Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkiem cz32 - Strona 136 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-12-16, 17:58   #4051
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

gdzie ten wątek extorebkowy na plotkowym ? dajcie linka
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 18:01   #4052
dor1kaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar dor1kaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 193
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

nadrabiam
Cytat:
Napisane przez dagna1 Pokaż wiadomość
pominełam kilka cytatów

buahahahha. wejdę, stane w drzwiach i oznajmie "przyszłam w imieniu Moniki X" albo nie! już przez domofon zakomunikuje, niech się chłopak spoci z nerwów


dziewczyny, nie obrażajcie się, to był tylko żart, niegrzeczny żart tak sobie z roxi tłumaczymy, że w razie czego mozna conieco pokombinowac, ale tak naprawdę żartujemy, nie rozwaliłybysmy czyjegoś związku
mozna by zagrac nieczysto gdyby facet też byłby "chetny" i byłby zdecydowany zakończyć związek, który już kuleje od jakiegoś czasu..
jesteśmy grzeczne

z iloma osobami spędzicie wigilie? pobije mnie ktoś? chociaż z roku na rok liczba maleje to i tak jest nas sporo


powiem, że ja do qbela, który sprzedaje torebki w odcieniu szarzyzny

i wszystkie poszły hanus, w Tobie nadzieja - powiedz, że jesteś
ja wigilię spędzam tak jak zwykle 5 osób ale może tym razem bedzie 6 doczytałam że u ciebie jest ok 20 to sporo ale jak ta wigilie przyszykować masakra

ale miałyście pomysł ale trzymam kciuki żebyś się podała za monikę

Cytat:
Napisane przez dagna1 Pokaż wiadomość

mózg pracuje na najwyższych obrotach, że tez na to nie wpadłam

jutro zamieniam się w Monike. nie rozpoznają przez telefon głos zawsze wydaje się inny

gorzej jak zżerała ich ciekawość i wiedzą jak wygląda

* "ej qubel, zejdz z wizażu i poszukaj moniki X na facebooku i na nk - zobaczymy jak wygląda nasza klientka "

- " ciągle wydzwania i jeszcze częściej odsyła torby... trudno nie kojarzyć "

po 10 minutach

- "chodź tu, mamy ją!! niezła laska... mamy zapisany jej numer w telefonie, prawda? czy wykasowałeś, bo pamiętasz jak szefowa czepiała się, że wszystkie telefony musimy odbierac, niezależnie od tego kto dzwoni i czy chcemy z nią rozmawiać. jak będzie Monika dzwonić to ja odbieram!! Ciebie i tak nie będzie chciała- da Ci kosza, a po co masz się zrazić do kobiet "
szalone ale historia jest niezła
Cytat:
Napisane przez dagna1 Pokaż wiadomość
nie pozwalają człowiekowi ciut dłużej pisać posta, bo zaraz wypominają, że już jest w drugiej fazie snu

serio?? a taka nika pojawiła się i zburzyła sielski spokój widocznie to Wy byliście sobie pisani, a oni gdyby nawet hajtneli sie to koniec daleki byłby od happy endu- rozwód jak nic

morał z tej opowiastki takiej - roxi, pamiętaj. nie warto się poddawać- wszystko się może zdarzyć czego i sobie życze
tak to jest prawda a ty czemu i w czym się nie chcesz poddawać?
Cytat:
Napisane przez fashionaddicted Pokaż wiadomość
dzien dobry:-(
ja mam problem z dwoma kartami hm. kupilam sukienke na sylwka za 4 karty(mam 6) i w trakcie placenia okazalo sie ze dwoch kart niechce sczytac. probowala wpisac ale tez jakis blad:-( i niewiem co robic bo nie mam zamiaru stracic tych 40zl. katt i wydanych 11zl. myslicie ze ma sens pisac maila do hm ze skanami kart ze jest z nimi problen? :-(
i jak sprawa się wyjaśniła???
__________________

dor1kaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 18:02   #4053
maggie82
Zakorzenienie
 
Avatar maggie82
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 4 772
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

