Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkiem cz32 - Strona 116 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-12-12, 22:38   #3451
Dominiique
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 006
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

Dagna: dobrze, że odsyłasz nelly - mi ten zatrzask wyrwał się po kilku otwarciach, nawet nie zdążyłam z tą torbą wyjść z domu.

Co do H&M: dlatego własnie kupiłam tylko 3 gazety, bo jak już pisałam wcześniej: nie ma gwarancji, że akurat będzie coś, na co warto byłoby "wydać" te kilkadziesiąt, czy nawet sto złotych wydanych an zakup gazety...

---------- Dopisano o 23:38 ---------- Poprzedni post napisano o 23:34 ----------

Cytat:
Napisane przez monica80c Pokaż wiadomość
nastawiłam się pozytywnie do wszelkich wad które w niej widziałam i te zdjęcia mnie oczarowały

obawiam się tylko,że to nie jest torba na lata- ale z kolei kosztowała niecałe 50 zł za 89 bym jej nie kupiła


ale portfel ze skóry? bo pisałaś kiedyś, że przeważnie takie masz?
mnie się tam niby torebki podobają, ale nigdy na tyle, żeby kupić- nie wiem dlaczego?
Ale te zatrzaski...
Oni tam mają chyba tylko eko? Byłam jakiś czas temu po raz pierwszy w Parfois i byłam mile zaskoczona bardzo dobrym wrażeniem, jakie zrobiła ta skórka, nawet pytałam się sprzedawczyni, czy to prawdziwa, bo tak prawie wyglądała - mówię o torbach.
Miałam do tej pory z prawdziwej skóry portfele, tak jakoś wyszło W sieciówkach z reguły portfele nie podobają mi się, ceratowe takie... Te w Parfois, które oglądałam, ładnie się prezentowały.
Dominiique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-12, 22:42   #3452
monica80c
Zakorzenienie
 
Avatar monica80c
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 183
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

Cytat:
Napisane przez dagna1 Pokaż wiadomość
gdybyśmy miały wspólną bizuterie wówczas stworzyłybyśmy jeden komplet bo brałam pierscionek


nie tylko etorebkomaniaczki, ale i sówkomaniaczki

o której dzwoniłaś?? nie o 14:44? tyrknęłam do nich i było zajęte.. pomyslałam, że pewnie monia na linii

nie zdażyłabym do siedziby, więc wysłałam mame i tak:
nelly zaskoczyła mnie- pozytywnie nastawiałam się na skórkę lichą, cieniutką, a okazuje się, taką akuratną - normalna-nie gruba, ale też nie cienka wielkość fajna, ale myśle, że dla drobniejszych kobitek mogłaby być nieco za duża, dla mnie (177cm) jest ok

przejdźmy do najważniejszego- do zatrzasków..

były one dla mnie zmorą (monia wie ) - dlatego też bardzo delikatnie za nie pociągłam i okazało sie, że zatrzaski trzymają mocno, ale nie znów na tyle żeby bać się otwierać, bo jeszcze ze skórki wyjdą (jak to dominice się stało).
odetchnełam z ulga - trafiłam na fajną torebke, która z rabatem mikołajowym wyniosła mnie śmiesznie tanio wziełam ja jeszcze raz do lustra, przymierzam i ciesze się jak ładnie razem wyglądamy chciałam drugi raz otworzyć i znów- delikatnie chwytam za zatrzaski i co?? jednemu już nie wygodnie, bo wychodzi ze skórki- gdybym całkowicie pociągła na bank wyszedłby cały i wesoły .. zamknełam i do folii - jutro wraca tam gdzie najbezpieczniej-do kartonu do siedziby etorby
reasumując: torebka jest tak źle przemyślana, że nie ma bata- prędzej, czy później zatrzask odpadnie. strasznie żałuje, bo byłaby na prawdę bardzo fajna gdyby była na zamek.... wielkość, skórka i fason trafia w mój gust idealnie.

