie jestem jakimś ewenementem, więc spokojnie będziesz mogła nosić jasne luźne ubrania...
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-03, 20:01   #4033
Nuova
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar Nuova
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 437
Dot.: Tatuaż!!!

http://inkdgirls.tumblr.com/post/12282164738
Następny śliczny tatuaż I fajny brzuch
Nuova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-03, 20:57   #4034
hejYou
Zakorzenienie
 
Avatar hejYou
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 005
Dot.: Tatuaż!!!

Ja planuję zrobić sobie tatuaż na boku , w tym samym miejscu co ma Rihanna , ale oczywiście napis inny

i jeszcze dołączam zdjęcie boskiego tatuażu w którym jestem totalnie zakochana no , ale nie odważę się żeby zrobić w tym miejscu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg a.jpg (10,3 KB, 72 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg celebrity tattoo gallery.jpg (75,2 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Rihanna_Hip_Tattoo.jpg (70,5 KB, 62 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ikf.com.pl-fotka-607968.jpg (23,9 KB, 101 załadowań)
__________________
Świat jest mały. Ostatecznie wszyscy kiedyś spotkamy się w łóżku.
hejYou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-03, 21:10   #4035
Nuova
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar Nuova
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 437
Dot.: Tatuaż!!!

HotterThanFire, nie obraź się, ale moim zdaniem nie powinnaś sobie jeszcze robić tego tatuażu. Strasznie panikujesz, wymyślasz, boisz się reakcji rodziców, o czcionce decyduje Twój TŻ. Poza tym mam wrażenie, że robisz to dla mody, bo na 2 poprzednich stronach wątku chyba z 6 razy podkreśliłaś, że robisz "tam gdzie Angelina" i "tak jak Angelina". Wybacz, że to piszę i nie chcę być złośliwa, tylko wszystkie Twoje wypowiedzi w tym temacie są bardzo niedojrzałe i sprawiasz wrażenie sweet nastolatki, która marzy o swojej pierwszej dziarce, bo się naoglądała zdjęć celebrytek. Oczywiście zrobisz jak uważasz i mi nic do tego, ale przemyśl swoją decyzję jeszcze, żebyś nie żałowała potem
Nuova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-03, 21:51   #4036
angst
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Ełk
Wiadomości: 32
Dot.: Tatuaż!!!

Cytat:
Napisane przez Nuova Pokaż wiadomość
HotterThanFire, nie obraź się, ale moim zdaniem nie powinnaś sobie jeszcze robić tego tatuażu. Strasznie panikujesz, wymyślasz, boisz się reakcji rodziców, o czcionce decyduje Twój TŻ. Poza tym mam wrażenie, że robisz to dla mody, bo na 2 poprzednich stronach wątku chyba z 6 razy podkreśliłaś, że robisz "tam gdzie Angelina" i "tak jak Angelina". Wybacz, że to piszę i nie chcę być złośliwa, tylko wszystkie Twoje wypowiedzi w tym temacie są bardzo niedojrzałe i sprawiasz wrażenie sweet nastolatki, która marzy o swojej pierwszej dziarce, bo się naoglądała zdjęć celebrytek. Oczywiście zrobisz jak uważasz i mi nic do tego, ale przemyśl swoją decyzję jeszcze, żebyś nie żałowała potem
zgadzam się z Tobą całkowicie
angst jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-03, 22:27   #4037
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Tatuaż!!!

ja rowniez
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-03, 22:53   #4038
HotterThanFire
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 12 065
Dot.: Tatuaż!!!

wydaje Ci sie... nie robie go bo naogladalam sie angeliny czy innej "celebrytki", robie go, zeby mnie motywowal do zycia w kiepskich chwilach, bo od roku strasznie (delikatnie mowiac) sie spieprzylo. nastolatka juz dawno nie jestem niestety;p. decyzja o tatuazu przemyslana bo zastanawiam sie nad nim odkad mialam 18lat (tylko wtedy miejsce i napis bylo nieco inne ale z pewnych przyczyn odpadlo..) a zdecydowalam sie ostatecznie na dziarke po tym co od ostatniego roku stalo sie moim zyciu.
co do panikowania - jestem bardzo wrazliwa na bol, zapewne dlatego a co do rodzicow to jak zobacza tatuaz wywala mnie z domu, wiec kazdy by sie martwil.