ROXI - odebrałam paczuszkę z biżu ze sklepu X (coby reklamy nie było ) - wszystko jest śliczne a ten naszyjnik w kwiatki cudo i ten z tą dużą perłą i kolczyki już mam ochotę na kolejne zamówienia i dziękuję za to
Napisz czy moja wpłata dotarła

Edytowane przez maggie82
Czas edycji: 2011-12-16 o 18:25
maggie82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 18:02   #4054
dagna1
Zakorzenienie
 
Avatar dagna1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 444
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
gdzie ten wątek extorebkowy na plotkowym ? dajcie linka
nie ma go (jeszcze )
__________________
za Tęczowym Mostem


pusta miska.. ale możesz ją napełnić!
dagna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 18:06   #4055
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

to zakładać bo tu chyba już nie mamy nic do roboty
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 18:08   #4056
dor1kaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar dor1kaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 193
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

Cytat:
Napisane przez nadia07 Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny !
Dawno się do Was nie odzywałam, ale miałam małe kłopoty zdrowotne.. które okazały się kłopotami przewlekłymi, ale na szczęście mniej groźnymi.

Podczas zakupów, rozmawiając z Panią w kasie, ta poinformowała mnie, że chwilę przede mną robiła zakupy inna kobitka i.. UWAGA UWAGA zapłaciła 42 kartami!!

A tak podsumowując to jestem rozczarowana tegorocznymi przecenami w H&Mie jeśli chodzi o dział z bielizną - nie było nic godnego uwagi.

Co u Was dziewoje? Czy ktoś byłby w stanie pokrótce streścić ?
zdrówka kochana wcześniej cos tam streszczałam kochana poszukaj coś nasze wizażowe koleżanki mocno się ostanio pochorowały życzę wam z całego serducha wytrwałości i zdrowia
a 42 szalona babka
Cytat:
Napisane przez maggie82 Pokaż wiadomość

Monia nie wyrwałam okazało się, że ząbek był źle doczyszczony pod plombą przez poprzednią dentystkę dlatego bolał - teraz jest już wyczyszczony z każdej strony - mam nadzieję, że będzie dobrze
no to super że sprawa sie wyjasniła

Cytat:
Napisane przez monica80c Pokaż wiadomość


cześć władcza fashion
przepraszam
__________________

dor1kaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 18:11   #4057
maggie82
Zakorzenienie
 
Avatar maggie82
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 4 772
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

Cytat:
Napisane przez hanusia505 Pokaż wiadomość
Ciekawe kiedy dostane upomnienie za linka do klikania jedzonka dla zwierzat?

A moze i niedlugo nie bedzie mozna miec listy kosmetykow w podpisie choc link prowadzi do watku na wizazu
a czy ja mogę mieć w podpisie słowo PUGS ?? bo nie wiem nie łapię się w tym nowym regulaminie - a w końcu może to zostac uznane za reklamę mopsów chociaż korzyœci materialnych z mojego mopsa nie czerpię - to kto wie co uzna na ten temat Wizaż


Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
ja kodu z bloga nie usunę , mój kod i moja sprawa - nie muszę go "reklamować" na wizazu , sš inne fora gdzie nie ma takich zasad



ale korzyœci to ja miałam - czasem 10 zł rabatu z kodów



ale dobra niech im będzie



a torebkę pokazać mogę ? a mojego psa ? to też reklama ? nie będzie fotek torebek , nie będzie miała etorebka obrotów bo forum nakręcało im zbyt - nie da się zaprzeczyć - teraz to powinni być forum sponsorowane

podawanie nazw torebek to też reklama - a mój pies lubi siedzieć koło torebki X ze sklepu Y
śŒliczna psiunka i mam taką samą torebkę V... ze sklepu E....



Cytat:
Napisane przez Danula Pokaż wiadomość


Etorebek?


W ogóle to cały wizaż jest jednš wielkš reklamš od kwc zaczynajšc przez zakupowy, zarowy, haemowy, tescowy, zbiorowe zamówienia kosmetyczne, ubraniowe, butowe, biżueryjne, torebkowe itp, itd. powinni sobie dać bana
O dokładnie niech się Wizaż sam zbanuje



Cytat:
Napisane przez charal Pokaż wiadomość
Droga(i) charal,



Otrzymała(e)œ ostrzeżenie od moderatora Forum Wizaz.pl.



