Prrrawie narzeczone planują kolejne śluby - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-11-18, 13:50   #1201
Jagodka1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 291
Dot.: Prrrawie narzeczone planują kolejne śluby

Dobrze ze moge sie tutaj wygadac! Blue masz racje! ja wlasnie nie chce zrobic tak zeby go wkurzac....zeby zepsuc wszystko, dlatego staram sie jak moge zeby mu dupki nie truc. Ale nic nie poradze juz na to ze doly czasami mnie dopadaja
Jagodka1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 13:50   #1202
natasia20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Daaaleko:-)
Wiadomości: 11 081
Dot.: Prrrawie narzeczone planują kolejne śluby

Witaski No i mam weekend z TŻ
natasia20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 13:51   #1203
rudy_moniq
Zadomowienie
 
Avatar rudy_moniq
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: maz
Wiadomości: 1 260
Dot.: Prrrawie narzeczone planują kolejne śluby

dobra Dziewojki, spadam do sklepu, bo na jutrzejszą poślubną imprezę dla znajomych mamy przynieść jakieś przekąski planuję zrobić te zawijane kwadraciki z pieczarkami i ciastem francuskim co kiedyś dawała któraś z Was (jlys?) przepis na wizażu i sałatkę gyros
będę wieczorkiem, paaa
__________________
1986... rocznik czarnobylski

~ JEŚLI COŚ JEST MOJĄ ŚWIADOMĄ DECYZJĄ TO NIE BĘDĘ JOJCZYĆ, BO JEDYNĄ OSOBĄ, DO KTÓREJ MOGĘ MIEĆ PRETENSJE JESTEM JA SAMA! ~ (Gajaa)
rudy_moniq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 13:52   #1204
jlys
Zakorzenienie
 
Avatar jlys
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 5 340
Dot.: Prrrawie narzeczone planują kolejne śluby

podawała aQ ale i ja tez podałam
__________________
razem 01.01.2008
zaręczyny 13.03.2011
ślub 09.06.2012
jlys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 13:55   #1205
rudy_moniq
Zadomowienie
 
Avatar rudy_moniq
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: maz
Wiadomości: 1 260
Dot.: Prrrawie narzeczone planują kolejne śluby

a tak, mam zapisane nawet że to od aQ sorki jlys pisała że robi z parówkami i sezamem

w ogóle mam cały plik w Wordzie z przepisami od Was ma już 4 strony

---------- Dopisano o 14:55 ---------- Poprzedni post napisano o 14:55 ----------

dobra, lecę paaa
__________________
1986... rocznik czarnobylski

~ JEŚLI COŚ JEST MOJĄ ŚWIADOMĄ DECYZJĄ TO NIE BĘDĘ JOJCZYĆ, BO JEDYNĄ OSOBĄ, DO KTÓREJ MOGĘ MIEĆ PRETENSJE JESTEM JA SAMA! ~ (Gajaa)
rudy_moniq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 13:56   #1206
bluesky89
Zakorzenienie
 
Avatar bluesky89
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 10 773
Dot.: Prrrawie narzeczone planują kolejne śluby

Cytat:
Napisane przez Jagodka1985 Pokaż wiadomość
Dobrze ze moge sie tutaj wygadac! Blue masz racje! ja wlasnie nie chce zrobic tak zeby go wkurzac....zeby zepsuc wszystko, dlatego staram sie jak moge zeby mu dupki nie truc. Ale nic nie poradze juz na to ze doly czasami mnie dopadaja
i prawidłowo.
__________________
Kacperek
bluesky89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 14:08   #1207
jlys
Zakorzenienie
 
Avatar jlys
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 5 340
Dot.: Prrrawie narzeczone planują kolejne śluby

Cytat:
Napisane przez rudy_moniq Pokaż wiadomość
a tak, mam zapisane nawet że to od aQ sorki jlys pisała że robi z parówkami i sezamem

w ogóle mam cały plik w Wordzie z przepisami od Was ma już 4 strony

---------- Dopisano o 14:55 ---------- Poprzedni post napisano o 14:55 ----------

dobra, lecę paaa

wow przepisy prrrawie narzeczonych - wydajmy książkę
__________________
razem 01.01.2008
zaręczyny 13.03.2011
ślub 09.06.2012
jlys jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-18, 14:11   #1208
Clood
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 160
Dot.: Prrrawie narzeczone planują kolejne śluby

