Ostatnio obejrzane filmy - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-11-19, 21:10   #811
Chezzy
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 423
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Dzis oglądałam film animowany (?? nie wiem jak to nazwac) Tima Burtona "Gnijąca panna młoda" i jak zawsze nie zawiodłam się. Bardzo miła historia, trochę ośmiele się powiedzieć wzruszająca. Bardzo gorąco polecam!!!
Uwielbiam filmy Burtona szczególnie czarne komedie
__________________


Chezzy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-19, 21:24   #812
maryd
Zadomowienie
 
Avatar maryd
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 1 201
GG do maryd
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Cytat:
Napisane przez Chezzy Pokaż wiadomość
Dzis oglądałam film animowany (?? nie wiem jak to nazwac) Tima Burtona "Gnijąca panna młoda" i jak zawsze nie zawiodłam się. Bardzo miła historia, trochę ośmiele się powiedzieć wzruszająca. Bardzo gorąco polecam!!!
Uwielbiam filmy Burtona szczególnie czarne komedie
Świetny film, też uwielbiam twórczość Burtona.
I ten głos Deppa - boski.
__________________
"You can have anything you want
You can drift, you can dream, even walk on water
Anything you want"

maryd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-19, 21:27   #813
Ally83
Zakorzenienie
 
Avatar Ally83
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Ldn
Wiadomości: 4 529
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Ręka Boga - określę jednym słowem - beznadzieja
Ally83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-19, 21:28   #814
Chezzy
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 423
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Cytat:
Napisane przez maryd Pokaż wiadomość
Świetny film, też uwielbiam twórczość Burtona.
I ten głos Deppa - boski.
Taak, ale Johnnego Deepa uwielbiam w "Jeźdzcu bez głowy" Świetny film i wspaniałe aktorstwo
__________________


Chezzy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-19, 21:36   #815
Szarada
Zakorzenienie
 
Avatar Szarada
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 5 186
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Właśnie wróciłam z nowego Bonda. Chyba nie zasnę w nocy ))
Szarada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-19, 21:46   #816
maryd
Zadomowienie
 
Avatar maryd
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 1 201
GG do maryd
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Cytat:
Napisane przez Chezzy Pokaż wiadomość
Taak, ale Johnnego Deepa uwielbiam w "Jeźdzcu bez głowy" Świetny film i wspaniałe aktorstwo
Genialnie zagrał w tym filmie. Jeden z moich ulubionych filmów.
__________________
"You can have anything you want
You can drift, you can dream, even walk on water
Anything you want"

maryd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-19, 21:49   #817
Kamikitten
Zadomowienie
 
Avatar Kamikitten
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 855
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

"Dummy" na nasz język tytuł 'pięknie' przetłumaczony na "Moje drugie ja"
W filmie główne role grali Adrien Brody i Milla Jovovich. Fajny, leciutki film, ciepła komedia romantyczna, mnie film sie bardzo podobał
__________________
If it's worth doing, it's worth overdoing.
Kamikitten jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-11-19, 22:18   #818
sloneckoo
Zadomowienie
 
Avatar sloneckoo
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 861
GG do sloneckoo
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

wlasnie przed chwilka ogladnelam "step up " wszytko w tym filmie jest do przewidzenia jednak polecam bo mi sie naprawde podobal lubie patrzec jak ktos tanczy a tam jest duzo dobrego tanca wiec P O L E C A M
__________________
zapraszam na wymianę: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=725984
sloneckoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-19, 22:20   #819
katia1985
Raczkowanie
 
Avatar katia1985
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 123
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

a ja dzis lookalam powrot supermena powiem ze troche za bardzo sie ciagnie ale ogolem fajne typowo babskie;p
katia1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-20, 14:55   #820
lilly78
Zadomowienie
 
Avatar lilly78
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 400
GG do lilly78
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

ja wczoraj z osobistym narzeczonym byłam na nowym Bondzie, jak dla mnie bez rewelacji, ale może być i mogę stanąć w obronie Daniela Craiga, naprawdę nie był zły w roli agenta
__________________

