Miłosniczki zary- bez klótni! - Strona 100 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-11-20, 09:25   #2971
carpaibex
Zakorzenienie
 
Avatar carpaibex
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 407
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez Agnes18 Pokaż wiadomość
Czy ma któras z Was taką bluzkę i może coś o niej więcej powiedzieć? Oglądałam jakiś wywiad z Martą Żmudą Trzebiatowską i chyba miała ją na sobie. Fajnie wyglądała i bluzka wpadła mi w oko, ale na stronie wygląda na jakąś grubszą.
Masz jakiegoś linka do wywiadu? Chętnie zobaczę
carpaibex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-20, 09:28   #2972
Agnes18
Zakorzenienie
 
Avatar Agnes18
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 969
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Masz jakiegoś linka do wywiadu? Chętnie zobaczę
Proszę (wideo 2). To były kulisy jakiegoś nowego serialu w Dzień Dobry TVN.
http://dziendobry.tvn.pl/video/kulis...est,15469.html
__________________
„Nie wierzę ludziom, którzy twierdzą,
że ubranie nie jest ważne.” (Miuccia Prada)

Moje Szczęścia dwa G N
Agnes18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-20, 10:07   #2973
mandarynka7
Raczkowanie
 
Avatar mandarynka7
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 361
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Wiecie może jak wyglądają wyprzedaże w massimo dutti? Czy wszystko jest przecenione? Ruszają wtedy co w zarze? Nigdy tam nie zaglądałam, a teraz mam upatrzoną jedną rzecz, kosztuje sporo i zastanawiam się czy warto ją kupować po regularnej cenie
mandarynka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-20, 10:40   #2974
Nika_2000
Wtajemniczenie
 
Avatar Nika_2000
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 035
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez Agnes18 Pokaż wiadomość
Proszę (wideo 2). To były kulisy jakiegoś nowego serialu w Dzień Dobry TVN.
http://dziendobry.tvn.pl/video/kulis...est,15469.html
a czy to jest na pewno ta bluzka z zary? bo dla mnie wygląda jakoś inaczej - i kolor ma taki śnieżnobiały a jak ją kojarzę ze sklepu to była taka delikatna kość słoniowa - ale pewna nie jestem

---------- Dopisano o 11:40 ---------- Poprzedni post napisano o 11:39 ----------

Cytat:
Napisane przez mandarynka7 Pokaż wiadomość
Wiecie może jak wyglądają wyprzedaże w massimo dutti? Czy wszystko jest przecenione? Ruszają wtedy co w zarze? Nigdy tam nie zaglądałam, a teraz mam upatrzoną jedną rzecz, kosztuje sporo i zastanawiam się czy warto ją kupować po regularnej cenie
też chętnie sie dowiem
ale ceny to u massimo przeginka
__________________
Jeśli chcesz rozśmieszyć Boga, opowiedz mu o twoich planach na przyszłość. (Woody Allen)
http://www.youtube.com/watch?v=_bdOTUocn5w
Nika_2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-20, 10:54   #2975
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez Nika_2000 Pokaż wiadomość
też chętnie sie dowiem
ale ceny to u massimo przeginka
To co widziałam na stronie Massimo, bardzo mi się podoba. Ani razu nie byłam jeszcze w sklepie ze względu na ceny

---------- Dopisano o 10:54 ---------- Poprzedni post napisano o 10:50 ----------

ZATA TRF na listpad:
http://www.zeberka.pl/art.php?id=15288

Oj podoba mi się parę rzeczy- szorty( choć w nich nich nie chodzę), bluzka beżowa i ta marynarka na 1 zdjęciu.