Cytat:
Napisane przez Nuova Pokaż wiadomość
HotterThanFire, nie obraź się, ale moim zdaniem nie powinnaś sobie jeszcze robić tego tatuażu. Strasznie panikujesz, wymyślasz, boisz się reakcji rodziców, o czcionce decyduje Twój TŻ. Poza tym mam wrażenie, że robisz to dla mody, bo na 2 poprzednich stronach wątku chyba z 6 razy podkreśliłaś, że robisz "tam gdzie Angelina" i "tak jak Angelina". Wybacz, że to piszę i nie chcę być złośliwa, tylko wszystkie Twoje wypowiedzi w tym temacie są bardzo niedojrzałe i sprawiasz wrażenie sweet nastolatki, która marzy o swojej pierwszej dziarce, bo się naoglądała zdjęć celebrytek. Oczywiście zrobisz jak uważasz i mi nic do tego, ale przemyśl swoją decyzję jeszcze, żebyś nie żałowała potem
HotterThanFire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-03, 23:29   #4039
Nerchie
Zakorzenienie
 
Avatar Nerchie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 661
Dot.: Tatuaż!!!

Jeśli to twój pierwszy tatuaż wydrukuj sobie fotkę z takim jakim będziesz chciała, czy rysunek z datą wymyślenia i odczekaj rok. Ja tak zrobiłam przed pierwszym tyle że mój wisiał na tablicy korkowej trzy lata Taka moja rada, ale twoje ciało, twoje życie
__________________
Włosy: 75/100
Waga: 68/55

„Prawdopodobnie nie powiedziałbym wszystkiego, o czym myślę, ale na pewno przemyślałbym wszystko, co powiedziałem.”
Nerchie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-04, 06:44   #4040
HotterThanFire
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 12 065
Dot.: Tatuaż!!!

no ja nad nim mysle juz dlugo i jakos nie chce czekac kolejnego roku, nie moge sie doczekac srody..;p tatuaz bedzie mial dla mnie bardzo glebokie znaczenie, wiec watpie ze mi sie znudzi, nawet za 40 lat jak bede stara i brzydka;ppp to bede patrzec na niego z wielkim sentymentem, bo bedzie wciaz znaczyl dla mnie to, co teraz.
a czcionke Tz pomaga mi wybierac, przeciez nie jestem glupia zeby pozwalac facetowi za mnie decydowac.
HotterThanFire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-04, 07:58   #4041
Nuova
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar Nuova
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 437
Dot.: Tatuaż!!!

Ale mi nie chodzi o to, czy Ci się podoba i czy ma sens, bo ja akurat jestem zdania, że nie każdy tatuaż MUSI mieć koniecznie głębsze znaczenie. Raczej miałam na myśli to, że strasznie panikujesz, boisz się krwi i strupków, bólu, martwisz się, że nie będziesz mogła nosić luźnych, białych rzeczy To jest tatuaż, a nie rysunek mazakami czy henną, wiadomo przecież, że ciało kute igłą krwawi, boli, puchnie, trzeba je potem ochraniać i nawilżać. Jeżeli wywołuje to u Ciebie ataki paniki to lepiej poczekać, bo jak zaczniesz płakać i rezygnować na fotelu w połowie dziarania to będzie kiepsko.
Nuova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-04, 08:19   #4042
7of9
Raczkowanie
 
Avatar 7of9
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: enetrprise
Wiadomości: 445
Dot.: Tatuaż!!!

