moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was? - Strona 132 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-11-22, 13:25   #3931
Rodzynka1989
Zakorzenienie
 
Avatar Rodzynka1989
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Bremerhaven (De)
Wiadomości: 13 096
GG do Rodzynka1989
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

Cytat:
Napisane przez YOUdith Pokaż wiadomość
Jakie prezenty lubicie dostawać? Czy coś praktycznego, jak np. krem, którego używacie na co dzień? Czy coś zupełnie niepraktycznego, ale cieszącego oko, jak np. obraz?
Ja wolę praktyczne Coś co mi się przyda - coś do ubrania, kosmetyk, torebka, portfel, książka itp
I takie też prezenty staram się robić innym
__________________
Rodzynka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 13:29   #3932
2016070953
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 8 603
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

znowu będą te durne reklamy, karp trójkowy, koty przebrane za mikołaja, fuj. Nie lubię świąt. Komercha i tyle.
2016070953 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 13:34   #3933
Parvati
Zakorzenienie
 
Avatar Parvati
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 064
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

Haha jeszcze niedawno wszystkie chciały śniegu teraz zostałam tylko ja

Co do prezentów też wolę te praktyczniejsze -kosmetyki, ubrania, książki etc nie lubię tzw. durnostojek czyli jakichś figurek i bibelotów a niestety dostaję co roku. Chowam w szafę i co jakiś czas wywalam
Obrazy...hm jakoś nikt na szczęście na to nie wpadł nie mogę wbijać gwoździ w wynajętym mieszkaniu i pewnie wylądowałby w szafie lub piwnicy w rodzinnym domu
__________________
czytam


CBT
Parvati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 13:47   #3934
sugarfreeee
Zakorzenienie
 
Avatar sugarfreeee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 342
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

Cytat:
Napisane przez hardgirl123 Pokaż wiadomość
znowu będą te durne reklamy, karp trójkowy, koty przebrane za mikołaja, fuj. Nie lubię świąt. Komercha i tyle.
To czemu się w wątku odezwałaś, bo nie ogarniam

Parvati, jestem z Tobą A sama codziennie dojeżdzam do szkoły, tudzież na weekendy/zakupy jeżdżę autem ( i to 19 letnim ). Co prawda codzienne odśnieżanie jest wrzodem na tyłku, alee
__________________
Do what you love. Best.

sugarfreeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 13:57   #3935
Naomi21
Zakorzenienie
 
Avatar Naomi21
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10 085
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

Cytat:
Napisane przez YOUdith Pokaż wiadomość
Jakie prezenty lubicie dostawać? Czy coś praktycznego, jak np. krem, którego używacie na co dzień? Czy coś zupełnie niepraktycznego, ale cieszącego oko, jak np. obraz?
Najbardziej lubię dostawać różne rzeczy, z których będę korzystać - ubrania, kosmetyki, biżuterię, książki. Nie lubię obrazków i figurek, ale np. śliczny czajniczek do herbaty - mimo że obiektywnie go nie potrzebuję - ucieszyłby mnie

Cytat:
Napisane przez hardgirl123 Pokaż wiadomość
znowu będą te durne reklamy, karp trójkowy, koty przebrane za mikołaja, fuj. Nie lubię świąt. Komercha i tyle.
Przykre. Moje święta nie są tylko komerchą, uff

A dziś zaczynam czytać "Festiwal radości" Mary Higgins-Clark, trochę się w klimat świąt wprowadzę, bo ogólnie kiepski mam dziś humor.
__________________
Książki 2021 98
(2020-125, 2019 - 67, 2018 - 87, 2017 - 108, 2016 - 56, 2015 - 54, 2014 - 42, 2013 - 66)
Naomi21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 14:06   #3936
Lanessa
Zadomowienie
 
Avatar Lanessa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Gdańsk/Trones
Wiadomości: 1 996
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

lunerin,
bita_smietana

Dzieki za inspirujace podpowiedzi! Wiedzialam, ze dziewczyny stad beda mialy swietne pomysly, ozdobie i pokaze jak cos fajnego wyjdzie.