Jagódka - a ja uważam, że Twojemu jest trochę wygodnie i tyle, skoro zdecydowaliście się mieszkać wspólnie to powinien być już ta tyle dojrzały, żeby się oświadczyć no sorry, ileż czasu można im dawać? Gromy na mnie za to polecą tutaj, ale co tam, piszę co myślę. W końcu zaręczyny są niespodzianką, a nie wiecznym oczekiwaniem i frustracją...

Santom - wow, nieźle musieliście zabulić kasy, tam sam podatek od ochrony środowiska jest cholernie drogi...

Galadriela - jejku jak mi ciężko Twój nick zapamiętać - super Weściorki - moja siostra ma maltańczyka - mały wariat - ale kochany

Kinia - my robimy skromniuteńko - my, rodzice, rodzeństwo - bez żadnej pompy, kto będzie chciał przyjść do kościoła to przyjdzie

A w pracy lipton, już chcę do domu... a jeszcze 6 długich godzin z tymi wszystkimi Pokemonami ( w sensie upierdliwymi klientami )
__________________
Żonka

Clood jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 14:16   #1209
adela50
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: somewhere
Wiadomości: 2 154
Dot.: Prrrawie narzeczone planują kolejne śluby

ja mam w pracy półlitrowy kubek Liptona z anitą lipnicką
adela50 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 14:18   #1210
Galadriela87
Zadomowienie
 
Avatar Galadriela87
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 272
Dot.: Prrrawie narzeczone planują kolejne śluby

Cytat:
Napisane przez Clood Pokaż wiadomość
Galadriela - jejku jak mi ciężko Twój nick zapamiętać - super Weściorki - moja siostra ma maltańczyka - mały wariat - ale kochany
Ech...to przez ten mój tolkienowski fanatyzm. Możesz np. uciąć końcówkę i zostać przy "Gala".

Maltańczyki są super, ale pewnie przez to bujne futerko jest przy nich sporo pracy.
__________________
"Nie zamartwiaj się jednak przyszłością. Dzień dzisiejszy wystarczy ci aż nadto."

~Xbox & rock fan
Galadriela87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 14:19   #1211
adela50
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: somewhere
Wiadomości: 2 154
Dot.: Prrrawie narzeczone planują kolejne śluby

rudy monique oświadczył się, nawet dwa miesiące temu ślub był. A tak apropos zakupów zimowych, to ja bym chciała płaskie kozaki quazi kupić i jakąś nową kurtkę,ale nie wiem czy mi się to uda

Edytowane przez adela50
Czas edycji: 2011-11-18 o 14:21
adela50 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-18, 14:31   #1212
Jagodka1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 291
Dot.: Prrrawie narzeczone planują kolejne śluby

Cytat:
Napisane przez Clood Pokaż wiadomość
Jagódka - a ja uważam, że Twojemu jest trochę wygodnie i tyle, skoro zdecydowaliście się mieszkać wspólnie to powinien być już ta tyle dojrzały, żeby się oświadczyć no sorry, ileż czasu można im dawać? Gromy na mnie za to polecą tutaj, ale co tam, piszę co myślę. W końcu zaręczyny są niespodzianką, a nie wiecznym oczekiwaniem i frustracją...

Santom - wow, nieźle musieliście zabulić kasy, tam sam podatek od ochrony środowiska jest cholernie drogi...

