Prrrawie narzeczone planują kolejne śluby - Strona 144 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-12-11, 19:19   #4291
1988Marlena
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 835
Dot.: Prrrawie narzeczone planują kolejne śluby

Cytat:
Napisane przez sylvi_86 Pokaż wiadomość
pochwale wam sie czm zrobilam sobie manicure bede go nosic calutki tydzien gdyz zaczynm terapie nail tekiem
Pazurki ładnie wyglądają ja tak ładnie nie umiem malować paznokci , ale skórki jakby wysuszone i pozadzierane trzeba by nawilżyć oliwką ale może zdjęcie przekłamuje
Cytat:
Napisane przez jlys Pokaż wiadomość
a ja już za 2,5 h spadam stąd na zawsze .
puścili w sklepie właśnie Last Christmas a ja czytam ten wątek : https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=284416&page=153 i smieje sie jak głupia do monitora
Odjazdowy wątek
Cytat:
Napisane przez bluesky89 Pokaż wiadomość
Masakra

'Wpadam do mieszkania i wrzeszczę do tż:
- Co robisz?
A on siedząc w wc odpowiada:
- Chopka z brązu.'

Cytat:
Napisane przez bluesky89 Pokaż wiadomość
Szczerze? Nic nie rozumiem.
PIONA

A TŻ sobie już ode mnie pojechał Fajnie było, i uważam tak jak Ala (btw fajne zakupy), nawet mijając się wiesz, że on tam był, będzie, czujesz jego zapach itp

Santom ale ciacho
__________________

1988Marlena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-11, 19:40   #4292
sylvi_86
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi_86
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Peter's Heart
Wiadomości: 11 322
Dot.: Prrrawie narzeczone planują kolejne śluby

Cytat:
Napisane przez 1988Marlena Pokaż wiadomość
Pazurki ładnie wyglądają ja tak ładnie nie umiem malować paznokci , ale skórki jakby wysuszone i pozadzierane trzeba by nawilżyć oliwką ale może zdjęcie przekłamuje
sa przesuszone sa,musze cos do nich kupic bo kremowanie juz nie wystarcza a po prostu je zle kiedys tam wycielam i teraz mi sie zadzieraja dlatego teraz chce tylko odsuwac, ale musze znalezc cos dobrego do skorek, tak sie zastanawiam nad Burt's Bees ale nie wiem. na youtubie zachwalaja

ale ten lakier jest beznadziejny. tzn kolor ladny ale bardzo ciezko sie go rozprowadza, duzo lepsze sa te z Golden Rose

Edytowane przez sylvi_86
Czas edycji: 2011-12-11 o 19:41
sylvi_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-11, 20:14   #4293
Gajaa
Zakorzenienie
 
Avatar Gajaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 468
GG do Gajaa
Dot.: Prrrawie narzeczone planują kolejne śluby

Wróciłam. Ale dzieciarnia wymęczyła nas - ale nie ma to tamto. Magik ciacho, że ślina kapie

Urodziny córeczki szefowej. Słodki dzieciak, ale nieśmiały, więc cały pokaz magika spędziła u mnie na kolanach i jak szła asystować to też ze mną za rękę

Sylvi, ładne pazurki

Zapach? J, zapach? Buahaha! U nas najmocniej to sianem jedzie od Ciki, a nie tam romantyczny zapach J ale ja kocham zapach sianka! wiem, fetyszystka ze mnie

Przytulanie w nocy też odpada, bo się tak nie idzie wyspać. Przytulanie rano odpada, bo zanim J, się dobudzi to mnie już nosi. Cięzkie życie

Wchodzę do doma a tu co? 2 likiery, 1 wino, jakiś gajer z vistuli wisi. Czyżby do teściów dotarło, że ślub niebawem?
Gajaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-11, 20:22   #4294
kinia860
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 470
Dot.: Prrrawie narzeczone planują kolejne śluby

Ja tez wrocilam od tz ,zasmarkany ,stan podgoraczkowy ma to go nie meczylam ,a z tesciowa mi sie tasiemcow nie usmiechalo ogladac:P

Gaja uuuu czyzby tesciowie J zasponsorowali gajer z vistuli??
__________________
razem 26.09.2005
zaręczyny 23.12.2010
ślub 29.06.2013 godz.16.00
kinia860 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-11, 20:25   #4295
Gajaa
Zakorzenienie
 
Avatar Gajaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 468
GG do Gajaa
Dot.: Prrrawie narzeczone planują kolejne śluby

