Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 10 - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-11-18, 19:27   #1621
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 10

Cytat:
Napisane przez vegutka Pokaż wiadomość
Dzięki, ale to nie ten film-na tamtym była kobieta i branso srebrna.
Ale już dziś trochę potrenowałam i lepiej mi idzie to zapinanie.

Zrobiłam kilka zdjęć na ręce, żeby pokazać, czy tak powinna leżeć? Najwyżej tę będę nosiła częściowo zapełnioną, a kiedyś kupię drugą większą-każdy powód jest dobry, żeby sobie coś nowego kupić
No i ciężka się zrobiła z tymi 10 koralami

Korale: (pogrubione to te wczorajsze zakupy)
srebrny szlak różowy
supełek szczęścia
białe prążki
jasnozielone prążki
kobra
pastelowy kwiat
pantofelek
fiołek
trójkąty
kwiat marzeń

Zapięcie:
wielobarwny kwiat
Ale masz ładną bransoletkę


Z resztą wszystkie korale jakie dziś wkleiłyście są cudne
__________________

azzis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 19:47   #1622
aliena7
Zadomowienie
 
Avatar aliena7
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 580
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 10

raz ...raz

razrazraz...

raz dwa trzy próba podpisu

raz raz sprawdzam czy się załadował raz raz

update: kilka chwil później...

...tja, działa...pięknie wygląda
__________________
Wszyscy jesteśmy bardzo dojrzali,dopóki ktoś nie przyniesie folii bąbelkowej
__________________

2011-01-02, 17:45 #2206
"idę popatrzeć na trolle i pandory TYLKO popatrzeć!" -----> 2013

__________________
-57-61-66-69-95...........efekt jo-jo...........117!
aliena7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 19:49   #1623
paulina95
Wtajemniczenie
 
Avatar paulina95
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 648
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 10

Cytat:
Napisane przez aliena7 Pokaż wiadomość
raz ...raz

razrazraz...

raz dwa trzy próba podpisu

raz raz sprawdzam czy się załadował raz raz

update: kilka chwil później...

...tja, działa...pięknie wygląda
Buahahahahahahaha, aliena padłam hahaha:
__________________
Świat należy do tych, którzy widzą jego potencjał.

paulina95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 19:53   #1624
ania_wu
Zadomowienie
 
Avatar ania_wu
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 068
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 10

Aliena piękny podpis!
ania_wu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 19:53   #1625
rudaaa90
Zadomowienie
 
Avatar rudaaa90
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 551
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 10

Cytat:
Napisane przez paulina95 Pokaż wiadomość
vegutka śliczności A bransoletka tak jak dziewczyny pisały, ma leżeć tak, żeby Tobie było wygodnie

magbag, pewnie, że Cię pamiętamy Współczuję przeżyć, no i zaginięcia dwóch korali Za to nowe nabytki masz przepiękne

sajf, świetne te ażurki z Chamilii

A do mnie dzisiaj przyleciała mój prezent urodzinowy od brata, czyli nowe Lilou Co prawda urodziny mam dopiero pierwszego grudnia, ale to nic Gwiazdka jest złota, jakieś dziwne fotki mi wyszły, jutro wrzucę lepsze
__________________
już nie ruda
rudaaa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 20:08   #1626
paulina95
Wtajemniczenie
 
Avatar paulina95
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 648
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 10

Cytat:
Napisane przez rudaaa90 Pokaż wiadomość
__________________
Świat należy do tych, którzy widzą jego potencjał.

paulina95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 21:05   #1627
margotber
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 133
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 10

Cytat:
Napisane przez magbag72 Pokaż wiadomość
Vegutka - śliczna, delikatna bransoletka - lubię takie pastelowo-romantyczne klimaty .

