kosmetyki mineralne Lucy Minerals - Strona 124 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-12-23, 06:59   #3691
guniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar guniaaa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Wiadomości: 2 309
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez Anbar Pokaż wiadomość
jak juz doszlam skad to uczulenie to postanowilam zaryzykowac wersje light i nic mi po niej nie jest, ale ja w ogole mam srednio wrazliwa skore tylko ta broda... ups... wlasnie probowalam tego linka co ci polecalam i nie dziala... z ciemnozoltych to bym celowala w oliwkowe odcienie u lucy bo one sa raczej cieplozolte niz oliwkowe, ale nie znam kolorow pixie wiec nie chce cie wprowadzac w blad...
to jestem skuszona ne te lihgt wersje mysle o cream olive,ale na swtachach wyglada jak brudna zielen:p a szyje mam w kolorze ; brudnej zolci;,ze tak to smiesznie nazwe,nie mylic z brudna szyja:p zastanawiam sie czy medium nie bedzie za ciemny,a shell bisque za rozowy...
__________________
Uzależniona od Wizażu
Staram się spełnić marzenia...za długo odkładane
guniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-23, 10:14   #3692
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez guniaaa Pokaż wiadomość
to jestem skuszona ne te lihgt wersje mysle o cream olive,ale na swtachach wyglada jak brudna zielen:p a szyje mam w kolorze ; brudnej zolci;,ze tak to smiesznie nazwe,nie mylic z brudna szyja:p zastanawiam sie czy medium nie bedzie za ciemny,a shell bisque za rozowy...
One tylko wyglądają tak na testach paskowych czy w słoiczkach i woreczkach, ale na twarzy dobrze rozprowadzony inaczej wygląda . Miałam Pale Olive i zdziwiłam się, że jest taki żółty i ciemny. Na twarzy wygląda tak żółto-neutralnie , czyli taka brudna żółć. Choć raz ktoś mi powiedział, że jestem lekko zielonkawa, ale to było w jasnym świetle i chyba tego dnia za dużo nałożyłam.
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-23, 10:18   #3693
Anbar
Raczkowanie
 
Avatar Anbar
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 80
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez guniaaa Pokaż wiadomość
to jestem skuszona ne te lihgt wersje mysle o cream olive,ale na swtachach wyglada jak brudna zielen:p a szyje mam w kolorze ; brudnej zolci;,ze tak to smiesznie nazwe,nie mylic z brudna szyja:p zastanawiam sie czy medium nie bedzie za ciemny,a shell bisque za rozowy...
mam akurat wszytkie trzy probki a nawet biga creamy olive to jest taka lekko przybrudzona zolc, tylko dosc jasniutki, dla mnie okazal sie troche za jasny (ale chyba w ogole z kolorem nie bardzo trafilam), medium olive - tak samo przybrudzona zolc, odrobine ciemniejsza, ale to jest nadal dosc jasny kolor, natomiast shell beige jest ciemniejszy i duzo bardziej rozowy wiec chyba moze byc za rozowy... moglabym ci wyslac probke creamy olive, ale dopiero po swietach bo dzisiaj nie zdaze, a jutro poczta nie dziala...
Anbar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-23, 10:36   #3694
guniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar guniaaa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Wiadomości: 2 309
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez Anbar Pokaż wiadomość
mam akurat wszytkie trzy probki a nawet biga creamy olive to jest taka lekko przybrudzona zolc, tylko dosc jasniutki, dla mnie okazal sie troche za jasny (ale chyba w ogole z kolorem nie bardzo trafilam), medium olive - tak samo przybrudzona zolc, odrobine ciemniejsza, ale to jest nadal dosc jasny kolor, natomiast shell beige jest ciemniejszy i duzo bardziej rozowy wiec chyba moze byc za rozowy... moglabym ci wyslac probke creamy olive, ale dopiero po swietach bo dzisiaj nie zdaze, a jutro poczta nie dziala...
moglabys? Ale bys mi tym ulatwila wybor! Tylko zaskakujace jest to,ze medium olive jest jasny... uzywalam z pixie faylinne 3,wiec dosc ciemnego koloru...tylko z odcieniem nie trafilam,bo byl za pomaranczowy,beze odpadaja. sadze po Waszych wskazowkach,ze odrzucona przeze mnie na dzien dobry oliwka jest tym dobrym kierunkiem jednak dla mnie a masz troszeczke tego medium olive? bo cream olive na pewno bedzie za jasny,bo sam cream,ktorego uzywalam,byl o chyba dwa tony za jasny!
__________________
Uzależniona od Wizażu
Staram się spełnić marzenia...za długo odkładane
guniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-23, 10:53   #3695
Anbar
Raczkowanie
 