Cytat:
Napisane przez HotterThanFire Pokaż wiadomość
wydaje Ci sie... nie robie go bo naogladalam sie angeliny czy innej "celebrytki", robie go, zeby mnie motywowal do zycia w kiepskich chwilach, bo od roku strasznie (delikatnie mowiac) sie spieprzylo. nastolatka juz dawno nie jestem niestety;p. decyzja o tatuazu przemyslana bo zastanawiam sie nad nim odkad mialam 18lat (tylko wtedy miejsce i napis bylo nieco inne ale z pewnych przyczyn odpadlo..) a zdecydowalam sie ostatecznie na dziarke po tym co od ostatniego roku stalo sie moim zyciu.
co do panikowania - jestem bardzo wrazliwa na bol, zapewne dlatego a co do rodzicow to jak zobacza tatuaz wywala mnie z domu, wiec kazdy by sie martwil.
chyba żartujesz, jeśli nie masz 18 lat a więcej, to co rodzice mogą mieć do ciebie. Mogą najwyżej powiedzieć, że to im się nie podoba i tyle. Ale żeby z powodu tatuażu wywalać z domu dorosłą osobę? Rozumiem dym z tego powodu u nastolatki, ale w twoim przypadku?
nie rozumiem tego, nie ogarniam - jesteś ich dzieckiem, jak można własne dziecko wywalic z domu? Za tatuaż?!!!
Mimo swego wieku, też nie czułam się pewnie mówiąc rodzicom o tatuażu (mimo tego, że mam swój dom, swoje zycie), bo zależało mi na ich opinii ( i była pozytywna, nawet ojca, który jest dość konserwatywny). Ale zawsze wiedziałam, że cokolwiek w życiu zrobię, jakąkolwiek decyzję podejmę to będę miała oparcie w rodzicach.
Może rzeczywiscie wstrzymaj sie z tatuażem do czasu aż będziesz na tzw. swoim, aż ta decyzja na tyle okrzepnie w tobie. Ja baaardzo długo czekałam z tą decyzją, bo panicznie bałam się bólu. ale nigdy nie rozpatrywałam tego, że jak zrobię tatuaż, to rodzice wywalą mnie z domu albo mąż mnie porzuci....
__________________
Proud to be yellow Drużynowy Mistrz Polski Na Żużlu 2014
7of9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-04, 10:03   #4043
Ladysarna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mój mały skrawek świata :)
Wiadomości: 303
Dot.: Tatuaż!!!

Cześć Dziewczyny! Znowu długo mnie tutaj nie było, ale już nadrobiłam to co było zaległe. Nowe dziarki, które się teraz tutaj pokazały, bardzo ładne, dosłownie można pozazdrościć posiadaczkom

Mam takie pytanie, może któraś z Was się orientuje w takich tematach, jak to jest z wykonywaniem akupunktury w miejscu gdzie jest tatuaż? W sumie to na tatuażu?
Ladysarna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-04, 10:06   #4044
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Tatuaż!!!

Cytat:
Napisane przez Ladysarna Pokaż wiadomość
Mam takie pytanie, może któraś z Was się orientuje w takich tematach, jak to jest z wykonywaniem akupunktury w miejscu gdzie jest tatuaż? W sumie to na tatuażu?
Jak jest zagojony, to moim zdaniem nie powinno być żadnych przeciwwskazań, przecież to normalna skóra, tyle tylko, że kolorowa, jak się w nią skaleczymy, to będzie się goić tak jak goła skóra obok tatuażu.

Wydaje mi się, podkreślam, że to moja opinia, że to nie problem.
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-04, 10:38   #4045
HotterThanFire
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 12 065
Dot.: Tatuaż!!!