Kurcze... tak strasznie dawno tutaj nie byłam, że przegapiłam kilka części koralikowego wątku. Ostatnio pisałam chyba w 6 części, czyli szmat czasu i postów temu - nie wiem, czy jeszcze którakolwiek z koralikomaniaczek mnie kojarzy . Nawet jeśli nie to tłumaczę się z absencji - najpierw wakacje, a potem zgorzelinowe zapalenie wyrostka z zapaleniem otrzewnej i operacja w ostatnim możliwym momencie (mam bardzo wysoki próg bólu, co w tym wypadku o mało nie doprowadziło mnie na tamtą stronę). Potem miałam jeszcze dodatkowe zdrowotne perypetię, o których pisać nie będę, bo na szczęście zakończyły się szczęśliwie. Jednak w efekcie przez ostatnie miesiące nie miałam głowy do koralików.
W temacie koralikowym przytrafiła mi się tylko jedna, niezwykle dramatyczna przygoda, którą muszę się podzielić, licząc na współczucie . Całkiem niedawno, jadąc z TŻ'tem jego samochodem - moja Trollbeadsowa bransoletka nagle i niespodziewanie wypięła się (zapięcie łabędź odpięło się nie z tej strony, z której powinno ). W efekcie większość koralików z bransoletki spadła zanim udało mi się powstrzymać spadanie.
Teoretycznie upadek koralików w samochodzie to żaden dramat - jednak w przypadku samochodu TŻ'ta odzyskanie koralików okazało się dużym problemem - straciłam na zawsze 2 koraliki . Odzyskałam te, które spadły z boku fotela, ale niestety dwa poleciały pod fotel. Fotela wyjąć w tym wozie się nie da, mogliby to zrobić jedynie w serwisie Audi. Tyle, że koszt wyjęcia fotela w serwisie zdecydowanie przekroczyłby wartość koralików. W efekcie moje dwa koraliki już na zawsze pozostaną na wyposażeniu Audi Q7. Z żalem pożegnałam koraliki, których zdjęcia załączam do tego postu ku pamięci (akurat obydwa stracone korale są Pandory).
Wracając do tematu, czy wiecie, gdzie poza eBay można kupić rocznicową monetę Trollbeads? Jeśli była już na ten temat informacja - to przepraszam - zaległości w lekturze wątku zamierzam nadrobić dopiero po wysłaniu tego postu, stąd mogłam zadać pytanie, na które padła już odpowiedź.
W załącznikach - poza dwoma utraconymi koralikami - załączam też zdjęcia kilku moich najnowszych nabytków
Hej,
ależ przepiękny ten zieloniutki kwiat - czy one są dostępne w Polsce??
Mam tylko dostęp do strony internetowej i jakoś nie rzucił mi się w oczy.

Pozdrawiam ciepło - chociaż mnie to już tu 100 lat nie było

Ostatni raz cieszyłam się i dzieliłam z Wami radością związaną z ciążą, a dziś mój chłopaczek ma 3 miesiące... czas leci ....

Miłego wieczoru

Gosia
margotber jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-18, 21:28   #1628
nina90
Zadomowienie
 
Avatar nina90
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: tu i ówdzie ;]
Wiadomości: 1 920
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 10

Cytat:
Napisane przez aliena7 Pokaż wiadomość
raz ...raz

razrazraz...

raz dwa trzy próba podpisu

raz raz sprawdzam czy się załadował raz raz

update: kilka chwil później...

...tja, działa...pięknie wygląda
hehehehhehhehhehehhe
__________________
Moje uzależnienie:

charmsy
trollbeads




<----
nina90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 22:07   #1629
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 10

Cytat:
Napisane przez margotber Pokaż wiadomość
Hej,
ależ przepiękny ten zieloniutki kwiat - czy one są dostępne w Polsce??
Mam tylko dostęp do strony internetowej i jakoś nie rzucił mi się w oczy.

Pozdrawiam ciepło - chociaż mnie to już tu 100 lat nie było

Ostatni raz cieszyłam się i dzieliłam z Wami radością związaną z ciążą, a dziś mój chłopaczek ma 3 miesiące... czas leci ....