* * * * *
moja pasja
* * * * *
ja na facebooku

[B]* * * * *
azjatyckie kosmetyki oddam - wymianka
lilly78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-20, 17:50   #821
organizm
Zakorzenienie
 
Avatar organizm
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 000
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Ostatnio, wczoraj obejrzałam "Sposób na teściową" z J.Lo Mi sie bardzo podobało, ot taki sobie łatwy lekki i przyjemny film
organizm jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-21, 00:29   #822
Ginchy
Raczkowanie
 
Avatar Ginchy
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 388
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Cytat:
Napisane przez Ally83 Pokaż wiadomość
Ręka Boga - określę jednym słowem - beznadzieja

Hmm, mi się ten film bardzo podobał... Trzyma w napięciu, ciekawy scenariusz, zaskakujące zakończenie i swietna gra aktorska - Bill Paxton był swietny.
Czego chcieć wiecej?
Ja nie spodziewałam się krawawej rzeźni w wykonaniu jakiegoś "Bożego zesłannika", tylko tajemniczej historii, specyficznego klimatu powoli ujawniającego swoje mroczne oblicze, Taki "sączyk" z ekranu, który sprawi, ze mięsnie całego ciała bedą wciąż napięte. Dostałam co chciałam.


Skopiuję swoją wypowiedź z innego wątku :

Wczoraj obejrzałam thriller "Hard Candy" (Pułapka).
Trzymał mnie w napięciu prawie tak samo jak gra aktorska.
Ellen Page zagrała wysmienicie (19-latka w roli 14-letniej siksy), naprawdę jestem pod wrażeniem, no i Patrick Wilson - dopiero po tym filmie skojarzyłam, że widziałam go tez w innych filmach (m.in. "Upiór w Operze"), ale dopiero tutaj pokazał swoje możliwości.
Co mnie najbardziej urzekło i jednocześnie przeraziło, to fakt iż scenariusz skostruowano w taki sposób, że: po pierwsze do konca nic nie wiadomo, po drugie w pewnym momencie widz zostaje ogłupiony i nie wie gdzie ulokować współczucie. Nie wiadomo kto jest zły a kto dobry, kto jest katem a kto ofiarą. Zaczynamy się zastanawiac czy to co widzimy to nie zasłona dymna stworzona po to by nas zmylić. Kompletna nieprzewidywalność. Plus dobra operatorka - nic tylko chwalic.
Akcja dzieje sie w sumie cały czas w jednym miejscu, aktorów jest dwóch, więc stwierdzenie nasuwa się samo: liczy sie treść, a nie hektolitry krwi i stado hollywodzkich gwiazd.

Polecam

Edytowane przez Ginchy
Czas edycji: 2006-11-21 o 01:08
Ginchy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-21, 10:08   #823
nebraska
Zakorzenienie
 
Avatar nebraska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: cozy place
Wiadomości: 4 996
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Cytat:
Napisane przez Ginchy Pokaż wiadomość

Hmm, mi się ten film bardzo podobał... Trzyma w napięciu, ciekawy scenariusz, zaskakujące zakończenie i swietna gra aktorska - Bill Paxton był swietny.
Też oglądałam Rękę Boga (dość dawno) i pamiętam, ze w miarę mi sie podobała. W każdym razie na pewno nie uzanałabym tego filmu za beznadzieję
__________________
Pielęgnujmy przypadkową życzliwość i piękne czyny pozbawione sensu.


