Losowe wyzwanie czytelnicze - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-11-26, 15:17   #31
zla panienka
Zadomowienie
 
Avatar zla panienka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 824
Dot.: Losowe wyzwanie czytelnicze

chętnie się dołączę to co chciałabym dodać znajduje się już na liście więc moją propozycja to "Buszujący w zbożu" Salingera
__________________
studentka iś

zla panienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-27, 20:52   #32
jenny5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 37
Dot.: Losowe wyzwanie czytelnicze

Ja dorzucę jeszcze "Intruz" Stephanie Meyer
Może to nic oryginalnego ale jest to wspaniała książka która wpłynęła na moje życie.
I oczywiście można się przy niej wzruszyć.
jenny5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-27, 23:32   #33
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Losowe wyzwanie czytelnicze

Cytat:
Napisane przez jenny5 Pokaż wiadomość
Ja dorzucę jeszcze "Intruz" Stephanie Meyer
Może to nic oryginalnego ale jest to wspaniała książka która wpłynęła na moje życie.
I oczywiście można się przy niej wzruszyć.
Po "Zmierzchu" mam mieszane uczucia co do tej autorki...
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-28, 15:40   #34
201606280916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 258
Dot.: Losowe wyzwanie czytelnicze

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
Po "Zmierzchu" mam mieszane uczucia co do tej autorki...
Na szczęście "Intruz" jest sto razy lepiej napisany. Nie jest to na pewno dzieło sztuki, ale całkiem przyzwoita powieść.
201606280916 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-28, 18:21   #35
wirek88
Przyczajenie
 
Avatar wirek88
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1
Dot.: Losowe wyzwanie czytelnicze

i jeśli mogę to jeszcze ja, ostatnim rzutem na taśmę...
Chciałabym zaproponować Klub Dantego Pearl M. Sama jakoś nie mogę się zmobilizować i witam wszystkich, przy okazji.
wirek88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-29, 13:38   #36
hihicz
Raczkowanie
 
Avatar hihicz
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: ~Łdz
Wiadomości: 480
Dot.: Losowe wyzwanie czytelnicze

No to pozostaje czekać na 5 tytułów. Aż jestem ciekawa co się do nich załapie. Mamy jakiś określony czas na to? Bo nie ukrywam, że ja będę musiała pewnie szukać po bibliotekach tych tytułów. I co jeśli już kiedyś czytaliśmy dany tytuł lub został wylosowany nasz? Ja część mogę przeczytać jeszcze raz jak coś
hihicz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-29, 15:12   #37
n_omi
Rozeznanie
 
Avatar n_omi
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 794
Dot.: Losowe wyzwanie czytelnicze

tak jest mamy już zwycięzców
Za chwilkę uaktualnie pierwszy post.
Jesli ktos ma się ochotę dołączyć do czytania oczywiście nadal zapraszamy, już poprostu bez propozycji nowych tytułów
Kolejność książek jest zgodna z kolejnością wylosowania.
Mam nadzieję, że wylosowane tytuły będą Wam odpowiadać, jakby co piszcie sugestie i razem napewno dotrzemy to nowatorskie wyzwanie czytelnicze tak, żeby wszysyc byli zadowoleni ;-)
Ja jestem zadowolona z losowania, jest i coś psychologicznego i fantastyka, jest powieść do której jestem bardzo sceptycznie nastawiona a o której wszyscy pieją (Intruz). Jakoś nie mogę się przekonać do Meyer a słyszałam o tej drugiej powieści że dużo lepsza, poważniejsza, że język fajniejszy etc, wiec teraz mam motywację żeby sprawdzić no i jest także kryminał, co może być fajne na długi zimowy wieczór.
jedna z tych książek już czytałam, ale chętnie sobie odswierzę więc nie wnoszę żadnych roszczeń w sprawie zmian

Edytowane przez n_omi
Czas edycji: 2011-11-29 o 15:20
n_omi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-29, 16:50   #38
soulsweeper
Zadomowienie
 
Avatar soulsweeper
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 305
Dot.: Losowe wyzwanie czytelnicze

Całkiem ciekawa lista Widzę, że w końcu przyjdzie mi zapoznać się z twórczością pani Meyer, też słyszałam, że lepsza i dojrzalsza od Zmierzchu.