Miłego wieczoru

Gosia
Ale dziś dzień powrotów Gratuluję synka Kwiat jest z wiosennej kolekcji - jasnozielony kwiat cena 112 zł Jest piękny mam go
sorina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 22:18   #1630
Lusia 13
Zakorzenienie
 
Avatar Lusia 13
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 4 463
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 10

To prawda jest piękny, też go mam

---------- Dopisano o 23:18 ---------- Poprzedni post napisano o 23:17 ----------

Paula, śliczna świąteczna gwiazda
Lusia 13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 22:19   #1631
margotber
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 133
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 10

Cytat:
Napisane przez sorina Pokaż wiadomość
Ale dziś dzień powrotów Gratuluję synka Kwiat jest z wiosennej kolekcji - jasnozielony kwiat cena 112 zł Jest piękny mam go
Dzięki Sorina za odpowiedź - pewnie nie są już dostępne - a szkoda

Powroty.....podczytuję Was....ale czasu na wpisy brak

Dzięki za gratulację - bycie mamą jest fantastyczne, zwłaszcza jak się długo na nie czekało

Pozdrawiam.

Sorina Ty masz już niesamowitą kolekcję, a Magda i ja byłyśmy pierwszymi od Trollów na tym forum jak to się zmienia )
margotber jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-18, 22:57   #1632
Lusia 13
Zakorzenienie
 
Avatar Lusia 13
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 4 463
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 10

Są dostępne
Lusia 13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 23:01   #1633
Nicość
Raczkowanie
 
Avatar Nicość
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 340
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 10

Dziewczyny!
Chciałam zrobić prezent koleżance w ramach rewanżu - kiedyś dostałam od niej bransoletkę.
Bardzo spodobały mi się wasze zbiory - i myślałam dla niej nad rzemykową Pandorą.
Myślicie że taka biżuteria będzie pasowała do kobiety 35letniej,czy raczej kupić jej coś klasycznego? Chcę,by ją nosiła i zbierała koraliki,wiem,że uwielbia te rzeczy.
Nicość jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 23:06   #1634
Mirell
Zakorzenienie
 
Avatar Mirell
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 945
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 10

Dziewczyny, wszystkie macie piękne nowości!

aliena
Mirell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-19, 00:13   #1635
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 10

moja Pandorka po małych zmianach czekam na 3 nowe charmsy i korci mnie kupno kolejnych myślę też nad zmianą branso na tę ze złotym zapięciem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_1428.jak-zmniejszyc-fotke_pl.jpg (34,5 KB, 128 załadowań)
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-19, 01:27   #1636
aliena7
Zadomowienie
 
Avatar aliena7
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 580
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 10

Cytat:
Napisane przez Nicość Pokaż wiadomość
Dziewczyny!
Chciałam zrobić prezent koleżance w ramach rewanżu - kiedyś dostałam od niej bransoletkę.
Bardzo spodobały mi się wasze zbiory - i myślałam dla niej nad rzemykową Pandorą.
Myślicie że taka biżuteria będzie pasowała do kobiety 35letniej,czy raczej kupić jej coś klasycznego? Chcę,by ją nosiła i zbierała koraliki,wiem,że uwielbia te rzeczy.
chyba nie bardzo ja 35 letniej babie kupiłabym raczej jakieś serwetki haftowane ręcznie...albo jakiś fajny wazon...cweter jakiś














__________________
Wszyscy jesteśmy bardzo dojrzali,dopóki ktoś nie przyniesie folii bąbelkowej
__________________

2011-01-02, 17:45 #2206
"idę popatrzeć na trolle i pandory TYLKO popatrzeć!" -----> 2013

__________________
-57-61-66-69-95...........efekt jo-jo...........117!
aliena7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-19, 07:57   #1637
Achika
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 872
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 10

Cytat:
Napisane przez magbag72 Pokaż wiadomość
Vegutka - śliczna, delikatna bransoletka - lubię takie pastelowo-romantyczne klimaty .