Powód ostrzeżenia: Nieopłacona reklama lub spam

-------



-------



To ostrzeżenie jest równoważne z przyznaniem 3 punktów karnych. Otrzymanie 4 i więcej punktów wišże się z ograniczeniem dostępu do forum.

W zależnoœci od przewinienia punkty karne sš lub też nie cofane.



A myœlałam że mamy dopiero "okres przejœciowy"
O matko no cóż

Edytowane przez maggie82
Czas edycji: 2011-12-16 o 18:26
maggie82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-16, 18:13   #4058
Danula
Zakorzenienie
 
Avatar Danula
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 12 213
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

Cytat:
Napisane przez farfalla Pokaż wiadomość
ahaaaaaa mi to trzeba jak prawdziwemu downowi drukowanymi mówić hahaha


ale beka skorzystaj z twojego prywatnego linku rabatowego które kiedyś etorebka wysyłała każdemu chyba że tego maila też skasowałaś


Cytat:
Napisane przez NIKaP-n Pokaż wiadomość
No straszne, straszne Cwaniaku



OOOOOOOOOOOO i tu jest myśl chyba jest gdzieś na mailu


Mam w koszyku Natalię, Matinę, Mayę i coś muszę wywalić. Tyle tylko, że jedynie Maya wchodzi na ramię, a muszę mieć taką, co na podstawowym pasku włazi
Matina nieeee
__________________
dark & twisty
Life is better blonde

"Tak, jestem szczęśliwa,
i brak mi tylko dzwoneczka u szyi, który by brzęczał nad tobą, gdy śpisz."
Szymborska
Danula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 18:17   #4059
maggie82
Zakorzenienie
 
Avatar maggie82
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 4 772
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

Cytat:
Napisane przez charal Pokaż wiadomość
Dobrze, idę sobie, jadę do haemu użyć kilku kart rabatowych
IdzŸ i kup cosœ ładnego i pochwal się nam co kupiłasœ

Cytat:
Napisane przez dagna1 Pokaż wiadomość
cześć dor


sorka charal, ale zgłaszam Twój post. reklamujesz h&m i na dodatek ogłaszasz, że masz karty awanti - a może zdarzyło Ci się sprzedać jedną na wizażu?? tego nie wiem, ale czuje, że właśnie tak było!!!!!

idę z psem i jak danula mówi - wydrukuje kilka karteczek z kodem - oblece kilka przystanków i poprzyklejam
Dagna to mnie też zgłosœ ja reklamuję swojego mopsa - jeszcze w sœrodę wklejałam tu jego zdjęcia które przysporzyły mu ogromnej popularnosœci i teraz czerpie z tego profity finansowe

Cytat:
Napisane przez dagna1 Pokaż wiadomość
zgłaszam Twój post - dajesz mi przykłady w jaki sposób mogę ogłaszać swój kod etorebkowy i czerpać z niego korzyści
swój post (o przystankach) także zgłosiłam

nudi co robiłaś, że Cię nie było na wizażu

poprzez odłączenie moni ciepłej wody i straszenie nas punkami karnymi chcą sprawdzić, czy potrafimy odnaleźć się w każdej sytuacji i czy chwilowe zmiany na gorsze nie powodują, że zaczynamy się dziwnie zachowywac - a w razie problemów skontaktują nas z lekarzem lub farmaceutą

mam stertę karteczek i wybywam na przystanek - za pół godziny jestem
już nie mogę

Edytowane przez maggie82
Czas edycji: 2011-12-16 o 18:19
maggie82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 18:19   #4060
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

usunąć mój avatar ? no bo też może być reklama wiadomego filmu
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 18:20   #4061
nadia07
Zakorzenienie
 
Avatar nadia07
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 561
GG do nadia07
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

Cytat:
Napisane przez dor1kaaaa Pokaż wiadomość
zdrówka kochana wcześniej cos tam streszczałam kochana poszukaj coś nasze wizażowe koleżanki mocno się ostanio pochorowały życzę wam z całego serducha wytrwałości i zdrowia
a 42 szalona babka