Tutaj kolekcja karnawałowa,
http://www.zeberka.pl/art.php?id=15287
cosma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-20, 10:55   #2976
Nika_2000
Wtajemniczenie
 
Avatar Nika_2000
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 035
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez cosma Pokaż wiadomość
To co widziałam na stronie Massimo, bardzo mi się podoba. Ani razu nie byłam jeszcze w sklepie ze względu na ceny
ja wiele rzeczy mierzyłam w sklepie i niestety niewiele na mnie pasowało (większość bluzek była za ciasna w biuście i nie mogłam się swobodnie w nich poruszać, myślę, że to wina moich szerokich ramion )
ale wzory i kolory - super
tylko większość rzeczy jest bardzo delikatnych - zwłaszcza bluzki, większość z jedwabiu
__________________
Jeśli chcesz rozśmieszyć Boga, opowiedz mu o twoich planach na przyszłość. (Woody Allen)
http://www.youtube.com/watch?v=_bdOTUocn5w
Nika_2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-20, 10:57   #2977
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Dziewczyny, przyłączę się do Was tak na chwilę Rzeczy z Zary mi się niektóre podobają, szczególnie sukienki, ale ceny powalają. 300, 400, czy 500 zł za sukienkę na co dzień to dla mnie zdecydowanie za dużo. Nawet H&M czasami przegina dla mnie z ceną, bo sukienki potrafią kosztować 150 zł, na ogół daję max 100 zł, w wyjątkowych sytuacjach max 120 zł i to musi mi się bardzo podobać, a nie wyobrażam sobie wydać trzy, cztery, czy pięć razy tyle. 450 zł za sukienkę? Miałabym pięć innych za taką cenę. To nie zmienia jednak faktu, że sukienki mają ładne, ale nie aż tak powalające, żebym była chociaż po części skłonna tyle zapłacić.

A Wy co myślicie o cenach w Zarze? Nie zniechęcają Was?
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-20, 11:08   #2978
Nika_2000
Wtajemniczenie
 
Avatar Nika_2000
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 035
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez druska Pokaż wiadomość
no ja chyba też ostatecznie skończę z gładkim (chyba czarny bardziej do mnie przemawia), ale gdzieś w głębi serca nadal mam nadzieję na krokodyla, może czarny pojawi się w przyszłej kolekcji?



ja mam praktycznie 90% bluzek z jedwabiu, całkiem sporo z nich z zary, wszystkie piorę ręcznie w delikatnym płynie, nie wyciskam tylko osuszam ręcznikiem niektóre służą mi już kilka sezonów i nie widzę żeby coś się z nimi działo, do pralni bałabym się oddać



no właśnie, byłam dzisiaj w Zarze i część rzeczy ma NIŻSZE CENY

ja akurat rozglądałam się za kozakami, skórzane które wcześniej kosztowały 329zł teraz są za 169zł pani mnie poinformowała że ceny pozmieniali wczoraj, na pewno warto się przejść

właśnie zauważyłam, że m.in. zmienili chyba cenę shoppera, wcześniej były po 499zł, prawda?

a na stronce też pozmieniali?
__________________
Jeśli chcesz rozśmieszyć Boga, opowiedz mu o twoich planach na przyszłość. (Woody Allen)
http://www.youtube.com/watch?v=_bdOTUocn5w
Nika_2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-20, 11:18   #2979
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

[QUOTE=invisible_01;306150 18
A Wy co myślicie o cenach w Zarze? Nie zniechęcają Was?[/QUOTE]

Ceny ostatnio jeszcze poszły w górę, chociaż jesienna kolekcja zawsze była droższa od letniej.
Niektóre ceny mocno jednak przesadzone, w szczególności dodatków
(buty, torebki) wątpliwej jakości.
Jak kupuje to raczej rzeczy klasyczne, uniwersalne, takie które mogę włożyć do biura. Mniej się zastanawiam przy żakietach, eleganckich spodniach czy bluzkach bo w to warto wg mnie zainwestować. Daruje sobie drogie t-shirty,swetry i dodatki.
Ostatnio mam fazę na sukienki (takie do noszenia na co dzień)
Ale w zarze raczej nie widzę nic dla siebie z sukienek, przerzuciłam się na asosa.
Kupować trzeba z głową, czasem warto w coś zainwestować, a czasem nie.
cosma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-20, 11:22   #2980
blekitne_niebo
Zakorzenienie
 
