Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. IX - Strona 137 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-12-27, 21:45   #4081
inutil
Zakorzenienie
 
Avatar inutil
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: bdg
Wiadomości: 5 679
GG do inutil
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. IX

Hej

Byłam dzisiaj na porodówce, ale tylko oglądać

Opadł mi brzuch

Messuah ja na wynikach się kompletnie nie znam ale skoro specjalistki - laborantki mówią, że ok to ok

Cytat:
Napisane przez zebrawpaski Pokaż wiadomość

troszke się przeciągnęłam przez święta....więc teraz znowu zamierzam leżeć całymi dniami
dzisiaj od rana biegaliśmy z Tz-em po urzędach bo chciałam przerejestrować samochód. Jak wróciliśmy to bardzo mocno bolał mnie brzuch...Wystraszyłam się bo w nocy Tz gdy się obracał niechcący uderzył mnie w brzuch kolanem...
Teraz ból przeszedł, mam nadzieję, że wszystko ok, wizytę mam dopiero 7 stycznia
noo, jak to przeciągnęłam teraz leżeć marsz

Cytat:
Napisane przez aaaggusia Pokaż wiadomość
witam po świętach
jaka tu cisza dzisiaj...wszystkie chyba leniuchują i odpoczywają
witaj, jak się czujesz??
Cytat:
Napisane przez Cookie24 Pokaż wiadomość
Witam Was robaczki po swietach..... Dobrze, ze juz po .. nie lubie tego calego zamieszania... Humorki co niektórym widze, niedopisuja.... Prykro mi Princemoge sobie wyobraziz co przezywasz.... My na poczatku tej ciazy tez sie duzo klocilismy i bylo mi przykro, ze moj tz tak sie zachowuje tuz po #...... nie moglam sie spokojnie cieszyc ta ciaza na poczatku ciezko jakos Nam bylo... Mam nadzieje, ze sie wszystko Wam ulozy


Jakas cisza.... A mi sie komp zepsul i musze krzystac z tza, ale on duzo pracuje na swoim i znowu nie bede na bierzaco
tż jeszcze kompa nie naprawił?? Chociaż o co pytam, najciemniej pod latarnią
jak się czujesz? nie zamierzasz niedługo odwiedzić rodzinki pod bydgoszczą??
Cytat:
Napisane przez bacharybnik Pokaż wiadomość
Witam po świętach
Byłam dzisiaj u gina i miał mi wyjąć już krążek ale stwierdził, że mi go nie wyjmie bo mogłabym urodzić jeszcze w tym roku. Za tydzień kolejna wizyta, ale przed muszę iść jeszcze na oddział na KTG. Lekarz powiedział, że następnej wizycie będziemy myśleć już o porodzie. Więc zostało mi jeszcze z 1,5 - 2 tygodnie.

Wczoraj zaczęłam pakować torbę, Kamil jak zobaczył, że się pakuję to powiedział "mama gdzie ty jedziesz?" - powiedziałam mu, że pakuję już torbę do szpitala, a on na to "TO TY JUŻ RODZISZ?"
heh, kurde, robi się coraz bardziej gorąco...
mi lekarz nic nie mówił o ktg, jak nie zapomnę jutro głowy to się zapytam o to
Cytat:
Napisane przez prince_polo Pokaż wiadomość
dziewczyny boli mnie mncno brzuch ale nie dol tylko tak jakby caly ten wypukly a zwlaszcza tak jakby nerka' ale kolke mam taka klujaca na calym co to moze byc? wzielam nospe teraz leze jak leze to lepiej
jak nie przejdzie to ja bym jechała na IP sprawdzić. Wzięłaś zwykłą nospę czy forte? Jak zwykłą to może weź jeszcze jedną i daj znać jak się czujesz.
Może to od stresu?
Cytat:
Napisane przez amilcia Pokaż wiadomość
Melduję się po świętach W Dwupaku Ale tak jak Basia torbę mam spakowaną Trzy dni lerzałam bo łapały mnie skurcze Dziś zrobiliśmy potrzebne zakupy, jeszcze troche brakuje ale niedużo. Od jutra zaczynam pranie ciuszków
od jutra pranie? masz na to teraz siły?
Cytat:
Napisane przez kunegunda.bis Pokaż wiadomość
a gdzie Inutil?? czyzby juz na porodowce ))??
na razie w domu, na kanapie z nogami u góry... bo nogi mam straszne, nawet zdjęcie sobie zrobiłam dla upamiętnienia... jak będę chciała kogoś przestraszyć to wkleję...
Cytat:
Napisane przez Maga83 Pokaż wiadomość
Biedna ciocia, to w końcu jej dziecko było tak nagle zmarł czy chorował? jeśli mogę zapytać...
o to samo chciałam zapytać...
Cytat:
Napisane przez BERBIE Pokaż wiadomość
to co napiszę będzie okropne, ale on się zapił, miał problem z alkoholem i ktoś mu sprzedał jakąś zabójczą mieszankę. po jej wypiciu zasnął i się nie obudził. miał 28 lat.
hmm, wiesz różne rzeczy się zdarzają. Mój kuzyn brał narkotyki, wynosił wszystko z domu, pokoje mieli na klucze... narobił kupę długów. Leczył się, był na odwyku, wyjechał za granicę zarabiać, oddawał kasę.. ale wiadomo jak to jest... wydawało mu się że oddał wszystko, wrócił i jakiś czas później nad ranem znaleźli go na ulicy z kilkoma ranami od noża w plecach...
jaki by nie był to jest wielki cios dla matki...