Kurcze... tak strasznie dawno tutaj nie byłam, że przegapiłam kilka części koralikowego wątku. Ostatnio pisałam chyba w 6 części, czyli szmat czasu i postów temu - nie wiem, czy jeszcze którakolwiek z koralikomaniaczek mnie kojarzy . Nawet jeśli nie to tłumaczę się z absencji - najpierw wakacje, a potem zgorzelinowe zapalenie wyrostka z zapaleniem otrzewnej i operacja w ostatnim możliwym momencie (mam bardzo wysoki próg bólu, co w tym wypadku o mało nie doprowadziło mnie na tamtą stronę). Potem miałam jeszcze dodatkowe zdrowotne perypetię, o których pisać nie będę, bo na szczęście zakończyły się szczęśliwie. Jednak w efekcie przez ostatnie miesiące nie miałam głowy do koralików.
W temacie koralikowym przytrafiła mi się tylko jedna, niezwykle dramatyczna przygoda, którą muszę się podzielić, licząc na współczucie . Całkiem niedawno, jadąc z TŻ'tem jego samochodem - moja Trollbeadsowa bransoletka nagle i niespodziewanie wypięła się (zapięcie łabędź odpięło się nie z tej strony, z której powinno ). W efekcie większość koralików z bransoletki spadła zanim udało mi się powstrzymać spadanie.
Teoretycznie upadek koralików w samochodzie to żaden dramat - jednak w przypadku samochodu TŻ'ta odzyskanie koralików okazało się dużym problemem - straciłam na zawsze 2 koraliki . Odzyskałam te, które spadły z boku fotela, ale niestety dwa poleciały pod fotel. Fotela wyjąć w tym wozie się nie da, mogliby to zrobić jedynie w serwisie Audi. Tyle, że koszt wyjęcia fotela w serwisie zdecydowanie przekroczyłby wartość koralików. W efekcie moje dwa koraliki już na zawsze pozostaną na wyposażeniu Audi Q7. Z żalem pożegnałam koraliki, których zdjęcia załączam do tego postu ku pamięci (akurat obydwa stracone korale są Pandory).
Wracając do tematu, czy wiecie, gdzie poza eBay można kupić rocznicową monetę Trollbeads? Jeśli była już na ten temat informacja - to przepraszam - zaległości w lekturze wątku zamierzam nadrobić dopiero po wysłaniu tego postu, stąd mogłam zadać pytanie, na które padła już odpowiedź.
W załącznikach - poza dwoma utraconymi koralikami - załączam też zdjęcia kilku moich najnowszych nabytków



ojej niedobrze ze zgubilas je w Audi Q7 swojego TZ- ja zgubiłam korala w swoim , własnym Mercedesie SLK ((
__________________
20.IV.2010 rozpoczecie I FAZY
-2kg
25.IV.2010 rozpoczęcie 2 fazy
- 4 kg
12.VI.2010 Rozpoczęcie III FAZY

52!!!! I cel
I cel osiagniety

II cel 50 kg

Moj kulinarny blog:
http://pomaranczowakuchnia.blogspot.com

Edytowane przez Achika
Czas edycji: 2011-11-19 o 07:59
Achika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-19, 08:32   #1638
Lusia 13
Zakorzenienie
 
Avatar Lusia 13
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 4 463
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 10

Aliena, dzięki
Lusia 13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-19, 09:15   #1639
ania_wu
Zadomowienie
 
Avatar ania_wu
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 068
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 10

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
moja Pandorka po małych zmianach czekam na 3 nowe charmsy i korci mnie kupno kolejnych myślę też nad zmianą branso na tę ze złotym zapięciem
cudowna! jak jeszcze sprawisz sobie branso ze złotym zapięciem to już w ogóle oszaleję!
ania_wu jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-19, 09:47   #1640
patgozolek
Zadomowienie
 
Avatar patgozolek
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 251
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 10

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
moja Pandorka po małych zmianach czekam na 3 nowe charmsy i korci mnie kupno kolejnych myślę też nad zmianą branso na tę ze złotym zapięciem
Przepiękna!!!!!!!
__________________
wszystko to tylko kwestia czasu

Affection, acceptance and unconditional love. We all want it. We all look for it. But, when we find it, it’s flat out terrifying.



