Rozstanie z facetem, część XXI - Strona 159 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-09, 14:08   #4741
Gupia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 76
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXI

a ja mam kolejną rozkminę.
Od pewnego czasu rozmawiam z ex (poniewaz to związek na odległość - głównie tel i rożne komunikatory w telefonach).
Rozmawiamy ''prawie'' normalnie jak przed rozstaniem.
Prawie - bo wyraźnie czuję jak probuje się dystansowac - nie nazywa mnie pieszczotliwie, brakuje w tych rozmowach czułości (ja też próbuję być bardziej neutralna) szczególnie w tych pisanych - w rozmowach telefonicznych wymykają mu się czułości bardziej.
Wiem, że fejsbuk to żadna wyrocznia (ale w związku na odległość daje to pewien obraz aktywności osoby), ale tam mnie wyraźnie ignoruje. Nie pytam dlaczego, bo nie jestem małym dzieckiem (ale wygląda na to, że nie chce ujawniać, że ma kontakt ze mną)
Ale mówi mi gdzie jest co robi - tak jakbyśmy dalej byli parą, interesuje się moim życiem, codziennie rano mówi mi dzień dobry itp.
Parę razy w rozmowach pojawiły się teksty ''zobaczysz jak przyjedziesz'', ''jak będziesz itp"
w końcu ja zapytałam czy naprawdę chce, żebym przyjechała.
Powiedział, że tak (za bilety mamy zasadę płacę ja, ale nie płacę za nic jak u niego jestem)
więc napisałam (dziś rano), kiedy, po przeanalizowaniu spraw pracowych mogłabym przylecieć (wyszło, że w II połowie lutego w 3 lub 4 weekend lub dopiero w marcu). Poprosiłam, żeby się określił, bo jeśłi chce, żebym przyleciała, muszę już teraz kombinować bilety (nie mam bezpośrednich lotów, więc muszę szukać połączeń).
I od tej pory cisza.
Mam rozkminę - chciałabym pojechać do niego, chociażby, żeby usiąść i pogadać patrząc sobie w oczy, a nie przez te cholerne messengery.
Jeśli mi definitywnie powie, że to koniec, zabiorę swoje rzeczy - nadam na cargo, i więcej mnie nie zobaczy. Albo uznamy, że warto walczyć o ten związek.
Bo teraz czuję się wybitnie głupio-a on sam nie wie czego chce. Poza tym, że jak sam powiedział ''chce mnie".
Co o tym sądzicie?
Gupia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 14:13   #4742
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXI

Gupia - wygląda to obiecująco ale to niech on zadecyduje o Twoim przyjeździe, bo jak go będziesz naciskać, to Ci dzień przed odlotem powie "a w zasadzie to fajnie z Tobą popisać smsy, ale nie mam czasu na spotkanie"
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 14:23   #4743
Gupia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 76
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXI

wiem, wiem, żeby go nie naciskać - chodzi mi wyłącznie o kwestie logistyczne - muszę te cholerne bilety zarezerwować odpowiednio wcześniej (min miesiąc), żeby potem nie płacić kilku tysięcy.

a pewno chyba nigdy nie będę
w końcu wystawił mnie na 5 dni przed przylotem.
ale do cholery - nie mogę dać się spławić praktycznie po zaręczynach - przez głupi chat.
Na razie się nie odzywam (zresztą i tak telefon mi się rozładował) - niech on się określi.
Gupia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 15:24   #4744
oh Mandy
Zakorzenienie
 
Avatar oh Mandy
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Syreni gród
Wiadomości: 10 256
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXI

Supermenka, brak mi słów, po co Ty z nim rozmawiasz? Zwłaszcza,że ma kogoś? Tylko bardziej Cię te 'rozmowy' na poziomie dobijają


Spałam dzisiaj tylko niecałą godzinę, płakałam w nocy. Ale poszłam wreszcie na wszystkie zajęcia, skupiłam się na tym, co mówią na ćwiczeniach, kolokwium z angielskiego poszło mi dobrze i przez ten cały czas nie pomyślałam o eksie. Mam teraz motywację by się uczyć, bo chcę, żeby dopuścili mnie do zerówek.
Co prawda, teraz jak wróciłam do domu, to jest mi znów gorzej, ale postanowiłam, że pójdę do kościoła (jakoś ostatnio się oddaliłam od Boga), a potem pójdę na spacer na starówkę, żeby się dotlenić.