Nie sądzę. Mocno pachnie ich płynem do płukania czy czymś, więc obstawiam, że to albo konkubenta albo brata J, tylko heloł, po co? przeciez jeden i drugi jest niższy i grubszy od J. A może? kut ich wie dowiem się jutro wieczorem, jak się z J. spotkam

Nie chciałaś z teściową tasiemca oglądać? no wiesz....!
Gajaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-11, 20:31   #4296
kinia860
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 470
Dot.: Prrrawie narzeczone planują kolejne śluby

to zadzwon do niego i sie szybciej dowiesz:P

Wez ,dziekuje za taki wieczor z tesciowa:P
__________________
razem 26.09.2005
zaręczyny 23.12.2010
ślub 29.06.2013 godz.16.00
kinia860 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-11, 20:39   #4297
Gajaa
Zakorzenienie
 
Avatar Gajaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 468
GG do Gajaa
Dot.: Prrrawie narzeczone planują kolejne śluby

Nie odpisał mi na smsa to telefon odbierze? Zapomnij. na inwentaryzacji jest

Ale jakie to by musiało być integrujące
Gajaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-11, 20:51   #4298
1988Marlena
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 835
Dot.: Prrrawie narzeczone planują kolejne śluby

Cytat:
Napisane przez sylvi_86 Pokaż wiadomość
sa przesuszone sa,musze cos do nich kupic bo kremowanie juz nie wystarcza a po prostu je zle kiedys tam wycielam i teraz mi sie zadzieraja dlatego teraz chce tylko odsuwac, ale musze znalezc cos dobrego do skorek, tak sie zastanawiam nad Burt's Bees ale nie wiem. na youtubie zachwalaja

ale ten lakier jest beznadziejny. tzn kolor ladny ale bardzo ciezko sie go rozprowadza, duzo lepsze sa te z Golden Rose
Na preparatach do skórek się nie znam, ja używam jakiegoś żelu z joko do odsuwania skórek i działa on też nawilżająco
A lakiery? jeny, ja to kazdym się tak umiśkuję po skórkach to raz, a dwa to zawsze rąbnę za grubą warstwę i nie chce mi wyschnąć jestem tępa jeśli chodzi o malowanie pazurów chociaż tyle że odżywkę umiem nałożyć
Cytat:
Napisane przez Gajaa Pokaż wiadomość
Wróciłam. Ale dzieciarnia wymęczyła nas - ale nie ma to tamto. Magik ciacho, że ślina kapie

Urodziny córeczki szefowej. Słodki dzieciak, ale nieśmiały, więc cały pokaz magika spędziła u mnie na kolanach i jak szła asystować to też ze mną za rękę

Sylvi, ładne pazurki

Zapach? J, zapach? Buahaha! U nas najmocniej to sianem jedzie od Ciki, a nie tam romantyczny zapach J ale ja kocham zapach sianka! wiem, fetyszystka ze mnie

Przytulanie w nocy też odpada, bo się tak nie idzie wyspać. Przytulanie rano odpada, bo zanim J, się dobudzi to mnie już nosi. Cięzkie życie

Wchodzę do doma a tu co? 2 likiery, 1 wino, jakiś gajer z vistuli wisi. Czyżby do teściów dotarło, że ślub niebawem?
Magik? i to w dodatku ciacho?
A no widzisz Ty masz sianko , a ja jak jadę do domu TŻa to czuję jego zapach w każdym kącie i chciałabym to czuć na codzień

Oj, no proszę, może faktycznie zafundowali mu ślubny
__________________

1988Marlena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-11, 21:08   #4299
Gajaa
Zakorzenienie
 
Avatar Gajaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 468
GG do Gajaa
Dot.: Prrrawie narzeczone planują kolejne śluby

Ja jak jeździłam do TŻta to uwielbiałam zapach jego płynu do płukania i mydełka. A teraz to juz nie mamy takiego płynu i mydełka, więc TŻ nie pachnie TZtem. Za to Cika intensywnie pachnie za wszystkich. Siankieeeem

Zapytam jutro i Wam napiszę

Idę się myć, bo już się kiwam na tym krześle. Dobranoc
Gajaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-12, 00:43   #4300
rudy_moniq
Zadomowienie
 