monia, pisałaś, że wszycie zamka raczej odpada, a mnie się wydaje, że nie było by to problemem może przeszłabym się



obyś miała rację

łupy




roxi nie mogę znaleźć Twojego postu dt 5% rabatu na kath, ale bardzo się z tej informacji ciesze mogliby sami wyjść z taką niespodzianką, a nie żeby człowiek sam musiał się prosić

byłam dzisiaj w trzech h&mach - kilkanaście rzeczy mierzyłam, ale okazały się albo za małe, albo za duże. kupiłam tylko, ale w tym przypadku AŻ dłuższą ciemnopomarańczową marynarke za 60zł (z 150zł), jest genialna

porozmawiałam ze sprzedawczynią i nieźle się wycwanili z tym, że wyprz zaczeli wcześniej (przez dłuższy czas była mowa o 15 grudnia). jeżeli towar będzie tak szybko schodził jak to było dzisiaj to nie wiem co zostanie do czwartku. żałowałam, że nie kupiłam więcej gazet, ale teraz cieszę sie, że mam tylko 3. najlepiej mają osoby, które noszą małe rozmiary, tj xs i s bo tego było sporo. mało M i eLek, sporo od 42 i wzwyż. no chyba, że będzie mozna zwracać ciuchy (kupione za pomocą kart awanti) i dostanie się zwrot na 2letnią karte to mozna spać spokojnie :P

cześć wszystkim!! pokasowałam cześć buziek, bo wiadomość była nimi przeładowana

---------- Dopisano o 23:30 ---------- Poprzedni post napisano o 23:27 ----------

i zapomniałam dodać: zatrzaski sa nie do pary - bardzo cięzko zamknąc

---------- Dopisano o 23:31 ---------- Poprzedni post napisano o 23:30 ----------

katherinie o tej godzinie pracuje, czy co
dostawa..


ja mam nadzieję tylko, że zdążę pochodzić z nią /z nelly/ zanim te zatrzaski wyrwę

w tym egzemplarzu mam bardziej przyjazne zatrzaski niż w poprzednim

a ten średni pasek i szlufki też miałaś tak dziadowsko przeszyte?

ja zostawiam wytłumaczyłam sobie, że to dwie kawy w coffee heaven
Cytat:
Napisane przez Dominiique Pokaż wiadomość
Dagna: dobrze, że odsyłasz nelly - mi ten zatrzask wyrwał się po kilku otwarciach, nawet nie zdążyłam z tą torbą wyjść z domu.

Co do H&M: dlatego własnie kupiłam tylko 3 gazety, bo jak już pisałam wcześniej: nie ma gwarancji, że akurat będzie coś, na co warto byłoby "wydać" te kilkadziesiąt, czy nawet sto złotych wydanych an zakup gazety...
to ja już jej nie otwieram przed wyjściem z domu


ja mam nadzieję, że chociaż bielizna będzie w haemie
i będę próbowała poprosić w środę o odłożenie może
monica80c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-12, 22:44   #3453
dagna1
Zakorzenienie
 
Avatar dagna1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 444
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

Cytat:
Napisane przez Dominiique Pokaż wiadomość
Dagna: dobrze, że odsyłasz nelly - mi ten zatrzask wyrwał się po kilku otwarciach, nawet nie zdążyłam z tą torbą wyjść z domu.

Co do H&M: dlatego własnie kupiłam tylko 3 gazety, bo jak już pisałam wcześniej: nie ma gwarancji, że akurat będzie coś, na co warto byłoby "wydać" te kilkadziesiąt, czy nawet sto złotych wydanych an zakup gazety...

---------- Dopisano o 23:38 ---------- Poprzedni post napisano o 23:34 ----------



Ale te zatrzaski...
Oni tam mają chyba tylko eko? Byłam jakiś czas temu po raz pierwszy w Parfois i byłam mile zaskoczona bardzo dobrym wrażeniem, jakie zrobiła ta skórka, nawet pytałam się sprzedawczyni, czy to prawdziwa, bo tak prawie wyglądała - mówię o torbach.
Miałam do tej pory z prawdziwej skóry portfele, tak jakoś wyszło W sieciówkach z reguły portfele nie podobają mi się, ceratowe takie... Te w Parfois, które oglądałam, ładnie się prezentowały.
ale ja nie chcę się z nią rozstać popytam specjaliste (dziewczyny, pomóźcie, jak się ON nazywa wyleciało z glowy........) i zorientuje się, czy jest szansa na zamek torba bardzo mi się podoba, może da się ją ulepszyć
__________________
za Tęczowym Mostem


pusta miska.. ale możesz ją napełnić!
dagna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-12, 22:46   #3454
Dominiique
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 006
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