nie, nie zartuje. ale przynajmniej bysmy w koncu zamieszkali razem z Tz, bo wtedy bym sie przeniosla do niego.. niestety rodziny sie nie wybiera, wiesz wiadomo ze kochac mnie beda pewnie bez wzgledu na wszystko, ale mysle ze jakby sie dowiedzieli o tatuazu to czekala by mnie wyprowadzka do Tz..a
decyzja we mnie okrzepla, ide w srode robic - w sumie juz nawet sie nie boje bolu, w koncu dla wymarzonego tatuazu zniose bol pozatym bede sie pocieszac ze porod jest gorszy, a jeszcze przedemna :P. ja tez sie baaaaardzo dlugo zastanawiam - odkad skonczlam 18 lat a mam prawie 23.. jedyne co mnie wtedy hamowalo to finanse, rodzice no i miejsce - pierwotnie mialy byc zebra lub ledzwia ale poszly w zapomnienie, bo chce miec 3 dzieci .. i nawet dobrze bo uwazam ze aktualne miejsce jest o niebo lepsze na ten napis.. generalnie ma on mnie motywowac do zycia w kiepskich chwilach, zebym z kazdym biciem serca miala nadzieje i wierzyla, ze ktoregos dnia bedzie lepiej.. decyzje podjelam tak w 10000% teraz pewnie tez dlatego ze wykryto u mnie cukrzyce typu II i pcos, przez ktore nigdy moge nie miec wymarzonych dzieci i w sumie od tego momentu ta wartosc i waznosc twego tatuazu dla mnie wzrosla jeszcze bardziej, akurat znalazlam prace i finansowo sie poprawilo, wiec zdecydowalam sie w 1000% na niego wlasnie teraz.
a co do rodzciow, no coz, maja takie a nie inne poglady i tego nie zmienie, na szczescie i tak za jakis rok planujemy z Tz w koncu zamieskac razem no i wtedy im zapewne o nim powiem :p..
a bolu balam sie panicznie ale w sumie powoli przestaje, boje sie jedynie jak bedzie sie goilo, glownie wlasnie ze wzgledu na te cukrzyce, troche gorzej goja mi sie rany, no ale bede o niego dbala .
#
Cytat:
Napisane przez 7of9 Pokaż wiadomość
chyba żartujesz, jeśli nie masz 18 lat a więcej, to co rodzice mogą mieć do ciebie. Mogą najwyżej powiedzieć, że to im się nie podoba i tyle. Ale żeby z powodu tatuażu wywalać z domu dorosłą osobę? Rozumiem dym z tego powodu u nastolatki, ale w twoim przypadku?
nie rozumiem tego, nie ogarniam - jesteś ich dzieckiem, jak można własne dziecko wywalic z domu? Za tatuaż?!!!
Mimo swego wieku, też nie czułam się pewnie mówiąc rodzicom o tatuażu (mimo tego, że mam swój dom, swoje zycie), bo zależało mi na ich opinii ( i była pozytywna, nawet ojca, który jest dość konserwatywny). Ale zawsze wiedziałam, że cokolwiek w życiu zrobię, jakąkolwiek decyzję podejmę to będę miała oparcie w rodzicach.
Może rzeczywiscie wstrzymaj sie z tatuażem do czasu aż będziesz na tzw. swoim, aż ta decyzja na tyle okrzepnie w tobie. Ja baaardzo długo czekałam z tą decyzją, bo panicznie bałam się bólu. ale nigdy nie rozpatrywałam tego, że jak zrobię tatuaż, to rodzice wywalą mnie z domu albo mąż mnie porzuci....


---------- Dopisano o 11:38 ---------- Poprzedni post napisano o 11:37 ----------

mi sie wydaje ze lepiej nie, bo moze naruszyc barwnik.. ale najlepiej podpytaj jakiegos tatuazyste albo skocz do dermatologa, to bedziesz na 1000% wiedziala

Cytat:
Napisane przez Ladysarna Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny! Znowu długo mnie tutaj nie było, ale już nadrobiłam to co było zaległe. Nowe dziarki, które się teraz tutaj pokazały, bardzo ładne, dosłownie można pozazdrościć posiadaczkom

Mam takie pytanie, może któraś z Was się orientuje w takich tematach, jak to jest z wykonywaniem akupunktury w miejscu gdzie jest tatuaż? W sumie to na tatuażu?
HotterThanFire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-04, 11:56   #4046
7of9
Raczkowanie
 
Avatar 7of9
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: enetrprise
Wiadomości: 445
Dot.: Tatuaż!!!

[QUOTE=HotterThanFire;3031 4927]nie, nie zartuje. ale przynajmniej bysmy w koncu zamieszkali razem z Tz, bo wtedy bym sie przeniosla do niego.. niestety rodziny sie nie wybiera, wiesz wiadomo ze kochac mnie beda pewnie bez wzgledu na wszystko, ale mysle ze jakby sie dowiedzieli o tatuazu to czekala by mnie wyprowadzka do Tz..a
decyzja we mnie okrzepla, ide w srode robic - w sumie juz nawet sie nie boje bolu, w koncu dla wymarzonego tatuazu zniose bol pozatym bede sie pocieszac ze porod jest gorszy, a jeszcze przedemna :P. ja tez sie baaaaardzo dlugo zastanawiam - odkad skonczlam 18 lat a mam prawie 23.. jedyne co mnie wtedy hamowalo to finanse, rodzice no i miejsce - pierwotnie mialy byc zebra lub ledzwia ale poszly w zapomnienie, bo chce miec 3 dzieci .. i nawet dobrze bo uwazam ze aktualne miejsce jest o niebo lepsze na ten napis.. generalnie ma on mnie motywowac do zycia w kiepskich chwilach, zebym z kazdym biciem serca miala nadzieje i wierzyla, ze ktoregos dnia bedzie lepiej.. decyzje podjelam tak w 10000% teraz pewnie tez dlatego ze wykryto u mnie cukrzyce typu II i pcos, przez ktore nigdy moge nie miec wymarzonych dzieci i w sumie od tego momentu ta wartosc i waznosc twego tatuazu dla mnie wzrosla jeszcze bardziej, akurat znalazlam prace i finansowo sie poprawilo, wiec zdecydowalam sie w 1000% na niego wlasnie teraz.
a co do rodzciow, no coz, maja takie a nie inne poglady i tego nie zmienie, na szczescie i tak za jakis rok planujemy z Tz w koncu zamieskac razem no i wtedy im zapewne o nim powiem :p..
a bolu balam sie panicznie ale w sumie powoli przestaje, boje sie jedynie jak bedzie sie goilo, glownie wlasnie ze wzgledu na te cukrzyce, troche gorzej goja mi sie rany, no ale bede o niego dbala .
#

