Oleje i olejki do włosów - część IV - Strona 83 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-10, 17:29   #2461
justynalenka
Zadomowienie
 
Avatar justynalenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 823
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część IV

Cytat:
Napisane przez izus_86 Pokaż wiadomość
Chodzi Ci o taki koreczek, że możesz sobie dozować kropelki? Ja mam Alterrę z pomarańczą i mam takie coś
o to. Pewnie trafiłam na bezkoreczkowy egzemplarz Przełoże sobie z tamtej butelki.
Już się nie mogę doczekać Sesyyyyyy
__________________
Włosomaniaczka i ceromaniaczka

Zawsze należy starać się odpowiednio ubierać myśli w słowa,myśleć zanim słów się użyje i używać słów,które ukazują że się myśli.
justynalenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-10, 17:58   #2462
izus_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 958
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część IV

Cytat:
Napisane przez justynalenka Pokaż wiadomość
o to. Pewnie trafiłam na bezkoreczkowy egzemplarz Przełoże sobie z tamtej butelki.
Już się nie mogę doczekać Sesyyyyyy
A to dziwne, że nie było Chyba komuś było potrzebne
__________________
16.09.11 - pielęgnacja bezsilikonowa
29.09.11 - oleje
25.01.12 - ścięcie
1.04.12 - Seboradin
12.04.12 - Eclipta



11.01.12 - kwasy i naturalna pielęgnacja twarzy

Moje włosy
izus_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-10, 18:16   #2463
NellN
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: A Coruña/ Warszawa
Wiadomości: 241
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część IV

Ja mam pomarańczowo-brzozową i jeśli chodzi o taki plastikowy z dziurka w środku, to jest beznadziejny, całe opakowanie mi sie oblewa.
__________________

od 02.2011 - pielęgnacja bezsilikonowa
od 08.2011 - olejki allover! (argan, oliwki, migdały, jojoba, len, rycyna, kokos, Vatika, Heenara, Khadi)

Walczymy z wypadaniem!
NellN jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-10, 18:33   #2464
trommelka
Zadomowienie
 
Avatar trommelka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 400
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część IV

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Przed wizytą w Auchan w stoisku z olejami, radziłabym kredyt w banku wziąć .
W tych "zwykłych" sklepach można też słonecznikowy, kukurydziany i arachidowy dostać { }.
Chyba tak.. To porzucam lekturę Wizażu i idę się zapoznać z ofertą banków..

Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy olej z orzechow wloskich jest trudno zmywalny?
Dzis na noc moj debiut z nim i chcialabym wiedziec na co sie przygotowac
Oooo Jest cudowny, bardzo latwo się go zmywa i daje nieziemskie efekty!
__________________

Muzycznie: Just back where I started.



Uratuj!
Dla Ciebie to tylko 3 minuty, dla osoby poszkodowanej - cale życie
trommelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-10, 18:36   #2465
vyenna
Zadomowienie
 
Avatar vyenna
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 811
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część IV

Ja dzisiaj zaopatrzyłam się w olej ze słodkich migdałów, użyłam, zobaczę jakie będą efekty po spłukaniu. Po kokosowym włosy były błyszczące, ale nie wygładzone, co trochę mnie rozczarowało.
vyenna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-10, 18:39   #2466
Cesena0
Zadomowienie
 
Avatar Cesena0
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 1 153
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część IV

Hm,po orzechu włoskim włosy nie tak mięsisty jak po lnianym,ale dam mu jeszcze szansę,bo prawdopodobnie muszę ściąć końcówki
Nie wiem,co dzisiaj dać na łeb
__________________
Wymieniam perfumy:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=807928
Cesena0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-10, 19:05   #2467
Sophie24
Zakorzenienie
 
Avatar Sophie24
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 13 732
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część IV

Moim jedynym olejkiem jest na razie olejek rycynowy (za 1,68zł/30ml hehe), zasilę pewnie swoje szeregi arganowym, kokosowym i innymi ale wszystko w swoim czasie. Sprawdza się idealnie, efekty są zauważalne dla mnie i dla otoczenia więc nie ma minusów, chyba... Zauważyłam pewną zależność - nakładam olejek i w zamian otrzymuję garść włosów w dłoni podczas zmywania. Przeraża mnie to bo i tak mam mało włosów. Dlaczego występuje takie nasilenie wypadania włosów? To normalne? Czy ma znaczenie fakt, że nie myję włosów przed olejowaniem tylko je spłukuje wodą? Czytałam, że przy włosach cienkich i słabych lepiej tak właśnie robić.
Olejku używam albo samego albo z maseczką Biovax (pół na pół) - ile bym nie trzymała - zawsze ten sam efekt. Tak samo z naftą, samą maseczką Biovax czy czymkolwiek innym.
Sophie24 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-10, 19:43   #2468
pussynka
Raczkowanie
 