Avatar Anbar
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 80
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez guniaaa Pokaż wiadomość
moglabys? Ale bys mi tym ulatwila wybor! Tylko zaskakujace jest to,ze medium olive jest jasny... uzywalam z pixie faylinne 3,wiec dosc ciemnego koloru...tylko z odcieniem nie trafilam,bo byl za pomaranczowy,beze odpadaja. sadze po Waszych wskazowkach,ze odrzucona przeze mnie na dzien dobry oliwka jest tym dobrym kierunkiem jednak dla mnie a masz troszeczke tego medium olive? bo cream olive na pewno bedzie za jasny,bo sam cream,ktorego uzywalam,byl o chyba dwa tony za jasny!
wlasnie sie pomazialam po gebie tym medium olive zeby sprawdzic czy nie klamie... i niestety na twarzy juz tak bardzo jasno nie wyglada.. zostalo mi go tylko tyle co na sciankach woreczka sie osadzilo bo dosc intensywnie go testowalam chyba (juz nawet nie pamietam)... na oko calkiem niezla "ciemnosc" jak dla mnie ok, wysle ci oba bo chyba juz sie dosc natestowalam... ja z kolei musze isc w kierunku bardziej rozowym a myslalam ze jestem oliwka...
Anbar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-23, 22:26   #3696
anielska diablica
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 615
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Dziewczyny mam pytanko na ile wam wystarcza pełnowymiarowe opakowanie podkładu przy codziennym używaniu i dajmy na to, że jednak mamy co ukryć ( niestety) i jeśli ktoś używa 2-3 razy w tygodniu i mógłby napisać ile zajęło mu wykończenie biga będę wdzięczna
anielska diablica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-24, 10:01   #3697
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez anielska diablica Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanko na ile wam wystarcza pełnowymiarowe opakowanie podkładu przy codziennym używaniu i dajmy na to, że jednak mamy co ukryć ( niestety) i jeśli ktoś używa 2-3 razy w tygodniu i mógłby napisać ile zajęło mu wykończenie biga będę wdzięczna
Używam codziennie i conajmniej na pół roku mi starcza.
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-24, 12:21   #3698
guniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar guniaaa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Wiadomości: 2 309
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez Anbar Pokaż wiadomość
wlasnie sie pomazialam po gebie tym medium olive zeby sprawdzic czy nie klamie... i niestety na twarzy juz tak bardzo jasno nie wyglada.. zostalo mi go tylko tyle co na sciankach woreczka sie osadzilo bo dosc intensywnie go testowalam chyba (juz nawet nie pamietam)... na oko calkiem niezla "ciemnosc" jak dla mnie ok, wysle ci oba bo chyba juz sie dosc natestowalam... ja z kolei musze isc w kierunku bardziej rozowym a myslalam ze jestem oliwka...
bede Ci wdzieczna jak diabli naprawde,jak ja Ci sie odwdziecze
__________________
Uzależniona od Wizażu
Staram się spełnić marzenia...za długo odkładane
guniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-24, 14:35   #3699
Anbar
Raczkowanie
 
Avatar Anbar
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 80
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez guniaaa Pokaż wiadomość
bede Ci wdzieczna jak diabli naprawde,jak ja Ci sie odwdziecze
moze cos wymyslimy
Anbar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-29, 19:09   #3700
gavelyk
Przyczajenie
 
Avatar gavelyk
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 5
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Dziewczyny kochane, wiecie może, czy przesyłka do Polski nadal jest za darmo? Jeśli nie, to ile kosztuje? Czy jest jakaś inna opcja zapłaty oprócz Pay Pala?
gavelyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-29, 19:13   #3701
BigMama
Zakorzenienie
 
