Klan cz. II - Strona 61 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-12-14, 20:50   #1801
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Klan cz. II

Zyta jest kreowana na taką pseudokulturalną i pseudointeligencką postać, inteligencji i obycia specjalnie nie posiada, bo raczej ich nie nabyła w wojskowych ośrodkach wczasowych, za to mniemanie o sobie, że ho ho
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 21:34   #1802
kluska0
Zadomowienie
 
Avatar kluska0
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 109
Dot.: Klan cz. II

Cytat:
Napisane przez ygerna Pokaż wiadomość
ja właśnie wyczytałam na filmpolski że, Rutka chyba nie bedzie zachwycony ciążą Zytki a ta go uderzy w twarz, a michał głupi jej powie że jego uczucia się nie zmieniły

o jezu drogi
ten Michal to głąb ostateczny w takim razie
__________________

kluska0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 21:38   #1803
e8568007f733d5544c729bc90367d4fe20d6da38_65540b4a0b460
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 166
Dot.: Klan cz. II

Cytat:
Napisane przez kluska0 Pokaż wiadomość

o jezu drogi
ten Michal to głąb ostateczny w takim razie
ale Zyta nie powie mu na razie, że jest w ciąży z Rutką
e8568007f733d5544c729bc90367d4fe20d6da38_65540b4a0b460 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 07:06   #1804
agniesiaa
Naczelna Wizażanka:)
 
Avatar agniesiaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42 846
Dot.: Klan cz. II

Mam nadzieję, że Michał szybko pogoni Zytkę
__________________
All I Have To Do Is Dream...
agniesiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 07:32   #1805
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Klan cz. II

To Zytka mu powie o Rutce?
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 07:44   #1806
ygerna
Zakorzenienie
 
Avatar ygerna
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 4 585
Dot.: Klan cz. II

jak mu powie, to pewnie doda że to tylko i wyłącznie wina Michała, że o zdradziła
__________________

ygerna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 07:47   #1807
agniesiaa
Naczelna Wizażanka:)
 
Avatar agniesiaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42 846
Dot.: Klan cz. II

Cytat:
Napisane przez ygerna Pokaż wiadomość
jak mu powie, to pewnie doda że to tylko i wyłącznie wina Michała, że o zdradziła
O tego to jestem pewna. Nie dość, że koparkowy, to jeszcze nie mają ze sobą o czym rozmawiać, bo on tylko piwo
__________________
All I Have To Do Is Dream...
agniesiaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-15, 07:58   #1808
yls
Zadomowienie
 
Avatar yls
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: miasto na prawach powiatu w południowej Polsce, na Górnym Śląsku
Wiadomości: 1 088
GG do yls
Dot.: Klan cz. II

Cytat:
Napisane przez ygerna Pokaż wiadomość
jak mu powie, to pewnie doda że to tylko i wyłącznie wina Michała, że o zdradziła
no bo on cały czas z tą Kingą i ona nie wiedziała co ma sze sobą zrobić, to uciekła w pracę, a że była załamana, to szef ją pocieszył. Ona nie chciała- samo tak wyszło, ale jakby Kurde Koparkowy z Kingą nie przebywał, to ona przecież nigdy .. nigdy.. przecież ona z dobrego domu, z zasadami..

__________________
yls jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 08:00   #1809
cholerna romantyczka
Zakorzenienie
 
Avatar cholerna romantyczka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4 437
Dot.: Klan cz. II

Podobno Zyta powie Michałowi, że jest w ciąży, on się wyprowadzi do Waldka a Zycia będzie sie skarżyć matce, że on się wyniósł. Za to pan pułkownik będzie zachwycony tym, że będzie dziadkiem A Rutka bedzie odnosił się bardzo chłodno w stosunku do Zyty Bożenka dowie, się o romansie Marty i Miłosza i ze tak powiem, nie będzie zachwycona
cholerna romantyczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 08:49   #1810
andziulka21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 145
Dot.: Klan cz. II

streszczenia, nie wiem czy te juz byly:

odc.2188 19.12.2011
Grażynka nie może zrozumieć postępowania Joanny. Zastanawia się, jak koleżanka mogła zostawić dziecko i odejść. Pani Kazimiera z przedszkola Czesi obiecuje zająć się niemowlakiem. Bożenka opowiada Kamili o weekendzie spędzonym z Miłoszem. Przyjaciółka jest rozczarowana, że Kazuń nawet nie pocałował dziewczyny. Bolek zaprasza Pawła i Krystynę oraz Monikę na święta do Woli Tureckiej. Krystyna wolałaby zostać w Warszawie i iść w Wigilię na Sadybę. Pawełek wymusza obietnicę choćby krótkiego pobytu u wuja. Aga jest smutna z powodu wyjazdu Marka.

2189
Mariusz jest wdzięczny Rysiowi i Grażynie za kontakt z panią Kazimierą. Lubiczowie zapraszają jego i Kubusia na święta. Feliks nieśmiało daje do zrozumienia, że chętnie spędziłby kilka dni w Woli Tureckiej. Monika kategorycznie odmawia. Nie chce towarzystwa Rutki. Również Jerzy odmawia Bolkowi. Wigilia zawsze odbywa się na Sadybie. Michałowi bardzo podoba się perspektywa kilku dni u zamożnego kuzyna. Marta chce, by Miłosz spędził z nią święta. Agnieszka zostawia Zosię w gabinecie Pawła. Dziewczynka pokazuje dziadkowi prezent dla taty.

2190
Miłosz oświadcza ojcu, że zostaje na święta w Warszawie. Bolek wpada w szał. Michał namawia Zytę na wyjazd do kuzyna. Dowiedziawszy się wcześniej, że również Rutka będzie w Woli Tureckiej, Chojnicka kategorycznie odmawia. Marta zmienia zdanie dotyczące wspólnych świąt. Uważa, iż wystarczy, jeśli Miłosz przyjedzie do niej 26 grudnia. Stanisława czeka na wyjście Jeremiasza ze szpitala, ale oczekiwanie przedłuża się. Małgorzata narzeka na kiepski nastrój. Deklaruje pomoc przy przygotowaniach. Elżbieta jest zadowolona.

2191
Jerzy żali się w firmie, że Małgorzata chce pomagać Elżbiecie w przedświątecznych przygotowaniach. Zyta kiepsko się czuje. Udaje się do lekarza, który sugeruje jej zrobienie testu ciążowego. Bożenka kłamie Miłoszowi, iż jest chora i nie pojedzie do Woli Tureckiej. Dziewczyna czuje, że Kazuń nie życzy sobie jej obecności w swoim domu. Renata zastanawia się, czy Eugeniusz rzeczywiście wyjechał w góry. Jerzy umawia się na spotkanie z kolegą. Namawia Eugeniusza, aby przyszedł podczas świąt na Sadybę. Zyta dowiaduje się, że spodziewa się dziecka.

2192
Po nocy spędzonej u rodziców Zyta wcale nie czuje się lepiej. Przyznaje się matce, że dziecko najprawdopodobniej nie jest Michała, ale Igora. Ola wraz z kuratorką Ewą idą na wywiad środowiskowy do bezrobotnej matki z trojgiem dzieci. Po wyjściu z mieszkania Ola postanawia pomóc kobiecie i zrobić świąteczną paczkę. W firmie kosmetycznej trwa spotkanie pracowników. Jacek dziękuje wszystkim za cierpliwość. Michał spędza czas u Kingi. Pomaga jej ubrać choinkę. Wieczorem w domu Agnieszki pojawia się kapelan więzienny. Ma prezent dla Zosi.

2193
Zosia prosi mamę, aby po raz kolejny przeczytała e-mail od Mirona. Pyta, czy w następnym roku ojciec spędzi z nimi święta. Zyta oświadcza Michałowi, że nie wybiera się na Sadybę. Chojnicki sam jedzie do rodziców. Eugeniusz również pojawia się na Sadybie. Małgorzata jest niezadowolona z wizyty męża. Miłosz spędza z Martą drugi dzień świąt. Wieczorem idzie do Bożenki, ale dziewczyna szczerze wyznaje, że wie, iż nie chciał spędzić z nią Bożego Narodzenia. Zyta mówi Michałowi, że nie ma ochoty na seks, bo coś się wypaliło w ich małżeństwie.