Dziękuję Właśnie nadrobiłam Twoje streszczenie
Powiadasz, że prezentowo Ja też dziś pakowałam prezenty od siebie dla innych... i jeszcze te, które zostały zakupione dla rodzinki przez rodziców, itd Powinni mi za to zapłacić

Po za tym.. Jamnior mi się znów pochorował.. Mam nadzieję tylko, że to nic groźnego i zaraz wyzdrowieje (na razie nie do końca wiadomo od czego ma takie objawy i może kolejne badanie moczu w poniedziałek coś wyjaśni)

Wizaz i do mnie wystosował wiadomość.. szkoda, że już dawno po usunięciu kodu.. ale widać mechanicznie je wysyłali..
__________________
nadia07 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-16, 18:21   #4062
Dominiique
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 006
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

Chore te nowe pomysły. 2/3 wizażu to watki o sklepach, firmach, etc. To nie reklama?
KWC z ocenami i recenzjami to nie reklama?
Wstawiane zdjęcia na zakupowym to nie reklama?
Wątki ze wspólnymi zamówieniami to nie reklama? Jaka jest gwarancja, że dana organizatorka nie ma po cichu układu z daną firmą i że nie czerpie z tego zysków? To jest dopiero interesujące - wspólne zamówienia - a nie nasze durne kody, z których mamy raz na 2 miesiące 5 zł, i to nie w gotówce przecież, tylko wirtualnie, więc de facto nie jest to czerpanie materialnych korzyści.
Dominiique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 18:24   #4063
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

Cytat:
Napisane przez maggie82 Pokaż wiadomość
Idz� i kup cos� ładnego i pochwal się nam co kupiłas�



Dagna to mnie też zgłos� ja reklamuję swojego mopsa - jeszcze w s�rodę wklejałam tu jego zdjęcia które przysporzyły mu ogromnej popularnos�ci i teraz czerpie z tego profity finansowe



już nie mogę

to też czerpię profity z dodawania zdjęć Pusi - już zgłosiła się do mnie firma produkująca karmę dla psów

dziewczyny szalejecie - zaraz wątek pewnie zostanie zamknięty
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 18:24   #4064
roxana222
Zakorzenienie
 
Avatar roxana222
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 599
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

Już nie mogę z Was

Cytat:
Napisane przez maggie82 Pokaż wiadomość
ROXI - odebrałam paczuszkę z biżu ze sklepu X (coby reklamy nie było ) - wszystko jest śliczne a ten naszyjnik w kwiatki cudo i ten z tą dużą perłą i kolczyki już mam ochotę na kolejne zamówienia i dziękuję za to
Napisz czy moja wpłata dostarła
Magg
O, to super że i do Ciebie paczuszka dotarła I cieszę się, że wszystko się podoba
Tak, pieniążki dotarły, od wszystkich, dziękuję
roxana222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 18:31   #4065
Dominiique
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 006
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

Dlaczego miałby być zamknięty? To już nie można swojej opinii napisać? Nikogo nie obraziłam, nie używam niecenzuralnych słów.
Dominiique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 18:35   #4066
maggie82
Zakorzenienie
 
Avatar maggie82
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 4 772
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

Cytat:
Napisane przez aluzja Pokaż wiadomość

Też bym chciała mieć takiego przyjaciela...
Już masz Możesz dodać Rudolfa do grona swoich przyjaciół - wyraził zgodę

Cytat:
Napisane przez moniuleczka Pokaż wiadomość
dobry wieczór
i ja muszę usunąć kod z podpisu i zaraz to czynię, bo dopiero oczytałam wiadomość...

ale jestem i tak happy bo TŻ wraca dzisiaj po 3-tygodniowej nieobecności
to miłego wieczoru Wam życzę
maggie82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 18:35   #4067
maggie82
Zakorzenienie
 
Avatar maggie82
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 4 772
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

Cytat:
Napisane przez fashionaddicted Pokaż wiadomość
wygrałam konkurs Maybelline
a co wygrałaś ?