Avatar blekitne_niebo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, przyłączę się do Was tak na chwilę Rzeczy z Zary mi się niektóre podobają, szczególnie sukienki, ale ceny powalają. 300, 400, czy 500 zł za sukienkę na co dzień to dla mnie zdecydowanie za dużo. Nawet H&M czasami przegina dla mnie z ceną, bo sukienki potrafią kosztować 150 zł, na ogół daję max 100 zł, w wyjątkowych sytuacjach max 120 zł i to musi mi się bardzo podobać, a nie wyobrażam sobie wydać trzy, cztery, czy pięć razy tyle. 450 zł za sukienkę? Miałabym pięć innych za taką cenę. To nie zmienia jednak faktu, że sukienki mają ładne, ale nie aż tak powalające, żebym była chociaż po części skłonna tyle zapłacić.

A Wy co myślicie o cenach w Zarze? Nie zniechęcają Was?
Mnie zniechęcają, zwłaszcza że z sezonu na sezon są coraz wyższe. Osobiście wolę przeznaczyć pieniądze na inne cele (np na urządzanie mieszkania) niż kupować sukienkę za 300-400zł - zwłaszcza taką z cienkiego sztucznego materiału i bez podszewki. Prawda jest jednak taka, że społeczeństwo jest coraz bogatsze, za każdym razem jak wchodzę do Zary widzę kolejkę kobiet do kasy z naręczem drogich ciuchów. Ponadto Zara jest modnym sklepem, a jak wiemy wielu ludzi ma presję by mieć ciuszki z modnych sklepów
Patrząc jednak na moją szafę perełki ciuchowe to w większości Zara... Ulubione sukienki i żakiety które wywołują najwięcej komplementów (nawet u nieznajomych) to Zara... Odpowiada mi oferta tego sklepu, bardzo kobiece fasony, dobrze skrojone, podkreślające sylwetkę Są za drodzy, ale kolekcje mają niezwykle udane
blekitne_niebo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-20, 11:27   #2981
mandarynka7
Raczkowanie
 
Avatar mandarynka7
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 361
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Ja właśnie zachorowałam na jedwabną bluzkę z massiomo dutti, ale kosztuje 250 zł Jeszcze 200 może bym za nią dała bo jest piękna i jak na złość leży na mnie idealnie... ale 250 to za duzo:/ Zastanawiam się czy jest szansa ze bedzie na wyprzedaży, czy oni wszystko wystawiają?

---------- Dopisano o 12:27 ---------- Poprzedni post napisano o 12:24 ----------

Cytat:
Napisane przez blekitne_niebo Pokaż wiadomość
Prawda jest jednak taka, że społeczeństwo jest coraz bogatsze, za każdym razem jak wchodzę do Zary widzę kolejkę kobiet do kasy z naręczem drogich ciuchów.
Też się nad tym zastanawiam, skąd ludzie mają pieniądze skoro jest kryzys i nie mamy klasy średniej? ale z drugiej strony za każdym razem jak jestem w zarze to widzę mnóstwo ludzi blokujących kolejkę zwrotami, a do niedawna tak tego nie było widać.
mandarynka7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-20, 11:33   #2982
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez mandarynka7 Pokaż wiadomość

Też się nad tym zastanawiam, skąd ludzie mają pieniądze skoro jest kryzys i nie mamy klasy średniej?
Ja mogę odpowiedzieć przez pryzmat Warszawy. Tu jest wiele zamożnych ludzi, jest wiele zarządów spółek, dyrektorów, menadżerów wysokiego i średniego szczebla, prawników, sporo gwiazd i gwiazdeczek. Ale jest też cała masa ludzi normalnie zarabiających. I owszem zdarzało się, że przede mną stała pani, która płaciła ponad tysiąc złotych.
Ale to zdecydowana mniejszość. Większość to szaraczki, które liczą się z pieniędzmi.
cosma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-20, 11:33   #2983
blekitne_niebo
Zakorzenienie
 