Kaletnik
Dominiique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-12, 22:46   #3455
dagna1
Zakorzenienie
 
Avatar dagna1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 444
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

Cytat:
Napisane przez monica80c Pokaż wiadomość


ja mam nadzieję tylko, że zdążę pochodzić z nią /z nelly/ zanim te zatrzaski wyrwę

w tym egzemplarzu mam bardziej przyjazne zatrzaski niż w poprzednim

a ten średni pasek i szlufki też miałaś tak dziadowsko przeszyte?

ja zostawiam wytłumaczyłam sobie, że to dwie kawy w coffee heaven

to ja już jej nie otwieram przed wyjściem z domu


ja mam nadzieję, że chociaż bielizna będzie w haemie
i będę próbowała poprosić w środę o odłożenie może
wszystko jest dobrze przyszyte, nic nie wystaje.. tutaj akurat jest tak jak być powinno

monia może w ogóle nie otwieraj - wkładaj i wyjmuj przez szpare
__________________
za Tęczowym Mostem


pusta miska.. ale możesz ją napełnić!
dagna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-12, 22:46   #3456
monica80c
Zakorzenienie
 
Avatar monica80c
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 183
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

Cytat:
Napisane przez Dominiique Pokaż wiadomość
Dagna: dobrze, że odsyłasz nelly - mi ten zatrzask wyrwał się po kilku otwarciach, nawet nie zdążyłam z tą torbą wyjść z domu.

Co do H&M: dlatego własnie kupiłam tylko 3 gazety, bo jak już pisałam wcześniej: nie ma gwarancji, że akurat będzie coś, na co warto byłoby "wydać" te kilkadziesiąt, czy nawet sto złotych wydanych an zakup gazety...

---------- Dopisano o 23:38 ---------- Poprzedni post napisano o 23:34 ----------



Ale te zatrzaski...
Oni tam mają chyba tylko eko? Byłam jakiś czas temu po raz pierwszy w Parfois i byłam mile zaskoczona bardzo dobrym wrażeniem, jakie zrobiła ta skórka, nawet pytałam się sprzedawczyni, czy to prawdziwa, bo tak prawie wyglądała - mówię o torbach.
Miałam do tej pory z prawdziwej skóry portfele, tak jakoś wyszło W sieciówkach z reguły portfele nie podobają mi się, ceratowe takie... Te w Parfois, które oglądałam, ładnie się prezentowały.
i lak na pasku
ale postanowiłam się nie przejmować i potraktować ją jako zachciankę
/chociaż jak wyrwę zatrzask pierwszego dnia.../

tak zgadzam się ładną mają tę ekoskórkę w parfois
to może zaryzykuj- a potrzebny Ci portfel czy to magia chwili?
monica80c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-12, 22:47   #3457
dagna1
Zakorzenienie
 
Avatar dagna1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 444
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

Cytat:
Napisane przez Dominiique Pokaż wiadomość
Kaletnik
dziekuje
__________________
za Tęczowym Mostem


pusta miska.. ale możesz ją napełnić!
dagna1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-12, 22:50   #3458
monica80c
Zakorzenienie
 
Avatar monica80c
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 183
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

Cytat:
Napisane przez dagna1 Pokaż wiadomość
ale ja nie chcę się z nią rozstać popytam specjaliste (dziewczyny, pomóźcie, jak się ON nazywa wyleciało z glowy........) i zorientuje się, czy jest szansa na zamek torba bardzo mi się podoba, może da się ją ulepszyć
aaaa- nie to chcesz oddać?może po prostu wymienić zatrzaski?????

rymarz!
Cytat:
Napisane przez dagna1 Pokaż wiadomość
wszystko jest dobrze przyszyte, nic nie wystaje.. tutaj akurat jest tak jak być powinno

monia może w ogóle nie otwieraj - wkładaj i wyjmuj przez szpare
tez już tak myślę- ale martwię się w zasadzie , że będę tak delikatnie otwierać za każdym razem


szkoda, że jej nie zrobili porządnie
monica80c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-12, 23:10   #3459
dagna1
Zakorzenienie
 
Avatar dagna1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 444
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