---------- Dopisano o 22:37 ---------- Poprzedni post napisano o 22:31 ----------

Dlaczego nikt się nie chce przyznać do bycia moim Mikołajem???

---------- Dopisano o 22:45 ---------- Poprzedni post napisano o 22:37 ----------

Ok, zmykam do łóżka, tż ściaga 'raising hope', reklamują ciągle na Fix Life, zobaczymy, czy tak śmieszne jak zwiastuny

dobranoc
__________________
[*] 10.01.2011
[*] 10.03.2015

Edytowane przez inutil
Czas edycji: 2011-12-27 o 21:36
inutil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-27, 22:00   #4082
Messuah
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 893
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. IX

Cytat:
Napisane przez kunegunda.bis Pokaż wiadomość
a gdzie Inutil?? czyzby juz na porodowce ))??

---------- Dopisano o 20:37 ---------- Poprzedni post napisano o 20:35 ----------



hmm trez zamierzam zrobic sobie progesteron i prolaktyyne, ale mam jeszcze zlecone jakies badania krwi od internist, posiew z moczu, niestety jak narazie przeszkadza mi w tym albo @ albo chorobsko mam nadzieje ze mi przejdzie do nowego roku...
jeszcze na prolaktyne zamierzam skoczyc z obciazeniem i moze testosteron bo juz wiecej co powinnam zbadac mi nie przychodzi do glowy

---------- Dopisano o 23:00 ---------- Poprzedni post napisano o 22:57 ----------

jutro 28 grudzien termin przyjścia na świat mojego aniołka dziwne uczucie zastanawiam sie jakby to bylo jak by bylo wszystko ok........
Messuah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-27, 22:00   #4083
zebrawpaski
Zakorzenienie
 
Avatar zebrawpaski
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 594
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. IX

dziewczyny od kiedy Wasi lekarze zalecali Wam w ciąży magnez?
dokuczają mi nocne drętwienie podudzia a wyczytałam, że brak magnezu może wywołać także skurcze macicy...
mam w domu Mg+ B6 i chyba wezmę na noc
zebrawpaski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-27, 22:05   #4084
inutil
Zakorzenienie
 
Avatar inutil
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: bdg
Wiadomości: 5 679
GG do inutil
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. IX

Cytat:
Napisane przez Messuah Pokaż wiadomość

jutro 28 grudzien termin przyjścia na świat mojego aniołka dziwne uczucie zastanawiam sie jakby to bylo jak by bylo wszystko ok........