Avatar pussynka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 379
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część IV

Cytat:
Napisane przez izus_86 Pokaż wiadomość
Ktoś kiedyś mi pisał, że można dostać w Poznaniu na ul. Wrocławskiej, ja kupowałam na Wildzie na ul. Sikorskiego w sklepiku zielarskim
dzięki
pussynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-10, 20:14   #2469
izus_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 958
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część IV

Nie pamiętam już komu miałam zdać relację jak się spisze połączenie kokosu z lnianym
No ale obiecałam to napiszę
Włoski są mega miękkie, błyszczące i baaaardzo wygładzone
Efekt jest świetny, jednak dla moich cienkich i prostych włosków, to wygładzenie jest zbyt mocne, wolę kiedy są troszkę bardziej roztrzepane, bo wydaje się ich więcej
Jednak może to się spodobać osobom, które narzekają na puch. Tylko chciałam zaznaczyć, że moje włosy łatwo jest wygładzić, więc pozostaje nic innego jak próbować na sobie
__________________
16.09.11 - pielęgnacja bezsilikonowa
29.09.11 - oleje
25.01.12 - ścięcie
1.04.12 - Seboradin
12.04.12 - Eclipta



11.01.12 - kwasy i naturalna pielęgnacja twarzy

Moje włosy
izus_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-10, 20:20   #2470
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część IV

Cytat:
Napisane przez trommelka Pokaż wiadomość
Oooo Jest cudowny, bardzo latwo się go zmywa i daje nieziemskie efekty!
Łuhuhu to tym bardziej nie moge sie doczekac
Ale jeszcze troche musze wytrzymac, zawsze nakladam oleje jak wspollokatorzy pojda spac, co by chlopakow nie straszyc swoim wygladem
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-10, 21:28   #2471
vagabondaewa
Raczkowanie
 
Avatar vagabondaewa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: trochę tu... trochę tam...:-)
Wiadomości: 74
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część IV

Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
Ja za kazdym razem dodaje oliwy z oliwek (i rycyny), gdy robie maseczke z zoltka.

Poza tym nie polecam Ci smazenia na oliwie z oliwek (chyba ze masz inna niz extra virgin) - traci swoje naturalne wlasciwosci, a w wysokiej temperaturze jest nawet szkodliwa.
tak tak używam tylko exstra virgin do smażenia i na włosy

---------- Dopisano o 22:28 ---------- Poprzedni post napisano o 22:23 ----------

Cytat:
Napisane przez justynalenka Pokaż wiadomość
A ja dziś wstąpiłam do Almy i dostałam oczopląsu od rozmaitych rodzajów olejów... Len,pestki moreli,pestki winogrona,ryżowy, orzechowy,sezamowy i jeszcze kilka których nie zapamiętałam... Nie kupiłam żadnego bo nie mogłam się zdecydować
Poza tym kupiłam wcześniej Alterre pomarańcza i brzoza (czemu ona nie ma koreczka tak jak np. migdał papaja )
sory,że głupio zapytam ale te oleje w Almie to do użytku kuchennego czy kosmetyczne widziałaś?
__________________
。✿*゚・✿..życzę szczęścia wszystkim
vagabondaewa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-10, 21:30   #2472
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część IV

Cytat:
Napisane przez vagabondaewa Pokaż wiadomość
tak tak używam tylko exstra virgin do smażenia i na włosy

---------- Dopisano o 22:28 ---------- Poprzedni post napisano o 22:23 ----------


sory,że głupio zapytam ale te oleje w Almie to do użytku kuchennego czy kosmetyczne widziałaś?
Nadają się do tego i tego
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-10, 21:31   #2473
justynalenka
Zadomowienie
 
Avatar justynalenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 823
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część IV

Cytat:
Napisane przez vagabondaewa Pokaż wiadomość



sory,że głupio zapytam ale te oleje w Almie to do użytku kuchennego czy kosmetyczne widziałaś?
jeden olej do dwóch celów się nadaje przecież
__________________
Włosomaniaczka i ceromaniaczka

Zawsze należy starać się odpowiednio ubierać myśli w słowa,myśleć zanim słów się użyje i używać słów,które ukazują że się myśli.
justynalenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-10, 21:35   #2474
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część IV

Cytat:
Napisane przez Cesena0 Pokaż wiadomość
Hm,po orzechu włoskim włosy nie tak mięsisty jak po lnianym,ale dam mu jeszcze szansę,bo prawdopodobnie muszę ściąć końcówki
Nie wiem,co dzisiaj dać na łeb
Muszę w końcu użyć tego lnianego. Leżakuje w szafce, ale jeszcze go nie otworzyłam.