Cytat:
Napisane przez monica80c Pokaż wiadomość
aaaa- nie to chcesz oddać?może po prostu wymienić zatrzaski?????

rymarz!

tez już tak myślę- ale martwię się w zasadzie , że będę tak delikatnie otwierać za każdym razem


szkoda, że jej nie zrobili porządnie
nie chcę zatrzasków - nigdy ich nie lubiłam myslałam, że polubie, ale jak - skoro one nawet torbie nie chcą być wierne i mówią skórce "papa"...

zamek byłby najlepszy. deszczu i śniegu nie przepuścii.
nie wiem, czy mam kaletnika w poblizu, muszę sie popytać, ale łudze sie, że jest szansa i torba zostanie ze mna, bo... no bo jest fajna

monia, mam nowego lrp toleriane i 10 wydaje się być jasniejsza od poprzedniej wersji, teraz jest nowa, bo dodali jakiś nowy składnik, ale nie wiem jaki, coś tam chyba żeby mniej kosmetyk podrażniał skóre nie pamiętam...

zmykam, jeszcze nadrobie kilka wątków i ide w kime. jutro znowu mam kilka spraw do załatwienia na mieście

trzymajta się

---------- Dopisano o 00:10 ---------- Poprzedni post napisano o 00:05 ----------

według wymiarów na etorbie nelly jest minimalnie mniejsza od elvie, a wydaje mi się, że to własnie nelly jest zdecydowanie większa..
__________________
za Tęczowym Mostem


pusta miska.. ale możesz ją napełnić!
dagna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-12, 23:18   #3460
monica80c
Zakorzenienie
 
Avatar monica80c
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 183
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

Cytat:
Napisane przez dagna1 Pokaż wiadomość
nie chcę zatrzasków - nigdy ich nie lubiłam myslałam, że polubie, ale jak - skoro one nawet torbie nie chcą być wierne i mówią skórce "papa"...

zamek byłby najlepszy. deszczu i śniegu nie przepuścii.
nie wiem, czy mam kaletnika w poblizu, muszę sie popytać, ale łudze sie, że jest szansa i torba zostanie ze mna, bo... no bo jest fajna

monia, mam nowego lrp toleriane i 10 wydaje się być jasniejsza od poprzedniej wersji, teraz jest nowa, bo dodali jakiś nowy składnik, ale nie wiem jaki, coś tam chyba żeby mniej kosmetyk podrażniał skóre nie pamiętam...

zmykam, jeszcze nadrobie kilka wątków i ide w kime. jutro znowu mam kilka spraw do załatwienia na mieście

trzymajta się

---------- Dopisano o 00:10 ---------- Poprzedni post napisano o 00:05 ----------

według wymiarów na etorbie nelly jest minimalnie mniejsza od elvie, a wydaje mi się, że to własnie nelly jest zdecydowanie większa..
ale wiesz ona się, ta nelly, tak różniaście układa i zwykły zamek będzie hamował jej kreatywność
polub zatrzaski- lub wymień na magnesy

ja ostatnio nie używam lrp- stoi na półeczce i się kurzy- mam po nim bardzo wysuszoną twarz i stosowałam go tylko na większe wyjścia a teraz i tak zdradzam go z loreal true match



ja też mykam mam zaległości w serialu "Bez tajemnic"- zaraz zapomnę o co chodziło w tych które obejrzałam



dobranoc:cmok :

---------- Dopisano o 01:18 ---------- Poprzedni post napisano o 01:16 ----------

ps dla mnie elvie większa:h ahaha:
pa
monica80c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-12, 23:59   #3461
hanusia505
Zakorzenienie
 
Avatar hanusia505
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 015
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

Roxi, Monia, Daga

Slyszalyscie co wymyslil minister finansow w sprawie psow ktore pracowaly w izbie celnej przy poszukiwaniu narkotykow itd? Na szczescie juz sie wycofal z tego bo zrobila sie afera...
__________________
Napełnij pustą miskę!klik

Kosmetyki i inne produkty nietestowane na zwierzętach!
klik
hanusia505 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-13, 02:34   #3462
dagna1
Zakorzenienie
 
Avatar dagna1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 444
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