Cytat:
Napisane przez zebrawpaski Pokaż wiadomość
dziewczyny od kiedy Wasi lekarze zalecali Wam w ciąży magnez?
dokuczają mi nocne drętwienie podudzia a wyczytałam, że brak magnezu może wywołać także skurcze macicy...
mam w domu Mg+ B6 i chyba wezmę na noc
mi przepisał magnez na pierwszej wizycie (jakoś w 7tc) kazał brać magne B6 3 razy dziennie i pewnie powinnam brać do teraz (nie biorę bo bym musiała co godzinę brać coś...) Dokładnie jak piszesz, magnez zapobiega skurczom wszystkim, tym macicy też

dobranoc
__________________
[*] 10.01.2011
[*] 10.03.2015

Edytowane przez inutil
Czas edycji: 2011-12-27 o 22:06
inutil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-27, 22:06   #4085
natalia_23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 136
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. IX

Melduję się po świętach i chrzcinach

za bardzo nie mam czasu nadrabiać, ale w święta byłam na bieżąco
Widzę, że nasze ciężarówki ( te na wylocie ) zaczęły poważnie myśleć o rozpakowaniu się

U mnie siostra z mężem i moim 7 m-cznym chrześniakiem więc mamy w domu ciągły płacz, kupki, karmienie itp

dobrej nocki życzę

zebra ja brałam magnez od samego początku
__________________
5.01.2011[*]
08.03.2015[*]

Mikołaj 19.11.2011
natalia_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-27, 22:08   #4086
zebrawpaski
Zakorzenienie
 
Avatar zebrawpaski
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 594
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. IX

natalia, inutil -dzięki, myślę, że spokojnie mogę do następnej wizyty przyjąć go kilka razy

natalia- to macie wesoło w domu
zebrawpaski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-27, 22:09   #4087
pani22ka
Zakorzenienie
 
Avatar pani22ka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 13 182
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. IX

Cytat:
Napisane przez natalia_23 Pokaż wiadomość
mamy w domu ciągły płacz, kupki, karmienie itp
wesoło!!!!
__________________
Fuck the past kiss the future Bono
T. 9.03.2013
O. 3.03.2015

pani22ka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-27, 22:21   #4088
natalia_23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 136
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. IX

Cytat:
Napisane przez zebrawpaski Pokaż wiadomość
Natalia- jak po chrzcinach?
Napisz mi proszę czy Ty dużo wcześniej zapisywałas się na SR? Są terminy na przyszły rok na dwa kolejne kursy ale wolałabym poczekać jesczez do następnej wizyty nim zadzwonię...
Machłam sie z terminami bo tak po omacku przeliczałam kiedy mój Tz powinien wziąść wolne i wyszło na to, że na pierwsze zajęcia musiałabym iść sama bo nie zaplanował na wtedy urlopu....

--
po chrzcinach bardzo dobrze
ja chyba jakies 2 tyg przed dzwoniłam ale to juz było ostatnie miejsce i w dodatku tylko dlatego ze ktos zrezygnował

Cytat:
Napisane przez zebrawpaski Pokaż wiadomość
natalia, inutil -dzięki, myślę, że spokojnie mogę do następnej wizyty przyjąć go kilka razy

natalia- to macie wesoło w domu
Cytat:
Napisane przez pani22ka Pokaż wiadomość
wesoło!!!!
wesoło
__________________
5.01.2011[*]
08.03.2015[*]

Mikołaj 19.11.2011
natalia_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 07:40   #4089
prince_polo
Zakorzenienie
 
Avatar prince_polo
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 10 684
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. IX

Cytat:
Napisane przez zebrawpaski Pokaż wiadomość
dziewczyny od kiedy Wasi lekarze zalecali Wam w ciąży magnez?
dokuczają mi nocne drętwienie podudzia a wyczytałam, że brak magnezu może wywołać także skurcze macicy...
mam w domu Mg+ B6 i chyba wezmę na noc
mi tez drentwieje udo' tez niebiore magnezu narazie nikt mi nie zalecil' ja mam w domu taki do picia moze bede pila chociaz jedna dziennie?

brzuch mnie przestal bolec wczoraj po nospie' bralam zwykla nospe'

jeszcze tydz i zaczynam brac witaminy na drugi trymestr'
no i za tydz w czwartek mam urg genetyczne.

tz w nocy mnie glaskal po glowie i potem przytulil powiedzial ze kocha a ja nic' poki mi nie wyjasni i nie przeprosi bede go zlewala' i niebede w ogole uczuc okazywala

a przy najblizszej okayji wypomne mu ze funduje dziecku stresy i sie nami nie przejmuje tylko mu glupoty w glowie...

milego dnia ja ide zaraz po wypis ze szpitala i po karte ciazy bo mi kurna nie oddali
__________________

Ćwiczę
Zapuszczam naturalki!
prince_polo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 08:42   #4090
inutil
Zakorzenienie
 
Avatar inutil
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: bdg
Wiadomości: 5 679
GG do inutil
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. IX

Dzień dobry!