Cytat:
Napisane przez kali765 Pokaż wiadomość
Ale się nie pomyliłaś i jestem ogromnie wdzięczna
Niedługo zrobię przelew

Oj dziękuję ale to był raczej "stres"

Zobaczcie proszę wyprzedaże na stronie Mango
Lecę na stronę zobaczyć co przecenili

Cytat:
Napisane przez farfalla Pokaż wiadomość
ahaaaaaa mi to trzeba jak prawdziwemu downowi drukowanymi mówić hahaha


ale beka skorzystaj z twojego prywatnego linku rabatowego które kiedyś etorebka wysyłała każdemu chyba że tego maila też skasowałaś
Hej Far Dobrze, że i ja sobie tego maila zapisałam

Cytat:
Napisane przez Dominiique Pokaż wiadomość
Uwaga, uwaga.
Rekord - kurier dotarł o 18.30.
Vivien jest tak krzywa, że zapięcie zahacza o klapkę kieszonki.
odsyłasz ? czy reklamujesz?

Cytat:
Napisane przez nadia07 Pokaż wiadomość
Dziękuję Właśnie nadrobiłam Twoje streszczenie
Powiadasz, że prezentowo Ja też dziś pakowałam prezenty od siebie dla innych... i jeszcze te, które zostały zakupione dla rodzinki przez rodziców, itd Powinni mi za to zapłacić

Po za tym.. Jamnior mi się znów pochorował.. Mam nadzieję tylko, że to nic groźnego i zaraz wyzdrowieje (na razie nie do końca wiadomo od czego ma takie objawy i może kolejne badanie moczu w poniedziałek coś wyjaśni)

Wizaz i do mnie wystosował wiadomość.. szkoda, że już dawno po usunięciu kodu.. ale widać mechanicznie je wysyłali..
Zdrówka dla pieska

Cytat:
Napisane przez Dominiique Pokaż wiadomość
Chore te nowe pomysły. 2/3 wizażu to watki o sklepach, firmach, etc. To nie reklama?
KWC z ocenami i recenzjami to nie reklama?
Wstawiane zdjęcia na zakupowym to nie reklama?
Wątki ze wspólnymi zamówieniami to nie reklama? Jaka jest gwarancja, że dana organizatorka nie ma po cichu układu z daną firmą i że nie czerpie z tego zysków? To jest dopiero interesujące - wspólne zamówienia - a nie nasze durne kody, z których mamy raz na 2 miesiące 5 zł, i to nie w gotówce przecież, tylko wirtualnie, więc de facto nie jest to czerpanie materialnych korzyści.
Dokładnie Dla mnie wątki zamówieniowe to chodząca reklama - no i KWC tymbardziej idąc tym tropem to 3/4 Wizażu powinno zniknąć a w pierwszej kolejności cały katalog KWC

Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
to też czerpię profity z dodawania zdjęć Pusi - już zgłosiła się do mnie firma produkująca karmę dla psów

dziewczyny szalejecie - zaraz wątek pewnie zostanie zamknięty


Czemu mają go zamknąć ? Przecież już nic nie reklamujemy większość z nas pożegnała się z kodami z podpisów
maggie82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 18:36   #4068
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

Dominiique - a co ty tam w podpisie masz ?
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 18:39   #4069
dagna1
Zakorzenienie
 
Avatar dagna1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 444
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

Cytat:
Napisane przez maggie82 Pokaż wiadomość
ROXI - odebrałam paczuszkę z biżu ze sklepu X (coby reklamy nie było ) - wszystko jest śliczne a ten naszyjnik w kwiatki cudo i ten z tą dużą perłą i kolczyki już mam ochotę na kolejne zamówienia i dziękuję za to
Napisz czy moja wpłata dostarła

to prawda, roxi spisała się na medal
Cytat:
Napisane przez maggie82 Pokaż wiadomość
IdzŸ i kup cosœ ładnego i pochwal się nam co kupiłasœ