Avatar blekitne_niebo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez mandarynka7 Pokaż wiadomość
Też się nad tym zastanawiam, skąd ludzie mają pieniądze skoro jest kryzys i nie mamy klasy średniej? ale z drugiej strony za każdym razem jak jestem w zarze to widzę mnóstwo ludzi blokujących kolejkę zwrotami, a do niedawna tak tego nie było widać.
Ale ja się nad tym jakiś specjalnie nie zastanawiam - mają pieniądze to kupują, nic mi do tego. Napisałam o tym jako o ogólnej obserwacji. Nie zaglądam do cudzych portfeli i nie rozliczam ile ktoś kupił szmatek w tygodniu Po prostu kolejka zawsze z Zarze jest, ciuszki sprzedają się jak świeże bułeczki, shoppery znikają z prędkością światła a są bardzo drogie.
Ponadto widzę u swoich znajomych że nie zawsze duża zawartość portfela i codzienne zakupy ubraniowe przekładają się na świetny wizerunek i udany dobór stylizacji do figury i okazji. Nie każdy niestety ma gust i smak.
blekitne_niebo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-20, 11:39   #2984
Nika_2000
Wtajemniczenie
 
Avatar Nika_2000
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 035
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez mandarynka7 Pokaż wiadomość
Ja właśnie zachorowałam na jedwabną bluzkę z massiomo dutti, ale kosztuje 250 zł Jeszcze 200 może bym za nią dała bo jest piękna i jak na złość leży na mnie idealnie... ale 250 to za duzo:/ Zastanawiam się czy jest szansa ze bedzie na wyprzedaży, czy oni wszystko wystawiają?

---------- Dopisano o 12:27 ---------- Poprzedni post napisano o 12:24 ----------



Też się nad tym zastanawiam, skąd ludzie mają pieniądze skoro jest kryzys i nie mamy klasy średniej? ale z drugiej strony za każdym razem jak jestem w zarze to widzę mnóstwo ludzi blokujących kolejkę zwrotami, a do niedawna tak tego nie było widać.
jak wczoraj byłam w zarze w arkadii to myślałam, że się wyprzedaże już zaczęły taki tłum w sklepie
__________________
Jeśli chcesz rozśmieszyć Boga, opowiedz mu o twoich planach na przyszłość. (Woody Allen)
http://www.youtube.com/watch?v=_bdOTUocn5w
Nika_2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-20, 11:49   #2985
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Z drugiej strony moja koleżanka kupuje codziennie papierosy za 10 zł. Wydaje na to więc 300 zł miesięcznie, a w życiu nie określiłaby siebie jako osoby, która ma dużo kasy. A jednak te 300 zł miesięcznie na papierosy wydaje, co jest znaczną sumą. Może jeden kupuje papierosy, a drugi sukienkę To drugie to na pewno lepszy wydatek
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-20, 11:58   #2986
mandarynka7
Raczkowanie
 
Avatar mandarynka7
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 361
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

To prawda, że wszędzie są tłumy ludzi, nie tylko w Zarze. Ja ostatnio bywam w galerii krakowskiej albo z samego rana w sobotę, albo przed samym zamknięciem, a i tak są tłumy i kolejki do wyjazdu z parkingu;/
Co do tych naprawdę zamożnych ludzi to myślę, że zaopatrują się jednak w lepszych sklepach niż zara. Sama jestem prawniczką, pracuję w dużej kancelarii i widzę, że ludzi kilka lat starszych stać raczej na deni cler lub liu jo
mandarynka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-20, 12:17   #2987
druska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 216
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez mandarynka7 Pokaż wiadomość
Wiecie może jak wyglądają wyprzedaże w massimo dutti? Czy wszystko jest przecenione? Ruszają wtedy co w zarze? Nigdy tam nie zaglądałam, a teraz mam upatrzoną jedną rzecz, kosztuje sporo i zastanawiam się czy warto ją kupować po regularnej cenie
w massimo większość rzeczy jest przecenionych (przynajmniej w Poznaniu), z tego co pamiętam z zeszłego roku to wystartowali z wyprzedażą wcześniej niż reszta Inditexu