Właśnie wróciłam od lekarza... nadal NIC, szyjka ładna

W piątek na ktg i jakby nic się nie zadziało to następna wizyta 3.01

Cytat:
Napisane przez zebrawpaski Pokaż wiadomość
natalia, inutil -dzięki, myślę, że spokojnie mogę do następnej wizyty przyjąć go kilka razy
spokojnie możesz brać albo kup sobie rozpuszczalny, ale mi lekarz mówił, że raz na jakiś czas to nic nie daje, trzeba regularnie brać
Cytat:
Napisane przez natalia_23 Pokaż wiadomość
U mnie siostra z mężem i moim 7 m-cznym chrześniakiem więc mamy w domu ciągły płacz, kupki, karmienie itp
hih, to macie ciągłą imprezę
Cytat:
Napisane przez prince_polo Pokaż wiadomość
mi tez drentwieje udo' tez niebiore magnezu narazie nikt mi nie zalecil' ja mam w domu taki do picia moze bede pila chociaz jedna dziennie?

brzuch mnie przestal bolec wczoraj po nospie' bralam zwykla nospe'

jeszcze tydz i zaczynam brac witaminy na drugi trymestr'
no i za tydz w czwartek mam urg genetyczne.

tz w nocy mnie glaskal po glowie i potem przytulil powiedzial ze kocha a ja nic' poki mi nie wyjasni i nie przeprosi bede go zlewala' i niebede w ogole uczuc okazywala

a przy najblizszej okayji wypomne mu ze funduje dziecku stresy i sie nami nie przejmuje tylko mu glupoty w glowie...

milego dnia ja ide zaraz po wypis ze szpitala i po karte ciazy bo mi kurna nie oddali
o kurde, ale ten czas leci
a może porozmawiaj z tż szczerze? po co się tak boczyć
__________________
[*] 10.01.2011
[*] 10.03.2015
inutil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 08:49   #4091
pani22ka
Zakorzenienie
 
Avatar pani22ka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 13 182
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. IX

Cytat:
Napisane przez inutil Pokaż wiadomość
Dzień dobry!

Właśnie wróciłam od lekarza... nadal NIC, szyjka ładna

W piątek na ktg i jakby nic się nie zadziało to następna wizyta 3.01
Klusek kontra mama na razie wygrywa
__________________
Fuck the past kiss the future Bono
T. 9.03.2013
O. 3.03.2015

pani22ka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-28, 09:05   #4092
aaaggusia
Rozeznanie
 
Avatar aaaggusia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 626
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. IX

Cytat:
Napisane przez zebrawpaski Pokaż wiadomość
dziewczyny od kiedy Wasi lekarze zalecali Wam w ciąży magnez?
dokuczają mi nocne drętwienie podudzia a wyczytałam, że brak magnezu może wywołać także skurcze macicy...
mam w domu Mg+ B6 i chyba wezmę na noc
ja też biorę magnez+B6 3 razy dziennie od poczatku praktycznie
__________________
02.01.2011

mamusia najszczęśliwsza na świecie
14.05.2012 Mikołaj
aaaggusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 09:17   #4093
prince_polo
Zakorzenienie
 
Avatar prince_polo
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 10 684
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. IX

dziewczyny na wypisie mam poronienie zagrazajace
__________________

Ćwiczę
Zapuszczam naturalki!
prince_polo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 09:36   #4094
eseska
Zakorzenienie
 
Avatar eseska
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 086
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. IX

Dzień dobry!!!!!!!!! nadal kaszkle- już sama nie mogę ze sobą wytrzymać. Idę do lekarza bo to chyba samo nie przejdzie!

Cytat:
Napisane przez BERBIE Pokaż wiadomość

Ja właśnie wróciłam z czuwania nad bratem, ciocia jest w ciężkim stanie. straszne to wszystko....