Cytat:
Napisane przez monica80c Pokaż wiadomość
ale wiesz ona się, ta nelly, tak różniaście układa i zwykły zamek będzie hamował jej kreatywność
polub zatrzaski- lub wymień na magnesy

ja ostatnio nie używam lrp- stoi na półeczce i się kurzy- mam po nim bardzo wysuszoną twarz i stosowałam go tylko na większe wyjścia a teraz i tak zdradzam go z loreal true match



ja też mykam mam zaległości w serialu "Bez tajemnic"- zaraz zapomnę o co chodziło w tych które obejrzałam



dobranoc:cmok :

---------- Dopisano o 01:18 ---------- Poprzedni post napisano o 01:16 ----------

ps dla mnie elvie większa:h ahaha:
pa
no w sumie czemu by nie... dzieki za myśl trza pomysleć, a Ty koniecznie uważaj na nią!! obchodzić conajmniej jak z jajkiem
mnie lrp nie wysusza, ale może dlatego, że uprzednio smaruje grubą (naprawdę ) warstwą kremu cetaphil

miłego oglądania chociaż juz na pewno PO
Cytat:
Napisane przez hanusia505 Pokaż wiadomość
Roxi, Monia, Daga

Slyszalyscie co wymyslil minister finansow w sprawie psow ktore pracowaly w izbie celnej przy poszukiwaniu narkotykow itd? Na szczescie juz sie wycofal z tego bo zrobila sie afera...
hanka

słyszałam nie wiedziałam, że facet już się wycofał i całe szczeście że w ogóle wpadł na taki "genialny" pomysł...
no i wczas zorientował się co za brednie chce wprowadzić w zycie. sporo wrogów sobie narobił, długo posady może nie utrzyma
__________________
za Tęczowym Mostem


pusta miska.. ale możesz ją napełnić!

Edytowane przez dagna1
Czas edycji: 2011-12-13 o 02:35
dagna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 07:31   #3463
charal
Zakorzenienie
 
Avatar charal
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 147
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

Dzień dobry
Cóż, od dziś oficjalnie mogę siebie nazywać singlem
charal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 08:57   #3464
CharLizZie
Zakorzenienie
 
Avatar CharLizZie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 637
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

Dobry
dziewczyny, jak będziecie coś robić z Katherine to dajcie mi sygnał
zakochałam się w kilku rzeczach

Cytat:
Napisane przez charal Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Cóż, od dziś oficjalnie mogę siebie nazywać singlem
__________________
wege

www.pomooc.pl> ustaw sobie na stronę startową, pajacyk, pusta miska, wszystko w jednym miejscu

Edytowane przez CharLizZie
Czas edycji: 2011-12-13 o 08:59
CharLizZie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 09:48   #3465
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

Dzień dobry

Cytat:
Napisane przez charal Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Cóż, od dziś oficjalnie mogę siebie nazywać singlem

a to dobrze czy źle ?
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 09:51   #3466
NIKaP-n
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 023
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

Cytat:
Napisane przez charal Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Cóż, od dziś oficjalnie mogę siebie nazywać singlem

widać tak miało być. Jednak się spełniły Twoje przepowiednie Kochana.

Co do kart H&M, mój Mikołaj, od ktrego je dostałam wydał 55zł, ja mam do wykorzystania 200 i nawet, jeśli miałabym się w skarpety i gatki obkupić, albo Małemu coś na zapas, to i tak się cieszę, o!




Nie wiem, co wybrać od Gwiazdora
NIKaP-n jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 10:04   #3467
dor1kaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar dor1kaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 193
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

Dzień doberek

Cytat:
Napisane przez charal Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Cóż, od dziś oficjalnie mogę siebie nazywać singlem
przykro mi kochana a to o tych nie przyjemnościach pisałaś mam nadzieję że się mocno nie smutasz bo tego kwiatu jest pół światu

---------- Dopisano o 11:04 ---------- Poprzedni post napisano o 11:01 ----------

Cytat:
Napisane przez NIKaP-n Pokaż wiadomość
109zł to David Jones, ja jestem z jakości DJ zadowolona

http://allegro.pl/david-jones-torebk...html?source=oo
ładna naprawdę
Cytat:
Napisane przez roxana222 Pokaż wiadomość
Proszę
Narzutka z Topshopu, w rzeczywistości ma śliczny malinowy kolor (jednak ani mojej mamie, ani siostrze się nie podoba ). Do kurteczki nie byłam przekonana, ale jednak się skusiłam