Czy juz planujecie jakie dania beda na swieta? Przepisy itd? Cos juz zrobilyscie?
Ja:
Ciasto na piernik staropolski nastawione
Sernik wykwitny w zamrazalce
Pierniczki
Do tego do paczek swiatecznych:
troche pierniczkow
troche ciasteczek kruchych
troche trufli domowych¨

Planuje:


Paszteciki z kapusta
Krokiety z pieczarkami?
Barszcz
Jakas ryba.


Ktos ma swoje male podsumowania?
Lanessa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 14:11   #3937
mikia20
Ekspert GotowaniaNaGazie
 
Avatar mikia20
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wsi spokojna, wsi wesoła...
Wiadomości: 9 369
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

Lanessa, dzisiaj chyba machnę listę sobie.

Każda pisze o prezentach... ja ograniczona z kasą jestem i raczej nie obdaruję rodziny na wypadzie do jakiejś galerii... ale może własnoręcznie by coś przygotować?

Jakieś ciasteczka, nalewki, staropolski chleb, upiec pieczeń na zimno i obdzielić ludzi, kupić kilka ozdobnych słoiczków i zrobić pyszne cytrusowe przetwory?

Hmm....
mikia20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-22, 14:23   #3938
YOUdith
Rozeznanie
 
Avatar YOUdith
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Koniec świata...
Wiadomości: 915
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

Ja co roku robię praktyczne prezenty, typu kosmetyki dla mamy sweter dla taty, ale w tym roku zastanawiam się czy nie lepiej kupić czegoś, czego ktoś sam nigdy by sobie nie kupił, np. zestaw do przygotowywania drinków z jakimś dobrym alkoholem dla taty... W końcu krem czy wodę po goleniu każdy może sobie sam kupić... Nie wiem...
YOUdith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 14:52   #3939
mikia20
Ekspert GotowaniaNaGazie
 
Avatar mikia20
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wsi spokojna, wsi wesoła...
Wiadomości: 9 369
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

Cytat:
Napisane przez YOUdith Pokaż wiadomość
Ja co roku robię praktyczne prezenty, typu kosmetyki dla mamy sweter dla taty, ale w tym roku zastanawiam się czy nie lepiej kupić czegoś, czego ktoś sam nigdy by sobie nie kupił, np. zestaw do przygotowywania drinków z jakimś dobrym alkoholem dla taty... W końcu krem czy wodę po goleniu każdy może sobie sam kupić... Nie wiem...
Dla mnie od tego są prezenty - kupić rzecz przydatną, ale taką jaką obdarowany odkłada, żal mu kasy itp.

Ja np. swojemu mężowi kupiłam raz eleganckie pióro, raz rękawiczki samochodowe (markowe, skórzane) - przydatne, ale raczej takie gadżety nie są na jego stałej liście zakupów.

Właśnie, ktoś lubi robić drinki, ktoś hodować kwiatki, - można kupić rzecz uniwersalną. Można lubić świeczki, herbatki, bym smakoszem wina itp.

Ja lubię kupować kosmetyki i perfumy na prezenty - ale dobrze mogę tylko obdarować siostrę czy mamę bo je znam i wiem co im się spodoba. Drogie perfumy których zapach nie podoba się obdarowanemu są beznadziejnym prezentem.

I mam też kilka "stałych" hitów - jeśli nawet miałabym za zadanie obdarować pierwszą osobę z ulicy to zawsze się sprawdzi.
mikia20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 14:52   #3940
Parvati
Zakorzenienie
 
Avatar Parvati
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 064
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

Cytat:
Napisane przez mikia20 Pokaż wiadomość

Jakieś ciasteczka, nalewki, staropolski chleb, upiec pieczeń na zimno i obdzielić ludzi, kupić kilka ozdobnych słoiczków i zrobić pyszne cytrusowe przetwory?

Hmm....
Ciasteczka, nalewki i przetwory w ładnych słoiczkach jak najbardziej tak można jakos elegancko opakować, dokupić ew. np. jakąś herbatę/kawę i super prezent


Co do listy potraw to ja się tym zajmę w grudniu dopiero
__________________
czytam


CBT
Parvati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 14:56   #3941
Rodzynka1989
Zakorzenienie
 
Avatar Rodzynka1989
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Bremerhaven (De)
Wiadomości: 13 096
GG do Rodzynka1989
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

Cytat:
Napisane przez mikia20 Pokaż wiadomość
Lanessa, dzisiaj chyba machnę listę sobie.