Dagna to mnie też zgłosœ ja reklamuję swojego mopsa - jeszcze w sœrodę wklejałam tu jego zdjęcia które przysporzyły mu ogromnej popularnosœci i teraz czerpie z tego profity finansowe



już nie mogę
mag, czytasz w moich myslach
od kilkunastu minut szukam Twojego postu, w którym to reklamowałaś psa rasy mops, ale nie mogę znaleźć - usunełaś z obawy przed punktami karnymi?? a to szanowna pani mag nie wie, że za to również są punkciki?? ja się zaraz za Was wezme

Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
usunąć mój avatar ? no bo też może być reklama wiadomego filmu
usuń trzeba być slepym żeby nie dostrzec, że mając taki avatar z ową kobietą reklamujesz pewną marke kosmetyczną - "może to jej urok może to maybelline". zgłaszam moderatorom
__________________
za Tęczowym Mostem


pusta miska.. ale możesz ją napełnić!

Edytowane przez dagna1
Czas edycji: 2011-12-16 o 18:40
dagna1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-16, 18:42   #4070
Danula
Zakorzenienie
 
Avatar Danula
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 12 213
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

Ale kombinujecie z tymi kodami jedna nie usunęła druga sam kod ma co dalej kody na biało?
__________________
dark & twisty
Life is better blonde

"Tak, jestem szczęśliwa,
i brak mi tylko dzwoneczka u szyi, który by brzęczał nad tobą, gdy śpisz."
Szymborska
Danula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 18:43   #4071
maggie82
Zakorzenienie
 
Avatar maggie82
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 4 772
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

Cytat:
Napisane przez dagna1 Pokaż wiadomość

to prawda, roxi spisała się na medal

mag, czytasz w moich myslach
od kilkunastu minut szukam Twojego postu, w którym to reklamowałaś psa rasy mops, ale nie mogę znaleźć - usunełaś z obawy przed punktami karnymi?? a to szanowna pani mag nie wie, że za to również są punkciki?? ja się zaraz za Was wezme


usuń trzeba być slepym żeby nie dostrzec, że mając taki avatar z ową kobietą reklamujesz pewną marke kosmetyczną - "może to jej urok może to maybelline". zgłaszam moderatorom
Daguś - nasz wątkowy policjancie - strzeżesz prawa i pilnujesz porządku na naszym wątku Dziękujemy w imieniu własnym i redakcji Wizaż
maggie82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 18:45   #4072
dor1kaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar dor1kaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 193
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

ja dalej nadrabiam nie chciało mi się wczoraj a dzisiaj się dziewczyny rozpisały super
Cytat:
Napisane przez dagna1 Pokaż wiadomość
warto, warto- przynosi takie efekty, że można mu wiele wybaczyć-nawet konieczność stosowania filtrów ()

co tam u braciszka? szaleje po drogach?
własnie wrócił wczoraj a raczej dzisiaj o 6 nad ranem do domku i ma chore oczko

Cytat:
Napisane przez hanusia505 Pokaż wiadomość
Daga mowisz, ze w naszym wieku to pasuje juz zaczac walke zmarszczkowa?
dziewczyny po ile wy macie lat Ja się was pytam? ostatnio do koleżanki powiedziałam że już w moi wieku trzeba czapke nosić a ona ile ty dzieczyno masz lat że już musisz? ja że tyle i tyle a ona ręce załamała i mówi ja jestem starsza i co ona ma robić

Cytat:
Napisane przez monica80c Pokaż wiadomość
co Wy z tymi zmarszczkamipijecie do mnie, tak???
wróciłam w czystości od Ojca- podobno ględzę dzisiaj strasznie i bardziej bez sensu niż zwykle Ojciec powiedział, żebym się wyspała
oj biedactwo a dzisiaj jeszcze imprezka
Cytat:
Napisane przez martini. Pokaż wiadomość
Dobry wieczór

Pięknie I wszystkiego najlepszego
kochana jak kciuki sie przydały?