Hej Hanuś
narzutka jak sama napisałas taka se ale kurteczka naprawdę ładna
Cytat:
Napisane przez ankhax1 Pokaż wiadomość
Heloł


jakieś nowości miały być podobno....



wiecie co
zakochałam się w męskiej torbie z zary (która na męską nie wygląda) ale jeszcze jej nie ma w sklepach
ładna jest ta turkusowa i nawet nie widac że to jest męska

Nika jak to nie wiesz co torebusie
__________________

dor1kaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 10:15   #3468
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

zaległe fotki Carli


plusy:

+ porządna skórka o różnorodnej fakturze przypominającej naturalną
+ wielość w sam raz - nie duża i nie maleństwo
+ "bezpieczne" zapięcie - zamek i magnes
+ dużo kieszonek i przegródek pozwala zachować porządek
+ możliwość noszenia na długim pasku który jest regulowany oraz dodatkowa krótka rączka
+ ładne i modne wzornictwo
+ usztywniana- więc zachowuje kształt
+ brak brzydkiego zapachu
+ ładne okucia z postarzonego złota
+ wygląda na solidnie uszytą a metalowe części również są porządne
+ elegancka i nie szeleszcząca podszewka


wady:


- lak na brzegu paska i na wykończeniu torebki - jak będzie się zachowywał wyjdzie z czasem ale z doświadczenia wiem że lak lubi schodzić i torebka wygląda wtedy brzydko
- cena za wysoka jak na średnią torebkę - mam wrażenie że płaci się za modę i za markę
- aby nosić torebkę na krótkiej rączce niestety trzeba pilnować aby magnes był zapięty więc ta rączka to taki bajer raczej chyba że ktoś lubi bawić się w zapinanie torebki na zamek , potem na magnes i na przekładanie tego paska pod magnesem
- nie mieści A4 - no ale to średnia torebka , na A4 mam inne większe torebki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_8372.jpg (69,0 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_8373.jpg (41,3 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_8374.jpg (82,8 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_8375.jpg (51,4 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_8376.jpg (38,3 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_8377.jpg (52,1 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_8378.jpg (48,9 KB, 33 załadowań)
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 10:22   #3469
dor1kaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar dor1kaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 193
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

Cytat:
Napisane przez gaga87 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny
Odebrałam dziś moją szarą Vivienkę wszystko z nią ok po pierwszych oględzinach, ale nie ma metki doczepionej - nie wiem czy to coś może znaczyć?

a w ogóle to czy we wszystkich te 2 przednie kieszonki są połączone od środka tworząc jedną? Byłam przekonana, że będę mieć 2 kieszonki na drobiazgi, a tu wrzucę drobiazg i szukaj wiatru w polu
one tak wszystkie maja a zdjęcia jakies tutaj wstawisz

Cytat:
Napisane przez monica80c Pokaż wiadomość
ja mam 3 sztuki i maja połączone kieszonki wszystkie /a ile im naodsyłałami też miały, te odesłane, połączone kieszonki/


dobry



wiecie co jestem tym razem bardzo zadowolona z nelly- co to jednak znaczy nastawienie się
No 2 podejcie i jest bardziej pozytywne
Daguś o widzisz szkoda że nie mieszkamy razem komplety bizuterii zapewne szybko by sie uzbierały Ja mam nadzieję że cos tam się jeszcze uchowa bo i ty tu piszesz i na wątku H&M tez czytałam ze do tego nieszczęsnego czwartku może duzo rzeczy poznikać a ja sie wybieram w piątek do H&M to tym bardziej juz chyba nic nie będzie na szczęście mam 4 karty i jest ok a jesli ich nie wykorzystam to co moge zrobic żeby były na karcie podarunkowej?

Charli kiedy kolejny termin egzaminu?