Zaczynam od początku, musi byc dobrze...
__________________
czasem mniej znaczy więcej, taka szczypta ironii.
oh Mandy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 15:53   #4745
aligatorek1301
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 110
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXI

Cytat:
Napisane przez oh Mandy Pokaż wiadomość
Supermenka, brak mi słów, po co Ty z nim rozmawiasz? Zwłaszcza,że ma kogoś? Tylko bardziej Cię te 'rozmowy' na poziomie dobijają


Spałam dzisiaj tylko niecałą godzinę, płakałam w nocy. Ale poszłam wreszcie na wszystkie zajęcia, skupiłam się na tym, co mówią na ćwiczeniach, kolokwium z angielskiego poszło mi dobrze i przez ten cały czas nie pomyślałam o eksie. Mam teraz motywację by się uczyć, bo chcę, żeby dopuścili mnie do zerówek.
Co prawda, teraz jak wróciłam do domu, to jest mi znów gorzej, ale postanowiłam, że pójdę do kościoła (jakoś ostatnio się oddaliłam od Boga), a potem pójdę na spacer na starówkę, żeby się dotlenić.

Zaczynam od początku, musi byc dobrze...
Płacz Ci przejdzie u mnie to trochę trwało ale przeszło, i teraz nawet jak prawie 1,5 roku jestem sama na trudno tak ma być pogodziłam się dzięki mszą w Krk uzdrawiających o polecam Ci książkę http://www.esprit.com.pl/177/Przyjmi...netrznego.html na ten temat mi pomogło pogodzić z zdradą zerwaniem i tak dalej co liczyło się z byłym.
aligatorek1301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 15:56   #4746
oh Mandy
Zakorzenienie
 
Avatar oh Mandy
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Syreni gród
Wiadomości: 10 256
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXI

Cytat:
Napisane przez aligatorek1301 Pokaż wiadomość
Płacz Ci przejdzie u mnie to trochę trwało ale przeszło, i teraz nawet jak prawie 1,5 roku jestem sama na trudno tak ma być pogodziłam się dzięki mszą w Krk uzdrawiających o polecam Ci książkę http://www.esprit.com.pl/177/Przyjmi...netrznego.html na ten temat mi pomogło pogodzić z zdradą zerwaniem i tak dalej co liczyło się z byłym.
Dzięki, ale nie jestem aż tak religijna Należę do KK, ale praktycznie nie chodzę na msze, a to dlatego, że moje poglądy są zgodne z protestantyzmem, bardzo poważnie myślę nad zmianą religii.
__________________
czasem mniej znaczy więcej, taka szczypta ironii.
oh Mandy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 16:13   #4747
aligatorek1301
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 110
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXI

Cytat:
Napisane przez oh Mandy Pokaż wiadomość
Dzięki, ale nie jestem aż tak religijna Należę do KK, ale praktycznie nie chodzę na msze, a to dlatego, że moje poglądy są zgodne z protestantyzmem, bardzo poważnie myślę nad zmianą religii.
Powiem Ci że ja też nie jestem za bardzo religijna bo popieram in vitro aborcji w ważnych przypadkach oraz eutanazje na życzenie, seks przed ślubem oraz antykoncepcje oprócz spirali ... Nie lubię tv trwam oraz radia Maryja i ojca redaktora, popieram żeby mieć więcej niż raz ślub kościelny i tak dalej do kościoła chodzę ale raczej że to tradycja wychowanie i tak dalej z serca to zależy od potrzeby, ale zazwyczaj mi się nie chce ale się modlę i wieżę. Ale te msze dały mi lepiej niż jeden psycholog a które chodzę z chęcią i się nie mogę ich doczekać.
aligatorek1301 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-09, 16:13   #4748
Gupia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 76
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXI

no i zonk.
napisał mi, że na razie chce tylko przyjaźni.