Cytat:
Napisane przez Messuah Pokaż wiadomość


jutro 28 grudzien termin przyjścia na świat mojego aniołka dziwne uczucie zastanawiam sie jakby to bylo jak by bylo wszystko ok........


Cytat:
Napisane przez inutil Pokaż wiadomość
Dzień dobry!

Właśnie wróciłam od lekarza... nadal NIC, szyjka ładna

W piątek na ktg i jakby nic się nie zadziało to następna wizyta 3.01
nic?????????? CZYŻBY KLUSIO JEDNAK STYCZEŃ PREFEROWAŁ? Może teraz on sie obraził - Ty go nie chciałas w święta urodzić to on teraz nie chce!

Cytat:
Napisane przez prince_polo Pokaż wiadomość
dziewczyny na wypisie mam poronienie zagrazajace
WAFELKU! zazwyczaj tek piszą! Spokojnie!
__________________
] Kubuś 16.09.2011 (8 tc)
Tyś dał....Tyś wziął.....
a serce płacze....

ZOSIA
eseska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 09:38   #4095
ewel28
Rozeznanie
 
Avatar ewel28
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 924
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. IX

Cytat:
Napisane przez prince_polo Pokaż wiadomość
dziewczyny na wypisie mam poronienie zagrazajace
Kochana oni w tych szpitalach piszą taką diagnozę, za którą dostaną więcej kasy za pobyt, mnie już to nie dziwi
A tak w ogóle to dzień dobry
Biorę się za pisanie pracy TŻta
__________________
Laura
Maks[*]
ewel28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 09:55   #4096
prince_polo
Zakorzenienie
 
Avatar prince_polo
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 10 684
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. IX

acha to mam nadz ze sobie tylko tak napisali.
Cn gotujecie dzis na obiad? ja mam miesa dosc wiec wymyslilam makaron z serem i cebulka na slono i barszcz.

pomyslow czasami mi brak
__________________

Ćwiczę
Zapuszczam naturalki!
prince_polo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 09:55   #4097
black secret
Wtajemniczenie
 
Avatar black secret
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: mój świat :)
Wiadomości: 2 155
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. IX

dzien dobry

ja powoli dochodze do siebie....zaczynam jesc w koncu....i pije pierwsza kawe od 3 dni....

Barbie strasznie mi przykro....
Wafelku nie denerwuj sie tyle....!!! A Tz zasluzyl na mega opierdziel.....
Przyszle mamusie juz nie moge sie doczekac jak sie rozpakujecie i bedziecie sie chwaliy swoimi pociechami
__________________




black secret jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 10:03   #4098
maksikola
Wtajemniczenie
 
Avatar maksikola
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 009
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. IX

Przed chwilą był ksiądz po kolędzie zmęczenie mnie ogarnia.

porodówka na wątku. Ile dzieciaczków będzie lada dzień.

Inutil pochwal się brzuszkiem. Może trzeba pogonić Kluska. Weź męża w obroty
maksikola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 10:20   #4099
Lucy1111
Zakorzenienie
 
Avatar Lucy1111
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 6 276
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. IX

dzień dobry!

w końcu obudziłam się w dobrym humorze! Od razu lepiej się czuję...

Tż podał śniadanie do łóżka Muszę mu się jakoś odwdzięczyć

Prince, tak jak dziewczyny pisały, w szpitalach pobyt na początku ciąży traktują z góry jako zagrożenie poronieniem. Ja też tak mam wpisane. Z kolei wysoką ciążę traktują jako poród przedwczesny. Tak też miałam

Natalia, Nita, Maksi - super, że udane święta i chrzciny miałyście
Inutil, hmm, pamiętaj, że to nic nie znaczy
Barbie, przykro mi z powodu brata ciotecznego
Lucy1111 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-28, 10:24   #4100
Maga83
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 225
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. IX

Cytat:
Napisane przez inutil Pokaż wiadomość
Dzień dobry!