Każda pisze o prezentach... ja ograniczona z kasą jestem i raczej nie obdaruję rodziny na wypadzie do jakiejś galerii... ale może własnoręcznie by coś przygotować?

Jakieś ciasteczka, nalewki, staropolski chleb, upiec pieczeń na zimno i obdzielić ludzi, kupić kilka ozdobnych słoiczków i zrobić pyszne cytrusowe przetwory?

Hmm....
Dobre pomysły masz
Ja oczywiście dorzucam pierniczki swojej roboty i podstawki pod podgrzewacze w świąteczne wzory
Cytat:
Napisane przez YOUdith Pokaż wiadomość
Ja co roku robię praktyczne prezenty, typu kosmetyki dla mamy sweter dla taty, ale w tym roku zastanawiam się czy nie lepiej kupić czegoś, czego ktoś sam nigdy by sobie nie kupił, np. zestaw do przygotowywania drinków z jakimś dobrym alkoholem dla taty... W końcu krem czy wodę po goleniu każdy może sobie sam kupić... Nie wiem...
Ja w tym roku kupiłam tacie książkę o likierach, nalewkach i winach domowej roboty - na pewno sam by sobie nie kupił, a tak to pewnie wykorzysta A TŻtowi sprawiłam nóż sprężynowy z latarką i zapalniczką - też na pewno nigdy by nie kupił ot tak, a nie dość, że mu się przyda, to pewnie i się spodoba
__________________
Rodzynka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-22, 14:58   #3942
mikia20
Ekspert GotowaniaNaGazie
 
Avatar mikia20
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wsi spokojna, wsi wesoła...
Wiadomości: 9 369
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

Jak dla mnie to jest gotowy prezent dla mojej babci

http://www.kuchniawformie.pl/2011/11...onarodzeniowa/

Ale ostatni dzwonek na zrobienie jej.
mikia20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 15:02   #3943
Naomi21
Zakorzenienie
 
Avatar Naomi21
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10 085
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

Cytat:
Napisane przez mikia20 Pokaż wiadomość
I mam też kilka "stałych" hitów - jeśli nawet miałabym za zadanie obdarować pierwszą osobę z ulicy to zawsze się sprawdzi.
Zdradź jakie
__________________
Książki 2021 98
(2020-125, 2019 - 67, 2018 - 87, 2017 - 108, 2016 - 56, 2015 - 54, 2014 - 42, 2013 - 66)
Naomi21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 15:05   #3944
ricca166
Wtajemniczenie
 
Avatar ricca166
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 430
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

Cytat:
Napisane przez Lanessa Pokaż wiadomość
lunerin,
bita_smietana

Czy juz planujecie jakie dania beda na swieta? Przepisy itd? Cos juz zrobilyscie?
Ktos ma swoje male podsumowania?
Tak,u mnie to co zwykle + kilka nowości.
Zupy:Barszcz czerwony z uszkami,rosół ,barszcz grzybowy z makaronem
kompot z suszu owocowego z makaronem
Przystawki:Śledzie w occie i oleju,makaron z makiem, sałatka jarzynowa,z tuńczyka,makaronowa,piecz arkowa;
2 danie:krokiety z pieczarkami,karpik,
deser: kutia, sernik, rafaello , makowiec
Nie wiem czemu,ale nikt oprócz mnie nie lubi kutii,więc mama robi symboliczną ilość tylko dla mnie.

I chcę wprowadzić w tym roku 3 potrawy nowe:
śledzie w rodzynkach i cebuli
pieczarki w cieście
jabłka zapiekane z cynamonem ,wanilią i bita śmietana

Już się nie mogę doczekać.Kocham Święta i to jedzonko.