Najbardziej denny tekst jaki można komuś zafundować....: mur:

chyba powinnam się odciąć zamiast robić sobie głupie nadzieje

Edytowane przez Gupia
Czas edycji: 2012-01-09 o 16:17
Gupia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 16:22   #4749
dziubek79
Zakorzenienie
 
Avatar dziubek79
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 3 257
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXI

Cytat:
Napisane przez superMENKAAAAAAA Pokaż wiadomość
Malla - ok.

Ale nie mów mi że On nigdy nie pożałuje tego i że nigdy już nie będzie chciał wrócić.
Czytałam o Prawie Przyciągania, facet słyszał wiele rzeczy od swojej Eks i co? Były ciche dni, on skupił się na sobie i tym ją przyciągnął.
muszę bo nie wytrzymam!!!!

jako kolejna z wielu mówię Ci,że NIE POŻAŁUJE bo nic dla niego nie znaczysz . Ogarnij się w końcu bo każdy Twój post brzmi tak samo:
olewka, wyje**a, zatęskni, pokaże mu , nie będę odpisywać, będę twarda...
i co ?? i wielkie nic. Dziewczyny się tu produkują, a Ty masz to w głębokim poważaniu i jakbyś w ogóle nie czytała ich rad, robisz po swojemu.
No ile można ???!!!!

Facet nie planuje z Tobą życia, swoją drogą niezły spryciarz z niego.
Po cholerę męczysz go z tymi pytaniami o zdanie obecnej dziewczyny i akceptację kontaktu z Tobą?? Poniżasz się i tyle. Brak słów w Twoim temacie...


Swoją drogą wiele z Was podziwiam,że macie jeszcze siłę i ochotę odpisywać w/w na Jej posty
dziubek79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 17:04   #4750
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXI

Cytat:
Napisane przez Gupia Pokaż wiadomość
chyba powinnam się odciąć zamiast robić sobie głupie nadzieje
A co wolisz? Kontakt jak teraz, bardziej suchy kontakt czy brak kontaktu?
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 17:19   #4751
Gupia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 76
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXI

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
A co wolisz? Kontakt jak teraz, bardziej suchy kontakt czy brak kontaktu?
Lubiłam kontakt jaki jest teraz bo cały czas miałam nadzieję, że jednak mamy jeszcze szanse.
Nas dzieli kilka tysięcy km - bardziej suchy kontakt to po prostu brak kontaktu. Przez telefon nie da się uratować związku. Nie mam co liczyć na to, że jak zerwę kontakt to on zatęskni - ma bardzo bogate życie towarzyskie - poradzi sobie beze mnie, a odległość zrobi swoje.

a chyba nie potrafię się odciąć tak od razu - może z czasem jakoś kontakt osłabnie i w naturalny sposób więź się rozluźni...
Gupia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-09, 17:32   #4752
Isabello
Raczkowanie
 
Avatar Isabello
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 143
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXI

Cytat:
Napisane przez oh Mandy Pokaż wiadomość
Supermenka, brak mi słów, po co Ty z nim rozmawiasz? Zwłaszcza,że ma kogoś? Tylko bardziej Cię te 'rozmowy' na poziomie dobijają


Spałam dzisiaj tylko niecałą godzinę, płakałam w nocy. Ale poszłam wreszcie na wszystkie zajęcia, skupiłam się na tym, co mówią na ćwiczeniach, kolokwium z angielskiego poszło mi dobrze i przez ten cały czas nie pomyślałam o eksie. Mam teraz motywację by się uczyć, bo chcę, żeby dopuścili mnie do zerówek.
Co prawda, teraz jak wróciłam do domu, to jest mi znów gorzej, ale postanowiłam, że pójdę do kościoła (jakoś ostatnio się oddaliłam od Boga), a potem pójdę na spacer na starówkę, żeby się dotlenić.