Fragrantica








nebraska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-21, 13:10   #824
maryd
Zadomowienie
 
Avatar maryd
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 1 201
GG do maryd
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Cytat:
Napisane przez Ginchy Pokaż wiadomość


Wczoraj obejrzałam thriller "Hard Candy" (Pułapka).
Trzymał mnie w napięciu prawie tak samo jak gra aktorska.
Ellen Page zagrała wysmienicie (19-latka w roli 14-letniej siksy), naprawdę jestem pod wrażeniem, no i Patrick Wilson - dopiero po tym filmie skojarzyłam, że widziałam go tez w innych filmach (m.in. "Upiór w Operze"), ale dopiero tutaj pokazał swoje możliwości.
Co mnie najbardziej urzekło i jednocześnie przeraziło, to fakt iż scenariusz skostruowano w taki sposób, że: po pierwsze do konca nic nie wiadomo, po drugie w pewnym momencie widz zostaje ogłupiony i nie wie gdzie ulokować współczucie. Nie wiadomo kto jest zły a kto dobry, kto jest katem a kto ofiarą. Zaczynamy się zastanawiac czy to co widzimy to nie zasłona dymna stworzona po to by nas zmylić. Kompletna nieprzewidywalność. Plus dobra operatorka - nic tylko chwalic.
Akcja dzieje sie w sumie cały czas w jednym miejscu, aktorów jest dwóch, więc stwierdzenie nasuwa się samo: liczy sie treść, a nie hektolitry krwi i stado hollywodzkich gwiazd.

Polecam
Miałam takie same odczucia w związku z tym filmem.
__________________
"You can have anything you want
You can drift, you can dream, even walk on water
Anything you want"

maryd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-21, 13:15   #825
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Wczoraj : Jackass number two - mozna sie posmiac ale pierwsza czesc ubawila mnie bardziej.

Wilderness - na polski przetlumaczone to bylo jakos glupio ' bandyta' czy cos - powiedzmy ze horror - powiedzmy ze fajny. Nie moj typ ale ogladnac sie dalo.

8sma plaga - horror - nie warto - szkoda pradu, czasu, oczu... no chyba ze ktos lubi taka rzeznie praktycznie bez fabuly - scena wydlubywania sobie oczy byla tak obrzydliuwa ze nawet moj TZ sie odwrocil wiec mozecie sobie wyobrazic.

czyli w skorcie Madzia sie odmozdzala
hecate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-21, 18:00   #826
paula007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 21 088
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Cena honoru
http://cena.honoru.filmweb.pl/

Film obejrzany po części z nudów, po części z ciekawości. Na wstępie zaznaczę, że nie przepadam za takimi produkcjami (tzn. kostiumowy dramat, można powiedzieć wojenny, gdzie wszystko właściwie sprowadza się do honoru, miłości i przyjaźni). Ten film zniosłam - to już duży plus. Były momenty słabsze, sceny, sekwencje, podczas których miałam ochotę wyłączyć telewizor; na szczęście były też ciekawsze sceny, które jakoś pozwoliły mi dotrwać do końca. Obraz zrealizowany jest całkiem nieźle, także dla efektów wizualnych - warto. Gra aktorska przeciętna, ale myślę, że Heath Ledger główną rolę obronił.

6/10

Karol – papież, który pozostał człowiekiem
http://karol.papiez.ktory.pozost al.czlowiekiem.filmweb.pl/

Nie zależało mi na obejrzeniu tego filmu, bo słyszałam wiele negatywnych opinii. Jednak klasowe wyjście do pobliskiego kina w pewnym sensie mnie do tego zmusiło. Spodziewałam się, że będzie źle. Ale nie aż tak źle, jak się być okazało… Jestem bardzo rozczarowana. Film – totalna porażka. Słaby, nużący, bardzo się dłuży. Zwykły film biograficzny nasycony przede wszystkim suchymi faktami. Brak mi tu duchowości, tajemniczości, mistycyzmu, symboli. Oglądałam poprzednią część, też nie była idealna, ale ciekawsza, bardziej przyciągała uwagę. Ta jest dla mnie kompletnym nieporozumieniem. Obraz nastawiony na sukces komercyjny. Szkoda, bo Jan Paweł II z pewnością zasługuje na coś o wiele lepszego.