Galadriela - jejku jak mi ciężko Twój nick zapamiętać - super Weściorki - moja siostra ma maltańczyka - mały wariat - ale kochany



Kinia - my robimy skromniuteńko - my, rodzice, rodzeństwo - bez żadnej pompy, kto będzie chciał przyjść do kościoła to przyjdzie

A w pracy lipton, już chcę do domu... a jeszcze 6 długich godzin z tymi wszystkimi Pokemonami ( w sensie upierdliwymi klientami )


Wiesz Clood ja sie wlasnie tego obawiam. Ze jest fajnie i nie ma mobilizacji zeby cos zmieniac bo po co?? Nie chce naciskac na niego, ale sie tylko zastanawiam kiedy cos sie zmieni?? bo jak mam w okolicach 30 powiedziec sobie ze to nie ma sensu to wolalabym zrobic to teraz.
Wiem ze 2 lata to nie jest dlugi czas ale my nie mamy 20 lat!!
ja mam 26 on 27, mamy prace i generalnie wiekszosc spraw ulozonych. On jeszcze konczy mgr, ale pracuje...
Twoj za to widac konkretny facet, nie musialas wieki czekac

---------- Dopisano o 15:31 ---------- Poprzedni post napisano o 15:20 ----------

Moze wyda sie Wam to panika, ale mam kolezanki ktore po latach zwiazku wychodza za maz bo po prostu juz nie sa w stanie zaczynac czegos od nowa. I nie wazne ze facet je nie szanuje.... maja 30 lat i mega nacisk na slub. Wiec sie godza... Ja sie tego boje.
Jagodka1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 14:36   #1213
bluesky89
Zakorzenienie
 
Avatar bluesky89
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 10 773
Dot.: Prrrawie narzeczone planują kolejne śluby

Moim zdaniem trzeba wrzucić na luz. No i co z tego, że masz 26 lat? Mój znajomy ożenił się w wieku 30 lat i jest teraz już szczęśliwym tatusiem.
Skoro tak Cię to frustruje, to bierz TŻ na dywanik i powiedz mu to samo co nam. Jedyne wyjście.
__________________
Kacperek
bluesky89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 14:46   #1214
Galadriela87
Zadomowienie
 
Avatar Galadriela87
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 272
Dot.: Prrrawie narzeczone planują kolejne śluby

Ja w nadchodzącym roku kończę 25 lat i sądzę, że na ślub przyjdzie mi jeszcze poczekać ze 3 lata (biorę pod uwagę studia), ale może akurat los się do mnie uśmiechnie.

Jagódko jeżeli to kwestia gorszych dni, to wygadaj się nam i przeczekaj ten gorszy okres (ja tak miałam kilka tygodni temu...nawet z wątku chciałam odejść definitywnie ). A jeżeli gnębi Cię to od dłuższego czasu, to może faktycznie przydałaby się konkretna rozmowa z twoim TŻ.
__________________
"Nie zamartwiaj się jednak przyszłością. Dzień dzisiejszy wystarczy ci aż nadto."

~Xbox & rock fan
Galadriela87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 15:37   #1215
sylvi_86
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi_86
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Peter's Heart
Wiadomości: 11 322
Dot.: Prrrawie narzeczone planują kolejne śluby

Cytat:
Napisane przez santom Pokaż wiadomość
a ja dzis ostatni dzien do pracy;( ale zawsze cos do kieszeni wpadlo a przynajmniej znow slodko-gorzkie lenistwo mnie ogarnie
z jednej strony dobrze z drugiej zle hehs
Cytat:
Napisane przez Jagodka1985 Pokaż wiadomość
ehh... mam dzisiaj zareczynowego dola
Po wczorajszych naszych rozmowach czuje ze moj czarny scenariusz sie sprawdzi ze bedziemy razem do 30 szczesliwi- nieszczesliwi, i nic sie nie zmieni a my utkwimy w martwym punkcie i co wtedy??:?

---------- Dopisano o 13:25 ---------- Poprzedni post napisano o 13:21 ----------

Wiem ze macie dluzsze staze ode mnie, nam niedlugo 2 lata minie dopiero, ale mieszkamy ze soba, jest nam dobrze, caly czas myslalam ze fajnie tak ze nam sie uklada ze jestesmy szczesliwi ale widze ze to wlasnie nie jest fajne bo jak mamy tak przezyc cale zycie... tak na kocia lape to mi sie chce plakac

JUz sie nawet zastanawiam jak zasugerowac wyrazniej jakas konkretna decyzje i 2 pomysly mi na mysl przyszly
1. ustawic mu na tapecie jakis ladny pierscionek
2. powiedziec jak zacznie mowic o naszym wspolnym mieszkaniu ze nie ma sensu planowac bo i tak nie jestesmy malzenstwem wiec takie powazne plany sa nie na miejscu...