I cieszę się z "Kwietniowej czarownicy", bo jestem tą książką zachwycona i próbuję ją wciskać każdemu Mam nadzieję, że można na nią trafić w bibliotekach, jeżeli nie na nowe wydanie z serii "z miotłą", to może starsze.

Edytowane przez soulsweeper
Czas edycji: 2011-11-29 o 17:08
soulsweeper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-29, 16:56   #39
n_omi
Rozeznanie
 
Avatar n_omi
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 794
Dot.: Losowe wyzwanie czytelnicze

ja dostępnością się nie przejmuje, gdyż jestem posiadaczką czytnika ebookow Jednego z najlpszych zakupów w moim życiu pamiętam jeszcze czasy, gdy czytałam książki na telefonie i moim odtwarzaczu a także na laptopie gdy coś było naprawdę trudno dostępne, aż się wzdrygam na samo wspomnienie XD
Jeśli chodzi o Warszawę to w BUWie jest kilka egzemplarzy Czarownicy...wystarczy znalezc kogoś znajomego z UW jeśli nie możecie tam wyporzyczać
n_omi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-29, 17:11   #40
201606280916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 258
Dot.: Losowe wyzwanie czytelnicze

Ciekawy miks nam wyszedł z tego losowania. "Intruza" już czytałam i dobrze pamiętam, więc drugi raz pewnie nie przeczytam, za to muszę sobie przypomnieć imiona bohaterów . Nie wiem tylko, czy do 15 grudnia, to nie za mało czasu, szczególnie jeśli komuś będzie trudno ją (edit: Kwietniową czarownicę, dopiero jak teraz jeszcze raz przeczytałam moją wypowiedź, to widzę, jak bez sensu napisałam :P) znaleźć w bibliotekach, a nie będzie chciał wydawać pieniędzy na kupno.

Też mam czytnika ebooków i dawno już nie byłam tak zadowolona z ulokowania swoich pieniędzy. Zmykam szukać tej "Kwietniowej czarownicy".

Edytowane przez 201606280916
Czas edycji: 2011-11-29 o 20:03
201606280916 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-29, 17:23   #41
ileana
Rozeznanie
 
Avatar ileana
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 834
GG do ileana
Dot.: Losowe wyzwanie czytelnicze

mi odpowiada lista książek, "Kwietniową czarownicę" już przeczytałam. widzę już, że będę miała problem ze znalezieniem drugiej pozycji...
__________________
wymianka ciuszkowa książkowa
wish lista książkowa
ileana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-29, 18:21   #42
zla panienka
Zadomowienie
 
Avatar zla panienka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 824
Dot.: Losowe wyzwanie czytelnicze

u mnie będzie ciężko, będę musiała się podopisywać do kolejek w bibliotece albo ściągnąć jakiegoś ebooka, postaram się przeczytać
__________________
studentka iś

zla panienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-29, 23:27   #43
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: Losowe wyzwanie czytelnicze

Przeczytam
fajnie, że już wylosowane.
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-30, 01:03   #44
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Losowe wyzwanie czytelnicze

O, moja książka wylosowana

Generalnie wszystkie jakie zostały wybrane podobają mi się, House'a uwielbiam, do S.Meyer muszę się przekonać
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-30, 01:10   #45
201604190949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 7 274
Dot.: Losowe wyzwanie czytelnicze

Super lista. Czytałam tylko 'Intruza' ale to było dawno więc sobie przypomnę. Cieszę się na 'Klub Dantego' i na Yaloma, którego do tej pory czytałam tylko jeden podręcznik o grupowej i oglądałam nagrania z sesji.

'Kwietniową czarownicę' właśnie sobie zorganizowałam
201604190949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-30, 01:24   #46
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Losowe wyzwanie czytelnicze

Yalom to elementy fantastyki też posiada, super się czyta
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-30, 02:14   #47
n_omi
Rozeznanie
 
Avatar n_omi
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 794
Dot.: Losowe wyzwanie czytelnicze

cieszę się bardzo że ksiązki Wam się podobają, co rokuje na to iż zostaniemy w tym watku na dłużej
ja Kwietniową Czarownicę zaczęłam dzisiaj i muszę przyznać że jedna rzecz mnie wbila w podłogę, w pozytywnym sensie, ale to nawiązuje do mojego osobistego doświadczenia, więc podzielę się nim po przeczytaniu całości, gdy przyjdzie czas na konwersację