3/10


Persona non grata
http://persona.non.grata.filmweb .pl/

Całkiem niezła produkcja Zanussiego, jednak daleko jej do ideału. Filozoficzny charakter tego filmu na pewno przyciąga uwagę widza. Przynajmniej moją przyciągnął. Lubię takie opowieści, tym bardziej, że mówią o prawdziwym życiu. Głównym bohaterem jest ambasador Polski w Urugwaju, który jednocześnie jest nam bliski i daleki. Historia tego samotnego, niepotrzebnego już nikomu człowieka jest w pewnym sensie historią o nas samych, a główna rola Zbigniewa Zapasiewicza na pewno w tym dopomaga, gdyż zagrał on naprawdę na bardzo wysokim poziomie, choćby dla niego warto obejrzeć ten film. Jest jednak tu kilka niedopowiedzeń, przynajmniej wg mnie, przez co obraz wydaje się czasem nieskładny. Są tu sceny świetne, nużące i słabsze - również. Mimo wszystko zobaczyć warto.

6,5-7/10
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ch.jpg (16,6 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kp.jpg (6,0 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dfgg.jpg (13,4 KB, 0 załadowań)
__________________



paula007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-21, 22:26   #827
et-ka
Zakorzenienie
 
Avatar et-ka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 202
GG do et-ka
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Moja super eks-dziewczyna 3/10

durna komedia, niedobra nawet na potrzebne mi dzis odmóżdżenie..gdyż nie udało jej sie tego uczynić. można obejrzeć na własną odpowiedzialność. a punkty za to, że Uma jest dobrą aktorka. nawet w takim gmiocie
__________________

Dyskretnej troski trzeba mi..
et-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-24, 15:06   #828
Ally83
Zakorzenienie
 
Avatar Ally83
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Ldn
Wiadomości: 4 529
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Cytat:
Napisane przez Ginchy Pokaż wiadomość

Hmm, mi się ten film bardzo podobał... Trzyma w napięciu, ciekawy scenariusz, zaskakujące zakończenie i swietna gra aktorska - Bill Paxton był swietny.
Czego chcieć wiecej?
Ja nie spodziewałam się krawawej rzeźni w wykonaniu jakiegoś "Bożego zesłannika", tylko tajemniczej historii, specyficznego klimatu powoli ujawniającego swoje mroczne oblicze, Taki "sączyk" z ekranu, który sprawi, ze mięsnie całego ciała bedą wciąż napięte. Dostałam co chciałam.
No cóż, to mamy inne odczucia. Prawdę mówiąc, myślałam, że Mathew bedzie więcej na ekranie

Cytat:
Napisane przez Ginchy Pokaż wiadomość
Skopiuję swoją wypowiedź z innego wątku :

Wczoraj obejrzałam thriller "Hard Candy" (Pułapka).
Trzymał mnie w napięciu prawie tak samo jak gra aktorska.
Ellen Page zagrała wysmienicie (19-latka w roli 14-letniej siksy), naprawdę jestem pod wrażeniem, no i Patrick Wilson - dopiero po tym filmie skojarzyłam, że widziałam go tez w innych filmach (m.in. "Upiór w Operze"), ale dopiero tutaj pokazał swoje możliwości.
Co mnie najbardziej urzekło i jednocześnie przeraziło, to fakt iż scenariusz skostruowano w taki sposób, że: po pierwsze do konca nic nie wiadomo, po drugie w pewnym momencie widz zostaje ogłupiony i nie wie gdzie ulokować współczucie. Nie wiadomo kto jest zły a kto dobry, kto jest katem a kto ofiarą. Zaczynamy się zastanawiac czy to co widzimy to nie zasłona dymna stworzona po to by nas zmylić. Kompletna nieprzewidywalność. Plus dobra operatorka - nic tylko chwalic.
Akcja dzieje sie w sumie cały czas w jednym miejscu, aktorów jest dwóch, więc stwierdzenie nasuwa się samo: liczy sie treść, a nie hektolitry krwi i stado hollywodzkich gwiazd.