---------- Dopisano o 11:22 ---------- Poprzedni post napisano o 11:19 ----------

Losek
mimo tylu wykrytych przez ciebie wad i tak ja kupie

Czy jest na sali IDUŚ?
__________________

dor1kaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-13, 10:23   #3470
Iduś
Zakorzenienie
 
Avatar Iduś
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 685
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

Cytat:
Napisane przez charal Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Iduś nie wiem czy widziałaś- "ale dobre" napisali na fejsbuku że mają propozycję współpracy dla blogerek. Może to po tym jak im napisałam ze powinni podziękować blogerkom za zwiększanie obrotów, bo często ich produkty są chwalone na blogach
juz ide czytac
__________________

Moje Smakowidło!
- Miodowiec. new!

Iduś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 10:36   #3471
martini.
Zakorzenienie
 
Avatar martini.
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 911
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

Cytat:
Napisane przez NIKaP-n Pokaż wiadomość
Kotek sądziłam, że mam bujną wyobraźnię, ale pobiłaś mnie na łeb ;D
Ale się w końcu spotkałyśmy?

Aj tam, aj tam Zawsze do dyspozycji i tysz 3mom kciuki
Moje sny nadają się na psychoanalizę, przyrzekam

Wiem i napiszę do Ciebie dzisiaj, miałam wcześniej, ale sprzęty mi odmawiają posłuszeństwa

Cytat:
Napisane przez monica80c Pokaż wiadomość
martni
Twoje sny to coś nieprawdopodobnego:hahaha : najpierw przeczytałam , ze wielbłąd wypchany skwarkami a nie skrawkami- ale i tak szacuneczek
to ja trzymam, ale się i troskam zarazem
nie wiem czy pw nie będzie

postaram się dzisiaj napisać

Cytat:
Napisane przez maggie82 Pokaż wiadomość
Martini ale miałaś sen taki psychodeliczny mi się rzadko coś śni a jeśli nawet to nie pamiętam

Też trzymam kciuki za Ciebie (chociaż nie wiem o co chodzi ale kciuki się przydadzą zawsze


Cytat:
Napisane przez NIKaP-n Pokaż wiadomość
Nie wiem, co wybrać od Gwiazdora
Mam ten sam problem

Dzięki za kciuki dziewczyny, jeszcze nie puszczajcie
martini. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 10:52   #3472
charal
Zakorzenienie
 
Avatar charal
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 147
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
Dzień dobry




a to dobrze czy źle ?
Raczej źle, dla mnie to kolejna porażka życiowa
charal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 10:57   #3473
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

charalku - życie składa się z sukcesów i porażek , pewnie i tak z czasem znajdziesz sobie lepszy model
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 11:15   #3474
Olka_G
Rozeznanie
 
Avatar Olka_G
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 829
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

Witam, od dawna śledzę ten wątek, mam nadzieję, że mogę dołączyć się jako kolejna maniaczka etorebek
__________________
zakupoholiczka

"Prostota jest szczytem wyrafinowania"
Olka_G jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 11:24   #3475
charal
Zakorzenienie
 
Avatar charal
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 147
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

Cytat:
Napisane przez Olka_G Pokaż wiadomość
Witam, od dawna śledzę ten wątek, mam nadzieję, że mogę dołączyć się jako kolejna maniaczka etorebek
Witamy
charal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 11:27   #3476
NIKaP-n
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 023
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

Cytat:
Napisane przez dor1kaaaa Pokaż wiadomość


Nika jak to nie wiesz co torebusie
No nie wiem jaką

Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
zaległe fotki Carli


plusy:

+ porządna skórka o różnorodnej fakturze przypominającej naturalną
+ wielość w sam raz - nie duża i nie maleństwo
+ "bezpieczne" zapięcie - zamek i magnes
+ dużo kieszonek i przegródek pozwala zachować porządek
+ możliwość noszenia na długim pasku który jest regulowany oraz dodatkowa krótka rączka
+ ładne i modne wzornictwo
+ usztywniana- więc zachowuje kształt
+ brak brzydkiego zapachu
+ ładne okucia z postarzonego złota
+ wygląda na solidnie uszytą a metalowe części również są porządne
+ elegancka i nie szeleszcząca podszewka


wady:


- lak na brzegu paska i na wykończeniu torebki - jak będzie się zachowywał wyjdzie z czasem ale z doświadczenia wiem że lak lubi schodzić i torebka wygląda wtedy brzydko
- cena za wysoka jak na średnią torebkę - mam wrażenie że płaci się za modę i za markę
- aby nosić torebkę na krótkiej rączce niestety trzeba pilnować aby magnes był zapięty więc ta rączka to taki bajer raczej chyba że ktoś lubi bawić się w zapinanie torebki na zamek , potem na magnes i na przekładanie tego paska pod magnesem
- nie mieści A4 - no ale to średnia torebka , na A4 mam inne większe torebki
Powiem Ci, że mam coraz bardziej mieszane uczucia co do niej, fajna, ale nie powala

Cytat:
Napisane przez Olka_G Pokaż wiadomość
Witam, od dawna śledzę ten wątek, mam nadzieję, że mogę dołączyć się jako kolejna maniaczka etorebek
Witaj


charalku nie martw się. Też tak kiedyś myślałam, ale teraz wiem, że nic nie dzieje się bez przyczyny, wszystko ma jakiś, być może narazie ukryty- sens.
Jak kawiarenka?
NIKaP-n jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 11:27   #3477
Danula
Zakorzenienie
 
Avatar Danula
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 12 213
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

Dziń dybry
__________________
dark & twisty
Life is better blonde

"Tak, jestem szczęśliwa,
i brak mi tylko dzwoneczka u szyi, który by brzęczał nad tobą, gdy śpisz."
Szymborska
Danula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 11:37   #3478
charal
Zakorzenienie
 
Avatar charal
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 147
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

Cytat:
Napisane przez NIKaP-n Pokaż wiadomość
No nie wiem jaką



Powiem Ci, że mam coraz bardziej mieszane uczucia co do niej, fajna, ale nie powala


Witaj


charalku nie martw się. Też tak kiedyś myślałam, ale teraz wiem, że nic nie dzieje się bez przyczyny, wszystko ma jakiś, być może narazie ukryty- sens.
Jak kawiarenka?
Wszystko w toku, czekamy na decyzję w sprawie dotacji, ale spodziewam się odpowiedzi po nowym roku, może to i lepiej, nowe wyzwania z nowym rokiem
charal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 11:38   #3479
moniuleczka
Zakorzenienie
 
Avatar moniuleczka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 910
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

dzien dobry

Cytat:
Napisane przez Danula Pokaż wiadomość
Akurat

Uwaga zagadka dla maggie Znajdź prawdziwego mopsa
Cytat:
Napisane przez Danula Pokaż wiadomość
no to motylops
śmieszne te zdjęcia

Cytat:
Napisane przez kali765 Pokaż wiadomość
Pokażę wam moją choineczkę

(tego fotela, kartonu i reszty rzeczy tam nie będzie - albo choinka będzie stała w innym miejscu bo na razie mamy remont i nie mam tego wszystkiego gdzie dać )
śliczna choina ja swoją bedę ubierać w przyszłym tygodniu dopiero

Cytat:
Napisane przez NIKaP-n Pokaż wiadomość
Jakie fajne, a ile kolorów.


Szukam sobie prezentu pod choinkę
miałam pytać skąd te torebki ale właśnie doczytałam, faktycznie kolory świetne


Cytat:
Napisane przez ankhax1 Pokaż wiadomość
Heloł


jakieś nowości miały być podobno....



wiecie co
zakochałam się w męskiej torbie z zary (która na męską nie wygląda) ale jeszcze jej nie ma w sklepach
męskiej? no faktycznie mi też nie wygląda na męską i podoba mi sie

Cytat:
Napisane przez charal Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Cóż, od dziś oficjalnie mogę siebie nazywać singlem
Cytat:
Napisane przez charal Pokaż wiadomość
Raczej źle, dla mnie to kolejna porażka życiowa
mi też strasznie przykro i szczerze mówiąc nie wiem co powiedzieć w takiej sytuacji może tylko tyle, że widocznie tak musiało być i dalej jakoś się życie ułoży i z czasem będzie lepiej.

Cytat:
Napisane przez Olka_G Pokaż wiadomość
Witam, od dawna śledzę ten wątek, mam nadzieję, że mogę dołączyć się jako kolejna maniaczka etorebek
Witamy
__________________

moniuleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 11:38   #3480
charal
Zakorzenienie
 
Avatar charal
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 147
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

Cytat:
Napisane przez Danula Pokaż wiadomość
Dziń dybry
Danulo na co spożytkowałaś swój rabacik 20% do osraja?
charal jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:26.