Cytat:
Napisane przez Nika_2000 Pokaż wiadomość
ja wiele rzeczy mierzyłam w sklepie i niestety niewiele na mnie pasowało (większość bluzek była za ciasna w biuście i nie mogłam się swobodnie w nich poruszać, myślę, że to wina moich szerokich ramion )
ale wzory i kolory - super
tylko większość rzeczy jest bardzo delikatnych - zwłaszcza bluzki, większość z jedwabiu
ja tam kocham bluzki z jedwabiu
ale rzeczy z massimo mam niewiele, głównie przez ich zachowawczy, bardzo klasyczny charakter ... nie żebym coś miała przeciwko takim ciuchom, ale kurczaki, jeszczem młoda, na koszule i sweterki w serek przyjdzie jeszcze czas

Cytat:
Napisane przez Nika_2000 Pokaż wiadomość
a na stronce też pozmieniali?
z tego co widzę to tak

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, przyłączę się do Was tak na chwilę Rzeczy z Zary mi się niektóre podobają, szczególnie sukienki, ale ceny powalają. 300, 400, czy 500 zł za sukienkę na co dzień to dla mnie zdecydowanie za dużo. Nawet H&M czasami przegina dla mnie z ceną, bo sukienki potrafią kosztować 150 zł, na ogół daję max 100 zł, w wyjątkowych sytuacjach max 120 zł i to musi mi się bardzo podobać, a nie wyobrażam sobie wydać trzy, cztery, czy pięć razy tyle. 450 zł za sukienkę? Miałabym pięć innych za taką cenę. To nie zmienia jednak faktu, że sukienki mają ładne, ale nie aż tak powalające, żebym była chociaż po części skłonna tyle zapłacić.

A Wy co myślicie o cenach w Zarze? Nie zniechęcają Was?
trochę zniechęcają, ale Zara i tak zawsze będzie moim ulubionym sklepem - co tydzień pojawiają się nowości, można znaleźć naprawdę piękne rzeczy nie do wygrzebania gdzie indziej, moje najukochańsze ciuchy mam właśnie stamtąd
szkoda tylko, że jakość już nie taka jak kiedyś, mocno się zastanawiam, czy z perełki zakupione z obecnych kolekcji posłużą mi przez lata tak jak te, które nabyłam kilka lat temu (i nadal intensywnie użytkuję)
druska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-20, 12:50   #2988
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomości: 2 345
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez mandarynka7 Pokaż wiadomość
To prawda, że wszędzie są tłumy ludzi, nie tylko w Zarze. Ja ostatnio bywam w galerii krakowskiej albo z samego rana w sobotę, albo przed samym zamknięciem, a i tak są tłumy i kolejki do wyjazdu z parkingu;/
Co do tych naprawdę zamożnych ludzi to myślę, że zaopatrują się jednak w lepszych sklepach niż zara. Sama jestem prawniczką, pracuję w dużej kancelarii i widzę, że ludzi kilka lat starszych stać raczej na deni cler lub liu jo
zgadzam się, dołożyłabym Patrizię Pepe, Max Marę itp. Zara moim zdaniem jest nadal średnią półką, acz czasem z wygórowanymi cenami w stosunku do jakości, ale wszystko idzie w górę, taniej niestety nie będzie
__________________


endorfina123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-20, 16:46   #2989
foxy123
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 650
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez Lainathiel Pokaż wiadomość
super spódniczka, ale nie jest ona przypadkiem za krótka, żeby ją tak wyżej nosić?
Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
foxy ja mam 160 (i Ty chyba tez) i jak wezme ja tak wyzej to ledwie zasłania


kupilam ja na wyprz za 49zł wiec tragedii nie ma
Dziekuje za odpowiedz
Anusia, tak, tez mam 1.60 i wzielam xs no to najwyzej bede ja nosic normalnie..a jakie bluzki do niej zakladasz?
Tylko gladkie? Jakie kolory?
__________________
15.10.2010-
foxy123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-20, 17:32   #2990
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez foxy123 Pokaż wiadomość
Dziekuje za odpowiedz
Anusia, tak, tez mam 1.60 i wzielam xs no to najwyzej bede ja nosic normalnie..a jakie bluzki do niej zakladasz?
Tylko gladkie? Jakie kolory?


gładka czarna albo jakas delikatna polyskujaca na złoto
musztardowy kardigan - z tym ja najczesciej zestawiam