Avatar rudy_moniq
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: maz
Wiadomości: 1 260
Dot.: Prrrawie narzeczone planują kolejne śluby

elo ooo mój Bobrze, nadrabiałam dwudniowe zaległości, więc teraz pierdyknę wywód

adela 1.co robiłaś z włosami u fryza? 2.o, ja w tym roku też chcę okna przyozdobić lapkami w szczególności, że zawsze są gołe, bo nie mam ani firanek ani zasłon 3.a z jakiego Ty jesteś miasta? chyba 100lica, bo nie wiem ocb z tymi informacjami na prv
jlys 1.mój brat ma 17 lat, a za pół roku osiemnastka chodzi na legalu na imprezy, ma lepiej dzięki mnie, w ogóle tego nie docenia ;/ jak ja miałam iść na imprezę to awantura na całego ;/ 2 też tłukłam sie z bratem 3.trzymam kciuki za dziadka twardy jest, wyszedł z choroby, teraz będzie tylko lepiej! 4.od poniedziałku nowa robótka, zajefajnie 5.link z tekstami TZtów jest niesamowity!
aluniaaaaa ja mam zawsze sztuczną choinkę i cierpię bardzo ;( ale w tym roku wszyscy domownicy chcą na żywą! i nie mam wykładziny mam nadzieję że choina długo wytrzyma, bo przyszykowaliśmy donicę z ziemią
blue 1.matko, jak Ty znosisz ta robotę, w kółko zmieniają grafik, nic zaplanować nie można ;/ 2.fajną pioseneczkę wstawiłaś w ogóle mój brat tak chodzi na imprezy, koszula w kratę a pod spód t-shirt hehe wszystko mi się z nim kojarzy ostatnio, hm ;/
sylvi no dziwnie, że TŻ rezygnuje z noclegu, bo sie nie wysypia... my na początku też nie mogliśmy sie wyspać, ale to nie powód by rezygnować ze wspólnych chwil... teraz oboje wymieniliśmy łózka i jest ekstra nawet brat robi sobie drzemki na moim łóżku, hyhy
natasia santom ma racje, wyzywanie od po***anych normalnym nie jest... rozumiem, że można kogoś nie lubić i sprzeczać się na maksa, ale minimum szacunku nawet do 'wroga' zawsze trzeba mieć ;/ (hehe ktoś dostał ostrzeżenie pfff ) i komentarz "jak można o cudzych problemach tak sobie opowiadać na prawo i lewo..." (1884) jest po prostu śmieszny... bo dyskusja która wynikła kilka ładnych wątków temu z powodu bardzo wylewnego żalenia się pewnej użytkowniczki była z jej strony czymś zamierzonym... przecież po to piszemy na forum, aby wywołać dyskusję, reakcję... a że reakcją była niezgodna z oczekiwaniami tej osoby, to postanowiła wynieść się z wątku, pokasować posty a przy okazji gdzieś indziej powiedzieć jakiż to brak zrozumienia tu panuje ;/ ... ot 'wielkie mi mecyje', histeryzowanie, bo nikt nie szuka na siłę zaczepki
gajusia 1.śliiczna choinka! 2.trzymaj się Kochana! pamiętaj, że inwentaryzacje TŻ są inwestycją w Waszą przyszłość, w wesele, mieszkanie i ogólnie życie, a po Nowym Roku juz nie będzie tylu inwentaryzacji, spokojnie, odpoczniecie w Święta i Sylwka TŻ miał gorszy dzień... no cóż, zdarza się, choć tak dziwnie bez powodu, ale bywa ;/ trzym się! 3.ale sesja TŻ raz na tydzień!? strasznie często ja myślałam że raz na miesiąc hyhy
clood też chcę wprowadzić sobie NPR po ślubie dla własnej ciekawości... jak będzie bobo to upsss trudno

Cytat:
Napisane przez sylvi_86 Pokaż wiadomość
nie pije do ciebie tylko do sytuacji, nei obchodzi mnie co wy tam macie ze soba, po prostu pojawilas sie. nikt cie nie chcial wiec bye bye
dobre! i prawdziwe
Cytat:
Napisane przez Visez;30991471[COLOR=Black
(...) co złego to nie jaaaa! (...)