Edytowane przez ricca166
Czas edycji: 2011-11-22 o 15:06
ricca166 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 15:15   #3945
Rodzynka1989
Zakorzenienie
 
Avatar Rodzynka1989
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Bremerhaven (De)
Wiadomości: 13 096
GG do Rodzynka1989
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

Cytat:
Napisane przez ricca166 Pokaż wiadomość
Tak,u mnie to co zwykle + kilka nowości.
Zupy:Barszcz czerwony z uszkami,rosół ,barszcz grzybowy z makaronem
kompot z suszu owocowego z makaronem
Przystawki:Śledzie w occie i oleju,makaron z makiem, sałatka jarzynowa,z tuńczyka,makaronowa,piecz arkowa;
2 danie:krokiety z pieczarkami,karpik,
deser: kutia, sernik, rafaello , makowiec
Nie wiem czemu,ale nikt oprócz mnie nie lubi kutii,więc mama robi symboliczną ilość tylko dla mnie.

I chcę wprowadzić w tym roku 3 potrawy nowe:
śledzie w rodzynkach i cebuli
pieczarki w cieście
jabłka zapiekane z cynamonem ,wanilią i bita śmietana

Już się nie mogę doczekać.Kocham Święta i to jedzonko.
Ja jeszcze sama kolacji wigilijnej nie organizuję, ale robię tak jak i w zeszłym roku rybę po grecku TŻtowi strasznie zasmakowała, a jego mama nigdy nie robi, to mnie poprosił
__________________
Rodzynka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 16:51   #3946
IwonaMazury
Rozeznanie
 
Avatar IwonaMazury
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 694
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

Apropo macie jakiś dobry przepis na rybę po grecku ????
będę wdzięczna
IwonaMazury jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 17:15   #3947
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

Dziewczyny, już myślałam, że święta tradycyjnie będą porażką, ale jednak TŻ mnie zaprosił na święta Wyrwę się od domowego koszmaru. Wigilię z rodziną uwielbiam i spędzę ją w domu, za to potem już nie bardzo- wreszcie odpocznę od tego
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 17:28   #3948
0d1f34119766eee4653101d15d3559db3eb5311a_5de84883b0bb6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 13 430
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

Parvati ja też czekam na śnieg
Dzisiaj u mnie rano był przymrozek. Pięknie to wyglądało
Bo wszędzie było biało ale czekam na śnieg

YOUdith lubię dostawać prezenty praktyczne. Moja rodzina wie , że ucieszę sie z dobrej książki, filmu. Wolę dostawać takie prezenty. Ciuchy, kosmetyki, książki, filmy wszystko co będzie praktyczne. Sama obdarowuję osoby prezentami, które im się przydadzą, mają coś wspólnego z ich zainteresowaniami niż takimi, które wylądują na dnie szuflady lub szafy

Dziewczyny macie jakiś dobry przepis na pierniki?
Z góry dziękuję
0d1f34119766eee4653101d15d3559db3eb5311a_5de84883b0bb6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 17:39   #3949
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

Ja też wolę prezenty praktyczne- o wiele bardziej ucieszę się nawet z pary grubych, czarnych, kryjących rajstop, niż z figurki lub świeczki. Albo ramki na zdjęcie (nie znoszę ).
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-22, 18:07   #3950
asik1503
Zakorzenienie
 
Avatar asik1503
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 24 707
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

ja w tym roku też pragnę praktyczne prezenty no ale zobaczymy jak to wyjdzie jutro wybieram się na małe zakupy świąteczne szukać pomysłu na prezent dla siostry
__________________
Exaparatka
29.06.16
07.09.16
22.08.18
IG
asik1503 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 18:14   #3951
Rodzynka1989
Zakorzenienie
 
Avatar Rodzynka1989
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Bremerhaven (De)
Wiadomości: 13 096
GG do Rodzynka1989
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