Polecam
Też widziałam Hard candy i zgadzam się ze wszystkim, co napisałaś. Film bardzo dobry

Innym obejrzanym przez mnie filmem jest Million dollar baby (Za wszelką cenę). Podobał mi się nawet. Nie jest jednotematyczny, a prawdę mówiąc myślałam, że będzie tylko i wyłącznie o boksowaniu, żadnych głębszych myśli Szkoda, że nie wyjaśniono wątku z córką Franka i dlaczego nie utrzymywali kontaktów.
Ally83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-24, 16:25   #829
jowasia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 079
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

"Wyznania gejszy" 10/10 , świetny !!
__________________

jowasia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-24, 16:58   #830
krooliczek
Raczkowanie
 
Avatar krooliczek
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: no one knows
Wiadomości: 162
GG do krooliczek
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

"Superman powrót" - pół filmu się wynudziłam za wszystkie czasy, a drugą połowę czytałam gazetę polecam jak ktoś lubi robić wiele rzeczy na raz bo film naprawdę nie wymaga dużego skoncentrowania

"16 przecznic" - lekka sensacja, dość przyjemnie się ogląda 6/10

"Sztuka zrywania" - bardzo mi się podobał, można się pośmiać, a zarazem film skłania do lekkich refleksji. no i oczywiście akcenty polskie rownież na plus daje 10/10 w tej kategorii

"silent hill" - dość ciekawy pomysł na scenariusz (na podstawie gry?ale wydaje mi się, że już kiedyś był taki film-nie jestem pewna); przyznam, że film mi się podobał chociaż nie gustuję w horrorach (ciekawa odmiana po tych wszystkich "klątwach"); dodam jeszcze, że dobrze wyreżyserowany 10/10
__________________
Mężczyźni rozwijają się do czwartego roku życia - potem już tylko rosną
krooliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-24, 17:18   #831
lilith_191
Raczkowanie
 
Avatar lilith_191
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: eŁDeZet
Wiadomości: 235
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Wczoraj obejrzałam "Underground" w reż. Emira Kusturicy, film w zasadzie juz dość stary, a na pewno nie nowy. Jestem totalną fanka tego reżysera , ale w tymi filmie przeszedł samego siebie. Po prostu rewelacja, wzruszający, dramatyczny, przerażający i momentami śmieszny. Przedstawia historię narodu jugosłowiańskiego, począwszy od II wojny światowej, aż do śmierci Tito i wojny domowej w 1992r.
Jednakże nie jest to film historyczny, opowiada o grupce niezwykle odważnych ludzi, wspaniałych bohaterów, opowiada historię kultury i przedstawia bajkowość tego kraju . Film bardzo symboliczny, momentami nieco surrealistyczny, groteskowy.
Polecam.
__________________
piszę pracę magisterską
lilith_191 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-24, 18:31   #832
Ally83
Zakorzenienie
 
Avatar Ally83
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Ldn
Wiadomości: 4 529
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Cytat:
Napisane przez jowasia Pokaż wiadomość
"Wyznania gejszy" 10/10 , świetny !!
Potwierdzam, też mi się bardzo podobał [jest nawet wątek o tym filmie na kulturze]

A ja skończyłam ogladać Clerks II i żałuję każdej minuty straconej na obejrzenie tego szmelcu
Ally83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-24, 19:47   #833
krooliczek
Raczkowanie
 