Nie ma większego oszusta niż ten, kto oszukuje sam siebie.
patgozolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-19, 11:07   #1641
Anno1989
Zadomowienie
 
Avatar Anno1989
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 736
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 10

Achika

Magbag, Margotber, witamy znowu

Margot, to dla Ciebie http://www.trollbeads.com.pl/Jasnozi...Kwiat-819.html Masz może jakieś nowości? Długo Cię nie było

wrzucam monetę jubileuszową trolli (do kupienia na ebay i w sklepach internetowych ) bransoletkę na halloween i aktualnie noszoną kompozycję (czyli tą czarno-granatową)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg granat i czerń.jpg (41,0 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg halloween.jpg (43,5 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 8622488680bbb832.jpg (94,5 KB, 36 załadowań)

Edytowane przez Anno1989
Czas edycji: 2011-11-19 o 11:16
Anno1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-19, 11:40   #1642
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 10

Achika, Aliena, przez Was tu prawie rycze ze smiechu
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-19, 11:54   #1643
domcia81
Rozeznanie
 
Avatar domcia81
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 824
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 10

A ja nie mam samochodu, ani TŻ (), ale za to nie zgubiłam jeszcze żadnego koralika (tfu tfu).
domcia81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-19, 12:01   #1644
martinia
Zakorzenienie
 
Avatar martinia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 845
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 10

Magbag72 witam ponownie!! przykro mi z powodu choroby (dobrze, ze juz wszystko ok) i utraty korali

Cytat:
Napisane przez sajf Pokaż wiadomość
Aaaa całkiem zapomniałam w Chamilii są korale azury- otwierane a w srodku ukryty napis: i love you , belive, itp
śliczne choć te ukryte napisy tylko fajne dla własnej świadomości bo nosić je tak odpięte to raczej nie za bardzo...

Cytat:
Napisane przez paulina95 Pokaż wiadomość
A do mnie dzisiaj przyleciała mój prezent urodzinowy od brata, czyli nowe Lilou Co prawda urodziny mam dopiero pierwszego grudnia, ale to nic Gwiazdka jest złota, jakieś dziwne fotki mi wyszły, jutro wrzucę lepsze
Paula sliczna gwiazdeczka, taka świąteczna i kochany brat!!

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
moja Pandorka po małych zmianach czekam na 3 nowe charmsy i korci mnie kupno kolejnych myślę też nad zmianą branso na tę ze złotym zapięciem
jest piekna

Cytat:
Napisane przez domcia81 Pokaż wiadomość
A ja nie mam samochodu, ani TŻ (), ale za to nie zgubiłam jeszcze żadnego koralika (tfu tfu).
to tak jak ja
martinia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-19, 12:21   #1645
Tinka*
Wtajemniczenie
 
Avatar Tinka*
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 136
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 10




zaluje ze tutaj nie zagladam czesciej
__________________
w życiu potrzebne są z m i a n y . . .


Tinka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-19, 12:31   #1646
magbag72
Raczkowanie
 
Avatar magbag72
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 130
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 10

margotber Serdecznie gratuluję dzieciątka .
Cytat:
Napisane przez Nicość Pokaż wiadomość
Dziewczyny!
Chciałam zrobić prezent koleżance w ramach rewanżu - kiedyś dostałam od niej bransoletkę.
Bardzo spodobały mi się wasze zbiory - i myślałam dla niej nad rzemykową Pandorą.
Myślicie że taka biżuteria będzie pasowała do kobiety 35letniej,czy raczej kupić jej coś klasycznego? Chcę,by ją nosiła i zbierała koraliki,wiem,że uwielbia te rzeczy.
Cytat:
Napisane przez aliena7 Pokaż wiadomość
chyba nie bardzo ja 35 letniej babie kupiłabym raczej jakieś serwetki haftowane ręcznie...albo jakiś fajny wazon...cweter jakiś
Ależ Ci humor dopisuje pomimo szarugi za oknem . Jasne, że nie ma jak serweteczki tudzież wazonik, szaliczek ewentualnie wełniane skarpetki, koniecznie robione na szydełku i w kwiatki.
Swoje trolle i pandory co prawda noszę i publicznie pokazuje się z nimi pomimo 39 lat na karku, ale obawiam się, że są to pierwsze (a może nawet nie pierwsze) symptomy starczego zdziecinnienia .
Cytat:
Napisane przez Anno1989 Pokaż wiadomość
Magbag, Margotber, witamy znowu