Właśnie wróciłam od lekarza... nadal NIC, szyjka ładna

W piątek na ktg i jakby nic się nie zadziało to następna wizyta 3.01
No to Klusek może stawia na styczeń na pewno Ci zrobi niespodziankę, kiedy się w ogóle nie będziesz spodziewała. Moja sąsiadka w zeszłym roku tuż przed północą w sylwestra pojechała na porodówkę, bo ją skurcze wzięły, a mała się urodziła już po północy

Prince ale to szybko leci, już zaraz drugi trymestr

Ewel powodzenia w pisaniu, najgorzej to chyba się zebrać, bo jak usiądziesz to już idzie

Natalia super, ze chrzciny się udały. Czekamy na zdjęcia, jak będziesz miała chwilę czasu

A tak w ogóle to witajcie, ja dopiero godzinę temu wstałam. Masakra. Dobrze, że jutro mam na 10.00 korepetycję, to będę musiała wcześniej wstać. Zaraz siadam na rowerek, bo od TŻ dostałam taki stacjonarny, ale moja kondycja jest mizerna, więc wczoraj po 20 minutach padłam
__________________

Maga83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 10:42   #4101
agatkaa1
Zakorzenienie
 
Avatar agatkaa1
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 11 744
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. IX

Dzień dobry melduje sie po świętach.....

Zeberka jestem
__________________
Dla świata Byliście tylko cząstką, dla Nas całym światem....

26,01,2011[*]
23,04,2013[*]

Nasze Szczęście- IGOREK
agatkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 11:14   #4102
zebrawpaski
Zakorzenienie
 
Avatar zebrawpaski
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 594
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. IX

Ale pospałam....przez święta tp chyba najbardziej snu mi brakowało

Cytat:
Napisane przez natalia_23 Pokaż wiadomość
ja chyba jakies 2 tyg przed dzwoniłam ale to juz było ostatnie miejsce i w dodatku tylko dlatego ze ktos zrezygnował
mój Tz dzwonił, że załatwił wolne także na ten dzien co niby chcielibyśmy iść na pierwsze zajęcia- czyli miałby wszystkie środy wolne przez cały kurs...tyle, że ja normalnie boję się zadzwonić...wydaje mi się, że 29luty to taki odległy termin....chciałabym poczekać chociaż do następnej wizyty do 7 stycznia ale jak mówisz, że takie oblężenie...na stronie też jest napisane, że można dzwonić kilka tygodni wcześniej. Muszę się zebrać i zadzwonić do p. Beatki bo inaczej Tz będzie zły, że wolne na środy wziął a ja nie załatwiłam miejsca na SR
Kurrcze- mam postępujący syndrom AM



Cytat:
Napisane przez prince_polo Pokaż wiadomość

jeszcze tydz i zaczynam brac witaminy na drugi trymestr'
na drugi trymestr? A jaki preparat przyjmujesz?
ja nadal biorę z witamin tylko kwas foliowy i witaminę E.
I mimo, że zaczęłam 15 tydzień to wmawiam sobie, że to ciągle I trymestr...bo Kropeczka dopiero 2 stycznia skończy 3 miesiące

Cytat:
Napisane przez prince_polo Pokaż wiadomość
dziewczyny na wypisie mam poronienie zagrazajace
ja też tak miałam wpisane, tak standardowo wpisują

Cytat:
Napisane przez agatkaa1 Pokaż wiadomość
Dzień dobry melduje sie po świętach.....

Zeberka jestem
nareszcie:jup i:
jak święta minęły?

Edytowane przez zebrawpaski
Czas edycji: 2011-12-28 o 11:18
zebrawpaski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 11:22   #4103
roza12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Dom pełen dzieci
Wiadomości: 55
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. IX

Hej dzieczyny wszyskiego dobrego po świętach!!! jesem mamą czwórki maluszków i święta z taką gromadą były ciężke
roza12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 11:40   #4104
Maga83
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 225
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. IX

Cytat:
Napisane przez agatkaa1 Pokaż wiadomość
Dzień dobry melduje sie po świętach.....
W końcu się odezwałaś ja chyba tak intesywnie o Tobie myślałam, że aż mi się śniłaś ostatnio

Cytat:
Napisane przez zebrawpaski Pokaż wiadomość
mój Tz dzwonił, że załatwił wolne także na ten dzien co niby chcielibyśmy iść na pierwsze zajęcia- czyli miałby wszystkie środy wolne przez cały kurs...tyle, że ja normalnie boję się zadzwonić...wydaje mi się, że 29luty to taki odległy termin....
To lepiej zadzwoń, bo czasem się okażę, że nie ma wolnych miejsc i dopiero będzie problem. 29 luty....hmmm mój termin
__________________