Avatar krooliczek
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: no one knows
Wiadomości: 162
GG do krooliczek
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

również oglądałam "wyznania gejszy" i pomijając fakt, że ekranizacja odbiega od tego co jest w książce (książka jest 1000 razy lepsza) to bardzo mi się nie podobało to, że rdzenni mieszkańcy Kioto mówią po angielsku - a jak już dochodzi do tego, że pojawiają się tam amerykanie to już wogóle jest paranoja myślę, że reżyser powiniem zachować oryginalny język, a nie iść na łatwiznę...
__________________
Mężczyźni rozwijają się do czwartego roku życia - potem już tylko rosną
krooliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-24, 19:55   #834
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

mnie 'wyznania gejszy' jakos nie zachwyciły.. więcej się spodziewałam po tym filmie.. dla mnie 7-8/10
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-24, 20:23   #835
taszkin
Zakorzenienie
 
Avatar taszkin
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Podbeskidzie/BB
Wiadomości: 4 758
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

"Silent Hill" - dobre efekty specjalne, gra aktorów, ale nic poza tym. Horror, ale prócz momentów ciszy i nagłego "wyskoku" potwora (przestraszy się nawet nieoglądający filmu w oddzielnym pokoju)nie było w nim nic strasznego. Zaciekawiła mnie Japonia jako jeden z krajów twórczych, ale jedyną rzeczą charakterystyczną dla japońskiego stylu był główny motyw wątku, wygląd niektórych postaci, i jeszcze kilka nieistotnych detali - bo na jakość filmu w ogóle nie wpłynęły. Chyba dałam się złapać na chwyt Film czysto hollywódzki. Fabuła prosta, przewidywalna, kilka nieścisłości (nie lubię tego mówić o filmach, bo nie znam się na tyle by to stwierdzać, ale tu niestety muszę o tym wspomnieć), sceny są rozciągnięte (co miało pewnie budować napięcie) ale w moim odczuciu przesadnie rozciągnięte - w odbiorze nudne.
Potem dowiedziałam się, że to film na podstawie gry. Takie filmy mają w zwyczaju podobać się fanom gier, co w moim przypadku się sprawdziło.
Od siebie - nie polecam, choć dla efektów wizualnych może było warto...
taszkin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-24, 23:09   #836
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

"Wszystko gra" Woodego Allena ... bardzo fajny
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-24, 23:41   #837
et-ka
Zakorzenienie
 
Avatar et-ka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 202
GG do et-ka
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Wszytko gra i ja mogę polecić. ale ja jestem manniaczka Allena, więc moje zdanie się nie liczy
__________________

Dyskretnej troski trzeba mi..
et-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-25, 00:58   #838
Czarna14
Wtajemniczenie
 
Avatar Czarna14
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Okolice Warszawy
Wiadomości: 2 402
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Wzgórza mają oczy
O nie... film denny,praktycznie bez żadnego scenariusza i w ogóle nie straszny 2/10
Karol, papież, który pozostał człowiekiem
No niestety... film straasznie mi się dłużył, czasami nie wiedziałam zbytnio o co chodzi ( scena po scenie nie mająca ze sobą żadnego powiązania) za mało było o pielgrzymkach. Pierwsza część moim zdaniem była duużo lepsza 4/10
Czarna14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-25, 01:27   #839
BERRY21
Zadomowienie
 
Avatar BERRY21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 091
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

"Walk the Line", czyli "Spacer po linie"- spodziewalam sie czegos lepszego.. Film mi sie strasznie dluzyl, a sama historia Jude i Johnny'ego niespecjalnie poruszyla, mimo mojej sympatii do obojga aktorow.

A dzisiaj obejrzalam "Matrix: Rewolucje" (nie widzialam wczesniej, bo po drugiej czesci uznalam, ze nie warto isc do kina na trzecia) i utwierdzilam sie w przekonaniu, iz bracia Wachowscy powinni byli poprzestac na 1szej czesci, ktora byla swietna.
__________________
Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.
Mark Twain


BERRY21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-25, 09:00   #840
Chatte96
Zadomowienie
 
Avatar Chatte96
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 345
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Szósty zmysł
ponownie
i wciąż mam przed oczami dziewczynkę podtruwaną płynem do czyszczenia podłóg.
Chatte96 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:01.