obsesyjna zazdrość TZ - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-11-08, 11:32   #1
eliza1984
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 124

obsesyjna zazdrość TZ


dziewczyny muszę to z siebie wyrzucić.Mieszkam ze swoim TZ od jakiegos czasu i od początku naszego bycia razem tzn 4 lat on ciągle podejrzewa ze mogła bym go zdradzić .Sprawdza mi telefon , podejrzewam że obserwował jak bylam w pracy no i wogóle czuje straszna presje z tego powodu.Nawet jak rozmawiam z kolegami to on jest zazdrosny i mi mówi ze im wszystkim zależy na jednym (akurat moge mu tu uwierzyć bo oni ciagle zarywają) Ostatnio ktoś mnie zaprosil na grono , nic mu nie mowilam o tym że jestem na gronie żeby mi jeszcze go ciagle nie sprawdzał ale niestety sie wydało , strasznie się pokłóciliśmy on twierdzize mi to nie potrzebne a przeciez jest to przydatne i stwierdziłam że mam dosyć.Niestety kocham go, tak po za tą zazdrością jest wszystko bardzo dobrze ale nie mam juz sił .Czy ten związek ma sens???????????a może to moja wina.
eliza1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-08, 12:05   #2
giraffe
Zadomowienie
 
Avatar giraffe
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 556
Dot.: obsesyjna zazdrość TZ

To nie jest Twoja wina. Twój Facet ma poważny problem - bo taka chorobliwa zazrość jest wielkim problemem. A wraz z upływem czasu będzie coraz gorzej.

Zastanów się czy takiego życia z nim oczekujesz (ciągłe sprawdzanie, podejrzenia itp). A jak już pisałam w innym poście poważnych wad (a taka zazdrość właśnie nią jest) w człowieku nie da się zmienić.

teraz masz przedsmak tego, co będziesz miała w przyszłości. Dlatego póki nie jest za późno, lepiej uciekać gdzie pieprz rośnie.
__________________

"You may say i'm a dreamer, but i'm not the only one..."
giraffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-08, 12:35   #3
eliza1984
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 124
Dot.: obsesyjna zazdrość TZ

no właśnie wszyscy w około mi to mówią .Zadzwoniłam do niego nie dawno i powiedzialam żeby sie gleboko zastanowił nad tą zazdrościa że mi nie ufa bo inaczej sie rozstaniemy i zobacze jak potoczą się dalsze losy ale chyba nie mam co liczyć na cud
eliza1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-08, 12:44   #4
Judyta~
Raczkowanie
 
Avatar Judyta~
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 386
Dot.: obsesyjna zazdrość TZ

Moim zdaniem nie powinnaś robić nic w tajemnicy przed swoim partnerem - błędem było ukrywanie, że jesteś na gronie, bo kiedy to się wydało, Twój TŻ jeszcze bardziej utwierdził się w przekonaniu, że jestes wobec niego nie w porządku. Powinnaś dokładnie mówić mu co i kiedy robiesz, ale nie tłumaczyć się ani nie prosić go o pozwolenie. Na Twoim miejscu powiedziałabym mu wyraźnie, że jestem i byłam wobec niego zawsze ok, że to, że kontaktuje się z innymi osobami, nie znaczy, że go nie kocham,itp.
Ważne jest, aby Twój chłopak uzmysłowił sobie na jakiej podstawie ciągle Cie podejrzewa - czy była już u Was już podobna sytuacja, czy juz raz go zawiodłaś?
Twój TŻ ma problem i powinien głęboko zastanowić się nad sobą. Radziłabym o tym z nim porozmawiać, powiedzieć mu otwarcie, że nie robisz nic złego, że martwi Cię i męczy to ciągłe podejrzewanie, żeby pomyślał nad sobą i wspólnie np. wybierzecie się do psychologa aby mu pomóc, bo jeżeli taka sytuacja będzie miała miejsce dalej, po prostu się z nim rozstaniesz.