Zaczynam od początku, musi byc dobrze...
Brawo, Mandy To już duży postęp. Tylko szkoda nocy na płakanie. Musimy dobrze się wysypiać, żeby w dzień mieć siłę do nauki Ja teraz też mam dużo zaliczeń i projektów, a tym samym brakuje mi czasu, żeby myśleć o eksie. I bardzo dobrze! Tylko wieczorami jak siedzę i się uczę, to zerkam nerwowo na telefon i sprawdzam czy się odzywał. Chyba podświadomie na to czekam, mimo że nie mam zamiaru się z nim spotkać w najbliższym czasie.
Isabello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 17:34   #4753
TrueLook
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 370
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXI

Moja nowa znajomość zaczyna się rozwijać, chce się znowu spotkać, prosił o numer telefonu. Na razie nie wiem czy w cokolwiek chce się angażować, a nie chcę mu dawać żadnych nadziei, mimo że bardzo dobrze nam się rozmawia. Kurczę, nigdy nie byłam tak niezdecydowana
TrueLook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 18:13   #4754
sreberko4
Zakorzenienie
 
Avatar sreberko4
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 797
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXI

Cytat:
Napisane przez ofaku Pokaż wiadomość
Kurcze chyba sobie to zdanie wyryje na ścianie w pokoju

Dziewczyny nie pojechałam do niego i nie pojadę.. Rozmawiałam z moją mamą i powiedziała że za nic w świecie nie mogę teraz jechać tam i dogadywać się z nim na siłę, i jeszcze pewnie wziąć winę na siebie w ostateczności.. Powiedziała mi że ani go nie obraziłam, ani nie zwymyślałam tylko po prostu poprosiłam o kilka dni do namysłu aby porozmawiać z nim jak opadną emocje i nerwy.. A on zachowuje się jak obrażony jaśnie pan, i bierze mnie na przetrzymanie i jak mu kolejny raz na to pozwolę to całe życie będę miała takie trudne bo on tupnie nogą a ja mu zawsze już będę ustępować. Płakałam dzisiaj znowu ale mama trochę mnie zmotywowała żeby wstać z łóżka i żyć dalej. Mimo że to bardzo trudne to wiem że walczę o siebie!
__________________
"I Was Born To Love You..."
sreberko4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 18:31   #4755
willy_nilly
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 221
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXI

Jaka ja jestem głupia... Właśnie straciłam najcudowniejszego mężczyznę pod słońcem....

Tusz mi spłynął z oczu i wyglądam jak miś panda... gdybyś był obok, to pewnie, jak zawsze, uśmiechnąłbyś się delikatnie, przytulił i powiedział, że wszystko będzie dobrze... i że kochasz moje oczy... i kiedy się śmieją i kiedy są pełne łez.

Edytowane przez willy_nilly
Czas edycji: 2012-01-09 o 18:35
willy_nilly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 18:33   #4756
sreberko4
Zakorzenienie
 
Avatar sreberko4
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 797
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXI

Cytat:
Napisane przez willy_nilly Pokaż wiadomość
Jaka ja jestem głupia... Właśnie straciłam najcudowniejszego mężczyznę pod słońcem....
Co jest?
__________________
"I Was Born To Love You..."
sreberko4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 18:35   #4757
oh Mandy
Zakorzenienie
 
Avatar oh Mandy
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Syreni gród
Wiadomości: 10 256
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXI

Wróciłam. Pochodziłam sobie śladami "Magdy M.", w międzyczasie dostałam smsa od niego, z którego jasno wynika, że on właściwie nie wie, czego chce, nie wie czy chce być ze mną. Zatem bardzo się cieszę, że nic nie odpisałam i nie nabrałam się na jego "naprawianie", bo widać ile to warte.

Nie chcę już mieć z nim do czynienia, nie jestem jakąś szmatą, której uczuciami można się bawić.
__________________
czasem mniej znaczy więcej, taka szczypta ironii.
oh Mandy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 18:39   #4758
sudenly
Zakorzenienie
 
Avatar sudenly
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 787
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXI

Cytat:
Napisane przez oh Mandy Pokaż wiadomość
Wróciłam. Pochodziłam sobie śladami "Magdy M.", w międzyczasie dostałam smsa od niego, z którego jasno wynika, że on właściwie nie wie, czego chce, nie wie czy chce być ze mną. Zatem bardzo się cieszę, że nic nie odpisałam i nie nabrałam się na jego "naprawianie", bo widać ile to warte.