wrzucam monetę jubileuszową trolli (do kupienia na ebay i w sklepach internetowych ) bransoletkę na halloween i aktualnie noszoną kompozycję (czyli tą czarno-granatową)
Świetna kompozycja, a moneta wygląda super - kusisz, oj kusisz .
Cytat:
Napisane przez martinia Pokaż wiadomość
Magbag72 witam ponownie!! przykro mi z powodu choroby (dobrze, ze juz wszystko ok) i utraty korali
Dziękuję .
__________________
Mój Instagram - https://www.instagram.com/magbag13/
magbag72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-19, 12:32   #1647
Veaa
Rozeznanie
 
Avatar Veaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 672
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 10

Tinka ja też

magbag72 - witamy !Cóż jeżeli mogę Ci coś podpowiedzieć to staraj się o zadośćuczynienie od TŻ spowodowane przez jego Q7 to niewybaczalne żeby biedne małe dwa koraliki zostały nieodwracalnie stracone!
__________________






mój blog kulinarny 3x bez! bez glutenu, nabiału i białego cukru!
www.vealovegreen.blogspot.com

Edytowane przez Veaa
Czas edycji: 2011-11-19 o 12:38
Veaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-19, 12:39   #1648
aliena7
Zadomowienie
 
Avatar aliena7
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 580
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 10

Cytat:
Napisane przez Achika Pokaż wiadomość
ojej niedobrze ze zgubilas je w Audi Q7 swojego TZ- ja zgubiłam korala w swoim , własnym Mercedesie SLK ((
__________________
Wszyscy jesteśmy bardzo dojrzali,dopóki ktoś nie przyniesie folii bąbelkowej
__________________

2011-01-02, 17:45 #2206
"idę popatrzeć na trolle i pandory TYLKO popatrzeć!" -----> 2013

__________________
-57-61-66-69-95...........efekt jo-jo...........117!
aliena7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-19, 12:55   #1649
paulina95
Wtajemniczenie
 
Avatar paulina95
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 648
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 10

Lusia dziękuję

martiryb Przepiękną masz tą swoją Pandorę

Anno Przecudowne, prześliczne kompozycje

martinia dziękuję

To ja wrzucę sobie fotkę mojej Zmierzchowej kompozycji trochę zmodyfikowanej na potrzeby wczorajszej premiery "Przed Świtem"
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC01062.jpg (26,9 KB, 53 załadowań)
__________________
Świat należy do tych, którzy widzą jego potencjał.

paulina95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-19, 13:04   #1650
Anno1989
Zadomowienie
 
Avatar Anno1989
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 736
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 10

A to pokuszę jeszcze trochę
widzę, na pierwszy plan wysuwa się mój pryzmacik za złotówkę Za pryzmatami nie przepadam, więc znalazłam sobie tańszą wersję tego korala

Paula, świetną masz tą bransoletkę, zazdroszczę zwłaszcza minerałów!

Ja mam dziś jakiś kryzys biżuteryjny, nawet pierdzionka zaręczynowego nie chciało mi się założyć, o bransoletkach nie wspominając
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg moneta.jpg (50,4 KB, 71 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg moneta2.jpg (6,5 KB, 282 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg moneta3.jpg (30,9 KB, 59 załadowań)

Edytowane przez Anno1989
Czas edycji: 2011-11-19 o 13:05
Anno1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:23.