Bardzo dobrym rozwiązaniem byłoby np, przyrzeczenie mu, że zawsze będziesz o problemach z nim rozmawiać, a nie zostawisz go poprzez zdradę, za plecami i w tajemnicy. Że nie musi obawiać się Twojej zdrady, bo jeżeli coś nie będzie Ci odpowiedać (tak, jak teraz), powiesz mu o tym otwarcie i niczego nie będzie musiał się domyślać.


A propos kolegów - skoro oni liczą jedynie na poderwanie Cię, a nie koleżeństwo, nie powinnaś chyba poświęcać im tak dużo uwagi, skoro te kontaky nie za wiele wnoszą, a powodują jedynie konflikty w Twoim związku.
Daj jeszcze szansę chłopakowi, ale POROZMAWIAJ Z NIM OTWARCIE I SZCZERZE.
Być może nie dajesz mu poczucia stabilności i bezpieczeństwa i stąd jego reakcje.
Judyta~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-08, 13:02   #5
eliza1984
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 124
Dot.: obsesyjna zazdrość TZ

może powinnam jemu powiedzieć ,ale pomyślałam że znowu będzie mnie sprawdzał tak jak przez oglądanie telefonu (bo on wie nawet to czy mam kogos zapisanego w tel. nowego czy nie).Wobec niego jestem naprawde bardzo wporządku, nigdy bym go nie zdradziła w żaden sposób ale może on tak mysli bo moja siostra wiele razy zdradzala swojego męza a on o tym wiedział zresztą mama nie jest lepsza chocaiż nie jest to potwierdzone na 100 procent i podejrzewa że jaka matka taka natka.Naprawde wiem że nigdy bym mu nie zrobiła takiego czegoś bo w pewnym sensie ktoś postąpil tak ze mną .
A co do kolegow to nie mam ich tylu żebym poświecała im tyle uwagi ,to są koledzy z pracy ktorzy do mnie przychodzą i wiedzą ze nie mają na co liczyc bo ich zaczepki po prostu biore na zarty,zresztą teraz jestem na zwolnieniu i nie mam z nimi żadnego kontaktu.
Sprubuje jeszcze uratować ten związek bo jesteśmy już zareczeni 3 lata ale nic na sile , jak on nadal bedzie cały czas tak reagował to będziemy musieli się rozstać
eliza1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-08, 13:46   #6
Klariska
Wtajemniczenie
 
Avatar Klariska
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 336
Dot.: obsesyjna zazdrość TZ

Judyta~ mowienie TŻtom nic nie daje. Oni uwazaja ze nie sa zazdrosni a to ze nas sprawdzaja, wydaje im sie dosc normalne, bo boja sie ze zostawimy ich.
Mam takiego TŻta, choc mysle ze po ponad 2latach nauczyl sie troche, ale i tak mnie wkurza ze ciagle musze mu wszystko mowic. Niektorzy po prostu nie potrafia zaufac i przez to my cierpimy. Tego sie nie da nauczyc.
eliza1984 tez musze nad tym pomyslec, bo takie postepowanie TŻta bardzo meczy psychicznie i czlowiek sie czuje ciagle obserwowany, zero wolnosci.
__________________

Klariska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-08, 14:02   #7
k_rubia
Rozeznanie
 
Avatar k_rubia
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: moja słodka tajemnica....
Wiadomości: 616
Dot.: obsesyjna zazdrość TZ

eliza, zazdrośc przede wszystkim bierze się z poczucia "niższości" wobec innych. Twój facet ma z pewnością kompleksy i nie ma poczucia własnej wartości. Pytanie tylko, czy ta zazdrośc to tak od początku się pałęta miedzy Wami czy dopiero niedawno tak zaczął się zachowywać. Jeżeli chcesz ratowac ten zwiazek, kochasz Go i chcesz z nim być to przede wszystkim uświadomij mu, wbij mu do głowy, przez kolano .....nie wiem jak....że jestes z nim z powodów takich a takich, że jest dla Ciebie taki a taki, że chcesz być z nim dlatego ponieważ.... Tłumacz to sukcesywnie, popieraj zachowaniem az wreszcie zrozumie, że jest dla Ciebie najważniejszy. Sam sobie uświadomi, ze nic z Twojej strony nie zagraża Waszemu zwiazkowi..... On musi poczuć się przy Tobie "bezpiecznie"...wtedy zniknie zazdrość....gwarantuję !!!
__________________
"...Boże, daj mi cierpliwość, bym pogodził się z tym, czego zmienić nie jestem w stanie. Daj mi siłę, bym zmieniał to co zmienić mogę. I daj mi mądrość, bym odróżnił jedno od drugiego..."
Marek Aureliusz
k_rubia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-11-08, 14:10   #8
AfroJAzz
Rozeznanie
 