PIONA gaja, natasia i kto tam jeszcze jam też PANNA stanem () i zodiakiem ()

i też chce mieszkać z TŻ!

nie było mnie przez weekend, bo wczoraj i dziś (sobota i niedziela) przyimprezowałam z TŻ dobrze zobaczyć starych znajomych... a nocka sob/niedz była pyyyyyszna
ustaliliśmy ze znajomymi wigilijkę na wtorek 20grudnia mam przynieść uszka, hehe, ekstra, kupie pół kg i z głowy
do jutra, paa
__________________
1986... rocznik czarnobylski

~ JEŚLI COŚ JEST MOJĄ ŚWIADOMĄ DECYZJĄ TO NIE BĘDĘ JOJCZYĆ, BO JEDYNĄ OSOBĄ, DO KTÓREJ MOGĘ MIEĆ PRETENSJE JESTEM JA SAMA! ~ (Gajaa)

Edytowane przez rudy_moniq
Czas edycji: 2011-12-12 o 00:48
rudy_moniq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-12, 07:42   #4301
Gajaa
Zakorzenienie
 
Avatar Gajaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 468
GG do Gajaa
Dot.: Prrrawie narzeczone planują kolejne śluby

Siema!

Ja wiem, że inwentaryzacje to inwestycja bla bla bla. Alem sie stęskniła i już

Juz wiem czyj garnitur! TŻta! Oo Nawet nie wiedział, że go ma, więc musi mieć więcej niż nasza znajomość. Ponad 8 lat? O maj... Ciekawe czy jest ciagle na niego dobry - jak tak... to tylko wypierzemy i będzie na slub! Bo wygląda jak nowy. TŻ miał go raz na sobie ponoć.

Ruda, ale fajny pomysł - wigilia ze znajomymi. Super
Gajaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-12, 08:34   #4302
natasia20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Daaaleko:-)
Wiadomości: 11 081
Dot.: Prrrawie narzeczone planują kolejne śluby

Cytat:
Napisane przez aluniaaaaa Pokaż wiadomość
Ja baranek



Dobre, dobre wyobrazilam sobie



No i moim zdaniem bardzo slusznie

A ja bylam z mama na zakupach... po drobnych przygodach, ale w koncu pojechalysmy. Pochwale wam sie co mi mama kupila - pewnie nie bedzie wam sie podobac ale trudno bluza taka z dresa i z rekawami do lokcia
Suuper bluza

Cytat:
Napisane przez santom Pokaż wiadomość
ala, taki typ kurtek nie bedzie wyszczuplal, bo na dole miala sciagacz niestety;(
ale teraz sobie tak pomyslalam i fajne stylizacje mozna zrobic z ta bluza


a w zalaczniku ciacho: nie patrzcie na brudna szybe odpiekarnika
mmm dawaj ciacho jak jeszcze zostałoo

heej Laseczki wczorajsze spotkanie z TŻ było.. nie widzielismy się tydzień więc musieliśmy się sobą nacieszyć
a co do filmu to mi się bardzo podobał jak i poprzednie części12 dni do świąt!!
powiedzieć Wam coś??

Edytowane przez natasia20
Czas edycji: 2011-12-12 o 08:36
natasia20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-12, 08:42   #4303
aluniaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar aluniaaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 18 294
Dot.: Prrrawie narzeczone planują kolejne śluby

Cytat:
Napisane przez adela50 Pokaż wiadomość
alunia popieram,sam fakt mieszkania, dobra niech będzie to nawet mijanie się,ale poczucie,że jest to miejsce do którego on wróci...oj brakuje mi tego...chociaz ja te dwa dni całe w łóżku spędziłam.W domu nie zrobiłam nic...nie wiem jak na to by patrzył, a ja takie chwile mam
Ciesze sie, ze sie zgadzamy

Cytat:
Napisane przez 1988Marlena Pokaż wiadomość
A TŻ sobie już ode mnie pojechał Fajnie było, i uważam tak jak Ala (btw fajne zakupy), nawet mijając się wiesz, że on tam był, będzie, czujesz jego zapach itp

Santom ale ciacho
Jego zapach to ja czuje jak sie przytule bo tak to on nie wylewa na siebie polowy perfum ale fakt... zawsze mozna sobie po prostu wziac buteleczke perfum i sie sztachnac

Cytat:
Napisane przez Gajaa Pokaż wiadomość
Zapach? J, zapach? Buahaha! U nas najmocniej to sianem jedzie od Ciki, a nie tam romantyczny zapach J ale ja kocham zapach sianka! wiem, fetyszystka ze mnie

Przytulanie w nocy też odpada, bo się tak nie idzie wyspać. Przytulanie rano odpada, bo zanim J, się dobudzi to mnie już nosi. Cięzkie życie
A mi sie cos zdaje, ze marudzisz

Cytat:
Napisane przez natasia20 Pokaż wiadomość
powiedzieć Wam coś??
No mow!!!!!!!!