2194
Zdenerwowany Michał nie ma ochoty rozmawiać z Zytą. Reperuje łyżwę i jedzie na Sadybę. Kinga zauważa ponury nastrój Chojnickiego. Michał relacjonuje rozmowę z żoną - Zyta uważa ich małżeństwo za pomyłkę. Jerzy prosi Elę, aby wypytała Małgorzatę o Eugeniusza. Mimo zawodu Bożenka nadal czuje coś do Miłosza. Kamila proponuje jej, by przyszła do Błażeja na sylwestra, a ona zaprosi tam także Kazunia. Bogna dzwoni do Krystyny. Jedzie do szpitala oddać szpik dla Basi i chciałaby wstąpić na Truskawiecką. Zyta wyjawia Rutce, że spodziewa się dziecka.

2195
Jerzy opowiada w pracy, jak spędził święta. Renata pyta o planowaną niespodziankę w postaci wizyty Eugeniusza. Chojnicki przyznaje, że nie udało się pogodzić małżeństwa przyjaciół. Zyta idzie na wizytę do Koziełły. Zdziwionemu lekarzowi oświadcza, że najprawdopodobniej jest w ciąży i chce to potwierdzić. Małgorzata odwiedza Jerzego w firmie. Mówi, iż będzie o niego walczyć. Feliks narzeka na ból zęba, ale nie chce pójść do dentysty. Monika w tajemnicy umawia wizytę u lekarza. Michał zapewnia Zytę, że bardzo ją kocha i będzie na nią czekał.

2196
Rutka chce wyjaśnić z Zytą nieprzyjemną sytuację. Jest wobec niej oschły i oficjalny. Feliks nadal cierpi z powodu bólu zęba. Postanawia pójść do dentysty. Gabriela ma dla Moniki propozycję sylwestrową - bal architektów na Politechnice Radomskiej. Surmaczowa zgadza się na zorganizowanie przez Błażeja i Kamilę sylwestra w domu. Chojnicka zaprasza Miłosza. Chłopak obawia się, że Bożenka nie będzie chciała się z nim bawić. Prof. Szopińska przynosi nowe wieści w sprawie koncertów Maćka. Chłopiec dostał zaproszenie do Pułtuska.



__________________
andziulka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 09:21   #1811
2016070953
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 8 603
Dot.: Klan cz. II

o matulo ale się porobiło w tym Klanie
2016070953 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-15, 09:26   #1812
kluska0
Zadomowienie
 
Avatar kluska0
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 109
Dot.: Klan cz. II

Cytat:
Napisane przez andziulka21 Pokaż wiadomość
streszczenia, nie wiem czy te juz byly:
Na biało: Małgorzata odwiedza Jerzego w firmie. Mówi, iż będzie o niego walczyć.
:roll eyes:
__________________

kluska0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 13:58   #1813
agniesiaa
Naczelna Wizażanka:)
 
Avatar agniesiaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42 846
Dot.: Klan cz. II

Znowu dużo Małgorzaty

Igor będzie oschły dla Zyty. Też mi nowina
__________________
All I Have To Do Is Dream...
agniesiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 14:57   #1814
Lady in Blue
Zakorzenienie
 
Avatar Lady in Blue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 651
Dot.: Klan cz. II

Cytat:
Napisane przez agniesiaa Pokaż wiadomość
Znowu dużo Małgorzaty

Igor będzie oschły dla Zyty. Też mi nowina
To się Zycia zdziwi Ciekawe co tatuś pułkownik na to jak się dowie, że dzecko z nieprawego łoża ...
__________________
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać

Lady in Blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 18:43   #1815
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Klan cz. II