Cytat:
Napisane przez dagna1 Pokaż wiadomość
dziewczyny, pamietajcie i bądzcie ostrożne - jak zobaczymy zielony nick na dole to szybko usuwamy podpisy!!
i widzisz miałam słaby refleks
Cytat:
Napisane przez dagna1 Pokaż wiadomość


monia to powiedz co masz prawdziwe - będzie tego mniej ()
nie no szalone
Nika dziękuję


Cytat:
Napisane przez monica80c Pokaż wiadomość
nie śmiejcie się to nieładnie

mam parę blizn po operacjach i teżetomąż mi powiedział kiedyś , że mam cięcia jak powstaniec styczniowy
przepraszam ale nie dam rady
__________________

dor1kaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 18:47   #4073
dagna1
Zakorzenienie
 
Avatar dagna1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 444
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

Cytat:
Napisane przez Dominiique Pokaż wiadomość
Chore te nowe pomysły. 2/3 wizażu to watki o sklepach, firmach, etc. To nie reklama?
KWC z ocenami i recenzjami to nie reklama?
Wstawiane zdjęcia na zakupowym to nie reklama?
Wątki ze wspólnymi zamówieniami to nie reklama? Jaka jest gwarancja, że dana organizatorka nie ma po cichu układu z daną firmą i że nie czerpie z tego zysków? To jest dopiero interesujące - wspólne zamówienia - a nie nasze durne kody, z których mamy raz na 2 miesiące 5 zł, i to nie w gotówce przecież, tylko wirtualnie, więc de facto nie jest to czerpanie materialnych korzyści.


ciekawe co odpowiedzieliby....

napiszmy petycje!
__________________
za Tęczowym Mostem


pusta miska.. ale możesz ją napełnić!
dagna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 18:49   #4074
hanusia505
Zakorzenienie
 
Avatar hanusia505
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 015
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

Dominiq zgadzam sie w 100% a zwlaszcza odnosnie wspolnych zakupow, ciekawe czy te rzeczy zamawiane sa w cenach brutto takich ajk my placimy to jest dopiero interesujace.
__________________
Napełnij pustą miskę!klik

Kosmetyki i inne produkty nietestowane na zwierzętach!
klik
hanusia505 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 18:53   #4075
Danula
Zakorzenienie
 
Avatar Danula
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 12 213
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

Cytat:
Napisane przez dor1kaaaa Pokaż wiadomość
dziewczyny po ile wy macie lat Ja się was pytam? ostatnio do koleżanki powiedziałam że już w moi wieku trzeba czapke nosić a ona ile ty dzieczyno masz lat że już musisz? ja że tyle i tyle a ona ręce załamała i mówi ja jestem starsza i co ona ma robić
Czapkę trzeba nosić w każdym wieku

Cytat:
Napisane przez hanusia505 Pokaż wiadomość
Dominiq zgadzam sie w 100% a zwlaszcza odnosnie wspolnych zakupow, ciekawe czy te rzeczy zamawiane sa w cenach brutto takich ajk my placimy to jest dopiero interesujace.
No przecież pisałam, że musieliby dać całemu forum bana i kwc też NIedawno była afera na perfumach, bo ktoś podawał linki do aukcji allegro jakiejś znajomej czy innego wujka. Nigdy nie wiadomo czy ktoś nie ma korzyści z tego co pisze na forach
__________________
dark & twisty
Life is better blonde

"Tak, jestem szczęśliwa,
i brak mi tylko dzwoneczka u szyi, który by brzęczał nad tobą, gdy śpisz."
Szymborska
Danula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 18:53   #4076
roxana222
Zakorzenienie
 
Avatar roxana222
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 599
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

Cytat:
Napisane przez Dominiique Pokaż wiadomość
Chore te nowe pomysły. 2/3 wizażu to watki o sklepach, firmach, etc. To nie reklama?
KWC z ocenami i recenzjami to nie reklama?
Wstawiane zdjęcia na zakupowym to nie reklama?
Wątki ze wspólnymi zamówieniami to nie reklama? Jaka jest gwarancja, że dana organizatorka nie ma po cichu układu z daną firmą i że nie czerpie z tego zysków? To jest dopiero interesujące - wspólne zamówienia - a nie nasze durne kody, z których mamy raz na 2 miesiące 5 zł, i to nie w gotówce przecież, tylko wirtualnie, więc de facto nie jest to czerpanie materialnych korzyści.