Avatar AfroJAzz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: DUBLIN
Wiadomości: 909
Dot.: obsesyjna zazdrość TZ

a ja jednak popieram w zupelnosci Giraffe....
nic nie zmieni zazdrosci twojego faceta , niestety..tak bedzie zawsze i coraz trudniej... znam to z mojej wlasnej historii, potem bedzie jeszcze gorzej, trudniej, a kazda minuta ojaka sie spoznisz do domu moze byc problemem na caly dzien i powodem do awantury...
wiem ze to przykre, ale moj chlopak tez najpierw udawal ze mu moi koledzy nie przeszkadzaja, potem denerwowal sie o rozmowy ze znajomymi na gadu, potem zaczal sprawdzac liste moich kontaktow na gadu, a pozniej wlamal na mojego maila, a na koncu zaczal zabraniac wychodzic gdziekolwiek, czytac wiadomosci w telefonie, itd....
koszmar!!!!!zrywalismy nascie razy, a on wciaz obiecywal ze rozumie i ze wie o czym mowie i ze wierzy mi...a potem na nowo - to samo... TEGO SIE NIE ZMIENI!
ON SIE NIE ZMIENI, A JEGO ZAZDROSC NIE ZMALEJE....ZAZDROSC W DAWCE MEDIUM - JEST ZDROWA BO DAJE POCZUCIE ZE KOMUS ZALEZY....ALE CHOROBLIWA ZAZDROSC TO PIERWSZY KROK DO ROZSTAN....NIESTETY...
__________________
AfroJAzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-08, 14:11   #9
Klariska
Wtajemniczenie
 
Avatar Klariska
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 336
Dot.: obsesyjna zazdrość TZ

k_rubia to ciekawe czemu mi nic nie wychodzi tak jak powinno??Staralam sie, nie dawalam powodow do zazdrosci.Cale wakacje a nawet dluzej sie staralam i nic! Wrocil rok szkolny i znow te same sytuacje.
__________________

Klariska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-08, 14:14   #10
k_rubia
Rozeznanie
 
Avatar k_rubia
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: moja słodka tajemnica....
Wiadomości: 616
Dot.: obsesyjna zazdrość TZ

Cytat:
Napisane przez Klariska Pokaż wiadomość
k_rubia to ciekawe czemu mi nie wychodzi tak jak powinno wszystko??Staralam sie, nie dawalam powodow do zazdrosci.Cale wakacje a nawet dluzej sie staralam i nic! Wrocil rok szkolny i znow te same sytuacje.

wiesz, czasem ludzie nabieraja pewności siebie latami....natomiast nie mogę juz zagwarantować, ze starczy Ci cierpliwości by przejśc przez ten cały proces razem z TZem.....czy w Waszym związku wchodzi w rachubę rozmowa z psychologiem ?????
__________________
"...Boże, daj mi cierpliwość, bym pogodził się z tym, czego zmienić nie jestem w stanie. Daj mi siłę, bym zmieniał to co zmienić mogę. I daj mi mądrość, bym odróżnił jedno od drugiego..."
Marek Aureliusz
k_rubia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-08, 14:18   #11
Klariska
Wtajemniczenie
 
Avatar Klariska
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 336
Dot.: obsesyjna zazdrość TZ