Solciuchna ja też uwielbiam Housa. W ogóle jestem fanką tego typu charakterów, choć wiem że w życiu codziennym tacy ludzie potrafią być nie do zniesienia Zawsze starałam się trzymać osób które uznawałam za inteligentne i musze powiedzieć że u nich to często spotykane - indywidualizm, cynizm (w tym również poznawczy) etc.
Nie wiem jak będzie z książką, bo czasem tak jest że tego typu pozycje powstają trochę na siłę, idąc za jakimś trendem, są poprostu dodatkowym elementem robiącym pieniądze. Mam nadzieję, że w tym wypadku będzie inaczej, bo analiza psychologiczna takiego Housa moglaby byc naprawde interesujaca i sam pomysl na książkę wydaje mi się bardzo dobry.

1000days, jak rozumiem masz coś wspólnego z psychologią? Mam nadzieję, że moje pytanie nie jest impertynenckie, i tak pewnie z biegiem czasu wszystkie się tu trochę lepiej poznamy
n_omi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-30, 03:32   #48
201604190949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 7 274
Dot.: Losowe wyzwanie czytelnicze

No weź, jaka impertynencja
Yap, psychologia kliniczna. W trakcie


Co do House'a to właśnie trochę boję się tej książki z tych powodów, które podałaś. Ale mam nadzieję, że będzie fajna
A postać uwielbiam. Ta inteligencja, tupet, cynizm... <3 Jak to ja mawiam 'mogłabym lizać jego mózg' ^^
201604190949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-30, 03:47   #49
n_omi
Rozeznanie
 
Avatar n_omi
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 794
Dot.: Losowe wyzwanie czytelnicze

ja własnie w tej chwili skończyłam nowy odcinek...całkiem mi się podobał. Tylko za Cuddy tęsknie, strasznie mi brakuje tych ich gierek i słownych przepychanek. Przypomina mi to wiele scen z mojego życia (tzn chodzi mi o te fragmenty gdzie przybiera to formę zaczepkowo-zabawowo-drażniącą). Chociaż dramatyzm tego jak strasznie cheieli i nie chcieli byc razem też mi się podobał.
generalnie nudzę się o tej porze, a powinnam byc zmęczona bo cały dzien w biegu, robiąc naprawdę dziwne rzeczy
a o lizaniu mózgu nic mi nie mów nawet, po książce Sztywniak, nic co robią naukowcy dziedzin biologiczno-pokrewnych mnie nie zdziwi mam też sporą grupę znajomych z kręgu tych dziedzin i muszę powiedzieć, że już przed tą książką dojrzewalam do wysnucia tego wniosku.
swoją drogą ,na studiach Cię nie nauczyli ,że sen jest remedium na wszystko? co tu jeszcze robisz tuz przed 5 ? bo nie mogę realne założyć że już wstalaś...nie spać do tej godziny....rozumiem...ale wstać o tej godzinie? to przeszłoby moje granice pojmowania XD

Edytowane przez n_omi
Czas edycji: 2011-11-30 o 03:51
n_omi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-30, 05:08   #50
201604190949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 7 274
Dot.: Losowe wyzwanie czytelnicze

Ja tęsknię za 13 Moja kochana Olivia!!!

Dobra, to ja sobie dodaję poboczne wyzwanie czytelnicze czyli 'Sztywniaka'

Właśnie się kładę Ok. 21 zrobiłam sobie drzemkę do jakiejś 23:30, teraz pójdę spać na cztery godziny, postwarzam trochę niebezpieczeństwa na drodze i jak wrócę to znów drzemka ^^ W nocy spać nie można! Trzeba pójść z psem na spacer po pustych ulicach, obejrzeć Hałsa, dokończyć Taniec ze smokami, powkurzać się na Wizażu...
Sen to trzecia najlepsza aktywność jaka może w życiu być. Gdybym tylko mogła funkcjonować zgodnie z własnym chronotypem, gdyby społeczeństwo mi na to pozwalało to przesypiałabym całe dnie. Co z resztą robię w weekend!