Dzisiaj za to noc z winogronowym
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-10, 21:54   #2475
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część IV

Tak kusicie tym orzechowym, ale nie dam się!:P mam przesyt olejów (tzn ilośc buteleczek mnie przerasta, bo działaniem nadal jestem zachwycona ), wiec kupię może w wakacje
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-10, 22:01   #2476
PINAKOLA
Raczkowanie
 
Avatar PINAKOLA
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 31
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część IV

Hej dziewczyny!

Jak często nakładacie olej na glowe (np. vatika kokos)?

Czy codzienne nakładanie nie przeciaży włosów?
PINAKOLA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-10, 22:04   #2477
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część IV

Cytat:
Napisane przez PINAKOLA Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!

Jak często nakładacie olej na glowe (np. vatika kokos)?

Czy codzienne nakładanie nie przeciaży włosów?
https://wizaz.pl/forum/group.php?do=discuss&gmid=944728
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-10, 22:07   #2478
PINAKOLA
Raczkowanie
 
Avatar PINAKOLA
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 31
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część IV

Dzięki, poczytam
PINAKOLA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-10, 22:15   #2479
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część IV

Cytat:
Napisane przez vagabondaewa Pokaż wiadomość
tak tak używam tylko exstra virgin do smażenia i na włosy

---------- Dopisano o 22:28 ---------- Poprzedni post napisano o 22:23 ----------


sory,że głupio zapytam ale te oleje w Almie to do użytku kuchennego czy kosmetyczne widziałaś?
Wlasnie na oliwie ekstra virgin nie powinno sie smazyc, chyba ze robi sie to na malutkim ogniu. Ekstra virgin szybko sie pali i pod wplywem wysokiej temperatury wytwarzaja sie w niej szkodliwe substancje.

Macie jakies ulubione oleje do stosowania na skalp?

Obecnie moim hitem jest Sesa (ale tylko na skalp) - dzieki niej wypada mi obecnie bardzo mala ilosc wlosow - przy wczorajszym myciu doslownie 1

Stosowalam tez na skalp podgrzana rycyne, ale za krotko by cokolwiek wiecej powiedziec.
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-10, 23:49   #2480
neroza
Zadomowienie
 
Avatar neroza
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 385
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część IV

Dziewczyny pomóżcie.
Od jakiegoś czasu używam Vatiki do włosów i zmywałam ją szamponem BD z Rossmanna i odżywkę Alterra. Wszystko było ok do momentu kiedy kupiłam 2 butelkę szamponu. Moje włosy koszmarnie się przesuszyły! Wczoraj fryzjerka zrobiła mi test na spręzystość wlosa i okazało się, że moje takowej nie posiadaja mokry wlos wydłużył się o ok 1 cm! a jak go puściła zwinął się w spręzynkę co oznacza, że wlosy są całkowicie słabe i nie maja spręzystości. Mam włosy z balejage (robię od kilku lat zawsze u tej samej fryzjerki), ale nigdy nie były aż tak przesuszone. Mam wrażenie że Vatika nie działa chociaż zostawiam ja na całą noc. Owszem po zmyciu pięknie się świecą ale sa suche i pozadzierane. Mam włosy cienkie i ciężkie. Fryzjerka powiedziała, że powinnam kupić Kerastase z cementem żeby odbudować włosy ale seria kosmetyków kosztuje mnóstwo kasy. Mam świadomość, że jak czegoś nie zrobię to będę je musiała ściąć na jeża bo się same wykruszą.
Poradźcie coś czy są jakieś oleje odbudowujące, nawilżające czy cokolwiek co mogłoby mi pomóc. Bardzo chciałam stosować koemetyki bez SLS itd ale najprawdopodobniej moje włosy się do tego nie nadają. Jestem zalamana pomóżcie proszę
__________________
neroza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-11, 03:46   #2481
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część IV

Ja sprobowalabym z innym szamponem. Wg mnie BD jest beznadziejny, koszmarnie plątał mi włosy, elektryzowaly się po nim, były mocno wysuszone.