Cytat:
Napisane przez IwonaMazury Pokaż wiadomość
Apropo macie jakiś dobry przepis na rybę po grecku ????
będę wdzięczna
Mam w domu, a akurat w pracy siedzę. Ale generalnie ja znalazłam w sieci i niewiele te przepisy się różnią od siebie, ewentualnie tym czy warzywa drobno pokroić czy zetrzeć na tarce
[1=0d1f34119766eee4653101d 15d3559db3eb5311a_5de8488 3b0bb6;30665284]
Dziewczyny macie jakiś dobry przepis na pierniki?
Z góry dziękuję[/QUOTE]
U mnie na profilu Smacznym wrzucałam kiedyś pierniki, zerknij
Cytat:
Napisane przez agniesikk Pokaż wiadomość
Ja też wolę prezenty praktyczne- o wiele bardziej ucieszę się nawet z pary grubych, czarnych, kryjących rajstop, niż z figurki lub świeczki. Albo ramki na zdjęcie (nie znoszę ).
Ooo, z rajstop to ja bym się baaardzo ucieszyła ale tak z kilka par, bo ja wszystkie szybko wykańczam
__________________
Rodzynka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 18:21   #3952
feather
Wtajemniczenie
 
Avatar feather
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 847
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

Cytat:
Napisane przez Nimfa20 Pokaż wiadomość
Ja mam fotki
Eh, te wspomnienia pięknej, kwiecistej wiosny i śniegu

Cytat:
Napisane przez sugarfreeee Pokaż wiadomość
Kurczę, a ja słyszałam, że owszem, w ten weekend ma spaść śnieg, ale w następny weekend - już grudniowy- temperatury mają sięgać 12 st C
Ja ciągle słyszę, że śnieg ma spaść, ale śniegu jak nie było tak nie ma A pamiętam jak meteorolodzy mówili, że pod koniec października spadnie, a potem w listopadzie już na pewno, a teraz mówili o początku grudnia i jednak znowu nie...

Cytat:
Napisane przez YOUdith Pokaż wiadomość
Dokładnie. Ubiegłoroczne wspomnienia związane z pierwszymi opadami śniegu nie są dla mnie zbyt przyjemne... Pamiętam też, jak kilka lat temu napadło w święta tyle śniegu, że niektóre miasta, w tym moje, były odcięte od reszty świata, a my zamiast jechać do rodziny, tak jak planowaliśmy, musieliśmy zostać w domu...
A ja i tak czekam na śnieg , pomimo tego, że w zeszłym roku 2,5 h jechałam w korku i moja wieś przez kilka dni nie była odśnieżana, więc i na piechotę i samochodem było dość trudno się poruszać.

Cytat:
Napisane przez YOUdith Pokaż wiadomość
Jakie prezenty lubicie dostawać? Czy coś praktycznego, jak np. krem, którego używacie na co dzień? Czy coś zupełnie niepraktycznego, ale cieszącego oko, jak np. obraz?
Zdecydowanie praktyczne. Tylko nie lubię dostawać kosmetyki pielęgnacyjne, bo ludzie nie bardzo wiedzą co mają mi kupować i niestety dostaję często coś czego używać nie mogę

Cytat:
Napisane przez Parvati Pokaż wiadomość
Haha jeszcze niedawno wszystkie chciały śniegu teraz zostałam tylko ja
Ja też czekam na śnieg Chociaż jak na razie marne szanse, że niedługo spadnie
__________________

feather jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 19:18   #3953
kasia.diet
Zakorzenienie
 
Avatar kasia.diet
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 250
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

Cytat:
Napisane przez IwonaMazury Pokaż wiadomość
Apropo macie jakiś dobry przepis na rybę po grecku ????
będę wdzięczna
moja babcia robi pyszna rybke po grecku jest tam tylko dorsz, cebula i sos, ale smakuje cudnie, zwlaszcza odgrzewane na patelni bo ja rybe po grecku to tylko na cieplo zjadam
smaka mi tak narobilyscie ze chyba kupie rybe i poprosze babcie w weekend zeby zrobila po grecku taki przedsmak Swiat

ech nie wiem jakie ciasta upiec w tym roku.. bardzo bym chciala makowiec ale juz kilka razy robilam i nie wychodzil tak jak powinien
na pewno pierniczki (jak juz kupie foremki do wycinania), piernik (jesli TZ wezmie przepis od swojej mamy) i nie wiem co jeszcze

miesiac do Swiat a pomyslow na prezenty wciaz brak
i sniegu brak
__________________
Mąż i żona
kasia.diet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 19:25   #3954
YOUdith
Rozeznanie
 