A moj T. poszedl po bileciki na koncert urodzinowy
__________________
Razem 14.08.2004
Zaręczeni 14.01.2011

Małżeństwo 06.09.2014
aluniaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-12, 08:44   #4304
natasia20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Daaaleko:-)
Wiadomości: 11 081
Dot.: Prrrawie narzeczone planują kolejne śluby

Zmierzch mi się podobał a jeszcze bardziej zdanie TŻta ja mu mówię że kolejna część równo za rok i pytam a co wtedy będzie?? ( chodziło mi że może bedziemy już razem pomieszkiwać) a on "będziesz już miała pierścionek" wiadomo że to cały rok ale zadnie piękne
natasia20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-12, 08:45   #4305
aluniaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar aluniaaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 18 294
Dot.: Prrrawie narzeczone planują kolejne śluby

Noooo Natasia super jest slyszec takie slowa! Wiem ile otuchy one dodaja super!
__________________
Razem 14.08.2004
Zaręczeni 14.01.2011

Małżeństwo 06.09.2014
aluniaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-12, 08:46   #4306
natasia20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Daaaleko:-)
Wiadomości: 11 081
Dot.: Prrrawie narzeczone planują kolejne śluby

Cytat:
Napisane przez aluniaaaaa Pokaż wiadomość
Noooo Natasia super jest slyszec takie slowa! Wiem ile otuchy one dodaja super!
wiem
natasia20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-12, 08:48   #4307
aluniaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar aluniaaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 18 294
Dot.: Prrrawie narzeczone planują kolejne śluby

No to w sumie mozesz odliczac
__________________
Razem 14.08.2004
Zaręczeni 14.01.2011

Małżeństwo 06.09.2014
aluniaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-12, 08:50   #4308
natasia20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Daaaleko:-)
Wiadomości: 11 081
Dot.: Prrrawie narzeczone planują kolejne śluby

Cytat:
Napisane przez aluniaaaaa Pokaż wiadomość
No to w sumie mozesz odliczac
Haha nie wiem dokładnie kiedy więc nie ma co się nastawiać
chociaż wiadomo łatwo się pisze narazie to odliczam do Naszego sylwestra już się doczekać nie mogę wspólnego spania
natasia20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-12, 08:55   #4309
aluniaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar aluniaaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 18 294
Dot.: Prrrawie narzeczone planują kolejne śluby

O Jezu ja tez
__________________
Razem 14.08.2004
Zaręczeni 14.01.2011

Małżeństwo 06.09.2014
aluniaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-12, 09:01   #4310
santom
Zakorzenienie
 
Avatar santom
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: tam gdzie diabel mowi dobranoc;D
Wiadomości: 5 424
GG do santom Send a message via Skype™ to santom
Dot.: Prrrawie narzeczone planują kolejne śluby

moniq alez zaimprezowalas, nono;D

gaja no widzisz i kolejna oszczednosc sie Wam szykuje;D;D;D ekstra z tym garniakiem wyszlo!!

natasia to podejrzewam, ze sie wyprzutulaliscie w tym kinie??(czy oby na pewno wiesz o czym byl film?? ) no i pisaj, anie sie pytasz czy pisac

---------- Dopisano o 10:01 ---------- Poprzedni post napisano o 09:59 ----------

ja jak zwykle zaje*bisty zaplon mam

no to nic tylko Ci gratulowac natasia
__________________





NA ZAWSZE W SERCU...
santom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-12, 09:05   #4311
aluniaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar aluniaaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 18 294
Dot.: Prrrawie narzeczone planują kolejne śluby

Czesc santom co tam?

Kurde, chyba bede musiala was niedlugo opuscic i sie uczyc znowu mam weekend z kołami
__________________
Razem 14.08.2004
Zaręczeni 14.01.2011

Małżeństwo 06.09.2014
aluniaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-12, 09:06   #4312
natasia20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Daaaleko:-)
Wiadomości: 11 081
Dot.: Prrrawie narzeczone planują kolejne śluby

i czar prysł
natasia20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-12, 09:10   #4313
santom
Zakorzenienie
 
Avatar santom
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: tam gdzie diabel mowi dobranoc;D
Wiadomości: 5 424
GG do santom Send a message via Skype™ to santom
Dot.: Prrrawie narzeczone planują kolejne śluby

a siedze i sie nudze ogladalam czas honoru, a teraz ni ma co;D tak moje dni wygladaja ostatnio;D