Chyba by mnie wysmial gdybym to zaproponowala. Nie ma mowy na takie cos. Staram sie tlumaczyc, kloce sie, ale ja juz nie wytrzymuje psychicznie. Ciazko mi bardzo Kocham go szalenie ale on nawet nie wie jakie te jego pytania potrafia byc meczace
Sorki za bledy stylistyczne, ale zdenerwowana jestem strasznie przez niego
__________________

Klariska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-08, 14:20   #12
k_rubia
Rozeznanie
 
Avatar k_rubia
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: moja słodka tajemnica....
Wiadomości: 616
Dot.: obsesyjna zazdrość TZ

Cytat:
Napisane przez AfroJAzz Pokaż wiadomość
nic nie zmieni zazdrosci twojego faceta , niestety..tak bedzie zawsze i coraz trudniej... znam to z mojej wlasnej historii, potem bedzie jeszcze gorzej, trudniej, a kazda minuta ojaka sie spoznisz do domu moze byc problemem na caly dzien i powodem do awantury...
TEGO SIE NIE ZMIENI!
wykłócać sie nie będę ale moim zdaniem nad zazdrością, tak jak nad każdą inną cechą charakteru DA się popracować !!! Trzeba tylko znależć przyczyny tej zazdrości i umieć je wyeliminować. Zazdrość leży w głowie !!!! i tylko ten , kto jest kompletnie niedojrzały psychicznie nie będzie umiał pozbyć się swojej wady. Moze widocznie niektóre TZy takie właśnie są , ze im nie wychodzi......
__________________
"...Boże, daj mi cierpliwość, bym pogodził się z tym, czego zmienić nie jestem w stanie. Daj mi siłę, bym zmieniał to co zmienić mogę. I daj mi mądrość, bym odróżnił jedno od drugiego..."
Marek Aureliusz
k_rubia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-08, 14:21   #13
AfroJAzz
Rozeznanie
 
Avatar AfroJAzz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: DUBLIN
Wiadomości: 909
Dot.: obsesyjna zazdrość TZ

Cytat:
Napisane przez Klariska Pokaż wiadomość
k_rubia to ciekawe czemu mi nic nie wychodzi tak jak powinno??Staralam sie, nie dawalam powodow do zazdrosci.Cale wakacje a nawet dluzej sie staralam i nic! Wrocil rok szkolny i znow te same sytuacje.
ON MNIE ZAPEWNIAL ZE MNIE KOCHA NAJBARDZIEJ NA SWIECIE, ZE ZALEZY MU NA MNIE, I WIERZYLW TO CO MOWILAM-ZE KOCHAM , ZE NIE CHCE ZYCIA Z NIKIM INNYM...STARALAM SIE DAWAC JAK NAJMNIEJ POWODOW DO JAKICHKOLWIEK PODEJRZEN-PRZESTALAM CHODZIC NA IMPREZY Z LUDZMI Z ROKU ZE STUDIOW BO O TO TEZ BYLY POTEM AWANTURY....ROBILAM WSZYSTKO TAK ABY MIAL 100% PEWNOSC ZE NIE MA POWODOW DO ZAZDROSCI...ALE UWIERZ MI...NA TO NIE MA RATUNKU...TO NIE EJST KWESTAI CZASU-TO NIE MINIE...TO W NIM JEST I BEDZIE CORAZ SILNIEJ....PO 2,5 ROKU BYLAM TAK ZDRUZGOTANA PSYCHICZNIE ZE NIE WIDZIALAM SENSU NA JUTRO....BALAM SIE KAZDEGO NASTEONEGO PYTANIA Z JEGO STRONY BO ZNALAZL ZAWSZE COS ...NAWET GDY POWIEDZIALAM ZE KONCZE PRACE GODZINE POZNIEJ BO JEST SEZON I MAMY MILION RZECZY DO ZROBIENIA- POWTARZAL MI ZE NIE KONCZE PRACY POZNIEJ TYLKO!! GO ZDRADZAM!..A JA PRACOWALAM PO 11 GODZIN I PADALAM NA PYSK, ....ON NIGDY SIE NIE ZMIENI!UWIERZ MI..ZACZYNA SIE OD DROBNOSTEK TAKICH JAK OPISALAS....A BEDZIE TYLKO GORZEJ.... NIE POPELNIAJ BLEDU KTORY BEDZIE SIE ZA TOBA CIAGNAL...NIE ZYJESZ POT O ABY ZATRACAC WLASNA SIEBIE, WLASNE ZAINTERESOWANIA, WLASNE ZYCIE...MASZ PRAWO DO ZNAJOMYCH....UKRYWAS GRONO BOW IEDZIALAS ZE BEDZIE AWANTURA....I TAK BEDZIE PRZEZ CALE ZYCIE -A PRAWDA I TAKW YJDZIE NA JAW...A TY BEDZIESZ ZAMKNIETA W DOMU-GDY TWOI ZNAJOMI BEDA SPOTYKALI SIE WSPOLNIE I OPOWIADALI SOBIE DOWCIPY....
__________________
AfroJAzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-08, 14:22   #14
k_rubia
Rozeznanie
 