Avatar BigMama
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: .................... tych miasteczek nie ma już ............................
Wiadomości: 9 516
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

przesyłka darmowa (noworoczna promocja)
płacić można tylko przez Paypal
__________________






BigMama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-31, 11:44   #3702
cocoyasmina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 18
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Hej,

Jestem zielona ! tak, zielona jeśli chodzi o dobór koloru. Nigdy nie wiem na jaki się zdecydować i w końcu nie biorę żadnego. W sumie to nie używałam nigdy podkładów, nawet tych drogeryjnych i za chiny nie wiem jaki kolor jest dla mnie. Mój jedyny kosmetyk do puder perłowy i korektor blusche Ostatnio kupując cienie mineralne na jednej stronie internetowej dostałam próbkę podkładu Lily Lolo w odcieniu Blondie. Muszę przyznać, że jest super super super. Nic się nie odznacza, ani kolor ani podkład. Jakbym nic nie miała na twarzy, ale jednak koloryt jest tak ładnie wyrównany. Ostatnio wszyscy chwalą Lucy i chciałabym wypróbować te minerałki. Błagam o pomoc. Jaki kolor wziąć, żeby był jak Blondie lub China Doll? Pomóżcie boginie minerałów

O i jaka jeszcze jaka formuła jest najlepsza dla ekstremalnie wrażliwej, naczynkowej cery, skłonnej do przesuszenia a jednak przetłuszczającej się?

Dzięki, o dzięki Wam czcigodne
cocoyasmina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-02, 14:51   #3703
Pampelina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 65
Smile Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals-prośba o pomoc w doborze koloru

Hej dziewczyny!
Obecnie używam Fairly Light/formuła O-Glo/EDM. Ale kompletnie zawodzi mnie wzrok jak mam dobierać odcień z ekranu Przyjmę chętnie wszelkie podpowiedzi odnośnie odcienia z Lucy Minerals w formule Light
Firma jest super, bardzo przyjazna dla klienta, od kilku lat kupuje od nich pędzle-są super jakości!

Edytowane przez Pampelina
Czas edycji: 2012-01-02 o 14:53
Pampelina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-03, 20:20   #3704
cocoyasmina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 18
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Ponawiam prośbę o dobór koloru Proszę, ruszają wspólne zakupy na wizazu a ja nie wiem co zamówić HELP HELP
cocoyasmina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-04, 17:34   #3705
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez cocoyasmina Pokaż wiadomość
Hej,

Jestem zielona ! tak, zielona jeśli chodzi o dobór koloru. Nigdy nie wiem na jaki się zdecydować i w końcu nie biorę żadnego. W sumie to nie używałam nigdy podkładów, nawet tych drogeryjnych i za chiny nie wiem jaki kolor jest dla mnie. Mój jedyny kosmetyk do puder perłowy i korektor blusche Ostatnio kupując cienie mineralne na jednej stronie internetowej dostałam próbkę podkładu Lily Lolo w odcieniu Blondie. Muszę przyznać, że jest super super super. Nic się nie odznacza, ani kolor ani podkład. Jakbym nic nie miała na twarzy, ale jednak koloryt jest tak ładnie wyrównany. Ostatnio wszyscy chwalą Lucy i chciałabym wypróbować te minerałki. Błagam o pomoc. Jaki kolor wziąć, żeby był jak Blondie lub China Doll? Pomóżcie boginie minerałów

O i jaka jeszcze jaka formuła jest najlepsza dla ekstremalnie wrażliwej, naczynkowej cery, skłonnej do przesuszenia a jednak przetłuszczającej się?

Dzięki, o dzięki Wam czcigodne
Szukaj w beżach. Bisque i Light Medium spróbuj.
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-04, 23:25   #3706
anielska diablica
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 615
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez skarpetta Pokaż wiadomość
Szukaj w beżach. Bisque i Light Medium spróbuj.
O ile mogę coś doradzić to Bisque żadną miarą nie jest beżem tylko ma tonację zdecydowanie różową , już bardziej beżowym, a nawet lekko żółtym kolorem jest Creamy Bisque
anielska diablica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-05, 08:21   #3707
cynaamonka
Wtajemniczenie
 