nie wiem, jak tak czytam to co napisałaś to coś się we mnie burzy...nie ogarniam takich sytuacji. Dalej uwazam ,że posiadanie tauażu przez 23 letnią osobę, pracującą nie powinno prowokować zachowań w sylu : rodzice wywalą mnie z domu....
Teraz pomyśl sobie, że będziesz przez rok (zanim się nie wyprowadzisz) ukrywać swój tatuaż przed rodzicami, żeby tylko się nie dowiedzieli...nie stresuje cię to? a jeśli się wyprowadzisz do TZ i poźniej rodzice się dowiedzą, a sytuacja się tak ułoży, że będziesz musiała do rodziców wrócic, to co? Skomplikowane są dla mnie takie relacje, nie odwodzę cię od zrobienia tauażu absolutnie, to twoja decyzja.
Co do cukrzycy - myślę, ze ranka nie jest aż tak głęboka żeby się paprać i zagoi się bez problemów. Sama mam problemy z podwyższonym cukrem (na gónej granicy normy, poza tym genetycznie jestem obciążona cukrzycą) i nic mi się nie paprało. Nie zakładaj problemów, bo ich nie bedzie, zobaczysz
__________________
Proud to be yellow Drużynowy Mistrz Polski Na Żużlu 2014
7of9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-04, 12:30   #4047
mandarynkka86
Rozeznanie
 
Avatar mandarynkka86
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 798
Dot.: Tatuaż!!!

Dziewczyny jako że wracam do Polski na 2 miesiące chciałabym sobie wytatuować coś na brzuchu. Tzn chodzi mi o zakrycie kilku malutkich rozstępow. Bede teraz w Szczecinie u rodziny, procz Anabiego i Gonza mozecie kogoś polecić? Anabi na bardzo odlegle terminy ,Gonzo podobnie. Macie /znacie kogo dobrego w Szczecinie?
Ostatni cover robilam u ZAPPY w Sopocie i bardzo jestem zadowolona, ale za daleko i tez termin dopiero na koniec stycznia
__________________
mandarynkka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-04, 13:00   #4048
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Tatuaż!!!

Cytat:
Napisane przez mandarynkka86 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jako że wracam do Polski na 2 miesiące chciałabym sobie wytatuować coś na brzuchu. Tzn chodzi mi o zakrycie kilku malutkich rozstępow. Bede teraz w Szczecinie u rodziny, procz Anabiego i Gonza mozecie kogoś polecić? Anabi na bardzo odlegle terminy ,Gonzo podobnie. Macie /znacie kogo dobrego w Szczecinie?
Ostatni cover robilam u ZAPPY w Sopocie i bardzo jestem zadowolona, ale za daleko i tez termin dopiero na koniec stycznia
Wolf!
robilam niedawno u niego tatuaz i pod koniec listopada ide na kolejny


a na rozstepach mozna robic tatuaze?
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-04, 13:25   #4049
7of9
Raczkowanie
 
Avatar 7of9
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: enetrprise
Wiadomości: 445
Dot.: Tatuaż!!!

też polecam Wolfa
__________________
Proud to be yellow Drużynowy Mistrz Polski Na Żużlu 2014
7of9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-04, 14:45   #4050
Nuova
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar Nuova
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 437
Dot.: Tatuaż!!!

A do mnie się Wolf cały czas nie odzywa Ale TŻ kazał mi być cierpliwą i czekać grzecznie na projekt, ewentualnie tydzień przed o sobie przypomnieć
Nuova jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:36.