---------- Dopisano o 13:29 ---------- Poprzedni post napisano o 13:25 ----------

A 20 lat nie mamy... ehh chyba trzeba sie w poduszke wybeczec i tyle

---------- Dopisano o 13:33 ---------- Poprzedni post napisano o 13:29 ----------

naprawde juz nie wiem jak mam rozmawiac z nim zeby jakos sprawa ruszyla do przodu...
oj kochana. bedzie dobrze. facet musi do takiej decyzji dojrzec, niestety ciagle gderanie nie przyspiesza tego, a moze tylko pogorszyc sytuacje ... takze cierrrrrpliwosci
Cytat:
Napisane przez Galadriela87 Pokaż wiadomość
D. bierze 2 tygodnie urlopu od 19 Grudnia!
ulala



powiem wam ze praca bez szefowej to sama przyjemnosc. az sie chce
sylvi_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 15:39   #1216
santom
Zakorzenienie
 
Avatar santom
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: tam gdzie diabel mowi dobranoc;D
Wiadomości: 5 424
GG do santom Send a message via Skype™ to santom
Dot.: Prrrawie narzeczone planują kolejne śluby

Cytat:
Napisane przez Clood Pokaż wiadomość
Santom - wow, nieźle musieliście zabulić kasy, tam sam podatek od ochrony środowiska jest cholernie drogi...
nie tak zle, a jesli sie zyje i pracuje tutaj to spokojnie mozna sobie kredyt splacac nawet z jednej wyplaty

wiecieco u mnie pomoglo?? upilam Tz i dyplomatycznie go podpytalam o jego plany a prawda jest taka, ze w koncu sie oworzyl i moglismy pogadac o jego planach w stosunku do mnie

niespodzianki juz i tak miec nie bedziesz, bo juz wyczekujesz na te zareczyny, a szczera rozmowa moze Cie uspokoic
__________________





NA ZAWSZE W SERCU...
santom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 15:49   #1217
Clood
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 160
Dot.: Prrrawie narzeczone planują kolejne śluby

Jagódko mój się zmotywował i się cieszę, bo nie wyobrażam sobie chodzenia przez 5 lat (nie bierzcie tego do siebie Dziewczyny ) - uważałabym że coś jest między nami nie tak, ślub to motywacja dla nas obojga. I w sferze życiowo/uczuciowej jak i finansowej. Ostatnio pojechaliśmy do Jego rodziny ze strony mamy, przedstawił mnie swoim wszystkim bliskim, dużo mi to dało, teraz wszyscy stwierdzili, że już całkiem weszłam do rodziny , niuanse - jednak dają poczucie bezpieczeństwa.

Santom - wiem wiem, Norwegia to inny świat, nawet nie ma jak jej do Polski porównać...
__________________
Żonka

Clood jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 15:52   #1218
bluesky89
Zakorzenienie
 
Avatar bluesky89
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 10 773
Dot.: Prrrawie narzeczone planują kolejne śluby

Mój też się zmotywował po roku i 7 miesiącach bycia razem
__________________
Kacperek
bluesky89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 16:44   #1219
aluniaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar aluniaaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 18 294
Dot.: Prrrawie narzeczone planują kolejne śluby

Cytat:
Napisane przez bluesky89 Pokaż wiadomość
Kochana, my się jeszcze za obrączkami nie rozglądaliśmy. No tylko na necie coś tam patrzyliśmy. Ale nie wiemy co chcemy
Miałam jakieś upatrzone, tak mniej więcej. Jak znajdę zdjęcie to Wam wkleje.
Dziewczyny, powiedzcie mi, czy to nie będzie za wcześnie, jeśli gdzieś na początku maja pójdziemy do brata TŻ, który jest na stałe w UK zaprosić na ślub? Żeby to zrobić osobiście, a nie później pocztą wysyłać...