Avatar cynaamonka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Warszawa & okolice
Wiadomości: 2 293
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez anielska diablica Pokaż wiadomość
O ile mogę coś doradzić to Bisque żadną miarą nie jest beżem tylko ma tonację zdecydowanie różową , już bardziej beżowym, a nawet lekko żółtym kolorem jest Creamy Bisque
Zdecydowanie zgadzam się z Diablicą, to samo pomyślałam, bo miałam do czynienia z Bisque i jest ewidentnie różowawy. Creamy Bisque to bezpieczniejszy wybór.
cynaamonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-05, 16:34   #3708
cocoyasmina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 18
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Dziękuję bardzo za pomoc faktycznie wolałabym coś bardziej w beż, bo mam cerę naczynkową i skłonną do zaróżowionych policzków Myślałam jednak o jaśniejszych odcieniach, ale może się mylę
cocoyasmina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-05, 21:00   #3709
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Pierwszy raz zamówiłam w końcu biga light, do tej pory były tylko próbki

powiązałam kartę z paypalem a że pierwszy raz tak płaciłam to sie zastanawiam czy wszystko ok zrobiłam - jak wchodze na paypala to mam status zakończony jezeli chodzi o płatność (że pieniądze juz doszły do lucyminerals-kupiłam i płaciłam 3.1)) a nie ma niczego w rubryce status zamówienia - to się zmieni jak paczke już np spakują i wyślą?
Może jakiegoś maila dostanę o lucyminerals?
Sprawdzam kilka razy na dzien ten status i pocztę i się troszkę martwię

Cytat:
Napisane przez cocoyasmina Pokaż wiadomość
Dziękuję bardzo za pomoc faktycznie wolałabym coś bardziej w beż, bo mam cerę naczynkową i skłonną do zaróżowionych policzków Myślałam jednak o jaśniejszych odcieniach, ale może się mylę
a czy blondie lililolo nie jest przypadkiem jasny? bo jeżeli tak to celuj w pale olive, creamy olive, one maja żółte tony, a żółte tony ładnie minimalizują rózowe tony
gothika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-05, 21:05   #3710
BigMama
Zakorzenienie
 
Avatar BigMama
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: .................... tych miasteczek nie ma już ............................
Wiadomości: 9 516
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Dostaniesz informację na maila, że z Lucy wysłali paczkę - czasem po kilku dniach od zapłaty
(raz wysłali mi po prawie 10 dniach, ale zwykle mijało ok. 4 dni od zapłaty do wysyłki)
__________________







Edytowane przez BigMama
Czas edycji: 2012-01-05 o 21:08
BigMama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-06, 07:02   #3711
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

dzięki więc czekam
gothika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-07, 13:30   #3712
nAneta69
Przyczajenie
 
Avatar nAneta69
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

cześć
niedawno zamówiłam swoje pierwsze minerały i padło własnie na Lucy czytałam mnóstwo wątków i natknęłam się na "puring" czyli oczyszczanie, a czytając wątek o lucy dużo mówiłyście tez o tym że może ona zapychać.
a że mam problematyczną skórę, tłustą i z trądzikiem, chciałam Was zapytać jak odróżnić "puring" który po jakimś czasie w końcu minie, kiedy oczyści się skóra, od tego że jakiś podkład nas zapycha?

Edytowane przez nAneta69
Czas edycji: 2012-01-07 o 14:29
nAneta69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-07, 13:54   #3713
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Zapychanie- bolące gule, wypryski ropne; puring sporo małych krostek, czasem kaszka
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-07, 14:03   #3714
nAneta69
Przyczajenie
 
Avatar nAneta69
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

dzięki wielkie mam nadzieję że jednak mnie to nie czeka
nAneta69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-09, 18:23   #3715
aprilrain
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 542
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Drogie dziewczyny! Od ponad prawie 3 tygodni używam podkładu Lucy Minerals w formule original. W tym samym czasie, no może kilka dni później zaczęłam stosować effaclar duo na zaskórniki. Do tego czasu wszystko było z moją cerą ok, ale od 4 dni mam kaszkę na czole, niby nie tragedia ale trochę tych grudek jest, przed weekendem pojawił się dosłownie jeden pryszcz, ale duży i ropny. Trochę zaczęłam się bać, czy to wynik effaclara (kwasowe oczyszczanie) czy luśki, która podobno może zapychać, a ja mam cerę skłonną do zapychania. Może powinnam na pierwszy miesiąc, dwa z effaclarem odstawić Lucy Minerals? A może tylko obserwować swoją twarz? Nie chciałabym nabawić się blizn potrądzikowych na stare lata.
aprilrain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 08:20   #3716
dudkaaa
Raczkowanie
 