Avatar YOUdith
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Koniec świata...
Wiadomości: 915
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

Cytat:
Napisane przez agniesikk Pokaż wiadomość
Dziewczyny, już myślałam, że święta tradycyjnie będą porażką, ale jednak TŻ mnie zaprosił na święta Wyrwę się od domowego koszmaru. Wigilię z rodziną uwielbiam i spędzę ją w domu, za to potem już nie bardzo- wreszcie odpocznę od tego
Domowy koszmar? Nie potrafię sobie tego wyobrazić. Mnie zawsze święta kojarzą się ciepło i rodzinnie, nie wyobrażam sobie, że mogłabym je spędzić inaczej...np. na nartach, tak jak niektórzy.
YOUdith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 19:35   #3955
Parvati
Zakorzenienie
 
Avatar Parvati
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 064
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

Cytat:
Napisane przez feather Pokaż wiadomość
Ja też czekam na śnieg Chociaż jak na razie marne szanse, że niedługo spadnie
Aha, czytałam na tvnmeteo, że od soboty ma padać....deszcz i koniec pięknej jesieni podobno, ma być już tylko deszczowo, zimno i wietrznie.
Myślę, że jak ten deszcz posiąpi to od razu wszyscy za śniegiem zatęsknią
Mogłoby w sobotę/niedzielę nie padać, bo na jarmark się wybieram na Stare Miasto
__________________
czytam


CBT
Parvati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 21:47   #3956
IwonaMazury
Rozeznanie
 
Avatar IwonaMazury
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 694
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

ja też uwielbiam tradycyjne święta z rodzinką kolędami potrawami choinką i miłej atmosferze blasku lampek zapachu ten czas taki magiczny

---------- Dopisano o 22:47 ---------- Poprzedni post napisano o 21:46 ----------

Właśnie widziałam Blok Mikołajkowy
IwonaMazury jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 22:06   #3957
Nimfa20
Elwirka-Elmirka :D
 
Avatar Nimfa20
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dolina Pałaców i Ogrodów :)
Wiadomości: 11 216
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

Cytat:
Napisane przez Rodzynka1989 Pokaż wiadomość
Tym bardziej kiedy mieszka się na wsi
Parę lat temu bywało tak, że z babcią nie widziałam się nawet do 7 m-cy, bo tak zasypało

---------- Dopisano o 23:04 ---------- Poprzedni post napisano o 23:02 ----------

Cytat:
Napisane przez sugarfreeee Pokaż wiadomość
To ja nie wiem, gdzie oni to mierzyli, mieszkam w suterenie, i tam termometr nie pokazał ujemnej temperatury do dziś We Wrocławiu zawsze ciepło
Wg. TVN Meteo dziś we W. ma być -3 w nocy
Ha, albo wymień termometr


---------- Dopisano o 23:06 ---------- Poprzedni post napisano o 23:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Lanessa Pokaż wiadomość
Krokiety z pieczarkami?

Ale zostawiasz jedno wolne miejsce Podaj adres
Nimfa20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 22:15   #3958
IwonaMazury
Rozeznanie
 
Avatar IwonaMazury
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 694
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

też uwielbiam krokiety z pieczarkami i kapustką mniem

---------- Dopisano o 23:15 ---------- Poprzedni post napisano o 23:10 ----------

co do prezentów też mnie cieszą praktyczne kosmetyki ,ciuchy , jakieś przybory związane z moim hobby itp.
IwonaMazury jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 06:22   #3959
nenia6
Raczkowanie
 
Avatar nenia6
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 285
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

30 dni
nenia6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 07:04   #3960
Rodzynka1989
Zakorzenienie
 
Avatar Rodzynka1989
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Bremerhaven (De)
Wiadomości: 13 096
GG do Rodzynka1989
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

Wyszperałam stare zdjęcia Macie moją choinkę i kawałek stołu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg choinka.jpg (47,4 KB, 78 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg stół.jpg (62,1 KB, 115 załadowań)
__________________
Rodzynka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:16.