Edytowane przez anusia1990
Czas edycji: 2011-11-20 o 17:34
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-20, 20:18   #2991
Agnes18
Zakorzenienie
 
Avatar Agnes18
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 969
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez Nika_2000 Pokaż wiadomość
a czy to jest na pewno ta bluzka z zary? bo dla mnie wygląda jakoś inaczej - i kolor ma taki śnieżnobiały a jak ją kojarzę ze sklepu to była taka delikatna kość słoniowa - ale pewna nie jestem
Ja też pewna nie jestem czy to ta z Zary
__________________
„Nie wierzę ludziom, którzy twierdzą,
że ubranie nie jest ważne.” (Miuccia Prada)

Moje Szczęścia dwa G N
Agnes18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 08:45   #2992
Nika_2000
Wtajemniczenie
 
Avatar Nika_2000
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 035
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez Agnes18 Pokaż wiadomość
Ja też pewna nie jestem czy to ta z Zary
mnie się jeszcze wydaje, że te bufki na rękawach inaczej się układają w tej zarowej niż w tej bluzce Żmudy

---------- Dopisano o 09:45 ---------- Poprzedni post napisano o 09:40 ----------

podpowiedzcie mi co mam zrobić: podoba mi się torebka zarowa - z naturalnej skóry, cielista z ćwiekami i zastanawiam się czy warto czekać na wyprzedaż, czy potem się okaże, że jej nie będzie w sklepach
wiem, że te torebki z naturalnej skóry po przecenach są bardzo atrakcyjne i szybko się rozchodzą - no i nie wiem czy ją brać teraz (niby cena jest - chyba 289 czy jakoś tak, a wiec bankruta ze mnie nie zrobi, tylko, że to kolejna torebka w szafie, ale tak mi się podoba, że bardzo chcę ją mieć)
__________________
Jeśli chcesz rozśmieszyć Boga, opowiedz mu o twoich planach na przyszłość. (Woody Allen)
http://www.youtube.com/watch?v=_bdOTUocn5w
Nika_2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 10:57   #2993
Agnes18
Zakorzenienie
 
Avatar Agnes18
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 969
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez Nika_2000 Pokaż wiadomość
mnie się jeszcze wydaje, że te bufki na rękawach inaczej się układają w tej zarowej niż w tej bluzce Żmudy

---------- Dopisano o 09:45 ---------- Poprzedni post napisano o 09:40 ----------

podpowiedzcie mi co mam zrobić: podoba mi się torebka zarowa - z naturalnej skóry, cielista z ćwiekami i zastanawiam się czy warto czekać na wyprzedaż, czy potem się okaże, że jej nie będzie w sklepach
wiem, że te torebki z naturalnej skóry po przecenach są bardzo atrakcyjne i szybko się rozchodzą - no i nie wiem czy ją brać teraz (niby cena jest - chyba 289 czy jakoś tak, a wiec bankruta ze mnie nie zrobi, tylko, że to kolejna torebka w szafie, ale tak mi się podoba, że bardzo chcę ją mieć)
Najlepiej kup pod koniec listopada, tak żebyś mogła ją ewentualnie zwrócić, jak już będzie wyprzedaż. Jak znajdziesz ją na wyprzedaży to kupisz taniej, a tą w normalnej cenie oddasz.

A co do bluzki Żmudy, to jak ją zobaczyłam w tv, to byłam prawie pewna, że to ta zarowa, ale teraz to już nie wiem.
__________________
„Nie wierzę ludziom, którzy twierdzą,
że ubranie nie jest ważne.” (Miuccia Prada)

Moje Szczęścia dwa G N
Agnes18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 14:46   #2994
funkystar87
Rozeznanie
 
Avatar funkystar87
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 857
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Dziewczyny doradźcie brać Czarnego Shoppera czy Karmelowego??
funkystar87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 14:52   #2995
Pani_Pusia
Wtajemniczenie
 
Avatar Pani_Pusia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 016
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Dziewczyny czy shoppery z nucelle sa sztywne czy miekkie ?
__________________
Perełki cruelty - free - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=478181