Avatar k_rubia
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: moja słodka tajemnica....
Wiadomości: 616
Dot.: obsesyjna zazdrość TZ

Cytat:
Napisane przez Klariska Pokaż wiadomość
Chyba by mnie wysmial gdybym to zaproponowala. Nie ma mowy na takie cos. Staram sie tlumaczyc, kloce sie, ale ja juz nie wytrzymuje psychicznie. Ciazko mi bardzo Kocham go szalenie ale on nawet nie wie jakie te jego pytania potrafia byc meczace

no to chyba jesteś w sytuacji bez wyścia, bo tak źle i tak niedobrze....trudno, masz jedno zycie po to by przezyc je w szczęsciu a nie jako sfrustrowana kura domowe vel pantofel.....
__________________
"...Boże, daj mi cierpliwość, bym pogodził się z tym, czego zmienić nie jestem w stanie. Daj mi siłę, bym zmieniał to co zmienić mogę. I daj mi mądrość, bym odróżnił jedno od drugiego..."
Marek Aureliusz
k_rubia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-08, 14:24   #15
eliza1984
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 124
Dot.: obsesyjna zazdrość TZ

tak niestetu u mnie bylo od początku, wszyscy ostrzegali a ja w to brnęłam i teraz jest jeszcze gorzej bo czuje sie z nim bardzo związana .Nie powiem też jestem zazdrosna ale nie w taki sposob , nie sprawdzam jemu telefonu ani nie podejżewam o ciągłe szukanie okazji do nie wiadomo czego.Też tak myślałam że to musi być jakiś kompleks.Współczuje klariska bo ma to co ja
eliza1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-08, 14:30   #16
Klariska
Wtajemniczenie
 
Avatar Klariska
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 336
Dot.: obsesyjna zazdrość TZ

Trzeba albo probowac zmienic TŻta, albo "zamienic na inny model" I tak zle i tak niedobrze Jak sie probuje zmienic to nerwy sie traci, a jak sie stara zamienic na inny model to serce krwawi.
__________________

Klariska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-08, 14:30   #17
AfroJAzz
Rozeznanie
 
Avatar AfroJAzz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: DUBLIN
Wiadomości: 909
Cytat:
Napisane przez eliza1984 Pokaż wiadomość
tak niestetu u mnie bylo od początku, wszyscy ostrzegali a ja w to brnęłam i teraz jest jeszcze gorzej bo czuje sie z nim bardzo związana .Nie powiem też jestem zazdrosna ale nie w taki sposob , nie sprawdzam jemu telefonu ani nie podejżewam o ciągłe szukanie okazji do nie wiadomo czego.Też tak myślałam że to musi być jakiś kompleks.Współczuje klariska bo ma to co ja
musisz sobie uswiadomic ze to nie Twoj problem, ze to nie Twoj blad....
to jego charakter-to jego choroba...jesli jestescie w stanie pogadac o rozmowie z psychologiem-sprobuj...ale to raczej ostatnia szansa...
to nie sa tylko kompleksy...uwierz, moj chlopak byl przekonany o swojej wartosci a byl dokladnie taki jakim opisalam swojego chlopaka...wiem ze to trudne uwierz ze tak moze byc...ale taka jest prawda...kompleksy to nie wszystko....chorobliwa zazdrosc to temat dla psychologa... ..