Coś takiego :
http://jubiler-krakow.pl/sklep/produ...ducts_id=42073
http://www.jubiler.jaracz.pl/obraczk...e-swepol/a609/
http://www.jubiler.jaracz.pl/obraczk...-kat/model-06/
Jak dla mnie pierwsze

Cytat:
Napisane przez bluesky89 Pokaż wiadomość
Dzięki.
Nauczyłam się jednej rzeczy, co by się nie działo, nie wolno naciskać. Jeśli facet Cię kocha, to bardzo dobrze wie, kiedy się oświadczyć i jak to zrobić.


Ej, jaką piosenkę ma moja kuzynka na płycie jak się ubiera
http://www.youtube.com/watch?v=N_kkQJbpmCs
Zaje***ta piosenka Ciary mam jak slucham ale juz ja chyba gdzies slyszalam! Kocham disco polo i sie tego nie wstydze

Zaczynam nauke tej piosenki

Kinia where are you? Pospiewalybysmy sobie disco polo

Obczajcie to http://www.youtube.com/watch?v=Vtg_Y...feature=relmfu
__________________
Razem 14.08.2004
Zaręczeni 14.01.2011

Małżeństwo 06.09.2014

Edytowane przez aluniaaaaa
Czas edycji: 2011-11-18 o 16:47
aluniaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-18, 16:56   #1220
eniq
Raczkowanie
 
Avatar eniq
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 131
Dot.: Prrrawie narzeczone planują kolejne śluby

Cytat:
Napisane przez aluniaaaaa Pokaż wiadomość
Jak dla mnie pierwsze



Zaje***ta piosenka Ciary mam jak slucham ale juz ja chyba gdzies slyszalam! Kocham disco polo i sie tego nie wstydze

Zaczynam nauke tej piosenki

Kinia where are you? Pospiewalybysmy sobie disco polo

Obczajcie to http://www.youtube.com/watch?v=Vtg_Y...feature=relmfu
Ala dobra piosenka

ależ mam dziś zwariowany dzień - miałam wolne i na nic nie wystarczyło czasu cały dzień załatwiałam czyjeś sprawy - tylko pojedz tu, pojedz tam, załatw to, kup to, zadzwon tam.... jestem padnięta...

a tak miałam dziś pisać tą magisterkę....
eniq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 17:01   #1221
Clood
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 160
Dot.: Prrrawie narzeczone planują kolejne śluby

a mi zostało jeszcze 2h50min w tym syfie i spadam w chatę... dwa dni "wolnego na studiach"
__________________
Żonka

Clood jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 17:07   #1222
eniq
Raczkowanie
 
Avatar eniq
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 131
Dot.: Prrrawie narzeczone planują kolejne śluby

Cytat:
Napisane przez Clood Pokaż wiadomość
a mi zostało jeszcze 2h50min w tym syfie i spadam w chatę... dwa dni "wolnego na studiach"
znam ten ból Clood - zamiast czlowiek odpoczywać to siedzi 2 dni na uczelni od rana do nocy....

w ogóle jak się ostatnio wkurzyłam - w tamtym roku na zimę kupilam sobie kurtkę z zary i była super ciepła, gruba, fajna. ucieszylam się, bo pomyślałam, że wystarczy mi na kilka sezonów. aha, akurat! teraz zaczęlo robić się zimno, więc pomyślałam, że ją odświeżę. po praniu kurtka zrobiła się tak cienka, że jak byłam dziś po zakupy, to trzęslam się z zimna.... normalnie jakby połowa tego ocieplenia w środku zniknęła..
i jeśli będzie bardzo mroźna zima, to będą musiała kupić nową, bo w tej na pewno nie przetrwam..
a wcale nie uśmiecha mi się taki niespodziewany wydatek....