Edytowane przez 201604190949
Czas edycji: 2011-11-30 o 05:10
201604190949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-30, 06:59   #51
wiedzma_com_pl
Rozeznanie
 
Avatar wiedzma_com_pl
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 559
Dot.: Losowe wyzwanie czytelnicze

mnie osobiście wylosowane książki nie podeszły. Po większość sama bym nie sięgnęła, ale właśnie o to chodziło w tym wyzwaniu, żeby trafić na pozycje, które zwykle by się ominęło.
Namierzyłam "Kwietniową czarownicę", dziś ją dorwę. Mam teraz urwanie głowy, ale postaram się wyrobić do 15.
__________________
"cokolwiek wymyślę, okazuje się szczytem głupoty, cokolwiek uczynię, szczyty te przekracza"!

robisz mi nieporządek w chaosie...

2012:
książki: 11/52
filmy: 36/104
wiedzma_com_pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-30, 09:59   #52
n_omi
Rozeznanie
 
Avatar n_omi
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 794
Dot.: Losowe wyzwanie czytelnicze

1000days tez tak mam ze moglabym przesypiac cale dnie, i w sumie nie zadko mi się to zdarza. W nocy jest tak przyjemnie cicho i spokojnie, dobrze mi sie wtedy pracuje i wypoczywa zreszta tez nie mogę nie zapytać jakie są pierwsze dwie "najlepsze aktywnosci" i czemu w nocy na wizazu sie wkurzasz?

wiedzma_com_pl fajnie że zostajesz znami. Muszę przyzanć, że jeżeli nie podpasowała Ci żadna z wylosowanych książek to faktycznie będzie to dla Ciebie wyzwanie.

A z terminem była to tylko moja propozycja. Bądzcie spokojne, komuś zabraknie czasu, poczekamy. Zaden problem przecież. Dobrze mieć poprostu czasem nad soba taki bacik który chociaż wyznacza taką myśl...o kurcze już nie długo mnie osobiscie to mobilizuje, bo z natury to taki leniuch ze mnie i chociaz ksiazki czytam bardzo szybko, to wiecznie mam np zaczetych 5. Wtedy skonczenie jednej, idzie stosunkowo wolno, a tak wiem ze mam sie sprezac i juz
n_omi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-30, 10:36   #53
201604190949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 7 274
Dot.: Losowe wyzwanie czytelnicze

No jak to, przecież oczywiście pierwsza to eee inna aktywność łóżkowa a druga to czytanie książek ^^ Potem spanie a następnie jedzenie
A wkurzam się na wizażu bo ja tu się wiecznie wkurzam Zawsze jest jakiś temat (lub użytkowniczka), który potrafi skutecznie podnieść mi ciśnienie. Ale dzięki temu nie potrzebuję kawy!
Właśnie o tę ciszę chodzi. Nie ma samochodów, nikt nie brzęczy nad uchem, spokój...


wiedzma, ło jezu, to ja Cię podziwiam. Myślę, że jakby nie było tu ani jednej książki, która była by jakoś w moim guście i jeśli nie spodobałaby mi się pierwsza to później już bym się poddała. Ale ja jestem leń
201604190949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-30, 10:48   #54
wiedzma_com_pl
Rozeznanie
 
Avatar wiedzma_com_pl
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 559
Dot.: Losowe wyzwanie czytelnicze

Cytat:
Napisane przez 1000days Pokaż wiadomość
wiedzma, ło jezu, to ja Cię podziwiam. Myślę, że jakby nie było tu ani jednej książki, która była by jakoś w moim guście i jeśli nie spodobałaby mi się pierwsza to później już bym się poddała. Ale ja jestem leń
ja też i muszę coś robić, żeby nie pisać magisterki
__________________
"cokolwiek wymyślę, okazuje się szczytem głupoty, cokolwiek uczynię, szczyty te przekracza"!

robisz mi nieporządek w chaosie...