Cytat:
Napisane przez Lady in Blue Pokaż wiadomość
To się Zycia zdziwi :
I kto tu Zytce dogodzi.....
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 20:53   #1816
dziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29 946
Dot.: Klan cz. II

Zyta dobija mnie coraz bardziej. Mam coraz większą nadzieję, że Rutka wypnie się na nią a Michał dowie się czyje to dziecko i ją zostawi. Wtedy będzie miała na co narzekać.
dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 20:59   #1817
tipsiara
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 426
Dot.: Klan cz. II

Ten darek to jakiś dziwny, ma jakieś żale do pracodawczyni bo go nie rozumie że żonie chce pomóc w prowadzeniu przedszkola
tipsiara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 21:11   #1818
preetamsingh
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: z pępka świata
Wiadomości: 1 427
Dot.: Klan cz. II

Nieziemsko denerwuje mnie Zytka. Ju od początku było wiadomo, ze ona i michał są z innej bajki, ale teraz na prawdę pokazuje się z jak najgorszej strony 0 fochy jak mała dziewczynka, naburmuszona wiecznie,, itp.
Jak na początku małżeństwa starali się o dziecko, to miałam takie wrażenie, że jej na zajściu w ciążę bardziej zależy niż na mężu, tzn. ze traktuje go jako dawcę nasienia, bo ona przecież czuje potrzebę bycia matką
I sądziłam, że to prędzej Michał znajdzie sobie kochankę, a tu klops - to Zytka dorabia rogi mężowi.

Pytanie stałych "ogladaczek" Klanu:
wtedy po imprezie u Moniki, gdy Rutka poznał Zytę i odwiózł ją pijaną do domu - było coś między nimi (seks)>- w sensie, czy wykorzystał ją gdy ta była pijana??
preetamsingh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 21:24   #1819
e8568007f733d5544c729bc90367d4fe20d6da38_65540b4a0b460
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 166
Dot.: Klan cz. II

Cytat:
Napisane przez preetamsingh Pokaż wiadomość
Nieziemsko denerwuje mnie Zytka. Ju od początku było wiadomo, ze ona i michał są z innej bajki, ale teraz na prawdę pokazuje się z jak najgorszej strony 0 fochy jak mała dziewczynka, naburmuszona wiecznie,, itp.
Jak na początku małżeństwa starali się o dziecko, to miałam takie wrażenie, że jej na zajściu w ciążę bardziej zależy niż na mężu, tzn. ze traktuje go jako dawcę nasienia, bo ona przecież czuje potrzebę bycia matką
I sądziłam, że to prędzej Michał znajdzie sobie kochankę, a tu klops - to Zytka dorabia rogi mężowi.

Pytanie stałych "ogladaczek" Klanu:
wtedy po imprezie u Moniki, gdy Rutka poznał Zytę i odwiózł ją pijaną do domu - było coś między nimi (seks)>- w sensie, czy wykorzystał ją gdy ta była pijana??
nie a przjanmniej nie było o tym mowy
e8568007f733d5544c729bc90367d4fe20d6da38_65540b4a0b460 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-16, 07:21   #1820
2016070953
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 8 603
Dot.: Klan cz. II

tylko się do niej dobierał a ona go nie chciała
2016070953 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 07:27   #1821
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Klan cz. II

Cytat:
Napisane przez hardgirl123 Pokaż wiadomość
tylko się do niej dobierał a ona go nie chciała

Ona była nawet zadowolona,że taki kulturalny człowiek, nie wykorzystał pijanej blondynki
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 07:52   #1822
niusiunia20
Zakorzenienie
 
Avatar niusiunia20
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 5 652
GG do niusiunia20
Dot.: Klan cz. II

Cytat:
Napisane przez dziewczyna Pokaż wiadomość
Zyta dobija mnie coraz bardziej. Mam coraz większą nadzieję, że Rutka wypnie się na nią a Michał dowie się czyje to dziecko i ją zostawi. Wtedy będzie miała na co narzekać.
Dokładnie, mnie strasznie wkurza ta jej wieczna kapryśna mina. Obaj niech ją kopną w tak by było najlepiej, wtedy dopiero będzie miała powody do narzekania.