Edytowane przez eniq
Czas edycji: 2011-11-18 o 17:18
eniq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 17:26   #1223
aluniaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar aluniaaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 18 294
Dot.: Prrrawie narzeczone planują kolejne śluby

Ja nigdy w zyciu nie prałam kurtki zimowej
__________________
Razem 14.08.2004
Zaręczeni 14.01.2011

Małżeństwo 06.09.2014
aluniaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 17:27   #1224
eniq
Raczkowanie
 
Avatar eniq
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 131
Dot.: Prrrawie narzeczone planują kolejne śluby

to co robiłaś jak się zabrudziła?
eniq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 17:29   #1225
kinia860
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 470
Dot.: Prrrawie narzeczone planują kolejne śluby

Cytat:
Napisane przez eniq Pokaż wiadomość
obyś kinia miała rację... bo mi jakoś się nie wydaje....
No i co ,no i co???MIAŁAM RACJE

Cytat:
Napisane przez eniq Pokaż wiadomość
miałam napisać, więc piszę - TŻ właśnie pojechał... i zostałam sama.. ale do rzeczy:
tak, jak Wam pisalam, powiedział, że porozmawiamy. i tak połowy nie pamiętam, z tego co mi mówił, bo się wzruszyłam.. on mówił, a ja szlochałm mu w ramię.. powiedział, że bardzo mnie kocha, że nie może doczekać się kiedy będziemy rodziną. że jest ze mną przeszczęśliwy i z dnia na dzień tylko sie w tym utwierdza.. ze nie ma wątpliwości, że będzie nam razem cudownie.. że jestem dla niego najwspalnialsza - takie spelnienie jego marzeń.. że nie mógł znaleźć nigdzie lepszej dziewczyny i że doskonale widzi jak świetnie do siebie pasujemy.. że kocha, jak jestem taka radosna i uśmiechnięta - a to akurat Wasza zasługa, bo Wam się wygadam i później mi lepiej
a co najlepsze - powiedział, że potrzebuje troszkę czasu, żeby sobie wszystko tak ułożyć i zaplanować ten dzień, żebym nie zapomniała go do końca życia...

to jakies 50% tego co powiedział. wybaczcie, ale reszty nie pamiętam..
ogólnie rozmowa przebiegła bardzo miło (czego się nie spodziewałam).

a jak później zapytałam, czy podoba mu się mój pierścionek, o który wczoraj strzelił trochę focha, to wiecie co powiedział?
że ten, który on sobie upatrzył jest o milion razy piękniejszy i że jak już go dostanę, to szczęka mi opadnie...
A tobie naleza sie baty jak my cos mowimy to tak jest i bedzie,a ty masz sie nas sluchac nastepnym razem,a nie niepotrzebnie denerwowac i humor psuc i plakac no i jeszcze raz.Widzisz jakiego masz kochanego tz??A teraz daj mu w spokoju napsiac mgr i czekaj cierpliwie na zarabiste zareczyny

Cytat:
Napisane przez aluniaaaaa Pokaż wiadomość

A wiecie co? Swoja droga chcialabym do mojego podpisu tu na wizazu dopisac kolejna date
No co ty dawaj dawaj nawet dwa jeden 2013 cos tam drugi kwartal , a drugi konkretny 14.06.2014
Cytat:
Napisane przez aluniaaaaa Pokaż wiadomość

Kinia where are you? Pospiewalybysmy sobie disco polo
Mowisz masz "Ja chce miec żone ,żone chce miec,byc przy niej blisko nanananan ...."
__________________
razem 26.09.2005
zaręczyny 23.12.2010
ślub 29.06.2013 godz.16.00
kinia860 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 17:33   #1226
jlys
Zakorzenienie
 
Avatar jlys
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 5 340
Dot.: Prrrawie narzeczone planują kolejne śluby

clood mnie jeszcze niecałe 2 godzinki zostały- ale na szczescie az do 29 wolne i w poniedziełk rozmowa -ciesze sie oby tylko stres mnie nie zżarł :/
__________________
razem 01.01.2008
zaręczyny 13.03.2011
ślub 09.06.2012

Edytowane przez jlys
Czas edycji: 2011-11-18 o 17:35
jlys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 17:37   #1227
eniq
Raczkowanie
 
Avatar eniq
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 131
Dot.: Prrrawie narzeczone planują kolejne śluby

Kinia zabił mnie Twój post!!

jlys trzymam kciuki za rozmowę na pewno sobie poradzisz i zaaazdroszczę wolnego

Laski mój 100 post rozkręcam się
eniq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 17:49   #1228
kinia860
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 470
Dot.: Prrrawie narzeczone planują kolejne śluby

Jlys bedzie dobrze na rozmowie ,tylko sie nie stresuj za bardzo.
I co byl ten tajemniczy klient:P??