Maga83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 11:41   #4105
zebrawpaski
Zakorzenienie
 
Avatar zebrawpaski
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 594
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. IX

Cytat:
Napisane przez roza12 Pokaż wiadomość
Hej dzieczyny wszyskiego dobrego po świętach!!! jesem mamą czwórki maluszków i święta z taką gromadą były ciężke
???????????
zapewniam Cię, że każda z tutaj obecnych chciałaby mieć takie ciężkie święta!!!!
zebrawpaski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 11:44   #4106
margo_78
Rozeznanie
 
Avatar margo_78
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 629
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. IX

Cytat:
Napisane przez Alfahelisa Pokaż wiadomość
hmm unijne w jakim programie siedzisz, jesteś od strony wnioskodawcy czy tego udzielającego dofinansowania? pytam się bo też w unijnych siedzę, tylko ja jestem ten niedobry urzędnik co się czepia i ciągle nowych papierów chce zamiast kasę dawać
jako uczestnik projektu tylko

a tak w ogóle witam po świętach kurcze cieszę się jak nigdy że już po .....
dobrze że do następnych daleko uffff

wafelek Ty się nie stresuj i rób tak żeby Tobie i dzidzi było najlepiej a czy boczenie się na Tżta i hmmmm i tak nie raz nadarzy się okazja żeby mu przypomnieć....... a teraz nie stresuj się

buziaki wszystkim
__________________
"Pokonanym jest ten, kto się uznał za pokonanego"
MADZIA 10.04.2013 godz. 11:30

[*] 17.XI.11 (11tc) Piotruś

margo_78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 11:45   #4107
prince_polo
Zakorzenienie
 
Avatar prince_polo
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 10 684
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. IX

narazie biore tylko kwas foliowy i ta lutke i nospe a mam femibion na 2trymestr kupiony z tamtej ciazy lekarz mowil bym brala'

wtedy kupilam ale brac nie zdazylam
__________________

Ćwiczę
Zapuszczam naturalki!
prince_polo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 11:51   #4108
Maga83
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 225
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. IX

Cytat:
Napisane przez zebrawpaski Pokaż wiadomość
???????????
zapewniam Cię, że każda z tutaj obecnych chciałaby mieć takie ciężkie święta!!!!
No właśnie pomyślałam jak Ty. Pominęłam ten wpis, bo nie wiem o co chodzi i jakoś dziwnie zabrzmiał w tym wątku...
__________________

Maga83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 11:53   #4109
margo_78
Rozeznanie
 
Avatar margo_78
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 629
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. IX

Cytat:
Napisane przez Maga83 Pokaż wiadomość
No właśnie pomyślałam jak Ty. Pominęłam ten wpis, bo nie wiem o co chodzi i jakoś dziwnie zabrzmiał w tym wątku...
dokładnie podobnie odczułam ...... ja chciałabym ......
__________________
"Pokonanym jest ten, kto się uznał za pokonanego"
MADZIA 10.04.2013 godz. 11:30

[*] 17.XI.11 (11tc) Piotruś

margo_78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 11:53   #4110
zebrawpaski
Zakorzenienie
 
Avatar zebrawpaski
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 594
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. IX

Cytat:
Napisane przez Maga83 Pokaż wiadomość

To lepiej zadzwoń, bo czasem się okażę, że nie ma wolnych miejsc i dopiero będzie problem. 29 luty....hmmm mój termin
zadzwoniłam z duszą na ramieniu...
mamy termin zarezerwowany ale zostałam poproszona o potwierdzenie w połowie lutego gdyż p. Beatka mówi, ze dość wcześnie dzwonię a w ciąży różne sytuacje czy niedyspozycje się zdarzają
więc jej powiedzialam, ze wiem o czym mowi i że to moja 3 ciąża do 1 porodu...Ale faktycznie - tak jak Nita i natalia mówiły- super miła kobieta, bardzo serdecznie ze mną rozmawiała
zebrawpaski jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:46.