Cytat:
Napisane przez Klariska Pokaż wiadomość
Trzeba albo probowac zmienic TŻta, albo "zamienic na inny model" I tak zle i tak niedobrze Jak sie probuje zmienic to nerwy sie traci, a jak sie stara zamienic na inny model to serce krwawi.
czlowieka sie nie zmieni...moze zmienic siebie!!ale nie druga osobe....
a juz napewno nie zmieni sie jego psychiki bez pomocy psychologa.
__________________

Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2006-11-09 o 22:50 Powód: Post pod postem. Istnieje opcja EDYCJI/MULTICYTOWANIA proszę z nich korzytać.
AfroJAzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-08, 14:42   #18
eliza1984
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 124
Dot.: obsesyjna zazdrość TZ

Teraz rozmawiałam z nim przez kom i mówi niby ze nie jest zazdrosny tylko ze ukrywałam przed nim grono i jest zły na to.Może przemyślał a może znowu się łudze.Na impreski też już nie chodzimy bo musi mnie miec cały czas na oku i nie będzie mnie pilnował cały czas.Ostatnio (śmieszne na sylwestra ) bylismy na takiej impresce i jakiś palant złapal mnie za tyłek jak tańczyłam no i zaczęłam się czepiac tego palanta to go uderzył mój tZ i musiałam ich odciągać i nic nie mówiłam co zrobil żeby się tam na niego nie rzucił ,póżniej się przyznałam i było żle bo nie powiedziałam od razu a ja nie chciałam żeby się tam napiepszali.Póżniej wogole podchodzili jacyś kolesie i zarywali więc już nie chodzimy.Zresztą on ma 1200 opowieści co się dzieje na imprezach z pannami bo jest policjantem.
eliza1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-08, 14:43   #19
Klariska
Wtajemniczenie
 
Avatar Klariska
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 336
Dot.: obsesyjna zazdrość TZ

eliza1984 moze niech lepiej zmieni zawod? Nie kazda impreza jest taka sama. Sa faceci i buraki
__________________

Klariska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-08, 14:46   #20
eliza1984
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 124
jak bedzie już tak żle to jak będzie chciał to ratować to będzie musiał iść do psychologa.Pokaże mu te grono że nie mam nic do ukrycia i jak dalej to nie pomoże to zrobie tak jak powinna normalna kobieta

Cytat:
Napisane przez Klariska Pokaż wiadomość
eliza1984 moze niech lepiej zmieni zawod? Nie kazda impreza jest taka sama. Sa faceci i buraki
nie zmieni napewno .Za dobrze mu ,zresztą policjant ma 15 lat slużby i idzie na emeryture a jemu nie tak dużo zostało więc będzie nim do końca

Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2006-11-09 o 22:52 Powód: Post pod postem. Istnieje opcja EDYCJI/MULTICYTOWANIA proszę z nich korzytać.
eliza1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-08, 14:55   #21
AfroJAzz
Rozeznanie
 
Avatar AfroJAzz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: DUBLIN
Wiadomości: 909
Dot.: obsesyjna zazdrość TZ

Cytat:
Napisane przez eliza1984 Pokaż wiadomość
nie zmieni napewno .Za dobrze mu ,zresztą policjant ma 15 lat slużby i idzie na emeryture a jemu nie tak dużo zostało więc będzie nim do końca
kobieto!!!
On potrzebuje pomocy i Ty potrzebujesz pomocy....
PSYCHOLOGA niestety... on nie widzi swojej zazdrosci a Ty nie widzisz do czego to prowadzi
przykro mi to mowic...twoja historia jest odzwierciedleniem mojej historii...
im sybciej z tego wyjdziesz tym lepiej... bo to co on mowi a to co on robi to dwie rozne rzeczy! moze Ci obiecywac tysiac razy ze nie jest zazdrosny tylko zly...i takbedzie zawsze mowil..a Ty bedziesz zmuszona siedziec w domu, ....
koniec z kolegami,w yjsciami na imprezy bez niego, spotkaniami z kolezankami na zakupy...zapomnij...