Jutro czeka mojego tate starcie nr.2 z tesciowa:brzydal :,bo idzie dalej klasc plytki ,a tz musi jechac do Sandomierza ,bo jeden z szefow jest pie☠☠☠☠a i teraz moj tz bedzie gonic 1ookm w jedna strone,co za dupy,a mial pomagac mojemu tacie w koncu to jego garaz ,poza tym tata mial go tylko nauczyc ,a reszte mial sam klasc
No nic moze sie z nim przejade ,przynajmniej troche czasu spedzimy na spokojnie sam na sam.

A w ogole wczoraj mielismy egzamin na tancach i awansowalismy do grupy "starszakow"

ps hehe nowa cenzura juz nie nozyczki
__________________
razem 26.09.2005
zaręczyny 23.12.2010
ślub 29.06.2013 godz.16.00
kinia860 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 18:04   #1229
jlys
Zakorzenienie
 
Avatar jlys
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 5 340
Dot.: Prrrawie narzeczone planują kolejne śluby

nie nie było- uff, tzn tak mi sie wydaje , że nie było
no fajne czachy

hehe kinia gratki , mój brat jest w starszakach w przedszkolu
__________________
razem 01.01.2008
zaręczyny 13.03.2011
ślub 09.06.2012
jlys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 18:21   #1230
Jagodka1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 291
Dot.: Prrrawie narzeczone planują kolejne śluby

Cytat:
Napisane przez Clood Pokaż wiadomość
Jagódko mój się zmotywował i się cieszę, bo nie wyobrażam sobie chodzenia przez 5 lat (nie bierzcie tego do siebie Dziewczyny ) - uważałabym że coś jest między nami nie tak, ślub to motywacja dla nas obojga. I w sferze życiowo/uczuciowej jak i finansowej. Ostatnio pojechaliśmy do Jego rodziny ze strony mamy, przedstawił mnie swoim wszystkim bliskim, dużo mi to dało, teraz wszyscy stwierdzili, że już całkiem weszłam do rodziny , niuanse - jednak dają poczucie bezpieczeństwa.

Santom - wiem wiem, Norwegia to inny świat, nawet nie ma jak jej do Polski porównać...
ehh jak mezczyzna nie dojrzal w wieku 27 lat do powaznych decyzji to czy dojrzeje po 30?? wlasnie nad tym sie zastanawiam. Ja mojemu dam jeszcze rok. Jezeli dalej bedziemy tkwic w miejscu postawie sprawe na ostrzu noza. Na razie daje sobie spokoj a mu czas

---------- Dopisano o 19:16 ---------- Poprzedni post napisano o 19:15 ----------

Clood Ja mysle ze u Ciebie to wszysko sie idealnie ulozylo

---------- Dopisano o 19:19 ---------- Poprzedni post napisano o 19:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Galadriela87 Pokaż wiadomość
Ja w nadchodzącym roku kończę 25 lat i sądzę, że na ślub przyjdzie mi jeszcze poczekać ze 3 lata (biorę pod uwagę studia), ale może akurat los się do mnie uśmiechnie.

Jagódko jeżeli to kwestia gorszych dni, to wygadaj się nam i przeczekaj ten gorszy okres (ja tak miałam kilka tygodni temu...nawet z wątku chciałam odejść definitywnie ). A jeżeli gnębi Cię to od dłuższego czasu, to może faktycznie przydałaby się konkretna rozmowa z twoim TŻ.
Troche to jest kwestia gorszych dni. A troche tez moich przemyslen ze nie chce czekac i czekac... no coz, dobrze jest sie chociaz wygadac !

---------- Dopisano o 19:21 ---------- Poprzedni post napisano o 19:19 ----------

Sylvi dziekuje za mile slowa. Moze wypowiadam sie czasem jak kompletna desperatka... Prawda jest taka ze jak sie Wam wygadam do lepiej sie czuje i TZtowi nie truje i sie na niego nie zlosze
Jagodka1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:01.