Ja im chętnie bym taką wiadomość wysłała. Ciekawe jak długo by myśleli nad jakąś wymówką

Cytat:
Napisane przez dagna1 Pokaż wiadomość

to prawda, roxi spisała się na medal


od kilkunastu minut szukam Twojego postu, w którym to reklamowałaś psa rasy mops, ale nie mogę znaleźć - usunełaś z obawy przed punktami karnymi?? a to szanowna pani mag nie wie, że za to również są punkciki?? ja się zaraz za Was wezme


usuń trzeba być slepym żeby nie dostrzec, że mając taki avatar z ową kobietą reklamujesz pewną marke kosmetyczną - "może to jej urok może to maybelline". zgłaszam moderatorom


Niemożliwa jesteś
roxana222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 19:01   #4077
dagna1
Zakorzenienie
 
Avatar dagna1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 444
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

może doczekamy się nowej opcji, po której po zaznaczeniu na wątek mogliby wejść zwykli użytkownicy z wyjątkiem zielonych zaś funkcja "zgłoś post" byłaby niedostępna

---------- Dopisano o 20:01 ---------- Poprzedni post napisano o 19:54 ----------

dominika - nie chciałabyś skopiować Twojej wypowiedzi i wysłać pw do moderatorki? mądrze prawisz i ciekawa jestem co oni na to
__________________
za Tęczowym Mostem


pusta miska.. ale możesz ją napełnić!
dagna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 19:09   #4078
fashionaddicted
Zakorzenienie
 
Avatar fashionaddicted
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 8 160
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

Cytat:
Napisane przez maggie82 Pokaż wiadomość
a co wygrałaś ?

wygrałam zestaw kosmetyków o wartości 106zł - ale nie wiem dokłądnie co tam wchodzi - prawdopodobnie tusz, dwie kredki i dwa cienie

---------- Dopisano o 20:09 ---------- Poprzedni post napisano o 20:09 ----------

Cytat:
Napisane przez dor1kaaaa Pokaż wiadomość
nadrabiam

ja wigilię spędzam tak jak zwykle 5 osób ale może tym razem bedzie 6 doczytałam że u ciebie jest ok 20 to sporo ale jak ta wigilie przyszykować masakra

ale miałyście pomysł ale trzymam kciuki żebyś się podała za monikę


szalone ale historia jest niezła

tak to jest prawda a ty czemu i w czym się nie chcesz poddawać?

i jak sprawa się wyjaśniła???
dalej w ątku jest moja cała opowieść z dzisiaj
__________________
Krysia
fashionaddicted jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 19:11   #4079
NIKaP-n
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 023
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

Ale Natalii nie otwiera się chyba kluczykiem ?
NIKaP-n jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 19:32   #4080
Dominiique
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 006
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

Cytat:
Napisane przez hanusia505 Pokaż wiadomość
Dominiq zgadzam sie w 100% a zwlaszcza odnosnie wspolnych zakupow, ciekawe czy te rzeczy zamawiane sa w cenach brutto takich ajk my placimy to jest dopiero interesujace.
Tak, właśnie o to między innymi mi chodzi. Czy zatem watki zamówieniowe nie są dużo bardziej "mętne" i podejrzane niż nasze kody, z których przecież nie otrzymujemy pieniędzy, a jedynie mamy zniżkę w sklepie na POTENCJALNE zakupy?

Czekam jak się sytuacja rozwinie i w razie czego mam scenariusz działania

---------- Dopisano o 20:26 ---------- Poprzedni post napisano o 20:23 ----------
Cytat:
Napisane przez hanusia505 Pokaż wiadomość
Daga mowisz, ze w naszym wieku to pasuje juz zaczac walke zmarszczkowa?


No właśnie - jestem jeszcze ciut przed 30stką i zastanawiam się, czy profilaktycznie nie używać jakiegos kremu na noc przeciw zmarszczkom, np. mimicznym, które jednak już są.

---------- Dopisano o 20:32 ---------- Poprzedni post napisano o 20:26 ----------

Byłam dzisiaj w H&M i pomimo 3 kart i tak wydałam 100 zł...
Kupiłam sweter i spódnicę, jestem zadowolona

Edytowane przez Dominiique
Czas edycji: 2011-12-16 o 19:28
Dominiique jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:33.