Ja sie nie znam, ale SLS jest w sumie wysuszający, jako silny detergent, więc nie wiem czy to jego brak powoduje Twoje problemy z włosami?
Problemem może być jeszcze nadbudowywanie olejów; oczyszczasz włosy co jakiś czas (powiedzmy raz na 2tyg) szamponem z SLS (dziewczyny tutaj polecają Fitomed, szampony Barwy).

To tylko takie luźne przemyślenia amatora o 5 w nocy, mam nadzieje, ze ktoś mnie poprawi, jeżeli bredzę
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-11, 09:00   #2482
vagabondaewa
Raczkowanie
 
Avatar vagabondaewa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: trochę tu... trochę tam...:-)
Wiadomości: 74
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część IV

Cytat:
Napisane przez justynalenka Pokaż wiadomość
jeden olej do dwóch celów się nadaje przecież
hm...oleje dosmażenia ok. nie boję się kłaść na włosy czy skórę ale z tymi kosmetycznymi jakoś nie mam totalnego zaufania,że można je spożywać nawet jeśli jest napisane 100% sam olej mam zawsze wrażenie,że dodane są inne substancje nawet jeśli nie jest napisane w składzie chyba, że na buteleczce jest napisane do użytku wewnętrznego i zewnętrznego a to okey
__________________
。✿*゚・✿..życzę szczęścia wszystkim
vagabondaewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-11, 10:06   #2483
pannahanna
Raczkowanie
 
Avatar pannahanna
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: LDN
Wiadomości: 299
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część IV

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość

Ja sie nie znam, ale SLS jest w sumie wysuszający, jako silny detergent, więc nie wiem czy to jego brak powoduje Twoje problemy z włosami?
Problemem może być jeszcze nadbudowywanie olejów; oczyszczasz włosy co jakiś czas (powiedzmy raz na 2tyg) szamponem z SLS (dziewczyny tutaj polecają Fitomed, szampony Barwy).
Czy szamponu z SLS tez trzeba tak uzywac przy myciu bez-SLSowcami? Myslalam, ze tak co kilka tyg to w przypadku mycia odzywka...Teraz siedze godzine z dokladnie naolejowanymi wlosami mixem czarnuszki, macadamii i avocado i nie za bardzo chce niszczyc efekt uzywajac szamponu z SLS!
__________________
olejowanie wlosow

Amla Gold, Amla, Vatika Enriched Almond Oil, Sesa, Navratna, Vatika kokosowa, Mahabringraj, migdalowy, rycynowy, awokado

Kuracja drożdżowa: 31.01.2012-31.04.2012
Piję pokrzywę: 24.02.2012-24.05.2012

pannahanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-11, 10:32   #2484
eiri
Wtajemniczenie
 
Avatar eiri
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Łódź/Linkoping
Wiadomości: 2 487
GG do eiri
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część IV

Cytat:
Napisane przez vagabondaewa Pokaż wiadomość
hm...oleje dosmażenia ok. nie boję się kłaść na włosy czy skórę ale z tymi kosmetycznymi jakoś nie mam totalnego zaufania,że można je spożywać nawet jeśli jest napisane 100% sam olej mam zawsze wrażenie,że dodane są inne substancje nawet jeśli nie jest napisane w składzie chyba, że na buteleczce jest napisane do użytku wewnętrznego i zewnętrznego a to okey
Ale przecież takie oleje jak rzepakowy, winogronowy, kokosowy czy z orzechów włoskich, kupuje się w działach spożywczych, mają je w ofercie firmy produkujące żywność i ich podstawowe zastosowanie jest w kuchni, ale przy okazji można je też używać na włosy i skórę Typowe kosmetyczne oleje, takie jak Amla, kokosowa Vatika czy olejki Alterry, mają zastosowanie jedynie kosmetyczne i na pewno nikt nie zaleci ich jeść
__________________
eiri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-11, 10:48   #2485
lunatique
Rozeznanie
 
Avatar lunatique
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 531
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część IV

Trochę zmienię temat. Czy farbowałyście kiedyś u fryzjera włosy na olej farbą blond? Złapała?
__________________
Nie mlaskać oczyma!
/S. J. Lec/
lunatique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-11, 10:58   #2486
anoska
Zakorzenienie
 
Avatar anoska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 6 437
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część IV