Nie chcę już mieć z nim do czynienia, nie jestem jakąś szmatą, której uczuciami można się bawić.


dzieciak z niego. sam nie wie czego chce,a tymi smsami o naprawie zwiazku po prostu sprawdza czy jesteś jeszcze na każde zawołanie i czy Ci zależy jeszcze....dobrze, że nie odp.jestem z Ciebie dumna
__________________

If You're Going Through Hell, Keep Going




sudenly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 18:44   #4759
willy_nilly
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 221
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXI

Cytat:
Napisane przez sreberko4 Pokaż wiadomość
Co jest?
Po prostu jestem idiotką...

Cytat:
Napisane przez oh Mandy Pokaż wiadomość
Nie chcę już mieć z nim do czynienia, nie jestem jakąś szmatą, której uczuciami można się bawić.
Jestem z Ciebie dumna...
willy_nilly jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-09, 18:45   #4760
Phoce
Flawless
 
Avatar Phoce
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 7 873
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXI

Cytat:
Napisane przez oh Mandy Pokaż wiadomość
Wróciłam. Pochodziłam sobie śladami "Magdy M.", w międzyczasie dostałam smsa od niego, z którego jasno wynika, że on właściwie nie wie, czego chce, nie wie czy chce być ze mną. Zatem bardzo się cieszę, że nic nie odpisałam i nie nabrałam się na jego "naprawianie", bo widać ile to warte.

Nie chcę już mieć z nim do czynienia, nie jestem jakąś szmatą, której uczuciami można się bawić.
Cholernie miło patrzeć, jak rośniesz w siłę
__________________
"We need to know, as women, we're important.
I think the breakdown is when a woman doesn't know
what she is and she settle for less.
Check out your worth because you're worth more than that."
Phoce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 18:46   #4761
_Desolation
Zakorzenienie
 
Avatar _Desolation
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 629
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXI

Melduję się dziś i ja. Pozbierałam się, poszłam do szkoły. Cieszę się że wczoraj w nocy się powstrzymałam i nie napisałam do niego, a byłam już o włos. Dzisiaj będzie pewnie to samo, tak noce są najgorsze.. Ale liczę sobie dni nie odzywania się do exa i nie mogę tego zawalić!
__________________
Roguc mym Bogiem,
Coma nałogiem
,
muzyka postawą,
koncerty zabawą

narCOMAnka

http://www.youtube.com/watch?v=mf97F-SpBQU

Życie motocyklisty nie liczy się w latach tylko w kilometrach

_Desolation jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 18:48   #4762
oh Mandy
Zakorzenienie
 
Avatar oh Mandy
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Syreni gród
Wiadomości: 10 256
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXI

Cytat:
Napisane przez sudenly Pokaż wiadomość


dzieciak z niego. sam nie wie czego chce,a tymi smsami o naprawie zwiazku po prostu sprawdza czy jesteś jeszcze na każde zawołanie i czy Ci zależy jeszcze....dobrze, że nie odp.jestem z Ciebie dumna
Cytat:
Napisane przez willy_nilly Pokaż wiadomość
Po prostu jestem idiotką...

Jestem z Ciebie dumna...
Cytat:
Napisane przez Phoce Pokaż wiadomość
Cholernie miło patrzeć, jak rośniesz w siłę
Ehh dziewczyny, gdyby to wszystko było takie proste
__________________
czasem mniej znaczy więcej, taka szczypta ironii.
oh Mandy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 18:51   #4763
sudenly
Zakorzenienie
 
Avatar sudenly
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 787
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXI

Cytat:
Napisane przez oh Mandy Pokaż wiadomość
Ehh dziewczyny, gdyby to wszystko było takie proste
nie jest proste bo takie rzeczy nigdy nie są łatwe, ale trzeba znaleźć w sobie siłę i trwać w tym co się postanowiło. U Ciebie z dnia na dzień tej siły jest coraz więcej.teraz nie możesz się załamywać tylko dalej iść w tym kierunku, który sobie wyznaczyłaś.
__________________

If You're Going Through Hell, Keep Going




sudenly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 18:56   #4764
Phoce
Flawless
 
Avatar Phoce
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 7 873
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXI

Cytat:
Napisane przez oh Mandy Pokaż wiadomość
Ehh dziewczyny, gdyby to wszystko było takie proste
Myślę, że większość z nas doskonale wie, że proste to to nie jest, ale zobacz jak doskonale sobie radzisz...szkoda byłoby to zaprzepaścić. Walcz dalej, bo możesz
__________________
"We need to know, as women, we're important.
I think the breakdown is when a woman doesn't know
what she is and she settle for less.
Check out your worth because you're worth more than that."
Phoce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 19:06   #4765
aniaaxd2
Zakorzenienie
 
Avatar aniaaxd2
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Ireland
Wiadomości: 5 131
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXI

Maleduję ze u mnie wszystko jest na dobrej drodze
aniaaxd2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 19:10   #4766
sudenly
Zakorzenienie
 
Avatar sudenly
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 787
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXI

Cytat:
Napisane przez aniaaxd2 Pokaż wiadomość
Maleduję ze u mnie wszystko jest na dobrej drodze
to super, cieszę się

a Ci ludzie urzekli mnie swoim wykonaniem piosenki "Somebody That I Used to Know" są genialni
http://www.youtube.com/watch?v=d9NF2edxy-M
__________________

If You're Going Through Hell, Keep Going





Edytowane przez sudenly
Czas edycji: 2012-01-09 o 19:12
sudenly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 19:23   #4767
inez3
Rozeznanie
 
Avatar inez3
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 532
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXI

Melduję się . W sumie jestem co raz rzadziej i chyba to dobry znak (wiecie oczywiście o co chodzi).

A ja idę w czwartek na randkę. Koleś mi się baaaaaaaaardzo podoba, zobaczymy co będzie. Mam jednak mieszane uczucia, bo spotykamy się pod galerią handlową .

superMENKAAAAAA - miałam już nic nie pisać, ale dziewczyno szanuj się i nie żyj przeświadczeniem, że on będzie chciał wrócić, bo wcale może nie chcieć i wcale może nie żałować.

oh Mandy - chyba musimy iść na piwo znów, tylko tym razem będziesz w lepszym nastroju
inez3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 19:24   #4768
magda170325
Wtajemniczenie
 
Avatar magda170325
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 492
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXI

Źle mi.
Dawno nie płakałam i chyba czas sobie przypomnieć
magda170325 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 19:26   #4769
sudenly
Zakorzenienie
 
Avatar sudenly
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 787
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXI

Cytat:
Napisane przez magda170325 Pokaż wiadomość
Źle mi.
Dawno nie płakałam i chyba czas sobie przypomnieć
nie płacz
__________________

If You're Going Through Hell, Keep Going




sudenly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 19:28   #4770
bezpaniki
Zadomowienie
 
Avatar bezpaniki
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: ŚwinkaMorska/Kraków
Wiadomości: 1 359
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXI

Mnie zawsze pomagało (w nie pisaniu i nie odzywaniu się) wyznaczanie sobie dat/okazji, kiedy wreszcie będę się mogła odezwać, np napiszę do niego w urodziny/imieniny/święta/za dwa tygodnie, bo wtedy nie będzie narzucania się. I trzymałam się kurczowo tej daty, że nie, nie dziś, już za 10 dni... A kiedy dzień ten przychodził, myślałam, że poczekam jeszcze jeden dzień, tydzień, miesiąc - zawsze działało.

Choć po tym ostatnim rozstaniu nie miałam takiego problemu. Nie wiem czemu byłam świadoma, że moje pisanie, dzwonienie, kontakty niczego nie zmienią - to on zostawił mnie, więc tylko on może wrócić - ja owszem ewentualnie mogę zdecydować, czy przyjmę delikwenta spowrotem...

Z tym łudzeniem się, że pożałuje, czy nie pożałuje... Postawcie się na jego miejscu. Nigdy nikogo nie zostawiłyście, bo już nie było chemii? Nie byłyście stroną "raniącą"? Jeśli tak, wiecie, jakie macie odczucia względem tej drugiej osoby, wiecie, że choćby nie wiem co zrobił, nie zechcecie wrócić...
bezpaniki jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:13.