---------- Dopisano o 08:52 ---------- Poprzedni post napisano o 08:50 ----------

Cytat:
Napisane przez preetamsingh Pokaż wiadomość
Nieziemsko denerwuje mnie Zytka. Ju od początku było wiadomo, ze ona i michał są z innej bajki, ale teraz na prawdę pokazuje się z jak najgorszej strony 0 fochy jak mała dziewczynka, naburmuszona wiecznie,, itp.
Jak na początku małżeństwa starali się o dziecko, to miałam takie wrażenie, że jej na zajściu w ciążę bardziej zależy niż na mężu, tzn. ze traktuje go jako dawcę nasienia, bo ona przecież czuje potrzebę bycia matką
I sądziłam, że to prędzej Michał znajdzie sobie kochankę, a tu klops - to Zytka dorabia rogi mężowi.

Pytanie stałych "ogladaczek" Klanu:
wtedy po imprezie u Moniki, gdy Rutka poznał Zytę i odwiózł ją pijaną do domu - było coś między nimi (seks)>- w sensie, czy wykorzystał ją gdy ta była pijana??
Z tego co pamiętam to do niczego nie doszło, bo pojawił się Feliks.
__________________
Zumba

niusiunia20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 08:27   #1823
andziulka21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 145
Dot.: Klan cz. II

kolejne streszczenia;
2197
Surmaczowa martwi się o zdrowie męża po ataku rwy kulszowej. Na szczęście Koziełło czuje się już dobrze. Zwierza się Pawłowi, że dostrzega korzyści z niedyspozycji. Liczy na to, że Anna zrezygnuje z udziału w balu rzemieślników. Grażyna i Rysiek wybierają się na zakupy cieplejszej odzieży dla Maćka. Mają nadzieję, że cała rodzina pojedzie do Pułtuska, ale ani Kasia ani Bożenka, nie chcą słyszeć o zmianie planów sylwestrowych. Elżbieta przypomina mężowi o zaproszeniu Małgosi. Jerzy szuka wymówki. Pisarz Vujkovic odwiedza Lubiczów

2198
Lubiczowie rozmawiają o udanym wieczorze spędzonym z Vujkovicem i jego nową partnerką. Kamila próbuje poprawić humor Bożence, która nie ma żadnych wieści od Miłosza. Podczas przerwy jedna z koleżanek opowiada Bożenie, że spotkała Kazunia w towarzystwie Marty na ekskluzywnym balu sylwestrowym. Na dowód pokazuje zdjęcie wykonane telefonem komórkowym. Bożenka jest załamana, gdyż chłopak powiedział jej, że jedzie do chorej matki. Ola i kuratorka Ewa odwiedzają podopiecznych. Po wizycie Ewa karci Olę za niepoprawną formę rozmowy.

2199
Miłosz ma wyrzuty sumienia z powodu okłamywania Bożenki. Rozmawia o tym z Martą. Przyszedłszy do pracy, Igor zauważa, że nie ma Zyty. Próbuje się z nią skontaktować, ale bezskutecznie. Tymczasem Chojnicka dochodzi do wniosku, że potrzebuje trochę czasu na przemyślenie sytuacji. Po rozmowie z matką postanawia wyjechać nad morze. Nie dociera jednak na miejsce. Ola opowiada Norbertowi o konflikcie z kuratorką Ewą. Chłopak radzi jej, by w pracy zachowała emocjonalny dystans.

2200
Zdenerwowany Michał jedzie do biura Rutki w nadziei, że dowie się czegoś na temat nagłego wyjazdu żony. Rodzice Zyty rozważają zgłoszenie zaginięcia. Ustalają z zięciem, iż zawiadomią policję, jeśli do wieczora nic się nie wyjaśni. Bożenka wciąż myśli o Miłoszu. Kamila udziela jej cennych rad. Przed sądem Stefan czeka na przyjaciółkę Ewę. Kobieta narzeka na współpracę z Olą; proponuje zmianę opiekuna stażu dla dziewczyny. Stefan prosi, żeby wstrzymała się z ostateczną decyzją. Zyta wraca do domu. Wyznaje Michałowi, iż jest w ciąży.