Cytat:
Napisane przez neroza Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomóżcie.
Od jakiegoś czasu używam Vatiki do włosów i zmywałam ją szamponem BD z Rossmanna i odżywkę Alterra. Wszystko było ok do momentu kiedy kupiłam 2 butelkę szamponu. Moje włosy koszmarnie się przesuszyły! Wczoraj fryzjerka zrobiła mi test na spręzystość wlosa i okazało się, że moje takowej nie posiadaja mokry wlos wydłużył się o ok 1 cm! a jak go puściła zwinął się w spręzynkę co oznacza, że wlosy są całkowicie słabe i nie maja spręzystości. Mam włosy z balejage (robię od kilku lat zawsze u tej samej fryzjerki), ale nigdy nie były aż tak przesuszone. Mam wrażenie że Vatika nie działa chociaż zostawiam ja na całą noc. Owszem po zmyciu pięknie się świecą ale sa suche i pozadzierane. Mam włosy cienkie i ciężkie. Fryzjerka powiedziała, że powinnam kupić Kerastase z cementem żeby odbudować włosy ale seria kosmetyków kosztuje mnóstwo kasy. Mam świadomość, że jak czegoś nie zrobię to będę je musiała ściąć na jeża bo się same wykruszą.
Poradźcie coś czy są jakieś oleje odbudowujące, nawilżające czy cokolwiek co mogłoby mi pomóc. Bardzo chciałam stosować koemetyki bez SLS itd ale najprawdopodobniej moje włosy się do tego nie nadają. Jestem zalamana pomóżcie proszę
Włosy masz kręcone z tego co piszesz, więc polecam zajrzeć na wątek dla zakręconych oraz pochłonąć pigułkę i faq

co do pogrubionych:
- jak zatem wygląda sprężystość włosa wg tej pani? powinien on się całkowicie wyprostować? bo nie rozumiem jej sposobu myślenia..
- i pewnie te super drogie kosmetyki masz kupić u niej? nie daj się zwariować! są dużo tańsze metody pielęgnowania włosów
- no ale bd jest bez sls i już go ponoć stosowałaś? skąd możesz wiedzieć, że Twoje włosy się do tego nie nadają? Jeśli nie spróbujesz nie będziesz wiedziała osobiście do cg podchodziłam jak pies do jeża, czytałam wszystko z niedowierzaniem i nigdy nie przypuszczałabym, że ulegnę teraz dziękuję tajemnej mocy, że skłoniła mnie do eksperymentów, bo cieszę się zdrowymi włosami Tobie też to polecam
__________________

Edytowane przez anoska
Czas edycji: 2012-01-11 o 11:00
anoska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-11, 11:31   #2487
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część IV

Cytat:
Napisane przez lunatique Pokaż wiadomość
Trochę zmienię temat. Czy farbowałyście kiedyś u fryzjera włosy na olej farbą blond? Złapała?
No właśnie w sobotę byłam u fryzjera na zrobienie odrostów i odświeżenie koloru... odrosty ok ale na długości zamiast blond wyszedł BAKŁAŻAN nie wiadomo skąd taka reakcja, możliwe że po olejowaniu ? Bo dzień wcześniej jak zwykle przed myciem na noc daje kokosa.
Byłam przerażona,ale wyszło ok przy drugim podejściu na odrost poszła mocniejsza woda na całość słabsza i kolor równo chwycił.
Może po prostu mycie przed farbowaniem podaruj sobie olejowanie
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-11, 11:46   #2488
Lacturia
Wtajemniczenie
 
Avatar Lacturia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 961
GG do Lacturia Send a message via Skype™ to Lacturia
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część IV

Zamówiłam Vatikę ze słodkich migdałów i Khadi Już się nie moge doczekac az przyjda.
__________________
http://lacturia.blogspot.com Mój blog

Wymiana kosmetyczna&biżuteria&tor ebki -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778720

Wish -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=47297911
Lacturia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-11, 11:59   #2489
88_akwE
Zakorzenienie
 
Avatar 88_akwE
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 3 741
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część IV

Cytat:
Napisane przez Kileczka Pokaż wiadomość
88_akwE Ja ostatnio kupiłam olej ze słodkich migdałów, a zastanawiałam się między nim a jojobą i awokado, ale wybrałam ten, bo był najtańszy. Jak przetestujesz daj znać, który się najlepiej spisał.
Przetestowałam... i daję znać, że najlepiej na moich włosach spisał się jojoba... świetnie nawilża... zaraz za nim słodkie migdały, a potem awokado...
__________________

Jesteśmy jedno, jedno z betonu
Co trzyma ciężko dach nieboskłonu,
Jesteśmy jedno, jedno z kamienia,
Nic się w tej sprawie u nas nie zmienia.

88_akwE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-11, 13:05   #2490
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część IV

Ale fajny ten winogronowy. Włosy są mięciutkie i gładkie, tylko trochę za sypkie (wolę jak są sztywniejsze)
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:50.