Wygoogluj sobie "animal testing" - od razu przestawisz się na kupowanie towarów nie testowanych
Pani_Pusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 16:20   #2996
Bethie
Zakorzenienie
 
Avatar Bethie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 295
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez funkystar87 Pokaż wiadomość
Dziewczyny doradźcie brać Czarnego Shoppera czy Karmelowego??
najlepiej obydwa
a tak na poważnie, to zależy jak się ubierasz i jakich masz kolorów najwięcej w szafie
ja mam karmelowego, ale czarnego też bardzo chcę, ale ciągle mam nadzieję, że wejdzie w nowej kolekcji czarny krokodyl
Bethie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 17:09   #2997
~Veronique
Zakorzenienie
 
Avatar ~Veronique
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 581
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez Nika_2000 Pokaż wiadomość
mnie się jeszcze wydaje, że te bufki na rękawach inaczej się układają w tej zarowej niż w tej bluzce Żmudy

---------- Dopisano o 09:45 ---------- Poprzedni post napisano o 09:40 ----------

podpowiedzcie mi co mam zrobić: podoba mi się torebka zarowa - z naturalnej skóry, cielista z ćwiekami i zastanawiam się czy warto czekać na wyprzedaż, czy potem się okaże, że jej nie będzie w sklepach
wiem, że te torebki z naturalnej skóry po przecenach są bardzo atrakcyjne i szybko się rozchodzą - no i nie wiem czy ją brać teraz (niby cena jest - chyba 289 czy jakoś tak, a wiec bankruta ze mnie nie zrobi, tylko, że to kolejna torebka w szafie, ale tak mi się podoba, że bardzo chcę ją mieć)
brzmi ciekawie, ale na stronie nie widzę takiej... masz gdzieś zdjęcie...?? a z torebką zrób tak jak pisze Agnes to jakieś wyjście i pewność, że ją będziesz miała
__________________

~Veronique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 18:31   #2998
Nika_2000
Wtajemniczenie
 
Avatar Nika_2000
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 035
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez Agnes18 Pokaż wiadomość
Najlepiej kup pod koniec listopada, tak żebyś mogła ją ewentualnie zwrócić, jak już będzie wyprzedaż. Jak znajdziesz ją na wyprzedaży to kupisz taniej, a tą w normalnej cenie oddasz.

A co do bluzki Żmudy, to jak ją zobaczyłam w tv, to byłam prawie pewna, że to ta zarowa, ale teraz to już nie wiem.

dobre dobre
nie wpadłabym na to
kobitki to jednak pomysłowe są
__________________
Jeśli chcesz rozśmieszyć Boga, opowiedz mu o twoich planach na przyszłość. (Woody Allen)
http://www.youtube.com/watch?v=_bdOTUocn5w
Nika_2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 18:54   #2999
Manehajera
Zakorzenienie
 
Avatar Manehajera
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 102
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

dziewczyny zastanawiam się nas tymi kurtkami: (na zdjęciach nie wyglądają rewelacyjnie, na żywo o niebo lepiej)

która Wam się bardziej podoba? Zastanawiam się też która jest cieplejsza, jedna ma 30% feather i 70% down a druga na odwrót - 70% feather i 30% down...

i nie wiem która jest lepsza na zimę....
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg z1.jpg (15,5 KB, 244 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg z2.jpg (15,9 KB, 197 załadowań)
Manehajera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 18:56   #3000
Nika_2000
Wtajemniczenie
 
Avatar Nika_2000
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 035
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez ~Veronique Pokaż wiadomość
brzmi ciekawie, ale na stronie nie widzę takiej... masz gdzieś zdjęcie...?? a z torebką zrób tak jak pisze Agnes to jakieś wyjście i pewność, że ją będziesz miała
mi chodzi o tą - tylko, że ona jest bardzo mała więc nie nadaje się na co dzień
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 8128004098_1_1_2.jpg (35,9 KB, 49 załadowań)
__________________
Jeśli chcesz rozśmieszyć Boga, opowiedz mu o twoich planach na przyszłość. (Woody Allen)
http://www.youtube.com/watch?v=_bdOTUocn5w
Nika_2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:46.