2201
Michał wyprowadza się do kawalerki Waldka. Ewa proponuje Oli zmianę opiekuna stażu. Dziewczyna jest zdezorientowana, nie wie, jaką decyzję powinna podjąć. Danuta udaje się na konsultację do Pawła Lubicza. Chce pozbyć się szpecących blizn. Za namową Kamili Bożenka spotyka się z Marcinem. Chłopak potwierdza romans Miłosza i Marty. Załamana Zyta skarży się matce na Michała, który odszedł od niej. Bożenka udaje się do szkoły tańca, by porozmawiać z Martą. Gdy pojawia się Miłosz, dziewczyna pozbywa się złudzeń.
__________________
andziulka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 09:41   #1824
Australia
Rozeznanie
 
Avatar Australia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 603
Dot.: Klan cz. II

Cytat:
Napisane przez andziulka21 Pokaż wiadomość
Zyta wraca do domu. Wyznaje Michałowi, iż jest w ciąży. Michał wyprowadza się do kawalerki Waldka.

Z tego wynika, że Zycia przyzna się chyba że to wspaniały, inteligentny Rutka może być ojcem. Inaczej Michał na wieść o ciąży swej uroczej żony, nie wyniósł by się do kawalerki kumpla....?

__________________

Nauki korzenie są gorzkie, ale owoce smaczne
Australia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 10:09   #1825
agniesiaa
Naczelna Wizażanka:)
 
Avatar agniesiaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42 846
Dot.: Klan cz. II

Załamana Zyta skarży się matce na Michała, który odszedł od niej.

No ludzie
__________________
All I Have To Do Is Dream...
agniesiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 11:39   #1826
Lady in Blue
Zakorzenienie
 
Avatar Lady in Blue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 651
Dot.: Klan cz. II

Cytat:
Napisane przez agniesiaa Pokaż wiadomość
Załamana Zyta skarży się matce na Michała, który odszedł od niej.

No ludzie
Wszyscy są źli i be tylko Zycia jest cacy
__________________
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać

Lady in Blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 12:19   #1827
e8568007f733d5544c729bc90367d4fe20d6da38_65540b4a0b460
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 166
Dot.: Klan cz. II

odcinek 2201

powiedzcie mi, jaka Danuta? może chodzi o Donatę, tylko się pomylili
e8568007f733d5544c729bc90367d4fe20d6da38_65540b4a0b460 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 13:20   #1828
agniesiaa
Naczelna Wizażanka:)
 
Avatar agniesiaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42 846
Dot.: Klan cz. II

[1=e8568007f733d5544c729bc 90367d4fe20d6da38_65540b4 a0b460;31087504]odcinek 2201

powiedzcie mi, jaka Danuta? może chodzi o Donatę, tylko się pomylili [/QUOTE]
Też jestem ciekawa
__________________
All I Have To Do Is Dream...
agniesiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 14:52   #1829
ygerna
Zakorzenienie
 
Avatar ygerna
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 4 585
Dot.: Klan cz. II

Cytat:
Napisane przez agniesiaa Pokaż wiadomość
Załamana Zyta skarży się matce na Michała, który odszedł od niej.

No ludzie
dokładnie
mówiłam już, że to wszystko wina Michała ale skoro Zytka przyznała się z kim jest w ciąży to może będą z niej ludzie
__________________

ygerna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 15:08   #1830
cherry_flamme
Zakorzenienie
 
Avatar cherry_flamme
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 7 367
Dot.: Klan cz. II

[1=e8568007f733d5544c729bc 90367d4fe20d6da38_65540b4 a0b460;31087504]odcinek 2201

powiedzcie mi, jaka Danuta? może chodzi o Donatę, tylko się pomylili [/QUOTE]

A kto to Donata?
__________________
Najtrudniejszy jest koniec miesiąca.

Zwłaszcza 30 ostatnich dni.
cherry_flamme jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:16.