Avatar dudkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 475
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez aprilrain Pokaż wiadomość
Drogie dziewczyny! Od ponad prawie 3 tygodni używam podkładu Lucy Minerals w formule original. W tym samym czasie, no może kilka dni później zaczęłam stosować effaclar duo na zaskórniki. Do tego czasu wszystko było z moją cerą ok, ale od 4 dni mam kaszkę na czole, niby nie tragedia ale trochę tych grudek jest, przed weekendem pojawił się dosłownie jeden pryszcz, ale duży i ropny. Trochę zaczęłam się bać, czy to wynik effaclara (kwasowe oczyszczanie) czy luśki, która podobno może zapychać, a ja mam cerę skłonną do zapychania. Może powinnam na pierwszy miesiąc, dwa z effaclarem odstawić Lucy Minerals? A może tylko obserwować swoją twarz? Nie chciałabym nabawić się blizn potrądzikowych na stare lata.
To moze po prostu odstaw Luske, chyba nie ma innego sposobu zeby sie dowiedziec?
dudkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-23, 16:09   #3717
anielska diablica
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 615
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Dziewczyny czy róż Petal u was w słoiczku wygląda na taki delikatny różówy a na twarzy tworzy fukcję ? bo u mnie ciemnofioletowy się zrobił ( może to wina testów na naoliwkowanej twarzy ? ) i może jest jakiś inny odcień, który byłby jaśniejszy ?
i jestem w szoku, że creamy olive jest ŻÓŁTE ( żaden tam odcień zielonego, średni żółty po prostu )

P.S. wybaczcie nie popatrzyłam i z rozpędu napisałam creamy olive ( nie mam tego koloru a skłaniam się, że to może być mój kolor ) a chodziło mi o medium olive, że jest żółte, a nie zielone.

Edytowane przez anielska diablica
Czas edycji: 2012-01-24 o 12:02
anielska diablica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-23, 19:21   #3718
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 697
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez anielska diablica Pokaż wiadomość
i jestem w szoku, że creamy olive jest ŻÓŁTE ( żaden tam odcień zielonego, średni żółty po prostu )
Ja też
Zamówiłam próbki pale olive i creamy olive (do tego jeszcze snow white, bo byłam pewna, że creamy olive będzie za ciemny i będę musiała rozjaśnić, poza tym nie jestem za bardzo zielona/oliwkowa) i okazało się, że pale olive jest zbyt jasny a za to creamy olive jest idealny
Z EDM używam fawna, z Meow angory, z Blusche caramel coretto czyli żółtek jestem
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-24, 11:30   #3719
buzichocho
Zakorzenienie
 
Avatar buzichocho
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 6 675
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Kochane mam prosbę pomożecie mi z wyborem odcienia? obecnie mam wersje orginal w kolorze golden medium..niestety podkład jest jakby o ton za ciemny..myslałam zeby zamówic creamy bisque albo light medium? jak myslicie ? mam próbke jeszcze creamy olive ale ten kolor to tragedia za jasny o ton i zbyt ziemisty dla mnie

mam cerę mieszaną i chyba zamówie wersje orginal - trzyma sie u mnie cały dzien, skóra się nie błyszczy..natomiast wersja light nie wygląda juz tak ładnie na buzi i w połowie dnia lubi się zważyć.. Wy tez tak macie?

Martwi mnie też to zapychanie..uzywam od ok dwóch tygodni i nic mi sie nie dzieje, wręcz jakby skóra jest w lepszej kondycji..myslicie ze jakby mnie miało zapchac to juz by zapchało?
buzichocho jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-24, 11:45   #3720
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Miałam pełen wymiar formuły Light, teraz mam Orginal, która jest w mniejszym opakowaniu. To normalne? Zdaję sobie sprawę, że Orginal jest cięższa ze względu na dodatki, ale zawsze sprzedają w mniejszym słoiczku?
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-04-12 00:45:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:20.