2012:
książki: 11/52
filmy: 36/104
wiedzma_com_pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-30, 11:11   #55
201604190949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 7 274
Dot.: Losowe wyzwanie czytelnicze

Aaaaaa Takie buty! No to piątka
201604190949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-30, 11:29   #56
magnolia79
Irenosława Pierwsza
 
Avatar magnolia79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 62 254
Dot.: Losowe wyzwanie czytelnicze

Oooo... coś w stylu "Kolacja z Anną Kareniną"
czytałyście...?
http://merlin.pl/Kolacja-z-Anna-Kare.../1,588969.html

miałam ochotę stworzyć taki "klub czytelniczy" ale jakoś nie wyszło tzn. bardziej na myśleniu się skończyło...
__________________
/Jestem pianą, która opływa i zapełnia bielą najdalsze krawędzie skał; jestem także dziewczyną, tutaj, w tym pokoju./
Fale - Virginia Woolf

magnolia79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-30, 11:55   #57
n_omi
Rozeznanie
 
Avatar n_omi
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 794
Dot.: Losowe wyzwanie czytelnicze

magnolia to zapraszamy do nas, jak widac, dopiero zaczynamy

widze ze nie tylko ja tu rękami i nogami bronię się przed pisaniem magisterki czasem sama podziwiam własną kreatywność w tworzeniu zadan ktore koniecznie muszę zrobić przed rozpoczęciem pisania danego dnia mam nadzieję, że to się nie zemści.
Wiedzma a Twoja dziedzina nauki to...?

Ja natomiast wrociłam z dziwacznych zakupów w Leroy Merlin, i choć ludzie patrzyli na mnie jak na oszołoma w autobusie, to mam już wszystko do dziwacznego projektu który szykuje z okazji Mikołajek.
n_omi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-30, 13:25   #58
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: Losowe wyzwanie czytelnicze

Ja jeszcze nie zaczęłam, ale zacznę i jeżeli chodzi o mnie to:
Axelsson M. "Kwietniowa czarownica" --> opis jak na razie mi się spodobał
Jacoby H. "Dr House i filozofia – wszyscy kłamią" --> tu może być gorzej, bo nie przepadam za serialem Dr House i samym Dr House'm, jakoś mnie nie przekonuje ta postać, hehe.
Meyer S. "Intruz" --> może będzie ciekawie, choć wole inne gatunki
Pearl M. "Klub Dantego"-- widzę , że taki kryminał. Kryminały/ thillery/ horrory uwielbiam, więc pewnie będzue ok.
Yalom I. D. "Mama i Sens Życia" --> wydaję się po opisie takie ciekawe , psychologiczne, a amatorsko się psychologią interesuje

także wyzwanie ciekawe
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-30, 13:28   #59
Linaewen
Zakorzenienie
 
Avatar Linaewen
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 017
Dot.: Losowe wyzwanie czytelnicze

Mnie ten House to w ogóle nie pasuje, ale może dam radę
Jak mi się nie uda dzisiaj załatwić tej czarownicy [co jest niestety możliwe] to dopiero 7 grudnia Chyba, że TŻta wyślę do biblioteki
__________________
"Uroczyście nie zobowiązuję się do regularnych porządków, prowadzenia kalendarza, niejedzenia słodyczy, byciu skrupulatnym w podejmowanych czynności oraz gaszeniu światła w łazience - to się nigdy nie udało, więc w końcu dorosłam do nie oszukiwania samej siebie."
za: whitepointeshoes
Linaewen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-30, 14:05   #60
magnolia79
Irenosława Pierwsza
 
Avatar magnolia79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 62 254
Dot.: Losowe wyzwanie czytelnicze

Cytat:
Napisane przez n_omi Pokaż wiadomość
magnolia to zapraszamy do nas, jak widac, dopiero zaczynamy

widze ze nie tylko ja tu rękami i nogami bronię się przed pisaniem magisterki czasem sama podziwiam własną kreatywność w tworzeniu zadan ktore koniecznie muszę zrobić przed rozpoczęciem pisania danego dnia mam nadzieję, że to się nie zemści.
Wiedzma a Twoja dziedzina nauki to...?

Ja natomiast wrociłam z dziwacznych zakupów w Leroy Merlin, i choć ludzie patrzyli na mnie jak na oszołoma w autobusie, to mam już wszystko do dziwacznego projektu który szykuje z okazji Mikołajek.
jeśli kupię książkę, a nie wiem czy to w grudniu na razie realne, tyle wydatków...
co to za PROJEKT???? pochwal się...
__________________
/Jestem pianą, która opływa i zapełnia bielą najdalsze krawędzie skał; jestem także dziewczyną, tutaj, w tym pokoju./
Fale - Virginia Woolf

magnolia79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:34.