druga rzecz-moze on nie czuje sie kochany?
__________________
AfroJAzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-08, 15:14   #22
Klariska
Wtajemniczenie
 
Avatar Klariska
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 336
Dot.: obsesyjna zazdrość TZ

Cytat:
koniec z kolegami,w yjsciami na imprezy bez niego, spotkaniami z kolezankami na zakupy...zapomnij...
eliza1984 pamietasz cos takiego o czym ona mowi??bo ja juz nie wiem jak to wyglada
__________________

Klariska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-08, 15:21   #23
eliza1984
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 124
Nie no na zakupy , z koleżankami to się spotykam i nie ma problemu .Problem jest w jego głowie.Dzisiaj już chyba z nim nie pogadam bo wróci w nocy , dopiero jutro po poludniu,ale będzie to ostateczna rozmowa

Cytat:
Napisane przez Klariska Pokaż wiadomość
eliza1984 pamietasz cos takiego o czym ona mowi??bo ja juz nie wiem jak to wyglada
to u mnie nie jestaż tak żle?To inni mają gorzej?

Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2006-11-09 o 22:56 Powód: Post pod postem. Istnieje opcja EDYCJI/MULTICYTOWANIA proszę z nich korzytać.
eliza1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-08, 15:30   #24
Klariska
Wtajemniczenie
 
Avatar Klariska
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 336
Dot.: obsesyjna zazdrość TZ

Na zakupach ostatnio z kolezanka bylam, ale o imprezach czy kolegach to mowy nie ma. Jego to bym chyba musiala traktorem ruszyc. ehhh
__________________

Klariska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-08, 15:33   #25
AfroJAzz
Rozeznanie
 
Avatar AfroJAzz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: DUBLIN
Wiadomości: 909
Cytat:
Napisane przez Klariska Pokaż wiadomość
eliza1984 pamietasz cos takiego o czym ona mowi??bo ja juz nie wiem jak to wyglada
jak mam to rozumiec?

Cytat:
Napisane przez eliza1984 Pokaż wiadomość
to u mnie nie jestaż tak żle?To inni mają gorzej?
maja albo beda mieli gorzej, jesli pozwola sie zamknac w takich zwiazkach....
__________________

Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2006-11-09 o 22:58 Powód: Post pod postem. Istnieje opcja EDYCJI/MULTICYTOWANIA proszę z nich korzytać.
AfroJAzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-08, 15:42   #26
Klariska
Wtajemniczenie
 
Avatar Klariska
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 336
Dot.: obsesyjna zazdrość TZ

Nie pozwole, albo przystanie na moje warunki, albo sie pozegnamy.
__________________

Klariska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-08, 15:43   #27
AfroJAzz
Rozeznanie
 
Avatar AfroJAzz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: DUBLIN
Wiadomości: 909
Dot.: obsesyjna zazdrość TZ

Cytat:
Napisane przez Klariska Pokaż wiadomość
Nie pozwole, albo przystanie na moje warunki, albo sie pozegnamy.
wierze ze milosc zwyciezy....
ale wierze tez ze nie pozwolimy sie zniewolic!!!
__________________
AfroJAzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-08, 16:28   #28
eliza1984
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 124
Dot.: obsesyjna zazdrość TZ

to widze że nie tylko u mnie zapowiada się poważna rozmowa.
ja już powiedzialam albo zrozumiesz co zrobileś i co robisz albo papa
Narazie tylko przez telefon
eliza1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-08, 16:48   #29
Klariska
Wtajemniczenie
 
Avatar Klariska
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 336
Dot.: obsesyjna zazdrość TZ

Z tego co widze... moj woli powiedziec papa... zobaczymy co bedzie jutro...
__________________

Klariska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-08, 18:00   #30
eliza1984
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 124
Dot.: obsesyjna zazdrość TZ

To jest zazdrosny i mógł by od Ciebie odejść?
eliza1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:05.