---------- Dopisano o 10:10 ---------- Poprzedni post napisano o 10:09 ----------

Cytat:
Napisane przez natasia20 Pokaż wiadomość
i czar prysł
??
__________________





NA ZAWSZE W SERCU...
santom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-12, 09:11   #4314
natasia20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Daaaleko:-)
Wiadomości: 11 081
Dot.: Prrrawie narzeczone planują kolejne śluby

dziś rano przez telefon usłyszałam że to było droczenie się póżniej jak się wkurzyłam że to niby wcześniej coś mówił i się droczył a na koniec mówi "będzie za rok" a ja się pytam co mów wprost a on "zmierzch"
chyba za bardzo chcę i juz nie daje rady
natasia20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-12, 09:13   #4315
aluniaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar aluniaaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 18 294
Dot.: Prrrawie narzeczone planują kolejne śluby

Natasia, czytam twoje wypowiedzi jakbym siebie rok temu slyszala spokojnie moj mowil dokaldnie to samo, ze sie droczy, ze cos tam bedzie dobrze zobaczysz najwazniejsze to nie wyżywaj sie na nim tylko na nas!
__________________
Razem 14.08.2004
Zaręczeni 14.01.2011

Małżeństwo 06.09.2014
aluniaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-12, 09:15   #4316
natasia20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Daaaleko:-)
Wiadomości: 11 081
Dot.: Prrrawie narzeczone planują kolejne śluby

Cytat:
Napisane przez aluniaaaaa Pokaż wiadomość
Natasia, czytam twoje wypowiedzi jakbym siebie rok temu slyszala spokojnie moj mowil dokaldnie to samo, ze sie droczy, ze cos tam bedzie dobrze zobaczysz najwazniejsze to nie wyżywaj sie na nim tylko na nas!
za późno już mu powiedziałam że nie chcę rozmawiać bo się popłakałam
natasia20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-12, 09:17   #4317
aluniaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar aluniaaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 18 294
Dot.: Prrrawie narzeczone planują kolejne śluby

No to ja ci mowie jak faceci mysla skoro najpierw ci powiedzial, ze za rok czyli tak jak wychodzi Zmierzch bedziesz miala pierscionek, to teraz jak mowi, ze za rok tylko Zmierzch (nie dodajac nic o pierscionku) to w domysle jest ten pierscionek pokretna logika no ale cóż facet to facet! A teraz mogl ci tak powiedziec na odczepnego, bo widocznie sie wkurzyl, ze mu gadasz o tym kolejny do mojego chlopa podobny
__________________
Razem 14.08.2004
Zaręczeni 14.01.2011

Małżeństwo 06.09.2014
aluniaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-12, 09:18   #4318
natasia20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Daaaleko:-)
Wiadomości: 11 081
Dot.: Prrrawie narzeczone planują kolejne śluby

Cytat:
Napisane przez aluniaaaaa Pokaż wiadomość
No to ja ci mowie jak faceci mysla skoro najpierw ci powiedzial, ze za rok czyli tak jak wychodzi Zmierzch bedziesz miala pierscionek, to teraz jak mowi, ze za rok tylko Zmierzch (nie dodajac nic o pierscionku) to w domysle jest ten pierscionek pokretna logika no ale cóż facet to facet! A teraz mogl ci tak powiedziec na odczepnego, bo widocznie sie wkurzyl, ze mu gadasz o tym kolejny do mojego chlopa podobny
może masz racje trzeba wyluzować ale jak ciężko dobra od dziś Wam marudze
natasia20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-12, 09:20   #4319
aluniaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar aluniaaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 18 294
Dot.: Prrrawie narzeczone planują kolejne śluby

No jest ciezko jest i nikt nie mowil, ze bedzie latwo ale niestety musisz wytrzymac

Napisalam meila do szefowej...
__________________
Razem 14.08.2004
Zaręczeni 14.01.2011

Małżeństwo 06.09.2014
aluniaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-12, 09:21   #4320
natasia20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Daaaleko:-)
Wiadomości: 11 081
Dot.: Prrrawie narzeczone planują kolejne śluby

Cytat:
Napisane przez aluniaaaaa Pokaż wiadomość
No jest ciezko jest i nikt nie mowil, ze bedzie latwo ale niestety musisz wytrzymac

Napisalam meila do szefowej...
Wytrzymam
i bardzo dobrze że napisałaś
natasia20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:29.